Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Kula Lis o Nicei

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niezastąpiony Kula Lis w komentarzach naświetlających niedawne zdarzenia w Nicei

@@@!
Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei(sic!!!)
Hollande ordina a Nizza: cancellate tutte quelle immagini.
http://www.maurizioblondet.it/hollande-ordina-nizza-cancellare-le-immagini-delle-camere-sorveglianza/
Maurizio Blondet 22 lipiec 2016
Z paryskiej prokuratury napłynął do urzędu miasta Nicei nakaz całkowitego zniszczenia 24 godzin videomonitoringu 6 kamer (posiadających specyficzne oznaczenia i numerację), które zarejestrowały zamach 14 lipca, a także "wszystkich scen jakie miały miejsce na Promenade des Anglais od początku zamachu". Powyższą informację −oskarżenie zamieścił Le Figaro – najbardziej mainstreamowy francuski organ prasowy, dołączając do niej anonimową wypowiedź osoby pracującej w nicejskim urzędzie miasta, która stwierdziła:
"Po raz pierwszy jesteśmy proszeni o niszczenie dowodów. Tak urząd miasta jak i centrum wideonadzoru mogłyby zostać zaskarżone, gdyby to zrobiły. Ponadto osoby odpowiedzialne za urządzenia, o których mowa, nie posiadają uprawnień do wykonywania tego rodzaju operacji".
Dalej Le Figaro (popierający Sarkozy) pisze: "Nakaz wydaje się jeszcze bardziej zdumiewający, kiedy dowiadujemy się, że SDAT − Anti-Terrorism Sub-Directorate, od piątku przysłał do Nicei personel, mający za zadanie zebranie 30 000 godzin rejestracji videonadzoru, związanego z wiadomymi wydarzeniami. Na pytanie Le Figaro do prokuratury paryskiej o cel tego rodzaju działań, odpowiedziano, że chodzi o "zapobieżenie niekontrolowanego i nienadzorowanego rozpowszechniania rejestracji wydarzeń" (sic). Natomiast policja francuska podaje następujące "wyjaśnienie" – o ile można w ogóle użyć tego słowa:
" Na 1000 kamer zainstalowanych w Nicei, 140 − zarejestrowało obrazy zawierające elementy użyteczne w śledztwie. Organy ścigania są w ich posiadaniu. Policja i prokuratura paryska − mając na uwadze godność ofiar zamachu i możliwość propagandowego wykorzystania dokumentacji przez media jihadzistów – proszą o zniszczenie nagrań tych właśnie 140 kamer, aby stało się niemożliwe jakiekolwiek ich niewłaściwe użycie".
Ponadto, dodano, że zniszczenie musi być całkowite, jako, że nie jest możliwe częściowe zniszczenie tego rodzaju materiałów. W sobotę Pałac Elizejski, tj. Hollande poprosił o kopie wideorejestracji zamachu, które zostały mu doręczone na CD. Organy śledcze już po kilku godzinach od zajścia zabrały się za "egzaminowanie kamer, które bezpośrednio zarejestrowały zamach". Anonimowy rozmówca z Nicei sarkastycznie pyta czy nie należałoby zniszczyć także CD dostarczonych Hollande'owi. Najbardziej zadziwiające jest to, że właśnie media mainstreamowe nie akceptują wersji oficjalnej wydarzeń w Nicei. Wczoraj gazeta Libération ujawniła, że nicejski bulwar w wieczór zamachu "nie był chroniony przez Police Nationale", ale jedynie przez niewielki szlaban straży miejskiej, jakoże policja, która kilka godzin wcześniej, podczas trwania defilady wojskowej zablokowała bulwar dwoma dużymi furgonami (zaparkowanymi w poprzek jezdni) − po jej zakończeniu zniknęła. Na insynuacje gazety gauche-caviar zareagował minister spraw wewnętrznych określając je jako "spiskowe". Valls udał obrażonego i dodał, że "jest rzeczą niedopuszczalną powątpiewanie w słowa rządu, jako, że nie ukrywa on niczego".
http://www.ilfattoquotidiano.it/2016/07/21/strage-di-nizza-liberation-la-promenade-non-era-protetta-dalla-police-nationale/2922757/
(…) Prawdopodobnie Hollande w obecnej chwili szczerze zazdrości Erdoganowi, że ten w imię wojny z terroryzmem może aresztować dziennikarzy i zastępować ich własnymi sługusami. Jedno jest pewne – żądanie zniszczenia dowodów zbrodni pokazuje, że jest rzeczą więcej niż pewną, że Hollande ma coś do ukrycia, a nade wszystko, że w europejskim demokratycznym kraju bezkarnie legną się tendencje dyktatorialne. Francuski rząd do tej pory nie wyjaśnił dziwnej sceny, mającej miejsce zaraz po tym jak tir przeszyty pociskami zatrzymał się, podczas której uzbrojeni policjanci (w mundurach policji) rzucają na ziemię jakiegoś osobnika, biją go i gdzieś go ciągną. A można było przecież przyznać, że w momencie zamieszania, policjanci pomylili się i pobili kogoś, kto z zajściem nie miał nic wspólnego −jeżeli tak było w rzeczywistości.
https://youtu.be/v0KCluRZWKs
Relację tym, że zaledwie kilka godzin przed zamachem, policja usunęła zapory, przeczytajcie na blogu PANAMZA − należącym do francuskiego (z maghrebskim rodowodem) dziennikarza i bloggera Hichama Hamzy, któremu za swe odkrycia śledcze rząd Vallsa wytoczył około 7 procesów. Na blogu można znaleźć wiele ciekawych relacji. Wśród video opublikowanych przez Hamzę znajduje się także to, na którym rosyjski turysta o nazwisku Bai Parchoew, opowiada z łóżka oddziału pogotowia: "Nie rozumiem czemu mówią dalej o 'jednym terroryście'. Przecież było ich dwóch! Jeden prowadził tira, a drugi znajdował się na fotelu pasażera – ten który strzelał!" (w wersji oficjalnej Mohamed Lahouaiej Bouhlel strzelił ze swego pistoletu 7.65 do policjanta usiłującego zatrzymać go. Ponadto również sędzia śledczy przyznał, że zwłoki nagle −zradykalizowanego–LGBT znaleziono właśnie na fotelu pasażera a nie prowadzącego tir).
http://www.lecourrierderussie.com/societe/2016/07/attentat-nice-russe-temoignage-camion-morts/
Jest na blogu także zeznanie dziewczynki obecnej w wydarzeniach, która mówi iż widziała "uzbrojonego mężczyznę, który wychodził z kabiny ciężarówki" … ale lepiej przecież wierzyć Hollande'owi i niż małolatom.
Oprócz tego Hamza przytacza historię Richarda Gutjahra, dziwnej indywidualności, aktora−dziennikarza niemieckiego, uczestniczącego w zamachu ponoć "przez przypadek", który sfilmował zbrodniczy przejazd tira, wołając bez chwili zastanowienia "zamach terrorystyczny", co zresztą słychać na video. Skąd przyszło mu to do głowy? Może stąd, że Gutjahr jest mężem Einat Wilf – obywatelki Izraela, będącej ponadto ex−posłanką do Knessetu z ramienia partii Netanyahu i byłą agentką izraelskiego intelligence wojskowego.
Richard Gutjahr
https://de.wikipedia.org/wiki/Richard_Gutjahr
Einat Wilf
https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf
http://www.panamza.com/170716-nice-gutjahr-wilf/
https://youtu.be/RHpxq3iVWM8
W poprzednim artykule zaś przytoczyłem relację Damiena Zamona dla The Telegraph, w której powiedział, że nie poszedł oglądać spektaklu ze sztucznymi ogniami, ponieważ jego ojciec Israel Zamon błagał go, żeby nie pojawiał się na bulwarze ze względu na zamach.
http://www.panamza.com/170716-nice-zamon/
Te i inne ciekawe informacje są do przeczytania i oglądnięcia na stronie PANAMZA:
http://www.panamza.com/

 • Dlaczego islamscy sodomici kamikadze wyniszczają Francję....
  Perché dei sodomiti diventano kamikaze. Islamici. E sterminano in Francia.
  http://www.maurizioblondet.it/perche-sodomiti-diventano-kamikaze-sterminano-francia/
  Maurizio Blondet 19 lipiec 2016
  Naoczni świadkowie potwierdzają, że tak na początku jak i na końcu Promenade des Anglais w Nicei – przed masakrą – przez wiele godzin zostały umieszczone (w poprzek jezdni) 4 samochody policji, mające za zadanie umożliwienia przeprowadzenia defilady wojskowej. Na kilka godzin przed pojawieniem się islamisty z ciężarówką, samochody policji zniknęły. Prezydent regionu, Christian Estrosi powiedział, że zaprotestował, kiedy dowiedział się, że w dniu francuskiego święta do utrzymywania porządku zostało przydzielone jedynie 45 policjantów, jako, że przewidziana była obecność co najmniej 30 000 osób. Estrosi stwierdził: "Ta ilość była niewystarczająca, dlatego zdenerwowałem się". Dodał, że poprosił aby przysłano więcej agentów, ale odmówiono jego prośbie. Powyższa informacja pochodzi z Daily Express, który oprócz tego ujawnia: " Mohamed Lahouaiej Bouhlel, na kilka dni przed masakrą – pomimo, że miał spore problemy i rozwód w toku − wysłał do Tunezji 100 000 euro. Wiarygodności tej informacji zaprzeczają w pewnym stopniu źródła określane jako "powiązane z prowadzącymi dochodzenie".
  Jednakże podejrzenia odnośnie możliwości spreparowania false flag wyraża nawet, wysłany do Nicei dziennikarz mainstreamowej Repubbliki – Carlo Bonini. Bonini, który jest jednym z najbardziej doświadczonych włoskich dziennikarzy zajmujących się sprawami kryminalnymi, pisze: "Killer nie zachowywał się jak przystoi męczennikowi islamskiemu". Dodaje następnie − "dowodem tego, że z trudem można uwierzyć iż Mohamed przygotowywał się na śmierć jest oświadczenie jego brata Jabeura, który z Tunezji relacjonuje: 'zadzwonił do mnie w czwartek po południu, tj. 14 lipca. Odniosłem wrażenie, że był bardzo z czegoś zadowolony. Cały czas śmiał się. Ostatnio często dopytywał mnie się o naszych rodziców. Powiedział, że ma zamiar wrócić wkrótce na stałe do Msaken. Zaczął także przesyłać telefony komórkowe i pieniądze – niewielkie ilości, 300, 400 euro jednorazowo". Jak powiedział jego brat, Mohamed był w podejrzany sposób zadowolony, wręcz w stanie euforii. Ponadto, aby dostać się do zaparkowanego, wynajętego kilka dni wcześniej tira, użył roweru. Bonini komentuje: "Nie zostawił go jednak byle gdzie, ale troskliwie umieścił w skrzyni ciężarówki. Tak jakby wiedział, że w pewnym momencie owej nocy będzie mu on potrzebny, a więc wiedząc, że po masakrze pozostanie przy życiu". Zajmijmy się bronią, jaką dysponował Bouhlel – składały się na nią granat, kałasznikow, karabin i pistolet. Tylko ten ostatni okazał się być prawdziwy, cała reszta jest nieszkodliwymi imitacjami. Do czego miała zamachowcowi służyć broń? Czy aby nie "na potem", które wcale nie przewidywało jego śmierci? W ostatnim SMS, który wysłał do swoich rozmówców – gdy uruchomił już ciężarówkę – napisał: "Wyślij dodatkową broń!". Broń – dla kogo? Przecież jemu nie można było wtedy wysłać niczego, jako, że znajdował się za kierownicą uruchomionego tira. Poza tym – jaką broń? Imitacje, jak te, które posiadał? Bonini relacjonuje: "SMS z prośbą o broń został napisany 5 minut przed sforsowaniem przez Bouhlela blokady policyjnej zamykającej wejście na Promenade des Anglais. A zatem można wywnioskować, że "dodatkowa broń" powinna była być "wysłana" w miejsce, którym w żadnym przypadku nie jest jadący już tir". O biegu ciężarówki dziennikarz Repubbliki pisze: "Na początku tir jechał powoli. Następnie po krótkiej przerwie – gwałtownie przyspieszył, co spowodowało − na ostatnim odcinku bulwaru – największą ilość ofiar. Fakt jego zatrzymania się sugeruje, że w połowie trasy wydarzyło się coś szczególnego, coś, co powinno zostać jak najszybciej wyjaśnione, jeżeli chce się poznać prawdę na temat wydarzeń zaistniałych w nocy 14 lipca". Po krótkim postoju tir rozpoczął swą zbrodniczą jazdę z prędkością 90 km na godzinę. Bonini, aczkolwiek nie mówi tego wyraźnie, podsuwa czytelnikowi pytanie – czy po zatrzymaniu się ciężarówki za jej kierownicą był w dalszym ciągu Mohamed Lahouaiej Bouhlel? Czy też ktoś inny? Tu trzeba napisać, że na desce rozdzielczej tira, dobrze widoczny pozostał nie tylko dowód osobisty Bouhlela ale także karta kredytowa. Przypomnijmy więc, że tego rodzaju "znaleziska" są tradycją masakr. Również mordercy z Charlie Hebdo zostali zidentyfikowani jako bracia Kouachi, jako, że podczas ucieczki w porzuconym samochodzie znaleziono dokument jednego z nich. Użyto wtedy sformułowania, że dokument został "zapomniany", tak, jakby tego rodzaju wytłumaczenie było logiczne. Pamiętajmy także, że braci Kouachi nigdy nie ujrzeliśmy – zostali zabici. Również Bouhlel nie żyje. Ale czy to Bouhlel nie żyje, czy nie żyją jego dokumenty? Paryskiemu prokuratorowi Francois Molins wymknął się dziwny szczegół, a mianowicie, że ciało mordercy "zostało odnalezione na fotelu pasażera" tira. Czy to oznacza, że prowadził go ktoś inny?
  https://www.youtube.com/watch?v=EfBBWQLFdB8&feature=youtu.be&t=4m35s
  Ponadto jihadzista, gotów umrzeć za Allaha był biseksualny, z telefonem komorkowym wypełnionym aplikacjami "łóżkowymi" tak heteroseksualnymi jak i homoseksualnymi. Również ten szczegół zaczyna być klasykiem w odniesieniu do rzezi, jako, że jihadzista z Orlando na Florydzie również był homoseksualny i uczęszczał do lokalu, w który później sprowokował masakrę. Można więc posumować, że dwóch LGBT – w przedziale czasowym zaledwie kilku tygodni – przekształciło się w kamikadze ku czci Allaha, po obu stronach Atlantyku. Czy wydaje się wam to logiczne? Natomiast jak poszuka się dobrze w informacjach, wychodzi na jaw, że również Salah Abdeslam −jedyny zamachowiec żyjący, po masakrach w Paryżu zeszłej zimy, (jako, że nie wysadził się przy pomocy pasa z ładunkami) – także był homoseksualistą znanym w brukselskich lokalach gay, w których od czasu do czasu się prostytuował. Czyżby więc zboczeńcy manifestowali niebezpieczną skłonność do "nawracania się" na purytański wahabizm i przeobrażania w zbrodniarzy należących do Daesh ? Poprawmy jednakże tę ewntualną kalumnię: brat Salaha, Brahim Abdeslam (zabity wysadzając się w Paryżu) nie był homoseksualistą. Wprost przeciwnie: jako, że co tylko sprzedał bar i miał do dyspozycji 27 000 euro, na 3 dni przed wydarzeniem – pisze Bonini − "poszukiwał mieszkania pour aller niquer". Można wie postawić pytanie: czyżby nie oczekiwał zbliżającego się spotkania z 72 dziewicami w darmowym mieszkaniu w raju? O tym i o wielu innych szczegółach opowiada reportaż−śledztwo zrealizowany dla belgijskiej RTL−TVI, pod tytułem “La face cachée des frères Abdeslam“, w którym barman pracujący w barze Brahima opowiada, że na kilka dni przed 13 listopada, bracia Abdeslam "nie robili nic innego jak tylko śmiali się, popijali i chodzili po burdelach". Wygląda więc na to, że czuli się tak jakby wszystkie ich problemy życiowe nagle rozwiały się, jakby wygrali los na loterii. Manifestowali tę samą nagłą wesołość, jaką według relacji jego brata okazywał zamachowiec z Nicei.
  https://www.facebook.com/panhamza/photos/a.259863080821062.1073741827.258337060973664/686675661473133/?type=3&theater
  Mój przyjaciel, dziennikarz śledczy Wayne Madsen (były pracownik NSA) mówi w związku z zamachami o programie MK− Ultra, na potrzeby którego "przez pół wieku łowiono pomyleńców i wyrzutków społecznych" by przekształcić ich w Manchurian Candidate czyli w ludzi−pionki, albo w samotnych morderców zabijających na polecenie. Proceder nie jest znowu taki trudny. Nawiązuje się kontakt z pomyleńcem bez grosza i proponuje mu się zadanie − udział w ćwiczeniach, w symulacji, przy czym mówi się mu, że sprawa powiedzie się i uczyni go bogatym; daje się mu także zaliczkę, może to być 300, 400 euro, a jedyną rzeczą, którą ma zrobić jest przejazd tirem po bulwarze. Podobnie było w Londynie w roku 2005, kiedy to pięciu chłopakom z londyńskiej peryferii zaproponowano zaniesienie plecaków na stacje metra. W tym samym czasie przebywającego w Londynie Netanyahu, Mossad ostrzegł by nie wychodził tego ranka z hotelu – co sam Netanyahu przyznał.
  Wayne Madsen
  https://en.wikipedia.org/wiki/Wayne_Madsen
  Wayne Madsen Report
  http://www.waynemadsenreport.com/
  NSA − National Security Agency
  https://en.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency
  Project MKUltra
  https://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra
  Również tym razem dzieją się dziwne rzeczy. Dziennikarka The Telegraph przeprowadziła wywiad z ocalałym 25−letnim Damienem Zamon, mieszkającym w Nicei. "Mój ojciec, kiedy powiedziałem mu przez telefon, że mam zamiar zobaczyć sztuczne ognie, zaczął mnie błagać abym tego zaniechał, bo może dojść do zamachu". Ojciec Damiena nazywa się Israel Zamon. Ów Zamon "błagał"… Zaskoczeni? Nie jest to znów takie dziwne, jakby się komuś mogło wydawać: przecież prorocy istnieli w Izraelu już w czasach biblijnych.
  http://twitter.com/LydiaWillgress/status/754374589346643968/photo/1http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mR_IlypiOr4J:www.telegraph.co.uk/news/2016/07/16/nice-terror-attack-truck-driver-who-killed-84-named-as-loner-fre
  Są także zdolni fotoreporterzy, tacy jak Silvan Ben Weiss, "Izraelczyk, mieszkający we Francji", który sfilmował z bardzo bliskiej odległości zajście, w tym scenę, w której agenci policji i sił specjalnych z bronią w ręku ostrożnie zbliżają się do kabiny tira w kilka minut po zabiciu domniemanego zabójcy. W 18−tej sekundzie filmu widać mężczyznę leżącego na jezdni i bitego przez umundurowanych policjantów, którzy otaczają go, a następnie ciągną gdzieś ze sobą. Kto to jest? Nikt tego nie wie. Video, o którym mowa nie zostało rozpowszechnione przez żadną z telewizji francuskich, ale jedynie przez liczącą się izraelską telewizję Ynetnews, mającą związki z dziennikiem Yedioth Ahronoth.
  https://youtu.be/qktht59mQoo
  Ynetnews
  http://www.ynetnews.com/home/0,7340,L-3083,00.html
  Yedioth Ahronoth.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Yedioth_Ahronoth
  Będąc w temacie postawmy pytanie: czemu Państwo Islamskie masakruje Francję? Trzy zamachy na przeciągu 18 miesięcym i to coraz to potworniejsze! Charlie Hebdo – 7 stycznia 2015 z 12 osobami zabitymi; Bataclan – 84 osoby zabite i co najmniej 200 rannych. Skąd się to wszystko bierze? Do tego wszystkie zamachy za prezydentury Hollande'a, pomimo, że jest on jednym z najzacieklejszych wrogów Assada i tylko czekał na rozkaz Obamy by zainterweniować w Syrii. W roku 2012 minister Laurent Fabius zadeklarował: "Bachar el Assad ne merite pas d’etre sur cette Terre”. I następnie: "Al Nusra odwala dobrą robotę w terenie". O ugrupowaniu Al Nusra, czyli Al Qaedzie, Fabius wyrażał się zawsze z dumą, jako, że Francja dostarczyła mu co najmniej 1700 jihadzistów. Niektórzy z nich byli oficerami francuskimi, którzy wspomagali terrorystów syryjskich w ich usiłowaniach obalenia Assada, a nawet zajmowali się ich szkoleniem i dowodzeniem nimi. Syryjskie siły rządowe kilkakrotnie wzięły do niewoli oficerów francuskich. Al Jaafari, ambasador Syrii przy ONZ, w obecności ambasadora francuskiego Arauda, oskarżył Francję o szkolenie terrorystów przez oficerów francuskich, czemu ambasador Francji nie zaprzeczył. The Telegraph był jedną z niewielu gazet, które poinformowały o tym 22 lutego 2015 roku, pisząc: " "Thirteen French officers captured by Syrian Army" −"Armia Syryjska wzięła do niewoli trzynastu francuskich oficerów". Ponadto do uwięzienia doszło podczas gdy Francuzi dowodząc nożownikami napadli na chrześcijańską miejscowość Sadnnye. Rekacją Assada było odesłanie ich do Francji, gdzie na lotnisku zostali powitani przez ministra obrony Jeana−Ives Le Driana. Pomimo wszystko, wydaje się, że Państwo Islamskie jest przeciwko Hollande'owi. Sprecyzujmy więc, że przeciwko Hollande'owi występuje to Państwo Islamskie, którego komunikaty rozpowszechnia strona SITE Rity Katz. To Katz uwiarygodnia wszystkie masakry, jakimi usiana jest prezydentura najkrwawszego mieszkańca Pałacu Elizejskiego. Dlaczego tak się dzieje? Czy przypadkiem nie istnieje jakiś obustronny powód do zemsty między Hollande'm i rzekomą "Ritą Katz"? Coś czego nie można oficjalnie ujawnić? Być może będzie tu pomocnym spostrzeżenie Thierry Meyssana z Voltairnet, z roku 2014, mówiące: "W styczniu 2014, Francja i Turcja uzbroiły Al Qaedę, by ta zaatakowała EEIL (czy też Daesh). Chodziło wtedy o storpedowanie amerykańskiego planu stworzenia niezależnego Kurdystanu na terenach Iraku i północnej Syrii, ale wskutek porozumienia z USA, w maju 2014, Francja zaprzestała działań przeciwko EEIL". Tu trzeba dodać, że był to plan nie tyle amerykański co Izraela – rząd izraelski obiecał Kurdom z Mossulu, że podczas porządkowania Bliskiego Wschodu, wreszcie otrzymają ich państwo – z części Iraku, Syrii i Turcji. I to właśnie może tłumaczyć dlaczego Erdogan obecnie oszalał i czuje się zdradzony przez "Amerykanów". Wracając do francuskiego porozumienia z "Amerykanami" w sprawie nie przeszkadzania w konstruowaniu państwa kurdyjskiego, należy dodać, że doszło do niego po kilku zabójstwach dokonanych po obu stronach pertraktujących. Najpierw amerykański dron zabił francuskiego wojskowego, będącego jednym z dowódców Al Nusra o nazwisku David Drugeon, potem zawodowy "islamski terrorysta" o nazwisku Mehdi Nemmouche zastrzelił w muzeum Holokaustu w Brukseli małżeństwo, o którym izraelskie gazety napisały, że obydwoje byli agentami Mossadu. Po zabójstwie, Nemmouche wsiadł do autobusu i po przejechaniu 800 kilometrów, w Marsylii, oddał się w ręce swych zwierzchników – chciałem powiedzieć, w ręce policji francuskiej – razem z całym swym uzbrojeniem i telekamerą umocowaną na piersi tak, by móc udokumentować egzekucję.
  P. S.
  Opowiedzcie o tym wszystkim katoliczyskom − pokroju Antoniego Socci i Roberta De Mattei – którzy wykorzystali masakrę w Nicei by jeszcze raz zagrzmieć przeciwko Islamowi, "który zagraża nam od 14 stuleci" i wygłosić jeszcze inne mainstreamowe bzdury. Są wspólnikami − miejmy nadzieję nieświadomymi – fikcji na użytek publiczny. (…) Być może zrozumieją wtedy, dlaczego Hollande i Valls – podczas składania hołdu zabitym przez pedałów przeobrażonych nagle w wahabitskich kamikadze – zostają wygwizdani prze Francuzów. W życiu nigdy nie jest za późno by nauczyć się czegoś.
 • @bjes 15:37:44
  Albo te służby są idiotami, albo próbują robić z ludzi idiotów. To cale ISIS nie działa jak jakaś organizacja o strukturze pionowej. Nie maja jakiegoś sztabu, który przekazuje rozkazy w dół i jakiegoś centralnego dowództwa, co nadzoruje i organizuje zamachy. Gdyby tak było, to rozpracowanie takiej struktury i umieszczenie tam agentury nie stanowiłoby problemu. Oni działają jak wirusy. Sterują się programem i ideologią, tak jak wirus steruje się własnym kodem DNA. Nawet wytępienie w organizmie 2/3 wirusów nic nie da, bo namnożą się na nowo, podobnie jest z tymi zamachowcami. Jeśli są jakoś zorganizowani, to tylko na zasadzie luźno powiązanych grup, które są de facto też takimi wirusami. Oni oddziaływają na siebie przekazując zbrodniczą ideologie i werbują nowych fanatyków korzystając z ogólnie dostępnych przekazów ideologicznych, wymyślonych przez ich przywódców "duchowych", którzy nie maja jednak bezpośredniego wpływu na techniczny aspekt organizacji zamachów, czy grup terrorystów. Głupotą jest myślenie: "to na szczęście tylko samotny wilk", gdyż perfidia tego systemu polega właśnie na tym, że opiera się na działalności samotnych wilków i małych grup takowych jednostek, zarażonych ideologia z piekła rodem.
 • Oficjalna wersja medialna...
  wydaje się być równie wiarygodna jak wersja o "polskich bandytach" napadających na radiostację gliwicką. Wprawdzie depresja niejedno ma imię, ale opisywane zachowanie osiemnastolatka kiepsko przystaje do faktów. Jeśli został w to wrobiony - już staje się wszystko bardziej wiarygodne. A za manipulacją przemawia nie tylko symbolika daty (piąta rocznica Utoya), ewidentna seryjność zdarzeń psy-ops typu "szok i trwoga", ale i ślady manipulatorów:
  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/nice-munich/
  Ponoć (ciężko już dziś zweryfikować) Richard Gutjahr dokumentował też wydarzenia "Charlie Chebdo". Jednym z pierwszych świadków udzielających wywiadu po zamachu w Monachium, był Richard Gutjahr - niemiecki dziennikarz, mąż izraelskiej polityk, Einat Wilf. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie to, że ten sam osobnik zupełnie przypadkiem miał okazję nagrać z hotelowego okna atak terrorysty w Nicei.
 • @@@!
  Szkoda, że w BBC jeszcze tego nie wiedzieli, bo puścili wypowiedź kobiety, która słyszała, jak zamachowiec krzyczał Allahu akbar, że ona to wie na pewno, bo przecież sama jest muzułmanką. Dlatego chyba Merkel się nie pojawiła wczoraj w mediach, bo trzeba było się umówić, jaka będzie OFICJALNA wersja wydarzeń. Planował kolejne ataki - dlatego popełnił samobójstwo. Nic nie trzyma się kupy ni dupy....Policja podała tak samo jak podała o sylwestrowych pogromach w Kolonii i innych miastach. Policja jest częścią faszystowsko-lewackiego reżimu Merkel a jej "znaleziska" mogłyby rozbawić do łez gdyby nie chodziło o taką tragedię. W Niemczech w tą bajkę nie wierzy już nikt. Brakuje tutaj innej "szokującej" informacji, którą podała policja. Islamski morderca był fanatykiem gier komputerowych tzw Ego-Shooter ( strzelanka pierwszoosobowa - co za koszmarne tłumaczenie). Jeszcze dalej posuwali się wczoraj tzw eksperci od terroryzmu. Podobno świadkowie widzieli, że sprawca miał ubrane Springerstiefel (ulubione buty neonazistów) i krzyczał "Scheissausländer" (Zasrani cudzoziemcy). Kiedy się okazało, że morderca to muzułmanin to skonstruowano ta absurdalna teoryjkę, którą tutaj prezentuje się jako "szokującą". Nic tu nie jest szokujące. Nie jestem jedyny, który wczoraj pisał, że zrobią z muzułmańskiego killera czubka, żeby nie daj Allah nie skojarzono tej rzezi z islamem. Nawet polski leming znany ze swojej bezdennej głupoty nie wierzy w te policyjne bajeczki.
 • @bjes 15:37:44
  Czy prokuratorzy i policja wiedzą jakie są objawy depresji? Chyba o objawach poinformowała ich p. Merkel - sama bliska lewackiego obłędu. A swoją drogą jak ten obłęd lewacki rozsiewa się na zachodzie i nic nie jest w stanie ich wyrwać otrzeźwić. Komentatorzy poczytajcie, choć trochę o depresji, to dowiedziecie się, jak człowiek cierpiący na depresję od roku przygotowuje i obmyśla plan wykorzystania TIRa do zamachu!

KOMENTARZE

 • Tłumacz to nie Google Translator
  pisać kto tłumaczył !
 • Nicea i Monachium
  Dlaczego islamscy sodomici kamikadze wyniszczają Francję

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18437&Itemid=47

  Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18442&Itemid=47

  Ślady Mossadu w zamachach w Nicei i Monachium

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18448&Itemid=47
 • www.controinformazione.info
  Ślady Mossadu w zamachach w Nicei i Monachium

  Le tracce del Mossad negli attentati di Nizza e Monaco

  http://www.controinformazione.info/le-tracce-del-mossad-negli-attentati-di-nizza-e-monaco/
  La huella del Mossad en los atentados de Múnich y Niza
  http://www.hispantv.com/noticias/alemania/282656/mossad-filamr-atentados-niza-munich


  www.controinformazione.info 23 lipiec 2016 tłum. RAM


  "To Mossad sfilmował zamachy zorganizowane w Nicei i Monachium, co wskazuje na jego zaangażowanie w ich przygotowaniu".

  Do powyższego wniosku doszedł amerykański portal informacyjny i śledczy Veterans Today, który opublikował w piątek materiał potwierdzający iż dziennikarz mający powiązania z izraelskim wywiadem − jako pierwszy sfilmował zamachy w Nicei i w Monachium, poczym rozpowszechnił je w Internecie.

  Shots Fired in Munich Shopping Center
  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/shots-fired-in-munich-shopping-center/

  Według portalu jest nim Richard Gutjahr, niemiecki fotograf i dziennikarz. Na Twitterze Gutjahr napisał: "Znajduję się naprzeciw centrum handlowego Olimpia".

  Gutjahr jest mężem Einat Wilf, byłej agentki Mossadu (w stopniu porucznika) i ex doradcy (Foreign Policy Advisor) izraelskiego premiera Shimona Peresa w latach 2004−2007.

  Richard Gutjahr
  https://de.wikipedia.org/wiki/Richard_Gutjahr
  Einath Wilf
  https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf

  Portal Gearoidocolmain.org precyzuje, że zamach w Monachium miał miejsce w 72 rocznicę ataku "false flag", który 22 lipca 1946 roku doprowadził do utworzenia państwa Izrael (spowodował zniszczenie hotelu King David, siedziby brytyjskiej administracji w Palestynie i 92 ofiary śmiertelne). Atak zorganizowany był przez izraelskich zamachowców ubranych po arabsku i porozumiewających się między sobą w dialekcie arabskim.

  Gearóid Ó Colmáin – Journalist & Geopolitical Analyst
  http://www.gearoidocolmain.org/

  King David Hotel bombing
  https://en.wikipedia.org/wiki/King_David_Hotel_bombing

  Irgun Cwai Leumi
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Irgun_Cwai_Leumi

  Jak pisze Veterans Today − celem zamachu w Monachium jest stworzenie atmosfery nienawiści i nieufności między wspólnotami muzułmańską i chrześcijańską, z której realizacji − korzyści ciągnąłby Izrael.

  Według VT jest to ukryta wojna realizowana przez syjonistów. (...)
 • @@@!
  Niemcy zamierzają otworzyć Bundeswehrę na uchodźców z Syrii. Nie dostaną broni do ręki, ale przejdą szkolenie w zawodach cywilnych....Niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen zapowiedziała, że chce otworzyć niemieckie wojsko (Bundeswehra) na uchodźców. W wywiadzie dla „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS) podkreśliła, że nie dostaną oni do ręki broni, lecz mają przejść szkolenie w zawodach cywilnych.
  Minister von der Leyen swoją ofertę kieruje głównie do Syryjczyków. Jak wyjaśniła, program nie obejmuje szkolenia wojskowego, lecz służbę w specjalnościach cywilnych - technicznych i medycznych oraz rzemieślniczych.
  Naszym celem jest to, by pewnego dnia, gdy w Syrii powstanie odpowiedzialny rząd, wyszkoleni specjaliści mogli powrócić i pomóc w odbudowie kraju
  — wyjaśniła.
  Nie wyklucza ona także niemieckiej pomocy w szkoleniu wojska w Syrii po powstaniu w tym kraju rządu, który zostanie uznany przez społeczność międzynarodową.
  Ursula von der Leyen zbulwersowała niedawno niemiecką opinię publiczną inną propozycją. Chciała ona umożliwić służbę w Bundeswerze ochotnikom z innych krajów Unii Europejskiej.
  Osoby krytykujące te pomysły zwróciły uwagę na to, że służba wojskowa nie jest zawodem, jak każdym inny i wymaga szczególnej więzi z krajem. Ps..Niemiecki rasizm jest obrzydliwy. Kategorycznie żądam dostarczenia broni syryjskim żołnierzom w Bundeswehrze. A dla uciech powinni im jeszcze oddać swoje dziewuchy. Niemcy już wiszą na szubienicy, i sznur powoli się zaciska. To było do przewidzenia, że Niemcy zbudują swoje wojsko na najemnikach islamskich.To będzie już przysłowiowy gwóźdź do ich trumny. Jak mówi historia, najlepsi ale najbardziej niebezpieczni są janczarzy. Stare, dobre doświadczenia z Waffen SS... Jednakowoż dywizja "Handschar" z trupimi czaszkami na fezach sprawiła się za pierwszym razem raczej słabo. Może teraz pójdzie im lepiej? Brakuje mięsa armatniego i szkoda aryjskiej krwi na front wschodni (Mazury, Śląsk), wiec młodzi, jurni imigranci będą zdobywać ziemie utracone dla IV Rzeszy.( nowa formacja Waffen SS ). Polska musi przywrócić granice i pozostałe państwa UE też! Niemcami rządzą nieodpowiedzialni ludzie! W Niemczech panuje psychoza strachu przed imigrantami i własnym rządem. Tam już jest komunizm.
 • Jaka jest prawda ?
  W UK nie wierzą w tą wersję. Zobaczcie jak wyglądał profil tego chłopaka z turecką flagą:
  https://www.facebook.com/OfficialAnnCoulter/posts/10210432800680040
 • @@@!
  Czyżby to znowu false flag?
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03173-Watpliwosci-wokol-zamachu-w-Monachium.htm
 • @pitagoras 10:29:28
  Ten "niezwiązany z islamem, ponoć ??? zafascynowany Breivikiem i chory psychicznie nastolatek" strzela do ludzi w piątek. Akurat w ten dzień w który pobożny muzułmanin chodzi tylko do meczetu. Może przestaniecie wciskać czytelnikom w głowy te propagandowe śmieci ? Czy nie widzicie, że z tego jednego powodu tamte teorie są śmieszne ?
 • @@@!
  Dziwny zamach w Monachium: Terrorystą miał być Irańczyk (szyita), który strzelił sobie w głowę (gwarancja piekła). Coś tu nie gra...Z pierwszych doniesień i przecieków wynika, że wczorajszy zamach w Monachium był co najmniej "dziwny". Najpierw zamachowców miało być kilku, a strzelać mieli z broni długiej. Potem wrzutka o tym, że za zamachem może stać skrajna prawica. Następnie okazało się, że zamachowcem był 18-letni chłopak z Iranu (kraj szyicki, nie mający nic wspólnego z ISIS), który strzelał do ludzi ze zwykłego pistoletu, by na końcu samemu odebrać sobie życie (gwarancja piekła). Czyżby niemieckie służby coś skrywały?

  Słysząc o doniesieniach z Monachium, automatycznie przypomina mi się sprawa sylwestrowych napaści na kobiety z Kolonii i innych niemieckich miast. Wówczas próbowano zatuszować całą sprawę, przez trzy dni władze utrzymywały całkowite embargo informacyjne na ten temat. Później, pod wpływem ilości incydentów, zdecydowano się stopniowo przyznać, że za napaściami stoją przybysze z krajów muzułmańskich. Jednym słowem - nie udało się zamieść sprawy pod dywan.

  W sprawie zamachu monachijskiego mamy póki co niezły mętlik informacyjny. Pierwsze oficjalne informacje nie bardzo się jednak "kleją". Zamachowcem miał być 18-letni chłopak z Iranu (zatem na 90 proc. szyita, a ten odłam islamu nie ma nic wspólnego z ISIS). Do ludzi miał strzelać z broni krótkiej, co oznacza że pierwsze relacje świadków o "kilku zamachowcach strzelających z broni długiej" miałby być nieprawdziwe. Tak samo jak dziwna "wrzutka" medialna, że za zamachem miała stać skrajna niemiecka prawica. Co jednak najbardziej dziwne - wspomniany terrorysta miał się spokojnie oddalić od miejsca zamachu na odległość około 1 kilometra i tam, w zaciszu bocznej uliczki, strzelić sobie w głowę. Według islamskiej wiary oznacza automatyczne piekło (samobójca może iść do muzułmańskiego nieba, jeśli sam dopełni swojego żywota w walce z niewiernymi; jeśli robi to w zaciszu bocznej uliczki, to na zastępy wiernych i oddanych dziewic raczej nie ma co liczyć). Co też dziwne - mimo gigantycznej obławy wokół centrum handlowego ciało Irańczyka odnaleziono dopiero po kilku godzinach...

  Źródło: Wojciech Szewko (Twitter.com)

  wpis z dnia 23/07/2016
 • @@@!
  Jego ojciec jest właścicielem luksusowej firmy taksówkowej na lotnisku w Monachium, z następującymi samochodami BMW 7, Mercedes S-Klasse, Audi 8. Pod linkiem firma jego ojca http://www.flughafentransfer-muenchen.info/de/fuhrpark
 • @@@!
  Debilizm propagandy niemieckiej jest niesamowity. Zamachowiec 18 letni Ali miał depresję. No w Niemczech każdy 18 latek mający depresję ma w szufladzie spluwę i kilkaset sztuk amunicji ..To tak na wszelki wypadek, na depresje.. Nóż się otwiera w kieszeni na taką demagogię i propagandę..Aż się nie mieści w głowie jak można w swojej propagandzie być takim debilem!!
 • @@@!
  Jak przewidziałem, jest już następna wersja wydarzeń podana przez niemiecką policją, poprzednie zostały wyśmiane, ta będzie także wyśmiana, więc można spodziewać się kolejnych, do skutku....Wersja o "chorym" szaleńcu upadła? Morderca z Monachium planował zamach od roku! (sic!)..Ali David Sonboly, posiadający podwójne obywatelstwo Niemiec i Iraku, który w piątek zabił w Monachium 9 osób, przez rok planował atak – poinformował szef policji kryminalnej Bawarii Robert Heimberger. Według informacji TVP Info, na miejscu tragedii doszło do kłótni między wyznawcami Allaha a pozostałymi mieszkańcami miasta.
  Obecnie główną wersją ekspertów, zapraszanych przez niemieckie telewizji jest stwierdzenie o chorobie psychicznej napastnika. „Tylko nieliczni w Niemczech pozwalają sobie na zadawanie niewygodnych pytań – pisze korespondent „Gazety Polskiej Codziennie” w Niemczech Waldemar Maszewski. "Tak na forach społecznościowych czytamy: „W plecaku napastnika znaleziono ponad 300 sztuk amunicji. Czy chory psychicznie jest w stanie tak starannie przygotować się do ataku? Zamachowiec użył półautomatycznego pistoletu Glock (cena czarnorynkowa ponad 1 tys. euro). Zarówno on jak i jego rodzina żyli korzystając z zasiłku Harz IV. Skąd wziął duże pieniądze na zakup takiej drogiej broni i tak dużej ilości amunicji?” Tymczasem dziś władze Bawarii potwierdziły, że atak zamachowca był przygotowywany skrupulatnie od roku. W ramach tego m.in. odwiedził miejsce masakry w Winnenden, która miała miejsce 11 marca 2009 r., gdy zginęło 15 osób oraz zamachowiec. Ali David Sonboly robił w tym miejscu zdjęcia, które policja znalazła w jego telefonie. Informacje te podał dziś szef policji kryminalnej Bawarii Robert Heimberger, który dodał, że zabójca nie wybierał ofiar i że wśród nich nie ma jego kolegów ze szkoły. Broń – Glock-17 przestępca nabył poprzez DarkNet, czyli sieć, do której można mieć dostęp tylko posiadając specjalne uprawnienia. Podano również nowe informacje o ofiarach. Wśród 9 zabitych było 7 nastolatków – dwóch Turków, dwóch Niemców, jeden Węgier, jeden Grek, jeden Kosowianin. 35 osób zostało rannych, czterech z nich mają rany postrzelone. Z kolei samego strzelca rozpoznał jego ojciec, który zobaczył syna na wideo, które zostało umieszczone w internecie w trakcie operacji policji. – Ojciec zobaczył nagranie, poszedł na policję i oświadczył, że najprawdopodobniej to jego syn – ujawnił Heimberger. Tymczasem jak poinformowało TVP Info, grupa ludzi wdała się w awanturę z młodymi muzułmanami przed centrum handlowym Olympia w Monachium, gdzie w piątek doszło do tragedii. Ponieważ wśród zamordowanych były także osoby pochodzenia tureckiego i albańskiego, przyszła również grupka młodych muzułmanów, którzy zaczęli skandować „Allahu Akbar” (Bóg jest wielki). Wywołało to gniew części Niemców. Padały ostre słowa: Wynocha! Wynocha! Przeklęty Allahu Akbar!. Ludzie pytali „gdzie jest twój dom, gdzie go zbudowałeś?”. Ps...Ale ta depresja sprytna ?!. A co do tych Niemców - to zachowali się niezwykle nadspokojnie. A swoją drogą jak islamiści muszą czuć się pewnie skoro na miejscu zbrodni wykrzykują takie hasła. Brakowało jeszcze po tych słowach Allah Akbar - wy faszyści, alles klar ? Niemieckie lewactwo próbuje wrobić w tragedię swoich konkurentów politycznych (wybory w 2017). Zadziwiająco szybko dokleili Breivika do sprawy. Zadziwiająco szybko znalazła się jakaś "dokumentacja medyczna" chociaż wcześniej policja informowała, że młodzieniec nie figuruje w żadnej placówce medycznej jako pacjent. Lewackie gestapo dorabia dowody i okłamuje Niemców. Wybory będą fałszowane na niebywałą skalę.
 • Ciekawe komentarze z sieci, pod nową wersją policji, więc zamieszczam.
  Nadieżda Krupska | 24.07.2016 [17:40]
  Odkąd to i w jaki sposób , luteranin Breivik jest natchnieniem szyitów irańskich , urodzonych i wychowanych w Niemczech ?

  odpowiedz
  nico44 | 24.07.2016 [17:29]
  Sluchalem konferencji prasowej. Ali pozostawil "Manifest", jednak szef policji wykpil sie tym, co zawsze, ze dochodzenie trwa. Pewnie pracuja nad powstaniem "manifestu" albo odpowiednia manipulacja. Jeszcze dziwniejsza jest wersja z bronia. To jest rzekomo rekwizyt teatralny, ktory zostal "reaktywowany". Kto dokonal reaktywacji nie wiadomo. Duzo miejsca poswiecono, jak zwykle w takich przypadkach, grom komputerowym tzw ego-shooterom. Na pytanie czy morderca z Iranu gral w counter-strike szef policji nie byl w stanie odpowiedziec. Pytanie, w jaki sposob Ali w "darknet" nabyl atrape glocka pozostalo bez odpowiedzi. Psycholodzy i psychiatrzy jeszcze sie nie wypowiedzieli, czyli nie wiadomo, byly czubkiem czy nie. Dlaczego sie zastrzelil trudno powiedziec, gdyz mordercy nie bedzie mozna przesluchac. To powiedzial szef policji. Jak zwykle nie padlo slowo "islam". Posluiszni pismacy tym razem nie pytali, jakiego byl wyznania on i jego rodzice. Ani slowem nie wspomniano o zeznaniach naocznych swiadkow, wg ktorych seryjny morderca ryczal "Allahu akbar". Wszystko zmierza w okreslonym kierunku. Zbrodnia, ktorej dokonal Ali nie moze w zaden sposob byc skojarzona z islamem. Dlaczego zatem jej dokonal?. Prace nad wersja ostateczna trwaja.

  odpowiedz
  Munia | 24.07.2016 [17:28]
  cyt."atak zamachowca był przygotowywany skrupulatnie od roku. W ramach tego m.in. odwiedził miejsce masakry w Winnenden, która miała miejsce 11 marca 2009 r., gdy zginęło 15 osób oraz zamachowiec. Ali David Sonboly robił w tym miejscu zdjęcia, które policja znalazła w jego telefonie."
  18-latek mial w 2009 r. 11 lat i juz przygotowywal zamach, robiac zdjecia w miejscowosci oddalonej od Monachium o ok.250 km? pisza, ze od roku przygotowywal zamach? to co robil w Winnenden w dniu 11 marca 2009 r., jako 11-latek?Kochani, od bajek byl najlepszy J.Kobuszewski!!! Niemcy juz sie tak zaplatali w swoich klamstwach, ze juz sami nie wiedza, co pisza!

  odpowiedz
  Lech | 24.07.2016 [17:27]
  jutro juz nie bedzie szefem policji kryminalnej :-(

  odpowiedz
  ALDO | 24.07.2016 [17:22]
  Chora psychicznie jest zydowska sluzaca Merkel. ona juz powinna byc za kratami. ona narobi pod kierunkiem zydow wiele zla. PanAndrzej | 24.07.2016 [17:22]
  Nic o Breviku u niego nie znaleziono? Jestem w szoku! Haste | 24.07.2016 [17:19]
  Sponsorem zamachu jest rząd niemiec z Angelą Merkel na czele. Danke Schon.

  odpowiedz
  Nick | 24.07.2016 [17:47]
  Co na to Tusk, Schulz, Timermans????

  Dla nich najważniejszy problem z TK nadal i Rzeplińskim???

  odpowiedz
  fered | 24.07.2016 [17:18]
  Wiedziałem że tylko umysłowo zdrowi są zdolni do mordowania ludzi. Szaleńcy nie robią takich rzeczy

  odpowiedz
  Reytan | 24.07.2016 [17:16]
  Jak odroznic terroryste chorego psychicznie od terorysty psychicznie zdrowego ?
  Ci Niemcy sa najbardziej chorzy z nich wszystkich !

  Joasia | 24.07.2016 [17:16]
  A już myślałam że odnalazły się dowody na jego powiązania z IS :) Szanowni, ja również mam wśród sąsiadów osobę niezrównoważoną psychicznie. I co? I nic. Ciągnie się to od kilkunastu lat. Nikogo takiego nie można zmusić do leczenia zamkniętego, osoba ma rentę. Tykająca bomba zegarowa.

  odpowiedz
  Reytan | 24.07.2016 [17:14]
  Od poczatku bylo widac,ze Niemcy manipuluja informacja.
  wyglada na to,ze prawdy sie nigdy nie dowiemy.
  Poza tym,trudno w trakcie tego zamachu ,uwierzyc w az taka nieudolnosc sluzb niemieckich.
  XXX
  O co w tym wszystkim moze chodzic ?
  Jeszcze wczoraj byl "Iranczykiem",dzisiaj to juz Irakczyk !
  Natomiast w Iraku zamachy szyitow na Amerykanow to juz od wielu lat normalka.
  Ale jezeli to sie przeniesie do Europy i do Stanow,to do dotychczasowego terroryzmu sunnickiego,moze dojsc terroryzm szyicki,ktory posluguje sie zamachami samobojczymi,jest znacznie starszy,i stanowil wzor do nasladowania dla terroryzmu sunnickiego.
  Moze byc nagle i skokowe pogorszenie sytuacji.

  odpowiedz
  Bicz Bozy | 24.07.2016 [17:11]
  Teorie o "nastepnym szalencu" z radoscia przyjely Drugie Sniadanie Ksenokratow, czy Loza Prasowa Masonow i zaczela maglowac temat.
  Problem jest w wychowaniu koranicznym, lub talmudycznym, gdzie od dziecka indoktrynuje sie w poczuciu nadczlowieczenstwa, pogardy do innych, uwazanie ich za zwierzeta. Czas najwyzszy na zakaz Koranu i Talmudu, jako ksiag nawolujacych do zbrodni, o ktore lewacy probuja oskarzyc naiwnych chrzescijan.
 • Jest jeszcze ciekawiej, 54 łuski i...
  35 osób rannych, czterech z nich mają rany postrzałowe. Te 31 osób rannych mają rany od samookaleczeń,w wyniku stratowania lub upadku z wysokości? Niemieckie szaleństwo, po przymusowym otrzymaniu obywatelstwa, objawia się najpierw zamówieniem i kupnem broni i amunicji z pieniędzy zasiłku, potem pakowaniem plecaka, następnie wyjściem na spacer po galerii handlowej albo do Mc Donalda. Po zwiedzeniu galerii i zjedzeniu Big Maca amok szaleńca gwarantowany z powodu ciężkiego plecaka. Inna kwestia,kto w amoku biega po dachu krzycząc, że jest Niemcem i przekonuje do tego innych Niemców strzelając do nich jak do kaczek.
  Ps. Czyżby Makrela uwierzyła Kopaczce na metr w głąb, że gdy atakują i mordują, należy siedzieć na metr w głąb w szafie?
 • @@@!
  Argumentacja, że delikwent nie miał związku z ISIS, jest idiotyczna. Jako szyicki heretyk, z ortodoksyjnie islamską - sunnicką ISIS, związków mieć nie mógł. Wrobili chłopaka i zrobili kozła ofiarnego?A może za wszystkim stoją szwabsko-komunistyczne służby?.Dlaczego tak długo milczeli i manipulowali w mediach? myślę, że dopasowywali odpowiednią wersję aby wrobić dzieciaka i ukryć prawdę kto tego dokonał. Jak zdobył giwerę i tyle amunicji? To jest bardzo dziwne i ciekawe.Dlaczego jeśli miał tyle amunicji nie strzelał dalej?
 • @@@!
  Jest już następny obłąkany? chory psychicznie? z depresją?(bo nie dostał willi z ogrodem, basenem i mercedesa, etc..jak obiecywała mutti Makrela.)- >Niemcy: jedna ofiara śmiertelna, dwie osoby ranne po ataku w Reutlingen...Napastnik uzbrojony w maczetę zaatakował w niemieckim mieście Reutlingen w pobliżu Stuttgartu. Z informacji miejscowych mediów wynika, że w wyniku tego ataku zginęła kobieta, a dwie inne osoby zostały ranne. Sprawca jest już w rękach policji. Na Twitterze pojawiły się informacje, że mężczyzna zaatakował przechodniów przed lokalem serwującym kebaby. Według informacji gazety "Bild" kobieta, która zginęła, była pracownicą tego lokalu. "Bild" pisze również, że kiedy doszło do napaści ludzie zaczęli uciekać w panice. Cytuje też naocznego świadka, który powiedział, że "sprawca był całkiem oszalały" i że "nawet gonił z maczetą policyjny radiowóz". Ten sam świadek powiedział, że przejeżdżający tamtędy kierowca "przyspieszył i potrącił napastnika".
  Ps... : Jakie świństwo musieli tam serwować w tym Kebabie.
  Być morze zaproponowano mu kiełbaskę z wieprzowiny i się wściekł.
  Niemcy muszą zmienić swoje zwyczaje i dostosować je do tych biednych ludzi, którzy strapieni przybyli do Niemiec. Wyślijmy mu całusy i przeprosiny - to będzie bardzo fair i może nas polubi. Musimy winy szukać w Niemcach i ich przeszłości. Może Niemcy byli zbyt skąpi - może ten socjal jest jednak za niski?

  PsII. Zestaw kolorowych kredek i kredy jedzie dzisiaj do Reutlingen!
  Ps.III. Na niemieckim tv kanale " Aktuelle Nachrichten ", ani jednego słowa o ataku z maczetą, w Reutlingen. Ciekawe jak długo Niemcy dadzą się tym kozopopychaczom za nos wodzić. A główna sprawczyni tych tragedii, będzie wychodziła przed kamery i z kartki czytała jakie to święte oburzenie ją ogarnia. Ta kobieta jest chora psychicznie i jest wrogiem swego narodu !!!! Powinna skończyć jak Ceausescu !!!!
 • @@@!
  I jeszcze nie był Irańczykiem tylko Syryjczykiem z tureckim pochodzeniem http://shoebat.com/2016/07/23/the-munich-massacre-is-a-complete-coverup-the-munich-shooters-facebook-including-his-family-background-shows-he-is-not-iranian-but-a-syrian-islamist-pro-turkey/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31