Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

To był zamach i nic innego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zachęcam do przeczytania wraz z komentarzami

    Zapraszam do przeczytania tekstu Matki Kurki wraz z komentarzami, które są warte przyswojenia PRZED wygłoszeniem opinii w stylu "wielka mi rzecz, opony strzelają, to normalne"

Bogato tu reprezentowaną bolszewię uprasza się o niekomentowanie, niewklejanie w kółko tych samych filmików. Idźcie w tym czasie poczytać Prawdę, albo coś równie wiarygodnego.

Link do tekstu:

http://kontrowersje.net/to_by_zamach_i_nic_innego

 

pozdrawiam wszystkich po jasnej stronie mocy

KOMENTARZE

 • Zamach na Prezydenta
  Trzeba było wkleić całość, żeby nie było gadania, że link się nie otwiera i głupiej gadki, że pękają opony.
  Jak długo żyję nie słyszałam o takim wypadku pękniętej opony w samochodzie głowy państwa. Można sobie stroić żarty, można przypuszczać, że była to wielka mistyfikacja, że Dudy tam nawet nie było, tylko po co komu miała by ona służyć?
  Tutaj mamy wydarzenie zasługujące na największą powagę i jak najbardziej dokładne śledztwo i wyciągnięcie daleko idących wniosków, bo, jak słusznie napisał jeden z komentatorów, zabicie prezydenta byłoby korzystne dla wielu osób, które już od dłuższego czasu usiłują wytworzyć zamęt i chaos w Polsce po przegraniu wyborów.
  Można mieć pretensje i to wiele, do prezydenta i do nowego rządu, którym daleko do ideału, ale fakty są takie jakie są - to w rękach prezydenta jest pióro, które podpisuje - lub nie - zatwierdzenie ustaw uchwalonych w sejmie.

  ,,Szach na króla, czyli morderstwo.
  Adres Włączony sob., 2016-03-05 22:26

  Warto wspomnieć słowo na temat tego, co zyskują zamachowcy zabijając Prezydenta Dudę?
  PiS nie ma 3/5 głosów w Sejmie, a tyle potrzeba, aby przełamywać ewentualne veto prezydenta wobec ustaw Sejmu. Jeżeli więc zamachowcom udałoby się zamordować Prezydenta, a w wyniku nowych wyborów prezydenckich i szaleńczej kampanii nienawiści osadzić na tym urzędzie Donalda Tuska to oznaczałoby faktyczny koniec rządów PiS.

  Nowy prezydent, np. Tusk, wetowałby dosłownie wszystkie ustawy Sejmu zdominowanego przez PiS, a PiS nie byłby w stanie tego veta przełamać, bo ma tylko 51% głosów w Sejmie, a nie wymagane Konstytucją 60%.

  To oznacza koniec reform państwa zapowiadanych przez PiS, koniec strategicznych przemian, koniec "dobrej zmiany", a także koniec samego PiS-u, ponieważ w Sejmie PiS mógłby już tylko trwać bezproduktywnie, bo zostałby "wykastrowany" notorycznymi wetami nowego prezydenta. Po 4 latach takiego klinczu i marazmu w Sejmie, obywatele byliby znużeni, i pragnęli jakiegokolwiek rozwiązania tego impasu. W wyborach parlamentarnych za 4 lata PiS prawdopodobnie zostałyby uznany przez wyborców za tych, którzy znowu nie potrafili skonsumować zwycięstwa. Zresztą 4-letnie grillowanie PiSu i Kaczyńskiego, też odniosłoby skutek.

  Nie wiem kto dokonał zamachu na Prezydenta Dudę, ale wiem, że jego usunięcie z urzędu poprzez zabójstwo, rozwiązuje wszystkie problemy PO, Nowoczesnej, dawnej SB-cji, ich agentury, uwłaszczonej nomenklatury i całej naszej pożal się Boże "elity", o której Jerzy Stępień mówił, że PiS chce ją wymienić na nową (prawda! chce!), i dlatego PiS jest groźny... Wszystkie ciemne siły byłyby uszczęśliwione...

  Jeżeli rozumiemy, że zamordowanie Prezydenta Dudy i osadzenie na jego miejscu marionetki w rodzaju Tuska, to prosta metoda na zablokowanie przemian w Polsce, to rozumiemy jak byli blisko...

  Jeżeli Pisowi zależy na Polsce i na samej sobie, to od tej chwili Prezydent Duda powinien być chroniony lepiej niż prezydent USA. Nie powinien występować publicznie, chyba że za ekranami kuloodpornymi. Powinien być strzeżony przed: - otruciem, - zarażeniem zjadliwym wirusem, - podaniem środków chemicznych wywołujących atak serca lub wylew (np. warfaryna), - podaniem środków chemicznych wywołujących chorobę psychiczną (prezydent niezdolny do wykonywania obowiązków), - zamachowcami "zwykłymi", w tym najbliższymi współpracownikami, którym np, podano środki psychotropowe, - zamachowcami "samobójcami" z 40 kg semtexu w plecaku (obce służby potrafią wykreować takich szaleńców), - snajperami.

  Prezydent Duda powinien zrezygnować z wczasów i wakacji, bo tam najłatwiej go zabić lub sprokurować "wypadek". Wywczasy to fajna rzecz, ale nie wtedy, gdy polują na ciebie zamachowcy, a ty masz w ręku jeden jedyny klucz do historycznych przemian w twoim państwie. Jeżeli Prezydent odpuści sobie wywczasy na 4 lata, to jakoś to wytrzyma, ale my bez jego obecności w Pałacu Prezydenckim cofniemy się w czasie o 25 lat, wrócimy do Polski jaka była za czasów Komorowskiego, Tuska, Kopacz, Pitery, Bolka, Palikota, "Pe-ezelu", korupcji, rozkradania państwa, kondominium rosyjsko-niemieckiego, do wasalizacji Polski. Pozostanie tylko wyjechać z kraju.

  PiS wygrywając Sejm, Senat i Prezydenta zdobył Świętego Graala, ale łatwo może go stracić, bo dla wielkich sił sprzymierzonych przeciwko przemianom w Polsce zamordowanie prezydenta RP to błahostka, to tylko jeden z ruchów na szachownicy, na której gra się o gigantyczne wpływy i gigantyczne pieniądze. Niech po tragicznej śmierci ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego PiS zmądrzeje na tyle, aby nie dać wytrącić sobie z rąk historycznej szansy prostym "szach" na króla.

  By Bart"
 • Ałtor
  Słuchaj Purchavo Nadęta, tfoja wiarygodność róvna sie tfojej poczytności. Ludzie nie travią już tfojego kap-lib bełkotu, nawet w w Krakowie,

  https://www.youtube.com/watch?v=QxipV07Goc0
 • @Lotna 11:27:39
  nie wklejałem całości, bo zależało mi na przeczytaniu komentarzy -
 • @1abezmetki 11:41:53
  won!
 • @chrisdigger 12:26:03
  won!
 • @Andrzej Tokarski 15:36:45
  Chciałeś komentarze - to masz. ;) Zadziwiające, z jaką furią zostałeś zaatakowany za wklejenie linku do bardzo sensownego artykułu...
 • @Andrzej Tokarski 15:40:37
  tak, zgoda . Po przeczytaniu jednego z postów, wypada powtórzyć, iż wszystko w istocie jest w rękach premiera i kilku ministrów i od tego czy mają "jaja". Wystarczy zamiast patrzeć przez palce - zacząć respektować prawo,. Nie mam na myśli tworzenia bojówek, których członkowie (policja po cywilnemu) kopali spokojnych ludzi na listopadowym święcie, ale po prostu konsekwentnie respektować prawo.
  Zgadzam się z inną wypowiedzią, że tę ciemną stronę mocy ponoszą nerwy.
 • Ludowi smoleńskiemu dedykuję
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/03/12798836_1739346216299399_2414863992954289776_n.png
 • @nocny gryzoń 19:38:11
  http://i.imgur.com/E7YAB51.gif
 • @ Autor
  Duda na Wawel - natychmiast

  inspirowane wcześniejszym zawłoniem: JPII święty - natychmiast
 • @Rzeczpospolita 22:24:16
  Nie jestem wielbicielką Dudy i nie rokuję z nim wielkich nadziei, czego niejednokrotnie dałam wyraz, ale wstyd mi za Pana.

  Czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, co mogłoby się zacząć dziać w Polsce, gdyby prezydent faktycznie został zamordowany?

  A poza tym, życzyć mu śmierci? W Polsce jest wielu zdrajców, którzy mają się świetnie i nikt im śmierci publicznie nie życzy.
 • @Rzeczpospolita 22:24:16
  znów się Pan kompromituje...
 • @Lotna 17:28:28
  o komentarzach w sensie: żeby przeczytali i tekst i wszystkie komentarze - uznałem, że to w całości za długie.

  o komentarzach tutaj - nie pierwszy raz trafieni w punkt zaczynają toczyć pianę - to akurat dowodzi słuszności linii :)
 • @Andrzej Tokarski 10:51:11
  Uważam, że nie kompromituję się bardziej, niż kompromitowane jest Państwo Polskie i opluwani są Polacy przez niejakiego Dudę (i całą resztę syjonistycznej hołoty z PiS, PO itd.), nie wspominając już o tych, którzy po 36 latach mają jeszcze jakieś złudzenia, co do władzy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31