Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
255 postów 2235 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Moje komentarze

 • @Autor
  jak PSL (w tym Piechociński, czy Jarubas) coś mówi, to znaczy jedynie tyle, że zwietrzył nowy wiatr i próbuje się załapać. Wolna Polska będzie wtedy, jak min PSL będzie traktowany jak zorganizowana grupa przestępcza

  pozdrawiam i dołączam "stosowne wyrazy" tzn najlepsze życzenia :)
  Nasi eliciarze wobec rozbioru Ukrainy-widziane z USA
 • @programista 18:47:55
  może się mylę, ale "Czukcze, Jakuci i wielu innych" mają status obywatela Rosji - to nie ma przeszkód, żeby się uwłaszczyli... Można powiedzieć, że Rosjanie, to tacy odpowiednicy Indian - są u siebie i (tym razem) nikt ich nie zabija, tylko rozdaje ziemię
  Prywatyzacja w Dystrykcie Polin, a w Rosji ziemię rozdają...
 • @All
  jest w tym pomyśle taki fajny ukryty myczek, że jakby nawet udało się sprowokować w Rosji jakiś Majdan i narobić bałaganu - to Rosjanie będą już uwłaszczeni na swojej ziemi. I będą na to mieli legalne papiery. Nie da się ot, tak uwłaszczyć garstki wybrańców z "nowego demokratycznego świata" na ziemi niczyjej bo państwowej. Innymi słowy: nie da się tej ziemi ukraść.
  Prywatyzacja w Dystrykcie Polin, a w Rosji ziemię rozdają...
 • @Autor
  Borys Niemcow zginął, bo brunetka przebiegła mu drogę...
  Niemcow: przecieki po akcji
 • @Jasiek 00:10:57
  nie, ten nasz, swojski, dolnośląski...po naszemu Schetyna
  Prezydenci III żydo-RP
 • @Autor
  ...cóż, nie kto inny, jak Czesław Kiszczak proponował swego czasu Jarosławowi Kaczyńskiemu listy tajnych współpracowników służb PRL mówiąc: chcesz budować nową Polskę, bierz i zrób z tego użytek! Jarosław albo nie wziął, albo wziął i zachował w tajemnicy. To kto był w tym momencie bardziej patriotą?) Tak więc im więcej wiemy tym bardziej jesteśmy narażeni na konieczność weryfikacji swoich dotychczasowych sądów.

  O kapitanie Skettino jest taka ciekawa historyjka: w czasach studenckich Wrocław) zaczęła go szukać milicja z miejsca wcześniejszego zamieszkania w związku z jakąś wcześniejszą sprawą - więc skontaktowali się z wrocławskimi kolegami. I tam usłyszeli: nie lzia, nie ruszaj, nie wolno! (tamten teren był wtedy zaopiekowany przez służby NRD będące pod nadzorem...no, kogo?
  Kapitan Skettino był wówczas częstym gościem willi takiego jednego biznesmena, co to się wziął i obwiesił "we Wiedniu". Wiewiórki szepczą, że często tam bywał również np sławny wrocławski szofer-opozycjonista, który później został w do dziś niewyjaśnionych okolicznościach zamożnym przedsiębiorcą - a później nawet mianował się intelektualistą. Człowiek renesansu, chciałoby się powiedzieć, ale strach się odezwać, bo ten, jak prawdziwy demokrata i intelektualista (jako się wyżej rzekło)
  - zwykł walić w mordę

  pozdrawiam Autora
  Prezydenci III żydo-RP
 • @mecenas 18:02:32
  następny tytan intelektu się wypróżnił...
  Inż. K. Cierpisz: Smoleńsk dzisiaj - o co toczy się gra
 • @Autor
  trzeba choć raz pójść po rozum do głowy: skoro z jednym gangsterem zbudowaliśmy jaki jaki dobrobyt, mieliśmy przemysł wszelkich możliwych specjalności, mnóstwo najróżniejszych zakładów pracy, nie najgorszą edukację, służbę zdrowia, niezłą pozycję międzynarodową, bardzo przyzwoitą armię wspartą jeszcze bardziej przyzwoitą armią owego zaprzyjaźnionego (choć niektórzy mówili o okupacji) gangstera i do tego władzę skłonną od czasu do czasu zastosować wobec tzw opozycji (już teraz wiemy, z kogo się owa "demokratyczna opozycja" głównie składała i jak manipulowała klasą robotniczą wyłącznie we własnym interesie) bat całkiem jak Putin wobec Dierepaski -

  a teraz "wybawieni" od poprzedniego gangstera przez całą szajkę typów spod znaku gwiazdy, zostaliśmy w imię wolności, demokracji, praw człowieka i kilku innych szczytnych haseł ograbieni ze wszystkiego włącznie z poczuciem godności i prawa do posiadania własnego kraju (na co się zanosi) ale za to obdarzeni poczuciem całkowitej bezbronności i do tego wmanewrowywani w wojnę w charakterze mięsa armatniego - to może pora zacząć widzieć rzeczy jakimi są a nie jak się nam przedstawia.

  Mateusza Piskorskiego pamiętam z czasów śp Andrzeja Leppera (moim zdaniem najwartościowszego polityka ostatnich lat) - sprawiał dobre wrażenie młodego, ale rozsądnego polityka.
  Na pytanie "czy czas na zmianę?" odpowiadam: jestem ZA

  pozdrawiam
  Janusz Młynarski: Czas na „Zmianę”
 • @Rebeliantka 13:42:17
  uwagę przyjmuję z pokorą...:)
  Protest w PKW – skandale policyjne i sądowe
 • @Autor
  Grzegorz Braun stale, również w pisowskiej TV Republika (którą ja nazywam TV Judeopolonia) zwracał i zwraca uwagę na wątek warszawski "zamachu smoleńskiego" w tym wątek seryjnej awarii monitoringu, wątek rozbiórki hangaru, niespójności czasowych w dojeździe poszczególnych członków, bezrozumnego oporu środowiska PIS na jakiekolwiek sugestie poza macierewiczowską, itd. Na S24 za czasów jego świetności zresztą wiele osób o tym pisało. Sam w dyskusjach wielokrotnie zwracałem np uwagę na wypowiedź gen Czabana, bodaj jeszcze w w 2010 pisałem o siatkach maskujących i tzw zawiesiu na filmie jako śladzie po ich usuwaniu śmigłowcami.

  Sławne "żółwiki Tuska" mówią wiele, również i to, że między bajki można włożyć tezę o braku udziału strony rosyjskiej w całej operacji - bo nie przybija się żółwików z osobą która nie jest wtajemniczona. Oczywiście nie znaczy to, że w Smoleńsku była jakaś katastrofa, ale była dekoracja, której koncepcję ktoś wcześniej zaakceptował...i cała machina dezinformacji, która natychmiast ruszyła. W Rosji takie rzeczy nie dzieją się bez woli władzy.

  Co do pana Cierpisza - jak mi ktoś zanadto wciska przed oczy krzyż i Chrystusa na potwierdzenie swoich racji, to reaguję jak na widok gościa w garniturze i krawacie - od razu wie że chce się uwiarygodnić. By tym skuteczniej oszwabić.

  Niezmiernie się cieszę z usunięcia tzw partyzanta - to najprawdopodobniej ordynarny żydowski prowokator, który miał - i mógł doprowadzić nawet do zamknięcia portalu. Wszyscy na tym portalu wiemy o roli żydów we wszelkich możliwych spiskach, zbrodniach i manipulacjach geopolitycznych - więc wrzeszczenie o tym głośniej i natarczywiej i agresywniej nic nowego nie wnosi. Lepiej pomyśleć jak to skutecznie zmienić - a myśli się po cichu, nawet wspólnie.
  I do tego wyjątkowy cham.

  Na koniec: Panie Zygmuncie, robi Pan tu, na tym portalu naprawdę świetną robotę. I niepotrzebny do tego Panu ani Cierpisz, ani partyzant.
  Pana teksty i tłumaczenia, oraz do tego znakomite komentarze Kula Lisa (którego przy okazji serdecznie pozdrawiam) - to zupełnie inteligentnemu czytelnikowi wystarczy. Nie potrzeba dodawać do tego eskalacji agresji i chamstwa.

  wedle swojego uznania proszę usunąć ten komentarz

  pozdrawiam
  Andrzej Tokarski
  Inż. K. Cierpisz: Smoleńsk dzisiaj - o co toczy się gra
 • @1abezmetki 03:05:26
  żydowski prowokator został wywalony na zbity ryj? szkoda, że tak późno - ale to bardzo dobra wiadomość
  Protest w PKW – skandale policyjne i sądowe
 • @Kula Lis 62 13:09:53
  na impeachment szans nie ma - ale można by wysłać do Jego Cesarskiej Mości pismo od Narodu Polskiego. Coś w rodzaju: WCMość, my go nie znamy to jakiś obcy, który się podszywa, proszę nie traktować go poważnie a najlepiej wyrzucić za drzwi...

  Znam jeszcze parę osób, których wizytom w poważnych państwach powinny towarzyszyć takie "listy uwierzytelniające". Kopie oczywiście warto wysłać do głównych tytułów prasowych w tych państwach. Będzie dym...
  Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji
 • @Kula Lis 62 11:48:27
  trzeba chyba przyznać, że wiadomość jaką podawały media: pan prezydent z małżonką pojechali by z cesarzem Japonii rozmawiać o kulturze to jest naprawdę coś. Coś rangi porównywalnej jak oficjalna wizyta kosmitów w Białym Domu, czy na Kremlu (w tym wypadku akurat obojętne) połączona z prezentacją flotylli latających spodków.
  Pą prezydą und kaszalotto...

  o sprawach poważnych: Kliczko, to prawdopodobnie również żyd pochodzący z rodziny o nazwisku Klitch - zmienionego na swojsko brzmiące.
  Gdzieś o tym śladzie czytałem, niestety nie skopiowałem, więc nie odam źródła. Generalnie: jedna wielka rodzina mości sobie gniazdo na Ukrainie - i najprawdopodobniej nie tylko na Ukrainie
  Dlaczego Krym tak bardzo chciał do Rosji
 • @telewidzacy 08:59:46
  tekst jest ok, bardzo interesujący, tylko źle się czyta - zrobienie korekty, to 5 minut, a korzystny efekt nie do przecenienia

  pozdrawiam
  Żydzi w WP II RP i później
 • @Autor
  pan poseł ma korzenie ZSL-PSL - a taki bagaż to jak syfilis - ślady zostają na całe życie. Pan poseł ma taką technikę: dotyka jakiegoś tematu, a potem (z drobnymi wyjątkami) nie robi nic, albo niewiele. Np w zeszłym roku (już 4 lata po "katastrofie") pan poseł nagle doznał olśnienia i napisał na blogu: "a gdzie ten samolot tak ubrudził sobie koła?". Napisałem wtedy do niego, że bardzo trafnie zauważył i żeby w związku z tym pociągnął ten temat. Podrzuciłem mu kilka następnych pytań oczywistych i powszechnie stawianych w sieci, dołączyli się również inni skłaniający się do koncepcji maskirowki.
  Pan poseł coś tam ogólnie odpowiedział, ale ani wtedy, ani później na poważnie do tematu nie podszedł. Pamiętajmy, że jest to kwestia, która dla członków PIS przynajmniej powinna być absolutnie priorytetowa.
  Z tego zdarzenia i z innych zaobserwowanych jego działań wnoszę, że pan poseł jest rozgarnięty, ale nie za bardzo - do tego zabiera się za zbyt wiele spraw i choćby z tego powodu podchodzi do nich pobieżnie. Gdyby był diablo przebiegły i do cna wyrachowany, nie podejmowałby tematów na których wiadomo, że polegnie - a on to stale robi. Z jednej strony do dobrze, bo nikt inny nawet palcem nie kiwnie, ale z drugiej takie pozorne, czy pobieżne działania potęgują u obywateli obraz państwa istniejącego tylko teoretycznie.
  To przykre, ale diagnoza min. Sienkiewicza o stanie państwa (ch.d.i k.k) nieustannie znajduje kolejne potwierdzenia. Oczywiście nie wynika to z nieudolności rządzących, ale z celowego destrukcyjnego działania.

  pozdrawiam
  J.Wojciechowski – głupiec, czy syjonistyczna prostytutka?
 • @Netwalker 16:35:33
  • @Andrzej Tokarski 15:23:58
  Czy może ktoś tego pajaca zbanować.
  Kolejny wąchacz czosnku nie piszący na temat tylko szwendający się jak menda po forach i spychający dyskusje w kierunku pyskówek.
  nadużycie link skomentuj
  Netwalker 27.02.2015 15:47:14

  usunąłeś ten swój komentarz i teraz rżniesz głupa - po prostu: mój komentarz do Autora był życzliwy i chwalący tekst co do treści, jednocześnie zwracający uwagę na niedostatek formy - ale nie zrozumiałeś, bo dla ciebie był za trudny i - jak każdy tępak zareagowałeś agresją - a że ja z tępakami, jak już muszę, rozmawiam tak by zrozumieli, odpowiedziałem w języku odpowiednim dla tępaków. Jak będziesz brnął dalej, bądź pewien, że spotkasz się z należytą odpowiedzią.
  I dobra rada na przyszłość: jak coś czytasz i tego nie rozumiesz, nie zakładaj od razu, że to dlatego, że napisał żyd i chce cię oszukać i okadzić czosnkiem - wyjaśnienie jest znacznie prostsze: nie rozumiesz, bo jesteś za głupi. Zła wiadomość jest taka, że to nie choroba nie da się wyleczyć. Musisz z tym jako się dowlec do żałosnego końca.
  Nie dziękuj - wyśpij się i nie pij od rana.

  nie pozdrawiam, bo to bezskuteczne,w świetle tego, co wyżej zdiagnozowałem, byłaby to czysta złośliwość...
  Żydzi w WP II RP i później
 • @Netwalker 15:47:14
  masz jakiś problem idioto? ja prowokuję pyskówkę? komentarz dotyczący niechlujnej formy tekstu był do ciebie skierowany, tłumoku? pytałem cię o zdanie w tej czy jakiejkolwiek innej sprawie, bolszewicki pajacu?

  Sam się zbanuj, półgłówku!
  Żydzi w WP II RP i później
 • @Netwalker 14:14:30
  tobie się forma tego artykułu podoba? bo mnie źle się czyta taki bałagan - mogę mieć takie zdanie?

  nic jeszcze nie napisałeś, a szwendasz się i mędrkujesz - mentorze od siedmiu boleści....
  Żydzi w WP II RP i później
 • @Autor
  zachęcam do przejrzenia tekstu przed jego publikacją pod kątem literówek, spacji, budowy i podziału zdań wielokrotnie złożonych - spowoduje to, że naprawdę ciekawy materiał da się przyswoić bez fundowania czytelnikowi wrażenia że oto przedziera się przez niekończący się żywopłot z dzikiej róży...

  pozdrawiam
  Żydzi w WP II RP i później
 • @Jasiek 11:11:29
  proszę zwrócić uwagę, że ów słoń jest na smyczy - czyli: na jednym końcu smyczy jest słoń. Pytanie: gdzie jest drugi koniec smyczy?

  pozdrawiam
  "Ruskie możliwości"

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30