Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Bogowie odsłaniają podbrzusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...skamlanie bogów...

     

 

      Mój brat Saszko jest jest waleczny, ale nie jest mściwy. Potrafi w ułamku sekundy - gdy przeciwnik z jego gatunku, zorientowawszy się, że zaczepił niewłaściwego rywala,  przewraca się na grzbiet i w geście poddania odsłania tzw słabiznę - wyłączyć kipącą agresję równie szybko, jak się pojawiła. W ułamku sekundy czarna śmierć na czterech łapach przeistacza się na powrót w kłapouchego poczciwca. Gdyby psy chodziły na piwo, pewnie polazłby z niedoszłą ofiarą poszukać jakiejś czynnej budki. NIe zaczepiany nie wkracza na wojenną ścieżkę.

Czyli postępuje zupełnie odwrotnie, niż nasi samozwańczy bogowie, władcy naszego życia i śmierci: prawnicy. Prokuratorzy, sędziowie - tych w szczególności dotyczy ten tekst. Ale i pozostali: komornicy, adwokaci, również - choć rzadziej z uwagi na specyfikę zawodu - notariusze.

NIeszczęśnik, który - zasadnie, lub nie -  wpadnie im w pole władczego widzenia, nie może liczyć na żadne względy. Zostanie sponiewierany bez żadnej litości, odarty w równym stopniu z godności, co i z wszelkich dóbr materialnych, z jakich da się go ograbić. Zostanie mu uzmysłowione, jak dalece jest nikim, jak dalece nie ma żadnych praw. Jak dalece w oparciu o całkowicie dowolną interpretację prawa materialnego można z nim zrobić wszystko - sponiewierać, zamknąć bez wyroku, zamknąć na podstawie absurdalnego wyroku, wykazać, że wszelkie jego dowody niewinności są tak dalece warte zużytego papieru toaletowego, że żaden poważny sąd nie będzie się nimi zajmował, umieścić w psychiatryku, okaleczyć, pozbawić możliwości obrony. Na koniec zabić - oczywiście samobójczo,

I co?i nic i jajco - nikt z tym nic nie może zrobić.

Bogowie stanowią prawo, interpretują prawo, sami siebie sądzą, sami siebie rozliczają z etyki, sami się do siebie odwołują. Niezawiśli, nieodwoływalni, nietykalni. Bezgranicznie zadowoleni z siebie, wypasieni. Wykształceni za pieniądze wszystkich obywateli - zwracają się przeciw owym obywatelom - przy każdej okazji dając im poczuć swoją pogardę, swoje poczucie niezmiernej wyższości. Ściśle ukrywający przez pospólstwem dostęp do wiedzy o swoim majątku, więc również możliwości weryfikacji jego legalności.

Gdy dopadną słabszego przedstawiciela swojego gatunku, nie poprzestaną, dopóki nie rozszarpią resztek na strzępy, a, gdy się da - przeniosą swoją furię zniszczenia na najbliższych ofiary.

 

I nagle okazuje się, że te demony zniszczenia mają miękkie podbrzusza. Posadzone przed dociekliwą komisją, okazują się osobnikami o których trudno powiedzieć "ćwierćinteligenci" - by radykalnie nie zawyżyć ich horyzontów.

Siedzą z błędnym wzrokiem i powtarzają: nie wiem, nie pamiętam nie rozumiem, nie miałem świadomości, nie miałem wiedzy, nie przewidywałem, nie miałem kompetencji, nie widziałem związku, to nie ja - to kolega, nie byłem informowany, nie wnikałem, nie interesowałem się .......urlop, choroba, paluszek, brzuszek, śmierć babci....

Nie powiem, że jestem zaskoczony taką postawą - znam nieco to środowisko, więc byłem przekonany, że tak będą wyglądały przesłuchania. Zresztą każdy ma prawo się bronić tak, jak uważa. Z jednym zastrzeżeniem: ci państwo nie mają (jeszcze) statusu oskarżonych - więc póki co nie mogą mówić po uważaniu - mają zeznawać zgodnie z prawem i zgodnie z całą posiadaną wiedzą. Takie słowa, jakie słyszymy powinny skutkowć zarzutami o składanie fałszywych zeznać, utrudnianie śledztwa, współudział w przestępstwie, niedopełnienie obowiązków, połączone z przekraczaniem uprawnień. Cała galeria zarzutów. Da się też postawić następne.

Rzecz w tym, jak dalej potoczą się losy i tych zeznających - i całego śledztwa. Czy WRESZCIE, po dziesiątkach lat niemożności aparat sprawiedliwości Państwa dobierze im się do dupy - i do majątków. Poważy się na wsadzenie tego towarzystwa do więzień - czy też będzie jak zwykle - wszystko rozejdzie się po kościach, bogowie wrócą do pracy - i po tym chwilowym upokorzeniu - odreagują.

Wtedy niech intronizowany Jezus Chrystus ma w opiece tych, którzy wpadną w łapy rozsierdzonych Kastopanów.

Bo ich powrót na stanowiska będzie znaczył, że na nikogo innego szary obywatel nie będzie mógł liczyć. Czyli wszystko zostanie po staremu.

Czy taki będzie efekt rządów dobrej zmiany? - zobaczymy. Na razie coraz więcej na to wskazuje - choć są również pozytywne przesłanki.

 

 

PS

Oczywiście nie wszyscy przedstawiciele ww zawodów działają w sposób patologiczny. Tylko tak się dziwnie sklada, że awansują i obejmują stanowiska decyzyjne NIE ci uczciwi. Wręcz przeciwnie.

KOMENTARZE

 • @@@!
  Ta niepamięć i bezczelność prokuratury spowodowana jest tym iż im się wydaje (bo takie zapewne były zapewnienia)że obecne rządy PiSu już niedługo miną i jest to jedynie kwestią czasu, a rządy na nowo powrócą w ręce tych którzy rzeczywiście rządzili tym krajem. Od których dostali również takie polecenie, aby zbytnio nie przykładać się do prowadzenia tego śledztwa gdyż mogłoby to spowodować ujawnienie pewnych osób z kręgów władzy a to niespecjalnie by się spodobało pewnym osobistościom? Lecz należy również dogłębnie zastanowić się, kto z najbliższego otoczenia Tuska (gdyż jego udział w tym jest niezaprzeczalny), mógłby wymyślić i skutecznie to poprowadzić aby zyski z tym związane były rzeczywiście kolosalne ?! Lecz do tego potrzeba było rozpiętego parasola ochronnego, jaki mógł roztoczyć nad tym jedynie Tusk i podległe jemu inne służby specjalne ,po policję i prokuraturę włącznie! Należało jedynie przed Marcinem P.roztoczyć wizję przyszłych działań i związana z tym ochrona najwyższych czynników w państwie, oraz wizja związanych z tym fruktów ,aby to właśnie jemu zaświeciła się chęć do tej działalności jak i zapewnienie, że nawet gdy wszystko okaże się katastrofą to jemu i tak włos z głowy nie spadnie, no bo ktoś taki jak Jan Antony Vincent-Rostowski nie mógłby przecież firmować takiej działalności swoim nazwiskiem. Potrzebny był ktoś na kogo spadłaby cała odpowiedzialność za poprowadzenie tego procederu ! Lecz jest w tym wszystkim jeszcze jedno dno o którym zapewne wielu nie wie, a jest to związane z takimi osobami jak Rzepliński czy Komorowski, którzy również do tej piramidy włożyli swoje oszczędności, lecz im już po upadku Złotego Bursztynu zostały wypłacone całe ich udziały wraz z odsetkami jak na przykładzie Rzeplińskiego wypłacono całe 10 milionów wraz z procentami od całego wkładu własnego ! Nie to co dziesiątki tysięcy naiwnych, którzy utracili wszystko na zawsze ?! Ano, niedługo się przekonamy !
 • @@@!
  Projekt Chopin a „układ zamknięty”.. http://jerzybielewicz.salon24.pl/503731,projekt-chopin-a-uklad-zamkniety Mainstreamowa cisza
  Mainstreamowa cisza wokół ewidentnej afery "Projektu Chopin" stanowi egzemplifikację tego, że w III RP bezkarnie przejdzie każdy "numer", im większy i bezczelniejszy, tym łatwiej go bezboleśnie przeprowadzić. To smutne, ale delikatnie mówiąc, "umiarkowane" zainteresowanie sprawą przez Pana słusznie poruszaną potwierdza, że świadomość ekonomiczna Polaków jest wciąż na żałośnie niskim poziomie. Wszak dostrzeżenie wagi i bezczelności "Projektu Chopin" wymaga wiedzy, której nie potrzeba, aby prowadzić jałowe dyskusje stricte "polityczne". Ale jak mawia mój znajomy dziennikarz: o powadze tematu świadczy determinacja mainstreamu w jego zamilczaniu. Zapewne dlatego też nie zauważyłem, aby jakaś inna redakcja dostrzegła problem opisany w artykule Gazety Bankowej, iż miliony Polaków dokonały wyboru OFE na podstawie sfałszowanych wyników inwestycyjnych PTE. Afera „Projekt Chopin” http://www.bliskopolski.pl/iii-rp/afery/afera-projekt-chopin/ Podejrzany Amber Gold kupił podejrzany Finroyal. Po upadku OLT czeka nas kolejna afera? http://natemat.pl/25643,krotko-podejrzany-amber-gold-kupil-podejrzany-finroyal-po-upadku-olt-czeka-nas-kolejna-afera http://www.aferyfinansowe.pl/afery-w-polsce/finroyal/ http://finanse.wp.pl/kat,1033715,title,Afera-Finroyal-Ofiary-tego-skandalu-znow-cierpia,wid,17691508,wiadomosc.html?ticaid=1182c7
 • @@@!
  Ta sprawa od początku skazana jest na niepowodzenie. Żadne komisje nic nie wyjaśnią, a tym bardziej znajdą winnych. W tym kraju "prawa" nie jest to pierwszy i nie ostatni przekręt. Afery Finroyal, Chopin, NFI, Krakchemia większe od Ambergold nie rozliczone, nikt nie ukarany, za co chazarzy kierowca wywrotki Blumefeld vel Bielecki, Langman vel Lewandowski powinni już od lat pierdzieć w pasiaki, mając dożywocie po konfiskacie mienia. Trzeba wejść w skórę tych prokuratorów. Oni już są zdyskwalifikowani, przeniesieni na stanowiska niższe, natomiast ci, którzy jeszcze nie byli przesłuchani boją się tego samego. Teraz każdy uśmiech, szept biorą przeciwko sobie. Boja się być wyśmiewanymi. Niedługo zaczną się kolejne wybory w UE i nie wierzę aby Tusk dał się przesłuchać, będzie zajęty wyborami. Do tego dojdzie zmiana ustawy w której będzie można prokuratorów i sędziów sądzić i zacznie się.
 • Niech pan nie zapedza sie..zadnych nie wiem...
  zden prawnik nie powie nie wiem, nie wiedzialem...
  Nie pamietam...to jest doskonala odpowiedz...prawnicza odpowiedz!
  Wiedze czy niewiedze mozna udowodnic..a pamiec moze wrocic badz nie! Udowodnic sie nie da ..stad wszyscy Niczego nie pamietaja:-)))))
  Po tym pan poznaje- ze doskonale wiedza SS co im grozi..i gdzie im moga skoczyc:-)))
 • @RomanKa 18:29:50
  "...Niech pan nie zapedza sie.." - widzę, że pan nie śledzi przesłuchań komisji ds Amber Gold - tam co rusz słyszymy "nie wiem, nie wiedziałem, że mam wiedzieć"
  dziś pani prokurator nadzorująca sprawę Amber Gold stwierdziła, że ...nie słyszała o aferze Amber Gold....
 • @kula Lis 66 18:17:49
  Kula Lis - komentarze zawsze bezcenne

  pozdrawiam i zapraszam do dalszej aktywności
 • @ireneusz 18:02:15
  oczywiście mógłbym napisać, że wszyscy to ch..., pi.., i złodzieje - ale chciałem to - zapewne nieudolnie - ująć w większą formę i choć nieco bardziej wyrafinowaną i literacko i merytorycznie
 • @Andrzej Tokarski 19:35:13
  Ale po co? Rzeczy trzeba nazywać po imieniu a wulgaryzmy są immanentną częścią języka .
 • @Andrzej Tokarski 19:29:17
  Jest już następny idiota prokurwator. Czytaj, wraz z super komentarzami. http://wpolityce.pl/polityka/317406-nic-nie-wiedzial-nic-nie-mogl-zrobic-kpiny-sledczego-od-amber-gold-prokurator-nie-ma-umiejetnosci-zeby-okreslic-kto-jest-zlodziejem
 • @kula Lis 66 18:17:49
  I to jest wielki problem.
  Porusza Pan gorące problemy. I dobrze - ale jak z tego wyjść?
 • @Andrzej Tokarski 19:28:03
  ja sluchalem tylko krotkiej ich wypowiedzi gdzie wszyscy powowlywali sie na niepamiec. Trudno mi sledzic z duzej odleglosci ale jesli mowia ze nei wiedza,,,to nie tylko ze sa glupimi i kiepskimi prawnikami..sami wydaja na siebie wyrok! Wystarczy udowodnic ze wiedzieli:-))) i ze klamali pod przysiega.
  Inna sprawa...jak z takich ludzi mozna zrobic aparat wymiaru Sprawiedliwosci??????
  CO dla nich znaczy symbol Temidy z zawiazanymi oczami , z waga i mieczem....Czy wyobrazmy sobie -jakim podlym czlowiekiem jest ktos ,kto przysiegal - ze bedzie strzegl Sprawiedliwosci????
  ja wiem ze trudno wumienic tysace prawmnikwo w Polsce moze przynajmniej nalezy wymieci Temide i zastapic ja TIROWKAM WYPIETA Z ZARADTA KIECA:-)))
 • @czerwony baron 21:06:43
  zgodzi się ze mną Szanowny Pan - być może - że używanie języka składającego się z samych wulgaryzmów byłoby naprawdę chuj....we

  dlatego dodałem kilka słów więcej
 • @ireneusz 22:34:48
  niech będzie, że epicka - rzecz w tym tylko, by pamiętać, że "epicka" - nie znaczy: oparta na epitetach
 • @RomanKa 18:29:50
  Nie pamietam...to jest doskonala odpowiedz.....

  Pamięć ... tu nie ma znaczenia, są niedopełnienie obowiązków, tuszowanie, utrudnianie, współudział, domniemanie uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej, działanie na szkodę...itd
  Kij jest, trzeba tylko go użyć. Inna sprawa czy się chce po ten kij sięgnąć.
 • @Andrzej Tokarski 10:31:56
  W tym wszystkim najważniejsze jest do jakiego stopnia nasz naczelnik wku...ny jest na Tuska i jego pretorianów, do jakiego stopnia wini to bractwo za śmierć brata. Jeśli bardzo bardzo, no to powolutku i z determinacją załatwi ich wszystkich i przy okazji wielu innych.
  Kto jest przewodniczącym komisji w sprawie Ambr Gold, żona, czy córka Wassermana?
 • @Andrzej Tokarski 19:29:17
  70 lat okupacji i selekcji negatywnej - tam rzeczywiście mogą być same łatwo sterowalne przygłupy. Do puki prokuratorskie sitwy nie odpowiedzą za dziwną "nieudolność " utratą pracy i przywilejów emerytalnych to będą sobie kpić i z Komisji Sejmowej i z ogółu Polaków. Przesunięcia stanowisk to kpina. Tam w Gdańsku epidemia alzheimera wybuchła i mało kto cokolwiek pamięta.
 • @Vinto 22:54:14
  Jacy oni czyści, nieposzlakowani i jacy uczciwi rzetelni wzory cnót niczym święci aniołowie. Jak czytam te ich zeznania to tak się wkurwiam, że myślę o przywróceniu kary śmierci. Strategia była prosta. Prokuratorzy nie mają prawa się wtrącać. Tak działali! Po to była potrzebna Eskimosom niezależna prokuratura !! Kradli na potęgę !! Czyja to była robota oczywiście nie Polaków z Polskimi paszportami PO !!!
 • @Andrzej Tokarski 19:29:17
  Ja myślę, że tak słaba pamięć dyskwalifikuje te osoby z wykonywania zawodu prokuratora, z powodów medycznych oczywiście. Wysłać na dodatkowe badania psychiatryczne jeśli chory leczyć ,wykluczyć dyscyplinarnie z palestry i pozbawić odpraw, dać najniższą krajową na życie , konfiskata majątku na rzecz strat w wyniku zaniechania i mataczenia, areszt tymczasowy dla wszystkich odpowiedzialnych. Wyrzucić dyscyplinarnie wszystkich dyspozycyjnych prokuratorów, sędziów, obowiązkowa lustracja. Nie wie, nie pamięta to do pracy prawniczej się nie nadaje, do supermarketu towar wyładowywać z samochodów dostawczych, nawet do wykładania na półki nie nadaje się. Skoro prokuratorzy utrudniają śledztwo to wiadomo gdzie jest ich miejsce. Panie ministrze Ziobro, będzie pan zatrudniał niedorozwój? Prokuratorzy współdziałający z kryminalistami muszą być realnie karani. Ktoś wyliczył, że w pewnym momencie dzięki zaniechaniu działań prokuratury w Gdańsku Amber Gold ukradł ludziom jezcze 160 milionów. Powinno zostać wszczęte osobne postępowanie o współudział w kradzieży .Może nieświadomy, ale to nie zwalnia z odpowiedzialności karnej.
 • @Andrzej Tokarski parę ciekawych komentarzy z sieci.
  Rybak | 01.12.2016 [11:40]

  A jaka sitwa policyjno-prokuratorsko sadowa jest w Bydgoszczy. Oni są mistrzami matactw. Ta Polska to plugawe państwo i nic nie wskazuje na poprawę sytuacji. Jak sie ktoś dostanie w szpony tych półinteligentów to "żywy stad nie wyjdzie nikt". To całe prawo" służy wyłącznie temu żeby obywatelowi wytłumaczyć, ze nie ma racji albo/i jest chory psychicznie.

  odpowiedz

  Rybak | 01.12.2016 [12:42]

  A w jak władczy, poniżający sposób te prokuratorki traktują pokrzywdzonych przez przestępcę, który jest mężem policjantki z "korzeniami" jeszcze w milicji obywatelskiej, one szydzą z tych pokrzywdzonych przestępstwem ludzi.
  Tak jak w tym zbrodniczym PRLu dalej musimy cierpieć w milczeniu.

  odpowiedz

  Leonard Borowski | 01.12.2016 [12:27]

  Podzielam zdanie. Znam takie kanalie z widzenia takie sprzedajne kanalie w mundurach i togach. Tutaj ten pier...ony ubekistan, robi co chce. Ostatnio tzw. prokurator Fabiola Forlani (dane z pieczątki), zatwierdziła podpisaną przez podkomisarza Jacka Heise z fordońskiego cyrku pn. KP "Fordon", odmowę wszczęcia dochodzenia w sprawie bezczelnego okradania mnie przez mafię spółdzielczą. Banda prezesa przez wiele lat stosowała zawyżoną stawkę podatku od nieruchomości oraz waloryzację inflacyjną czynszu najmu lokali użytkowych. W ciągu np. ostatnich 5 lat, straty jakie w ten sposób poniosłem, wyniosły dokładnie 32.011,95zł. Wyliczone co do grosza dane, załączyłem do wniosku o ściganie oszustów. Pan Heise w trakcie przesłuchania stwierdził , że przepis o oszustwie, według niego, jest dość niejasno sformułowany, po czym poszedł na miłą pogawędkę do jaśnie pana "króla Fordonu i okolic." Tzn. do prezesa - oszusta. Tam w tzw. rozpytaniu, od osoby, której imię zapisał jako "Ewa", a podpisała się już jako "Maria" (taki jest bajzel w milicji), dowiedział się, że wszystko jest ok. Krótko mówiąc, niech się Borowski buja... Po czym szybko wyskrobał tę swoją "odmowę". Takie mamy "demokratyczne państwo prawne". Tfffffuuuu... Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, w jakim g...tkwimy i jakie mafie tu rządzą? Panie min. Błaszczak, za co Pan tę milicyjną bandę tak hołubi?
 • @Vinto 22:54:14
  Tu chyba pomogą tylko tortury. Może oprócz zeznań w sprawie można by się dowiedzieć, kto prokuratorów i sędziów trzyma za jaja groźbami o wieszaniu na przydrożnych drzewach oraz jakie sprawy mają zielone światło, a które - ochronę operacyjną. Prokuratorzy wszystko wiedzieli bo jak przypuszczam brali pod stołem, a teraz udają głupa. To chyba jasne dla wszystkich Polaków i mam nadzieję. że również dla komisji. Tą zorganizowaną grupę przestępczą prokuratorów, sędziów dla przywrócenia pamięci niezwłocznie należy osadzić na kilka miesięcy w areszcie, przykładnie osądzić na kary bezwzględnego więzienia, zasądzić przepadek mienia i całkowitą dożywotnią degradację ... nie byli by tacy butni, perfidni i na pewno nie czuli by się bezkarnie, może wtedy by mieli jakiś szacunek do Państwa i jego obywateli! ..... ministrze Ziobro do roboty - togowi przestępcy i oszuści bezkarnie demolują nasz Kraj !
 • @Andrzej Tokarski 19:29:17
  Amnezja to nie jest linia obrony prokuratorów a kontratak. Mafia czuje się bezkarna a prawomocne Państwo jest bezsilne. "Dobra zmiana" goni króliczka zamiast go dorwać i spacyfikować. Finał akcji nastąpi pewnie po 4-letnim grilowaniu opozycji, czyli w następnej kadencji Sejmu. Plan polityczny może i dobry, ale moralnie to jest szambo. Chyba, że się mylę...TVP podała, że prokuratorzy zostali zdegradowani. Co to za kara ? Powinni zostać usunięci z prokuratury i pozbawieni prawa wykonywania zawodów prawniczych. Na początek. Prokurator może współdziałać z przestępcami, potem zasłonić się niepamięcią, i nadal jest prokuratorem? W TVP nawet nie podano, na czym polega degradacja. Czy szef prokuratury okręgowej został przesunięty na stanowisko zastępcy itd. ? To jest ten twardy i bezkompromisowy Ziobro ? W całych przesłuchaniach brakuje podstawowego pytania, czy prokuratorzy są funkcjonariuszami , albo współpracownikami tajnych służb, lub policji. W ten sposób WSI i dawni esbecy z UOP/ABW kontrolują wymiar sprawiedliwości. Zalecam przymusowe badania psychotechniczne na pamięć dla prokuratorów i sędziów. Prokuratorzy oraz sędziowie jak widać mają problemy psychologiczne i nie pamiętają wiele faktów. W związku z tym należałoby się zastanowić czy nie należałoby ich badać psychologicznie być może psychiatrycznie. Na pewno powinni zdawać egzamin co 5 lat ze znajomości przepisów i procedur. Bo wyrządzają wiele szkody. Wobec problemów z pamięcią - po testach psychologicznych - prokurator, sędzia powinien zostać odsunięty od zawodu. Bowiem mając problemy z pamięcią stanowi zagrożenie dla powodów i pozwanych. A może to zaawansowana skleroza? można by zrobić szybki test - i zapytać danego prokuratora, czy odebrał już swoje pobory? Jeżeli, nie zapamiętał pobranej sumy, to wnioskować o odwołanie i zakaz pełnienia posady, unieważnić postępowania które prowadził - i odciąć ostatnie 5-10 lat, od płacenia emerytury, jednie wypłacać zasilkowo najniższą 855 zł. Jeżeli to pomoże na poprawę pamięci, to skazać na wiezienie za łamanie prawa. O take Polskie my walczyły.
 • @Andrzej Tokarski
  Prokuratorzy są pewni, że wyjdą z tego cało. Pani Małgorzata Wassermann i pozostali członkowie tej komisji, no oprócz posła PO, nie wzięli wcześniej pod uwagę powszechnej amnezji prokuratorów ( Pani Wassermann jest ukształtowana w innych standardach). Mając na uwadze to co wyczyniała wierchuszka PO i PSL, kiedy dorwała się do władzy, ten amnezyjny scenariusz był jednak najbardziej prawdopodobny i chyba tak będzie dalej. Bardzo dobrze się stało, że Polacy widzą linię przyjętej obrony przez prokuratorów. Jest to także, instruktaż dla pozostałych uczestników tego procederu, jak mają się zachować przed tą komisją. Jeżeli, szefowie tej zorganizowanej grupy przestępczej, nie pójdą siedzieć na długie lata, to słowa "nie pamiętam" będą na porządku dziennym. I chyba już dla wszystkich jest jasne, że za amnezję, prokuratorów należy przykładnie ukarać. Ewidentnie widać, że "państwo" prokuratorzy idą na przeczekanie, liczą na szybki powrót ich szefów do władzy, być może przez jakiś planowany przewrót, zanim wyjaśnianie i osądzenie się zakończy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31