Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Dariuszu Kosiur, nie idź tą drogą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

....kto miałby przejąć władzę? Odpowiedź na komentarz

     Więc co Pan konstruktywnego zaproponuje  - zamiast hejtu? Mnie też trzepie, jak oddają się we władanie  fałszywemu żydowskiemu zapewne wyssanemu z tłustego pejsa prorokowi i jeszcze chcą go zrobić swoim królem. Nieważne,mówię sobie wtedy,  niech się oprą na tych filarach jakie dziś, nieliczne, mają. Niech to będzie chrześcijaństwo, papież-Polak, Piłsudski, Żołnierze Niezłomni, Lech Kaczyński i PIS - OK, na czym innym mają się oprzeć, jeśli im się to zabierze?.

Jeżeli nawet (czego nie wykluczam) PIS to jedynie "dobrzy żydzi" (w rozumieniu z gry w złego i dobrego żyda) to i tak swoimi działaniami dają czas by się ten naród ogarnął i poczuł swoja podmiotowość. Jak się ogarnie i przegoni i PO i PIS i lewactwo i rozpędzi wszystkie obce służby na cztery wiatry to dobrze. Jeśli rozgoni później  też czarnych, to jeszcze lepiej - pod warunkiem, że w takiej kolejności. Jeśli mimo tego się nie ogarnie,  to, szczerze mówiąc, chuj z tym - widocznie nie zasługuje na niepodległość.

Jedno tylko Panu wyraźnie wyartykułuję: nie ma żadnej Rosji, przynajmniej takiej do jakiej nieustannie smoli Pan cholewki - jest tylko kolejne wcielenie Sowietskiego Sojuza działającego łapka w łapkę z żydem międzynarodowym spod znaku sowy (zna Pan znaczenie?) i w ramach sporu w rodzinie dzielącego strefy wpływów. Ten dziki hejt całego "cywilizowanego świata" na PIS powinien zwrócić Pana uwagę. Niepodległa Polska, uzdrawiająca (lepiej lub gorzej ale jednak) stosunki ekonomiczne, do tego pączkująca wraz z Węgrami w kierunku Międzymorza doprowadza ich do furii, ale przede wszystkim torpeduje dalekosiężne plany geopolityczne (chciałoby się powiedzieć "znów!!!). Próba zamachu  na Dudę świadczy, że tracą nerwy. To dobry znak - ważne tylko, by, jak mawia Grzegorz Braun, nie dać się zabić. I robić swoje.
Niech się Pan zastanowi - czy ci co cieszyli się ze Smoleńska i z wypadku Dudy to polscy patrioci? Ci co przybijali żółwiki i polewali ze śmiechu na pogrzebie to polscy patrioci? Cieszyli się z ocalenia narodu od żydowskiego ucisku? Chyba Pan zauważył że Smoleńsk otworzył wrota do grabieży na całego. Teraz, gdyby Duda zginął i zadbano by o właściwe - by nie powtórzyć wtopy, która nie miała prawa się wydarzyć - liczenie głosów w nowych wyborach, dokończyliby dzieła.

Jest tu spora grupa funkcjonariuszy, których ja kiedyś w przebłysku żartobliwego jasnowidzenia opisałem jako porzuconych byłych milicjantów. Jakiś czas temu, po zapoznaniu się z dostępnymi biografiami w necie, odeszła mi ochota do żartobliwości. Teraz mam wrażenie, że to, podobnie jak KOD i tym podobni to bolszewicka jaczejka ćwicząca się w nakręcaniu nienawiści w oczekiwaniu. Na co czekają? Nie wiem, ale być może na te walizki z Waltherami.

Nie zakładam, że i Pan i poseł Wrzodak jesteście w tej grupie. Jednak prowadząc taką a nie inną narrację, świadomie lub nie, stajecie tam gdzie oni (cytując klasyka).


Proszę sobie odpowiedzieć: KTO PRZEJMIE WŁADZĘ, gdzy już uda się obalić PIS?

Jesteście Panowie pewni, że warto?

KOMENTARZE

 • Co tu dodac ???
  // nie ma żadnej Rosji, przynajmniej takiej do jakiej nieustannie smoli Pan cholewki - jest tylko kolejne wcielenie Sowietskiego Sojuza działającego łapka w łapkę z żydem międzynarodowym spod znaku sowy //

  //podobnie jak KOD i tym podobni to bolszewicka jaczejka ćwicząca się w nakręcaniu nienawiści//

  już nic, wszystko jak na dłoni
  5+
 • Przypomnijmy
  Odnośnie życzeń śmierci dla A. Dudy
  to pamietajmy, że w czasach PO-PSL (2012 r.) sąd skazał 35 osób za sam tylko okrzyk
  "DONALD MATOLE" !!!
 • @Autor
  Brawo!
  I proszę - od razu wpis poleciał "do lochu".
  Kto ma oczy, ten widzi.
  Pozdrawiam!
 • @Naczelny 18:37:53
  Wyklęci zazwyczaj ladowli w.................... lochu 8-)))))))))
 • @
  Zgadzam się z większością treści. Dariusz Kosiur i jego ekipa mają niezły potencjał, mają swój rozum i są zorganizowani, ale marnują oni czas i energię na atakowanie Kościoła w każdym z postów, czy ostatnim popisem, gdzie miało miejsce wklejenie krytycznego tekstu o Żołnierzach Niezłomnych, gdzie źródłem była lewacka strona trybuna.eu.
  Rusofobia to zło, ale rusofilia też zaczyna się zmieniać w patologię, patrząc na niektórych piszących. W imię tej rusofilii opluwa się wszystko w polskiej historii, co było w konfrontacji z Rosją czy ZSRR.

  Trzeba mówić prawdę, ale na wiecznej negacji się narodu i państwa nie odbuduje.
  A co do "czarnych", to co Pan ma na myśli z "rozgonieniem ich"? Chce Pan zabrać im przywileje czy co?? Rozumiem że dzisiejsi duchowni są w większości zaprzedani wrogom Polski, ale też nie chcę, aby różnej maści lewackie antykatolictwo miało wolną rękę do działania.
 • @
  umieszczenie tego wpisu w lochu jedynie potwierdza zawarte w nim tezy - dziękuję!
 • @Sukarno 19:45:57
  do Rosjan nic nie mam, wyraźnie ich rozdzielam od sowietów. Co do czarnych - moim zdaniem to jedna z macek ośmiornicy od stuleci niszcząca ten kraj. To wymyślona na użytek podbojów religia, jak żadna inna niosąca kłamstwo, śmierć i zniewolenie na cały świat. Teraz tu pełni rolę integrującą więc trzeba to wykorzystać - ale dla prawdziwego odzyskania godności taki fałsz z czasem trzeba odrzucić.
 • @Sukarno 19:45:57
  proszę też zajrzeć tu - jest tylko kontekst Polski:

  http://www.eioba.pl/a/4c4f/rozbiory-polski-w-obliczu-manipulacji-kosciola-katolickiego
 • @Katana 14:55:20
  miecz nazwany krzyżem nie przestaje być mieczem
 • @Katana 17:39:51
  odpowiedziałem w sposób wystarczający i nie widzę potrzeby kontynuowania tego tematu - również dlatego, że był w tej notce poboczny. Ale że - oprócz nieuzasadnionego spoufalania się - zaczynasz być niegrzeczny a nawet zaczepny, odpowiadam dodatkowo: zabieraj dupę w troki i zjeżdżaj stąd, dobrze?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31