Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
220 postów 2115 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

MON wzmocnił siły powietrzne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyżby szykowała się nagła potrzeba?

     Z ostatniej chwili: nasz minister Obrony Narodowej dotrzymał słowa i radykalnie wzmocnił Polskie Siły Powietrzne. Liczba też się zgadza - miały być dwa i są dwa. Co prawda nie Black Hawki i nie z polskich fabryk - tylko Gulfstreamy G550. Nie do końca wiemy cokolwiek o uzbrojeniu, być może - a nawet na pewno - jest tajne. I dobrze.

Od razu dementujemy fałszywą plotkę, jakoby ten zakup miał wróżyć czyjąś rychłą ucieczkę - za ocean - bo po ostatnim meczu w Bukareszcie kierunek rumuński wydaje się nieaktualny.

Reszta rodaków może uciekać dosiadłszy obietnic dronów. Dron dla każdego, dron w każdej zagrodzie. To też dementujemy.

I pamiętajcie Państwo - nie wierzcie w wiadomości nie zdementowane.

KOMENTARZE

 • Na pewno
  w każdym krzyżyk zawiśnie,oto maciarewiczowskie u(zb)rojenie..
 • Celny tekst dla myślących
  Po odczytaniu zapisów rozmów w kokpicie TU 154, wolę, by nasi "wybrańcy" latali linami cywilnymi. Tam mądrali w stylu Błasik (zmieścicie się chłopaki), Kazana (będziemy lądować aż do skutku), kapitan pośle gdzie ich miejsce, a ja nie zrozumieją wyląduje to na najbliższym lotnisku, by policja do rozumu pałkami doprowadziła. Gdyby Protasiewicz miał tyle odwagi, dziś wszyscy by żyli. Niestety, był świadkiem wyzwania od tchórzy, polskich oficerów, ludzi, co mu wtedy życie uratowali. Niestety nie miał tyle odwagi, by po raz kolejny życie ... uratować, stąd mamy dziś ekshumację na Wawelu.
 • @Nibiru 22:30:05
  Kpt Wrona jest wspaniałym pilotem, to czego on dokonał niewielu pilotów by wykonało, widziałem na filmach przynajmniej kilka razy gdzie podobna próba kończyła się katastrofą. Z tego co wiem, to problemy leżał w jakimś tam bezpieczniku, ale sprawdzenie tego bezpiecznika nie było opisane w liście kontrolnej dla tego typu usterki. Pilot nie jest mechanikiem, on ma prawidłowo pilotować i w chwili awarii wykonywać listę kontrolną oraz ew. polecenia z od techników pomocy naziemnej. Jeśli rzeczywiście leciałeś z kpt. Wroną po tym lądowaniu bez podwozia, to oznacza, że winu mu nie przypisano. Jeśli pilot zawini o doprowadzi co zniszczenia sprzętu najczęściej dostaje wilczy bilet.
 • @Zawisza Niebieski 22:07:24
  Jesteś na 100% pewien, że to jest oryginalne nagranie? W dzisiejszym świecie ,można wszystko podrobić. Ja w każdym razie nie wierzę już w żadne słowo rządzących. Poza tym zbyt dużo ludzi straciło życie wokół tej katastrofy i było zbyt wiele manipulacji by traktować ją jako wypadek.
  Wszyscy kłamią!
 • ...
  //Co prawda nie Black Hawki i nie z polskich fabryk - tylko Gulfstreamy G550. Nie do końca wiemy cokolwiek o uzbrojeniu, być może - a nawet na pewno - jest tajne.//

  Jakie tajne...?
  Wystarczy jeden wyladowac senteksem i w napedzie 'quiet spike' wpierdzielic sie w budynek sejmu w trakcie zgromadzenia narodowego jak to w nawiedzonej ksiazce samej pierwszej gwiazdy stoi...

  No ale tak daleko by sie chyba nie posuneli, tylko tak dla blefu realizuja pierwsza czesc tego proroctwa, no nie?

  Zeby pobawic sie percepcja teoretykow spisku...?
 • @Zawisza Niebieski 22:07:24
  wprost nie wierzę by tak dociekliwy bloger-publicysta przyznawał się publicznie to tak gruntownego poziomu NIEWIEDZY na temat okoliczności tzw katastrofy smoleńskiej. Chyba musiało mi się przyśnić...
 • @Andrzej Tokarski 14:55:02
  Zawisza od samego początku jest przekonany do swojej wersji katastrofy z powodu złamania wszelkich procedur.
 • @zadziwiony 21:49:18
  ...można jedynie powiedzieć: szkoda - ale trudno - cus zrobis?, no cus zrobis? - mawiają w takich razach górale...
 • @zadziwiony 21:49:18 & Andrzej Tokarski
  Nie od początku byłem przekonany, przekonał mnie Antoni Macierewicz jego urągające ludzkiej inteligencji tezy. Dziś z nieoficjalnych przecieków wiemy, że ciało L.Kaczyńskiego nosi ślady charakterystyczne dla wypadku komunikacyjnego. Więc teoria o ładunku wybuchowym w przedziale to kolejne kłamstwo Macierewicza. Zresztą to było wiadome od początku, skoro J.K. był w stanie rozpoznać ciało brata, to tenże nie mógł przebywać w sąsiedztwie silnego wybuchu, rozrywającego konstrukcję samolotu. Tak więc z każdą wypowiedzą, każdego myślącego człowieka Macierewicz przekonuje do prawdziwości Raportu Millera.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031