Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Szanowna Administracjo!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

apel o los mojej ostatniej notki

Szanowna Administracjo!

Proszę i sugeruję, by moja ostatnia notka

http://att.neon24.pl/post/122408,wyziewy-patriotyzmu

do czasu wyborow nie zniknęła w czeluściach niebytu, lecz była widczna i kłuła w oczy tych którym lenistwo, lub godność, nie pozwala oddać głosu na Andrzeja Dudę. W dobrze pojętym interesie nas wszystkich.

Z góry dziękuję

Andrzej Tokarski

KOMENTARZE

 • @ Autor - Pańskie rozeznanie polityczne jest zerowe
  "(...) żyjemy kraju, gdzie prawdopodobnie większość obywateli nie ma zielonego pojęcia o meandrach polityki, nie rozumie jej, jest nią znudzona, niezbyt rozpoznaje polityków. Zdarza mi się rozmawiać z takimi ludźmi - groza. " - tak Pan napisał w swojej notce.

  Pan również się do nich zalicza.
  Wybór między Komorowskim a Dudą jest wyborem między dwoma kandydatami, którzy realizują niemal w identycznym stopniu w polskiej przestrzeni politycznej wytyczne polityki USA, czyli Międzynarodowego Żydostwa. Zatem nie ma prawie żadnej różnicy, który z nich zostanie prezydentem.
  A rzecz precyzując: jest dokładnie odwrotnie niż szanowny Autor raczy sugerować. Mimo wszystko lepszym kandydatem jest B.Komorowski, ponieważ PO jest partią ciążącą bardziej ku interesom europejskim, niż anglosaskim.
  Niezależnie od tego, kto zostanie wybrany prezydentem sytuacja polityczna Polski i tak będzie ustalana przez zewnętrzne siły, czyli przez USA (przez MŻ).
  Zatem bojkot jest jedynym pragmatycznym zachowaniem, ponieważ nie daje politycznej legitymacji syjonistycznej władzy.

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 13:47:03
  podzielam pański pogląd, że "Pańskie rozeznanie polityczne jest zerowe" - nie ma Pan pojęcia o tym o czym tak zawzięcie peroruje. Dodatkowego kabaretowego posmaku Pańskim deliberacjom nadaje fakt, że rozpoznał Pan nielegalność systemu dopiero po klęsce w kampanii prezydenckiej. Wcześniej było legalnie?

  Napisałem w notce "Moje trzy grosze..." o warunkach w których bojkot ma sens - i wtedy go poprę. W obecnych realiach ma on sens równy puszczaniu bąków. Jest tylko i wyłącznie szkodliwy podwójnie - bo odbiera głosy lepszemu kandydatowi i robi ludziom - mam nadzieję, że nielicznym - wodę z mózgu.

  Pański wywód jest też alogiczny - bo pisząc, że nie ma prawie żadnej różnicy - w istocie pisze Pan, że różnica jest tylko Pan jej dla swoich celów nie chce dostrzec

  Już nie chce mi się pastwić nad Pańskim nickiem: to tak z wrodzonej skromności, czy ktoś Panu podpowiedział...
 • @Marx 8888 13:45:56
  Dziękuję za odpowiedź. Mój apel wynikał z szczególnej sytuacji przedwyborczej i okoliczności z nią związanych. Niektóre moje notki wisiały dłużej, więc uznałem, że nie zawadzi zaapelować i w tej sprawie.
  Jeżeli treścią swoich notek naruszam jakieś zasady Portalu, który niezmiernie wysoko sobie cenię, proszę mnie poinformować.

  Andrzej Tokarski
 • @Andrzej Tokarski 14:22:49
  Wykazuje się Pan nie tylko politycznym infantylizmem.

  W swoim komentarzu wskazałem, że "mniejszym złem" w porównaniu do A.Dudy z PiS jest B.Komorowski powiązany z PO. Nie znaczy to, że należy oddać głos na "mniejsze zło". Głosowanie, czy zachęcanie do głosowania za złem jest debilizmem.
 • @Rzeczpospolita 18:31:33
  Debilizm jest debilizmem, a nie zachęcanie do głosowania. Różnica też jest taka, że Duda byłby na stołku nowy i jest szansa, że będzie chciał się wykazać, choćby na początku swojej kadencji i zablokuje ustawy dotyczące wykupu ziemi i nie sprzeda lasów, podczas gdy już wiadomo, że Komorowski nie ma z tym żadnych problemów, a więc w wypadku wygranej Komorowskiego, prędzej czy później polskie lasy zostaną wycięte przez nowych właścicieli, a polska ziemia przejdzie w obce ręce. Ponadto Komorowski pieje o JOWach, które także mogłyby przejść, bo wiele osób już dawno się nabrało na to, że jest to remedium na wszystkie bolączki dzisiejszego systemu, podczas gdy chyba trudno wymyśleć bardziej idiotyczny i bardziej niesprawiedliwy sposób głosowania. Teraz, dzięki Kukitzowi podnieca sięnimi następne 20% ludności, jeśli wierzyć oficjalnie podanym wynikom wyborów.
  Jestem przekonana, że wielu Polaków ma dylemat, głosować, każdy stara się postąpić w zgodzie z własnym sumieniem i taka czy inna decyzja nie wynika z ich debilizmu.
 • @Lotna 19:02:51
  Polaków o debilizm nie posądzam, tylko o brak świadomości politycznej, a jej brak to rezultat działalności powszechnych żydowskich mediów i opanowanej przez żydostwo oświaty.

  O debilizm polityczny posądzam natomiast niezależnych publicystów prezentujących postawę jak autor powyższego postu.

  Sytuacja polityczna naszego kraju jest następująca:

  Przyczyny współczesnego upadku RP według polityki narodowej - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/116511,przyczyny-wspolczesnego-upadku-rp-wedlug-polityki-narodowej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31