Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Przegnaj łotrów, Panie Prezydencie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o prezydencie popalającym po kątach w szemranym towarzystwie - i co z tego wynika - i czy na pewno

To dla mnie wyjątkowo paskudny widok: prezydent z którym wiążę mimo wszystko pewne nadzieje, zaprasza do Pałacu Prezydenckiego jakieś szumowiny w pokracznych kapelutkach i ich tam z honorami gości, ba więcej - uczestniczy w ich obrzędach religijnych. Czemu te obrzędy odbywają się w siedzibie Głowy Państwa Polskiego a nie w jakiejś ichnej bożnicy  to temat na inną okoliczność. Występująca w ostatnim czasie w świecie polityki nadpodaż pokracznych kapelutków z ukrytymi pod nich parszywymi mordami to też osobna historia, choć nie całkiem zapewne niepowiązana.

Zastanawiam się, czy Prezydent wie, że zaprasza i gości przedstawicieli najstarszego, najgroźniejszego i najbardziej przepełnionego nienawiścią do Narodu Polskiego okupanta, z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jeżeli nie wie, to czemu nie wie - czy nie wie, bo nie słyszał, nie zajmował się - czy nie wie, bo nie chce wiedzieć. Bo w jego percepcji świata taka wiedza mu do niczego potrzebna nie jest, nawet mogłaby być szkodliwa.

Czy wie - a mimo to zaprasza. Panie Prezydencie, skoro wiesz, to po co zapraszasz? Zapraszając obrażasz ofiary tych łotrów spod naciemniejszej gwiazdy  - i pamięć o tych ofiarach.

Życzyłbym sobie i wszystkim Rodakom, by Głowa Państwa skończyła z tym odrażającym procederem - jest mnóstwo innych godniejszych gości, których warto byłoby uhonorować - podpowiadam: trzeba zaprosić i okazać solidarność przedstawicielom bestialsko i zbrodniczo ciemiężonego Narodu i Państwa Palestyńskiego - stokroć - nie, tysiąckroć bardziej zasługującego na bezwarunkowe wsparcie.

Zaś łotrów, Panie Prezydencie - po Chrystusowemu - przegnać ze świątyni, Naszej Świątyni. Najlepiej raz  zawsze.

 

Na obronę decyzji Prezydenta podpowiem jedno: PIS otworzył ostatnio wiele bardzo ważnych frontów i zrobił to idąc naprawdę na ostro. Nierozważnym byłoby otwierać jeszcze jeden - przeciw żydostwu - a odstąpienie teraz od obyczaju mającego już pewną tradycję byłoby w sposób oczywisty aktem tyleż niezbyt przyjaznym co zbytecznie ostentacyjnym. Byc może roztropniej było się wstrzymać. To jedyny argument na tak, jaki mi przychodzi do głowy.

 

 

Nikanderowi: potwierdzam: powinno się do powiększenia deficytu wykorzystać wspołpracę z NBP - a nie korzystać ze źródeł zewnętrznych. Po to ma się Bank Narodowy. Belka by nie odmówił.

 

Dzisiejszy poranek potwierdza podjęcie kolejnego ostrego starcia przez PIS. Decyzja o odmowie publikacji tzw wyroku TK jest słuszna (wyrok wydany w niepełnym składzie to żaden wyrok - nadaje się tylko do podtarcia), ale w sposób oczywisty rozpęta piekło. Petru znowu wyjdzie na ulicę...jak to ulicznik

W obecnej sytuacji podpowiadałbym udzielanie wsparcia PISowi - mimo chanuki bilans wydaje się i tak pozytywny.Kto nie wierzy, niech sobie wyobrazi, że wróciła Kopacz, Komoroski, Szejnfeld, Halicki, Niesioł, Schetyna, Kararasińska....

...mam dalej wymieniać?   - czy już Was otrzeźwiło?

 

Andrzej Tokarski

KOMENTARZE

 • @AUTOR
  //Czy wie - a mimo to zaprasza. Panie Prezydencie, skoro wiesz, to po co zapraszasz? Zapraszając obrażasz ofiary tych łotrów spod naciemniejszej gwiazdy - i pamięć o tych ofiarach.//

  PREZYDENTA OBOWIĄZUJĄ PROTOKOŁY DYPLOMATYCZNE- ZAPROSZONA OSOBA TO BYŁ AMBASADOR...

  //Na obronę decyzji Prezydenta podpowiem jedno: PIS otworzył ostatnio wiele bardzo ważnych frontów i zrobił to idąc naprawdę na ostro. Nierozważnym byłoby otwierać jeszcze jeden - przeciw żydostwu - a odstąpienie teraz od obyczaju mającego już pewną tradycję byłoby w sposób oczywisty aktem tyleż niezbyt przyjaznym co zbytecznie ostentacyjnym. Byc może roztropniej było się wstrzymać. To jedyny argument na tak, jaki mi przychodzi do głowy.//
  MIEJMY WIĘCEJ ZAUFANIA DO NASZEGO RZĄDU- IDZIE DOBRA DROGĄ.. Pozdrawiam. Helena
 • @alfa.com.hel 13:52:30
  Nie tylko dobrą drogą, ale i świetną. Podejrzewam, że zaufanie będzie się zmniejszało w miarę wzrostu cen podstawowych produktów potrzebnych do życia.
  http://nikander.neon24.pl/post/127974,pierwszy-deal-pis-u-z-banksterami
 • ----- przed minutą w TVPinfo
  Pan Prezydent pożegnał się słowami -SZCZĘŚĆ BOŻE.
 • @alfa.com.hel 13:52:30
  udzielam zaufania - cieszyłbym się gdyby to zaufanie nie było bez potrzeby wystawiane na próbę - goszczenie tych łachudrów uważam za zbędne, ale próbuję zrozumieć

  pozdrawiam
 • @Lotna 15:17:06
  najważniejsze, żeby dowalić PIsowi - obojętnie z jakich pozycji. Wszyscy ludzie na poziomie walą w PIS jak w bęben - i Petru i Rzepliński i Wojewódzki i Wątły i Gugała i Mordka-Morozowski i prawnicy i Neumann i Kopacz i Kapuściak-Kłamiesz i te wszystkie rozszczekane cipulki z Nowoczesnej i blogerzy Neonu i Drozda, wszystkie telewizje (z wyjątkiem tv Judeopolonia, bo tam są cały dzień telezakupy) - wszyscy poważni i troszczący się o demokrację

  więc samodzielność naszych sądów jest zachowana gdy walimy w PIS jak wszyscy(na poziomie)

  prawda?
 • @ninanonimowa 16:41:56
  pojęcie Boga wywodzi się z czasów, gdy jeszcze nie powstały religie - te powstały by ludzi dzielić i nad nim panować
  Moim zdaniem pożegnał się należycie, godnie i serdecznie
 • @Andrzej Tokarski 17:23:06
  Pnie Andrzeju, Pan nabiera się na propagandę pisowską? Dostarczyli tyle dowdów w swojej zoologicznej antypolskości, choć robią to w wyrafinaowany sposób, że już troche oczytani ludzie łąpią o co chodzi partii i rezydentowi o poglądach internacjonalistycznych. Środowisko Sakiewicza i Kaczyńskiego to środowisko tożsame z środowiskiem Michnika, Kwasniewskiego, oba srodowiska wiernie służą tym samym, oba środowiska mają tych samych mocodawców, oba środowiska wspierają banderowców - ludobojców, oba środowiska chcą tego samego - światowego utajnionego rządu na czele wiadomo kto.
  Kłótnia o TK to odwracanie uwagi o spraw zasadniczych, to kłotnia Wołomina z Pruszkowem, o to kto ma nadzorować niewolników.
  Niech Pan przeczyta książkę Leszka Misiaka pt; ,,Prawicowe dzieci - czyli blef IV RP" wyd. ,,Aurora", może lepiej Pan zrozumiesz mechanizmy działania masonerii.
 • @Andrzej Tokarski 17:23:06
  A niektórzy mogą zawyć: Dlaczego nie "Niech będzie pochwalony J...".
  Ale w sumie, jak ma mówić?!!! Dobranoc, powodzenia, miłych snów...?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Wujek Polonii
 • To będzie trudne
  .
  "Przegnaj łotrów, Panie Prezydencie"

  jeśli to państwo jest takie, jak opisane w linku.

  - http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/127796,bez-oslonek-turcja-zachod-i-iii-rp#comment_1253239

  Takie wezwanie ma sens, jeśli mamy prawo się łudzić, że pan prezydent nie jest elementem organizacji polskiego państwa

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  co być może mija się z rzeczywistością. Może czytelnicy mają więcej szczęścia niż ja, ale nawet na najniższym szczeblu adminsitracji państwa zdarza mi się w przewadze spotykać organizację PPZ i to niezależnie czy czynownicy biorą udział w tym POPiSie tzw. partii SLD, PSL, SP,... a cóż dobpiero grup rozrywkowych w rodzaju Palikokotek czy Kukizów.

  Także niektórzy przedstawiciele patriotycznej ludności polskiej, zdają się nie odbiegać od modelu nadanego przez organizację państwa.

  - http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polak-zatrzymany-za-niewolnicze-traktowanie-pracownikow/k61ksp

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31