Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
220 postów 2115 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Czesława Bieleckiego fraza perlista

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przyznaję, mam nieco sarkastyczny stosunek do Pań, więc z przyjemnością cytuję:

    Spotkanie w Polsat News2. Tematem jest mieszanie się atrybutów płci - tu w kontekście ostrego picia alkoholu, w którym, jak mówią badania - kobiety zaczynają przodować - i wciąż się rozwijają.

Rozpoczyna Czesław Bielecki, jednak już po kilku słowach współuczestniczka dyskusji, pani psycholog, przerywa, rozpoczyna dość gwałtowną polemikę - choć wydaje się, że jeszcze nie wie z czym, bo wszak p.Bielecki powiedział raptem kilka słów.... Tu Cz. Bielecki anielsko spokojnym głosem wplata (jakimś cudem udaje się) jednak ową cudnej urody frazę - prowokującą mnie do tej notki - , która spowodowała, że pani psycholog zaniemówiła z wrażenia i dzięki temu rzeczony B. mógł dokończyć myśl.

Warto dodać dla całości oprawy scenograficznej, że pani psycholog jest większa, wyraźnie cięższa, ma na głowie groźnego rudego tapira i do tego rezonuje niższym tubalnym głosem - więc żarty żartami, ale...

Cóż takiego powiedział p. Bielecki anielskim jako się rzekło głosem?

- Droga Pani, jeżeli Pani pozwoli, że skończę - a nie zostanę skończony........  -

 Pan Czesław myśl owszem dokończył, później jednak nie było już łatwo, pani do tubalnego dźwięku dołączyła dynamiczną gestykulację rąk, a potem całego jestestwa... - obaj panowie (Figurski) jedynie bezradnie patrzyli na siebie...

 

Za ten tekst jestem w stanie  wybaczyć bohaterowi tej historyjki nawet zapaskudzenie nam stolicy tym koszmarnym korkociągiem - ale tylko na czas pisania tego postu.

Osobną kwestią jest czy Polsat News2 będzie miał pozew cywilny z milionowym odszkodowaniem za nazwanie pani psychologiem - a nie psycholożką - jakbym był psycholożką, to bym nie odpuścił.

Pochodzenie etniczne pana Cz.B. znam - nie jest ono przedmiotem tej notki. Raczej rozluźnienie atmosfery wobec wszechobecnych ciężkich czołgów - też mnie to nie cieszy, ale co zrobić, na razie pozostaje nie zwracać uwagi. Zająć się rudym tapirem z tubalnym głosem.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031