Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Wrak jest dowodem winy - lub niewinności Rosjan

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

napisał @Nichcik

Tekst jest w powiązaniu z moim tekstem o min Waszczykowskim O czym milczy minister Waszczykowski - Andrzej Tokarski - NEon24.pl sprzed kilku dni -
oraz stanowi komentarz a zarazem głos polemiczny w tekście Marxa 8888 Dziwna chronologia - Marx 8888 - NEon24.pl
rysując jednocześnie pewną przewidywaną wizję lokalnej gry politycznej
 
@Nichcik.Neon24.pl 05:02:51
"Wrak jest dowodem winy, ... lub niewinności Rosjan"

choćby nawet 10.04.2010 rano byli "niewinowate jako ta lelija" - to wszystko to, co czynili potem czyni ich współwinnymi

Teraz toczy się taka gierka: coś wam Polaczki damy, może tańszą ropę, może tańszy gaz, może jakieś rojenia terytorialne na Ukrainie, coś wam poobiecujemy, poklepiemy po ramieniu - za cenę taką: macie przestać grzebać w tym Smoleńsku, macie to zamilczeć.
Ludowi coś tam się powie - i - morda w kubeł, Poliaczki.

Zdradzicie pamięć swoich przywódców, swoich obywateli, swoich przyjaciół - to może będzie dobrze - podszeptują nam druzija

A prawda jest taka: jeżeli Polska się skusi i pójdzie na taki układ - to dopiero będzie traktowana jak gówno. A ci, którzy zgodzą się na taki układ - dadzą Rosjanom haki na samych siebie.

Rosjanie szanują dumnych i silnych - resztą pogardzają. Gdy bilans interesów będzie tego wymagał - i tak - cokolwiek by nie obiecali - zrobią co zechcą.

Paniali?

 

A tak przy okazji rozważań o maskirowkach i tematach powiązanych - mam narastające wrażenie, że powinniśmy mówić nie o maskirowce - tylko  co najmniej o dwu maskirowkach.

Ta mniejsza odbyła się w Smoleńsku.

Ta większa - odbyła się gdy ZSRR zmieniał się w Rosję - wiele wskazuje na to, że - jak w polskich upadjących firmach - by naprawić podmiot - zmieniono szyld. Ludzie zostali ci sami lub tacy sami, szczególnie ci, którzy trzymają sznurki.

Gabinet luster się rozbudowuje - czy możemy się w nim połapać? Nie wiem, czas pokaże.

Na początek zawsze pamiętać: nic nie jest tym, co nam się przedstawia.

Również tutaj. nie dać się wodzić za nas - pomyśleć, poszukać. Ludzie rzadko się diametralnie zmieniają - natomiast chętnie zmieniają techniki operacyjne.

 

KOMENTARZE

 • Amerykanie zrobili inscenizację WTC9/11
  a Rosjanie w Smoleńsku i wtedy, gdy wysadzali budynki w Moskwie, aby mieć pretekst do najazdu na Czeczenię.
  Te wszystkie wydarzenia - to szkoła KGB.
 • @Marx 8888 13:23:56
  http://1.bp.blogspot.com/-aIQQJpziLzU/Uyoz0rNCmpI/AAAAAAAABiY/bNliIYVJZuI/s1600/bush-putin-free-masons1harps.jpg
 • @Marx 8888 13:23:56
  Nic nie jest takie, jak nam pokazują...
 • @Talbot 14:05:03
  // Nic nie jest takie, jak nam pokazują..//..........albo wszystko jest takie jak to sami chcemy widzieć
 • @puuuq 14:18:04
  "albo wszystko jest takie jak to sami chcemy widzieć" - no właśnie...
  Niektórzy na tym forum widzą Putina jako zbawcę świata, walczącego o pomyślność Słowian.
 • @Marx 8888 13:23:56
  Nie idzie za daleko,bo niedawno było ostrzeżenie z Kremla n/t WTC ,bo jak wy to i my...
 • @puuuq 14:18:04
  http://floppingaces.net/wp-content/uploads/2014/03/obama-twerking-putin1.jpg
 • @Marx 8888 15:06:33
  To nie obrazki, tylko ilustracje tematyczne.
  OK - zaprzestaję...
 • @ Wszyscy zapomnieli o tym
  Rejestrator ze Smoleńska K3-63 wciąż nie odnaleziony.

  http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2016/01/26/45428_rejestrator-ze-smolenska-k3-63-wciaz-nie-odnaleziony.html
 • @Amarant 15:39:09 a gdzie jest kokpit?
  Rejestrator K3-63 przy kokpicie tupolewa to mały pikuś, a podobno zdaniem komisji Laska z kokpitu została kupa złomu.
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/bf/wc/dkcf/f1jhMbkIjusZPbACzB.jpg
  http://s.tvp.pl/images/d/c/a/uid_dca3cfb11f35abad14d25dec048c41d21386865812386_width_312_play_0_pos_600_gs_0.jpg
 • Część z was wie jak wygląda byle jaka budowa
  jesienną deszczową porą w błocie po kolana, nie da się nie ubrudzić gumiaków, skoro tutka zrobiła beczkę, to dlaczego qnva ma ubabrane koła w błocie ?
 • @provincjał 17:34:16
  Likwidacja postronnych świadków?

  https://www.youtube.com/watch?v=PxIFh3NkEvM

  Zawiesia

  https://www.youtube.com/watch?v=uHRyc98mABE
 • @Andrzej Tokarski
  Proszę zwrócić uwagę na to , że nie mamy żadnego zdjęcia ani filmu, który prezentowałby dwa tupolewy w jednym kadrze.
 • @Marx 8888 13:14:44
  Doprawdy? Rosjanie mogą oddać wrak?
  No mogą, mogą - samolotowy złom, składankę z kilku wraków.
  Ciekawe jaki kraj by to zrobił.

  Oddają wrak. Polacy mówią - to nie ten wrak
  - Nie mamy innego wraku. Odpowiadają Rosjanie.
  Przypominam,że za to został zamordowany wiceminster Wróbel. W prywatnych rozmowach mówił, że szczątki na Siewiernym to nie są szczątki naszego tupolewa.

  Trzeba bardzo uważać na to aby będąc blogerem poruszającym treści niszowe, aby nie wyjść na kogoś kto uważa,albo wciska innym że samolot z delegacją uległ destrukcji na Siewierny.
 • Idea bliźniactwa
  Dwa bliźniacze tupolewy - jeden musi zostać zniszczony. Jednakże trudno dociec co się z nimi i jak działo w ciągu kilku lat nawet przed 10.04.2010., jeśli nie wcześniej.

  Nie ma ani jednego zdjęcia ani filmu na którym są dwa tupolewy równocześnie.

  bliźniacy -element męski i żeński harmonia. WTC harmonia zostaje zachwiana - odbudowany element z dominantą tylko męska - falliczną.

  Bliźniacy Kaczyńscy - jeden musi zginąć. Tu podobnie - wspólne zdjęcia od czasów dzieciństwa preparowane.

  Idea bliźniactwa. Za czasów rządów obu Kaczyńskich odwiedzają dzieci bliźniaki. "Szukamy następców Kaczyńskich" - pisze gazeta.

  Bliźniacy - katastrofa Apollo. Okazuje się, że żyje jednak gościu kosmonauta. Ależ to nie ja -katastrofa Apollo była prawdziwa. To mój brat bliźniak, który wyłonił się z niebytu.
 • @CyprianPolak 22:02:00
  Dokładnie nie posiadamy nic .Pozdrawiam.
 • @CyprianPolak 22:46:14
  Podobnie myślimy .Pozdrawiam. : http://zamach.eu/110109/TU-154.htm
 • @CyprianPolak 22:46:14
  Gdzie my żyjemy ?. Pozdrawiam. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5682&Itemid=119
 • @Repsol 23:19:29
  "Podobnie myślimy ".

  To miło.

  pozdrawiam
 • To jest stek bredni
  Kto wysłał samolot z najważniejszymi osobami w państwie na lotnisko, gdzie nie było warunków do lądowania? Bo chyba nie ruscy!

  Kto kazał lądować pilotowi na tym lotnisku w warunkach, które wykluczały jego bezpieczne wylądowanie? No chyba nie ruscy.

  Nie zwalajmy na ruskich winę za błędy polskiej załogi samolotu. Im w ogóle nie wolno było lecieć do Smoleńska, skoro była tam mgła i nie było warunków do lądowania. Zabraniają tego przepisy, które załoga zignorowała.
 • @Marx 8888 13:14:44
  @ Komentarz - powtórka / Niekoniecznie tak jest. Wg. mnie Rosjanie oddadzą to wszystko jak im będzie to politycznie najlepiej pasowało ( czyli kiedy będą mogli udupić kogoś kogo bardzo nie lubią). O żadnych koncesjach Rosji względem Polski nie słyszałem. Za gaz i ropę płacimy najwięcej w Europie. Na banderlandii co nam mają dać? Kawałek Krymu czy Donbasu? Im ten wrak w sumie nie jest potrzebny. To narzędzie które trzymają żeby w odpowiednim momencie załatwić coś co ich interesuje.

  - I TU SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM MARX, POZOSTAJĄC PRZY SWOIM
  Nichcik.Neon24.pl 05:02:51 "Wrak jest dowodem winy, ... lub niewinności Rosjan" >>> http://brukowiec.neon24.pl/post/129198,dziwna-chronologia

  PYTANIEM JEST ABY: DOWODEM KTÓRYCH ROSJAN JEST WRAK, ... PUTINA (W CO WĄTPIĘ), CZY MIEDWIEDIEWA, W CO BARDZIEJ WIERZĘ? .... BO W KOŃCU Z CZEGO SIĘ CIESZYŁ NA POGRZEBIE LK >>> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,15760700,_Dokonczymy_jego_dzielo___Spot_PiS_pt___Puste_miejsce_.html
 • @Repsol 23:19:29
  Prof Wolniewicz – przerywa dezinformacyjny program Ewy Stankiewicz. Oszustka “zamachu smoleńskiego” redaktor Ewa Stankiewicz została ośmieszona na wizji przez prof. Wolniewicza – w dezinformacyjnym programie (19 minuta) nt. katastrofy smoleńskiej (zamachu smoleńskiego) w TV Republika „Otwartym tekstem” z dnia 28 stycznia 2016. Profesor poruszył bardzo ważne kwestie związane z naszym narodowym interesem w aspekcie kłamstwa smoleńskiego – tj. oskarżania Rosji o zamach na Prezydenta Kaczyńskiego.Treści zwarte w http://www.zamach.eu/ mimo cenzury, gróźb, ośmieszania, dezinformacji czy kradzieży intelektualnych zaczynają zdecydowanie zwyciężać jako narzędzie prawdy o Zamachu Warszawskim 10 kwietnia 2010 roku (a w zasadzie przed tą datą). A i nowe trupy pojawią się na horyzoncie – co oczywiste.Oby tylko profesor Wolniewicz nie został otruty, ani oskarżony o antysemityzm – bo to wisi w powietrzu. A Profesor był już poprzednio skazany przez sąd na kary grzywny za „sianie nienawiści”. https://youtu.be/zRDx13-oODc Ps...Stankiewicz to suka jewrejska jak i cała GP i TV Republika. Profesor – w swojej (niestety) naiwności,myślał, że to patriotyczne towarzystwo. Nareszcie otwartym tekstem profesor powiedział prawdę tej idiotce. Cała doktryna oparta na smoleńskim oszustwie pada. Kto widział wylatującego z Warszawy prezydenta Kaczyńskiego? Kto ma jakiekolwiek zdjęcie z wylotu deolegacji? Kto zrobił ekshumacje ofiar rzekomej katastrofy? Kto zbadał stojącą w MińskuMaz. rzekomą Tu-tkę o numerze102? Profesor ma rację tylko nie pozwoliła mu dziennikarka do końca wyjaśnić jego tezy. Winni śmierci prezydenta są obecnie w Warszawie, Brukseli i Biłgoraju – może jeszcze w Berlinie. Popatrzcie na wyraz głębokiej pogardy z jaką Putin patrzy na Tuska na zdjęciu z 10.04.2010 pokazującym wybuch radości czy wręcz entuzjazmu u naszego „płemieła”. Dajcie to zdjęcie psychologom do analizy a wiele się dowiecie. Dlaczego goniący przez 5 lat króliczka pan Antoni ze swym Zespołem Parlamentarnym nie sięgnęli do tego, co jest ogólnie dostępne, t.j. do zdjęć satelitarnych Smoleńska z 10.04.2010 r. One są tu:

  ESA informuje o dostępnych zdjęciach satelitarnych z platformy LANDSAT -5

  z 10 kwietnia 2010 obszar Smoleńska i Briańska w rozdzielczości wg LANDSAT-5:

  http://landsat.usgs.gov/band_designations_landsat_satellites.php

  Warto przeczytać http://albatros.mobile.salon24.pl/693848,poznamy-prawde-o-smolensku W sprawie 10 kwietnia siedzą wszyscy bez wyjątku tutejsi działacze polityczni. Ujawnienie prawdy w tej sprawie to dla nich koniec. Ale też kłopoty dla wielu innych stolic z Moskwą i Waszyngtonem na czele. Można więc być pewnym, że prawda, np. kwestia hangaru 21, nie będzie badana. Większość tak zwanych ofiar to nie są z punktu widzenia polskiego prawa administracyjnego osoby zmarłe, bo żeby ktoś został uznany za zmarłego w świetle polskiej procedury administracyjnej, kierownik właściwego urzędu stanu cywilnego wystawia akt zgonu na podstawie karty zgonu wystawionej przez uprawnionego lekarza. A lekarz, żeby wystawić kartę zgonu, musi przeprowadzić sekcję zwłok w celu stwierdzenia, w jakich okolicznościach osoba zmarła, bo istnieje podejrzenie, że zmarła w sposób nienaturalny. A na podstawie czego wystawiano w Polsce akty zgonu? Sowieckich fałszywek lekarskich. Ergo: większość aktów zgonu dotyczących tak zwanych ofiar zbrodni 10 kwietnia jest nieważna z mocy prawa, bo została wystawiona na podstawie nieważnych dokumentów. Przeprowadzono zaledwie kilka sekcji. Czyli pic na wodę, kłamstwo na kłamstwie.
 • @Repsol 23:19:29
  Giną Szybko Ci Co Wiedzą Więcej O Zamachu Smoleńskim Niż Oficjalnie Wolno Wiedzieć ...To już kolejny, następny ukarany śmiercią za Smoleńsk…….INFO: Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych poinformowała o nagłej śmierci dr. inż. Stanisława Żurkowskiego – podaje portal dlapilota.pl.

  Na śmierć tę zwrócił uwagę p. Grzegorz Braun podczas jedengo ze swoich ostatnich wystąpień. Zaznaczył, że śmierć ta umknęła mediom, a tymczasem dr Żurkowski badał katastrofę smoleńską. Jak podaje portal, dr Żurkowski uczestniczył w badaniu najgłośniejszych wypadków lotniczych ostatnich lat. Był członkiem komisji badającej wypadek śmigłowca Mi-8 pod Piasecznem w grudniu 2003 r., a w 2009 r. został przewodniczącym zespołu biegłych prokuratury wojskowej w sprawie katastrofy samolotu C-295 CASA pod Mirosławcem. W komisji badającej wypadek Tu-154M pod Smoleńskiem pełnił funkcję przewodniczącego podkomisji technicznej. Brał udział w badaniu wypadku samolotu B-767 na Okęciu i wielu, wielu innych.

  http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/nagly_zgon_ktory_zastanawia_grzegorza_brauna/122462

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31