Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Niepodległość Niepodległością - ale opryskiwać trzeba

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

trudno zmarnować taką okazję - tyle ludzi na wolnym powietrzu

Warczą werble, łopoczą sztandary, w uszach brzmi pieśń reprezentacjna Wojska Polskego,  tysiące ludzi szykują się do Marszu Niepodległości - a tymczasem, po cichutku, samoloty na wysokim pułapie wielkopolskiego nieba malują ten sam, co ostatnio każdego dnia wzór: proste równoległe pomalutku rozpływające się w powietrzu.

Panie Prezydencie Duda! - czy wraz z objęciem władzy przez nowy rząd, przestaniecie nas opryskiwać? Czy, jak zwykle,  wszystko zostanie jak było?...

 

 

KOMENTARZE

 • Nie o trucie chodzi...
  W BREW TEMU CO PRAWDOPODOBNIE SĄDZĄ PAŃSTWO NA TEMAT CHEMTRAILS, NIE CHODZI O TRUCIE- NP CELEM DEPOPULACJI ...

  Wokół PROJEKTU, którego część możemy oglądać jako CHEMTRAILS zbudowano rozległą sieć kłamstw, dezinformacji, półprawd itd.
  W rezultacie niemal wszystko co znajdujemy w internecie oddala nas od PRAWDY NA TEMAT MONSTRUALNYCH ROZMIARÓW PROJEKTU JAKIM JEST
  SKY – PROJECT- ENGINEERING ( SKY-P-E ) :)

  Proszę spróbować połączyć całą wiedzę którą posiadacie Państwo ale jako centralne elementy układanki proszę przyjąć ( na potrzeby wyjścia poza ramy światopoglądowe):
  - globalny wzrost ilości wież przekaźnikowych telefonii komórkowej
  - rozrost sieci internetowej
  - postęp w upowszechnianiu mobilnych technologii aktywności w sieci internetowej
  - częstotliwości pracy ludzkiego mózgu
  - elektrosmog
  - techniki kontroli umysłu (niemedialne)
  - nanotechnologia
  - sztuczna inteligencja
  - DNA (modyfikacje)
  - GMO

  Owocnego poszukiwania PRAWDY...
 • @Paulus.Aquarius 21:24:28
  Nie, nie chodzi o trucie. Chodzi o zatrucie. W jakiejkolwiek formie miało by to nie być. To, że banda zatruwających nas psychopatów może piec wiele pieczeni przy jednym ogniu, nie zmienia postaci faktu, że jesteśmy zatruwani, niektórzy z nas na śmierć.
 • @Lotna 22:24:58 Zastanów się!
  -Obecna wiedza, technika i medycyna daje tyle sposobów i możliwości ewentualnego trucia ludzi, (oczywiście selektywnego, bez szkodzenia samym sobie, a tu oni akurat wybrali zatruwanie atmosfery, którą przecież i oni oddychają. -Akurat ten sposób trucia ludzi w ten sposób, to jest bzdura!.
 • @Paulus.Aquarius 21:24:28
  oczywiście, że to tylko dla naszego dobra - podobnie jak Haarp, GMO, wszechobecna inwigilacja za pomocą systemów łączności, o radiacji nie wspominając, czy szczepionkach, czipach etc
 • @moher 03:26:11
  jakie to są sposoby selektywnego trucia ludzi na masową skalę? proszę o przykłady
 • @Andrzej Tokarski 11:03:39
  -Żywność, np.aspartam i tysiące innych dodatków. -Leki, szczepionki itd itd. (bogaci nie piją wody kranu i stać ich na niezatrute jedzenie). -Także zatruwanie umysłów odpowiednią propagandą, przez sterowanie mediami, co produkuje obecnych idiotów z wypranym mózgiem. (ich dzieciom np. nie wolno oglądać televizji...) - Nie będę wchodził tutaj w szczegóły.
 • @moher 11:29:35
  to są rzeczy nieporównywalne - być może prawda jest gdzieś pośrodku, tzn działają i tak i tak - mój komentarz dla Paulus Aquarius
 • @Andrzej Tokarski 11:00:51
  Czy ja powiedziałem ,że to dla naszego dobra ???
 • PRAWDA JEST INNA, CHODZI O PROMIENIOWANIE SŁOŃCA ......
  Około 2000 roku kilku naukowcom się wymknęło, że około 2015 roku będzie szczyt nasilenia promieniowania, czy to z kosmosu czy Słońca, czy od Boga. Było jeszcze dalekoo do 2015 ale i więcej się nie powtarzało :)
  Tak jak dane mi zostało wyłapać ten dzień kiedy to globalne ocieplenie jednego dnia zmieniono na zmiany klimatu :) Proszę zwrócić uwagę jak wszystko blaknie i blednie, ubrania na słońcu suszone, farby na dachy musiano odporne wprowadzić itd, itp. Dlatego rozpylają błyszczące Aluminium, czy pyły z elektrowni, a nie złoto jak to dawnooo czyniono :)
  Dlatego jest to skoordynowane na całej Ziemi.

  Taka jest cała prawda ta o którą Piłat spytał Jezusa.

  Inna sprawa czy to zapobieganie przyspieszonemu rozwojowi człowieka, czy ochrona danych w komputerach, czy jeszcze inne powody ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31