Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 1716 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Moja hipoteza dotycząca ASF

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o co, być może, chodzi z Afrykańskim Pomorem Świń....

     Na blogu KOSSOBOR pojawła się informacja o planowanym przez rząd rozszerzeniu restrykcji wobec rolników - a związanych z Afrykańskim Pomorem Świń. Jak wiadomo, działania mają charakter dwukierunkowy - oprócz działań wobec rolników podjęto decyzje wobec dzikiej zwierzyny - konkretnie chodzi o odstrzał przez myśliwych wielu tysięcy dzików.

W tej sprawie chciałbym przedstawić własną hipotezę:

Prawdziwym celem akcji jest - w świetle dość powszechnie przewidywanych zawirowań społecznych,być może wykreowanych czy wręcz sprowokowanych przez władze - odcięcie społeczeństwa od łatwo dostępnej w razie kryzysu - bazy żywieniowej. Z jednej strony ograniczenie hodowli świń spowoduje redukcję najnaturalniejszej ścieżki do pozyskania żywności - czyli "od chłopa". Z drugiej strony odstrzał wielu tysięcy dzików spowoduje radykalne zminiejszenie ich pogłowia - w związku z czym szary obywatel - nawet jeżeli miałby możliwości i umiejętności - nie zdobędzie mięsa drogą pozyskania dziczyzny - bo jej nie będzie. Zaś te zwierzęta, które przeżyją, zaszyją się w najgłębsze ostępy, spłoszone masowymi odstrzałami.

Zaś pozyskane w ten sposób mięso - o którym, jak wiemy, nie jest szkodliwe dla ludzi - ma zostać przerobione na konserwy i zmagazynowane. Dla kogo są przeznaczone zmagazynowane zapasy konserw w sytuacjach kryzysowych?

Cóż, pewnie się zgodzimy, że głównie dla służb mundurowych i ich mocodawców.

 

Czy taki jest plan? Nie wiem, to jedynie hipoteza. Jednak w świetle najróżniejszych niepokojących wydarzeń z jakimi mamy do czynienia na całym świecie, nie lekceważyłbym również i takiego wariantu zdarzeń.

Pamiętajmy: Nic nie jest takim, jak się nam przedstawia - mawiają w niektórych kręgach.

 

KOMENTARZE

 • @
  konkludując, bo nie znalazło się to wprost w tekście:
  w mojej opinii ASF to false flag, narzędzie wykreowane dla realizacji celów ukrytych przed społeczeństwem
 • @ Autor
  Dziękuję za przekierowanie do Pańskiej notki. Uważam, że to jest celne spostrzeżenie. Niedawno, słysząc informację o masowym odstrzale dzików /podawano ile sztuk może zostać na tysiącu, czy 10 tysiącach km. kwadratowych - szokująco niewiele!/ zastanawiałam się właśnie nad sensem tej jatki. A tu proszę - wszystko pasuje.
 • @Andrzej Tokarski 21:35:13
  Być może Twoja hipoteza jest nieprawdziwa, ale logicznie prawdopodobna.
  Po wyeliminowaniu małych hodowli pozostaną tylko wielkie tuczarnie które władza w razie kryzysu bardzo łatwo zmilitaryzuje i odetnie dostawy do ludzi. Powstające OT jak znalazł do takiego celu . Z setkami tysięcy drobnych hodowców to by nie przeszło.
  Pętla wokół naszej szyi się zaciska coraz szybciej i coraz mocniej.

  Siłą Polski w porównaniu z innymi krajami Europy jest jej policentryczność, czyli mniej więcej równomierne rozłożenie po całym kraju centrów urbanistycznych. To zwiększa w czasie dużych kryzysów i wojen możliwość przetrwania ludzi, albowiem z tego samego powodu jest ułatwiony dostęp do żywności w pobliskich obszarach wiejskich.
  Decyzje o likwidacji małych hodowli świń, a w niedalekiej przyszłości z pewnością wszelkiej hodowli i upraw przyzagrodowych pozbawi Polaków tej przewagi strategicznej. Patrząc z tej perspektywy decyzje rządu w tej sprawie są decyzjami praktycznie depopulacyjnymi i powinny być ścigane ., a ich autorzy postawieni przed Trybunał Stanu za zbrodnie przeciwko narodowi.
 • @zadziwiony 22:40:43
  coraz więcej wskazuje, że hipotezy spiskowe są jak najbardziej uprawnione - patrz notka:
  http://att.neon24.pl/post/135400,co-dzis-skrywaja-dymy-nad-sejmem
 • KTO KONTROLUJE ZYWNOSC KONTROLUJE LUDZI- Z. BRZEZINSKI TEN Z BILDERBERG NIE MYLIC Z TYM Z WACHOCKA
  ,,,kONTROLA PRZEPLYWU ZYWNOSCI BEDZIE W NAJBLIZSZEJ PRZYSZLOSCCI .... NAJWAZNIESZYM.... ELEMENTEM SPRAWOWNIA WLADZY. Taki byl naglowek w jakims artykue z przed lat. to wszystko o czy pisze autor to sa kwestie czywiste . Tluszcza niestety w swym pedzie do wygodnego zycia ,chce ,,zachowac aksamitne dlonie,, myslenie w kategoriach slusznosci i prawdy co do sposobu zyca jest obce obecnym stada wyksztalciuchow ruznej masci uniwerysytetów. Ma to przelozenie na postawy mlodych ludzi po tzw ,,studiach,, i ich tepa i bezmyslna postawa zawodowa ,slurzalczosc wobec regulacji skrajnie wrogich spoleczenstwu. tak wlasnienie liczcie ze NWO w polsce beda nadzorowac kosmici,beda robic to wasi sasiedzi wasi synowie i córki [szczepienia to jeden z drastycznych przykladow skretynienia narodu] Wracajac do artykulu i tak w Miedyrzeczu Wielkopolskim sluzby weterynaryjne w trosceo o bezpieczenstwo zywnosci przeprowadzily dochdzenie w sprawie brakujacych dwóch kur .Protokuly ,pytania wyjasnianie - kazdy niech sobie dopowie do czego zdolni sa ludzie o takim przekroju mentalnym za lat kilka gdy demokracja zakwitnie w wiekszej pelni a obozy typu FEMA stana sie elementem nadwislanskiego krajobrazu..... czy w tej sytuacjikazdy zdrowo myslacy dzlowiek nie powinien zwrucic oczu ku Rosji [brak gmo, brak homozwiazkow,]jako jedynej sile ktora toi na drodze szatana....
 • @jan 13:30:49
  ze wszystkim się zgadzam - oprócz ostatniego zdania. Wiara,że strefy wpływów wielkich grup interesów mają cokolwiek wspólnego z granicami państw - cóż nie podzielam tej wiary

  Więcej w Smoleńskim Tryptyku, ale trzeba poświęcić czas, uwagę i doczytać.... do końca...
 • Mądra hipoteza
  Tylko patrzeć, jak się jakiś pomór trafi zwierzynie płowej, bo sarna czy jeleń, to przecież też dużo mięsa...

  Zabijanie takiej ilości zwierząt, przecież to czyste barbarzyństwo. Czy dzik ma być gatunkiem zagrożonym? Słów brakuje...oni faktycznie, nie cofną się przed niczym...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031