Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Lepper, Sumliński - postscriptum

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

po co cytować Sumlińskiego...

Pod moją ostatnią notką o spojrzeniu Wojciecha Sumlińskiego na tajemnicę śmierci Andrzeja Leppera pojawiło się wiele bardzo interesujących, świadczących o znajomości rzeczy komentarzy. Pozwolę sobie więc na kilka słów wyjaśnienia własnego motywu opublikownia tego materiału:


....znam drugą twarz Wojciecha Sumlińskiego, pisałem o tym kiedyś w komentarzu pod notką Ewini.
Tekst umieściłem więc nie z miłości do Sumlińskiego - któremu nie ufam - lecz dla przedstawienia takiego nie innego spojrzenia na sprawę. Nie dlatego, że wyczerpuje ono zagadnienie - tylko dlatego, że poszerza ono obraz sprawy o strefę do tej pory nieznaną opinii publicznej.

Znam i pamiętam również historię politycznego zniszczenia Andrzeja Leppera przez Ziobrę i Kaczyńskiego - to ich w sposób oczywisty obciąża. Było to posunięcie, bardzo szkodliwe i dla samego zainteresowanego - i dla dobra kraju - przez usunięcie z życia politycznego bardzo zaangażowanego patriotycznie polityka.

Warto jednak pamiętać o wypowiedziach samego Andrzeja Leppera, który niedługo przed śmiercią przyznawał rację Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prawdopodobnie miało to związek z ową wiedzą niejawną, którą pozyskał - i która stała się przyczyną jego śmierci. Elementem tej wiedzy była również mroczna tajemnica wydarzeń z 10.04.2010 - zwanych potocznie jako "katastrofa smoleńska"

Podsumowując: nie przesądzam, że Sumliński ma rację całkowicie, częściowo, czy nie ma jej wcale - tylko że spojrzenie na sprawę śmierci człowieka, którego niezmiernie szanowałem i szanuję - może wyglądać również - może częściowo - tak, jak to przedstawił Wojciech Sumliński.

Wszystkim oczywiście dziękuję za komentarze

Andrzej Tokarski

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31