Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Wypadek Pani Premier - przeoczony szczegół

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

trochę teorii spiskowej

 

 

 

      Jest jeden szczegół, który chyba – podczas różnych rozważań o przyczynach, winnych etc - nie został zauważony.

Proszę zwrócić uwagę: widzieliśmy zdjęcia skasowanej na drzewie opancerzonej limuzyny, słyszeliśmy o obrażeniach Pani Premier i BORowców.

Skupmy się na samochodzie – i innych samochodach po podobnych czołowych uderzeniach, które widzieliśmy w telewizji lub w świecie realnym. Skupmy uwagę: co różni ten przypadek od innych, w których brał udział auta nowej generacji?

Czym różnią się pokazane obrazki? - pytanie jak w tej popularnej łamigłówce....

Dlaczego w rządowej limuzynie nie zadziałały poduszki powietrzne? Takie auto jest zaopatrzone całą baterię, istną katiuszę takich zabezpieczeń. Ktoś widział? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?...Na zdjęciach ani śladu poduszek....

To dziwna sprawa – bo jeżeli nie zadziałały, gdyż były niesprawne – to jest to międzynarodowy skandal motoryzacyjny z polityką w tle.....

 

 

…...ale jeżeli nie zadziałały, BO KTOŚ JE CELOWO WYŁĄCZYŁ przed wypadkiem..... - to, proszę Państwa, jesteśmy w gęstym klimacie kolizji auta Pani Premier w Izraelu....

….. - i zdarzeń z 10.04.2010 określanego umownie jako „katastrofa smoleńska”

 

 

 

 

 

PS

mam za sobą długą i bujną przeszłość motoryzacyjną, szaleńcze wyścigi, wielokrotne (w sensie mnożnika) przekraczanie prędkości, szybkie motocykle. Również, choć nieliczne, wypadki, jeden nawet podobny – dawno temu w moim rodzinnym Wrocławiu – miesiąc po zrobieniu prawka, jadąc ok 80tki wydzwoniłem na Sudeckiej centralnie w drzewo (klin wodny). Jedyną ocalałą całą częścią auta była klapa bagażnika. Zostało zmielone „coś” i ta klapa. Ślady na drzewie są do dziś. Jak przejeżdżam przez Wrocław, zwykle tam się zatrzymuję. Miałem rozciętą wargę, wstałem z ulicy i otrzepałem nogawki z piasku. Ot, stłuczka...wielkie rzeczy... (wiem, wiem, miałem samo szczęście i zero rozumu - ale to przywilej wieku - zresztą nie o to tu chodzi).

 

Wiele lat później w Poznaniu poznałem gościa, który min szkolił policjantów w sztukach walki. On też miał wypadek, Passatem. Przypalił w drzewo ok 100km/godz. Miał krzepę w łapach, więc kierownicę dogiął do deski rozdzielczej. Wysiadł, zaklął, zapalił papierosa i zadzwonił by ktoś z klubu go zabrał do domu. Nie był draśnięty.

 

Chcę przez to powiedzieć, i O TO TU CHODZI, że gdyby komuś przyszło do głowy zaplanować taki numer - to nie jest to niewykonalne – wysportowany silny facet, wyćwiczony w znoszeniu bólu i uderzeń – mógłby się na to porwać, szczególnie w tak masywnym aucie. A Pani Premier, gdyby nie pasy – miałaby – proszę wybaczyć dosadność - złamany kark. Słusznie zauważył to Max Kolonko. Gdyby nie pasy, najpewniej państwo znów miałoby okazję zdać egzamin – perfekcyjnie organizując pogrzeb.

 

Z czego nie wynika, że tak było – ale wynika że nie powinno być to wykluczone.

KOMENTARZE

 • KOLEGO, NIE DENERWUJCIE SIĘ
  Ja postawiłem piątkę. :) Dziękuję za słuszną analizę.
 • @
  Tak mówi o wypadku Max Kolonko
  https://www.youtube.com/watch?v=SmESjkti5q4
 • @Eugeniusz Sendecki 16:00:28
  nie denerwuję się, Panie Eugeniuszu, to ciekawość, zresztą domyślam się...

  za piąteczkę dziękuję :)
 • @ewinia 16:12:56
  dzięki za link
 • Autor
  Też dałem "piątkę" :sunglasses:
  Pozdrawiam.
 • I ja
  I ja dałem "piątkę"
 • @Docent zza morza 19:04:55
  serdeczne dzięki
 • @Husky 19:07:52
  również
 • Władza a skromna, nie boi się swoich obywateli.
  Prezydent Urugwaju Jose “Pepe” Mujica ustąpił ze stanowiska i przekazał urząd Tabare Vazquezowi
  Prezydent Jose Mujica stał się słynny na całym świecie po tym jak po wyborze na urząd zdecydował się zamieszkać we własnym domu, jeździć Volkswagenem Garbusem oraz oddawać większą część pensji na cele dobroczynne. Jego sukcesor prawdopodobnie również nie będzie mieszkał w Pałacu Prezydenckim.

  Prezydent Mujica w przeszłości był członkiem guerilli, a 13 lat swojego życia spędził w więzieniach. – Nie mam wątpliwości, że jeśli nie przeszedłbym tego co przeszedłem, nie byłbym tym kim jestem. Więzienie, samotność, ograniczenia miały wielki wpływ na mnie. Musiałem być silny. Przez osiem czy siedem lat nie mogłem przeczytać żadnej książki – powiedział Mujica o swojej przeszłości.

  Były prezydent zdecydował się także przekazywać co miesiąc 90 proc. swojej pensji na cele charytatywne, gdyż jak wytłumaczył, jemu te pieniądze nie są potrzebne.

  Pytany o swój styl prezydentury zaznaczał, że "ten świat jest szalony”. – Ludzie są zaskoczeni normalnymi rzeczami i to mnie martwi – powiedział.

  Mujica opuszcza urząd, pozostawiając kraj ze stabilną sytuacją społeczną i gospodarką. Ponadto, mimo że jest przeciwnikiem wszelkich używek, poza miłością co sam zaznaczył, zdecydował się na legalizację marihuany. Jak wyjaśnił, "nie mógł pozostawić palaczy na łaskę przemytników”. – Gdy coś jest legalne, łatwiej to kontrolować – powiedział.

  Prezydentem Urugwaju był od 1 marca 2010 roku
  https://www.wprost.pl/496346/Najbiedniejszy-prezydent-swiata-ustapil-ze-stanowiska

  https://www.wprost.pl/_thumb/8a/86/a0ae987b76d0c33125ebef025f22.jpeg
 • Potężna III RP.
  Mieli już bezdomnego Huberta, mieli Hadacza, mieli Stonogę. Teraz chcą obalić PIS chłopakiem z cienko cienko.
 • @lorenco 19:41:45
  jestem za - w jednym z poprzednich tekstów wspominałem o krajach, gdzie premier jeździ rowerem... choć oczywiście nie co dzień i nie wszędzie
 • @ Autor
  "to nie jest to niewykonalne – wysportowany silny facet, wyćwiczony w znoszeniu bólu i uderzeń – mógłby się na to porwać, szczególnie w tak masywnym aucie. A Pani Premier, gdyby nie pasy – miałaby – proszę wybaczyć dosadność - złamany kark. "

  Zgadza się. Dobrze, że je zapięła. Ciekawe jest tylko, czy ktoś sugerował jej żeby nie zapinała...
  Może prezes już wie.

  A co Pan myśli o komendzie "Skręć w lewo. Teraz!" Ktoś mógł ją wydać na zasadzie "mind control"? Mówił o tym Jerzy Zięba. Oto link:

  https://www.youtube.com/watch?v=TYlMYI4FlqM

  Jeśli on mówił prawdę i można było w marketach, to co stoi na
  przeszkodzie...?

  5*
 • @ Autor
  A dlaczego Pan zbanował Szanownego Trybeusa?
  Protestuję.
  Trybeus jest OK.
  Proszę o tym pamiętać.
 • Oświęcimski wypadek Szydło
  Jest jeszcze jeden, pomijany, istotny szczegół: znaczne otarcia prawych (przednich i tylnych) drzwi limuzyny, wobec niewielkich uszkodzeń seicento.
 • @Andrzej Tokarski 21:23:40
  Po pracy człowiek powinien być osobą prywatną a nie wozić się do domu, na narty, akademie, do kościoła, jakby wiózł rodzącą do szpitala z pełną pompą w stylu: hej dziewczyny w górę kiecki, jedzie ułan mazowiecki. Kolumna z panią premier powinna jechać incognito z przestrzeganiem zasad ruchu drogowego jak każdy użytkownik dróg. Pani premier nie była już w pracy.
  Jednak arogancja władzy nie dotyczy tylko PiS, to dotyczyło także wcześniejszych rządów.
  Ja osobiście miałem okazję widzieć kolumnę z Kwachem za jego prezydentury, myślałem, że znów powódź i ściągają strażacy z innych miast. Popatrzyłem przez okno a przez miasto zasuwało kilkanaście samochodów jeden za drugim, każdy wył jak opętany. A jakby jakiś głuchy "wtargnął" na pasy, myśląc, że samochody w mieście jeżdżą powoli i się zatrzymają?
  Potem dowiedziałem się, że to Kwach ze świtą spieszył się na spotkanie w sąsiednim mieście.
 • @lorenco 22:28:28
  "Po pracy człowiek powinien być osobą prywatną..."

  Niby tak, ale... nie wiem czy premier takiego kraju jak Polska może zrezygnować z ochrony BOR i eskorty innych limuzyn. Szczerze pisząc, jakbym wiedział, że będzie bronić polskich interesów, to rodzinę bliższą i dalszą woziłbym z nią nawet i pociągiem pancernym, albo i super wielką furą w obstawie pojazdów pancernych i śmigłowców szturmowych, z ciągłym monitoringiem okolicy z satelitów i dronów. Oczywiście zupełnie inną sprawą jest korzystanie z uprzywilejowania i łamanie przepisów, ponieważ to w zasadzie powinno być dopuszczone tylko w specjalnych i ściśle określonych przypadkach.
  Moim zdaniem Polska nie jest krajem gdzie premier może jeździć rowerem. To byłoby nawet głupie moim zdaniem.

  Pozdro!
 • @Jasiek 22:38:43
  Napisałem wyraźnie: jest po pracy, jedzie z ochroną lecz incognito. Pies z kulawą nogą nawet by nie zwrócił uwagi, kto tam jedzie w BMW czy innym wypasionym Audi. A tak, to tylko kupę zamieszania a z 21- latka niedługo zrobią zamachowca.
  Jak zajedzie dygnitarz do rodziny godzinę później chyba nic się nie stanie?
  A jak się spieszy, niech leci śmigłowcem.
 • @Andrzej Tokarski 21:23:40
  Crash test, zwykły samochód w zderzeniu z drzewem, nieopancerzony, przy prędkościach: 50, 70 i 90 km/h.
  https://youtu.be/w0cTAuFSPI4
 • @Jasiek 22:38:43
  Ten chłopak i tam ma szczęście.gdyby trafił na kolumne Putina
  to nie byłoby po nim co do trumny wkładać
 • Nie wiadomo
  czy nie wystrzeliły, zdjęć żadne medium nie pokazało a poduszki mają to do siebie że jak wystrzela to chwila moment, para z nic schodzi i flaka nie widać. A prawda jest taka ze debile z BOR uważają się za bogów ulicy i maja w 4 literach wszyskie przepisy mimo że one ich też obowiązują. Sorki ale wyprzedzanie na ciągłej, podwójnej ciągłej w onbszarze zabudowanym i przywalenie w drzewo z predkoscią 50 km/h??? Sunęli grubo ponad 100 km/h.

  Widziano podobno putina i trumpa jak grzebali przy poduszkach :D:D:D
 • @Husky 20:02:36
  ty se wymień mózg z pierwszym lepszym kundlem którego spotkasz. na dobre ci wyjdzie. hmm a jak tam mawet? :)
 • @Husky 23:02:07
  a od kiedy to fiaciki latają?chyba po spotkaniu z pisiorami, ale to tylko w RP
 • @Husky 23:02:07
  "gdyby trafił na kolumne Putina..."

  Nie ma takiej możliwości. Przy tej kolumnie żadne "seiczento" nie ma prawa się znaleźć. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne do zorganizowania.

  3m siem.
 • @lorenco 22:53:33
  "Napisałem wyraźnie: jest po pracy, jedzie z ochroną lecz incognito."

  Sorrki. "Umkło" mi. Ale ten nadzór dronów i satelitów cholernie mi się podoba. Nie wiem jak to wymyśliłem :-)
 • @Husky 23:02:07
  Kolumna Putina nie jechałaby chyba w szyku partyzanckim, na odległość wzroku jeden od drugiego, to nie idioci
 • @Husky 23:02:07
  Kolumna samochodów z prezydentem FR nigdy nie była w sytuacji Macierewicza, prezydenta Dudy czy premier Szydło.
  Nie potrąciła nikogo, nie rozwaliła samochodów innych użytkowników dróg ani się o nich nie otarła.
  Zresztą nie bardzo słychać na całym świecie aby rządzący w danych krajach mieli co chwilę wypadki i wpadki na drogach.
  Widocznie Putin dybie na premier Szydło i podesłał Cinquecento ze swoim ukrytym agentem.
 • @lorenco 23:39:12
  //Widocznie Putin dybie na premier Szydło//
  nie tylko na premier Szydło
  na" liscie" ma sporo innych nazwisk
 • @Husky 23:43:20
  Podaj swoje imię i nazwisko, będziesz na tej zaszczytnej liście obok swoich nieudolnych idoli.
 • @Jasiek 23:25:33
  PiS sam się kompromituje aż sam Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie UPAiny i teraz BOR-u a Husky kompromituje PiS jeszcze bardziej będąc takim ślepym i durnowatym PiSu zwolennikiem. No chyba, że czyni to specjalnie, udaje głupa, czyli ma za zadanie kompromitować zwolenników PiS.
 • @lorenco 00:10:05
  "PiS sam się kompromituje aż sam Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie UPAiny i ..."

  Po tym jak go zobaczyłem na Majdanie to do dziś mam.... absmak :-(

  Ale to pewnie był jakiś deal. Nie sądzę, żeby zapomniał o Wołyniu jadąc na Majdan. Absmak jednak zostaje dłuuugo.
 • @Jasiek 00:20:26
  PiS się kompromituje, polskie społeczeństwo dowiaduje się prawdy o nie, że o zabójstwie Polaków, lecz o zwyrodniałym ludobójstwie na Polakach przez Ukraińców i nie da się tego już przebić Katyniem, zatem JK zabrał głos.
 • Legendarna przewaga dzięki technice - narzędzia zbrodni .
  http://m.neon24.pl/c6a65048f262ec74596b1b0c5569e1eb,0,0.png
  Na Lucjana Łągiewkę i jego rewolucyjny pochłaniacz energii kinetycznej, państwo już dawno się dupą wypięło i co politycy doświadczają tego na własnej skórze (ostatnie głośne wypadki). Lobby motoryzacyjne ceni sobie więcej ekonomie niż ludzkie życie . Nie dziwi was chyba to ze rosną składki ubezpieczeń komunikacyjnych . Każdy w tym łańcuchu pasożytniczym (na kierowcy) doskonale się żywi . Fiskus też notuje niebagatelne zyski z powyższych transakcji .
  ----------------------------------------------------------------------------------
  A Wy (My) niewolnicy jeźdźmy narzędziami zbrodni .
  ----------------------------------------------------------------------------------
  I producenci tych narzędzi wcale nie maja zamiaru zmienić tak dobrze skalibrowanego układu zysków mimo wiedzy , dla lepszej ochrony życia ludzkiego . Wynalazek Lucjana Łągiewki pochłaniacz energii kinetycznej to również zastosowanie w układzie hamowania pojazdu nie tylko jako zderzaka . I tak skuteczny , że można wyhamować znacznie lepiej , nawet na lodzie .
  Profit profit .
  Instaluje się co prawda wymyślne układy elektroniczne -zgoda pasy bezpieczeństwa ,poduszki wybuchowe . Ale są znacznie lepsze metody zaproponowane przez naszego polskiego wynalazcę, eliminujące skutki oddziaływań mechanicznych na ciało pasażera . Zakładam że gdyby wyposażyć każdy pojazd w zderzak i hamulce patentu Łągiewki to zderzenia boczne nie zaliczane było by do najniebezpieczniejszych . A kolizja centralna i nieszczęsne drzewa przydrożne nie były by przyczyną tak licznych zgonów .
  Zakładam tezę że każdy poszkodowany w wypadku samochodowym powinien wystąpić do producenta swojego narzędzia zbrodni o odszkodowanie , rekompensujące straty i poniesione szkody z faktu sprzedażny niebezpiecznego produktu . Ciekaw jestem czy premier rządu , ostatnio poszkodowana wniesie taki pozew (hipoteza). Gdzie jest ta legendarna przewaga dzięki technice ? To było tylko 50 km/h
 • @lorenco 00:00:30
  Na tej liście jest ponad 30 mln Polaków , komu jak komu ale tobie to chyba jest wiadome.
  Mylę się
 • @Husky 06:48:49
  1. Wypadek był prawdopodobnie współzawiniony przez BOR - brak sygnału dźwiękowego i wyprzedzanie po lewej. Kto jeździ po lewej bez sygnału?????

  Natomiast sama reakcja kierowcy (uniknięcie zderzenia z seicento) to
  a. świadomość być może tego, że jechali bez sygnału, więc nie mieli prawa dążyć do kolizji, bo byliby winni.
  b. instynktowna (nieprofesjonalna) ucieczka z jezdni i narażenie przez to zdrowia pani premier na szwank.

  Albo - albo. W pełni profesjonalne to nie było.
  Pewnie jechali nieco szybciej - 60-70. Ale więcej nie, bo by się pozabijali, a premier nie mogła do dziś sama oddychać po totalnym złamaniu żeber.

  Czy dobrze o niej świadczy, że broni borowców?
  Jako o osobie? Tak. Premier powinien natomiast mówić prawdę, także w postępowaniu przedsądowym. Jeśli wie, że nie było sygnału, powinna tak zeznawać, wszystko inne przeciwko niej się obróci prędzej czy później. Wszystko przemawia za tym, że sygnału nie było.... już dawniej media trąbiły o tym, że po Oswięcimiu kawalkada rządowa bez sygnału jeździ.... niby grzeczność ze strony premiera, ale ... że tak powiem... NIEPROFESJONALNA.

  I potem trzeba robić nagłe uniki.

  Naprawdę lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby nie było podstawiania się pod status rządowy, ale w ciszy, lecz gdyby mieszkańcy Oświęcimia na ten hałas się skarżyli, ale 21-latek jeździł bezpiecznie. Czemuś jednak te sygnały, hałasy i status premiera służą...

  2. Zarzuty wobec młodego człowieka w przypadku wypadku premier nie są niczym dziwnym. Dziwne byłoby, gdyby sąd go skazał.

  3. Kaczyński odjechał najbardziej: "Swego rodzaju wsparcie opozycji dla młodego człowieka, który przyczynił się do tego wydarzenia (wypadku z udziałem premier Szydło - red.) jest już czymś, co przekracza rozmiary zwykłego nadużycia" - twierdzi w wywiadzie dla TVP 3 Bydgoszcz prezes PiS.

  Akurat wsparcie dla kogoś, kto jest sam wobec aparatu państwa, to super pomysł parlamentarzystów (rządowi trzeba wyznaczać granice!). Szkoda tylko, że nie wspierano tak ofiar amber gold za czasów, gdy rządził Tusk.
 • @Jasiek 23:25:33
  Tak trwa jałowa dyskusja a są filmy na podstawie których określono prędkość kolumny na 50-60 km/h...Widać przepisów KD nie znacie...Polecam zapoznać się z: art. 2 pkt 38 ustawy "prawo o ruchu drogowym"!! dwa samochody uprzywilejowane na początku i końcu kolumny sygnały świetlne NIEBIESKI + CZERWONY + SYRENA, (te w środku kolumny nie dają sygnałów a jeżeli to tylko niebieskie. ) a pomiędzy można krowy pędzić i i tak będzie to kolumna uprzywilejowana!!!! Jeżeli kierowca widzi pojazd uprzywilejowany gdzie miga niebieskie I CZERWONE to wie, że to kolumna i czeka aż przejedzie ostatnie z niebieskim i CZERWONYM. Te w środku kolumny nie dają sygnałów a jeżeli to tylko niebieskie. Odległości zgodnie z przepisami do 500 metrów. A więc kierowca przepuszczając pierwszy pojazd kolumny (czerwone i niebieskie światła) Musiał wiedzieć, że ma do czynienia z kolumną a nie pojedynczym samochodem który miga tylko na niebiesko. Każdy kierowca doskonale o tym wie, a jeżeli nie wie to powinien oddać prawo jazdy bo jest zagrożeniem na drodze. Młody widać nie zna KD i dlatego nie wiedział co oznacza pojazd uprzywilejowany z sygnałami CZERWONY + NIEBIESKI + SYRENA. Zjechał jak sam zeznał "prawie na pobocze", a następnie wjechał w kolumnę uprzywilejowaną czego nie wolno mu było robić. Szukacie dziury w całym pomimo ewidentnej winy Fiatmana.
 • @Jasiek 23:25:33
  "W odniesieniu do postawionych w interpelacji pytania uprzejmie wskazuję, że takie brzmienie przywołanych wyżej przepisów umożliwia kierującemu pojazdem rozróżnienie przejazdu pojedynczego pojazdu uprzywilejowanego od przejazdu kolumny pojazdów uprzywilejowanych. Różnica bowiem polega na tym, że pojedynczy pojazd uprzywilejowany wysyła sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych i jednocześnie sygnały dźwiękowe o zmiennym tonie oraz porusza się z włączonymi światłami mijania lub drogowymi, natomiast w przypadku przejazdu pojazdów jadących w kolumnie, na jej początku i na końcu znajdują się pojazdy uprzywilejowane wysyłające dodatkowo (poza niebieskimi światłami błyskowymi, sygnałem dźwiękowym o zmiennym tonie oraz światłami mijania lub drogowymi) sygnały świetlne w postaci czerwonego światła błyskowego. Dodatkowe oznaczenie pojazdu uprzywilejowanego sygnałem czerwonym, poruszającego się na początku i końcu kolumny, pozwala kierującemu pojazdem właściwie ocenić sytuację panującą na drodze i stosownie do przepisów – art. 3 przywołanej wyżej ustawy Prawo o ruchu drogowym – uniknąć wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego (również naruszenia zakazu, o którym mowa art. 32 ust. 6 ustawy, tj. wjeżdżania między jadące w kolumnie pojazdy uprzywilejowane), ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę."
  http://www.sejm.gov.pl
 • @@@!
  To może coś o tym dziwnym braku akumulatora w aucie Wójcikowskiego, żyjącym Wójcikowskim po uderzeniu w barierki i przyświecającym sobie latarką coś napiszecie?...to ciekawsze niż zwykła kolizja drogowa kolumny pani premier....Coraz więcej wątpliwości ws. śmierci Rafała Wójcikowskiego. W eksperymencie procesowym wezmą udział prokuratorzy, policjanci i biegły z zakresu ruchu drogowego....Choć od śmierci posła ruchu Kukiz‘15 Rafała Wójcikowskiego mija miesiąc, wokół jego śmiertelnego wypadku na trasie S8 narasta coraz więcej wątpliwości. Byłem na miejscu o 6.52. Zaniepokoiło mnie, że na miejscu nie było żadnych służb mówi „Rzeczpospolitej” Marek Kamola, właściciel firmy budowlanej, do którego należał ford transit uczestniczący w kolizji. Według relacji świadków Wójcikowski miał po uderzeniu w barierki wysiąść ze swojego samochodu i oglądać uszkodzenia pojazdu. Ciekawe, że w jego samochodzie nie było akumulatora. Stał prosto, jakby go ktoś postawił, 20 metrów przy barierkach mówi Kamola. Na tym nie koniec niejasności. Jako przyczynę wypadku wskazywano poślizg, ale jak twierdzi łódzka GDDKiA, tego dnia warunki były dobre, a droga sucha. Prokuratura Okręgowa w Łodzi planuje przeprowadzenie eksperymentu procesowego, w związku z którym zostanie zamknięty fragment drogi S8 w kierunku Warszawy. Oprócz śledczych, wezmą w nim udział policja i biegły z zakresu ruchu drogowego. Ps..Wypadek był śmiertelny. Tak podali,ale dlaczego nie podali, że śmierć nastąpiła z zupełnie innego powodu? Uderzył w barierę i zabił się nie wchodzi w rachubę, bo jak mógłby po tym oglądać zniszczenia?
  A co przy samochodzie ze zwłokami robił karateka z Opolskiego, gość sejmowy KUKIZÓW, który dzwonił z wieścią o wypadku pierwej w eter? Podobnie jak wątpliwości z 15-25 mld.[różne dane] wyprowadzonymi z KGHM za rządu Tuska na zakup deficytowych kopalń w Kanadzie i Chile. Podobno p.Wójcikowskii o tą kasę pytał!? Jako jeden z nielicznych fachowców ekonomicznych w Sejmie zainteresował się dziwnymi transakcjami giełdowymi bodajże KGHM. Kto go "usunął", tego interes.Ruska szkoła to zdaje się nieźle działa w SŁUŻBACH skoro przekrętów KGHM nie ujawnia. Wot służby mierne ale wierne jak to eskimosy. Stara esbecka metoda esbecka to wypadek. Zabili jednego z NAJLEPSZYCH posłów tego Sejmu, który się socjalistom nie kłaniał... https://www.youtube.com/watch?v=lbvo8OBQX7o
 • @kula Lis 66 10:00:23
  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/5245-wypadek-posla-wojcikowskiego-zamach-wstepna-ocena-warunkow-technicznych
 • @kula Lis 66 10:00:23
  Po analizie powyższego artykułu stwierdzam, że świadkowie, którzy to podają nie są wiarygodni, bo nie ma pewności co do rozpoznania!
  Świadek, który wyciągał rannego Wojcikowskiego z samochodu, zapytany 24 godziny po przesłuchaniu na policji o to, czy pasy były zapięte, nie potrafił odpowiedzieć. Był zaskoczony tym pytaniem! A to świadczy również o policji, bo ona o to nie pytała. Takie info jak powyżej ma odwrócić uwagę - przypuszczalnie - od tego, ze Wojcikowski został wrzucony do samochodu już wstępnie rozbitego (ale nie od kolizji z barierkami) możliwe, że już był martwy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31