Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Sterowany konflikt Rosja-NATO na terenie Polski ....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...i co my na to?

 

 

      Dzieją się różne dziwne rzeczy na Morzu Bałtyckim. Akwenie niewielkim, niemalże morzu wewnętrznym kilku poważnych państw, którym ani w głowie rozpętywanie zadymy w tym miejscu. A jednak akurat tutaj dwóch gangsterów wagi ciężkiej postanowiło sobie pokazać kto ma dłuższego.

 

Angażując przy okazji jakąś jedną trzecią naszych sił zbrojnych, czyli podrdzewiały śmigłowiec z pustym bakiem. Byłoby to może śmieszne gdyby nie było groźne. Groźne nie dla Rosji, nie dla USA – groźne tylko dla nas.

 

Wyobraźmy sobie taką sekwencję zdarzeń. Następuje zaognienie tego sporu, latają jakieś pociski, specjalnie nie robiąc szkody. Wystarczy wtedy sprowokować jakiekolwiek naruszenie interesów Rosji na terenie Polski – może być wyssane z palca – by wojska rosyjskie np. w obronie swoich obywateli którym zginęły skarpetki z balkonu, weszły na teren Polski (czyli NATO).

Może napotkają jakiś opór – i co wtedy zrobią? Zrobią co zechcą. A co wtedy NATO? Czy nas obroni własną piersią?

 

A po co się spieszyć?. Mamy przecież przez 2tygodnie radzić sobie sami. Zresztą nie ma tu żadnych wojsk NATO oprócz naszych – a zanim hen, daleko podejmą decyzje, wydadzą rozkazy, przegrupują siły, skończą lunch... Rosjanie do tego czasu zdążą ustanowić swoją administrację na zajętych terenach.

Oczywiście rząd polski może zwrócić się z dramatycznym apelem do sąsiadów o bratnią pomoc, by wsparli nas swoim wojskiem – czyli do Niemców. I to się nawet może udać. Wejdą a jakże, nawet może sporymi siłami. Głównie policyjnymi. Do linii Wisły. I tam staną.

 

I dokładnie o to będzie chodziło.

Zostanie sprowokowana pozorna awantura między pozornymi wrogami, piąta kolumna w PIS ochoczo dokończy dokończy dzieła rozpoczętego w Smoleńsku. Ziemie zachodnie wrócą do macierzy razem ze złotym pociągiem, kilometrami sztolni i wszelakich tajemnic tam ukrytych.

 

Niemcy będą zadowoleni.

 

Rosjanie będą zadowoleni, dokończą obiecanego dzieła zbudowania na ziemiach wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy nowego państwa dla swoich ukochanych starszych braci. Wschodnia Ukraina też zostanie u macierzy czyli przy Rosji.

 

Amerykanie będą zadowoleni, bo wreszcie zostanie zaprowadzony należyty i trwały ład we wschodniej Europie, porządku będą pilnować poważni gracze i poważne państwa.

 

Kto jeszcze będzie bardzo zadowolony, kto SZCZEGÓLNIE będzie zadowolony - to sami Państwo się domyślcie. Sen o ziemi obiecanej wreszcie stanie się ciałem.

 

Więcej na ten temat było w Smoleńskim Tryptyku.

 

 

Więc jak ktoś wierzy w braterstwo broni polsko-rosyjskie, panslowianizm i wrogość USA-Rosja – niech sobie wierzy.

 

I dalej lepi z piasku: Rudego, Marusię, psa Szarika i Czernousowa.

KOMENTARZE

 • jednopał
  ciekawe, jaki kutas ostatnio wstawia mi jedynki pod kolejnymi notkami - może byś się przedstawił - może zostaniesz uhonorowany osobnym postem
 • @
  Tymczasem w stolicy POdobno zagrożenie terrorystyczne. Wygląda na duże, bo w metrze i w dzielnicy policja dwójkami patroluje w pełnym rynsztunku. Czujne oko wychwyci gęstniejącą atmosferę. Kolorowi wyglądający na muzułmanów, także z brodami latają w coraz większej ilości po mieście. Pakistańce, Afgańce, Hindusi wjeżdżają przez schengen i będzie ich bardzo dużo, bo granica nie jest wcale zamknięta jak pisano niedawno. Widać ich dosłownie wszędzie, a to dopiero początek. Nikt się nie przejmuję niczym. Na twarzach Warszawiaków dzień jak co dzień - błoga nieświadomość ewentualnych zagrożeń i zbliżających się do nas problemów Europy. Tylko smartfon w ręku i klikanie w poszukiwaniu śmieciowej informacji. Tylko czekać jak coś się stanie.
 • @Nibiru 16:42:18
  nie jest dobrze, nie jest dobrze...
 • @Amarant 16:42:39
  jeśli to prawda, to żarty się kończą - mówi się, że żeby doprowadzić do zadym najprościej ze strony władz nic nie robić - tzn sprowadziwszy ich, zostawić następnie samych sobie: nie dać jeść, nie dać pić, nie dać nic.
  Wtedy oni pójdą i sobie poszukają - i sami znajdą wszystko, co im potrzebne
 • @Andrzej Tokarski 15:27:08
  To pewnie Jaromir, on takie cuda wyprawia.
  - Ale lepsze to od jego gatki (:
 • @Andrzej Tokarski 16:52:37
  Bez przesady
  To tylko sprawdzanie Rosjan . Jak blisko można do nich podejść.
 • @Oświat 18:08:25
  wszyscy tu snujemy jakieś hipotezy
 • To jeden ze scenariuszy pozbycia się z Europy "Polskiego bękarta".
  Polska powstała w Europie jako niechciany przez nikogo Bękart.
  I przed wojną taką prowadziła politykę (wrogów z każdej strony).
  PRL była państwem satelickim ZSRR i kluczowe decyzje podejmowano w Moskwie.
  Najjaśniejsza wróciła do tradycji przedwojennych i stoczyła się na samo dno upodlenia, kolonializmu, wasalizmu, korupcji.
  Dzisiaj najjaśniejsza jest znienawidzona przez wszystkich dookoła, pogardzana na świecie i znowu znienawidzona przez naród zamieszkujący Najjaśniejszą.

  Niemcy chcą odzyskania swoich byłych landów wschodnich, Rosja chce spokoju i dobrego korytarza handlowego do Europy.
  Bękart przeszkadza w realizacji obu celów.
  Bękartem gra USA i światowa mafia globalistów.

  Z jednym się nie zgadzam z autorem.
  Z tezą że USA i Rosja oraz światowe żydostwo wspólnie grają na zniszczenie Polski.
  Moim zdaniem Rosja gra razem z Niemcami a USA toi Londyn to jest światowe żydostwo i oni grają o stworzenie na terenie Polski zawiślańskiej i Ukrainy Judeopoloni... czy inaczej, ziemi obiecanej.
  Dla nich Polacy i Ukraińcy to tylko miejscowe prymitywne plemiona których trzeba się pozbyć lub wykorzystać tak jak Palestyńczyków w Palestynie.
  PIS i PO to antypolskie struktury o nieco odmiennych akcentach.
 • @Oscar 18:55:02
  mam wrażenie, że wszyscy oni zamierzają ubić dobry interes na naszym trupie. W notce "Smoleński Tryptyk" którą polecam określiłem to jako "Ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej" jeśli mają się wziąć za łby to przy innej okazji. Tu akurat są zgodni - zresztą od dawna.
 • @Andrzej Tokarski 19:03:41
  Zgadzam się.
 • Putin nie pozwoli
  ...skrzywdzić bratniej, słowiańskiej Polski.
  Gdzieś na Neonie czytałem taką opinię osoby, chyba z Partii Zmiana.
 • @Talbot 19:55:32
  - idę się poturlać - ze smiechu
 • @Andrzej Tokarski 20:55:01
  Jest tylko jeden warunek...
  Polska musi wystąpić z NATO i zawrzeć sojusz z Białorusią.
 • Ciekawostka z Radio Erewań
  Amerykański policjant poprosił o azyl w Rosji z powodu korupcji w USA

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160418/2579141/amerykanski-policjant-azyl-polityczny-Rosja.html

  A tu bohater Mark Duggan
  Death of Mark Duggan
  https://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Mark_Duggan
 • To jest tylko oboczne zjawisko
  .
  „Sterowany konflikt Rosja-NATO”

  USA od lat a nawet dziesięcioleci prowadzą WOJNĘ przeciwko UE. Wzmocnienie gospodarcze Europy po II Wojnie najpierw doprowadziło do emancypacji Francji (faza de Gaulle), co przeniosło ciężar zainteresowania administracji waszyngtońskiej, organu wykonawczego MWF

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  na RFN, z uwagi na to, że ten kraj znajdował się pod okupacją, znajduje się zresztą do dziś, na co zwracano uwagę wielokrotnie

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  pozwalało to na swobodny dobór kadr kierowniczych w tym kraju i bezpośrednie dyktowanie zadań do wykonania administracji w RFN. Tym niemniej stała się RFN najmocniejszą gospodarką w całym UE, co doprowadziło do pewnej emancypacji kręgów gospodarczych. Aby osłabić tę gospodarkę doprowadzono do wchłonięcia NRD przez RFN, co było związane z niebywałym transferem pieniędzy za granicę za pośrednictwem NRD, rok 1989. Ocenia się, że wydrenowano/zagrabiono jednie za pośrednictwem tzw. „prywatyzacji” NRD co najmniej 300 miliardów DM, co na dzień dzisiejszy przekłada się na tę samą kwotę w euro. W efekcie nastąpił gwałtowny skok zadłużenia RFN, podobnie jak tzw. „prywatyzacja” Sorosa w Polsce im. Balcerowicza.

  Należy dodać, że administracja waszyngtońska nie zaniedbywała gruszek w popiele także we Francji, do rozłożenia gospodarczego W. Brytanii zaangażowano panią Thatcher. W roku 1992 przeprowadziła grupa Sorosa, nazwijmy to w odróżnieniu od pomarańczowej ukraińskiej „żółtą rewolucją” Sorosa, atak na francuski Credit Lyonais doprowadzając go bankructwa, podobnie w latach 2000-2001 zaatakowano Elf Aquitaine, zaplecza finansowego administracji paryskiej, wyrywając tę firmę spod wpływów tej administracji. W administracji paryskiej zainstalowano licznych agentów, n.p. o Sarkozy są doniesienia, że został wyszkolony przez CIA.

  W latach od przełomu wieków tworzy administracja waszyngtońska kordon wokół Europy, oskrzydlając ją od południa i wschodu. Rozpoczęło się to bazami wojskowymi w krajach wokół Afganistanu i podbojem prowincji jugosłowiańskiej Kosowo, po czym nastąpiły dalsze agresje wzgl. operacje tajne przeciwko krajom południowego skrzydła, można tu wymienić: Irak, Afganistan, Iran, Czeczenia, Gruzja i.t.p.

  Faza końcowa została ukoronowana inwazją migrantów.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html#FazKo

  Dopiero zestawienie tych zdawać by się mogło odrębnych operacji w pewien łańcuch, pozwala bez trudu rozpoznać ich logikę i główny cel, pozwala rozpoznać, że administracja waszyngtońska prowadzi wojną zaborczą tzn. w celu okupacji (RFN, Polska), w pierwszym rzędzie przeciwko UE, czego zresztą Brzeziński w swej książce szachowej nawet nie stara się zbytnio ukrywać.

  Ciekawskim zwraca się uwagę na wielokrotny udział w operacjach grupy Sorosa, są udokumentowane jego operacje w Polsce, Rosji w latach 90-tych, Francji, 2004 na Ukrainie, no i ostatnio są wymieniane przy organizacji przemytu migrantów do UE. Soros nie jest zwykłym grandziarzem, tylko specjalistą do zadań specjalnych MWF.

  „co my na to? ”, przy innej okazji.
 • @Laznik 22:20:24
  człek bardziej a może nawet nazbyt dociekliwy spytałby : a czy te USA to tak samo z siebie tak knuje i knuje - czy może ktoś macha tym psem...
 • "ktoś macha"
  .
  @Andrzej Tokarski 02:10:42

  naturalnie.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  MWF nie jest związany z USA czy innym krajem, jest globalny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31