Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
227 postów 2124 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Gdzie siedział Pan Prezydent...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...i co z tego wynika

           W mediach od prawa do lewa ekstaza na okoliczność zdarzenia gdzie siedział i kiedy przemawiał. To drugie dość trafnie spuentował Paweł Kukiz u Stokrotki stwierdzając, że to był taki support. Ze to tak, jakby na koncercie między Madonną a Black Sabbath wstawili Kukiza - żeby coś tam grało w tle, a ludzie mogli sobie wyjść i kupić piwo....

Tego pierwszego (gdzie siedział) jakoś odkrywczo nie spuentowano - a ja tak sobie zadaję pytanie: po pierwsze dlaczego? po drugie qui bono?, po trzecie choć tak naprawdę po pierwsze "w jakim charakterze"?

Czy został uhonorowany jako Prezydent Polski? Czy może bardziej jako plenipotent zupełnie innego państwa? Czy jeśli, o czym się mówi,  USA zniosą wreszcie wizy, to zrobią to w trosce o spełnienie życzeń wielu Polaków? Czy może raczej by przyspieszyć realizację planu geopolitycznego wdrażanego tu na Wisłą - czyli "wyjeżdżajcie szybciej, bo tam jest potrzebne miejsce dla innych". Czy Pan Prezydent ma za zadanie nadzór nad tym procesem? I dlatego został uhonorowany? Dla Polaków, jak zawsze, dla zmylenia (z wykorzystaniem naszej próżności). Dla innych jako message: ten realizuje nasze interesy.

I czy zapowiedź, że USA przyjmą w przysłym roku większą partię uchodźców/emigrantów ma przypadkiem coś z tym wspólnego.

Co za parszywe czasy - nawet poklepanie po plecach już nie cieszy, jak dawniej...

KOMENTARZE

 • @Autor
  Gdzie siedział Pan Prezydent... ???????

  po pierwsze to na krzesle, a dosadniej to na d..ie 8-))))))
 • @Zbójnicki pies 20:27:57
  tematem notki nie jest: "na czym siedział..."
 • @Andrzej Tokarski 23:08:18
  Klepanie po plecach..
  Nobel dla Bolka.. to bardzo złe znaki dla Polaków.

  Pozdrawiam
 • @goodness 09:39:07
  rzeczywiście - obecnie być może wygląda to tak: żeby skierować na właściwe tory murzynka Obambo, trzeba było dać mu Nobla na rozruch. Panu Prezydentowi Dudzie wystarczy, że sobie obok noblisty ...posiedzi - uznali starsi i mądrzejsi bracia Tomasza Terlikowskiego.

  Nie znam odpowiedzi na swoje własne pytania- pożyjemy, zobaczymy. Wpływ tak naprawdę mamy żaden.

  Fakty są takie, że Dornbaum z PIsu się ewakuował, Kamiński herbu Prism też, Bielan też - żaden nie wrócił. Bielan próbował, ale go nie wpuszczono. Egzekucję Smoleńską wykonano - też przecież nie za lojalność.

  Ciekaw jestem dalszego rozwoju wydarzeń głównie na linii W-wa - Tel Aviv. Obecna, w kontekście syryjskim, pozycja i postawa Rosji może być tu istotnym katalizatorem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031