Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Każdy ma swoją Tutkę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...ktoś tam w górze najwyraźniej nie zdzierżył...


 

tekst z 25.12.2016 umieszczony z powodu problemów z dostępem do Neonu na innym portalu – teraz publikowany tu dla tzw porządku w papierach


 

      Katastrofę samolotu z chórem Aleksandrowa warto zobaczyć z dwu perspektyw.

Pierwsza - to oczywiście straszna tragedia. Zginęli niewinni ludzie - ich Pamięci winni jesteśmy szacunek, ich bliskim i całemu Narodowi Rosyjskiemu  - wyrazy współczucia. To są rzeczy oczywiste i nie podlegające dyskusji.

Druga - nie sposób nie pamiętać, jak jeszcze kilkadziesiąt godzin wcześniej Pierwszy Kagiebista z miedzianym czołem i kamienną twarzą obwieszczał całemu światu nowe sobie tylko znane treści odczytów czarnych skrzynek z Tu 154M (rzekomo) rozbitego w Smoleńsku 10.04.2010. Czyli - nazywając rzeczy po imieniu - łotr łgał całemu światu w żywe oczy. Przekazując jednocześnie informację, że póki życia, wraku nie odda  - a całą sprawę i jej okoliczności będzie krył. autorytetem swojego urzędu i państwa na którego czele stoi. Czyli - dał znać, że dochowanie tajemnicy Smoleńska warte jest każdej ceny - i on tę cenę jest gotów ponieść. Również za cenę obwieszczania bredni na które nawet Lasek zareagował protestem...

A ponieważ jestem dotknięty darem pamięci nie tylko ostatniego dnia, lecz sięgam dalej wstecz, to sobie pomyślałem, że ktoś tam w górze - choć, jak wiemy z historii zwykle bardzo ale to bardzo nierychliwy - tym razem wobec tego ostentacyjnie (bo zupełnie niepotrzebnego) butnego łgarstwa - zwyczajnie nie zdzierżył i postanowił wymierzyć sprawiedliwość od razu.

Niestety, jak to zwykle bywa z bożą sprawiedliwością, chybił - i trafił - jak zazwyczaj - niewinnych ludzi.

Cóż tu można więcej powiedzieć...może się pomodlić - Boże, zamiar miałeś dobry - ale skoro już wziąłeś sprawy w swoje ręce - to na przyszłość przyceluj dokładniej.

Amen

 

 

Domyślam się, że tym tekstem do żywego wzburzę nieprzytomnych miłośników Pierwszego Kagiebisty. W związku z czym mam dla Was, równie samozwańczy co urojeni kandydaci na namiestników Imperatora w Priwislanskim Kraju, prośbę:

zanim - bezustannie tłukąc się między sobą o pierwszeństwo w kolejce do buławy Umiłowanego Przywódcy – zaspokoicie wreszcie swe stęsknione, namiętne a spierzchnięte wargi wytęsknioną obłością.... zróbcie jedno, proszę Was, zróbcie to dla siebie – byście potem nie mieli pretensji o wszechogarniający szyderczy rechot pod własnym adresem....

 

…..zróbcie to zanim zaczniecie ssać  – sprawdźcie, czy jest............... napletek

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nikt się nie odważy . Zakład ?. Pzdr. 5*.
 • Tu takich nie ma.
  //Domyślam się, że tym tekstem do żywego wzburzę nieprzytomnych miłośników Pierwszego Kagiebisty.//

  Tu takich nie ma.
  No może poza mną i Talbotem 8-)))))

  5+
 • Ha, ha, ha!
  Teoretycznie może być różnie, w zależności od tego, który sobotwór się trafi............
 • @Repsol 14:48:23
  tkanks!
 • @Nibiru 16:39:24
  się mówi jak jest

  dzięki
 • @Husky 16:44:16
  faktycznie jakby wymiotło
 • @Lotna 17:26:31
  fakt
 • @Repsol 14:48:23
  Ja się odważę:
  Film z konferencji Putina; polski dziennikarz pyta o wrak Tupolewa:
  https://youtu.be/BBEx60rMeW8

  Niech sobie Pan Tokarski weźmie dobrego tłumacza j. rosyjskiego, który mu przetłumaczy słowa Putina.
 • @Nibiru 18:17:19
  niby ich nie ma - ale jak się policzy 5* i porówna z punktacją notki - to jakieś sowieckie krasnoludki musiały cichcem pał nastawiać
 • @lorenco 18:23:49
  ja słyszałem to wystąpienie i słyszałem reakcję Laska - to moja odpowiedź na komentarz - nie będę tu rozwijał tematu jak dalece Sowieci są umoczeni w sprawę tzw Smoleńska. Jak ktoś jeszcze nie rozumie, to naprawdę szkoda czasu tłumaczyć
 • Panie Tokarski.
  Czy Pan sądzi, że prezydent FR nie ma innych zajęć, tylko myśleć jak zatuszować swoje morderstwo na Lechu Kaczyńskim? Może by Pan bezpośrednio napisał do Putina i napluł mu w miedziane czoło? Po co Pan tu zawracasz Polaków?
  Jeśli Pan i Pana ugrupowanie ma dowody na zamach przeprowadzony przez zimnego łgarza KGB, proszę te dowody przekazać do Hagi.
  Do dzieła!
  Chętnie będę czytał Pańskie sprawozdania z takiego działania, tu na Neonie.
  I proszę się pospieszyć, gdyż pro putinowskie frakcje zaczynają wygrywać w różnych krajach, zatem nie marnować czasu.
 • @Andrzej Tokarski 18:35:15
  Słyszał Pan to wystąpienie: proszę dokładnie nam je przetłumaczyć.
  Teraz mało kto zna j. rosyjski.
 • @lorenco 18:23:49
  W 2002 r. brytyjski ambasador w Warszawie Michael Pakenham oświadczył, że wszystkie znane rządowi brytyjskiemu dokumenty dotyczące gen. Sikorskiego są dostępne w Londynie i nie ma innych źródeł, ,,które przeczyłyby oficjalnej wersji zdarzeń". Znajdujące się w brytyjskich archiwach akta dotyczące tej do dzisiaj niewyjaśnionej śmierci nadal pozostają tajne.
  http://www.historia.uwazamrze.pl/artykul/982787 Powinniśmy znać nasze miejsce w szeregu między "sojusznikami" .Pozdrawiam.
 • @Nibiru 19:11:53
  Jak byś był prezydentem Pucio, oddałbyś Polsce wrak?
  Ja bym nie oddał, dopóty, dopóki w Polsce nie pojawiłby się normalny, polski rząd.
  Teraz jest tak, że gdyby wrak wrócił do Polski, Macierewicz pomaział by go trotylem czy nitrogliceryną - czy sądzisz, że strona rosyjska widząc to oszołomstwo, nie bierze pod uwagę takiego scenariusza?
  Do tego odpowiedz mi, dlaczego jest taka nawalanka na Rosję i Putina a kraje tzw. Zachodu z Merkel na czele nie wykorzystują katastrofy smoleńskiej do ataku na Putina?
  Może wiesz, czy obecna komisja badająca "zamach smoleński" pojechała do Moskwy na zaproszenie Anodiny? Ja nic o tym nie słyszałem, żeby komisja skorzystała z zaproszenia. Może dlatego, że Anodina według pisiorskich doniesień uciekła z Moskwy do Paryża? A to jakaś pułapka i Putin przebrał się za Anodinę i wabi komisję do Moskwy aby ją wysłać na Sybir lub zamordować?
  Proszę o odpowiedź na te pytania.
 • @Nibiru 19:18:33
  Ja rozumiem, że SBU z zielonej Ukrainy wysłało Cię na Neon, jednak swoją pracę czynisz bez przekonania.
 • @Repsol 19:23:15
  Cytat z Wiki:
  W lipcu 1948 gen. Stanisław Sosabowski został zdemobilizowany. Miał już wtedy przy sobie ociemniałego syna wraz z żoną, których udało się ściągnąć z Polski. Pozostał na emigracji w Wielkiej Brytanii i pracował jako robotnik magazynowy w fabryce silników elektrycznych, później telewizorów. Jak sam napisał: „przez 17 lat pracowałem w fabryce jako oficjalnie nie znany, prowadząc żywot podwójny: zwykłego robotnika przez 5 dni w tygodniu, „jako szeregowiec fabryczny” – „Stan”, oraz dostojny żywot polskiego generała, poniekąd „ojca” polskich spadochroniarzy, znanego wśród swoich i Brytyjczyków, Amerykanów i Holendrów”[19].
  Zmarł na zawał serca 25 września 1967 w Londynie w Wielkiej Brytanii. W 1969 wciąż wierni swemu dowódcy spadochroniarze generała przywieźli jego prochy do Polski, gdzie spoczęły – zgodnie z jego wolą – na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.
 • @lorenco 19:49:53
  Dokładnie widać do czego prowadzą głupie sojusze i propaganda . Ave.
 • @Nibiru 19:18:33
  "Mnie nada skazać" - Ja powinienem powiedzieć . Już swoich mądrości nie wypisuj . Należy Antoniemu oddać wrak , no a następnie uciekać z Polski. : https://www.youtube.com/watch?v=LkOJCKuWCo8
 • @Nibiru 19:52:43
  Bez odbioru:
  Nagranie z czarnej skrzynki, rejestratora głosu CVR Tu-154M PLF101 rozbitego w Smoleńsku 10.04.2010
  https://youtu.be/-tBcUG4TlNM
 • @Nibiru 19:52:43
  Nie zgadzam się: Rosja ma rosyjski rząd a Polska nie. Jednak my Polacy powolutku, cierpliwie, przez pracę u podstaw odzyskamy swój kraj. Twoja Ukraina to już zupełny odlot: po 1991 roku Dzikie Pola prywatyzowały nawet odcinki rzek. Powinniście zapomnieć o Krymie i Noworosji. Stworzyć z tego co pozostało ( a pozostało dużo, prawie 2 x więcej niż powierzchnia Polski) całkiem nowy kraj neutralny. Tam poświęć swoją energię.
 • @lorenco 20:34:13
  Jaka ukraina ?. Piszesz raczej o Rusi Kijowskiej . :))) Ave.
 • @Andrzej Tokarski 18:32:44
  cichodaje ?
 • @Husky 20:45:22
  Nie Talbot i Ty :)))
 • @Repsol 21:08:24
  O nie,nie
  AVE
 • @lorenco 19:35:24
  //Do tego odpowiedz mi, dlaczego jest taka nawalanka na Rosję i Putina a kraje tzw. Zachodu z Merkel na czele nie wykorzystują katastrofy smoleńskiej do ataku na Putina?//

  Nawalanka na putina?
  Pare glosow poszlo w swiat oid jego adresem a jeszcze wiecej na jego korzysc.
  W dodatku, wszedzie w internecie roi sie od platnych troli ktorzy wciagaja w agitke i kult prezia ktory rozwala 'swiat iluminatow' , hordy uzytecznych idiotow.
  Putin jest bohaterem wszelkich portali skupiajacych teoretykow spisku.
  Time zrobil z niego czlowieka roku, francuski prezydent rozdawal medale, do niedawna wloch, specjalista od bunga bunga bawil swojego przyjaciela w swoich wlosciach, costner z wyrazami szacunku, nico w odwiedzinach, di caproi w odwiedzinach, depardieu nawet sie chwilowo zameldowal...
  Czlowieku, putinomania zatacza globalne kregi...a wszystko to efekt zaawansowanej technologii psychomanipulacji.

  Powiedz, dlaczego putin nie wykorzysta wiedzy o 9/11?
  Dlaczego wogole nie wypowiedzial sie nigdy publicznie ze to wewnetrzna robota stanow zeby zaczac 'wojne z teroryzmem'

  Wiesz?

  Bo to jest kluczowa kwestia i obnaza twojego idola.
  Wrabales sie w kult czlowieka ktory naelzy do ferajny, jak oni wszyscy.
 • @lorenco 20:34:13
  //Nie zgadzam się: Rosja ma rosyjski rząd a Polska nie.//

  Zgadza sie, polska jeszcze nie ma rosyjskiego rzadu.
  Ktos od wps niedawno ubolewal ze gdyby bratni niedzwiedz wpadl do nas z odrobina sily przywolac porzadek i przypilnowac go dluzej na miejscu, to zacofany lud nie zrozumialby tego gestu milosci.

  : )))
 • @eonmark 00:56:17
  Putin ma pewnie taką samą wiedzę na temat WTC jak i ja. Akurat przypadkiem nie było Putina na miejscu wysadzania wież. Ani jego agentów. Wielkie to przeoczenie agentów Putina. Już na pewno siedzą w łagrach na Syberii.
  Za to, że nie dostarczyli dowodów.
  A tak ogólnie, to co to obchodzi Putina?
  Czy Putin był wtedy prezydentem USA?

  Trump kilkadziesiąt minut temu napisał na swoim twitterze:

  Donald J. Trump ‏@realDonaldTrump 26 min.26 minut temu
  The "Intelligence" briefing on so-called "Russian hacking" was delayed until Friday, perhaps more time needed to build a case. Very strange!
 • @eonmark 01:02:27
  Polska piszemy Polska a nie polska.
  Neon jest FORUM POLAKÓW, rozumiesz?
  Banderowcy mają swoją opokę na Niezależna, Gazeta Polska, Kresy24.
  Tam masz wielkie pole do POPISU.
 • @lorenco 02:45:00
  //Putin ma pewnie taką samą wiedzę na temat WTC jak i ja. Akurat przypadkiem nie było Putina na miejscu wysadzania wież. Ani jego agentów. Wielkie to przeoczenie agentów Putina. Już na pewno siedzą w łagrach na Syberii.
  Za to, że nie dostarczyli dowodów.
  A tak ogólnie, to co to obchodzi Putina?
  Czy Putin był wtedy prezydentem USA?//


  Widzial jak w dwie wieze walnely dwa samoloty i nie przyszlo mu do glowy ze do upadku trzeciej wiezy zabraklo trzeciego samolotu?
  Oficer kgb nie wie co to operacja falszywej flagi?
  Problem zaczyna sie tutaj, lorenco-putin poparl powod dla ktorego 9/11 bylo pretekstem, ta agenda nazywa sie 'war on terror'.
  Do czego jest globalistom potrzebna, i dlaczego musza grac wedlug dialektyki podzialu pomiedzy dwa bloki, zlego i dobrego policjanta, tlumaczyc Tobie teraz nie bede, a i woli w Tobie brak zeby cokolwiek z tego wydedukowac.
  Musisz poczekac, szans na przetarcie oczu, bedziesz mysle, mial sporo.

  Apropos trumfa, jak sie Tobie podoba jego szczerosc wzgledem swoich wyborcow?
  Juz im sie zasmial w oczy ze sa debilami.
  Kto tam bedzie mu doradzal, w podrozy po punktach wladzy od pol wieku?
  Patrz uwaznie, jakiego wala pokaza naiwnej, rozgrywanej ludzkosci.

  http://i.imgur.com/0aF6PEC.jpg
 • @eonmark 03:06:36
  Zapytaj się o to Putina.
  Co się mnie pytasz? Myślisz, że ja jestem prezydentem FR i tu piszę?
  Tu jest link do strony,gdzie możesz napisać do Putina:

  http://letters.kremlin.ru
 • @lorenco 02:54:07
  Bede pisal w formie ktora wybralem.
  Ty mozesz rozplywac sie w patetycznych pozorach.
  Czas zweryfikuje autentycznosc.

  http://i.imgur.com/OWRal5L.jpg
 • @eonmark 03:06:36
  Do Trumpa z pytaniami i komentarzami:
  https://www.facebook.com/DonaldTrump/

  https://twitter.com/realDonaldTrump
 • @lorenco 03:24:00
  napisałem Panu dlaczego nie będę z nim prowadził polemiki - uważam, że nie warto - bo albo Pan nie rozumie, bo 6 lat to było za mało, by Pan zrozumiał

  - albo taką ma Pan robotę - wtedy pozostaje tylko wyrazić żal, że do żadnej innej się Pan nie zabrał

  niemniej dziękuję, że powstrzymał się Pan od inwektyw - to pozytywna cecha spierać się w taki sposób by nie obrażać. Z moich ostatnich doświadczeń - rzadka - więc tym bardziej doceniam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31