Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Taniec kreatur

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Leszku Millerze, patrz i naśladuj

Na okoliczność ujawnienia części archiwum gen. Kiszczaka warto zwrócić uwagę na tło: na odbywający się w tle konwulsyjny pląs  przerażonych indywiduuów. Można przypuszczać, że to ci, o których mówił ongiś Generał: widzę w telewizji tych wszystkich, których pamiętam, jak w moim gabinecie stali w kolejce do niszczarki. Dodawał też coś o aureolach...

Teraz w telewizorze występują te wszystkie męty - próbują zaczarować, załgać rzeczywistość - np szoferak-intelektualista z Wrocławia o którego powiązaniu z tzw układem wrocławskim wiedzą nawet wszystkie gołębie na pl. Solnym. Żul o gębie alfonsa z Opolszczyzny - też powiązany z układem wrocławskim. Niektórzy się pochorowali w panicznym oczekiwaniu na własne teczki. Cóż trzymajmy kciuki, by wreszcie im spadły kurczowo trzymane gacie patriotów, byśmy zobaczyli prawdziwe who is who.

Na tę, być może, przełomową chwilę apel do Pana Leszka Millera: Panie Premierze - jest Pan autorem sentencji mówiącej o tym po czym poznaje się prawdziwego mężczyznę. Generał Kiszczak jak wiemy nie tylko ( o czym być może powstanie notka) z datowania listu, zamierzał wcielić to w życie już w 1996roku. Prawdopodobnie wstrzymywał się w oczekiwaniu na pojawienie się takiej władzy, przy której jest przynajmniej jakaś szansa, że rzecz cała nie zostanie zamieciona pod biało-niebieski dywan. Być może teraz jest jakaś szansa, może ostatnia

Panie Premierze Miller - pora opowiedzieć Narodowi, co Pan wie o prawdziwych sznurkach i prawdziwych rękach sterujących zdarzeniami w Polsce. Opowiedzeć też np o tym, co chciał powiedzieć ( i zapewne nagrał - ale zniknęło) Premier Oleksy.

Panie Premierze Miller - czekamy. Naród czeka.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31