Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
206 postów 1926 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Czesława Bieleckiego fraza perlista

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przyznaję, mam nieco sarkastyczny stosunek do Pań, więc z przyjemnością cytuję:

    Spotkanie w Polsat News2. Tematem jest mieszanie się atrybutów płci - tu w kontekście ostrego picia alkoholu, w którym, jak mówią badania - kobiety zaczynają przodować - i wciąż się rozwijają.

Rozpoczyna Czesław Bielecki, jednak już po kilku słowach współuczestniczka dyskusji, pani psycholog, przerywa, rozpoczyna dość gwałtowną polemikę - choć wydaje się, że jeszcze nie wie z czym, bo wszak p.Bielecki powiedział raptem kilka słów.... Tu Cz. Bielecki anielsko spokojnym głosem wplata (jakimś cudem udaje się) jednak ową cudnej urody frazę - prowokującą mnie do tej notki - , która spowodowała, że pani psycholog zaniemówiła z wrażenia i dzięki temu rzeczony B. mógł dokończyć myśl.

Warto dodać dla całości oprawy scenograficznej, że pani psycholog jest większa, wyraźnie cięższa, ma na głowie groźnego rudego tapira i do tego rezonuje niższym tubalnym głosem - więc żarty żartami, ale...

Cóż takiego powiedział p. Bielecki anielskim jako się rzekło głosem?

- Droga Pani, jeżeli Pani pozwoli, że skończę - a nie zostanę skończony........  -

 Pan Czesław myśl owszem dokończył, później jednak nie było już łatwo, pani do tubalnego dźwięku dołączyła dynamiczną gestykulację rąk, a potem całego jestestwa... - obaj panowie (Figurski) jedynie bezradnie patrzyli na siebie...

 

Za ten tekst jestem w stanie  wybaczyć bohaterowi tej historyjki nawet zapaskudzenie nam stolicy tym koszmarnym korkociągiem - ale tylko na czas pisania tego postu.

Osobną kwestią jest czy Polsat News2 będzie miał pozew cywilny z milionowym odszkodowaniem za nazwanie pani psychologiem - a nie psycholożką - jakbym był psycholożką, to bym nie odpuścił.

Pochodzenie etniczne pana Cz.B. znam - nie jest ono przedmiotem tej notki. Raczej rozluźnienie atmosfery wobec wszechobecnych ciężkich czołgów - też mnie to nie cieszy, ale co zrobić, na razie pozostaje nie zwracać uwagi. Zająć się rudym tapirem z tubalnym głosem.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031