Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
215 postów 2082 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Terroryzm islamski - w poszukiwaniu źródła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

poszukajmy odpowiedzi: z czym tak naprawdę mamy do czynienia?

Pierwotnie miał to być komentarz do notki p. Piętaka pytającej o przyczyny pogardy islamu wobec chrześcijaństwa - ale się nieco rozrósł i przybrał postać tego wpisu:

 

...może dlatego, że chrześcijaństwo - rozumiane jako cywilizacja - zawsze niosło ze sobą śmiertelne zagrożenie - tak dla Islamu jak dla każdej innej cywilizacji/religii/grupy etnicznej...?


Może wiedzą, że na wieżowce WTC nie napadł żaden Bin Laden - zwłaszcza widać to na przykładzie Pentagonu, gdzie samolot z terrorystami był niewidzialny dla kamer, oraz... nie miał skrzydeł... bo tak pokazują rozmiary zniszczenia -
- tylko była to wewnętrzna (plane must hit steel) akcja-pretekst do inwazji na Irak i okoliczne kraje z ropą, strefami wpływów - ale i gruntownym przebudowaniem geopolityki w tym regionie - przebudowaniem w interesie białego człowieka - w pewnym uproszczeniu utożsamianym z chrześcijaństwem

Że Afryka północna sama się nie podpaliła - tylko benzyna i zapałki były w tych samych rękach, co wyżej. Ktoś zrobił z tych krajów, mlekiem i miodem płynących - jak Libia - ostatni krąg piekieł na ziemi. Kto?

To samo dotyczy Syrii, Iranu - choć tu ostatnio są pewne wolty taktyczne

Że uchodźcy sami  z siebie nie wymyślili sobie podróży morskiej do Europy - tylko ktoś to zorganizował, opłacił, ochraniał etc

Że z jakichś powodów Europa nie potrafi sobie z tym najazdem poradzić - wręcz przeciwnie - sprawia wrażenie jakby go oczekiwała i wręcz go wspiera i ochrania.

Że państwo ISIS jest dla sił białego człowieka niepokonalne - może ma być niepokonalne? Może jest dzieckiem białego człowieka - więc w skrócie myślowym: świata chrześcijan? Dlatego jest niepokonalne - do czasu gdy przestanie być potrzebne. Wtefy skończy jak Osama bin Laden - o ile to prawda, że go dopadli.

Że - na koniec - by nie przynudzać - i tak Pan nie odpowie - terroryzm islamski to FIKCJA. Jest wymyślony i realizowany NIE w świecie Islamu - a wręcz przeciwnie - w świecie białej małpy...czyli jw. Uczestniczą w nim - w aktach terrorystycznych o charakterze false flag, JEDNOSTKI pochodzenia islamskiego, zawsze jak się okazuje, świetnie znane służbom białego człowieka, i  zawsze - co za przedziwny traf - są te jednostki zabijane - choć aż by się prosiło, by je wziąć żywcem i, jak pisał klasyk - ot, choćby podsmażyć im podeszwy, by powiedziały, co wiedzą, kto ich wynajął.  Choć przecież są znane służbom...
Nic z tych rzeczy - jeszcze by coś przeciekło to opinii publicznej. Dlatego giną - nawet jeżeli wpadną z siekierą na oddział specjalsów w pełny rynsztunku - co przecież miało miejsce w realu - nie wymyśliłem sobie tego. Zawsze - co też symptomatyczne - są zabijane PO akcji - nigdy przed.

Że mimo nasilającej się narracji o islamskim zagrożeniu terrorystycznym w Europie i na świecie - świat islamu zachowuje spokój, zachęca do umiaru, trzyma się jak najdalej od eskalowania konfliktu, na którym, którego roznieceniu najwyraźniej komuś zależy. Że nie pała sympatią, że pojawiają się w świecie Islamu głosy, że właściwie nic by się nie stało, gdyby białym szkodnikom przetrzepać skórę - w kontekście wcześniejszych argumentów, trudno się dziwić. Dobroczyńcami dla nich to my nigdy nie byliśmy...

A może - powiedzmy to na głos - terroryzm islamski jest narzędziem białego człowieka wymyślonym i używanym dla kontrolowania społeczności lokalnych i globalnych, manipulowania nimi i osiągania dalekosiężnych celów geopolitycznych nieznanych nawet większości uczestników tych działań.

Stąd już tylko krok do stwierdzenia, że jedyny rzeczywisty terroryzm jaki istnieje i realnie zagraża - to terroryzm białej cywilizacji.

Reszta - to alibi dla terrorystów.

Zachęcam do refleksji

KOMENTARZE

 • dalekie korzenie terroryzmu
  Gdyby tak popatrzeć na naszą partyzantkę oczami współczesnego komentatora politycznego, to ani chybi podpadałaby pod czystą definicję terroryzmu. Podobną reakcję, jaką w naszym społeczeństwie wywołały niemieckie prześladowania, zauważamy w narodach arabskich po przegranych wojnach z Izraelem, zwłaszcza po tej w 1968 roku. Akty terroru, były wtedy w zasadzie wyrazami bezsilnej złości na okupanta i całą jego kulturę – razem z tymi, którzy okupanta popierali. Pospołu z ekstremizmem lewackim, lub oporem Irlandzkim, tworzyły one w Europie wyraźną atmosferę zagrożenia w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Jednak wiek XXI, przyniósł nową jakość terroryzmu. Co prawda wiedza o tym zarezerwowana jest tylko dla wyznawców teorii spiskowych, ale nie ulega wątpliwości, że oddaje ona stan faktyczny. Począwszy od ataku na World Trade Center, terroryzm zaczął być uprawiany przez państwa, które tą drogą pragnęły osiągać cele inżynierii społecznej, w postaci zagonienia stada baranów/obywateli do upatrzonego rogu zagrody. Trzeba jednak podkreślić, że psami pasterskimi byli i są głównie przedstawiciele ugrupowań islamskich. Wynika to z wielu powodów. Po pierwsze występuje tu wiarygodna dla zachodniej owcy ciągłość historyczna z terroryzmem z lat 70-80 ubiegłego wieku, po drugie akty terroru wymagają bezwarunkowego oddania siebie w ofierze za sprawę, a ideologia islamska doskonale sprawdza się w tej materii, po trzecie bieda, wszechobecna w krajach dotkniętych wojennymi paluchami jankesów, sprawia, że jest ogromna rzesza ochotników nie mających już nic do stracenia, bo wszystko co mieli, utracili przedtem. Jest jednak jeszcze coś, co łączy ludzi zachodu i arabów z terroryzmem. Myślę, że i chrześcijaństwo i islam w swojej najbardziej popularnej wersji, mają w sobie wezwanie do nauczania innych, w domyśle gorszych nacji, a środki ku temu mogą już nie mieć wiele wspólnego z ogólnie pojmowaną moralnością, „bo bóg tak chciał”. Przez stulecia ukształtowała się dzięki temu postawa że instrumentalne podejście do człowieka z poza mojego plemienia jest czymś normalnym i oczywistym.
 • @Krzysztof Szotowicz 14:53:06
  ...trzeba wyraźnie rozdzielić akty o charakterze terrorystycznym wynikające z sytuacji takiej jak okupacja zewnętrznego wroga i lokalne działania przeciw niemu skierowane. Tu przykładem może być polska partyzantka, czy - najbliższa czasowo - partyzantka palestyńska. To symbol desperacji z jednej strony a woli walki z drugiej wobec bezmiaru okrucieństwa najeźdźcy.

  Drugi wariant terroryzmu to ten o charakterze instytucjonalnym, do tego nacechowany agresją skierowaną na zewnątrz.
  Nie służy on obronie - wręcz przeciwnie - jest narzędziem podboju - a że do tego jest działaniem w istocie bezprawnym, bo opartym w najlepszym wypadku o wysoce wątpliwe sankcjonowanie prawne konstruowane przez terrorystę - wymaga alibi dla zmylenia ogółu, który jednak od czasu do czasu kogoś tam wybiera i - niewłaściwie przygotowany - może narobić bałaganu.

  Więc wymyśla się i podsuwa (rzekomego) wroga, a następnie - zawzięcie z nim walcząc - robi swoje - korzystając z dezorientacji społeczeństw
 • @
  Administracji dziękuję za umieszczenie tego tekstu na jedynce - to ważny problem i trzeba o nim mówić głośno - dzięki temu dzieciaki może nie będą wymierzać sprawiedliwości Bogu ducha winnym Turkom z kababa, czy ciemnoskórym studentom - i przez to idiotycznie ginąć - lub gnić potem w więzieniu

  Wróg jest gdzie indziej - ale żeby go pokonać trzeba go najpierw PRAWIDŁOWO rozpoznać

  Nieprawidłowe rozpoznanie wroga WZMACNIA - a nas osłabia
 • Bez względu na to, kto zajmuje się terroryzmem, fakty są takie:
  Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
  Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
  Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!


  http://catalana.pinger.pl/m/22068864
  Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.
  W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

  „Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

  Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

  „Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
  ---
  „Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

  Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
  ---
  „W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

  Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

  „Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
  ---
  „Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

  W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
  Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
  ---
  Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

  Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga 250 milionów. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
  http://www.americanthinker.com/articles ... st_murder_
  machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


  Film dokument PL - islam to pseudo religia założona przez sektę | Cały Film Dokumentalny Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=E6nOPilBTlA


  Islam jest antyludzką ideologią z zbrodniczą, totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
  Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
  Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
  W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
  Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!

  ------------
  Materiał b. szeroko przedstawiłem tutaj: http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226
 • ...
  ZAMACH W BERLINIE NOWE FAKTY SPISEK TAJNYCH SŁUŻB FAŁSZYWA FLAGA
  https://www.youtube.com/watch?v=rdvyV09WFvU | 26 gru 2016
 • @Redaktor1966 16:07:19
  apeluję o pewną powściągliwość... formy
 • Mr A.Tokarski
  Nie moge na 100% stwierdzic, ze wszystkie zamachy sa przejawem falszywej flagi. Natomiast rzetelne zrodlo informacji o problemie terroryzmu tzw "Réseau Voltaire" podaje na przyklad, ze organizacje terrorystyczna Daesh utworzyly USA jako element walki z ruchem oporu w Iraku.W 2014 roku przeszlo ono pod dowodztwo ksiecia saudyjskiego Abdula Rahmana al-Faisala majac za zadanie zniszczenie drogi jedwabnej na terenie Iraku oraz Syrii oraz utworzenie "Sunnistanu".
  Zas oslawione "biale kaski", ktore maja niby byc ONG humanitarnym, (tak zwana : cywilna syryjska obrona) sa dowodzone przez brytyjskiego oficera okreslanego przez krolowa Elzbiete : "Oficerem imperium brytyjskiego", Jamesa le Mesuriera. Ministerstwo obrony Rosjii okresla "biale kaski" jako bliskie Al - Kaidzie. Sa one finansowane przez Neimcy, Danie, USA,Francje, Japonie, Holandie oraz Anglie. Francja( F.Holland) probowal bezskutecznie proponowac tych terrorystow do pokojowej nagrody Nobla. Obecnie sa oni odpowiedzialni o pozbawienie pitnej wody mieszkancow Syrii, co kwalifikuje sie do zbrodnii wojennych ..
  Jezeli duze organizacje terrorystyczne maja tak "wybitne" pochodzenie, finansowanie oraz przywodztwo nalezy sie spodziewac, iz "male" akcje typu zamachy terrorystyczne tez moga miec podobne zrodlo i finansowanie. Byc moze dlatego tak skrupulatnie "likwiduje" sie wszystkich wstretnych terrorystow - zamachowcow.
 • @babaraba 19:34:03
  ...wszyscy ci zamachowcy są świetnie znani służbom, wszyscy są w jakimś stopniu odszczepieńcami od islamu (alkohol, kobiety, narkotyki).
  I wszyscy po wykonaniu zadania giną.

  Zwróciłbym uwagę na tego terrorystę z Berlina. Został zatrzymany podobno przypadkiem w bodaj Mediolanie. I zastrzelony podczas rutynowej kontroli. Spróbujmy to sobie wyobrazić:
  policjanci podchodzą do człowieka i proszą o dokumenty. On mówi, że ma w plecaku i sięga tam wyciągając pistolet. Mówimy o zawodowym zabójcy. W tym momencie ma śmiertelną przewagę nad policjantami gdyż ma w ręku broń - a oni w kaburach. Wyciąga pistolet i strzela - nawet nie mrugną, nie mówiąc o wyprzedzeniu akcji, chyba -

  - że to oni byli przygotowani do strzału i zastrzelili go nie czekając ani na dokumenty, ani na rozwój wydarzeń. Mieli go załatwić i to zrobili. Potem dorobiono narrację. Miał zginąć jak każdy niewygodny świadek/współuczestnik przestępstwa. To zginął, ale że obiecano mu w Niemczech, że nic mu nie grozi, to dotrzymano słowa.

  Ja cię nie zabiję, bo ci to obiecałem, powiedział do więźnia oficer SS. Feldfebel to zrobi.
 • @Andrzej Tokarski 21:01:55
  http://www.francesoir.fr/Salah-Abdeslam-terrorisme-13-novembre-attentats-Paris-enquete-justice-proc%C3%A8s-sven-mary-Daech-etat-islamique-victimes
  Znalazlam jednego terroryste, ktory przezyl, zostal zlapany zywcem , lecz milczy jak zaklety. Jest to Salah Abdeslam , ktory byl zamieszany w zamach 13 listopada 2015 roku , zlapany 18 marca 2016 w brukselskiej dzielnicy Malenbeek...
 • Przyczyny terroryzmu islamskiego.
  Witam.
  Bardzo dobra analiza.
  Oczywiście nie możemy zupełnie jednostronnie oceniać tego problemu, terroryzm istnieje sam w sobie. Rola USA jest jednak rzeczywiście istotna. Z tym że to nie rząd ale pewien czynnik, który jest przedmiotem teorii spiskowych zamiast teorii socjologicznych.
  Gratuluję przenikliwości.
  Pozdrawiam.
 • 5*
  Pan jesteś jak "Dr Jekyll i Mr Hyde” - dwa w jednym.
 • @Rzeczpospolita 10:45:46
  Pan po prostu nie ogarnia całości - z tego, że świat zachodu przeszedł na ciemną stronę nie znaczy że Rosja jest po jasnej. Oprócz tego, że i po jednej i po drugiej stronie główną rolę grają siły o tym samym pochodzeniu

  - naprawdę to takie trudne? - niechże się Pan przyłoży...


  za ocenę dziękuję
 • @babaraba 22:01:38
  rzeczywiście - może ma jeszcze inne zadania
 • @leszeksmyrski 23:20:32
  Dziękuję za dobre słowo - trzeba mówić jak jest naprawdę - inaczej wiecznie będziemy wodzeni za nos...

  pozdrawiam również
 • @Andrzej Tokarski 10:53:33
  Dziękuję Bogu, że wśród nas jest ktoś to wszystko ogarnia i potrafi trafnie zanalizować - tym kimś jest oczywiście Pan ze swoją publicystyką.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31