Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Studio Polska- czyli przedszkolaki w stawie pełnym krokodyli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

....z biegiem lat szlag trafia coraz bardziej z lekka - przywyka się...

 

 

      Obejrzałem sobie wczoraj fragmenty programu Studio Polska poświęconego aktualnemu konfliktowi Polsko-żydowskiemu – i jak zwykle z lekka szlag mnie trafił.

 

Zastanawiam się, skąd biorą się te nieprzeliczone zastępy dziennikarzy/publicystów - idiotów upartych z całych sił na to by niczego nie rozumieć (lub za wszelką cenę sprawiać takie wrażenie).

 

Akurat kilku było w studio – a ich przekaz w przedmiotowej sprawie był następujący: za mało wyjaśniliśmy swoje stanowisko Izraelowi i inny naszym sojusznikom, powinniśmy więcej apelować, tłumaczyć, wyjaśniać, postawić na edukację, również międzynarodową, powołać do życia działające w innych językach portale....

Innymi słowy dalej tłumaczmy się że nie jesteśmy wielbłądami.

 

 

Wyjaśnijmy więc baranom w porteczkach na szeleczkach: zarówno Żydzi jak i Amerykanie, Niemcy, Francuzi i inne zaangażowane w proceder instytucjonalnego i planowego szkalowania i LINCZOWANIA Polski na arenie międzynarodowej – doskonale wiedzą,że nie było polskich obozów, szmalcownictwo było śladowe i nie przekraczające normy – raczej mniejsze – szmalcownictwa w krajach cywilizowanej Europy. Wszyscy to wiedzą: że jak trwa wojna, to do głosu dochodzą również postawy skrajne. Oni to świetnie rozumieją, dlatego nie wytaczają tych samych dział wobec Francji, Danii, Holandii, Ukrainy, państw bałtyckich i innych – bo nie mają w tym interesu.

 

Interes mają w szkalowaniu i upokarzaniu Polski, w urabianiu do relacji podległości Polaków i polskiego rządu – bo w związku z Polską mają swoje dalekosiężne plany. W szczególności Żydzi mają plany zawłaszczenia w ramach egzekucji swoich roszczeń/uroszczeń znacznego majątku w Polsce – i osiedlenia się tu na prawach obywateli wyższej kategorii – jak to pisał Stanisław Michalkiewicz – na prawach nowej szlachty – szlachty jerozolimskiej. Ma to między innymi związek z coraz bardziej płonącą pod żydowskimi tyłkami ziemią palestyńską, zarówno z powodu braku przestrzeni, wody, warunków do życia na dłuższą metę, jak i narastających sił zmierzających do definitywnego przeniesienia Izraela na dno Morza Martwego.

 

To wszystko powoduję, że interesy Izraela w Polsce stają się palące – zaś postawa rządu polskiego, jakkolwiek byłby on proizraelski – zdaje się dalece TelAviv rozczarowywać. Wydaje się że jest stanowczy polski szlaban na realizację żydowskich uroszczeń – ten fakt zapewne spowodował ciąg wydarzeń ostatnich tygodni: wizyty w USA, prawdopodobnie opór Morawieckiego, Dudy i Błaszczaka wobec nacisków wynikających z ustawy 447 – opór w stylu raczej aikido niż karate – my nic nie możemy, o wszystkim decyduje, jak to w demokracji, większość parlamentarna – a szef tej większości siedzi w Warszawie na Nowogrodzkiej – i wróży z kocich oczu.

 

Więc chcąc nie chcąc, na drugi dzień po nowojorskich spotkaniach, Tillerson zapakował tyłek do samolotu i udał się w pielgrzymkę do Jarosława Kaczyńskiego. Dalszy przebieg wydarzeń jest dość spektakularny: gdyby Kaczyński chciał uhonorować gościa, przyjąłby go w jakimś eleganckim obiekcie rządowym z pełną pompą i należytą oprawą. Ale nie. Zmusił amerykańskiego gościa do przeczołgania się LEMUZYNAMI przez ciasne uliczki do dość obskurnego biurowca na Nowogrodzkiej. Tam Pani Basia przyjęła drogiego gościa zza oceanu siorbanką i ciasteczkami – i gitara. Wypiłeś, Reksik, siorbankę Pani Basi – to weź se ciasteczko i spadaj, Reksik, do LEMUZYNY. I bujaj się – na garbach...

Straszne ciśnienie musiał mieć na to spotkanie pan Tillerson, że bez mrugnięcia okiem przełknął te szereg afrontów i jeszcze się uśmiechał.

 

Resztę prezes powiedział na konferencji – tzn mówił wiele o niczym, gdy zaś na koniec jakiś dziennikarz zdołał przebić się z pytaniem, czy przedmiotem rozmowy była również ustawa 447 – Kaczyński odpowiedział krótko, że NIE. I wyszedł. Najprawdopodobniej wynika z tego, że gdy Tillerson zaczął drążyć temat mienia bezspadkowego dla Żydów (bo po to przecież przyjechał) – to usłyszał od Kaczyńskiego, że nie ma takiego tematu.

 

Stąd dalsza eskalacja linczu na Polsce – TVN odpaliła stary materiał o nazistowskich polskich oddziałach WAFFELL SS. Materiał o tyle kabaretowy, że trudno sobie wyobrazić tak ściśle zakonspirowany oddział, do tego niesamowicie elitarny (jakieś 5sztuk neonazistów) – który dałby się sfilmować i to z rozmachem podobnym do rozmachu Renaty Beger – dziennikarzowi TVN...

Tego się na trzeźwo pojąć nie da – chyba że przyjmiemy, iż rzecz cała skręcona została w studio TVN, lub zaprzyjaźnionych plenerach gdzieś na działce któregoś z redaktorów.

 

No i dalej już wiemy: Bibi zaczął toczyć pianę, wydał innym rozkaz toczyć pianę – potem już poszło.

 

Tajemnicą jest na razie, po co Bibi w stanie skrajnego wzburzenia pognał do Moskwy, do największego DRUGA WSIECH JEWRIEJEW...?

 

 

 

 

Zatem, wracając do niemowlaków w Studio Polska: zacznijcie, o ile to możliwe dorastać. Nie macie niczego tłumaczyć, za nic przepraszać, niczego wyjaśniać.

Te stare przebiegłe krokodyle wszystko świetnie wiedzą, wiedzą też, że by zachować nad wami panowanie, muszą utrzymywać was w stanie nieustannego przepraszania, wyjaśniania, tłumaczenia, podświadomego utrzymywania was i nas w poczuciu winy. Trzeba z tym raz na zawsze skończyć.

 

Opcje są dwie: albo masz jaja – albo nie. Albo się tłumaczysz – albo walisz w pysk. Jak mawiają matematycy: tertium non datur.

 

Gdy krokodyl (obojętnie jakiej narodowości) kłamie w naszych sprawach, trzeba mu powiedzieć: krokodyl, ty łżesz – ty zabieraj swoją krokodylą dupę stąd i wróć gdy będziesz gotów rozmawiać o prawdzie.

Gdy krokodyl szkaluje nasz Naród – kazać mu zaprzestać, dać mu – krótki - czas na złożenie przeprosin a potem beż żadnych ceregieli kierować sprawę na drogę sądową. I nie sądzić się o jakieś przeprosiny – tylko żądać setek milionów dolarów za każde oszczerstwo. I nie bawić się w ugody.

 

Gdy krokodyl grozi, że zerwie z nami stosunki – natychmiast kazać mu zabierać swojego ambasadora w piiii...uuuu – informując, że jeżeli tego nie zrobi, to my zakończymy z krokodylem jakiekolwiek interesy - i zrobimy je z kim innym. Z innym krokodylem, któremu mniej z pyska cuchnie...

 

I tak dalej, i tym podobnie. Trzeba sobie przyswoić prostą prawdę, że z krokodylami rozmawia się językiem krokodyli. Krokodyle NIE KUMAJĄ innego języka – niż język krokodyli.

 

 

Jeżeli tego, drogie dzieciaczki z Studio Polska nie zrozumiecie, to dajcie sobie spokój. Niech wam rodzice zbudują piaskownicę, będziecie tam sobie sikać na swoje babki z piasku, robić błotko. Pani Magdusia pokaże nowe czerwone szpileczki... Będzie naprawdę fajnie, mówię wam – po co wam krokodyle...

 

 

Kończąc już, chciałbym zwrócić Państwa uwagę na swoistą konsekrację, której byliśmy / niekoniecznie to sobie uświadamiając/ świadkami:

 

oto przywołany przeze mnie - dobrym słowem - w poprzednim felietonie pan Czesław Bielecki, jak wiemy przedstawił się jako polski Żyd. I to jest w porządku.

Jednak już w innym programie, kilka dni później, w którym występował – jako gość - red Bielecki, został on przedstawiony przez prowadzącego – jak stuprocentowy Polak. Sam zaś, nie tracąc czasu, przedstawił jako stuprocentowego Polaka – redaktora Bronisława Wildsteina – o którym wszyscy wiedzą, że jest pochodzenia żydowskiego.

Można powiedzieć, że panowie szybciutko, na użytek bieżącej polityki ZALEGENDOWALI SIĘ na Polaków. Takich stuprocentowych.

Można też powiedzieć: patrzcie, tak się tworzą legendy. I nie czepiajcie się, że Talmud tak czy owak jeżeli jest w kościach – to wylezie.

 

O red. Wildstienie seniorze warto też powiedzieć i zwrócić uwagę Czytelników na pewną szczegłoną zdolność: otóż pan redaktor na froncie spraw polsko-żydowskich zawsze R E L A T Y W I Z U J E. Zawsze gdy pojawia się problem po stronie Żydów – pan Wildstein mówi tak, ALE … i zaczyna lać wodę – do utopienia słuchaczy. Ciekawe czy tak będzie działał w dopiero co powołanym zespole...

 

Tak sobie myślę – czy ten Orzeł Biały – to on był za talent do R E L A T Y W I Z O W A N I A .......?

 

 

KOMENTARZE

 • Pytam!
  Kto w każdym rządzie sabotuje sprowadzenie 15 tys. rodzin do Polski, zesłanych przez NKWD na nieludzką ziemię i część wymordowanych. Co się stało z ich majątkami, to ok. 2 mln obywateli. W Lublinie potomkowie NKWD dalej zamieszkują byłe siedziby i katownie Polaków, wcześniej im skonfiskowane. Raport o Zabijaniu ; Marek Kielasiński, sędzia.
 • Szewach Weis do polskiej studentki na UW:
  NIE MA I NIE BYŁO I NIGDY NIE BĘDZIE POLAKA POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO, JAK I ŻYDA POCHODZENIA POLSKIEGO. ŻYD JEST NA ZAWSZE ŻYDEM OBOJĘTNIE GDZIE SIĘ OSIEDLI I ZAWSZE MA OBOWIĄZKI ŻYDOWSKIE WOBEC WSZYSTKICH ŻYDÓW I PAŃSTWA IZRAEL! Celowo z dużej by do wszystkich ta wypowiedź żyda dotarła!
 • @Tokarski
  Miał rację Ryszard Czarnecki - to jest współczesna szmalcowniczka należy tępić takie postawy wybory do parlamentu EU już niedługo mam nadzieję że Polacy pokażą jej i tym którzy szmalcują na Polskę ICH MIEJSCE. Była Wanda co nie chciała Niemca i ma kopiec oraz jest Róża co Niemca chciała i z niemieckiej rodziny jest dumna , a w rodzinie powieszony za zbrodnie SS-man , inny ''tylko'' w NKWD i trzeci co tylko mocno Hitlera i jego politykę silnie wspierał . Rózia nie miała serca by dzieci wychować na Polaków bo światowość internacjonalistyczna bardziej do łba niektórych trafia. Ja mam tylko pytanie czy Państwo Woźniakowscy są z ostatnich dokonań Rózi dumni, a może jednak im wstyd? Więcej tutaj.

  https://www.youtube.com/watch?v=_vrmSJlEVSo
 • @Tokarski
  Polska jest w NATO, kierownikiem politycznym NATO są Stany Zjednoczone. USA posiadają kontrwywiad. Dlaczego Ameryka nic nie mówi, że w Polsce rodzi się faszyzm ? Ameryka już powiedziała, że wg jej oceny demokracja w Polsce ma się dobrze. Ile żołnierzy liczy polska armia ? 40-50 tysięcy żołnierza liniowego ? Do zaprowadzenia reżimu faszystowskiego potrzeba by min. 1,5 - 2 milionowej armii. Polski nie stać na taką armię. Polska jest ściśle włączona w struktury światowych instytucji. Żadna nie podnosi alarmu. Kto ujada i szczeka to gdzieniegdzie głupie pismaki i euro komucho-faszyści z Brukseli itp. Anarchia to nie demokracja. Praworządność to nie "róbta co chceta". "Róbta co chceta" to swawole. Tylko głupcy swawole nazywają wolnością. Pani Thun opowiadając o rodzącym się w Polsce faszyzmie jawnie okazuje, że nie rozumie co to jest praworządność niezbędna dla sprawiedliwości, ładu i porządku publicznego oraz udowadnia, że jest niewykształcona, nie rozumie znaczenia słów których używa i pojęć, oraz nie posiada żadnych umiejętności analitycznych. Mówiąc krótko jest głupia, ponieważ tylko głupi ludzie zabierają głos na tematy, na których się nie znają. Historia, filozofia, ekonomia, matematyka, wiedza wojskowa, nauki empiryczne, prawo i wiele innych nauk to nie są dziedziny wiedzy, na których zna się. Mimo to wierzy, że zna się na wszystkim, chce być nieomylną i wszechwiedzącą. To nie dziwi, bo lewactwo chce zawsze odgrywać rolę boga. Żenada. Katastrofa, masakra i kompromitacja. Kiedy używa się słów i pojęć, trzeba wiedzieć, co one znaczą. Jak się nie wie, lepiej milczeć, bo zabierając głos i używając fałszywych sofizmatów, wychodzi się na idiotkę która nie wie i nie rozumie, że robi z siebie pośmiewisko.
 • @Tokarski
  IPN, niby polska instytucja do dzisiejszego dnia nie ujawnił kto przejął majątki Polaków deportowanych i wymordowanych na wschodzie. W Lublinie do dzisiaj mieszkają w miejscach byłych katowni i siedzib NKWD rodziny tych bestii. Książka byłego sędziego Marka Kielasińskiego RAPORT O ZABIJANIU,który jedynie z racji swojego zawodu miał dostęp do dokumentów, które wykorzystał w słusznej sprawie. Ta książka jest nie do dostania a powinna mieć co najmniej 5 lub 10 wydanie w zależności od nakładu. Książka dot. morderstw NKWD na zamku lubelskim. To powinna być lektura szkolna.
 • @Tokarski
  Brakuje mi jednak symetrii w prawdzie, skoro mówimy o jakiejś małej grupie kolaborujących Polaków 0,01% to powinniśmy powiedzieć o grupie kolaborujących żydów (Grupa Diamanta w Krakowie - dr Piotr Gontarczyk "Polska Partia Robotnicza. Droga Do Władzy 1941-1944", Chaim Rumkowski getto Łódź (film dokumentalny wyemitowany przez "Discovery" w cyklu "Kolaboranci III Rzeszy"), Mojżesz Meryn, Żydowska Policja Porządkowa czyli Judischer Ordnungsdienst, "Żagiew" "Żydowscy Kolaboranci Hitlera" Ireneusz T.Lisiak, AbrahamGancwajch

  http://warszawa.getto.pl/index.php?mod=view_record&rid=18011998122932000097&tid=osoby&lang=en).

  Zabrakło też informacji, że z około 2,5 mln żydów zamieszkujących Polskę przed II WŚ, tylko 15 % porozumiewało się językiem polskim, pozostali Jidisz, a znajomość j.polskiego warunkowała możliwość przeżycia w warunkach niemieckiej okupacji Polski(dr Ewa Kurek "Stosunki Polsko-Żydowskie 1939-1945. Poza granicą solidarności". Żydzi to ponoć nasi bracia i przyjaciele, ale….. kiedy zaczniemy mówić o zbrodniach żydów na narodzie polskim? Np. podobno aż 95 % składu osobowego SB i UB – ŻYDZI W UB, to byli żydzi, którzy mordowali Polaków w ubeckich katowniach (także NKWD W ROSJI, JUDENART, policja żydowska, strażnicy żydowscy). Przy każdej katowni w Polsce powinna wisieć tablica z oryginalnymi i pozmienianymi nazwiskami żydów mordujących Polaków. Wg księdza trzeciaka żydzi od wieków pasożytują na Polsce ( wiemy, że to się nie skończy, bo cały czas instalują się we władzach, mediach i gdzie się da). Żydzi z Izraela nie znający nawet języka polskiego dostają jako prezenty od nas paszporty/obywatelstwo tysiącami (to jest naprawdę skandal!!!), powinniśmy wprowadzić dla nich wizy, ponieważ planują masowe przesiedlenia i powrót do koncepcji Judeopolonia/Polin (państwo żydowskie w państwie polskim !! Niektórzy uważają, że skończymy wtedy jak Palestyna i Palestyńczycy). Czytajcie polskiego historyka o nazwisku Feliks Koneczny, dr Ewe Kurek, Czy Henry Ford o żydach w książce "Międzynarodowy żyd", wyszukujcie sobie informacje w internecie, np. ZMIANA NAZWISK PRZEZ ŻYDÓW, ŻYDOKOMUNA W POLSCE, na Internecie jest masę opracować pokazujących działalność i charakter żydów, np tu:

  piotrbein.wordpress.com/2012/11/30/prof-rafal-broda-zydzi-i-polacy-po-prostu-nie-pasujemy-do-siebie/

  Albo filmy na You Tube:

  https://www.youtube.com/watch?v=uEbxUWRrWCQ


  Teraz wiadomo do czego było im potrzebne aż takie skłócenie nas z Rosją i Unią Europejską ponieważ mamy być oczerniani i znienawidzeni, żeby nikt nas nie obronił.
 • @Tokarski
  Już się nie mówi o 65 mld$ tylko o co najmniej 250 mld$ z ustawy 447 USA i dużej ustawy reprywatyzacyjnej dlatego plują na Polskę i Polaków bo jak nie dostana kasy to przyjdzie jeść piasek pustynny, oliwki i pomarańcze bez popijania wodą bo wody brak, Jahwe pokarał ich za wszystkie niegodziwości i zbrodnie suszą a woda w jeziorze Tyberjackim/Galilejskim opadła już o 5m!.
 • @Tokarski
  I oczywiście że w Polsce rodzi się faszyzm ! Najlepszym tego przykładem jest ten pomiot folksdojcza i esesmana Thusk ! Przecież on wszystko robi z nienawiści do Polski i Polaków ! Popatrzeć na jego szaleńczy wzrok, wyraz twarzy oraz to co on wygaduje, on lub ten pomiot żydowski Nusselbaum alias Niesiołowski, czy tępy banderowski pomiot i pospolity złodziej, bandyta Schetyna oborowym zwany i im podobni, to ich dawno powinno się zamknąć i poddać obowiązkowemu leczeniu psychiatrycznemu ! Najlepiej spytajcie dzieci w szkole podstawowej, czy tak może wyglądać ktoś normalny, czy raczej ktoś szalony i opanowany wściekłością ? I to przeciwko swojemu, własnemu krajowi !? Posłuchajcie Wałęsy, czy ktoś normalny nawołuje publicznie do rozlewu krwi i burd ulicznych ?! Do pomocy w wyskakiwaniu z okien lub ich wyrzucaniu przez te okna ! Czy ktoś normalny, a do tego polityk tego kraju, w ten skandaliczny sposób wypowiada się publicznie ?! Czy ktoś widział aby polityk a do tego prezydent, sam okradał Pałac Prezydencki, Belweder i to z najcenniejszych rzeczy, i aby następnie występował publicznie i miał jeszcze czelność nas pouczać ?! Wyobrażacie się coś takiego, gdyby tego dopuściła się Merkel, Trump lub Królowa angielska ?! Nas się jeszcze poucza, że mamy obowiązek szanować takiego bydlaka, oszusta i złodzieja ?! W programie w TVP info w sobotę, występowała pani , brała udział w uroczystościach w obozie w Oświęcimiu i mówiła, że nie było dla nich miejsca, dostali miejsce z tyłu, kącie i co ja zbulwersowało ? Wystąpienie pani ambasador Izraela i tablica z nazwiskami żydów i nieżydów, pytała kto to są nieżydzi ? Poprawnie powinno być Polacy, no cóż, niech podadzą co po hebrajsku znaczy Goj. Podczłowiek, zwierzę, więc nie dziwny się, że tak Nas Polaków traktują. Talmud to zbiór zła wszelakiego, trzeba zrozumieć, że oni kierują się innymi prawami i biorą z Naszego prawa co im jest na rękę a jak im nie pasuje, to stosują swoje prawa. Obudźmy się ! Nie nawołuje do nienawiści tylko proszę o rozsądek i dbanie o swoje czyli polskie interesy. Tak jak powiedział Trump - po pierwsze Ameryka. Tak dla Nas, po pierwsze Polska. Nie mogę zrozumieć naszych polityków, taki historyczny zwrot - Targowica, idealnie pasuje. Sprzedadzą nas.
 • All!
  ZEW PAMIĘCI Redakcjo! Polacy! Pamiętajmy o Tym, który jako jeden z nielicznych zdjął kaganiec poprawności politycznej i odważył się stawiać niewygodne kwestie, stając w obronie Polski i Polaków, a nie hitlerowskich siepaczy i ich pomagierów z Jüdischer Ordnungsdienst. Przypomnijmy postać świetnie zapowiadającego się polskiego historyka, który za wolność słowa stracił pracę, dom, zdrowie, a na końcu młode życie. Upomnijmy się o wybitnego Polaka, zaszczutego przez przemysł antypolskiej pogardy, bezczelnej manipulacji i ordynarnego kłamstwa. O utalentowanego badacza, który po opublikowaniu książki "Tematy niebezpieczne", za rzekome złamanie art. 55 ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej został pozbawiony wszystkiego, co było Mu drogie. I mimo umorzenia sprawy - skazany na nędzę i banicję w kraju, który tak bardzo kochał. Nie pozwólmy, by kurz zapomnienia pokrył dorobek odważnego naukowca, autora 8 książek, poszukującego prawdy doktora. Doktora, dodajmy, który zamiast uczyć Polaków dziejów Ojczyzny i patriotyzmu - dokonał żywota w zdezelowanym aucie zastępującym Mu dom. Przywróćmy Narodowi pamięć o śp. Doktorze DARIUSZU RATAJCZAKU !
 • Program warto było obejrzeć !!
  Dla Pani Elżbiety Rybarskiej reprezentującej Stowarzyszenie Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych. Szczególnie dwa fragmenty ok.29 min. i 1.24 min.
 • @Tokarski
  UZYSKANIE NALEŻNYCH REPARACJI - POLSKĄ RACJĄ STANU Musimy zwalczać defetyzm typu „Żydzi zasługują na reparacje, Włosi, Francuzi i Anglicy też, lecz Polacy nie”. Czy my, Polacy, mamy się wstydzić tego, że wśród nas było najwięcej obrońców żydów, a nasza ziemia ojczysta zwana była „Paradisium Iudaeorum”, czyli "Żydowskim Rajem"? Czy mamy się godzić na bycie Europejczykami podrzędnej kategorii? Czy mamy pokornie pozwalać na to, by potomkowie ludobójców i twórców Holokaustu pluli nam w twarz i z Polaków czynili najgorszych antysemitów i totalitarnych gałganów w dziejach ludzkości ? Czy mamy się godzić na rezygnację ze słusznych odszkodowań za zniszczenia i mordy najokrutniejszej z wojen, której byliśmy największą ofiarą? Za wymordowane bestialsko kobiety, dzieci i za osierocone rodziny? Za wybitą niemal do szczętu, niczym pluskwy, inteligencję polską? Za zrównane z ziemią nasze miasta i wioski, zrabowane skarby kultury narodowej, utracone ziemie i majątki? I to tylko dlatego, że rezygnację tę podpisali stalinowscy siepacze, którzy polskim oficerom strzelali podstępnie w skroń? I że ideowi potomkowie ludobójców głośno dziś wrzeszczą, że domaganie się sprawiedliwości za doznane krzywdy jest śmiertelnym grzechem przeciw europejskiej poprawności politycznej? A my na to poniżanie Narodu Polskiego odpowiedzmy: Nie, nie, nie! Po trzykroć, milionkroć i więcej razy NIE!!! Nie, bo wbrew zaprzańskim pseudointelektualistom i antypolskim sofistom – Polacy się na odebranie należnych im praw nie zgodzili, nie zgadzają i nigdy nie zgodzą. Nie, bo wbrew sprzedawczykom za posthitlerowskie srebrniki – Polacy nie myślą tylko o sobie, lecz o dumnej i szanowanej Rzeczypospolitej. Nie, bo wbrew wichrzycielom godzącym w fundamenty solidarnej i patriotycznej Polski – Polacy to jedna wielka rodzina zjednoczona w wierze, w miłości do Ojczyzny i w nadziei, że chcieć, to móc, że damy radę. TAK ! Damy radę i odzyskamy to, co nam się słusznie należy. A jeśli Niemcy uznają, że są kontynuatorami niechlubnej "tradycji" swych przodków, bezkarnie mordujących polskie dzieci, kobiety i innych bezbronnych Polaków, i niczego się ze swej ludobójczej historii nie nauczyli - wówczas trzeba to ogłosić światu. Nazywając rzecz po imieniu. A nie śpiewać: "Polacy, nic się nie stało!"...
 • @Tokarski
  Kiedyś byli szmalcownicy...dziś mamy Platformerskich Oprychów...mieliśmy Joachima Pilnika, dziś mamy Mateusza Święcickiego...Jarosław Kaczyński mówi o konieczności podjęcia wysiłków w celu obrony godności Polaków poniewieranych dziś ofiar niemieckiego barbarzyństwa, Schetyna jak przystało na przywódcę PO-ddańczej targowickiej mniejszości mówi o potrzebie odstąpienia od nowelizacji ustawy o IPN w interesie polskiej racji stanu... Każdy może ocenić i wybrać...czy chce żyć w kraju godnym i suwerennym,dumnym i szanowanym,czy w kraju rządzonym przez szmalcowników,zdrajców i zaprzańców... W sprawie ustawy o IPN nie może być mowy o żadnej dyskusji...ustawa jest niezbędna,potrzebna i dobrze, że w końcu wejdzie w życie...a jej efekty już widać...świat nie ma prawa mówić o odpowiedzialności Polaków za zbrodnie faszystowskich Niemiec czy to świadomie,czy z głupoty lub niewiedzy...Wszyscy bronią dobrego imienia Polski. Pisane są protesty i petycje. Wypowiadają się ludzie zewsząd. Od polityki , przez dawnych więźniów, na artystach kończąc. Nie zauważyłem, jak do tej pory wypowiedzi gowinowatego ministra spraw zagranicznych. Czyżbym przeoczył jego kategoryczny sprzeciw wobec szkalujących nas materiałów? Może pan z MSZ zwyczajnie się do tej roli nie nadaje. Podobnie jak Gowin i jego świta. Pora się zastanowić czy taki układ służy Polsce. NIEMCY LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS... Taki napis, w językach wszystkich ofiar Auschwitz, powinien witać i żegnać zwiedzających niemiecki obóz śmierci w Oświęcimiu. I nie tylko tam, lecz w każdym innym miejscu upamiętniającym niemiecki przemysł nienawiści, pogardy i śmierci z czasów III Rzeszy.
 • @kula Lis 67 16:47:49
  "...Ta książka jest nie do dostania a powinna mieć co najmniej 5 lub 10 wydanie w zależności od nakładu...."

  To akurat wydaje się proste... technicznie.
  Znaleźć egzemplarz,
  Zeskanować,
  Umieścić "gdzieś w Sieci, poza zasięgiem koszernych" (sieci "pirackie", P2P?).
  Poczekać, przywołując tytuł na forach, aż ludzie zaczną szukać i lawina ruszy.
 • @laurentp 19:36:54
  Świetny wywiad z dr Ewą Kurek na temat Jedwabnego w YouTube. Rabini żydowscy chcą ekshumacji Jedwabne-ekshumacja.org Dlaczego raport prof. Koli wskazujący na pochodzenie łusek, broni i kolejnych odsłanianych warstw ziemi został UTAJNIONY I DO TEJ PORY JEST TAJNY??? Dlaczego przedstawiciel Mossadu na Polskę Daniels jest cytowany przez wszystkie polskie media jak współczesny Nowosilcow??? Kim w ogóle jest ta persona i kto ją sponsoruje?? Dzisiaj p. Daniels był gościem Ojca Rydzyka w Radio Maryja. ! Ojciec zadowolił się odpowiedzią p. Danielsa, że żydzi nie lubią robić ekshumacji, bo ciało i dusza są złączone. ( na pyt .o Jedwabne)!  Ekshumacja w Jedwabnem przy zachowaniu należytego szacunku powinna być dokończona, w tym celu należy wywierać presję na nasze władze i to będzie kolejny test na ich samodzielność. Miejsce położone jest na terytorium Polski, a cała rzecz dotyczy polskich obywateli. Żydzi też oburzają się, gdy mówi się o tym, że i wśród nich byli też szmalcownicy, którzy donosili na współbraci. Wg nich nie należy o tym mówić...
 • @Tokarski
  Do znudzenia: ,"kultura" mongolskich czy turecko-chazarskich plemion (rodowód żydów polskich) ma kompletnie inne wartości za nadrzędne niż kultura Słowiańska, Polska, czy mówiąc kultura białego człowieka.
  Słowianie w chwili zagrożenia w pierwszym rzędzie ratują: dzieci, kobiety i starców (niedołężnych) (słabi do środka koła silni na zewnątrz).
  Koczownicy w swojej ,"świętej księdze" mają prawo, które nakazuje im jako obowiązek religijny ratować w pierwszym rzędzie własną DUPĘ (ma ono nawet jakaś ichnią nazwę). Żeby było śmieszniej, te wszystkie kapo z gett, ta ich żydowska policja, i inni zasłużeni żydzi dla niemieckiej machiny śmierci, powoływali się na to prawo w Jerozolimskich sądach i BYLI UNIEWINNIANI. TO NIE JEST NASZA KULTURA….TYLKO JAKAŚ PARCHATA MORALNIE.
 • @kula Lis 67 21:13:28
  sprawa Jedwabnego jest arcyboleśnie prosta - gdy okazało się, że na miejscu mordu pojawiają się łuski, kwestią chwili było, że zaczną pojawiać się pociski - łuski jak wiadomo nie zabijają, ale też rzadko występują samoistnie.

  Więc świątobliwi rabini widząc, że cała antypolska narracja za chwilę rozpadnie się w pył i będzie nadawała się wyłącznie by ją o kant dupy rozbić(bo skąd u Polaków niemiecka broń i amunicja?) - doznali nagłego przypływu talmudycznego mistycyzmu i zażądali od prezydenta Kaczyńskiego natychmiastowego wstrzymania prac - w trosce oczywiście o spokój dusz zabitych.

  Więc prace zostały wstrzymane - ale NIE z inicjatywy strony polskiej
 • @Tokarski
  Izrael blokuje badania historyczne o swych zbrodniach. Szef izraelskich archiwów państwowych, odchodzący na emeryturę Yaakov Lazovik ujawnił w centrolewicowym „Ha’aretz”, że państwo żydowskie z premedytacją uniemożliwia badania historyczne na temat ciemnych kart swej historii blokując dostęp do archiwów. „To niegodne państwa demokratycznego” – powiedział Lazovik. „Większość zawartości archiwów państwowych została zamknięta i nigdy nie zostanie udostępniona” – powiedział Lazovik. Zwrócił uwagę na niezwykle rygorystyczną politykę historyczną Izraela rządzonego od lat przez nacjonalistyczną skrajną prawicę. Według niego, władze skutecznie odcinają naukowców od „podstawowego surowca” historycznego. Niewielka część „kłopotliwych” archiwów, która może być teoretycznie ujawniona (po 50 latach) „została poddana głupim restrykcjom, bez żadnej jawności i kontroli publicznej” – twierdzi Lazovik.

  Ujawnił ponadto, że wiele starych dokumentów państwo ukrywa pod pretekstem „bezpieczeństwa narodowego”, choć większość z nich w ogóle nie jest związana z kwestiami bezpieczeństwa , a jedynie z nieprzestrzeganiem praw człowieka lub dotyczy spraw, które „nie stawiają Izraela w pozytywnym świetle”.

  „W demokracji nie można ukrywać informacji tylko dlatego, że jest nieprzyjemna. Demokracje wręcz zabraniają takiego ukrywania, (…) bo podstawowym obowiązkiem demokratycznym jest wolność wyrażania opinii przez obywateli na temat swych reprezentantów” – zaznaczył szef izraelskich archiwów. Zwrócił uwagę, że społeczeństwo izraelskie jakoś przeżyło upadek kłamliwej, oficjalnej wersji historii, według której Palestyńczycy „po prostu sami uciekli” z wielu regionów swego kraju w czasie wojny z 1948 r., podczas gdy stali się ofiarami czystki etnicznej, co przypomnieli tzw. nowi historycy.

  Według Lazovika Izraelczycy popełnili szereg zbrodni wojennych a Izrael traktował swych arabskich obywateli w sposób „sprzeczny z demokracją”. „Skoro Izrael podejmuje działania, które każdy sąd, tutaj lub za granicą, odrzuciłby, obywatele powinni je znać i zdecydować, czy się z nimi zgadzają. Wolność informacji jest koniecznym składnikiem państwa demokratycznego” – powiedział dla „Ha’aretz”.

  Lazovik zaproponował ograniczenie cenzury wojskowej w zarządzaniu archiwami: „Można zrozumieć konieczność cenzury w pewnych okolicznościach, ale pozostawianie cenzorom decyzji w kwestiach nieoperacyjnych nie ma precedensu w społeczeństwach demokratycznych.”

  Autorstwo: JSz
  Źródło: Strajk.eu


  Ps..To samo dzieje się w Polsce, której urzędy i instytucje blokują dyskusję i uniemożliwiają badania (zatrzymanie ekshumacji w Jedwabnem), powodują zwolnienie prof K. Jasiewicza w wyniku nagonki środowisk Gazety Wyborczej czy Centrum Badań nad Zagładą Żydów po jego wywiadzie dla Focus przez pro. M.Kleibera w maju 2013 ( oto nazwiska osób które dyskusję postrzegają jako knebel, i protestowały przeciwko możliwości wyrażania opinii, innych niż zazwyczaj:
  Barbara Engelking
  Jan Grabowski
  Agnieszka Haska
  Marta Janczewska
  Jacek Leociak
  Dariusz Libionka
  Małgorzata Melchior
  Jakub Petelewicz
  Alina Skibińska
  Andrzej Żbikowski
  prof. Władysław Bartoszewski,
  Paula Sawicka, Stefan Cieśla,
  Aleksandra Gliszczyńska Grabias,
  Marek Gumkowski,
  Jan Herczyński,
  Elżbieta Petrajtis O’Neil,
  Monika Wieczyńska
  Jerzy Jedlicki –prof. dr hab.
  Paweł Śpiewak,
  Piotr Cywiński,
  dr Łukasz Kamiński,
  Piotr Mucharski,
  Jarosław Kurski,
  Grzegorz Gauden –
  dr Krzysztof Persak, ISP PAN, IPN
  Marek Zając,
  Zygmunt Stępiński,
  prof. dr hab. Andrzej Friszke,
  prof. dr hab. Andrzej Rychard,
  dr hab. Piotr Maciej Majewski,
  prof. dr hab. Dariusz Stola,
  prof. dr hab. Feliks Tych
  prof. dr hab. Szymon Rudnicki
  prof. Jean Charles Szurek,
  dr Janusz Marszalec,
  dr Joanna Nalewajko-Kulikov,
  Robert Kuwałek,
  dr Grzegorz Krzywiec,
  Ewa Wiatr,
  Marian Turski
  dr Elżbieta Janicka,
  dr Adam Puławski,
  Piotr Jassem,
  prof. dr hab. Antoni Sułek
  dr hab. Bozena Szaynok,
  dr Adam Leszczyński,
  prof. dr hab. Andrzej Paczkowski, ISP PAN
  dr Marcin Zaremba, ISP PAN
  dr Piotr Osęka, ISP, PAN
  dr Michał Bilewicz,
  Marcin Święcicki,)
  https://forumemjot.wordpress.com/2013/04/07/zapamietac-te-nazwiska-potepienie-prof-k-jasiewicza/


  Ps.II..Robią z ludzi idiotów a z młodych naiwnych dzieci okrutnych zindoktrynowanych wojaków. Wojsko Izraela to dzieciaki. Liceum zaledwie. Zindoktrynowani w YadWaszem i szkołach nauczeni nienawidzić wrogów Izraela (Palestyńczycy i wszyscy sąsiedzi) nienawiścią do SSmanów. To interesujący udany eksperyment manipulacji. Stalin dał Rosji religię pabiedy. Izrael dał im Szoach. To dlatego wciąż z czystym sumieniem grają role ofiar w Gettcie Warszawskim a sami utrzymują jedno z najdłużej gnębionych Getto Gazy. I nie czuja dysonansu. My mamy kłopot z przeszłością. Ale żydzi nas biją tym na głowę. Ich władza rękami armii (lub odwrotnie) tylko podtrzymuje te chorobę. Choroba ta to ich główny napęd wojenny. Nie miłość do ojczyzny ani miłość do Boga, Tego od Którego te ziemie dzierżawią. Głównie strach przed wrogiem i SSmańska nienawiść. To dramat. I chichot historii.
 • ***
  Wszyscy doskonale wiedzą ,że chodzi tylko o pieniądze , i to od dawna i o przynajmniej 65 mld $ ale ,że każdy też wie ,że tak na prawdę ani państwu Izrael ani żadnej żydowskiej organizacji nie należy się nawet jeden dolar , stąd trzeba snuć w mediach różne opowieści "okołobrzegowe" a nie mówić o konkretach bo te są nierealne ,są nie do przeprowadzenia bo nie ma najmniejszej prawnej podstawy do wypłacania odszkodowań państwu Izrael czy tym bardziej żydowskim organizacjom a jedynie autentycznym spadkobiercom , przy czym należałoby przy ewentualnej rekompensacie uwzględnić "losy " tych majątków czyli ich stan zaraz po wojnie , koszty odbudowy , remontów , podatków , innymi słowy , po takiej procedurze "niewarta skórka wyprawki" , co zresztą przyzwoici Żydzi , np Norman Finkelstein , wiedzą i pomimo ,że mają jak najbardziej prawo do odszkodowań z niego nie korzystają
 • @puuuq 22:17:33
  Wybrany w roku 1998 nowym kanclerzem Niemiec Gerhard Schroeder w jednym ze swoich pierwszych przemówień oświadczył, że „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”. W rezultacie doszło do ścisłej koordynacji żydowskiej polityki historycznej z polityka historyczną niemiecką; niemiecka polityka historyczna skierowana jest na stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, a w tej sytuacji żydowska polityka historyczna nastawiła się na poszukiwanie winowajcy zastępczego, dzięki któremu można by nadal eksploatować materialnie holokaust. Na tego winowajcę zastępczego wytypowana została Polska. W ten sposób doszło do zorganizowania z wielkim przytupem uroczystości w Jedwabnem, podczas których naród polski został oskarżony o współudział w zbrodniach II wojny światowej, a oskarżenie to zostało potwierdzone przez człowieka który był dla Polski prawdziwym nieszczęściem, czyli przez prezydenta Izaaka Stolzmana alias Aleksandra Kwaśniewskiego. Prezydent Stolzman alias Kwaśniewski za Jedwabne "przeprosił", co opinia międzynarodowa odebrała jednoznacznie, jako potwierdzenie wszystkich oskarżeń. Podobne przeprosiny przed Knesetem wygłosił L.Wałęsa. Minęło kolejnych 10 lat i następny prezydent RP, Bronisław Komorowski, wystosował do uczestników skromniejszej już uroczystości w Jedwabnem list w którym zawarł haniebną sugestię, by naród polski przyzwyczaił się do myśli, że był również sprawcą. Rozumiem,że chodzi o całą burzę z nowelizacją ustawy o IPN?
  Oczywiście,że zasadna i ma to głębszy podtekst. Jeżeli nasze służby specjalne działają to, nie wierzę że jazgot eskimosów był dla rządu zaskoczeniem. W takim razie jest to z naszej strony raz: próba wybicia się na jako-taką suwerenność i niezależność a dwa: sonda, jak daleko możemy pójść w konfrontacji z USA. Następną ewentualnością może być desperacka próba prawnego zablokowania w kraju amerykańskiej ustawy 447, teraz w senacie 1226, to, że Trump ją podpisze jest pewne. Polska dyplomacja nie zrobiła totalnie nic aby tą amerykańską ustawę zablokować a obecne działania Polonii nie mają szans na jakiekolwiek powodzenie, ekipa PiS, z nieznanych mi powodów przespała cała sprawę(głupota? ignorancja? agenturalność?) a teraz obudziła się z ręką w nocniku po łokieć. Czy coś ugramy , czy padniemy z kretesem pokaże przyszłość ale czy tak czy tak to już teraz bardzo ważne są jasne i zdecydowane działania polityczne na arenie międzynarodowej, potrzebna jest nam elastyczność której w polskiej polityce międzynarodowej brakuje od zawsze. Na forach Europy, trwa od dwóch dni zmasowany atak polskich forumowiczów, którzy piszą i wyjaśniają prawdę. To więcej da, aniżeli dyplomacja. Ultimatum wystosowane przez Departament Stanu USA pokazuje nam, że sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi tak naprawdę może nie być wart funta kłaków, podobnie jak komplementy, jakie sadził nam prezydent Donald Trump podczas swojej wizyty w Warszawie.
 • @puuuq 22:17:33
  W tym właśnie kontekście wypowiedział się prezydent Duda:

  „Przepraszam bardzo, ale myśmy podczas II Wojny Światowej stracili 6 milionów obywateli jako państwo, które zostało de facto zlikwidowane przez Niemcy i Rosję sowiecką, które nas wtedy rozdarły. Polski nie było na mapie, w sensie geograficznym państwo nie istniało. Mieliśmy rząd na uchodźstwie, który finalnie osiadł w Londynie, ale państwa polskiego jako takiego bytu politycznego nie było. Były tylko ziemie polskie”

  Przemówienie Dudy
  https://youtu.be/K7AkNQ68H-Y

  Prezydent powinien dziś być zajęty pakowaniem ciepłych skarpet a najdalej w poniedziałek rano wylądować na Szeremietiewie i spotkać się z Putinem, potem Pekin i Ankara, Teheran i Mińsk też byłby wskazany. Chociaż stosunki z Rosją i tak muszą ulec polepszeniu bo chodzi o nasze bezpieczeństwo, to taka podróż nie musiałaby zaowocować jakimiś rewolucyjnymi zmianami w naszej polityce zagranicznej, za to jasno wskazałaby na możliwość takich zmian. Może Tel Awiw, Waszyngton i Berlin zauważyłyby, że nie są jedynymi stolicami na świecie? Na koniec pytanie: Dlaczego rząd polski płacił emeryturę Morelowi winnemu zbrodni na Polakach, a mieszkającemu w Izraelu? ? W kwocie 4700 zł! Zacząć wreszcie rozliczać zbrodniarzy żydowskich w Polsce. Otriad Bielskich to nie jedyna taka banda, dużo można się dowiedzieć tu:

  https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/24/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/
 • @puuuq 22:17:33
  ATAK IZRAELA OBNAŻYŁ ZGNILIZNĘ MORALNĄ POLAKÓW !!

  https://www.youtube.com/watch?v=gIJqmhlrLOc


  https://www.youtube.com/watch?v=MTHoQGKlRyQ


  Wystarczy obejrzeć ten fragment programu studio Polska TVP jak polak powiedział prawdę o żydach w obecności żyda który na mówioną prawdę o nich obraził się i uciekł ze studia a pani Ogórek i reszta idiotów pobiegli za nim dupę mu lizać i wielce z honorami żyd wrócił do studia z powrotem a co nie którzy mu jeszcze klaskali. Żałosne. Powinni zasadzić mu kopa w tyłek. Żydzi mega nas obrażać my nie możemy się bronić. Powiedzieć żydowi prawdę to musisz go na kolanach przepraszać. Żydowski pisarz jego Ojciec bezczelnie opluwał Polaków Artur Sandauer, tak bez szczelnie uzasadniał żydowską przemoc i dominację:
  "W czasie wojny zginęli prości żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce, to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję a Polacy masy pracujące". Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa , to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może Polska Ręka bić żydowskiej głowy. Ten wpis znajduje się w: "Lista Żydów w Polsce i Kod Żyda w PESEL"! Każdy Polak powinien wydrukować sobie pierwsze 5 stron i czytać codziennie, dokąd się nie nauczy. Jest w tym dużo prawdy. Pozostałe strony są bardzo przydatne. Niebawem okaże się, że Hitler to nasz ziomal...Od 30 lat w Polskim sejmie siedzą: 80% żydów,10% Ukraińców,10% Polaków i teraz mamy tego efekty...Ks. Tworkowski miał rację... Za rozpowszechnianie jego książki czy broszury w 2015 roku w Krakowie walili wyroki... To co się dzieje z jednej strony to dramat a z drugiej widać całą obłudę i kłamstwa którymi byliśmy karmieni i dobrze że wyszło w końcu bo dalej większość polazłaby jak barany na rzeź... Zobaczymy co dalej będzie... Pobudka? Czy śmierć...
 • @Tokarski
  Jak żydzi witali Niemców – równie entuzjastycznie jak Sowietów. Żydzi wyłapywali i mordowali Polaków podczas kampanii wrześniowej 1939
  Stosując tą samą broń, jaką obecnie stosują syjoniści przeciwko Polsce i Polakom, — zacznijmy głośno na cały świat pisać i mówić o zbrodni Milicji Żydowskiej, która we wrześniu 1939r. w Zamościu po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich rozstrzeliwując ich na miejscu albo przekazując NKWD. We wrześniu 1939 roku, gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie
  “Gdy kolumna szła przez miasteczko miejscowi żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami…”

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1767-jan-31-16-37-1.jpg?w=587&h=395

  Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku, Krakowie.

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1768-feb-01-12-06-3.jpg?w=640

  W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w odświętnym stroju – cyt prof. Krzysztof Jasiewicz.

  Albo, że — całowali wjeżdżające czołgi sowieckie do Wilna lub z radością —nosili trumnę z napisem Polska — we w Lwowie.

  Albo mówmy o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939r. w licznych miejscowościach na wschodzie, o masowej kolaboracji żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście

  — o czym pisali nawet żydowscy pisarze — świadkowie tamtych dni —

  Emanuel Ringelblum,
  Chaim Aron Kapłan
  czy nawet sam Marek Edelman
  jak również tysiące polskich świadków
  I tak żydzi powiedzą, — że to wyrwane z kontekstu, lub, że Polacy to antysemici więc nie są wiarygodni.

  I tak jak w wypadku tego dzieciaka zrobią wszystko, aby pokazać, że to nie oni a swoi sami go zabili.

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1772-feb-01-12-42-4.jpg?w=374&h=483

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/screenhunter_1769-feb-01-12-14-5.jpg?w=356&h=837

  Żydowski capo kolaborujący z oficerem SS. http://detektywprawdy.blogspot.com.au/2013/06/zydzi-wyapywali-i-mordowali-polakow.html

  http://ruch-obywatelski.com/polska/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

  Jak żydzi witali Niemców równie entuzjastycznie jak Sowietów.
  Później zaczęła się tragedia…Wkroczenie Niemców w czerwcu 1941 r. do Międzyrzeca Koreckiego pan Julian zapamiętał równie dobrze jak Sowietów w 1939 r. W jakiejś mierze było ono podobne do ich wejścia do miasta. — Nowych okupantów witał ten sam kahał żydowski.

  Materiał pochodzi ze strony KRESY.PL

  Byłem znowu na rynku i widziałem, z jakim entuzjazmem żydzi witali Niemców wspomina Julian Jamróz. Ci zbaranieli, byli zdziwieni i wściekli. Oficerowie zaczęli bić po twarzach i kopać starszyznę żydowską, a żołnierze wywracać przygotowane stoły. Zrobił się wielki lament aj waj, szatan przyszedł można było usłyszeć z tłumu uciekających żydów. Polacy też byli przestraszeni. Okazało się jednak, że nie było tak źle.
  Niemcy wprowadzili porządek i unormowali wszystkie sprawy. W sklepach ponownie pojawiły się towary. Ludzie odetchnęli, bo za Sowietów po najprostsze artykuły takie jak nafta, czy mydło trzeba było stać w kolejce. Jak ktoś nie piekł sam chleba, to też miał kłopot z jego kupnem. Niemcy zamknęli tylko szkołę i zamienili ją w koszary miejscowego garnizonu, składającego się z kompanii Wehrmachtu.
  Ukraińcy tolerowani przez Niemców od początku zaczęli się szarogęsić.
  Dokonali pogromu żydów, w trakcie którego splądrowali ich domy. W 1942 r. w Międzyrzecu zostało utworzone getto żydowskie, szybko zresztą zlikwidowane przez (nadzorowaną przez Niemców) policję ukraińską. W tym samym czasie tu i ówdzie słyszało się już o napadach na Polaków, które w 1943 r. zaczęły przybierać masowy charakter. Byłem wtedy ministrantem w parafii św. Antoniego, której proboszczował ks. Jan Pająk i uczestniczyłem w pogrzebach ofiar z okolicznych miejscowości, których było po kilka dziennie. Naoglądałem się tylu strasznych rzeczy, które wciąż śnią mi się po nocach.

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/02/liberators-6.jpg?w=640
  Ludność ukraińska wita oddziały niemieckie.
  Za:

  http://justice4poland.com/2016/02/01/zydzi-wylapywali-i-mordowali-polakow-podczas-kampanii-wrzesniowej-1939/

  PS...Niestety zdrada państwa polskiego przez żydów była powszechna. Ich ojczyzną był i jest nadal ZSRR, a nie Polska. Żydzi z trudem przeżyli Jeden holokaust-holokit. Obecnie z jeszcze większym zaangażowaniem pracują na drugi ten może okazać się ostateczny.
 • @Tokarski
  Ambasador Izraela: Jeśli prezydent podpisze nowelizację ustawy o IPN to będzie trudniej znaleźć wspólny język. Jeśli prezydent Andrzej Duda podpisze nowelizację ustawy o IPN to będzie trudniej znaleźć wspólny język. Spotkania grupy roboczej ds. dialogu z Izraelem nie będą mieć sensu – oceniła ambasador Izraela w Polsce, Anna Azari. Azari została spytana w Radiu Zet, czy strona izraelska oczekuje od prezydenta Andrzeja Dudy zawetowania nowelizacji ustawy o IPN. Ambasador oceniła, że brak weta sprawi, że "będzie trudniej" o dialog w relacjach między Polską a Izraelem. Dodała, że spotkania zespołu ds. dialogu prawno-historycznego z Izraelem "nie będą mieć sensu" jeśli prezydent podpiszę nowelę. Jeśli będzie podpisana ustawa dzisiaj czy jutro, to nie będzie czasu na spotkanie. Nie ma sensu spotkanie grup, jeśli wszystko już skończone oświadczyła Azari.

  Ps..Dialog z syjonistami to jak dialog ekumeniczny Kościoła z Islamem. Myślenie o Izraelu jako państwie "demokratycznym" nie ma sensu i na dzisiaj zawsze będzie prowadzić do nieporozumień. Pani ambasador się myli. My nie jesteśmy Palestyńczykami, jeszcze nie. Ambasador nie może decydować o ustawach wydawanych przez parlament ani wywierać presji na prezydencie, który ma swoich doradców. Zbyt "ciepłe" stosunki stały się nieznośne. Krok a nawet dwa do tyłu są wskazane.Maska spadła. Wiemy, z kim mamy do czynienia. Chciałbym podziękować pani ambasador za wyświadczoną polskiemu społeczeństwu przysługę.:) Bo dowiedzieliśmy się m.in. że OBCE państwo ingeruje stale w stanowienie polskiego prawa oraz, ze tzw. "starsi bracia" nienawidzą Polski. Cała bajeczka o braterstwie i wspólnej historii pooooszła się...jebać i dobrze! No i pytanie zasadnicze o które nikt nie pyta. Co prezydent Duda obiecał Izraelowi podczas zeszłorocznej wizyty ? Żadnych informacji poza pustosłowiem grzecznościowym nie przekazano. Pytanie może być kluczowe. Duda co innego tu w Polsce mówi a co innego zrobi, zrobi to co zechcą żydzi, a Polaków to on....Czy Tel Awiw zakończy prezydenturę Dudy na pierwszej kadencji? Żydzi są bardzo przebiegli i mogą grać właśnie na to. Postawili prezydenta pod ścianą płaczu. Jeśli nie podpisze, to o reelekcji w Polsce może zapomnieć. Dodatkowo jego nazwisko zostanie w Polsce trwale naznaczone hańbą. Okaże się, czy mamy w Polsce naszego prezydenta, czy namiestnika Tel Awiwu.
 • @kula Lis 67 16:36:57
  Moze p.Weiss ma racje, tyle, ze Zyd powinien swoja semickosc udowodnic. Niekoniecznie przy pomocy sciagania bielizny ale GENETYCZNIE.
  Z tym bylby klopot.
 • @puuuq 22:17:33
  Żydowskie szczury usiłują się dowartościować. Cała ta hucpa jest okazją do uświadomienia narodom, że głównym wykonawcą holokitu byli żydzi. Tylko oni gorliwie kolaborowali z Niemcami i sowietami. Polacy ścigali kolaborantów i wykonywali na nich KS! Niemal wszyscy żydzi zamordowani w Auschwitz-Birkenau zostali tam dostarczeni przez innych żydów. Ci inni przeżyli i teraz pyskują przeciw Polsce. No jest też kałmucka żydobolszewia, ta wypchnięta przez Gomułkę! A Izrael, poza żołnierzami Andersa, to banda tchórzliwych, śmierdzących morderców i ich przychówku tresowanego w nienawiści do nas. I bardzo dobrze, skurwiela łatwiej jest rozgnieść.
 • @morgan 12:02:05
  http://niezalezna.pl/216170-znany-varsavianista-pochodzenia-zydowskiego-odsyla-ambasador-izraela-wyroznienie
 • @morgan 12:02:05
  Jeszcze większą odpowiedzialność od Judenratów za żydowską żagładę ponosi Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst), zwana potocznie policją żydowską. Była najsprawniejszym narzędziem w rękach Niemców. Tylko w warszawskim getcie służbę pełniło około 2500 żydowskich policjantów. W drugim co wielkości getcie łódzkim było ich 1200, w getcie lwowskim zaś prawie 500. W skali całej okupowanej przez Niemców Polski mogło to być nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Na co dzień członkowie Żydowskiej Służby Porządkowej dokonywali rekwizycji, łapanek i kierowali tysiące żydów do transportów śmierci. Robili to z gorliwością i bezwzględnością. O tej bezwzględności może świadczyć m.in. to, że jak stwierdził Baruch Goldstein, przed wojną współorganizator bojówek Bundu "każdego dnia, by uratować własną skórę, każdy policjant żydowski przyprowadzał siedem osób, aby je poświęcić na ołtarzu dyskryminacji. Przyprowadzał ze sobą kogokolwiek, mógł schwytać przyjaciół, krewnych, nawet członków najbliższej rodziny". Żydowska policja budziła przerażenie i wstręt wśród mieszkańców getta a także samych Niemców. Miała ona w swoich szeregach postacie szczególnie odrażające. Był nią na pewno Józef Szeryński przedwojenny inspektor policji państwowej w Lublinie, który został szefem żydowskiej policji w warszawskim getcie. W czasie największego dramatu warszawskiego getta osobiście brał udział w selekcji żydów do transportów "śmierci", kierowanych do Treblinki. Pilnował, aby trafiły tam także dzieci i chorzy. Taką postacią był również zastępca Szeryńskiego przedwojenny adwokat Jakub Lejkin. On także osobiście nadzorował deportację warszawskich żydów do Treblinki. Robił to szczególnie gorliwie na przestrzeni lipca i września 1942 r., z zapałem wyciągając swoich współbraci z mieszkań i kryjówek. Robił to na oczach obserwujących i fotografujących wszystko Niemców. Ale byli także inni, którzy nie zawahali się posłać na śmierć nawet swoich najbliższych. Anatol Chari żydowski policjant w łódzkim getcie wepchnął do transportu śmierci swoją narzeczoną. Calek Perechodnik policjant w getcie w podwarszawskim Otwocku umieścił w transporcie do Treblinki swoją żonę i dwuletnią córeczkę. Najsłynniejszy kronikarz warszawskiego getta Emanuel Ringelblum o roli żydowskiej policji pisał, że "wyróżniała się również straszliwą korupcją i demoralizacją".
 • @Tokarski
  Tego także trzeba zapamiętać! Hej Czaputowicz co to znaczy: Natomiast nazywanie Polski, Polaków jako tych, którzy uczestniczyli w Holokauście - uważam że to jest niepotrzebne, PRZEDWCZESNE!" ? za te słowa pan minister powinien zostać zdymisjonowany. Z jakiej Ty chłopie jesteś zmiany? Przedwczesne to znaczy, że za rok chcesz oświadczyć, że jednak Polacy byli winni holocaustu? Czy nie macie kogoś z bardziej precyzyjnego na MSZ? Jak to możliwe, że jest ktoś taki ministrem dyplomacji? Przedwcześnie to awansowano pana Czaputowicza na ministra. Taka łamaga dyplomatyczna nie powinna być ministrem. Do tego ma w życiorysie romans z Unią Wolności - co mówi samo za siebie.....Podobno został szefem MSZ, bo w ostatniej chwili zrezygnował inny kandydat. Pytanie: kto był tym kandydatem i dlaczego zrezygnował? No niestety znowu rząd kierowany przez PiS mnie rozczarowuje, jak długo ta litwaczka -moskalka będzie ambasadorem Izraela w Rzeczypospolitej Polskiej? Panowie jaj nie macie?
 • @All
  wszystkim z podziękowaniem za merytoryczne komentarze - oraz za oceny tekstu
 • @Tokarski
  "Nie będzie takiej wizyty". Izraelski minister edukacji jednak nie przyjedzie do Polski....Dlaczego Naftali Bennett nie przyjedzie ? Przestraszył się kości Wyklętych ? Niech przyjedzie i da wykład, jak się planuje, projektuje, buduje i prowadzi gułagi oraz ludobójstwo na masową skalę. Kto to taki prowadził gułagi, w których zamordowano min. 10 mln Rosjan ? Co to byli za "specjaliści", jakiej narodowości ?


  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d9/Gulag_Location_Map_af.svg/2000px-Gulag_Location_Map_af.svg.png
 • A mnie zastanawia
  kiedy było więcej szmalcowników, w czasie wojny czy teraz i jakiego byli i są pochodzenia. Pytam bo już nie mogę na te sprzedajne mordy patrzeć.
  Nie wiem czy to co się dzieje to ustawka, ale jedno jest pewne . Zobaczyliśmy te wredne ryje w pełnej krasie. Przynajmniej część z nich, bo zapewne i po drugiej stronie jest ich niemało. Tutaj potrzebny byłby podziemny trybunał i dwa wyroki do wyboru. Banicja lub dół.
 • @zadziwiony 20:52:42
  i to jest bardzo dobrze postawione pytanie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31