Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
250 postów 2178 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Czyj miecz wisi nad Polską?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W polemice do tekstu Pana Lecha Muchy

eeech! .......
gdybyż Pan jeszcze pochylił się w zadumie nad faktem, że za każdym zamachem okazuje się, iż służby doskonale znały zamachowców i za każdym razem nie zdołały pojmać ich żywcem

oraz

qui bono?

czyli - w czyim interesie było zdetonowanie "zamachów terrorystycznych" w Anglii
na kilka dni przed wyborami - i jak to się ma do brexitu i geopolitycznych planów Brukseli oraz jej mocodawców

oraz

że żadne rzeczywiste organizacje islamskie nie popierają zamachów, ani się z nimi nie utożsamiają...

a jedynym państwem islamskim popierającym zamachy jest dalece enigmatyczne "Państwo Islamskie"

- to może doszedłby Autor do wniosku, że islam nie ma z tymi prowokacjami nic wspólnego - a rzeczywistymi terrorystami są zupełnie inni ludzie SPOZA świata islamu - zaś ich ramieniem są wyspecjalizowane komórki do zadań bardzo specjalnych funkcjonujące w ramach służb białego człowieka - ale tym służbom NIE PODLEGAJĄCY.

I na koniec, by nie przynudzać ponad przyzwoitość - że za wszystkimi tymi operacjami stoi wielka geopolityka, ponadnarodowa inżynieria społeczna, których narzędziem ma być sprowokowanie wielkiego starcia cywilizacji pod pretekstem terroryzmu islamskiego i  w oparciu o wypaczoną naukę o wojnach religijnych. Wypaczoną - bo to nie islam był barbarzyńskim agresorem - czy nam się to podoba, czy nie.

Dociekliwym polecam poszukanie informacji o wielokrotnie już u mnie wymienianym Coudehove-Kalergim, nagrodzie Kalergiego i nagrodzonych tą nagrodą, a także Fabianach - i kolejnych wątkach pojawiających się przy tej lekturze.

 

pozdrawiam Autora polemicznego tekstu i wszystkich, nawet tych zbanowanych.....

KOMENTARZE

 • @Autor
  Krótko i zwięźle, a porządnie :)
  5*

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 15:29:49
  Czołem, Panie Zygmuncie, za piąteczkę dzięki
 • qui bono?
  a jaka byłaby teoria gdyby ten zamach był dzień po wyborach

  false flag ?
  manekiny ?
  keczap ?
  dziura w podłodze samochodu ?
  a może ......
  żydy ???
  pzdr.
 • @Andrzej Tokarski 15:35:19
  Ave . 5*
 • @Husky 16:42:19
  a był po wyborach?

  pozdr
 • @Repsol 17:05:15
  Witaj
  thanks
 • Czyj miecz wisi nad Polską?
  Was Polaków nie będzie, czyli planowana eksterminacja Polaków
  >> https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs
 • @Ziut Polskę Zbaw 17:46:10
  Irmina Samulska (rozaniec.eu) >> http://www.rozaniec.eu/index.php?m=RosaryArticles&a=ShowRosaryArticle&ra_id=9&cPage=0
 • @Andrzej Tokarski 17:34:06
  no tak
  ciężko by było coś wymyślić

  ps.
  ile zamachów od 2001 roku było tuż przed wyborami w różnych krajach
  coś mi się zdaje że brak argumentów panie Andrzeju i piszemy co piszemy
 • @ Jarek Ruszkiewicz SL: Plan Kalergi, ... a sprawa Polska
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138705,jarek-ruszkiewicz-sl-plan-kalergi-a-sprawa-polska

  SPOSOBY NABYCIA OBYWATELSTWA POLSKIEGO PRZEZ UCHODŹCÓW
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

  Zanim powstał USrael, narodził się RUSrael i Izrael
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138734,zanim-powstal-usrael-narodzil-sie-rusrael-i-izrael

  To czego dopuszczono się na Polakach, to co wciąż trwa w Polsce to: ludobójstwo kulturowe; ludobójstwo etniczne / po angielsku nazywa się to "cultural genocide", lub "cultural clensing" >> https://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_genocide

  – czyli planowe niszczenie odrębności kulturowej i etnicznej (narodowej) grupy. Ma na celu rozbicie tkanki społecznej i rodzinnej, a także zmuszenie ludzi do porzucenia własnej kultury (wierzeń, języka, sztuki) i sposobu życia, oraz przyjęcia innej tożsamości [w naszym przypadku "dobrowolnie", poprzez i na emigracji].

  Zachodzi najczęściej w sytuacji konfliktu między grupami, gdzie grupa dominująca (reprezentowana np. przez władze państwowe) uniemożliwia rozwój kulturowy [w naszym przypadku też ekonomiczny] słabszej grupy i łamie prawa człowieka w imię interesów politycznych, ideologicznych bądź ekonomicznych.

  Działania te prowadzą do zaniku grupy etnicznej i asymilacji jej członków przez społeczeństwo dominujące [wiadomo kto ma stać się grupą dominującą]. Uważa się, że ludobójstwo kulturowe jest konsekwencją dążenia [jakiegoś] narodu do "czystości etnicznej" [u nas wymiany etnicznej].

  Ludobójstwo kulturowe jest potępiane przez UNESCO. Wg konferencji UNESCO polega ono na tym, że grupa etniczna jest pozbawiona prawa do korzystania, rozwijania i przekazywania własnej kultury i własnego języka, niezależnie od tego, czy to zbiorowo, czy indywidualnie. Deklaracja praw ludów tubylczych w art. 7 pierwszej wersji głosiła :

  Ludność tubylcza ma zbiorowe i indywidualne prawo, by nie być ofiarą ludobójstwa etnicznego i kulturowego,

  w art. 8 wersji drugiej mówi się że:

  Ludność tubylcza i należące do niej jednostki mają prawo nie podlegać przymusowej asymilacji lub zniszczeniu swej kultury.

  Zazwyczaj proces ludobójstwa kulturowego przebiega bez fizycznej likwidacji członków grupy. [w naszym wypadku planisto wystarcza, że polska młodzież wyjeżdża z Polski / na jej miejsce chcąc wprowadzić różnorakich uchodźców, w tym Ukraińców, aby tylko nie byli to rdzenni Polacy] / Źródło: WIKIPEDIA >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_kulturowe

  TO NOWY TYP WOJNY / TO JEST RZECZYWISTA WOJNA HYBRYDOWA

  Dokładnie w taki sposób Stany Zjednoczone, na początku "konkwisty" jako uchodźcy z Europy, podbiły Amerykę Północną ponad 200 lat temu, a żydo-syjoniści Palestynę, dzisiejszy Izrael 70 lat temu. - I taką samą krzywdę, te same siły, chcą zrobić w Polsce nam Polakom.
 • @Ziut Polskę Zbaw 18:27:47
  dzięki
  pozwolę sobie rozwinąć tu przytoczone pod linkiem cytaty - bo przypominania nigdy dość:

  Dr. Andrzej Leszek Szcześniak / "Judeopolonia", str.14: Sprawa jest chyba o wiele bardziej skomplikowana i niezrozumiała dla postronnego obserwatora. Oddajmy więc głos samym Żydom: W 1901 r. na wiecu w Poznaniu, Żyd Jaffe powiedział: "zwracam uwagę na stanowisko, jakie my Żydzi zajmujemy na pruskim wschodzie (przypomnienie; a więc terenach porozbiorowych Polski). Przed prawie tysiącem lat przodkowie nasi, pod grozą prześladowań, przywędrowali z zachodu do Polski. Nigdy nie wyparli się sprawy niemieckiej, po niemiecku mówili. Mówili niemczyzną swej francuskiej i szwabskiej ojczyzny kiedy ojcowie niejednego , który nas odsądza od niemczyzny, głęboko jeszcze tkwił w słowiańszczyźnie.

  A kiedy ten kraj przyłączono do Prus, wtedy to ojcowie nasi przyjęli na swoje barki wielką część kulturowego dzieła. Jeżeli miasta poznańskie stały się głównie warowniami niemczyzny, to właśnie ojcowie nasi spełnili w tym kierunku dobrą, a może najlepszą część pracy. Tysiącami polonizowali się chrześcijańscy Niemcy, lecz żaden ŻYD tego nie zrobił i nie zerwał swego związku z niemiecką ideą. Nie tylko więc stoimy na naszym prawie, ale stoimy też na szmacie ziemi, którą pomagaliśmy zniemczyć, a na to dziś głównie kładziemy nacisk."

  str.13. W sytuacji podziału świata na dwa bloki militarne i zbliżającego się wybuchu wojny, polityczne ośrodki Żydów na ziemiach polskich rozważały kilka możliwych wariantów sojuszu i wyboru najlepszego sojusznika. / ... / Za rzeczywistego, niekwestionowanego patrona przyszłej walce uznali Żydzi bezwzględnie i bezapelacyjnie Niemców. W praktyce uczyniły to wszystkie kierunki, łącznie z bolszewizującymi. Zapomniano, że prze kilka wieków w całych Niemczech prowadzona była akcja Judensau; zohydzająca i upadlająca Żydów, wybaczono kilkunastokrotne wypędzenia Żydów z Niemiec, wybaczono pogromy, jakie miały w przeszłości miejsce w całych Niemczech. ... Stali się "Niemcy beznadziejną i nieodwzajemnioną miłością Żydów" (Ludwig Hirszfeld)

  str.14 Polskie czasopismo "Dzień" pisało na temat roli Żydów w niemieckiej polityce następująco:

  "Żydzi w zaborze pruskim są najlepszym narzędziem w polityce antypolskiej. ... Rząd atoli pruski, nie mając zupełnie zamiaru odwdzięczenia się Żydom za ich usługi, oficjalnie zdaje się tego nie widzieć i we wszelkich dziedzinach życia socjalno-politycznego, gdzie może prowadzi politykę antysemicką. Tymczasem Żydzi na odwrót, gdzie tylko mają sposobność, afiszują się z tym, co dotychczas zrobili i nadal robią dla wzmocnienia niemczyzny na kresach (pruskich, czyli w Polsce) - próbując w ten sposób przebłagać dla siebie wrogi rząd.

  Na trzecim walnym zjeździe niemieckich Żydów ("Dzień" 1909, nr 258) poseł Wolff z Leszna stwierdził m.in. "Niemcy bez pomocy Żyda, nie mogą z Polakom współzawodniczyć (...). Żydzi oddawali zawsze i gotowi są nadal oddawać największe usługi narodowości niemieckiej."

  Podczas zjazdu podjęto specjalną uchwałę, w której stwierdzono:

  "Żywotny interes państwa pruskiego wymaga utrzymania usposobionej patriotycznie ludności żydowskiej na kresach wschodnich (chodzi oczywiście o niemieckie kresy wschodnie ALS)

  "STWORZENIE NOWEJ RASY i NOWEGO BOGA"

  "JUDEOPOLONIA" STR.12 / W roku 1911, poeta i krytyk literacki, przedstawiciel Młodej Polski, liryk i nowelista - Antoni Lange - wysoko ceniony w krach literackich, zbulwersował środowiska twórcze i polityczne opublikowaniem rozprawy "O sprzecznościach sprawy żydowskiej". Uważany powszechnie za polskiego patriotę, nagle okazał się Żydem pozornie tylko zasymilowanym. W swojej rozprawie wystąpił on z tezą, że asymilacja musi być w Polsce "wzajemna"; zakładał, że powinno dojść do stworzenia takiej mieszanki demograficznej, w wyniku której Naród Polski "stanie się narodem półsemickim". Doprowadzi to oczywiście do upadku katolicyzmu, albowiem asymilacja Żydów w Polsce ma się stać "stworzeniem nowej rasy, stworzeniem nowego człowieka i nowego boga".

  Polska bezmyślność nie trwała jednak długo. Gdy pozytywiści przekonali się o żydowskiej megalomanii, pogardzie i arogancji wobec innych narodów, w tym narodu polskiego, utracili całkowicie żywą wiarę w możliwości asymilacji i zaczęli przechodzić na pozycje obrony przeciwko inwazji żydowskiej. Ocknęli się z bałamucenia ich kłamliwym i fałszywym humanitaryzmem i liberalizmem.

  Pisarz wolnomyśliciel A. Niemojewski, początkowo zachwycony żydostwem, po smutnych doświadczeniach i przeanalizowaniu Talmudu wydał krytyczną pracę: "Dusza żydowska w zwierciadle Talmudu".

  Wcześniej jeszcze, w artykule pod wymownym tytułem "Dwużydzian Polaka pisał co następuje:

  "Na gruncie drwin wytworzyło się duchowe współżycie Żydów i Polaków. Żyd powiedział Polakowi: Nie mogę z tobą nic wspólnie kochać, czcić, uwielbiać, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć - ale możemy wspólnie drwi ze wszystkiego. Wydrwię ci twego Boga, twą Ojczyznę, twą tradycję i twe ideały, twe pragnienia i twe wysiłki, i obaj będziemy wyżsi ponad wszystko. zeszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i zaczęli ze wszystkiego kpić. I wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, żaden wielki czyn nie mógł dojrzeć. Albowiem >>> żydowski odczynnik l egende conte po lin
 • @Andrzej Tokarski 18:37:26
  .
  Was Polaków nie będzie, czyli planowana eksterminacja Polaków
  >> https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs

  Irmina Samulska (rozaniec.eu) >> http://www.rozaniec.eu/index.php?m=RosaryArticles&a=ShowRosaryArticle&ra_id=9&cPage=0

  Kto stoi za tym, że totalna opozycja idzie na wojnę z własnym narodem? Co leży pod stołem?

  >> http://wpolityce.pl/polityka/343336-kto-stoi-za-tym-ze-totalna-opozycja-idzie-na-wojne-z-wlasnym-narodem-co-lezy-pod-stolem

  Wracam do pytania zawartego w tytule. Dlaczego – skoro swoje tragiczne w skutkach błędy pojęli nawet najbardziej ślepi na powolną śmierć Europy politycy i eksperci na Zachodzie, nasza totalna opozycja wciąż nie potrafi wycofać się z deklaracji złożonej przez premier Ewę Kopacz, już wtedy głupiej, a dziś – przerażającej? Czy ktoś im za to trwanie w idiotyzmie płaci? Czy pobierają wynagrodzenie za wypinanie czterech liter na trzy czwarte polskiego społeczeństwa (ostatnio w sondzie TVN – 84 procent!), które nie chce, by Polska przyjmowała arabskich uchodźców? Jaka jest ich cena za jawne występowanie przeciw woli Narodu, którego mienią się Reprezentantami?

  Nie pytam o media, bo list Dekana czytałem trzy razy. Ale żeby polska opozycja mogła czerpać jakiekolwiek korzyści ze sprzeniewierzenia się woli Polaków, wyrażanej w sposób absolutnie czytelny i jednoznaczny? Aż się nie chce wierzyć, prawda? Osobiście dodam – mnie się to w głowie nie mieści. Z drugiej strony – to są przecież także w jakimś sensie polityczni uchodźcy. W kraju szaleje kaczystowski reżim, a po nich wciąż nikt nie przypłynął. Naprawdę można oszaleć. A potem się sprzedać.
 • Dobra notka, ale nie bardzo dobra
  Jak najbardziej, syjoniści/ globaliliści, czy jak kto woli, tzw. międzynarodowy żyd i jego ogromne pieniądze, stoją za zamachami w Europie i za napływem islamskich migrantów- nachodźców do Europy i w mniejszym stopniu ( jak dotąd) do Ameryki, niemniej jednak, twierdzenie, że islam nie ma nic z tym wspólnego, jest grubą przesadą, bo gdyby nie miał, mielibyśmy w Europie napływ hindusów czy buddystów.

  Wystarczy trochę poszperać w sieci, aby zrozumieć, że Islam jest narzędziem, które się doskonale nadaje do podbicia i zniszczenia, ogólnie rzecz biorąc, cywilizacyjnego Europy, co się odbywa z udziałem Arabii Saudyjskiej i sponsorowanych przez nią imamów, radykalizujących muzułmanów i nakazujących im ( globalny) dżihad w meczetach nie tylko Bliskiego Wschodu i Afryki, ale także Europy. Podbój ten ma odbywać się poprzez unikanie integracji, rozród, także z kobietami krajów, którym wypowiedziano tę hybrydową wojnę i wprowadzanie prawa szariatu, według którego każdy mężczyzna może mieć cztery żony i kilkoro, pięcioro, czy sześcioro dzieci, również z nieletnią dziewczynką, którą sprowadzi ze swojego kraju jako żonę, co już w Europie ma miejsce.

  Nieprawdą więc jest, że izuloryczne Państwo Islamskie jest jedynym państwem islamskim popierającym międzynarodowy, globalny dżihad; jest nim także Arabia Saudyjska sponsorująca Islam do Europy, poprzez wysyłanie imamów, budowanie meczetów i popieranie polityki rozprzestrzeniania islamu na cały świat.

  Tak się składa, że to właśnie zwykli wyznawcy islamu, będącego bardziej ideologią podporządkowującą wszystkie dziedziny życia, aniżeli religią, mający wartości skrajnie różne, a często będące zaprzeczeniem wartości europejskich, są piechotą na tej hybrydowej wojnie; są piechotą która będąc narzędziem manipulowanym przez globalistów, niemniej jednak wykonuje posłannictwo swojej religii, która - według ich wierzeń - winna zapanować nad całym światem.

  Trudno więc się dziwić Europejczykom,że walczą z piechotą, a nie z dowództwem w USA, Izraelu i Arabii Saudyjskiej i gdzie tam jeszcze, którego na ulicach nie widać. Trudno się dziwić, że Europa się radykalizuje w obliczu zwiększenia przestępstw - gwałtów, rozbojów, rabunków i morderstw, pedofilii i małżeństw z nieletnimi, czy choćby wypróżniania się na ulicy - czyli wszelkimi aspektami "ubogacenia kulturowego" poprzez islamskich nrachodźców, oczywiście z wydatnym poparciem okupacyjnych rządów poszczególnych krajów Europy.
 • @Lotna 20:10:11
  czwórka też niezła ocena, da się z tym żyć...;)

  prześledźmy z datą wsteczną: wszystko wskazuje na to, że to nie islamiści przewrócili dwie wieże (a zwłaszcza trzecią...), nie islamiści zdemolowali Bliski Wschód, nie islamiści podpalili Afrykę Północną, nie islamiści zorganizowali operację paszport/smartfon/ponton+logistykę z okrętami ratunkowymi czekającymi na sygnał, by zebrać kolejną grupę rozbitków. Nie islamiści spowodowali, że tzw uchodźcy są lepiej traktowani niż Szwedzi, Niemcy, czy Francuzi. Nie islamiści odpowiadają za dobór osobowy uchodźców bardziej przypominających wojsko. Nie islamiści również przekazali im informacje o bezkarności, ochronie służb, jaka na nich czeka, cichym przyzwoleniu na ekscesy. Gdyby takiego przyzwolenia nie było, pierwsza rozróba skończyłaby się ciężkim pałowaniem i deportacjami. Nic takiego nie mam miejsca.
  Nie islamiści spowodowali trwały uszczerbek na umyśle (tak to wygląda) brukselskich elit - itd - nie będę dalej wymieniał, wiadomo o co chodzi.

  Ktoś im to przygotował. I oczywiście są problemem. I słusznie społeczeństwa się burzą i protestują. I słusznie należy się ich obawiać. Zwłaszcza, gdy np zgodnie z białą księgą Bundeshwery zostaną zmilitaryzowani, przeszkoleni i uzbrojeni - będą idealni do bezwzględnego tłumienia wszystkiego co ich mocodawcy zechcą stłumić. To jest groźne.

  Tylko chodzi o to, żeby widzieć prawdę - a nie przedstawienie jakie nam się - wszyscy od lewa do prawa, jakby im rozum odjęło - pokazuje.

  Widzieć źródło i poznać mechanizm. Wtedy wiemy, z czym mamy do czynienia, więc wiemy też z czym mamy walczyć.

  Dlatego napisałem ten polemiczny tekst - żeby zaprotestować przeciwko uleganiu tyleż powszechnej, co powierzchownej narracji.

  Bo demiurgom tej gry DOKŁADNIE O TO CHODZI - żeby napuścić jednych na drugich wbrew woli i jednych i drugich. Bo jak się już wezmą za łby, ciężko będzie rzeź powstrzymać.

  I zrobi się wolne miejsce do zagospodarowania - dla tych "starszych i mądrzejszych", co nie piorą się po łbach - tylko czekają...

  Więc - przywołując Janusza Bieszka - pamiętajmy, żeśmy starsi niż ci "starsi" - więc powinniśmy być również mądrzejsi od tych "mądrzejszych".

  widzieć grę, nie tylko przedstawienie...
 • @Andrzej Tokarski 22:11:17
  "Bo demiurgom tej gry DOKŁADNIE O TO CHODZI - żeby napuścić jednych na drugich wbrew woli i jednych i drugich. Bo jak się już wezmą za łby, ciężko będzie rzeź powstrzymać.

  I zrobi się wolne miejsce do zagospodarowania - dla tych "starszych i mądrzejszych", co nie piorą się po łbach - tylko czekają..."

  Oczywiście, pełna zgoda!

  Najważniejsze to nie dać się w tym wszystkim ogłupić, nie zapominać, że mamy do czynienia z dwiema siłami i różnymi wrogami jednocześnie; pamiętając, kto przysłał uchodźców i że są także tylko narzędziem, nie zapominać o nadrzędnym celu ich przybycia i nie przyjmować ich z otwartymi ramionami.
 • @Lotna 22:52:00
  ...to może chociaż czwórkę z plusem?....:)
 • @Andrzej Tokarski 23:00:09
  A niech będzie i 5 - :))
 • @Andrzej Tokarski 22:11:17
  "... prześledźmy z datą wsteczną: wszystko wskazuje na to, że to nie islamiści przewrócili dwie wieże (a zwłaszcza trzecią...), nie islamiści zdemolowali Bliski Wschód, nie islamiści podpalili Afrykę Północną, nie islamiści zorganizowali operację paszport/smartfon/ponton+logistykę z okrętami ratunkowymi czekającymi na sygnał, by zebrać kolejną grupę rozbitków. Nie islamiści spowodowali, że...". -

  --- Tyle kłamstw na temat islamu, muzułmanów i uchodźców wcisnęli ludziom wielcy tego świata. To już wystarczy, by badać drugie dno. I Pan to czyni. I ja to bardzo wysoko cenię.

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • @Lotna 23:24:57
  super! - dzięki :)

  ciekawostka: po 11 piątkach przylazł ktoś i dał 1-kę... wymierzył sprawiedliwość...
 • @zygmuntbialas 23:47:24
  mówmy, jak jest - demaskujmy dezinformację

  również
 • @Andrzej Tokarski 10:11:03 oraz 10:13:04
  "... przylazł ktoś i dał 1-kę... wymierzył sprawiedliwość...". -
  --- Nie ma się czym przejmować :)
  Ostatnio każda moja notka ma co najmniej 3 jedynki. Ale też już w tym momencie myślę o następnej notce.

  "... mówmy, jak jest". -
  --- Tak. Tak, jak widzimy, a nie jak narzucają mainstreamowe media i portale, specjalizujące się w podjudzaniu.
 • @ Autor
  Dałem 5* za wpis.

  Myślę podobnie - ktoś mąci i napuszcza jednych na drugich.

  Ukłony
 • @ Autor
  A to czacha z liczbą - wklejam ją często:

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/41/Bones_logo.jpg/200px-Bones_logo.jpg

  - miesiąc 3, dzień 22, rok 2016 - zamach w Brukseli
  - miesiąc 3, dzień 22, rok 2017 - zamach w Londynie

  Manchester: tu było 3 razy po 22: 22 maja 22-latek zabija 22 osoby.

  Czuję, że 22 marca 2018 roku też będzie gdzieś zamach. Ale obym się mylił - to pewnie tylko "teoria spiskowa"... ;-/
 • @Jasiek 20:10:17
  dzięki za piątkę - i za wizytę

  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 10:11:03
  To nie ja - właśnie dałam piątkę... minusa się nie dało. :)
 • @Lotna 19:22:48
  12.06.2017 19:22:48 - dopiero teraz?

  ładnych rzeczy się dowiaduję...:(


  dzięki
 • Miecz im. Kalergiego ?
  -
  a propos pana Ryszarda

  - http://balder.org/coudenpo

  jakże praktyczny może być idealizm ?!

  "dalece enigmatyczne "Państwo Islamskie""

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135623,zydowski-kapitalizm-zalegalizowane-okradanie-narodu#comment_1351165

  ta talmudyczna wersja.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930