Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 3151 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Moje komentarze

 • @Autor
  to nie komuchy - to ci, którzy długo sądzili, że Rosja, podobnie jak wcześniej ZSRR jest ich sojusznikiem a nawet żywicielem - do czasu aż Putin walnął pięścią w stół przy okazji zadymy ukraińskiej
  Ci wszyscy których uważaliśmy za pożytecznych idiotów Rosji - to agentura - tyle że nie ruska - a myckowa. I wszystko jasne...
  Czy szczujący na Nocne Wilki to komuchy ?
 • @Mariusz G. 07:55:17
  oni wszyscy czekają na powrót Chrobrego - ale gdyby wrócił i kazał wziąć się do roboty, to by mu nawrzucali od żydów i zdrajców a Maksik by bu obsikał nogawki
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Max von Stirlitz 10:14:58
  po prostu tu nie komentuj, bo to co wpisujesz jest moim zdaniem gówno warte. Będziesz dalej smrodził, to wylecisz i szlus!

  poniał?
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @nocny gryzoń 02:39:05
  kwestia żydowska jest fundamentalna dla zrozumienia tego, co się dzieje w Polsce - ale oczywiście nie jedyna. Jednak bez postawienia tej sprawy jasno - nic nie można zmienić.
  Wątek obu generałów miał wskazać wpływ prowokacji zewnętrznej na rozwój zdarzeń w ówczesnej Polsce i ukryte mechanizmy z którymi musieli się mierzyć decydenci. Można było skąpać kraj we krwi - a nie zrobiono tego - trzeba to zauważyć. Macciaavellego też nie ja wymyśliłem: wyobraź sobie że Ty jesteś tym który ma władzę i wiesz o za chwilę się zdarzy i kto tym steruje w znanym celu. Jedyne, co możesz zrobić to zatrzymać sekwencję zdarzeń silnym kontruderzeniem, bo jak tego nie zrobisz, sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli...widzisz np analogie z Ukrainą?
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Cheval Noir 21:10:45
  ależ dyskusja się rozwinęła...:) dzięki za wsparcie
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Max von Stirlitz 20:06:59
  przeczytałeś, Maksik tą bajeczkę o dziadku,co ją specjalnie dla Ciebie niedawno napisałem? To przeczytaj jeszcze raz - tym razem ze zrozumieniem, bo chyba nie zrozumiałeś. Piszę tu o sprawach mojego kraju, więc jak odczuwasz potrzebę zabierania głosu, to na początek spraw sobie polski edytor albo klawiaturę, potem przestań kaleczyć język i mi tu nie bluzgaj, bo nie lubię. Jak zaczniesz pisać jako tako do przyjęcia, to zobaczę czy są za tym pisaniem jakieś treści. Jak masz zamiar tylko pierdzieć w materac, to rób to u siebie a tu nie smródź, bo oprócz smrodu nic tu nie wnosisz. Czytałem, co napisał Tadman i inni ale mam też własne zdanie - mogę, Maksik?
  Jak jesteś za cienki na to, co piszę to nie czytaj, nie komentuj, nie zawracaj głowy, ani niczego. Gadaj sobie z partyzantem i jeu podobnymi.

  Versztejen?
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Stara Baba 18:02:08
  ok, to czekajmy na Chrobrego...
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @Stara Baba 17:24:51
  dokładnie opisałem: jako jedyny stawia prawidłową pełną diagnozę i to jest warunek konieczny skutecznego leczenia. Bez tego nic nie można zmienić. Co do religii i kościoła - dałem wyraz swoim wątpliwościom w innej notce - ale jeżeli odrodzenie nastąpi pod znakiem krzyża, to nie mam nic przeciwko temu.
  Uprawnienia prezydenta są w istocie niewielkie - natomiast niezmiernie ważne jest dokonanie wyłomu w ścianie dezinformacji. Dlatego proszę o kolportowanie notki. Dlatego opisałem szeroki kontekst.
  Następne wybory prezydenckie już nie muszą być bezpośrednie i powszechne, tylko np przedstawicielskie, a parlamentarne np obwarowane jakimś cenzusem. Wtedy zostanie naprawdę tylko chorągiewka. W tyłku.
  Dlaczego Polską Racją Stanu jest głos na Grzegorza Brauna
 • @nana 12:25:06
  myślę, że droga, która jest jeszcze przed panią, jest znacznie, znacznie dłuższa niż się pani wydaje. Na początek niech się pani nauczy, że pisząc pan Tokarski - Pan należałoby pisać z dużej litery. Gdy Pani to opanuje, proszę się zgłosić. Zobaczę ,czy da się jaszcze coś wydusić - szczerze mówiąc - nie sądzę
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Ślepa Mańka 16:00:28
  gdyby wszystko było tak arcyboleśnie proste - nie byłoby Smoleńska, cokolwiek rozumiemy pod tym hasłem - a z tego, co kojarzę, rozumiemy podobnie - bo po co likwidować wiernych konfidentów. Chyba, że przyjmiemy, że Lech a Jarosław, to dwa całkiem różne światy polityczne - czego zresztą tak do końca bym nie wykluczył...
  O wartości PiS-owskiego patriotyzmu
 • @Lotna 19:15:01
  to oczywiście prawda, nawet jeden król nam się zagubił, prawdopodobnie dlatego, że chciał przegonić to towarzystwo w pi....u, więc został wymazany z hstorii. I nie spierałbym o religię, gdybym widział jakąś głębszą refleksję - ale są tylko paciorki i kreowanie żydówki na królową a żyda na króla Polski - jako remedium na całe zło. Daj nam wybaw nas, ocal nas - ale samemu dupę i rozum ruszyć - co to, to nie!
  No to przecież wszystko opada....ale dobrze, że chociaż nic nie skrzypi :)
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Autor
  chciałoby się powiedzieć: "rządzą nami idioci", lecz niestety byłby to wariant skrajnie optymistyczny. Rządzą nami bezwzględni wykonawcy planu destrukcji państwa, a elementem tego planu jest doprowadzenie do konfliktu, a najlepiej wojny i rozlewu krwi z Rosją. Im więcej wyjedzie lub zginie, tym więcej miejsca dla tych od "mycek ośmiornicy".
  pozdrawiam
  Sprawa Swiridowa
 • @Stonek 16:27:23, Arjanek
  nie da się tak zero-jedynkowo - oczywiście, że włóczyli się i wcześniej. Na masową skalę - jako problem - pojawili się za K.Wielkiego
  Dziękuję za komentarze
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Sukarno 16:05:20
  "AK raczej nie nadaje "... co Pan ukrywa pod AK? Armię Krajową?
  Obrona, bądź kontratak przeciwko żydowskiej supremacji
 • @Bogusław Jeznach 16:11:53
  jestem za
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @puuuq 15:35:10
  dokładnie: większość problemów Polaków wynikała z działań prowokatorskich prowadzonych przez środowiska żydowskie a dążących do maksymalnego osłabienia Narodu i Państwa - projekt Judeopolonia, to bardzo stary pomysł. I dawne powstania i różne zadymy w czasach PRL - i teraz, rzecz jasna
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Autor
  tekst bardzo trafny i na czasie - przed IIwojną światową właściwie cała Europa definiowała sowiecki, czyli faktycznie żydowski bolszewizm jako główne zagrożenie. Hitler dogadywał się w tej sprawie min z Anglią. Tymczasem na drodze oczekiwanego i uzasadnionego uderzenia na Sowiety stanęła pozornie bez sensu (sens ukryty: ochrona interesów żydostwa) Polska, uruchamiając cały łańcuch zdarzeń do których nie powinno dojść. Należało uderzyć wspólnie z Niemcami na wschód, w międzynarodowej koalicji. Niemcy nie pozwalaliby sobie na takie okrucieństwa i faktycznie doprowadziłoby to do oswobodzenia Rosji spod żydowskiej okupacji i prawie na pewno nie do jej zawłaszczenia przez Niemcy - tylko do ustanowienia jakiegoś możliwego do przyjęcia przez wszystkich status quo. A żydami przejmować się tak, jak oni nami.
  W tym znaczeniu prawdziwe jest twierdzenie, że Polska zachowując się debilnie - czyli tak jak teraz wobec Rosji - doprowadziła do rozpętania wojny światowej. Bez tego byłaby to prawdopodobnie operacja chirurgiczna - poważna - ale lokalna

  Super tekst - łażę i od kilku dni myślę właśnie o tym absurdalnym prowadzeniu polskich spraw w tamtych czasach - a tu myślisz - masz!

  pozdrawiam
  Obrona, bądź kontratak przeciwko żydowskiej supremacji
 • @Autor
  człowiek patrzy na tego "oksfordczyka" i sobie myśli: "ten Dyzma to był jednak gość z klasą"...
  Święta krowa wśród bydła
 • @kfakfa 13:49:19
  tam zwykle są starsi bracia - Tomasza Terlikowskiego
  1000 lat wspólnej historii czyli...
 • @Autor
  Witam Pana
  Nieustający dylemat: machnąć na to wszystko ręką czy próbować cokolwiek zrobić w ramach takich, jakie są...

  Gdzieś w tyle głowy myśl: Chrobry już był, nie wróci, by za nas sprzątać...

  pozdrawiam
  O wartości PiS-owskiego patriotyzmu

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930