Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Jak trwale usunąć konto na FB

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wszystko można - acz z ostrożna

 

       Jako dopełnienie notek nie napiszę jakich - żeby od Pani Astry nie oberwać w ucho - podaję prosty sposób na pozbycie się niechcianego szpiega-pasożyta.

Jak się okazuje, można i to dość łatwo - a że z ostrożna, to w tym znaczeniu, że trzeba wykazać się cierpliwością i nie korzystać (nie logować się) przez 14 dni z witryn do których logowaliśmy się przez FB

Poza tym bułka z masłem:

Zaloguj się na swoje Facebookowe konto i wejdź na linka http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account. Pojawi się komunikat następującej treści: "Jeśli uważasz, że nie będziesz więcej korzystał z Facebooka i chcesz usunąć swoje konto, możemy się tym zająć. Pamiętaj jednak, że nie będziesz mógł reaktywować tego konta, ani odzyskać jakiejkolwiek zawartości, którą tam dodałeś. Jeśli chcesz nadal skasować konto, kliknij „Wyślij”."

4
Kliknij 'Wyślij' i podążaj dalej za instrukcjami, które będą sukcesywnie pokazywać się na ekranie. Będziesz poproszony, żeby wpisać hasło i przepisać tekst, który pojawi się na obrazku. Dzięki temu nikt niepożądany nie będzie mógł skasować Twojego konta, jak również Ty nie będziesz mógł skasować konta innego użytkownika.

więcej:

http://tipy.interia.pl/artykul_6039,jak-usunac-konto-na-facebooku.html

 

przyjemności!

KOMENTARZE

 • pewnie skasuje się konto
  ale zawartość pozostanie na serwerach FB do wglądu FB i współpracujących z tą firmą instytucji. To tak na wszelki wypadek, gdyby dana osoba chciała czynnie zająć się np. polityką.
 • @zadziwiony 15:09:14
  to bardzo prawdopodobne, ponoć nic w sieci nie ginie - ale trzeba przyznać, że zarzekają się : całkowicie definitywnie, do zera i do kości - można konto unicestwić
 • @Andrzej Tokarski 18:45:45
  Panie Andrzeju litości ...
  ...tipy.interia...
  Jedynie co Panu gwarantują, to że "nie może Pan" reaktywować konta i "straci Pan" możliwość odzyskania zawartości. Zwracam uwagę że nie pada z ich strony deklaracja o dezintegracji konta tylko o braku możliwości reaktywacji przez PANA.
  Pozdrawiam :-))
 • @wolidar 21:30:00
  na nic błagania - fejsbuk nie zna litości!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31