Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 3334 komentarze

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Lechici skazani na wieczną służalczość - wobec Żydów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...skąd się to wszystko wzięło...?

 

...proszę Państwa – kilkanaście dni otworzyło się okienko z wiedzą o współczesnej polityce państwa Izrael wobec naszego kraju. Sądząc po powracającej narracji, otworzyło się jedynie na chwilę – więc warto skorzystać z okazji, by pociągnąć ten wątek dalej.

Tym bardziej, że jako się rzekło, okienko zdaje się zamykać, a klameczka do jego otwarcia – jakby rozpływać się we mgle.

Znów słyszymy czołobitne zapewnienia o naszych dobrych intencjach, o otwarciu na potrzeby Izraela, o tysiącletniej wspólnej historii – o naszym braterstwie z Żydami.... Znów wyjaśniamy, tłumaczymy, jest nam przykro... Czyli: opluci, obrażeni, upokorzeni – dalej włazimy w żydowską dupę – bez mydła i ochoczo. Tzn głównie nasi politycy wszystkich opcji – wyjątki zasługują na szacunek, co nie zmienia faktu, że są – wyjątkami.

 

Pan Mateusz Morawiecki zatrudniony i opłacany przez nas na stanowisku premiera mówi, że Żydzi są naszymi braćmi. Pomijając formułę tyleż oczywistą, co nic nie znaczącą, że wszyscy ludzie są braćmi, zachodzimy w głowę – cóż dokładnie nasz pracownik miał na myśli? Jedyne co przychodzi mi do głowy, to to, że Żydzi są braćmi dla pana Morawieckiego. Ale w takim razi nasuwa się pytanie, czy pan Morawiecki aby na pewno zajmuje właściwe dla siebie stanowisko. Bo jeżeli Żydzi są braćmi pana Morawieckiego, to być może bardziej nadawałby się on na stanowisko premiera ...Izraela?

Przecież mówił wyraźnie Szewach Weiss do studentki: „Żyd ma obowiązki i winien jest lojalność przede wszystkim wobec Izraela” Więc skoro pan Morawiecki ma braci Żydów - a nie słyszałem by Polaków nazywał braćmi....

 

Nie bez znaczenia jest doprecyzowanie owej „formuły braterstwa” - jak, skoro jest, wygląda ona w rzeczywistości. Otóż nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest to ten sam rodzaj braterstwa, który łączy dupę z batem, psa z kleszczem, czy okradzionego ze złodziejem.

 

Nieopatrznie i bezrefleksyjnie sprowadzeni niegdyś nigdzie nie chciani i zewsząd za swoje paskudne sprawki przeganiani włóczędzy – gdy tylko poczuli się na naszej ziemi pewnie – rozpoczęli swoją zwykłą działalność – zmierzającą do nabycia szczególnych praw, uzyskania przywilejów, w tym nietykalności ze strony prawa miejscowego, wnikania i uzyskiwania wpływu na struktury władzy. Nade wszystko zaś bogacenia się i zagrabiania wszelkich dóbr jakie udało się – kłamstwem, podstępem, przekupstwem, gdy trzeba zbrodnią – pozyskać. Tak to braterstwo, ta „1000letnia wspólnota” wyglądały. Dopóki państwo było silne, radziło sobie – lepiej lub gorzej z „braćmi”. Gdy państwo polskie osłabło, po znacznej części z własnej („szlachcic” nie raz i nie dwa znaczyło tyle co – „idiota”) winy - „bracia” przypuścili szturm o całość łupów. W tym celu ochoczo wchodzili w kolaborację z zaborcami, w porozumieniu z nimi dokonywali prowokacji mających na celu dalsze osłabianie resztek państwa i żywiołu polskiego. I brali nagrody. Jest na ten temat naprawdę dużo materiałów opracowanych przez historyków – ja tylko sygnalizuję temat.

 

Prowadzili – i prowadzą do dziś bezustanną walkę z państwem polskim i jego obywatelami – walkę o zawłaszczenie państwa, zaś jego obywateli uczynienia niewolnikami na usługach „braci”.

 

Lapidarnie tę walkę nazywali polscy komuniści lat 50tych i 60tych – mówiono wtedy, że toczy się walka Chamów z Żydami. Dobrze byłoby żeby wszyscy moi rodacy uświadomili sobie, że ta walka toczy się nadal, bezustannie do dnia dzisiejszego. Walka Chamów z Żydami trwa do dziś.

 

Warto również zauważyć, że to polscy komuniści (choć to określenie dalece nieprecyzyjne, traktujmy je umownie) trafnie definiowali głównego wroga Polski i jej obywateli – to Władysław Gomułka i jemu współcześni wskazywali na syjonistów jako intrygantów, prowokatorów i podżegaczy - i dążyli do usunięcia ich przede wszystkim ze struktur władzy, ale i z granic państwa. Podobne działania w wojsku sprawnie i ochoczo podejmował GENERAŁ Wojciech Jaruzelski. Spróbujmy przyjąć, że to jest przyczyna niedawnego wściekłego ataku Macierewicza na Generałów, oraz bezwzględnego deprecjonowania całego dorobku PRL – to powinno nam wiele wyjaśnić. To jest atak, zemsta - za jednoznaczne wskazanie sprawców wszelkich polskich problemów.

 

Sprawy polskie szły w latach 60 tych, 70 na tyle niewłaściwie z punktu widzenia planów geopolitycznych przypisanych Polsce przez międzynarodowe żydostwo – że sprokurowano definitywne przejęcie władzy. Wykreowano konflikty społeczne, na ich bazie stworzono różne ruchy opozycyjne. Ich cechą wspólną było to, że nawet jeżeli w początkowej fazie były one spontaniczne obywatelskie i rzeczywiście patriotyczne, to bardzo szybko były one infiltrowane przez „właściwych opozycjonistów” - i to ci ostatni prędziutko zaczynali grać pierwsze skrzypce, przejmować nad tymi ruchami kontrolę, wreszcie, jak uczy przykład Solidarności – całkowicie przejąć władzę w strukturach opozycyjnych, eliminując z nich element obywatelski.

 

Symbolicznym zwieńczeniem owego procesu określam widok stołu obrad w Magdalence – stołu przy którym siedzą już tylko właściwi opozycjoniści – zaś JEDYNYMI symbolami państwowymi – w miejscu i okolicznościach gdzie debatowano nad przyszłością Polski - jakie udaje się wypatrzeć – są dwie pokaźne MENORY na szczytach stołu. Menory – oficjalne symbole państwa Izrael. To nasuwa się pytanie: o przyszłości jakiego państwa debatowano przy tak przyozdobionym stole?

 

Generałowie oczywiści brali w tym udział – jestem jednak przekonany, że mieli całkowitą świadomość, że geopolityki nie da się zatrzymać. I skoro decyzje zapadły, to zostaną wdrożone – z ich udziałem – lub po ich trupach – i trupach setek tysięcy Polaków.

 

I tak się te rzeczy toczyły przez następnych blisko 30 lat – byliśmy utrzymywani w całkowitej nieświadomości, nikt nic nie mówił o interesach Izraela w Polsce. Bez względu na opcję polityczną polityków i mediów, panowała zgodna niczym nie zmącona, usypiająca czujność cisza.

 

Cisza na tyle usypiająca czujność, że w jej pułapkę wpadł premier Izraela Netanjahu – rozpętując z dość bzdurnego powodu publiczną międzynarodową awanturę. Pan Netanjahu poczuł się na tyle pewnie w stosunku do polskich władz, że uznał iż może sobie bezkarnie pozwolić na taką międzynarodową grandę.

 

I to jest, pojawiła się ta nasza szansa. Nie powinniśmy pozwolić by sprawa przyschła. To jest moment na publiczną weryfikację sojuszy jakie zawiera nasz obecny (poprzednie zresztą też, tyle że poprzednie nie zdobyłyby się na postawienie się Izraelowi, nawet nie próbowałyby nowelizować ustawy o IPN – raczej zlikwidowałyby go) rząd.

 

Istotnym elementem ciszy otulającej od lat sprawy państwa Izrael jest całkowity brak naszej wiedzy o postrzeganiu tego państwa przez międzynarodową opinię publiczną. Otóż jest to państwo NA CAŁYM ŚWIECIE w sposób nie pozostawiający wątpliwości atakowane za swoją politykę tak wobec Palestyny, jak i angażowanie się w najprzeróżniejsze konflikty i awantury na całym świecie. Trudno jest o niepodważalne dowody, ale wskazuje się na szereg poszlak i przypuszczeń dających do myślenie w takich sprawach jak „wiosna ludów” w północnej Afryce, konflikt w Syrii będący zapewne jej częścią, a nie zakończony jeszcze „obaleniem dyktatora” i pogrążeniem Syrii w zbawczej demokracji na wzór libijski jedynie dlatego, że akurat w tym regionie splatają się i krzyżują interesy naprawdę poważnych graczy (Turcja, Iran, państwa arabskie, Rosja) i żaden z nich nie może pozwolić sobie na to by w tym strategicznym rejonie karty rozdawały USA – czyli Izrael. Tylko dlatego Assad jeszcze żyje – gdyby Syria leżała gdzie indziej – nikt by nie kiwnął palcem w jego obronie.

 

Jest wielką tajemnicą – wracając do spraw Izraela – że państwo to nie prowadzi żadnych walk z tzw Państwem Islamskim.

 

Jest wiele innych tajemnic dotyczących państwa okupującego ziemie palestyńskie – nie miejsce i nie czas je wymieniać – chodzi raczej o konkluzję.

 

Wdajemy się w sojusz z państwem postrzeganym jako międzynarodowy awanturnik pierwszej kategorii. Z państwem z którym w zasadzie nikt z poważnych graczy międzynarodowych oprócz USA nie chce mieć za wiele do czynienia. Z państwem, nacją z którym/którą łączą nas wieloletnie, nawet wielosetletnie bardzo nieprzyjemne jak wyżej wykazano doświadczenia. Z państwem, które sposób otwarty nas lekceważy, obraża , pomawia, próbuje oszukać. Państwem nakłaniającym inne państwa/rządy do aktywnego uczestnictwa w LINCZU na Polsce.. A my, nasi rządzący nieustannie skłaniają się ku przyjęciu wobec Izraela postawy kolanowo-łokciowej. Po co, dlaczego?

 

Przecież wystarczy podliczyć rachunki. Słyszeliśmy na przykład z żydowskich ust, że śmierć Polaka to taki akt fizyczny -ale śmierć Żyda – to mistycyzm. Zostawiając na chwilę na boku fakt, że za taki tekst ze strony uratowanego (bo nie uratowany nie miałby okazji go wygłosić) należy się usunięcie kopniakiem za drzwi Policzmy monety.

 

Ile może kosztować taki mistyczny akt URATOWANIA jednego Żyda? Bo przecież nie mieliśmy obowiązku ratować kogokolwiek, było to nawet wbrew obowiązującemu prawu – każde takie uratowanie to BONUS, zysk dla uratowanych.

Więc ile? Drzewka są tanie, zostawmy je na boku. Każde takie mistyczne życie jest wiele warte – pewnie jakieś … 100milionów ...dolarów - choć biorąc pod uwagę mistycyzm, to jest to kwota raczej nie doszacowana. Ale niech będzie, miejmy gest, te 100milionów - od łebka. Przemnóżmy to przez ilość uratowanych – a możemy przyjąć, że każdy kto nie zginął a wyjechał z ziem polskich to uratowany – i jego dzieci – i wnuki – i prawnuki – i przyszłe pokolenia …. nie byłoby ich gdyby ten co wyjechał – nie wyjechał, bo nie zostałby uratowany.

 

To ile to będzie miliardów dolarów? Zamiast się płaszczyć i przepraszać za winy niepopełnione – wystawmy taki rachunek Izraelitom. I od jego zapłacenia uzależnijmy rozpatrywanie wszelkich roszczeń z ich strony. Oraz wszelkie ewentualne wsparcie ich interesów na płaszczyźnie międzynarodowej. Oraz wszelkie zakupy w Izraelu-i inwestycje Izraela w Polsce.

 

To proste – skoro możemy wystawić rachunek za II wojnę światową Niemcom – to dlaczego nie Izraelitom za ratowanie ich obywateli?

 

Zacznijmy też mówić – i uczyć nasze dzieci prawdziwej historii, również tej dotyczącej stosunków polsko-żydowskich. Nie jak dotąd bajek o braterstwie, o wspólnej historii – tylko prawdy: o podstępie, wyzysku, zdradzie, fałszywych świadectwach, bezustannym knuciu... Niech się młodzież uczy prawdziwej prawdy – by w przyszłości nie była – jak my - wodzona za nos. To nie są i nigdy nie byli ani nasi bracia ani nasi przyjaciele. Jednostki tak, i wielka chwała im za to – społeczność jako całość – nigdy.

 

Na koniec wyjaśnię, o co chodzi z tymi przywołanymi w tytule Lechitami. Otóż powszechnie przyjmuję się,że historia Polski, to historia rozpoczynająca się chrztem Polski – wcześniej nie wiadomo co było, prawdopodobnie jakaś nicość i polo-neandertalczycy bujający się na gałęziach i dla żartów walący się maczugami po łbach. Szczęśliwie przybyli chrześcijańscy misjonarze i uczynili z nas ludzi... ufff co za ulga...

 

Tymczasem prawda jest taka, że jak w w wielu przypadkach, tak i w tym -dotyczącym historii naszego kraju – mamy do czynienia z gigantycznym fałszerstwem.

 

Oto już w 840 roku chrześcijańska germańska księżniczka Ryksa przyniosła na nasze ziemie dobrą nowinę w postaci słowa chrystusowego – uczyniła to w charakterystyczny dla chrześcijan sposób, mianowicie zorganizowała przez swoich zaufanych/przekupionych obietnicą władzy i zysków Lechitów zjazd 20 najważniejszych książąt lechickich – i ich otruła. Tak na śmierć.

Wynikają z tego różne wnioski. Jednym z nich jest ten, że na długo przed chrztem Polski byli tu jacyś książęta na tyle znaczni, że warto było planować i przeprowadzać ich otrucie. Oraz, że w związku z tym była tu jakaś struktura społeczna na tyle znacząca, że były odpowiednie miejsca, by owego planu dopełnić. Piszę z pamięci, wydaje mi się, że było to w Kruszwicy, ale nie jestem pewien, a szkoda mi czasu szukać.

 

Wynikają z tego też wnioski ogólniejsze. Na przykład taki, że (zostawiając na boku kwestię osoby i nauki Jezusa Chrystusa) chrześcijaństwo szybko zaczęło być traktowane jako narzędzie podboju i zdobywania władzy z wykorzystaniem karków, rąk, a jak trzeba to i żywotów biedoty. To zadziałało w Rzymie, w Konstantynopolu, więc czemu nie korzystać z tego narzędzia dalej. Mieliśmy więc ekspansję chrześcijaństwa na tereny Europy Zachodniej a później i do nas. Pozyskiwanie różnymi metodami władców, w razie potrzeby wymiana ich na innych bardziej spolegliwych. Ale celem nie było krzewienie miłości bliźniego - to tylko chwytliwa retoryka – lecz zdobycie władzy nad kolejnymi obszarami i kolejnymi ludami.

 

Otumanianie ludzi, odcięcie ich od dotychczasowego systemu wartości, pozbawienie tradycji, wierzeń, bogów, narzucenie nowych zasad, nowej władzy. Skłonienie do łatwiejszego – na rozkaz – nadstawiania drugiego policzka.

O skuteczności tych działań świadczy to jak chętnie współcześni Polacy recytują frazę o swoich chrześcijańskich korzeniach i obronie naszej wiary. Naszej i naszych ojców, moich też – tak, niestety – ale naszych przodków, tam gdzie sięgają korzenie naszej państwowości - już nie. Opowiadając takie komunały obrażamy pamięć naszych przodków – do tego bezmyślnie i bezrefleksyjnie – czyli jak głupcy.

 

Jeżeli na tak urobione i wytresowane - batem, mieczem, palem, ogniem - społeczności nałożymy pojawienie się przybyszów z krainy skąd pochodzi „zbawiciel świata” - to już jesteśmy blisko fenomenu 1000letniego braterstwa polsko-żydowskiego i mitycznej krainy Polin. Jakże nie pomóc pobratymcom „zbawiciela świata”? Toż to „nie po chrześcijańsku”. A trzeba było po słowiańsku: wypuścić największe najostrzejsze psy.

 

Wystarczy sobie przypomnieć wielokrotne palenie zbiorów bibliotecznych zawierających wiedzę przedchrześcijańską w czasie wypraw krzyżowych. To była metoda: by chrześcijaństwo uczynić religią panującą i religią władzy, należało pozbawić podbite społeczności ich pamięci. Ich tradycji. Ich wierzeń. Wmówić im alternatywną wersję historii, pisać im tą historię na nowo – taką, jak jest wygodna depozytariuszom i kapłanom nowej wiary.

 

Historia świata ma się zaczynać od narodzenia Chrystusa. Historia Polski – od chrztu. Żeby było łatwiej rządzić. Zakazać dociekań, za złamanie zakazu – jak przystało na religię miłości tolerancji – karać najokrutniejszą, najbardziej wymyślną śmiercią.

 

Więc mamy już genezę braterstwa polsko żydowskiego i wspólnego 1000lat w ramach Polin.

 

A Lechia? Zapomniany i przemilczany (zgodnie z doktryną palenia bibliotek) historyk Janusz Bieszk opisuje nam i dokumentuje źródłami zupełnie inną historię naszych przodków i naszego państwa – państwa Lechitów, Imperium Lechitów. Oglądałem wczoraj jakiś program popularno naukowy – pokazana tam została mapa Cesarstwa Rzymskiego. Interesujące było to gdzie, na jakie ziemie na północy granice owego Cesarstwa NIE SIĘGAŁY. To były ziemie Słowian- choć w telewizorze na mapie była NICOŚĆ. Czy ktoś uwierzy, że Cesarstwo nie wysłało tam swoich wojsk, bo te ziemie były PUSTE? Duchów się bali? Czy raczej dlatego, że ludy je zamieszkujące były zbyt potężne nawet dla ówczesnych Rzymian... Książka Bieszka dowodzi, że to drugie.

 

Chrześcijaństwo – ze wszystkimi swoimi zgubnymi konsekwencjami zostało zaszczepione na ziemiach Lechitów w okresie wyjątkowej słabości ich państwa – i tylko dlatego się ta operacja udała. Znaleziono Bolka-Wałęsę swoich czasów – czyli Mieszka I. Potem nastąpiło pranie mózgów, poprawianie historii, symboliczne palenie bibliotek, obsadzanie swoimi zaufanymi ludźmi tych miejsc aktywności społecznej, gdzie ma się wpływ na edukację, na świadomość społeczną. Kto zajmował się uczeniem dzieci? No, właśnie. Jaki nauczyciel, taka i nauka.

 

Gdzieś tam się rodziło kłamstwo o naszej historii – kłamstwo którym karmieni jesteśmy do dziś.

Z tego kłamstwa wyrasta również kłamstwo o naszych wspólnych polsko-żydowskich korzeniach.

 

Pora najwyższa by przestać pozwalać siebie i nasze dzieci tymi bredniami dalej karmić. Pora najwyższa, by zacząć stanowczo i bezustannie DOMAGAĆ SIĘ od naszych rządzących prawdy – o prawdziwych relacjach polsko-żydowskich, o naszej historii. Prawdy o podejmowanych działaniach – niewyobrażalna jest w normalnym społeczeństwie wolnych ludzi sytuacja, że o tym iż mamy „najbardziej proizraelski rząd” dowiadujemy się przy okazji międzynarodowej burdy wywołanej przez Bibiego – i to tylko mimochodem, bo się głupki tłumaczyli płaczliwie : jak to, jesteśmy najbardziej proizraelscy – a ty nas tak publicznie... za uszy... i kopiesz w zadek...Bibi, ulituj się...

 

Co za żenada, co za pętaki

 

 

Duże interesujących przyczynków do tych rozważań znajdziecie Państwo w znakomitych komentarzach Czytelników pod tekstem: List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela - Andrzej Tokarski - NEon24.pl

 

Zainteresowanych historią naszych przodków Lechitów (sięgającą dłuuuugo, dłuuugo przed narodzenie Chrystusa) zachęcam do lektury książki Janusza Bieszka „Słowiańscy królowie Lechii”

 

Tych, których uczucia religijne mimowolnie naruszyłem, zachęcam do refleksji po pierwsze nad tym czy aby na pewno chrześcijaństwo jest naszą z dziada pradziada religią – czy jednak zostało tu przywleczone jako swego rodzaju machina oblężnicza – zresztą nie tylko tu, wszędzie, na różne kontynenty. Wszędzie tam gdzie nie stanęli im na drodze zbyt silni gospodarze.

 

Do drugiej refleksji zachęcam na temat: co uczyniłby ubogi cieśla z Nazaretu, głoszący kult ubóstwa, solidarności z ubogimi i odrzuconymi i powszechnej miłości – gdyby dowiedział się że z jego imieniem na ustach wyrżnięto więcej istot ludzkich – niż uczynili to Hitler pospołu ze Stalinem....

 

….oraz czy z tą świadomością oraz na widok Watykanu i panujących tam i w innych miejscach nominalnego kultu religii ubogich obyczajach – nie uprowadziłby (jako Syn Boży nie miałby z tym problemu) jakiejś korwety rakietowej z kompletem Tomahawków – i nie zrobiłby porządku.

 

 

 

 

...ludzie, myślcie – choć to boli...

KOMENTARZE

 • @Tokarski
  Dziś rocznica wywozu mojej rodziny na "wczasy" na Sybir. Listy robili żydzi, milicjoniery, chodzili z enkawudzistami-żydami, którym Babcia z Dziadkiem pomagali dając im wikt, opierunek i pracę w swym majątku! Mieli 30 min. na spakowanie się i na stację do bydlęcych wagonów ich zawieziono, tam w wagonach czekali 3 dni na lokomotywę. Były to 15 urodziny Wuja, Mama miała 13 lat.Dziadek, Babcia, Mama, Wujowie nigdy złego słowa nie powiedzieli na zwykłych Rosjan, gorzej przez żydobolszewię traktowanych niż Polacy. Dzielili się z Polakami czym mieli a mieli mniejsze racje żywnościowe niż Polacy. Uczyli Dziadka pracującego przy wyrębie jak się nie narobić na jewreja. Wuj Mamy najstarszy brat z Anglii oficer PSZ na Zachodzie posyłał im paczki, o dziwo nic z nich nie ginęło. Babcia dzieliła się z Rosjanami, a Rosjanka lekarka bezinteresownie uratowała Babci życie, wyleczyła ją i moją Mamę z tyfusu.
 • @kula Lis 67 18:31:07
  kiedyś jako naiwny młodzian próbowałem na ziemiach wschodnich dopytywać o prześladowania żydów, pomoc Polaków dla żydów i takie tam różne

  - pamiętam przeciągłe spojrzenia ludzi którzy wiele pamiętali - to były czasy kiedy za dużo się nie mówiło bo ludzie się bali - ale mówiło się np tak: niejeden z tych co narażał życie dla ratowania żydów, później gdy widział co ci uratowani lub ich pobratymcy wyczyniali wobec Polaków - sam pukał się później w czoło mówiąc ależ byłem głupi, narażałem życie mojej rodziny dla takich kanalii...
 • To tysiącleptnie sąsiedztwo, to gruba przesada, bo...
  jak wiemy to król Kazimierz (nazwany przez nich wielkim) pozwolił im zatrzymać się w Polsce. A jak wiemy urodził się ten Kazimierz w 1310 a zmarł w 1370, więc zakładając że może w połowie swojego zycia pozwolił na to osadnictwo, to jakby tu na to nie patrzeć wychodzi nie 1000 lat a o wiele mniej bo 2018-1340 = 678 lat...
 • @Jan Paweł 21:16:20
  to oni mówią, że tysiąc - ja też umiem liczyć, ale

  - skoro mówią że tysiąc - to mówię im tysiąc czego, jakiego współżycia i jakiego braterstwa

  odkąd Ryksa ochrzciła lechickich książąt, to nawet więcej wychodzi
 • "Ja wyniszczę mądrość mądrych, a inteligencję inteligentnych odrzucę"
  akurat wygryzmoliłem, na poruszony przez p. Andrzeja Tokarskiego temat dłuższą epistołę - i po angielsku - i jakoś się udało, takze po rosyjsku.

  Tytuł tej ostatniej brzmi bardziej "polsko":

  Бизнес план HIDE (Гебрайского Интеллигентного Дизайна Эволюции) :

  «Я уничтожу мудрость мудрых, и разумение разумных отвергну »

  (To bardzo inteligentne stwierdzenie św. Pawła, oddaje całą ISTOTĘ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ DUCHOWOŚCI!) patrz http://markglogg.eu/?p=2159

  A po angielsku tytuł brzmi już bardziej rzeczowo i duchowo-genitalnie:

  "Does the Tantra sign embody the sense of whole Euro-American Civilization?"
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2017/12/mozg-w-genitaliach.bmp
  patrz http://markglogg.eu/?p=2144

  A w sumie tutaj chodzi o juz 2,5 tysiąca lat walki o PANOWANIE NAD ZIEMIĄ BOGA-ATRAPY hinduskiego Brahma:
  2,5 thousands of years of CULTURAL WAR between “Hellenists” and “Hebraists”

  Д-р Marek Głogoczowski – физик, геофизик и альпинист по образованию, позже писатель и опытный философ, активный сотрудник Европейской Рабочей Группы «Mut zur Ethik» в Швейцарии и Ассоциации «Славица» в Нитре, Словакия;также член Всеславянского Комитета в Праге;автор брошюры «Война Богов: Гелиос-Святовид против Яхве-Гефеста» (1995 год), опубликованнoй тоже в Словакии в 2003 году.
 • @Tokarski
  Tak to niestety jest, że uczono nas fałszywej historii, a zakrywano przed nami tę prawdziwą, tak jakby jej nigdy nie było. A zatem opanowanie historii jest prawdziwą władzą nad ludźmi. Miejmy nadzieję, że ten czas powoli mija i że prawdziwa historia ujrzy w końcu światło dzienne.
 • Generał Jaruzelski...
  "Warto również zauważyć, że to polscy komuniści (choć to określenie dalece nieprecyzyjne, traktujmy je umownie) trafnie definiowali głównego wroga Polski i jej obywateli – to Władysław Gomułka i jemu współcześni wskazywali na syjonistów jako intrygantów, prowokatorów i podżegaczy - i dążyli do usunięcia ich przede wszystkim ze struktur władzy, ale i z granic państwa. Podobne działania w wojsku sprawnie i ochoczo podejmował GENERAŁ Wojciech Jaruzelski."
  Jeśli chodzi o prawdziwe intencje gen. Jaruzelskiego w tej kwestii to nie możemy być tego aż tak bardzo pewni. Albin Siwak w jednej ze swoich książek pisze, że to wypchnięcie żydowskich oficerów z Polski było podyktowane wyłącznie interesami państwa Izrael które potrzebowało tych wyszkolonych ludzi u siebie.
 • Jak wsza.
  Dzisiaj w telewizorze obejrzałem qrską relację redaktorki falzmann o Polsko-amerykańskim szczycie gospodarczym w Miami, i cóż tam ciekawego zobaczyłem, ano naleśnika danielsa, pytanie, kogo on tam reprezentował ?
 • @provincjał 09:29:34
  No jak to kogo?
  Pan Daniels może mieć obywatelstwo amerykańskie jak i polskie.
  Jest bardzo prawdopodobne, że w takich polsko-amerykańskich spotkaniach po obu stronach nie ma Polaków ani Amerykanów.
 • @Tokarski
  "Karski: Nie ma miejsca na antysemityzm, każdy jego przejaw należy zwalczać;..."

  Jasne, jasne, tylko w naszych polskich warunkach a i pewnie nie tylko w naszych, oznacza to zakaz jakiejkolwiek krytyki czegokolwiek, co jest bezpośrednio lub pośrednio związane ze środowiskiem żydowskim i tak to działa i to pokazuje praktyka dnia codziennego, a na to zgody nie ma i nie będzie. A generalnie to antysemitą jest ten kogo nie lubią żydzi i to bez względu na to jakie ma poglądy. Owoce takich postaw mamy własnie okazje oglądać, a co gorsza doświadczać ich na własnej skórze. Żydzi tak sobie sprawę ustawili i z żelazną konsekwencją to realizują, a im bardziej to realizują, tym większą mówiąc oględnie niechęć do siebie powodują i koło się zamyka. To jest dla mnie coś niepojętego ale uważam i praktyka dnia codziennego to pokazuje, że niechęć czy wręcz nienawiść stanowi dla żydów paliwo dla samego ich istnienia i jest to w mojej ocenie pewien rodzaj ich narodowego masochizmu. Zostawmy antysemityzm - rozdmuchiwanie tego tematu służy tylko żydom. Zajmijmy się wreszcie intensywnie antypolonizmem. Zajmijmy się tymi i to tu w kraju w pierwszej kolejności, którzy antypolonizm podsycają i propagują też na zagranicę. Kary za to powinny być drakońskie. Głosowałem na Kaczyńskiego od 20 lat. Pierwszy raz tak wyraźnie jestem sceptyczny. Oczekuję na oświadczenie Kaczyńskiego jakiego jest pochodzenia etnicznego. Chcę wreszcie znać po czyjej stronie jest jego lojalność. Prelekcja pani dr E. Kurek
  "O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki"

  https://www.youtube.com/watch?v=1JqvqOxlo9A
 • @Tokarski
  "Będziemy twardo bronić godności Polski - podkreślił prezes Kaczyński. Antysemityzm nazwał chorobą umysłu"...(lepiej uważać z takimi stwierdzeniami bo z jednej strony definicja tego słowa jeszcze nigdy nie była tak rozmyta i rozkojarzona jak obecnie a i byli już tez tacy, którzy za różnicę w patrzeniu na chociażby komunę, politykę czy wolność wysyłali całkiem zdrowych ludzi do jak to za komuny się ładnie nazywało "psychuszki"(vide "choroba umysłu"!!!)... a obrady Knesetu na Wawelu to normalna sprawa. Zaczniecie nas zamykać w psychiatrykach jeśli tego nie zaakceptujemy ?
  Ps..A antypolonizm to co, na Polaków i nasz kraj można ujadać i pluć 24h/dobę? To już nie jest choroba lecz lekarstwo? Kto dopuścił do zjazdu Knesetu w 2014 roku na Wawelu? Kto dopuszcza do przyjazdu wycieczek z Izraela do Oświęcimia pod ochroną uzbrojonych agentów Mossadu? Kto dopuścił do ataku Polskiej Ambasady w Izraelu przez staruchów? To był atak na nasz kraj, i MSZ siedzi cichutko jak makiem zasiał. Co PiS na Ustawę 447/1226? Też nic? Dlaczego wypłaca się emerytury Izraelczykom z naszych podatków po 100$ miesięcznie podczas gdy Polscy emeryci nie mogą związać końca z końcem? Co "dobra zmiana" robi w tym względzie, milczy lub daje podwyżki emerytur w marcu po 8,-zł? Mam tego dość, i nie tylko ja. Panie Jarosławie Kaczyński, taka wypowiedzią, to pan broni żydów, ale nie Polski. Czy pan Jarosławie Kaczyński zaczyna już grać w tej samej lidze co gazeta wybiorcza? Obroną Polski byłoby postawienie antypolonizmu na równi z antysemityzmem. Ale pan tego nie zrobił żeby przypadkiem nie urazić organizatorów antypolskiej hucpy w Izraelu. Jakoś się pan wydaje coraz mniej wiarygodny w tych deklaracjach na temat Polski. To co, każdego mówiącego niewygodną prawdę o żydach trzeba skierować na leczenie?Rząd będzie budował psychuszki ? A jak nazwać brak reakcji polskiego rządu na ustawę nr 447 uchwaloną przez naszych "przyjaciół i sojuszników"? Gapiostwem, zaniedbaniem, tchórzostwem czy zdradą? Jak długo Polacy będą robieni w konia przez rząd ponoć patriotów czy "patriotów" ? A czym panie Prezesie jest antypolonizm czy wręcz polakożerstwo namiętnie uprawiane przez Izrael? Niecierpliwie oczekujemy aż wyrazi pan swoje zdanie na ten temat. Miło byłoby gdyby odniósł się pan do antypolskich incydentów np rzucania kamieniami w polskich turystów w Izraelu czy napaści na polską ambasadę w Tel Aviwie. Póki co tylko tłumaczenia się i tzw tonowanie emocji. Polska już nie jest na kolanach. Polska zdeptana i opluta leży w błocie....Na koniec przypomnę zapomniane już słowa Prezesa, że Izrael to najdalej na południe wysunięta placówka -obrońca naszych wartości i cywilizacji? To chyba jakieś 2 miesiące temu było.
 • @Tokarski
  Gdy w 1348 r. po epidemii dżumy żydów wybijano do nogi w niemal całej Europie, to w 1364 i 1367 r. Kazimierz Wielki rozszerzył żydowskie przywileje. Gdy na przełomie XV / XVI wieku przeganiano żydów z Hiszpanii (160 000) i Portugalii, a w Wenecji tworzono żydowskie getta – to w Polsce nie tylko ich przyjmowano, ale nawet nadawano autonomię, którą cieszyli się niemal do kresu I Rzeczypospolitej. Nic dziwnego, że żydzi o naszym gościnnym, przyjaznym kraju mówili Polin "miejsce spoczynku" (po wielowiekowej tułaczce), a nawet Paradisium Iudaeorum "Żydowski Raj". A w tragicznym okresie niemieckiej okupacji? O ile policja żydowska z komendantem Lejkinem oraz Starszeństwo Żydów z prezesem Rumkowskim ochoczo wyłapywały i ekspediowały swych rodaków (w tym zwłaszcza dzieci) do obozów śmierci, to Polskie Państwo Podziemne rozstrzeliwało szmalcowników, a związana z nim organizacja Żegota z godnym wielkich hollywoodzkich produkcji rozmachem i niezwykłym poświęceniem wspierała żydowskich współbraci i chroniła ich przed zagładą. I takie są fakty – Naród Polski to nie naród morderców czy współsprawców tragedii żydów, lecz ich wielowiekowych dobrodziejów i przyjaciół, którzy sprawdzili się w chwili strasznej próby. I faktów tych nie są w stanie przekreślić zachowania tych obywateli II Rzeczypospolitej, którzy wbrew narodowej tradycji, kulturze oraz wytycznym przywódców państwa zachowywali się niegodnie, koniunkturalnie, strachliwie, czy po prostu biernie.
 • @Tokarski
  Skandal, żyd Olszewski Dostał Super-Emeryturę!! Autentyczny skandal! Były premier Jan Olszewski to polityczny nieudacznik. Jako premier nie potrafił nic robić, poza baranim czekaniem na dymisję. Olszewski jest żydem z pochodzenia i masonem z przynależności. Mało kto pamięta, że wiceministrem obrony w jego rządzie był Radosław Sikorski. Sikorski tak sobie przyjechał do Polski i – prosto z ulicy – został wiceministrem obrony. Olszewski nie powinien dostać ani grosza! Przeciwnie, takie masońskie niedołęgi jak on, powinny zostać skazane na płacenie odszkodowania Polsce za te urzędnicze niedołęstwo czy sabotaż. A jak wyciągnie kopyta, to zamiast do synagogi, wniosą go do Katedry WP i będą mu grać „Skrzypka na dachu”. A żona dostanie 4500 ZL…….?

  GIGANTYCZNA emerytura byłego premiera. Jan Olszewski dostał od Beaty Szydło 8 tys. złotych! Beata Szydło przyznała 8 tysięcy złotych emerytury specjalnej byłemu premierowi Janowi Olszewskiemu. Wyróżniony polityk stał na czele rządu w latach 1991 – 1992. Specjalne świadczenie otrzymała również żona Olszewskiego. Na jej konto będzie z kolei wpływać co miesiąc 4,5 tysiąca złotych. Decyzja o gigantycznych emeryturach dla Olszewskich zapadła w kancelarii premier Beaty Szydło.
  Informację o przyznaniu specjalnych świadczeń Janowi i Marcie Olszewskim podał „Fakt”. Jak informuje tabloid, ani Jan Olszewski, ani jego żona nie wnioskowali o pomoc. Były premier ma dostać 8 tys. zł miesięcznie, a jego żona 4,5 tys. zł. To pierwsze emerytury specjalne przyznane przez Beatę Szydło. Do tej pory żaden premier nie był też tak szczodrobliwy – najwyższe emerytury specjalne wynosiły 4,5 tys. zł brutto. – To wspaniały gest. Mąż przez dziesiątki lat był obrońcą w procesach politycznych i bronił opozycjonistów niemal za darmo – powiedziała „Faktowi” Marta Olszewska, żona byłego premiera.
 • @Tokarski
  Cała prawda o Janie Olszewskim.

  https://www.bankier.pl/forum/temat_cala-prawda-o-janie-olszewskim,6215874.html
 • @Tokarski
  Czy Jan Olszewski dopuszczał oddanie Niemcom części Polski?

  https://marucha.wordpress.com/2013/12/10/czy-jan-olszewski-dopuszczal-oddanie-niemcom-czesci-polski/

  Ps..Bez wiedzy kto jest kto, możemy gdybać dyskutować, prowadzić bezowocne wywody latami jak to perfidnie praktykowała banda korowska i cala żydokomuna zanim podstępnie z Naszą nieświadomą pomocą Polskę przejęła!! Zastanawiam się nad tymi wszystkimi wypowiedziami poprzedników pieprzenie o wszystkim i niczym! Jan Olszewski czyli Izaak Oksner – wróg nr. 1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, mason; w latach sześćdziesiątych był obrońcą w procesach politycznych żydokomunistów-marksistów, m.in. Jacka Kuronia, Adama Michnika, J. Nepomucena Millera i Karola Modzelewskiego; członek "Klubu Krzywego Koła". "Klub Krzywego Koła" został utworzony za zgodą i poparciem Julii Brystyger (dyrektor Departamentu Politycznego MBP i UB [Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego i Urzędu Bezpieczeństwa]); to nazwa klubu dyskusyjnego działającego w Warszawie w latach 1955-1962; Klub miał być kuźnią przyszłych kadr, którego cele zostały przedstawione na piśmie Jakubowi Bermanowi i Morawskiemu. Klub podjął bliską współpracę z tygodnikiem "Po Prostu", w którego redakcji pracowali sami żydzi. Klub skupiał ówczesną (żydokomunistyczną) elitkę intelektualną, tzw. opozycję inteligencką, lewicę laicką, dyskusje w nim prowadzone dotyczyły m.in. problematyki kulturowej, politycznej, filozoficznej, artystycznej i ideologicznej; w zebraniach brali udział m.in.: Jan Józef Lipski żyd i mason, Witold Jedlicki żyd, Aleksander Małachowski żyd i mason, Stanisław Ossowski, Paweł Jasienica żyd, Antoni Słonimski żyd stalinowiec i mason, Władysław Bartoszewski żyd i mason, Jerzy Urban żyd i komuch, Jan Olszewski żyd i mason, Ludwik Hass żyd i mason, Leszek Kołakowski żyd i marksista stalinowiec, Aniela Steinsbergowa żydówka, Karol Modzelewski żyd i komuch, Jacek Kuroń żyd i komuch trockista, Adam Michnik żyd i komuch trockista, Anna Rudzińska żydówka, Jerzy Kornacki żyd, Adam Schaf żyd stalinowiec i marksista; po więcej szczegółów zapraszamy — KKK – "Klub Krzywego Koła", współzałożyciel-członek KOR – "komandosi", żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence i "okrągły stół". Jan Olszewski aktywnie działał w masonerii. 1 maja 1962 r. został przyjęty do warszawskiej loży "Kopernik". 24 października 1964 r. nadano mu stopień Mistrza. W latach 1971-1973 piastował godność II Dozorcy, zaś w 1975-1981 i 1986-1991 – Mówcy. W roku 1991 został wybrany Wielkim Przysposobicielem Wielkiej Loży Narodowej Polski. Później wycofał się (co w terminologii wolnomularskiej jest nazywane "uśpieniem"). Zdzisław Najder – polonofob, dywersant, lewak, agent SB, koncesjonowany polityk, krytyk lit. i historyk literatury, publicysta; W latach 1959-1961 studiował w Oxford University; dyrektor Rozgłośni Polskiej RWE 1982-1987; Członek Rady Programowej Platformy Obywatelskiej; Członek Narodowej Rady Integracji Europejskiej;
  Związku Literatów Polskich ( 1957-83) oraz w "polskim" Pen Clubie – żydolewactwo (od 1958). Jesienią 1957 r. SB przechwyciła jego list do Jerzego Giedroycia, redaktora paryskiej żydolewackiej "Kultury". Wówczas nękany przesłuchaniami Najder podpisał na początku 1958 roku zgodę na kontakty z SB; W 1976 r. podpisał List 101 przeciwko projektowanym zmianom w Konstytucji PRL. W tym samym roku założył "tajne" "Polskie Porozumienie Niepodległościowe" (??), którego program ukazał się w londyńskim "Tygodniu Polskim" i w paryskiej "Kulturze". Do współpracowników PPN należeli m.in. polonofob, żyd, komunista, ateusz Stanisław Lem, polonofob, żyd, ateusz, mason Jan Józef Lipski, Andrzej Micewski żyd, Witold Trzeciakowski. [… "Polskie Porozumienie Niepodległościowe" polonofobów, żydów, komunistów, masonów i ateuszy] Od kwietnia 1982 r. przez pięć lat był dyrektorem Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, (rozgłośnia od dawna jest pod całkowitą kontrolą żydostwa), z którą potem współpracował nadal już jako komentator. W maju 1983 r. oskarżony o szpiegostwo, został zaocznie skazany przez sąd wojskowy w Warszawie na karę śmierci, a następnie pozbawiony polskiego obywatelstwa. Wyrok został uchylony w 1989 roku. W lutym 1990 Najder powrócił na stałe do kraju. W latach 1990-91 był przewodniczącym Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie, od 1991 do 1992 r. – Krajowego Komitetu Obywatelskiego. W latach 1991-93 przewodniczący Klubu Atlantyckiego. W 1992 r. szef doradców premiera Jana Olszewskiego. Jan Józef Szczepański – zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB – tajne rozmowy w Magdalence i "okrągły stół"

  https://www.google.com/search?q=Andrzej+Kijowski.+zyd?&client=firefox-a&hs=DYE&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=MueoUqunBMG3hQfHsoHwBA&ved=0CGoQsAQ4Cg&biw=1280&bih=671

  http://web.archive.org/web/20081210124749/http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
 • @Tokarski
  Po prostu komunizm wyraźnie ewoluował, ale nie w tę stronę, jaką zaplanowali starsi i mądrzejsi. Do tego nie można było dopuścić.
  Jacy my byliśmy głupi…Tak, Gierek mógł odłączyć się od Paktu Warszawskiego, tylko PO CO. Jeśli nie zostałby zamordowany, usunięty i aresztowany, obalony przez zamach np. wojskowych lub SS. Rosjanie do Polski by nie weszli, bo to byłaby dla nich klęska i walka na dwa fronty, a oni byli na to za mądrzy. Tylko po co miałby wypowiedzieć Pakt, przy czym atakowany był przez obce, głównie zachodnie SS i w tej sytuacji jeszcze miałby wypowiedzieć sojusze i zawrzeć nowe, by nas okradli jak dziś???? On wiedział, pół życia spędził na zachodzie. Dla Pańskiej wiadomości, narodowcy wpływali i wspierali Gierka. Podjęli nawet próbę zapobieżenia strajkom 1980r., niestety nieskuteczną. Gierek zamiast wypowiadać Pakt, który był dla nas w sumie korzystny, starał się zmienić układ sił przez rozbudowę potencjału Polski i zbieżne z tym faktycznie uniezależnianie się od ZSRR. Udawało mu się to raczej, to znaczy nam Polakom się to udawało, tylko o tym nie wiedzieliśmy. Staliśmy się 10-12 potęgą na świecie w ówczesnym czasie, i propaganda PRLu nie musiała tu dużo kłamać. Wszystkie pola pracowały, wszyscy zdolni do pracy w zasadzie pracowali poza marginesem, pracowały pełną mocą wszystkie w zasadzie zakłady, kopalnie, energetyka, itd. Utrzymywała się wysoka dzietność. To właśnie stało się powodem zniszczenia Gierka i w konsekwencji obsadzenia stanowisk żydowską agenturą, Polski.
  Po prostu, gdyby to trwało jeszcze 10 lat, to byłyby USA, ZSRR, France, Brytanie, Chiny i może Indie, a następna Polska. Z takim potencjałem ZSRR chcąc utrzymać z Polską sojusz musiałby doprowadzić do oddania nam granic z 1939r. W końcu ktoś mądry by się tam znalazł i zrobiliby to, żeby mieć 40 milionów przyjaciół zamiast maskowanych wrogów.
  Zaś jedyne co mogliby w tej sytuacji zrobić Niemcy, to wypłacić nam odszkodowania stając się krajem trzeciego świata.
 • @Tokarski
  Niejednokrotnie czytałem i słyszałem, że czołowi politycy III RP składali Podpisy pod Planem Rzymskim, będącym Podstawowym Aktem Prawnym Unii Europejskiej. Ponieważ Plan Rzymski redukuje Polskę do Generalnej Guberni i ogranicza ilość Polaków w Europie do 16 milionów to ważne jest POCHODZENIE tego Podstawowego Aktu Prawnego UE.
  Według śledztwa Gomułki-Chruszczowa to jest to FEKALIUM mordu w Poecking pod Monachium, po którym Niemcy obudzili się w NIE SWOIM PAŃSTWIE. Formalnie w Poecking Franz J. Strauss zagarnął Skarb III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, ale z KOMPLIKACJAMI. Jak pisałem wielokrotnie to belgijski agent Abwehry, który zorganizował ten Mord, był przejętym przez Stasi, które szantażowało Franza. UZGODNIONO, że Franz dopomoże kapitałowi stalinowsko-holokaustycznemu wykupić Europę Zachodnią, przez tajne konta szwajcarskie, za ZŁAMANIE Dyktatu Poczdamskiego, czego podjął się szwajcarski bankier Stalina. Przez 40 lat szukano Porucznika Schroedera, który zastrzelił domowników willi w Poecking, aż ja Wytłumaczyłem, że to nie jest PSEUDONIM tylko NAZWISKO porucznika Bundeswehry, którym powinien być Kanclerz Schroeder. Po tej Identyfikacji i nagłośnieniu, że Unia Europejska to kapitał stalinowsko-holokaustyczny przestano się powoływać na to FEKALIUM Wywłaszczenia Niemców. Podobnie przez 50 lat Sowieci, Polacy, Niemcy i Amerykanie szukali Iwana Groźnego z Treblinki czyli funkcjonariusza Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS, który Codziennie walczył TEATRALNIE z komunizmem okładając kijem jakiegoś żyda. Ponieważ zabraną Komunistom biżuterię wydawał na seks z miejscowymi chłopkami to świadków było SETKI. Dopiero ja, zastanawiając się, czy Tadeusz Mazowiecki był RUCHANY przez Boskiego Adolfa czy też nie był ruchany? doszedłem do wniosku, że Iwan Groźny to NIKITA CHRUSZCZOW (!!!)
 • @Tokarski
  Olszewski o Banderze „Stepan Bandera. Bardzo młody wtedy człowiek. To taka kariera bardzo w stylu wtedy w Europie, różnych takich właśnie prawicowych ruchów. Można powiedzieć, że był to taki ukraiński odpowiednik może Bolesława Piaseckiego ” czytaj

  http://www.jednodniowka.pl/news.php?readmore=242
 • @Tokarski
  Krzysztof Bosak o "antysemityzmie" Polaków, nowelizacji IPN i pikiecie ws. roszczeń żydowskich!

  https://youtu.be/BaIRRdq3GrA


  REWELACJE MORAWIECKIEGO......Znów mydlenie rządu. Niedługo będą szekle a nie euro ! To dopiero początek rządów pejsatych! My byliśmy nikim po wojnie i do dziś. Do póki rządzą tu obcy to nie będzie "Wielkiej Polski", którą nam oczy mydlą. Niestety nie jestem optymistą i niestety obstawiam, że będzie kolejny rozbiór Polski. Dogadają się znów mocarstwa co zrobić z Polską i Ukrainą. My tylko jesteśmy pionkami w grze jako Polska, a my osobiście jesteśmy tylko numerkiem w statystyce. Bo my stąd mamy wypierdalać. Ma tu zostać 10/15 milionów Polaków a reszta ma wypierdalać z kraju pozostałych chcą wymordować nas. Nas sprzedano dla Izraela tu ma być, Państwo żydowskie Polin.


  https://youtu.be/2o3jlD5ELG8
 • @Tokarski
  WOJNA IRAN - IZRAEL POLSKIE ZOBOWIĄZANIA WOBEC IZRAELA rządowe dokumenty !

  https://www.youtube.com/watch?v=0jqNVH_nN94
 • @Tokarski
  Pan Kękuś zwracał się do Kancelarii RM o udostępnienie informacji, ile kosztują budżet państwa darowizny dla żydów w wys. 100 euro/mies. na każdego. Odesłano go do MSZ, a potem do Urzędu ds. Kombatantów (żydzi kombatanci?). W końcu odpowiedziano, że nie robi się takich odrębnych wyliczeń. Nawet nie sprawdza się, czy ci żydzi żyją, czy może umarli. Tak właśnie rozdaje się nasze pieniądze, za bezdurno.
 • @Tokarski
  Już teraz w Warszawie spotyka się żydów w metrze, na ulicy, w centrach handlowych. Szlag człowieka trafia, jak się słyszy tą żmijową mowę.  Polska na kolanach przed Izraelem!

  https://www.youtube.com/watch?v=qeK-MHQHvTo&t=33s
 • @kula Lis 67 14:16:05
  wielkie pieniądze i wielkie projekty - jak np Judeopolonia - lubią ciszę
 • @Robik 03:10:42
  głowy za Jaruzelskiego nie położę - wydaje się jednak, że były inne, mniej demonstracyjne sposoby zasilenia sił zbrojnych Izraela - niż przeprowadzenie jawnej czystki o podłożu narodowościowym
 • @Tokarski
  Ciekawe kiedy Róża von Niepolska-przeprosi za swoich-Erwein Graf von Thun und Hohenstein był dowódcą oddziału UPA do likwidacji Słowackich partyzantów! Zginął w 1946r. złapany przez Rosjan i rozstrzelany,
 • @Andrzej Tokarski 14:42:02
  Myślę, że Siwak miał dobre źródła informacji.
  On również początkowo sądził, że to była czystka, potem zmienił zdanie.
 • @Andrzej Tokarski 14:36:58
  „Polska była najlepszym miejscem na świecie do życia dla społeczności żydowskich"...Premier Polski Mateusz Morawiecki przekonywał w Chełmie, że „Polska była najlepszym miejscem na świecie dla życia społeczności żydowskiej”. Mamy prawie 1000 lat współpracy na jednych ziemiach z Żydami, co nie ma porównania z innymi krajami w Europie, a co za tym idzie na świecie. Żydzi czuli się na naszych ziemiach szczęśliwi. Wielu z nich żyło w Chełmie — powiedział premier podczas spotkania z mieszkańcami miasta w Bibliotece Publicznej. — Po przyjęciu Żydów przez Władysława Hermana, suwerenna władza polska nigdy nie wypędzała Żydów, a wręcz przeciwnie — poprzez przywileje tworzyła dobrą przestrzeń do życia – podkreślił. Morawiecki powiedział też, że polscy królowie „korzystali z mądrości naszych żydowskich współbraci”. Przyznał jednak, że były przypadki prześladowania Żydów, ale mimo to polskie władze „tworzyły przestrzeń do życia, jakiego Żydzi nie mieli w żadnym innym kraju ówczesnej Europy". Wielka niesprawiedliwość, wielka krzywda, która dotyka nas dzisiaj w percepcji, polega głównie również na tym, że trudno, aby Żydzi mieli pretensje do państwa hiszpańskiego, skoro zostali stamtąd skutecznie na 500 lat wypędzeni. Trudno, żeby mieli pretensje do Francji, skoro stamtąd byli kilka razy, aż w końcu bardzo skutecznie w XVI wieku również wypędzeni – ocenił Morawiecki. Premier zaapelował, aby walczyć o prawdę historyczną. – Niezwykle ważne dla zachowania prawdy historycznej i oddania należnego szacunku ofiarom jest rozróżnianie między tym, co jest naganne a morderstwami i pogromami które miały miejsce w innych krajach. W tym Shoah, czyli zaplanowanym wymordowaniu całego narodu żydowskiego – wyjaśnił. Morawiecki podkreślił, że Instytut Jad Waszem powinien uhonorować Polaków jako naród sadząc osobne drzewo „Sprawiedliwych wśród Narodów Świata", ponieważ w Polsce najwięcej ludzi pomagało Żydom i były największe represje za pomoc Żydom. Dotychczas takie drzewo ma jedynie Dania. Dla mnie Polska jako naród, Polska jako państwo zasłużyła — jako jedyna — na drzewo Sprawiedliwych wśród Narodów Świata. Te liczby, które czasami są podawane, są kompletnie nieporównywalne do siebie. Jak można porównać teren okupowanej Polski, gdzie za pomoc Żydom karano śmiercią, nie tylko osobę pomagającą, podającą szklankę wody, czy kromkę chleba, ale całe rodziny i całe wioski, do sytuacji — przy całym szacunku do Holandii, czy Danii, gdzie zginęło może z tego powodu kilka osób, a na pewno bardzo, bardzo niewiele — gdy całe państwa kolaborowały z hitlerowskimi Niemcami? Polskie Państwo Podziemne wydawało wyroki śmierci na tych, którzy denuncjowali lub mordowali Żydów. Te dwie sytuacje są zupełnie nieporównywalne – mówił premier.
 • @Tokarski
  Słynny socjolog J. Nordman napisał w 1860 roku:

  "Żydzi należą tak do państwa którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta".
 • @provincjał 09:29:34
  wszystkich - tak się łatwiej negocjuje
 • @Tokarski
  LISTA ŻYDÓW W POLSCE


  Niniejszy wstrząsający dla Polaków materiał jest prawdziwy.

  Pochodzenie i przynależność tożsamościowa wymienionych tu osób jest udokumentowana danymi z tajnej kartoteki ludności Polski, za której udostępnienie dziękujemy odważnym Polakom. Dziękujemy także wszystkim Polakom potwierdzającym te dane. Ścisłość danych kartoteki o osobach pochodzenia żydowskiego wynika z faktu, iż od 1945 roku po dzień dzisiejszy żydzi w Polsce, z mocy ustaleń jałtańskich, stali się uprzywilejowaną warstwą rządzącą, mającą prawo do władzy i nadzwyczajnych świadczeń materialnych z tytułu strat poniesionych w czasie okupacji niemieckiej. Dlatego żydzi są zainteresowani ujawnieniem swej narodowości, oczywiście w większości przypadków poufnie, aby udawać Polaków i mieć prawo do rządzenia Polakami. Wielu z was oportunistów i ignorantów potraktuje tę listę z “przymrużeniem oka”, albo nawet oburzy się …widelec wam w oko, …poprzednie pokolenia w ten sam sposób traktowały fakty i prawdę…, i wystarczy uważnie prześledzić prawdziwą historię Polski, by dowiedzieć się jak na tym wyszli, jak skończyli… i kto ich uśmiercił i ubezwłasnowolnił. Całość tu

  https://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/
 • @Tokarski
  https://justice4poland.files.wordpress.com/2015/03/screenhunter_1524-mar-31-12-44.jpg
 • @Tokarski
  Fragment ze stenogramu z Tajnego przemówienia Jakuba Bermana do żydów w Polsce, wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy komitetu żydowskiego w kwietniu 1945 roku.
  “Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.“
  Duchowni …zażydzony kościoł ‘katolicki’
  “Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze, udający Apostołów Chrystusa, nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości” – [2Kor 11,13-14]
  “Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.” – [Mt 7, 15-16]
  “(…) niektórzy zeszli z drogi właściwej ku czczej gadaninie. Chcieli uchodzić za nauczycieli Prawa nie rozumiejąc ani tego, co mówią, ani tego, Co stanowczo twierdzą” – [I Tm 1,3-7]

  “Lecz byli fałszywi prorocy , jak i między wami będą kłamliwi nauczyciele, którzy wprowadzą zgubne odszczepieństwa i zaprą się tego Pana który ich odkupił , przywodząc na siebie rychłą zgubę” – [2P:1,2]
  “Niestety w Polsce, w ostatnim 50-cio leciu duchowieństwo katolickie zostało bardzo zażydzone, gdyż żydzi niemal masowo wstępowali do seminariów, głównie do warszawskiego.
  Stąd też mamy obecnie w Polsce wielu księży i biskupów pochodzenia żydowskiego …

  i to oni właśnie tak często używają zwrotu ‘nasi starsi bracia w wierze'” “Obecność Żydów w Kościele katolickim, zwłaszcza tych niecałkowicie nawróconych, przyczyniła się do pojawienia się wielu herezyj. To nie tylko arianizm był herezją żydowską, ale także niezliczone herezje późniejsze, a przede wszystkim protestantyzm i kalwinizm.’“

  – Ks. prof. Michal Poradowski – były profesor Katolickiego Uniwersytetu w Santiago de Chile, założyciel i główny kapelan Narodowych Sił Zbrojnych i Drugiego Korpusu, działacz narodowy i polonijny, antykomunista.
  A oto pochodzenie …i narodowość arcybiskupów metropolitów i biskupów ordynariuszy, stanowiących 1/3 część episkopatu jako jego kierownictwa.
  Poznajmy zatem pochodzenie członków kierowniczej części Episkopatu, a co za tym idzie, dowiedzmy się, interesy jakiego narodu w rzeczywistości reprezentują:
  * Arcybiskup Metropolita Warszawski, Prymas Polski Kardynał Józef Glemp – pochodzenie żydowskie; jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP ( w 1989 r. kandydował z listy PZPR ).
  * Arcybiskup Warszawski – Bronisław Dąbrowski – pochodzenie żydowskie,
  * Arcybiskup – Tadeusz Gocławski – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Józef Kowalczyk – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Kardynal Franciszek Macharski – Finkelstein – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Józef Michalik – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Henryk Muszyński – Jaks – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Edmund Piszcz – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Marian Przykucki – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Bolesław Pylak – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Jerzy Stroba – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Ignacy Tokarczuk – pochodzenie ukrainskie
  * Arcybiskup – Wojciech Zięba – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Damian Zimon – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Władysław Ziółek – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Roman Andrzejewski – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Bohdan Bejze – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Chrapek – Kohn – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Bronisław Dembowski – Winkiel – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Czesław Domin – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Edward Frankowski – narodowość polska
  * Biskup – Stanisław Gądecki – Hartmann – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Kazimierz Górny – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Władysław Jedruszów – pochodzenie ukraińskie
  • Biskup – Zygmunt Kamiński – narodowość polska
  * Biskup – Piotr Libera – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Edward Materski – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Jan Mazur – narodowość polska
  * Biskup – Wiesław Mering – pochodzenie żydowskie; Tajny Współpracownik SB “Lucjan”
  • Biskup – Stanisław Napierała – narodowość polska
  * Biskup – Alfons Nossol – pochodzenie niemieckie
  * Biskup – Stanisław Nowak – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Alojzy Orszulik – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Juliusz Paetz – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – pochodzenie żydowskie (członek antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego)
  * Biskup – Tadeusz Rakoczy – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Kazimierz Romaniuk – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Tadeusz Rybak – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Edward Samsel – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Andrzej Suski – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Szlaga – pochodzenie niemieckie
  • Biskup – Stanisław Szymecki – narodowość polska
  * Biskup – Andrzej Śliwinski – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Adam Śmigielski – narodowość polska
  * Biskup – Jan Śrutwa – pochodzenie ukrainskie
  • Biskup – Wacław Świerzawski – narodowość polska
  * Biskup – Szczepan Wesoły – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Wieczorek – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Wojciech Zięba – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Józef Życiński – Reiffstein – pochodzenie żydowskie
  oraz:
  * ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie (ks. kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta (Wałęsy), agent SB, TW pseudonim “Franko”)

  * ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie

  * ks. prof. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz “GW” i “Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach “Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, “Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; b. członek zarządu antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana)

  * ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie polonofob

  * ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie polonofob

  * ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, mason, globalista, piewca żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, wieloletni niebezpieczny agent UB/SB – Tajny Współpracownik ps. “Jankowski” – ktorego gl. przelozonym byl gen. Pietruszka, ten sam, ktory byl tez szefem bandy Piotrowskiego, ktorzy z polecenia Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popieluszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydokatolewackiego “Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika “Więź”)

  * o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie

  * ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie

  * ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie (członek KOR)

  * ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie (proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana)

  * ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie; wikariusz generalny kurii gdańskiej Tajny Współpracownik SB “Szwejk”

  * ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie (członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydokomunistycznego “Tygodnika Powszechnego”; członek „Otwarta Rzeczpospolita”, [oficjalnie] “Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego.)

  * ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie (członek-założyciel KOR)

  * ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie polonofob

  * ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie

  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=170:lista&catid=34:zrdowie&Itemid=56
 • @Tokarski
  Żydzi masowo zdradzali swoich ziomków!
  https://justice4poland.com/2018/02/10/zydzi-masowo-zdradzali-swoich-ziomkow/
 • @Andrzej Tokarski 15:15:16
  Cytat:"Warto sobie uzmysłowić, że większość ataków cybernetycznych dotykających Polskę pochodzi z Rosji, która nie tylko że współpracuje z Izraelem, ale cieszy się wsparciem wielu wpływowych Izraelczyków, żywiących do niej szczególny sentyment. Szacuje się, że w Izraelu żyje ok. 300 tys. nieżydowskich imigrantów z ZSRR, jeżeli dodamy do tego imigrantów żydowskich w liczbie prawie milion, pozwoli nam to uzmysłowić sobie skalę przywiązania Izraela do Rosji. Wprawdzie żydzi z Rosji przyjeżdżali do Palestyny już w XIX wieku i – już po utworzeniu państwa Izrael – przyjeżdżają nadal, intensyfikację tego zjawiska można było obserwować niejako w dwóch falach przypadających na lata 70. (200 000 osób) i początek lat 90.( 750 000). To właśnie dzięki tym dwóm etapom migracji żydzi rosyjskojęzyczni stanowią obecnie ok. 17%, a według niektórych szacunków nawet 20 proc. społeczeństwa izraelskiego. Prorosyjska mniejszość posiada realny wpływ na politykę państwa Izrael, a także na kluczowe dla funkcjonowania kraju spółki. Wystarczy przypomnieć aferę z przekazaniem Rosjanom kodów do zakupionych przez Gruzję w Izraelu samolotów bezzałogowych co bez istnienia w Izraelu wpływowej prorosyjskiej siły nigdy by do czegoś takiego nie doszło. Stało się to mimo zaangażowania Polski pod przywództwem śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego po stronie Gruzji i sformowania przez niego międzynarodowej koalicji murem stojącej za Gruzją. Nietrudno w tym momencie wyobrazić sobie analogiczną zdradę względem Polski, tyle że w sferze elektroenergetycznej a nie militarnej. Tym bardziej, że jak wynika z prowadzonej przez państwo żydowskie polityki zagranicznej, nie traktuje ono Polski jako partnera, ale strefę wpływów, którą można wykorzystać dla osiągnięcia doraźnych celów nie tylko politycznych. Służalczość wobec władz w Tel-Awiwie i filosemityzm cechowały w zasadzie wszystkie kolejne ekipy rządzące w Polsce, pogłębiając jeszcze postrzeganie nas przez Izrael jako państwa kolonizowanego. Izrael nie jest wiarygodnym partnerem i naprawdę w relacjach z tym państwem trudno jest mówić o strategicznym partnerstwie i wiekowej przyjaźni, wspólnych interesach. Biorąc pod uwagę, że Putin przejął archiwum "haków" Jelcyna dzięki zdjęciu ochrony Mossadu nad depozytariuszem tego archiwum, to relacje zakulisowe Izrael Rosja są głębsze niż się komuś może przyśnić w najgorszym koszmarze. To przecież rosyjscy żydzi stanowili głowę rewolucji komunistycznej w Rosji, a teraz ich potomkowie stanowią już zapewne większość nad żydami i ich potomkami z Polski w Izraelu. To się musi także odbijać na polityce Izraela. Pentagon ( czyli USA) poparł atak Izraela na syryjskie systemy obrony przeciwlotniczej, argumentując, że Izrael ma prawo do obrony przed zagrożeniem. Bardzo niebezpieczna polityka USA także wobec Polski. Bowiem teraz otworzył Rosji albo raczej dał prawo Rosji do ataku na systemy obrony przeciwlotniczej w Polsce w tym na systemy USA. Rosja teraz z powodzeniem będzie się na te amerykańskie wypowiedzi i prawa powoływać. Na pewno Rosja uzna, że ma takie same prawa jak Izrael i może uznać, że ma prawo do obrony przed zagrożeniem. Zresztą każde inne państwo teraz może stosować taką retorykę. Polska również, jeżeli zaatakuje na rozkaz z USA Rosję może tak twierdzić. Czyli kolejna furtka do globalnego konfliktu otwarta! Zaczyna być wyraźne, że USA dąży do tego aby wybuchła wyniszczająca wojna między Europą i Azją a gdy będzie już po wszystkim, USA wkroczy na zgliszcza i wypije szampana.
 • @Andrzej Tokarski 15:15:16
  Dopuszczenie Izraela do sektora elektroenergetycznego w Polsce może zakończyć się katastrofą! Podpisanie przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA z izraelskim operatorem systemu przesyłowego i dystrybucyjnego Israel Electric Corporation Limited dn. 29 stycznia 2018 r. w Hajfie porozumienia o współpracy w zakresie cyberbezpieczeństwa w sektorze energetycznym przeszło w zasadzie bez echa. A nie powinno, bowiem dopuszczanie Izraela do tak wrażliwych sektorów może zakończyć się dla Polski katastrofalnie.

  Jak poinformowało Biuro Prasowe PSE, na mocy porozumienia, strony zobowiązały się nie tylko do wzajemnej pomocy w zakresie walki z cyberzagrożeniami, wymiany doświadczeń z zakresu cyberbezpieczeństwa, ale także wspólnego przeprowadzania badań związanych z tą tematyką i dzielenia się wiedzą o bieżących zagrożeniach oraz podejmowania innych działań w walce z cyberprzestępcami. Zgodnie z umową celem współpracy ma być stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa cybernetycznego obu przedsiębiorstw, szczególnie w zakresie szybkiego wykrywania zagrożeń i skutecznej walki z nimi. Ważnym elementem ma być również wymiana informacji o zagrożeniach i podatnościach na ataki cybernetyczne, a także realizacja wspólnych projektów oraz opracowywanie scenariuszy przeciwdziałania występowaniu sytuacji krytycznych.

  Warto sobie uzmysłowić, że większość ataków cybernetycznych dotykających Polskę pochodzi z Rosji, która nie tylko że współpracuje z Izraelem, ale cieszy się wsparciem wielu wpływowych Izraelczyków, żywiących do niej szczególny sentyment. Szacuje się, że w Izraelu żyje ok. 300 tys. nieżydowskich imigrantów z ZSRS, jeżeli dodamy do tego imigrantów żydowskich w liczbie prawie milion, pozwoli nam to uzmysłowić sobie skalę przywiązania Izraela do Rosji.

  Wprawdzie Żydzi z Rosji przyjeżdżali do Palestyny już w XIX wieku i – już po utworzeniu państwa Izrael – przyjeżdżają nadal, intensyfikację tego zjawiska można było obserwować niejako w dwóch falach przypadających na lata 70. (200 000 osób) i początek lat 90.( 750 000). To właśnie dzięki tym dwóm etapom migracji Żydzi rosyjskojęzyczni stanowią obecnie ok. 17%, a według niektórych szacunków nawet 20 proc. społeczeństwa izraelskiego.

  Prorosyjska mniejszość posiada realny wpływ na politykę państwa Izrael, a także na kluczowe dla funkcjonowania kraju spółki. Wystarczy przypomnieć aferę z przekazaniem Rosjanom kodów do zakupionych przez Gruzję w Izraelu samolotów bezzałogowych – bez istnienia w Izraelu wpływowej prorosyjskiej siły nigdy by do czegoś takiego nie doszło. Stało się to mimo zaangażowania Polski pod przywództwem śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego po stronie Gruzji i sformowania przez niego międzynarodowej koalicji murem stojącej za Gruzją. Nietrudno w tym momencie wyobrazić sobie analogiczną zdradę względem Polski, tyle że w sferze elektroenergetycznej a nie militarnej. Tym bardziej, że jak wynika z prowadzonej przez państwo żydowskie polityki zagranicznej, nie traktuje ono Polski jako partnera, ale strefę wpływów, którą można wykorzystać dla osiągnięcia doraźnych celów nie tylko politycznych. Służalczość wobec władz w Tel-Awiwie i filosemityzm cechowały w zasadzie wszystkie kolejne ekipy rządzące w Polsce, pogłębiając jeszcze postrzeganie nas przez Izrael jako państwa kolonizowanego.

  Izrael nie jest wiarygodnym partnerem i naprawdę w relacjach z tym państwem trudno jest mówić o zaufaniu. Stąd słowa podpisującego wspomniane wyżej porozumienie ze stroną izraelską Eryka Kłossowskiego, prezesa zarządu PSE o zaufaniu do izraelskiego partnera są delikatnie mówiąc zadziwiające. – Zyskujemy doświadczonego partnera, skutecznego w walce z cyberprzestępczością. Jest to niezwykle ważne w czasach, kiedy cyberprzestępcy i cyberterroryści rozwijają współpracę pomiędzy sobą i tworzą coraz bardziej zaawansowane narzędzia ataków. Dlatego też operatorzy infrastruktury krytycznej nie mogą prowadzić walki z nimi samotnie i powinni współpracować. Nasze porozumienie zawarte w Hajfie jest tego doskonałym przykładem – przekonywał prezes Kłossowski.

  W PSE SA od grudnia 2016 r. działa Zespół Reagowania na Incydenty Komputerowe (CERT PSE). Jego rolą jest zapewnienie szeroko rozumianego wsparcia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa dla użytkowników w przedsiębiorstwie oraz współpraca z innymi jednostkami tego typu w kraju oraz za granicą. CERT PSE współpracuje m.in. z CERT amerykańskim oraz z sektora energetycznego – norweskim i austriackim. CERT PSE jest również akredytowanym członkiem międzynarodowej organizacji Trusted Introducer, co – zdaniem agencji – świadczy o jego doświadczeniu i profesjonalizmie. Otwartym pozostaje pytanie, czy przed zawarciem porozumienia ze stroną izraelską dokonano obiektywnej, rzetelnej i nienacechowanej trendami politycznymi analizy potencjalnych zagrożeń wynikających z dopuszczeniu do systemu państwa, które już nie raz udowodniło, że jest tak bezwzględne, jak nieobliczalne.

  Źródło: PSE
  Ps..Izrael państwem nieobliczalnym? Jest do bólu obliczalne. Na swój sposób. Taki lis w kurniku. To Kolejny syf po sprzedaży naszych wodociągów firmie z Izraela. Dokąd PiS-ie idziesz? Tam gdzie skompromitowana Platforma Oszustów? To oznacza, że trza tak jak kiedyś kopać studnie, pompy uruchamiać. A jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo, to ciekawe kiesy się okaże, że portal Neon24 jest zagrożeniem?! Goje w Polsce są jedne z najgłupszych w całej Europie odkąd Rosjanie z żydami wymordowali Polską inteligencje, zostały same półgłówki i chłoporobotnicy.
 • @Andrzej Tokarski 15:15:16
  Czy to żydowskie czy amerykańskie to jeden bicz(a raczej chooj, to to samo!)

  https://www.emitel.pl/o-nas/udzialowcy/

  Łączność w obcych rękach!

  Wiele ostatnio mówi się o bezpieczeństwie energetycznym Polski, analizowane są także zagrożenia związane z groźbą przejęcia polskiej chemii przez obce mocarstwo. W dyskusji tej za mało dotąd poruszany jest wątek suwerenności naszego systemu łączności radiowej i światłowodowej. A to przecież swoisty system nerwowy państwa, szczególnie narażony na próby przejęcia kontroli przez wrogów. Monopol na nadajniki Kiedy dwa lata temu brytyjski fundusz inwestycyjny Montagu kupił za 1,7 mld zł od będącej w posiadaniu Francuzów Telekomunikacji Polskiej spółkę Emitel, wówczas właściciela ok. 80 proc. systemu nadawania naziemnego radia i telewizji w Polsce, transakcja ta przeszła nieomal bez echa, mimo że dotyczyła wyjątkowo ważnej, strategicznej dziedziny. Dziś dowiadujemy się, że Montagu Private Equity wynajął właśnie bank do wyszukania inwestora, który kupi od niego wieże radiowe, telewizyjne, nadajniki i przekaźniki. Jak donosi prasa branżowa, dzieje się tak w związku z zainteresowaniem kupnem spółki Emitel ze strony nieznanych bliżej koncernów, które chcą nabyć polski system radiowej łączności naziemnej. Kwota transakcji ma znacznie przekroczyć cenę, za jaką Montagu kupił spółkę od Francuzów, i sięgnąć 3 mld złotych. Wartość Emitela wzrosła, gdyż w ostatnim czasie, po cyfryzacji naziemnego nadawania telewizyjnego, stał się on praktycznym monopolistą. Został bowiem tzw. technicznym operatorem wszystkich funkcjonujących multipleksów. Dlatego z jego usług korzysta obecnie nie tylko siedmiu nadawców telewizyjnych jak dawniej, ale obsługiwanych jest też ponad dwadzieścia nowych kanałów. To dodatkowy, wielomilionowy zarobek, podwyższający coroczne przychody. Co więcej, niedawno doszło do dwu ciekawych transakcji, ponieważ Emitel nabył także dwie mniejsze spółki konkurencyjne: RSTV za ponad 45 mln zł (od właściciela Polsatu) i Info-TV-Operator (od Magna Polonia) za blisko 115 mln złotych. Na transakcję nie musiał nawet zezwolić, a jakże, polski urząd antymonopolowy, ze względu na zbyt niski poziom obrotów nabywanych spółek. W ten sposób jednak doszło do ustanowienia praktycznego monopolu na tym rynku. Fundusz inwestycyjny ma taki charakter, że trudno dociec, kto jest jego udziałowcem. Warto wiedzieć jednak, że kiedy przed dwoma laty TP SA sprzedawała Emitel, nabywca ogłaszał na cały świat, że polski system nadajników radiowo-telewizyjnych pozostanie jego własnością przez kolejne pięć do siedmiu lat. Kolejna transakcja następuje tymczasem już po dwu latach. I nie ma żadnej gwarancji, kto i w jakim celu tym razem wyłoży kwotę 3 mld zł, by przejąć władanie wieżami i nadajnikami telewizyjnymi, wyznaczając warunki funkcjonowania wszystkich naziemnych nadawców radiowych i telewizyjnych w naszym kraju. Kto i w jakim zakresie w naszym państwie czuwa nad tym, by system łączności naziemnej nie został przejęty, na przykład przez Rosję? Czy państwo polskie w ogóle czuwa nad ewentualną transakcją i bada firmy, które rzekomo interesują się nabyciem Emitela? Czy jest w ogóle plan ochrony w tej dziedzinie? Czy przewiduje się w razie potrzeby renacjonalizację systemu nadawania naziemnego? Na te ważne pytania brak dziś odpowiedzi. Ostrzeżenie prof. Urbanowicza To na łamach „Naszego Dziennika”, w artykule „Demontaż bezpieczeństwa państwa”, opublikowanym 21 kwietnia 2011 roku, zmarły rok później prof. Jerzy Urbanowicz opowiedział dziwną historię, w jaki to sposób państwo polskie pozbyło się kontroli nad swoim systemem nadawania naziemnego, szczególnie istotnym dla obrony państwa w czasie wojny. Najpierw nadajniki i wieże radiowe zostały za rządów AWS i Jerzego Buzka praktycznie za darmo przejęte przez France Telecom wraz z całą Telekomunikacją Polską. Obecnie trudno się doszukać nawet, czy majątek będący dziś w posiadaniu Emitela został wówczas właściwie zewidencjonowany i włączony do transakcji. Kolejny odcinek tego sensacyjnego i niebezpiecznego dla naszej suwerenności serialu rozegrał się w pamiętnym roku 2010. Rząd Tuska przygotował, a Sejm większością PO – PSL przegłosował ustawę, która wyłączała branżę telekomunikacyjną z listy spółek strategicznych z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa. Ustawa leżała na biurku prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który prawdopodobnie nie miał zamiaru jej podpisywać, gdyż przekroczył zapisany w niej termin wejścia w życie. Tuż po jego śmierci w katastrofie smoleńskiej, 12 kwietnia 2010 roku, pełniący obowiązki prezydent Bronisław Komorowski ustawę podpisał. To otwarło drogę do kolejnych transakcji sprzedaży newralgicznego sektora, bez odpowiedniej osłony ze strony służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Profesor Urbanowicz zauważył także, iż dziwne rzeczy dzieją się wokół spółek posiadających systemy łączności światłowodowej: „Sprzedaż Emitela funduszowi Montagu IV, do której doszło 25 marca 2011 roku, przypomina do złudzenia wcześniejszą sprzedaż spółki Energis działającej na terenach PKP, którą – via fundusz Innova – Anglicy odsprzedali Rosjanom z GTS. Dzisiaj GTS przymierza się do kupna Exatela”. Exatel dysponuje siecią światłowodową o długości 20 tys. kilometrów. Na stronie internetowej spółki można przeczytać, że posiada ona „bezpośrednie połączenia z ok. 80 największymi operatorami krajowymi i ok. 70 operatorami zagranicznymi umożliwiającymi transfer danych, tranzyt i terminowanie ruchu głosowego przechodzącego przez Europę Centralną. Ponad 500 węzłów sieci w większych miastach Polski daje ”pokrycie„ kraju odpowiadające kluczowym obszarom z punktu widzenia potrzeb biznesu”. Większościowym udziałowcem Exatela jest dziś spółka PGE – Polska Grupa Energetyczna, która jednak jest już tylko w 60 proc. własnością Skarbu Państwa. Okazuje się więc, że bezpieczeństwo energetyczne bardzo ściśle wiąże się z bezpieczeństwem w sferze łączności. Profesor Jerzy Urbanowicz informował, że „w 2007 r. Exatel został wpisany przez ówczesnego szefa Departamentu Informatyki i Telekomunikacji MON do strategii informatyzacji armii w latach 2008-2012 jako operator sieci utajnionych. Najważniejsze sieci, szczególnie w relacjach natowskich, były lokowane w Exatelu. W niedalekiej przeszłości łączność dla armii (np. dla WSI) i wrażliwych instytucji państwowych świadczyły również firmy rosyjskie. Była to wymieniona wcześniej spółka GTS i spółki, z których powstała GTS. Firma Exatel jest jedynym państwowym operatorem telekomunikacyjnym, który chce i może (ma wszystkie najważniejsze certyfikaty, w tym certyfikaty natowskie) w sposób bezpieczny obsługiwać armię i najważniejsze instytucje państwa”. Kto i w jakim zakresie posiada systemy łączności światłowodowej w naszym kraju? Czy są one wystarczająco chronione przed przejęciem kontroli przez służby specjalne obcych państw? Również na te pytania warto byłoby poznać odpowiedź. Komu częstotliwości, komu? Znowelizowane prawo telekomunikacyjne przyniosło nowe zasady handlu częstotliwościami radiowo-telewizyjnymi. A pojawiło się ich w dyspozycji państwa dużo, gdyż w ramach tzw. dywidendy cyfrowej, po wyłączeniu telewizyjnych nadajników analogowych, mamy znaczne zasoby częstotliwości w paśmie 470-862 MHz. Wyłączywszy częstotliwości wykorzystywane dla funkcjonujących obecnie multipleksów, pozostałe są teraz sprzedawane na aukcjach przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Ostateczny finał tych transakcji jest jeszcze nieznany, ponieważ i w tej dziedzinie dochodzi do dziwnych posunięć. Podczas dyskusji nad nową ustawą prawo telekomunikacyjne odrzucona została poprawka Prawa i Sprawiedliwości, która nakazywała doroczne sprawozdanie przed Sejmem ze stanu własności częstotliwości radiowych w naszym kraju. Chodziło o to, by pod szczególną kontrolą społeczną znalazł się kolejny element bezpieczeństwa systemu łączności w naszym kraju, a więc by było wiadomo, jakie firmy i przez kogo kontrolowane nabyły prawo do dysponowania częstotliwościami do celów telekomunikacji, przesyłu danych, szerokopasmowego internetu. Rządowa większość poprawkę tę odrzuciła. Tymczasem 20 sierpnia 2013 roku portal Forsal.pl poinformował, że Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zawarło porozumienie z operatorem telekomunikacyjnym Sferia, na mocy którego Sferia uzyskała poza przetargiem część pasma częstotliwości z zakresu 800 MHz, które mogą być wykorzystane na usługi szerokopasmowego internetu, w tym LTE. Porozumienie to ma skutkować wycofaniem przez Sferię z Trybunału Arbitrażowego w Paryżu skargi, której pozytywne rozstrzygnięcie miałoby spowodować konieczność zapłaty przez polski rząd roszczeń w niebagatelnej wysokości 1,5 mld złotych. Skarga dotyczyła przyznanych przez poprzednika prawnego Urzędu Komunikacji Elektronicznej w roku 2003 częstotliwości z pasma 850 MHz, których Sferia nie mogła wykorzystywać ze względu na zakłócanie systemu komunikacji kolejowej. W ramach porozumienia Sferia zobowiązała się do nieuczestniczenia w aukcjach na częstotliwości do roku 2015. Według planów UKE, aukcja na pozostałą część pasma 800 MHz, a także na częstotliwości z pasma 2,6 GHz miała się odbyć jeszcze w br. Ostatnio jednak plany zostały zmienione i wielka aukcja na te częstotliwości została przeniesiona na rok przyszły. Warto zatem zadać sobie pytanie, o ile zmniejszą się dochody budżetu państwa z aukcji na częstotliwości pasma 800 MHz w wyniku porozumienia ze Sferią? Czy i ile zapłaci Sferia za otrzymane poza przetargiem częstotliwości? Jakie były okoliczności przyznania w roku 2003 wadliwych częstotliwości na rzecz Sferii i czy osoby odpowiedzialne za straty budżetu państwa w wysokości 1,5 mld zł poniosły konsekwencje swych działań? Nie jest obojętne dla nas zarówno to, kto otrzyma tak jak w tym przypadku częstotliwości na szerokopasmowy internet poza przetargiem, jak i to – kto aukcję Urzędu Komunikacji Elektronicznej w przyszłym roku, na to co pozostanie po porozumieniu ze Sferią – wygra. Już panuje w tej sprawie wielkie zamieszanie, ponieważ Polkomtel Zygmunta Solorza w ogłoszonych warunkach aukcji ma mieć mniejsze możliwości niż sprzymierzone ze sobą T-Mobile i Orange. UKE nałożył bowiem ograniczenia na niektórych uczestników aukcji, którzy już posiadają inne częstotliwości. Proponowana w konsultacjach cena wywoławcza wynosi 250 mln zł za jeden blok częstotliwości z pasma 800 MHz (wszystkich bloków jest 5) oraz 50 mln zł za 1 blok z pasma 2,6 GHz (tu bloków jest siedem). Nie chodzi tylko o wysokość cen i ewentualne praktyki monopolistyczne. Dysponowanie dobrem wspólnym w postaci częstotliwości jest w XXI wieku zdominowanym przez rzeczywistość cyfrową podstawowym elementem suwerenności nowoczesnego państwa. Czy i kto będzie posiadaczem tego dobra i na jakich zasadach będzie je kontrolował? Warto na ten temat rozmawiać, póki nie jest za późno.

  Barbara Bubula

  I tak to jest i będzie z repolonizacją mediów , energetyki itd.
 • @Andrzej Tokarski
  Widać sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w dupie po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta pomioty zbrodniarzy, bandytów i oprawców Polaków alkoholika Stoltzmana czy na premiera Cimoszko. Typowy przypadek kreacji nowych "polskich elit" w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak. Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa zażydzony "polski" sąd: 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego "Zaporę" – 23 maja 1994 r. znowu zażydzony "polski" sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego "Zapory", ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy). To tylko jeden przykład. Te wszystkie zażydzone "polskie" sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego. Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie. Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w 1944 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych "polskich elit" wychodzili synowie zbrodniarzy, bandytów i oprawców Polaków pospolici złodzieje alkoholik Stoltzman, Cimoszko, etc …. I tak jest do dzisiaj. Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.
 • @Andrzej Tokarski
  Brak zdecydowanej reakcji ze strony rządu i relegowania tej nadzwyczajnej, boskiej kasty z naszego kraju kończy się tak jak w polskim muzeum w Auschwitz, gdzie jest zakaz odprawiania polskiej mszy, wnoszenia polskiej flagi narodowej, ukrywania ekspozycji W.Pileckiego, brak zaproszenia rodziny rotmistrza na obchody oswobodzenia obozu itp. A "występ" premiera M. Morawieckiego w Chełmie to już żenada. To szczyt bezczelności i jawna prowokacja. Akurat w Chełmie ludzie pamiętają postawę środowiska żydowskiego wobec okupanta po wkroczeniu sowietów i 1920 i w 1939 i 1944 roku. Tu żadne czary mary nie pomogą, niezależnie od tego kto je odprawia.
 • @Andrzej Tokarski
  Brak zdecydowanej reakcji ze strony rządu i relegowania tej nadzwyczajnej, boskiej kasty z naszego kraju kończy się tak jak w polskim muzeum w Auschwitz, gdzie jest zakaz odprawiania polskiej mszy, wnoszenia polskiej flagi narodowej, ukrywania ekspozycji W.Pileckiego, brak zaproszenia rodziny rotmistrza na obchody oswobodzenia obozu itp. A "występ" premiera M. Morawieckiego w Chełmie to już żenada. To szczyt bezczelności i jawna prowokacja. Akurat w Chełmie ludzie pamiętają postawę środowiska żydowskiego wobec okupanta po wkroczeniu sowietów i 1920 i w 1939 i 1944 roku. Tu żadne czary mary nie pomogą, niezależnie od tego kto je odprawia. M. Morawiecki w Chełmie: "Nigdy suwerenna władza polska nie wypędzała żydów". A szkoda, byłoby to z korzyścią dla nas a wg. logiki ostatnich oświadczeń oficjalnych władz Izraela również korzystne dla żydów. Bądźmy obecnie mądrzejsi. Na dobre ruszyła komunistyczna propaganda w mieście PKWN. Z wykładu P. premiera można było się dowiedzieć, że komuniści nie mieli narodowości tak jak naziści. Biedne żydki, prowokatorzy przeganiani z całej Europy i zła narodowość tubylcza broniąca swoich ziem i praw przed najeźdźcami to antysemici. P. premier nie podał żadnej liczby wymordowanej ludności tubylczej przez żydów i tzw szabesgojów a były to dziesiątki milionów istnień ludzkich zamordowanych przez żydów komunistów z PKWN, Smierszy, NKWD, UB i SB. Kiedy Izrael wypłaci odszkodowania skoro, jak twierdzi to jego biedni obywatele. Gdzie się podziały majątki Polaków wywiezionych na nieludzką ziemię przez tych dobrych ludzi. Dlaczego państwo Polskie codziennie zajmuje Polaków żydami a nie sprowadziło do kraju naszych rodaków wywiezionych przez żydów komunistów. O co chodzi??. Z tego co mówił premier Mazowiecki historię Polski piszą nam kolejny raz żydzi. A rdzenni mieszkańcy Polski to albo antysemici albo naziści i niech spróbują tylko wziąć sprawy w swoje ręce to zgniją we własnym polskim więzieniu zarządzanym przez żyda. Pan M. Morawiecki zapomina, że opinia publiczna to nie dzieci w szkole na lekcji historii. Kogo on edukuje ? Niby uczony, a głąb. Opinia publiczna czeka nie na "edukację" i gadanie, tylko na konkretne działania, rezultaty i wyniki pracy rządu w zakresie polityki historycznej na arenie międzynarodowej. Konkrety. Nie za gadulstwo i pouczanie Suweren płaci managerowi.
 • @Andrzej Tokarski 15:15:16
  Poczytaj, ten statut żydzi sfałszowali pod siebie, jest o tym w necie. O Fałszywce Tzw. „Przywilejów Żydowskich”

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/o-falszywce-tzw-przywilejow-zydowskich-2013-09
  O fałszywce tzw. „przywilejów żydowskich”
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/12/o-falszywce-tzw-przywilejow-zydowskich/

  Jak Romuald Hube żydowskie fałszerstwa wykrył...


  http://jolanta-gancarz.szkolanawigatorow.pl/jak-romuald-hube-zydowskie-faszerstwa-wykry

  Niesamowita, benedyktyńska praca, która prawie że poszła w zapomnienie. Komuś bardzo zależy, żeby postać i dzieło Hubego poszły w zapomnienie. Dzisiaj, chcąc sobie odświeżyć wiedzę o nim, na próżno szukałem strony Temida i Klio, z której korzystałem w 2014 r. A były tam zamieszczone wszystkie tytuły prac Romualda Hubego (z linkami do tych zdigitalizowanych) i jego obszerna biografia. Dzisiaj pozostał tylko ślad na innych stronach i komunikat, że podana strona nie istnieje, choć powstała dopiero w 2010 r. Tu jest informacja o niej, z aktywnym linkiem - nazwą portalu (Temida i Klio - Historia Prawa), który po kliknięciu odsyła do strony w jakimś egzotycznym (tureckim?) języku:

  http://forum.historia.org.pl/topic/11247-strona-temida-i-klio-historia-prawa/

  Identyczna sytuacja jest tutaj: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=67141

  Pozostały marne notki biograficzne w Wiki i na stronie prawników polskich (podkreślające niechęć "społeczeństwa polskiego" do kodyfikacyjnej działalności Hubego i jego "lojalistycznej postawy"), oraz w papierowej wersji PSB.

  Jak widać Niewidzialna Ręka nadal działa...To był widocznie antysemita, nie rozumiał że bank nie ma narodowości. Bank nie, ale jego właściciele tak. Są internetowe kopie tej strony. W angielskiej wiki jest, w oddzielnym podpunkcie, powiedziane że Statuty Kaliskie w tej dłuższej, rozpowszechnianej wersji to fałszerstwo, co odkrył Hube. Plus link. Jakoś nie boją się powiedzieć o tym.

  Niżej strona z tytułami prac:

  http://web.archive.org/web/20160309050048/

  http://temidaiklio.info/ksiegozbior.php

  Najechałem na jeden z linków i po chwili oczekiwania otworzył mi sie plik w ZIP, a pod nim w pdf.

  Proszę mnie nie pytać, gdzie jest to, co się otworzyło - czy strona gromadząca archiwalne obrazy stron to gromadzi - czy też jest to na jakimś serwerze, a linki działają, tylko drzwi są "zamurowane" z jakiegoś powodu.

  Niżej kopia strony z mailem kontaktowym - może jeszcze istnieje i ktoś się odezwie:

  http://web.archive.org/web/20160331035939/

  http://temidaiklio.info/kontakt.php

  Oprócz Hubego (chyba najbogatszy zestaw), jest wielu innych prawników, w układzie alfabetycznym. Możesz sobie coś wybrać, niekoniecznie "Przywilej żydowski Bolesława i jego potwierdzenia". Np. coś z prawa czeskiego, albo salickiego;-). Bardzo ciekawe źródła.


  Władcy bardzo chętnie podpisywali te fałszywe kwity o przywilejach. Gdy zaczął rządzić Zygmunt I, połowa ziemi królewskiej (mierzona ceną ziemi) była już w rękach lichwiarzy jako zastaw. Zygmunt wiele zrobił by te zastawy wykupić. Wszystkich nie zdążył, bo umarł. Jest dobra książka o problemie tych zastawów. "Odbudowa domeny królewskiej w Polsce 1504 - 1548", Anna Sucheni-Grabowska.
 • @Andrzej Tokarski 15:15:16
  Nie tylko "Statuty..." fałszują na ich korzyść. Ten los spotkał także rotmistrza Pileckiego. Jest on pokazywany w oprawie zaprawdę podstępnej, pierwszy rzut okiem, zwłaszcza z bliska, niby niczego nie pokaże. A z wysoka hollywoodzki horyzont: Rotmistrzowi brak już tylko jarmułki i pejsów. Ale i to wkrótce mu doprawią. Linki tylko dla odważnych:

  http://faktopedia.pl/uimages/services/faktopedia/i18n/pl_PL/201602/1456778510_by_Remiqius_500.jpg

  Lub ten:

  http://www.gazetawarszawska.com/images/Untitledpil222.png
 • @kula Lis 67 18:37:43
  Co ciebie przyjacielu łączy z willa Kaczynskiego

  https://pbs.twimg.com/media/DVvaaZUWsAAQLT0.jpg
 • @Andrzej Tokarski
  Szanowny Panie Tokarski! Nie przeceniałbym jednak instynktu polskości w takich osobach jak Gomułka i Jaruzelski, którzy mieliby się przyczynić do oczyszczenia polskiej armii z żydowskiego elementu. Otóż czystka antysemicka w Wojsku Polskim nie miała nic innego na celu, jak wsparcie wojsk izraelskich w tzw. wojnie na wyczerpanie w latach 1967-1970, która to miała zmęczyć i wyczerpać zasoby strategiczne Izraela. A skąd można było liczyć na uzupełnienie tych zasobów opartych przede wszystkim na wyszkolonych żołnierzach, jak nie w polskiej armii? Warto chociażby pobieżnie zapoznać się z chronologią wydarzeń opisanych nawet w Wikipedii.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojny_izraelsko-arabskie
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Czystka_antysemicka_w_Wojsku_Polskim
  Sprawdziłem po prostu tutaj, czy można choćby na podstawie tych informacjach dość do zgoła odmiennych wniosków, jakie powyżej zostały przez Pana zaprezentowane. I widać wszystko jak na dłoni.

  Dodam do tego jeszcze takie małe zapytanie. Dlaczego przeprowadzano czystki antysemickie w tylko w armii, a nie np. w rządzie, w mediach, czy na uczelniach itd.?
 • @Andrzej Tokarski 15:15:16
  Aha, pan Prezes J.K Jak mówił Stańczyk, każdy Polak jest lekarzem. Więc teraz dr med. J.K będzie nas leczył z nowej jednostki chorobowej- antysemityzmu. Ze homoseksualizm nie jest chorobą zadecydowało bodaj 52 dupków na jakimś zjeździe w USA. Teraz dr J.K. zdecydował samodzielnie o nowej jednostce chorobowej. Ciekawe czego oni się tak wszyscy boją?Wiadomo, że jak o kasę chodzi, to "wyznanie handlowe" zajadłe. A antysemityzm to przekonanie, nie odczucie ani choroba.
 • @Husky 18:43:11
  nic!
 • @kula Lis 67 18:46:51
  8-))))))))))))))
  pozdrawiam
 • @kula Lis 67 18:45:50
  A co on pierniczy o antysemityzmie, skoro nawet murzyni są żydami? Nie ma czegoś takiego współcześnie jak naród żydowski, lecz mamy do czynienia z sektą lichwiarską, podszywającą się pod ludy semickie, z którymi ta sekta walczy, albo wykorzystuje ich do podboju miej wartościowych narodów. Nie będę się powtarzał. że Semitami są ludy całego Bliskiego Wschodu, czyli wszystkie arabskie.
 • @Husky 18:49:30
  Tysiące osób z krajów muzułmańskich w Polsce! Z oficjalnych danych rządu RP wynika, że od 2014 przybywa nam ludzi z krajów muzułmańskich. Portal rządowy Migracje udostępnia informacje o tym, ile osób przybyło do Polski. Według oficjalnej wersji z maja 2017: „Nie ma w tej chwili możliwości, aby do Polski byli przyjmowani uchodźcy i na pewno nie zgodzimy się na narzucanie Polsce, ani innym krajom członkowskim jakichkolwiek przymusowych kwot”. Źródła Urzędu do spraw Cudzoziemców sugerują jednak coś innego. Dla uzyskania wyników zestawienia wyselekcjonowano osoby pochodzące z krajów z wyraźnym udziałem muzułmanów w ogóle społeczeństwa: Afganistanu (99,7%), Albanii (56,7%), Algierii (99%), Arabii Saudyjskiej (~100%), Azerbejdżanu (96,9%), Egiptu (90%), Erytrei (48%?), Iraku (~95-98%), Iranu (99,4%), Jemenu (99,1%), Jordanii (97,2%), Kataru (67,7%), Kazachstanu (70,2%), Kuwejtu (76,7%), Libanu (54%), Libii (96,6%), Maroko (99%), Mauretanii (100%), Nigerii (50%), Pakistanu (96,4%), Somalii (100%), Sudanu (~100%), Syrii (87%), Tadżykistanu (85%), Tunezji (99,1%), Turcji (99,8%), Turkmenistanu (89%), Uzbekistanu (88%) i Zjednoczonych Emiratów Arabskich (76%). W zestawieniu nie znalazła się Armenia i Ghana, choć miały spory udział w liczbie przyjezdnych do Polski. W 2014 na pobyt czasowy z wyżej wymienionych krajów miały pozwolenie 4973 osoby, a w 2017 ich liczba wzrosła ponad dwukrotnie – do 12 674 osób. Jeżeli chodzi o liczbę osób z pozwoleniem na pobyt stały, ich liczba zwiększyła się od 2238 do 3943. W przypadku rezydentów długoterminowych, mających prawo pobytu w całej UE – ich liczba powiększyła się z 437 do 978. Status uchodźcy miały w 2014 322 osoby, a w 2017 – już 559. Ochronę uzupełniającą dostało 179 w 2014 roku, a w zeszłym roku – 215 osób. Pobyt ze względów humanitarnych tyczył się początkowo 40 osób, a zwiększył do 116. Zestawienie wieku ukazuje, że osoby poniżej 20 roku życia, jak i powyżej 40. są w mniejszości. Trzonem przyjętej do Polski grupy są osoby pomiędzy 20 a 39 rokiem życia, czyli w pełni sił. Ich liczba w 2014 wynosiła 5794, a wzrosła do 12 603. Dla porównania liczba osób między 40 a 50 rokiem życia zwiększyła się do 3586 z 1463 osób. Dane te uwidaczniają fakt, że przybywają do Polski mężczyźni. Ich liczba wzrosła do 14 631 z 6575 panów. Dla uchwycenia skali panie zwiększyły swą liczebność do 3957 z 1703 kobiet. Najwięcej przybyło do nas Turków (20,81% – 3869 osób), następnie Uzbeków (9,44% – 1755) i Pakistańczyków (7,07% – 1314). Jakie są tego skutki dla Polaków? Rok 2017 otworzyła sprawa zabójstwa Polaka przez Marokańczyka i Algierczyka w Ełku. W lipcu 2017, jak podała policja z warszawskiego Mokotowa, 37-letni Irańczyk dewastował kościół Jezuitów. W tym samym miesiącu na terenie willi i siedziby Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej w Warszawie, w meczecie przy Wiertniczej, muzułmanie pobili się o prawo własności do budynku, o czym informowała Niezależna. Miesiąc później dwóch Algierczyków w Gdyni molestowało czternastolatkę, o czym doniósł portal Trójmiasto. We wrześniu Rzeczpospolita poinformowała, że na warszawskim Muranowie piątka muzułmanów na ulicy odmawiała Salat. Portal Tomasza Sommera Wolnosc24 doniósł, że w mazowieckim Lininie samorząd domaga się zamknięcia ośrodka dla uchodźców, lub wydalenia z niego muzułmanów, a na ich miejsce przyjęcia chrześcijan. Telewizja Republika zacytowała we wrześniu 2017 list muzułmanów do marszałka Marka Kuchcińskiego: „Wysoce nierzetelny przekaz medialny dotyczący islamu, który przybrał niesłychaną dotychczas skalę, budzi ogromny niepokój wśród muzułmanów. Ten bezprecedensowy i narastający atak przywołuje na myśl sytuację społeczności żydowskiej na terenie przedwojennych Niemiec”. Z kolei jak doniósł Dziennik Łódzki, we wspomnianym wyżej meczecie przy ul. Wiertniczej, jak doniósł świadek Mohamed F., przebywały osoby wyjeżdżające na dżihad do Syrii, czyli tu znajdowali się późniejsi członkowie organizacji terrorystycznej Świt Syrii. Imam Anjem Choudary podczas wypowiedzi dla Faktów TVN oznajmił: „pewnego dnia prawo szariatu zostanie także wprowadzone w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie represyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allach to jest to forma ucisku. Dzięki takiej naszej polityce i wasz reżim zostanie usunięty. Ludzie będą szczęśliwsi. Wiesz na pewno, że w Polsce macie sekularne prawo, rządy tzw. liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych mocnych, trwałych wzorców, czy modeli. Wszystko wynika u was z rozdziału państwa od Allacha, a w niektórych krajach przyjmuje to formę anarchii”. Na łamach dodatku Plus minus do Rzeczpospolitej redaktor Ewa Kaleta, związana też z Gazetą Wyborczą, opisała we wrześniu 2017 dwóch konwertytów na islam, jeden z nich Gabriel stwierdził: „Islam (…) nie jest religią pokoju”. Jego brat w muzułmańskiej wierze Dawid zauważył: „komunizm jest podobny do islamu” i wyjaśnił, że ma na myśli zniesienie klas, czy walkę z nacjonalizmem. Takich niuansów, jak doniesienia z cytowanych wyżej mediów dane z portalu Migracje nie ujawniają. Ukazują, że w 2017 najwięcej przybyło osób na terenie województwa mazowieckiego. Brak tutaj informacji o wyznaniu przyjezdnych, co w kontekście niechęci do chrześcijaństwa w islamie ma znaczenie. O ile rok poprzedni zamyka się z liczbą 18 588 osób łącznie, styczeń 2018 ukazuje, że tendencja jest dalej rosnąca (choć minął dopiero miesiąc i wyciąganie daleko idących wniosków jest przedwczesne). Dane statystyczne mogą być tłumaczone, że rząd ściąga z krajów muzułmańskich chrześcijan, ale czy aby na pewno? Urząd ds. uchodźców podaje, że w Polsce przyjezdny otrzyma jednorazowo 140 zł na zakup odzieży i obuwia, czy do 750 zł miesięcznie na osobę (1500 zł na czteroosobową rodzinę). Czy to wiele? Wedle doniesień TVP Info Polska premier Polski wypowiedział się, że nasz kraj nie przyjmie uchodźców z Bliskiego Wschodu, czy Afryki. Dane statystyczne budzą jednak szereg pytań. Skoro nie przyjęliśmy uchodźców, kim są przybyli do Polski mieszkańcy z wyżej opisanych krajów? Ps...Rząd mówi jedno, a robi drugie. Mają społeczeństwo za idiotów. Cała niemal ostatnia działalność PiS polega na tym, że mówi jedno, a czyni. A już te ostatnie działania ośmieszają prezydenta, rząd i sejm z senatem. Islamistów coraz więcej, a jeszcze ma być zgoda na budowę wahabickiego centrum, toż to chore. Przypomnę, że każda mniejszość przekraczająca 5% miejscowej populacji zaczyna generować potężne problemy.
 • @kula Lis 67 19:49:15
  Tych oszustów morawieckich trzeba rozgonić na cztery wiatry.
 • @Tokarski
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/keelhul.jpg


  Ostatni sekret II wojny światowej. ,,Przyszły historyk wyda wyrok na reprezentantów „Dumnego Albion”, którzy nie są godni by zwać się członkami współczesnego cywilizowanego rodzaju ludzkiego”. Operacja Keelhaul była wynikiem porozumień jałtańskich, przewidujących między innymi, że zachodni alianci przekazywać będą władzom Związku Sowieckiego wszystkich jego obywateli. Operacja była uznana za tajną i utrzymywana także w sekrecie na zachodzie do lat 70. XX wieku, przez co Aleksander Sołżenicyn nazwał ją „ostatnim sekretem drugiej wojny światowej”. Poniżej relacja gen. Poliakowa.


  Masakra Kozaków w Lienz (Z Rosji, Vol. VI, No.84, wrzesień 1949)

  Do Przedstawiciela Atamana Dońskiego w Ameryce Północnej i Południowej, gen. Porucznik S. W Denisow.

  Wasza Ekscelencjo,

  Wobec zbliżania się do czwartej rocznicy okropnej tragedii Kozaków, to jest przymusowej ekstradycji do Związku Sowieckiego, uznaję za właściwe, by przywoływać pokrótce to straszne zdarzenie, które zapisało się w pamięci Kozaków.

  Jak już wiadomo, Kozacki Korpus generała Domanowa składał się z około 28.000 osób, w tym kobiety i dzieci. Po opuszczeniu włoskiego terytorium na początku maja 1945 przeszedł przejściem górskim do Austrii i rozbił obóz w dolinie rzeki Drawy.

  Personel Kozaków i część jednostek administracyjnych była zakwaterowana w granicach miasta Lienz. Kozackie pułki (rozbrojone) obozowały na przylegającym terytorium w namiotach, podczas gdy cywile, starcy, kobiety i dzieci dostały kwatery w obozie Peggetz oddalony ok. dwie mile od miasta.

  Nastawienie brytyjskich władz w stosunku do Kozaków było całkiem bez zarzutu a nawet życzliwe. Do 26 maja nic nie wskazywało na zagrażającą katastrofę. Jednak w tamtym szczególnym dniu miały miejsce dwa zdarzenia, które zapowiedziały nadciągającą tragedię. Mianowicie brytyjska ciężarówka zatrzymała się przed Bankiem Kozaków i żołnierze, powołując się na rozkazy zwierzchników, zażądali kluczy do kas ogniotrwałych, zamknęli je i załadowali na ciężarówkę. Protest Kierownika Banku, że są w nim zdeponowane osobiste oszczędności Kozaków, nie przyniósł żadnego skutku.

  Stosownie do oświadczenia Kierownika Banku, te kasy ogniotrwałe zawierały w tamtym czasie około 6 milionów niemieckich marek i tyle samo we włoskich lirach, wszystko to stanowiło osobisty majątek Kozaków.

  Tego samego dnia brytyjski oficer przyszedł do hotelu, gdzie był zakwaterowany generał Szkuro i czterech z jego oficerów, i rozkazał, żeby zapakowano ich rzeczy w taki sposób, jakby mieli przenieść się do innych kwater.

  Kiedy oficer zapytał, „gdzie są inne kwatery,” on odpowiedział, „tam, gdzie będą twoi żołnierze”.

  Później okazało się, że generał Szkuro i jego oficerowie zostali przeniesieni do obozu Spittal i tam byli przetrzymywani za drutem kolczastym.

  Należy zauważyć, że równocześnie został odczytany brytyjski rozkaz, zgodnie z którym wszyscy Kozacy mieli otrzymać powiększone racje, co w znaczący sposób uciszyło jakiekolwiek podejrzenia, które mogły pojawić się pośród Kozaków i sprawiły, że wprowadzenie w życie przez Brytyjczyków ich zamiarów stało się łatwiejsze.

  Przyjemność przyjmowania powiększonych racji trwała krótko. Następnego dnia, 27 maja, około 10:00 przed południem, wyszedł brytyjski rozkaz, żeby wszyscy oficerowie oddali pistolety, na które dotychczas mieli pozwolenie. Mało ktoś domyślił się faktycznego celu tego rozbrojenia. Było kilku, którzy instynktownie, albo raczej, podświadomie spodziewali się czegoś tajemniczego i złowróżbnego.

  Rankiem 28 maja wszyscy oficerowie, wojskowi urzędnicy i medycy dostali rozkaz od brytyjskiego Generała, aby stawić się o 1:00 PO POŁUDNIU na plac przed kwaterami Personelu, by odbyć podróż ciężarówkami.

  Miejski Komendant Lienz, brytyjski major Davis, oświadczył, że nie powinni zabierać bagażu, więc jak przypuszczano, powrót miał nastąpić po trzech albo czterech godzinach. Ta deklaracja została wzięta za dobrą monetę, niemal cały sprzeciw został zażegnany.

  Ale w rzeczywistości, tak szybko jak tylko ciężarówka przewożące 2.000 oficerów i urzędników z generałem Krasnowem wyjechały na drogę, zostały otoczone przez brytyjskie czołgi i eskortowane do miejsca przeznaczenia.

  Tak oficerowie zostali przyniesieni do obozu Spittal, który był otoczony przez kilka palisad drutu kolczastego i mocno patrolowany przez oddziały brytyjskie.

  Dobę później, wszyscy ci nieszczęśliwi więźniowie zostali przewiezieni do Strefy Sowieckiej i przekazani Sowietom. Tylko pięć osób cudem uciekło. Liczni osadzeni w obozie popełnili samobójstwo, inni zostali zabici przez straż podczas próby ucieczki w drodze do Strefy Sowieckiej. Ostatecznie nie wiadomo do dnia dzisiejszego, ile dokładnie osób przekazano do Związku Sowieckiego.

  Wieczorem 29 maja brytyjskie ciężarówki zaopatrzone w sprzęt nagłaśniający popędziły do obozu Peggetz, gdzie obozowały pułki kozackie, i zapowiedziały, że każdy musi przygotować się do dobrowolnej repatriacji do Związku Sowieckiego. Brytyjczycy powtórzyli to ogłoszenie w dniach 30 i 31 maja.

  Wszędzie jednomyślną reakcją Kozaków była odmowa. By uwydatnić protest, ogłosili strajk głodowy i podnieśli czarne sztandary. Kiedy brytyjskie ciężarówki zaopatrzeniowe przybyły jak zwykle do niektórych punktów dystrybucji, nie było tam nikogo do odbioru racji. Brytyjczycy musieli zrzucić żywność na ziemię a żaden Kozak jej nie tknął.

  Rankiem 1 czerwca Kozacy obozu Peggetz zdecydowali na, być może po raz ostatni, wspólną modlitwą do Boga. W tym celu wzniesiono ołtarz na placu obozowym a tłum liczący tysiące starców, kobiet i dzieci zebrał się dookoła. Kadeci w celu ochrony tworzyli zewnętrzny pierścień, trzymając się za ręce. Czarne flagi były wywieszone przed każdym z barków.

  Obraz ten był wówczas głęboko poruszający i wzbudzający grozę. Ponad ludzkie nerwy było obserwowanie wielu klęczących, rozmodlonych i gorzko płaczących.

  To podczas tej Liturgii Brytyjczycy otoczyli obóz z trzech stron czołgami i żołnierzami uzbrojonymi w karabiny maszynowe. Czwarta strona pozostała wolny: tam znajdowała się głęboka i bystra rzeka Drawa tworząca naturalną barierę. Razem z czołgami pojawiły się ciężarówki i około 150 – 200 jardów dalej, natorach stanął długi pociąg złożony z wagonów towarowych, czekając na ofiary – Kozaków.

  Brytyjczycy zaczekali chwilę, a ponieważ ludzie nie przerwali modlitw, oddali salwę w powietrze. W tym samym czasie ładowali bezbronnych odmawiających wejścia na ciężarówki ludzi, którzy siadali na ziemi, obejmując się nawzajem.

  Wtedy zaczął się straszliwy, brutalny i nieludzki rozlew krwi, masakra niewinnych ludzi. Oni uderzali ich kolbami, powodując nieopisaną panikę. Raniące serce krzyki napełniły powietrze. W tym niepojętym kataklizmie wielu było zadeptanych na śmierć, głównie dzieci. Ktokolwiek mógł podejmował desperacką obronę tak długo, na ile starczało mu sił.

  Nieprzytomnych, wielu z połamanymi kończynami, Brytyjczycy rzucali jak kłody do zapełnionych ciałami ciężarówek. Kiedy w ciężarówkach Kozacy odzyskiwali świadomość, próbowali uciekać. Byli wówczas bici aż do nieprzytomności i znów rzucani na ciężarówki. Kadeci stawiali najtwardszy opór. Oni bronili nie tylko siebie, ale robili wszystko co w ludzkiej mocy by pomóc kobietom, dzieciom i starcom w uniknięciu uwięzienia, repatriacji i zguby w ZSRS.

  Liczni Kozacy i ich żony popełnili tego dnia samobójstwa, woląc raczej śmierć niż deportację do barbarzyńskiego kraju, którym stała się Rosja, nasza Ojczyzna.

  Brytyjczycy napełnili pociąg śmierci półprzytomnymi, zlanymi krwią i ciężko rannymi.

  Z nieznanych powodów „Honorowa Władza” zdecydowała się zawiesić akcję. Następny dobrowolny transport „do domu” z poszczególnymi ofiarami był zaplanowany na dzień 3 czerwca. To zawieszenie uratowało życia wielu Kozaków i ich żon.

  Podczas nocy z czerwca 1 na czerwca 2 tam rozpoczęła się druga część tragedii Kozaków: miejscowa ludność zaczęła plądrować dobytek Kozaków. Jak czarne kruki, które zbierają się gdy poczują świeżą krew, Austriacy teraz plądrowali własność Kozaków całymi wozami.
  W tych dniach w podobny sposób XV Kozacki Korpus, składając się z 18.000 ludzi, został przekazany Sowietom koło miasta Judenburg. Ze składu korpusu przeżyło tylko 10 oficerów i 50 do 60 Kozaków, którzy przerwali kordon straży przy użyciu granatów ręcznych i uratowali się kryjąc się w pobliskich lasach.

  Tak więc w dniach 29 maja, 1 i 3 czerwca 1945 r. 45.000 ludzi zostało wydanych, by paść ofiarą gwałtownego odwetu, przy ścisłej współpracy ze strony rządów tych mocarstw, dla których integralności i interesów Naród Rosyjski przelał krew i odnosił zwycięstwa w pierwszej wojnie światowej.

  Obecnie obóz Peggetz został porzucony i zlikwidowany. Tylko przy jednym z jego wejść znajduje się, nawet teraz, niczym memento tragedii Kozaków, kilka zapomnianych grobów ofiar, z małym przekrzywionym wiatrem krzyżem.

  Przyszły historyk wyda bezstronny werdykt w sprawie tej gorzkiej tragedii, wyrok na tych reprezentantów „Dumnego Albion”, którzy zhańbili władcę mórz w przeszłości, i którzy nie są godni, by zwać się członkami współczesnego cywilizowanego rodzaju ludzkiego.

  Tak wielkie straty w personelu, jak były ponoszone przez te dwie jednostki, to jest generała Domanowa i 15 Kozackiego Korpusu, w ciągu paru dni, w warunkach skończonej wojny, nie mają żadnego precedensu w rosyjskiej wojskowej historii.

  W składzie tych jednostek znajdowali się reprezentanci Kozaków Dońskich i oni tworzyli główne kadry. Jednak byli też Kozacy i ich żony innych wojsk kozackich.

  W 15. Kozackim Korpusie znajdowała się pewna liczba rodaków, którzy nie byli Kozakami.

  Pośród zabitych znaleźć można bohaterskich żołnierzy dawnej Armii Imperium Rosyjskiego z czasów pierwszej wojny światoweji i przywódców Białych, Kozacy z lat Wojny Domowej: generał Ataman Piotr Nikołajewicz Krasnow, Generał Szkuro i Książę Sułtan Girej Kłycz, i inni.

  Działając w imieniu Atamana Dońskiego, wierzę, że to jest mój bezpośredni obowiązek, aby przypomnieć Kozakom o tej potwornej katastrofie i o jej ofierze – znakomitym Atamanie Dońskim i Białym przywódcy, Generale Kawalerii Piotrze Nikołajewiczu Krasnowie.

  Poproszę, żeby Pan przedstawił pełną informację o tym zdarzeniu oraz uczcił tragiczną rocznicę w sposób uroczysty na wszystkich terenach, które Kozacy zasiedlali

  Wierzę, że wszyscy Kozacy, także ci spośród naszych obywateli, którzy nie są Kozakami, zaoferują szczere modlitwy za zaginionych rosyjskich żołnierzy.

  Mam nadzieję, że Kozacy, zjednoczeni przez wspólny smutek w dniu dzisiejszej żałoby, zapomną osobiste niezgody oraz że w przyszłości będą wspólnie łączyć się, aby służyć naszej drogiej Ojczyźnie i jej lojalnym synom, Kozakom.

  Oryginał podpisany przez:

  P–o Atamana Dońskiego,
  Generał Major sztabu generalnego POLIAKOW
  Lienz, Austria
  12 maja 1949 r.

  źródło: DWS.org

  https://niezlomni.com/cytat/operacja-keelhaul-masakra-kozakow-w-lienz-ostatni-sekret-ii-wojny-swiatowej/
 • @Tokarski
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/ak.jpg


  ,,Karą będzie śmierć”. Tak AK likwidowało zdrajców. Cel: konfidenci gestapo, szmalcownicy, donosiciele i oprawcy [WIDEO] ,,Karą będzie śmierć” – film o wykonywaniu wyroków śmierci przez sądy AK, wyemitowany wcześniej przez Polsat News. Za ich sprawą konfidenci gestapo, szmalcownicy, donosiciele i oprawcy nie mogli spać spokojnie. Wykonali ponad 3,5 tys. wyroków śmierci.

  https://youtu.be/onTc3YO8SYE

  Ps...Mało znany fakt, w 1939 roku wypuszczono z więzień przestępców odsiadujących wyroki za tzw. „mokrą robotę”, to w części oni właśnie byli cynglami podziemia AK. Młodym patriotom wysyłanym na akcję drżały ręce, kiedy podczas likwidacji konfidentów był płacz i błaganie o litość oraz zasłanianie się małymi dziećmi. Pozwolono im zabijać i rabować Niemców i Rosjan, ale w żadnym wypadku Polaków. W zamian po wojnie mieli mieć skrócone wyroki. Czytajcie dwutygodnik „Bez Cenzury”!!!!

  http://www.bezc.pl/artykul/314/mafia-w-hitlera1

  Na ten temat jest b. dobra książką /tytuł chyba Drapieżne ptaki lub coś w tym rodzaju/…Utrzymana w konwencji rozmowy z jednym z likwidatorów zdrajców…B. dobry opis działanie tej komórki i losów jej uczestników. Chwała naszym bohaterom… Wszyscy mieli pseudo od nazwy drapieżnych ptaków..„Ptaki drapieżne. Historia Lucjana „Sępa” Wiśniewskiego, likwidatora z kontrwywiadu AK.”
 • @Tokarski
  Wytrawny kolekcjoner złotych zębów, czyli rzecz o aptekarzu z Auschwitz. Na strychu apteki było co najmniej piętnaście walizek, pękających w szwach od wyłamanych zębów, przy których wisiały jeszcze kawałki ciał ofiar. Całość pod linkiem

  http://www.bezc.pl/artykul/189/wytrawny-kolekcjoner-zlotych-zebow-czyli-rzecz-o-aptekarzu-z-auschwitz
 • @Tokarski
  Jak powojenne Niemcy chroniły SS-manów. Powojenne Niemcy chroniły, jak mogły byłych członków SS – najbardziej zbrodniczej formacji hitlerowskiej III Rzeszy. Na skutek takich działań, wielu z nich mogło uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie popełnione w czasie II wojny światowej. Wiosną 2007 r. prezydent niemieckiej Federalnej Służby Wywiadowczej (BND) Ernst Uhrlau dał przyzwolenie na zniszczenie akt osobowych 250 funkcjonariuszy podległej mu służby, tych, którzy mieli na koncie służbę w SS w czasach III Rzeszy. Decyzja Uhrlaua nie była przypadkowa. Zanim zapadła, w BND powołano specjalną wewnętrzną komisję, która miała dokonać przeglądu archiwalnych akt, aby ocenić skalę problemu. Po kilku miesiącach prac tej grupy odbyła się narada z udziałem kierownictwa służby. Problem okazał się bardzo poważny, bowiem dokonane ustalenia dawały podstawę do twierdzenia, że BND było w przeszłości schronieniem dla wielu poszukiwanych nazistów, którzy w czasach II wojny światowej, służąc pod sztandarami SS, dopuścili się licznych zbrodni. W grę wchodził nie tylko międzynarodowy wizerunek służby, ale również całych Niemiec. Trzeba było zatem zrobić wszystko, aby raz na zawsze wyeliminować to zagrożenie. I wybrano rozwiązanie najprostsze, ale skutecznie likwidujące możliwość dojścia do pełnej prawdy na ten temat, czyli zniszczenie akt wszystkich, którzy mieli za sobą służbę w SS. O sprawie zniszczenia przez BND akt byłych esesmanów, zrobiło się głośno dopiero na początku 2011 r. , gdy napisały o tym niemieckie gazety. Opiniotwórczy niemiecki „Der Spiegiel” zniszczenie akt esesmanów starał się tłumaczyć tym, że była to w istocie krecia robota pewnych ludzi w zachodnioniemieckim wywiadzie, którym nie podobały się pomysły szefa BND - socjaldemokraty Uhrlaua. Dlatego, jak sugerował „Spiegel”, postanowili oni się go pozbyć, dokonując zniszczenia akt i podsuwając mediom informacje na ten temat. W końcu grudnia 2011 r. Uhrlau odszedł ze stanowiska, a całą sprawę mocno wyciszono. Tak czy inaczej, nagłośnienie tej sprawy jasno pokazało, że BND od początku swojego istnienia dawała schronienie ludziom SS, którzy mieli udział w zbrodniach Niemców w okupowanej Europie. Nawet jeśli zakończyli swoją służbę w zachodnioniemieckim wywiadzie, to BND nadal ukrywała ten fakt. Mało tego: niszcząc ich akta, zatarła ślady tak, aby już nikt nie mógł dociec pełnej prawdy. Całość pod linkiem


  http://www.bezc.pl/artykul/117/jak-powojenne-niemcy-chronily-ss-manow
 • @Tokarski
  Ile Niemcy zarobiły na II wojnie światowej? III Rzesza w czasie II wojny światowej zdobyła i zabezpieczyła majątek, który stał się podstawą potęgi gospodarczej powojennych Niemiec. Tym bardziej powinniśmy domagać się od nich odszkodowań za II wojnę światową. W dzisiejszych Niemczech można coraz częściej przeczytać i usłyszeć, że wprawdzie Niemcy wywołały wojnę, ale były także jej ofiarą. Nie tylko bowiem musiały odbudować zrujnowany wojną kraj, ale także spłacić reparacje wojenne wobec państw, które wystąpiły z roszczeniami. Przed paru laty od Niemiec, z tytułu strat poniesionych w czasie II wojny światowej zaczęli domagać się pieniędzy Grecy. Specjalna komisja greckiego parlamentu wyliczyła wysokość tych reparacji na 279 mld euro, co zdaniem wielu ekspertów i tak było wyważonym rachunkiem. W ostatnich miesiącach o konieczności otrzymania reparacji wojennych od Niemiec coraz częściej mówi się w Polsce. Czy zatem roszczenia reparacyjne Polski wobec Niemiec mają podstawy prawne? Mają, bo Polska nigdy ich nie otrzymała i nigdy się ich nie zrzekła. We wrześniu ubiegłego roku Biuro Analiz Sejmowych przedstawiło opinię, w której stwierdzono m.in., że jak najbardziej „zasadne jest twierdzenie, że Rzeczypospolitej Polskiej przysługują roszczenia odszkodowawcze wobec Republiki Federalnej Niemiec, a twierdzenie, że roszczenia te wygasły lub uległy przedawnieniu, jest nieuzasadnione”. Mamy zatem nadal wszelkie postawy prawne do tego, aby domagać się od Niemiec odszkodowań za II wojnę światową. Jednak domaganie się od Berlina odszkodowań za II wojnę światową ma jeszcze jedną przyczynę, o której się dzisiaj całkowicie zapomina. Niemcy to kraj, który wbrew pozorom dorobił się na II wojnie światowej, rabując kraje okupowanej przez siebie Europy. Z kolei Polska była jednym z krajów, najbardziej przez nie obrabowanych!

  Złodzieje Europy...

  Czechosłowacja, Polska, Dania, Holandia, Norwegia, Belgia, Francja, Grecja, Jugosławia, Albania to kolejne ofiary hitlerowskiej agresji. Swoją okupację w tych krajach Niemcy zaczynali od grabieży tego, co najcenniejsze i najbardziej wartościowe: złota, pieniędzy i dzieł sztuki. Poniekąd takie zachowanie nie mogło dziwić, bo przecież każda wojna jest kosztowana, a tym bardziej kosztowne były zmagania, jakie w latach 1939–1945 prowadziły hitlerowskie Niemcy. Gdy w marcu 1938 r. zaczynały budowę „tysiącletniej Rzeszy” anektując Austrię, rezerwy złota w niemieckim Reichsbanku, należały do najmniejszych w Europie. Zajęcie Austrii i likwidacja Austriackiego Banku Narodowego radykalnie zmieniły tę sytuację. 78 ton austriackiego złota o ówczesnej wartości prawie 100 mln dolarów (dzisiaj około mld dolarów), przejął właśnie niemiecki Reichsbank. W ten sposób jego rezerwy złota wzrosły prawie trzykrotnie. Potem przyszła kolej na złoto Czechosłowacji. Czesi jednak, czując zbliżający się upadek swojej republiki, postanowili wysłać swoje rezerwy złota do Wielkiej Brytanii, jednak Hitler wymusił później na marionetkowym rządzie Protektoratu Czech i Moraw, aby ten z powrotem ściągnął je do kraju. W ten sposób czeskie złoto trafiło w ręce niemieckie. Gdy ofiarą niemieckiej agresji stała się Polska, Hitler był przekonany, że również polskie złoto wzmocni rezerwy złota Rzeszy. Tak się jednak nie stało. Polacy jako jedyni z ofiar III Rzeszy zdołali w ostatniej chwili uratować 75 ton złota z rezerw Banku Polskiego, wywożąc je za granicę. Swoje złoto usiłowała ratować Belgia, wywożąc je wcześniej do Francji, ta jednak, aby uratować swoje rezerwy złota, wydała Niemcom belgijskie. Ci z kolei przewieźli je do skarbca w Berlinie, natychmiast przetapiając je i opatrując sygnaturami Reichsbanku ze wsteczną datą roku 1938. W praktyce częściej jednak było tak, że władze niemieckie zmuszały banki okupowanych krajów do sporządzenia pisemnego transferu złota do Reichsbanku. W ręce niemieckie wpadło również złoto innych europejskich krajów, podbitych przez III Rzeszę. Potem doszło złoto ofiar Holocaustu i zwykłych obywateli okupowanych przez Niemcy krajów Europy. W przypadku Polski bank emisyjny na terenie Generalnej Guberni musiał natychmiast przekazywać „każdy gram” złota do niemieckiego Reichsbanku. Tak naprawdę wartości zrabowanego Polsce złota nie da się nawet oszacować. Tylko w 1943 r. podczas przeprowadzonej na terenie Generalnej Guberni operacji Reinhardt przejęto wyroby ze złota wartości prawie 40 mln dolarów. W efekcie tej grabieży rezerwy niemieckiego złota już na początku 1943 r. stały się kilkadziesiąt razy większe, niż na początku wojny i były warte prawie 772 mln dolarów (według obecnej wartości około 7 mld dolarów). Całość pod linkiem


  http://www.bezc.pl/artykul/317/ile-niemcy-zarobily-na-ii-wojnie-swiatowej1
 • @kula Lis 67 15:27:18
  Nareszcie pokazujemy kto jest kim!
 • 16 Postulatów pojednania polsko-żydowskiego
  1. Gmina Żydowska (Kahal) ogłosi wobec całego świata, że mordowanie narodu żydowskiego (4 miliony - a nie jak się fałszywie podaje 6) w okresie drugiej wojny światowej, było dziełem hitlerowskich Niemiec. Hitler otrzymał na zbrojenia od bogatych bankierów żydowskich 5 miliardów dolarów w celu wywołania wojny i podporządkowania podbitych narodów interesom żydowskim.

  2. Przyznać się do zbrodni Bogobójstwa i przeprosić wszystkie narody świata za śmierć Jezusa Chrystusa.
  Za zniszczenie państwa i cywilizacji rzymskiej. Za rewolucję francuska, za wymordowanie inteligencji i arystokracji francuskiej. Za zbrodnie królobójstwa na francuskiej rodzinie królewskiej i okrutną rytualną rzeź rodziny carskiej w Rosji.


  3. Przeprosić wszystkie narody świata, w tym szczególnie Polaków, za stworzenie zbrodniczej ideologii nazistowskiej i komunistycznej. Tak hitlerowski nazizm, jak i bolszewicki komunizm, to machloja żydowska, finansowane przez najbogatsze żydowskie klany Rotschildów, Schiffów, Warburgów, Rockefellerów i Morganów.

  Za wywołanie obydwu wojen światowych; 50 milionów ofiar drugiej wojny światowej i ich krew spada na dzieci wasze. Za twórców hitlerowskiego nazizmu, Alfreda Rosenberga, tworcy "Ustaw Norymberskich". Za waszych zwyrodniałych braci-morderców: Josepha Goebbelsa, Heinricha Himmlera, Karla Adolfa Eichmanna, Reinharda Heydricha, Bormana. Za półżyda Hiltlera.


  4. Przeprosić wszystkie narody świata za żydowską rewolucje bolszewicką, finansowana przez najbogatsze żydowskie klany Rotschildów, Schiffów, Warburgów, Rockefellerów i Morganów. Za ponad 100 milionów ofiar tej rewolucji (w sztabie rewolucji o wszystkim decydowali żydzi a nie rosjanie). Za żydowski memoriał do cara Rosji w 1916 roku, w ktorym żydzi stanowczo sprzeciwiali się zamiarowi cara przyznania niepodległości Polsce. Za udział w czwartym rozbiorze Polski. Za zdradziecką napaść na Polskę 17 września 1939 roku.

  Za kolaboracje z wrogiem w czasie wojny przez waszych braci żydów - Szechterów, Szyra, Jedrychowskiego, Wata, Borejszę, Ważyka, Bieńkowskiego, Bieruta, Nowotkę. Za fałszowanie wyborów na życzenie Stalina w 1939 roku, dotyczących przyłączenia ziem Kresów Wschodnich do ZSRR.


  5. Przeprosić Polakow za stworzenie 5 kolumny - Komunistycznej Partii Polski. Za udział w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 roku po stronie bolszewików. Za zdradę i dezercję w czasie II wojny trzech tysięcy żołnierzy żydowskiego pochodzenia z Armii Andersa w Palestynie w 1943 roku.


  6. Przeprosić Polaków za przyjęcie z rąk Stalina władzy nad Polakami w 1943 roku. Za wymordowanie ziemiaństwa i inteligencji polskiej na Kresach Wschodnich. Za półtora miliona deportowanych na Syberię. Za trzysta tysięcy wymordowanych Polaków w katowniach UB i NKWD po 1944 roku. Za 15 tysięcy oficerów zamordowanych w Katyniu przez waszych braci żydów - Berię, Merkulowa, Zurbina. Za wiele tysięcy pomordowanych w Miednoje, w Charkowie, w Smoleńsku, w Kalininie, w Bykowni, w Kijowie i w Mińsku.


  7. Przeprosić Polaków za 1939 rok. W czasie kapitulacji Polski, kiedy Polacy chowali poległych obrońców ojczyzny, żydzi z rabinami na czele - na zachodzie witali armię hitlerowską, a na wschodzie armię bolszewicką chlebem i solą. Starsze pokolenie pamięta ten akt zdrady.


  8. Przeprosić wszystkie narody świata za waszego brata żyda Roosevelta, największego zbrodniarza politycznego wszystkich czasów. Za podstępne sprzedanie Polski i dziesięciu innych krajów Europy Stalinowi w Teheranie a później w Jałcie.


  9. Przeprosić Polaków za dokonywane z pełną premedytacją masowe eksterminacje arystokracji, ziemiaństwa i inteligencji polskiej po 1939 roku. Za roztrzeliwanie profesorów polskich uczelni, Uniwersytetu Wileńskiego i Lwowskiego. Za wymordowanie na Wschodzie inteligencji polskiej włącznie z gajowymi i nauczycielami. Było to dalekowzroczne żydowskie działania oczyszczające przed przyszłym panowaniem żydowskim w Polsce. Za wymordowanie ponad 5 tysięcy oficerów polskich w sfingowanych procesach i skrytobójczych mordach po 1944 roku. Za rytualny mord na synu Piaseckiego, którego po zamordowaniu zamurowano w ścianie.


  10. Przeprosić Polaków za gospodarcze zniszczenie Polski. Za tzw. "bitwę o handel" w latach 1945-49 kierowaną przez żyda Minca, "znacjonalizowano" - upaństwowiono, zniszczono wszelkia inicjatywę prywatną. Za zawłaszczanie polskiego majątku narodowego. Za obecne powtorne zawłaszczenia i grabież polskiego majątku narodowego pod szyldem "prywatyzacji" żyda Balcerowicza. Za wmanipulowanie Polski w pułapkę zadłużenia. Długi dolarowe były i są zaciągane w imieniu Polski przez żydów i u żydów (Jagielski, Szyr, Rajchman, Balcerowicz).

  Za wszystkie afery z udziałem waszych braci żydów: Grobelnego, Bagsika, Gąsiorowskiego. Za gen. Matejewskiego, Milewskiego, Kiszczaka. Za przechwycenie polskiego monopolu spirytusowego. Kryzys Polski to wasza zaplanowana żydowska machloja. Plan Balcerowicza, to realizacja niezrealizowanego planu Alenchauera z 1943 r. Według tego planu, przeznaczonego pierwotnie dla pokonanych Niemiec, Polska ma zostać krajem pasterskim, jako lebensraum dla wyższej rasy panow - zydów i Niemców. Plan ten został opracowany z przeznaczeniem dla pokonanych Niemiec po wojnie. Z jakiej racji plan ten zastosowano dla Polaków?

  Polacy! Kryzys Polski jest wynikiem zaplanowanej i wykonywanej z premedytacją niszczycielskiej działalności żydowskiej (prawa chazuka). Od 1945 roku do dziś, media, polityka, polska gospodarka była i jest w rękach żydowskich. Zaczynając od Minca, Bermana, Jędrychowskiego poprzez Krasińskiego, Krzaka, Lewandowskiego, Wilczka, a kończąc na Kwaśniewskim, Balcerowiczu i Kaczyńskich - są to żydzi z nomenklatury Sanhedrynu.  11. Przeprosić Polaków za opluwanie ich godności i tradycji, za fałszowanie historii, skończyć z upokażaniem i obrażaniem Polaków w żydowskich gazetach. Zamknąć polskojęzyczne gazety uprawiające polakożerczą propagandę. Dotyczy to: "Gazety Wyborczej" , "Życia Warszawy" , "Tygodnika Powszechnego" , "Polityki" , "Nie" Urbana. Odwołać naczelnych redaktorów tych gazet i przenieść ich do Folkssztime lub wydalić do Izraela. Żydowskie gazety powinny być oznakowane, że są to gazety żydowskie.


  12. Żydzi powinni oddać Polakom kierownicze stanowiska w telewizji, prasie, radiu. Żydzi powinni podać się do dymisji w Rządzie, Sejmie i Senacie, Generalnej Prokuraturze i we wszystkich instytucjach państwowych.


  13. Rozwiązać paramilitarną organizację MOSAD. 2 tysiące agentów tej obcej organizacji uzbrojonych w broń i wyposażenie szpiegowskie bezkarnie grasuje po Polsce. Przeprosić Polaków za skrytobójczy zamach na Palestyńczyka w kawiarni "Viktoria". Zamach ten odbył się za wiedzą i zgodą żydowskich władz w Polsce.


  14. Wydalić z Polski zacietrzewionych polakożerców - Jana Błońskiego, Michała Czajkowskiego, Stommę, Urbana, Geremka-Lewartowa, Wiatra, Kwaśniewskiego-Stoltzmana, Borowskiego-Bermana, Warszawskiego-Geberta, Bartoszewskiego, Blumsztajna, A. Cała.


  15. Wydalić z Polski Adama Michnika-Szechtera, jako polakożercę i wroga publicznego nr 1 Narodu i Państwa Polskiego. Ojciec Michnika - Szechter był agentem sowieckim i sekretarzem komunistycznej partii Zachodniej Ukrainy. Matka Michnika fałszowała podręczniki szkolne do historii dla polskich dzieci. Brat Michnika, Stefan Szwedowicz - sądowy morderca i zbrodniarz "Informacji Wojskowej" wydawał wyroki śmierci na polskich oficerów. Sam Adam Michnik już w wieku czterech lat był pasowany i niesiony na ramionach przez Bieruta na pochodzie pierwszomajowym. (...)

  Wydalić z Polski Tadeusza Mazowieckiego za kolaborację z okupacyjną żydo-bolszewicką władzą w latach stalinowskich w postaci współpracy z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX, antykatolickiej oraganizacji zmontowanej przez NKWD, wiceprezesem której był Tadeusz Mazowiecki. Pozorujący się dziś - o zgrozo - na katolika i "opozycjonistę" T. Mazowiecki zaciekle zwalczał i rozbijał od środka Kościół Katolicki. To on oskarżał w ówczesnej prasie biskupa Kaczmarka, którego stalinowski sąd skazał na długoletnie więzienie (zob. "Wrocławski Tygodnik Katolicki" nr 5, 27.09.1953 r.). Za to, i za udawaną, koncesjonowaną przez SB i PZPR opozycję oraz za zmowę z żydo-komunistami w Magdalence i przy "okrągłym stole". Za przechwycenie majątku po b. PZPR na rzecz organizacji żydowskich (Wilczek). Za bezprawne zrzeczenie się odszkodowań od Niemiec na rzecz poszkodowanych Polaków przez III Rzeszę Niemiecką (Polska winna otrzymać od Niemiec 530 miliardów dolarów odszkodowań za zniszczenia wojenne). Za tajny aneks do umowy w Krzyżowej. Za całe zło, które uczynił Polsce Tadeusz Mazowiecki winien stanąć przed Trybunałem Narodowym.


  16. Unia Demokratyczna, Unia Wolności, SLD - a teraz "Demokraci" i LiD to najliczniejsze środowiska żydowskie, wszystkie te organizacje winny być zarejestrowane i występować jako organizacje żydowskie.  Po opublikowaniu i spełnieniu wszystkich w/w postulatów, Polacy powinni okazywać Żydom braterstwo według ewangelicznej zasady - miłuj bliźniego.

  Żydzi z całą mocą będą zwalczać antypolonizm, a Polacy antysemityzm.  na podstawie fragmentów książki "Strach być Polakiem" Henryk Pajak, uzupełnione i opracowane przez polonica.net


  Strach byc Kargulem

  Memorial niejakiego Jozefa Kargula pt. 16 postulatow pojednania polsko-zydowskiego, opublikowany w miesieczniku tegiej prawicy narodowej - "Szczerbcu" (6/1993 r.)

  (Odpowiedz dla dr A.Calej, sekretarza naukowego Zydowskiego Instytutu Historycznego na artykul Jak Polak z zydem opulikowany w "trybunie" oraz dla Dawida Warszawskiego na jego artykul Polski antysemityzm i potrzeba pojednania opublikowany w "Gazecie Wyborczej")

  (...)

  Cale swiatowe zydostwo uznalo oba artykuly jako jatrzace, szkodzace sprawie zydowskiej, wzmagajace polski antysemityzm, opozniajace skolonizowanie Polski i zydowskie zapanowanie nad swiatem. (...)  Zatraciliscie umiar w manipulacji i zakłamaniu.

  Zapomnieliscie, ze zyjecie w cywilizowanym kraju o tysiacletniej historii.

  Polacy nie zachorowali na amnezje. (...)  Najwyzszy czas przeprosic Polakow za zdrady i zbrodnie zydow na szkode Narodu i Panstwa Polskiego.
  To nie tylko niektorzy, nieliczni przestepcy zydowskiego pochodzenia, to wszyscy zydzi wzieli udzial w zbrodniach UB i NKWD i w sowietyzowaniu Polski.

  W Ministerstwie Bezpieczenstwa na wszystkich wazniejszych stanowiskach nie bylo ani jednego Polaka.


  To samo w Informacji WP. Szefowie WUBP, komendanci Woj. MO, komendanci wiezien i ich doradcy byli to wylacznie polscy i sowieccy zydzi. (...)

  PRL byla panstwem zydowskim.

  Zydo-komuna przez 45 lat kradla, klamala i zabijala gospodarzy kraju.

  Dla utrzymania wladzy nad polskimi gojami zydzi przepoczwarzali sie wielokrotnie.  Pierwszy raz, po smierci Stalina. Drugi raz, w 1956 roku na reformatorów, natolinczyków, pulawian, zaplanowanych opozycjonistów, PAX, "Tygodnika Powszechnego", farbowanych katolików.

  W 1976 roku przepoczwarzyli sie w KOR.

  W 1980 roku Zydzi-ateisci przebrali sie w szaty koscielne i zawladneli dziesieciomilionowym ZZ "Solidarnosc".

  Bylo to najwieksze oszustwo swiata od czasow rewolucji bolszewickiej Lenina i Trockiego.

  Zydzi Lenin i Trocki dla zwyciestwa swej zydowskiej rewolucji musieli zatrudnic kilka tysiecy zawodowych rewelwerowcow-morderców.

  W Polsce kilkadziesiat zydow bez jednego wystrzalu, bez wybicia jednej szyby przejeli wladze i oszukali 10 milionów szarych czlonkow "Solidarnosci".

  Dla zydow wladza i forsa, a dla gojow nieziszczone obiecanki na horyzoncie i bezrobocie.

  W czasie przegrupowania i w drodze do wladzy, zydzi ukradli 21 postulatow wywalczonych przez robotnikow w roku 1980. Z zydo-komunistów przepoczwarzyli sie w zydo-solidarnosciowcow.


  Z sowieckich zwolenników przewekslowali sie na niemieckich folksdojczy-europejczyków.  Z przewrotnym, zmijowym plemieniem Polacy nie maja zadnej szansy.

  Polacy zawsze budza sie opóznieni z rekami w nocniku.
  http://web.archive.org/web/20071027064852/http://www.polonica.net:80/16Postulatow_pojednania.htm
 • Zydzi przysiegnijcie na Jahowe i Tore...
  Zydzi przysiegnijcie na Jahowe i Tore, że nigdy nie bedziecie wobec Polakow stosowac talmudycznego prawa "chazuka" i zaniechacie kultu zlotego cielca.  Szkody jakich byliście sprawcami, naprawicie.


  1. Grabież srebra i zlota FON plus 4 miliony dolarow przywiezionych z Londynu przez gen.Tatara.


  2. Grabież dobytku 300 rodzin inteligenckich z Krakowa, zakwalifikowanych jako wrogowie ludu i wysiedlonych w 1947 roku.


  3. Grabież majatku narodowego Polakow w bitwie o handel z lat 1945-49. Bitwe o handel realizowali funkcjonariusze UB i NKWD, komisja do walki ze spekulacja, oprawcy zydowskiego pochodzenia na czele z Mincem. Zniszczono wowczas polski przemysl i handel - dorobek wielu pokolen Polakow.


  4. Ograbienie skarbu panstwa na wiele bilionow zlotych w aferze alkoholowej.


  5. Ograbienie wielu tysiecy Polakow na obietnice taniego domku (przedplaty w Drewbudzie)


  6. Ograbienie, okpienie, oszukanie poltora miliona Polakow na przedplaty mieszkaniowe. Po 20 latach oczekiwania brak i mieszkan, i pieniedzy.


  7. Ograbienie kilkudziesieciu tysiecy naiwnych Polakow, nabranych na zydowska kase Grobelnego, Krzaka, Baczynskiego.


  8. Ograbienie siedmiu milionow emerytow i rencistwo, ktorzy w pocie czola pracowali dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkladali ze swego wynagrodzenia 40% na ZUS. Oszczednosci te wyparowaly, a biedne panstwo nie ma funduszy na emerytury.


  9. Ograbienie skarbu panstwa i Polakow przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiebiorstw okradajacych skarb panstwa przez nie placenie podatku i cel, np. Fundacja Nissenbaima kradla Polakow na 25 bilionow zlotych z tytulu cel i podatkow. Fundacje przykoscielne okradly Polakow na cla 50 bilionow zl., zydowski PAX, INCO kradly Polakow w ciagu 45 lat na 100 bilionow zlotych, zydowskie firmy gospodarcze przy MSW okradly nas na sume 25 bilionow zlotych. Firmy w/w byly uprzywilejowane w zaopatrzeniu deficytowych towarow, nie placily podatkow i cel. To sa przyczyny obecnego kryzysu i luki budzetowej.


  10. Okradanie skarbu panstwa i Polakow przez uprawianie na kosmiczna skale przemytu, ktoremu patronowali generalowie MSW, żydzi (afera gen.Matejwskiego - 18 tys.dukatow, sprawie urwano leb, a dukaty podzielono pomiedzy mafiosow zydo-masonskiej wladzy. Afera gen. Milewskiego - napady, rabunki, przemyt zlota - nie może doczekac sie wymiaru sprawiedliwosci. Afera-wystrzal - depozyty zniknely, a przestepcy? Afera FOZZ - 9.5 biliona zlotych. Afera rublowa, tytoniowa i niezliczona ilosc innych. Afera paszportowa - Angielscy zydzi uknuli geszeft z polskimi zydami w MSW na 16 mln dolarow za wykonanie paszportow. Panstwowa wytwornie papierow wartosciowych wystawiono do wiatru).


  11. Amerykanscy żydzi zrobili geszeft z polskimi zydami za zniszczenie polskiego przemyslu lotniczego. Za utracenie zakupu polskiego "Sokola" żydzi amerykanscy zaplacili 5 milionow dolarow lapowki. Amerykanski przemysl lotniczy wejdzie na polski rynek, robotnicy PZL - na bruk i sobie moga postrajkowac.


  12. Ograbianie Polakow przez odbieranie dzialek, ziemi, lokali handlowych prawowitym wlascicielom. Tylko w Warszawie odebrano 18 dzialek budowlanych, ktore żydo-bolszewickim prawem "chazuka" przydzielono naszym, wtajemniczonym zydom. Na przyklad: przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy - Kiszczak i jego kolesie pułkownicy, generałowie plus pociotkowie i czlonkowie KC PZPR - pobudowali i odsprzedali po spekulacyjnych cenach budynki, na ktorych zarobili po 100 tys. dolarow. Na tych budowachw poczatkowym okresie byli zatrudnieni zolnierze z poboru.

  Takich faktow w skali kraju sa tysiace.
  http://web.archive.org/web/20071027064852/http://www.polonica.net:80/16Postulatow_pojednania.htm
 • judaizm rabiniczny i Talmudyczny marksizm, leninizm, socjalizm, komunizm, stalinizm, nazizm, socjaldemokracja 'nowy porządek
  Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

  "Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.

  Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągnietą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

  Ale czyż nie miał racji ...?

  Podstawowa uwaga, ...ta żydowska głowa, ten łeb, ...to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, ...to łeb obcej i nienawistnej hydry!

  Z pełną powagą, odpowiedzialnością i z przekonaniem stwierdzamy, że w Polsce nie istnieje polska inteligencja, nie istnieją polskie elity, ponieważ prawdziwie polska inteligancja zginęła, została wymordowana podczas II wojny światowej, (podczas okupacji, w części okupowanej przez Niemcy hitlerowskie przez zbrodniarzy niemieckich, a w części okupowanej przez Związek sowiecki przez żydobolszewickie hordy zbrodniarzy sowieckich, ukraińskich, litewskich i białoruskich), oraz w kolejnych latach, po wojnie, w okresie stalinizmu, przez żydokomunistycznych zbrodniarzy spod znaku NKWD, MBP, PPR, KBW, UB i SB, ...owa "elita" zwana obecnie "inteligencją" to w ponad 90% żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego,

  w Polsce, w brew kłamliwym informacjom sygerujacym 20 tysięczną mniejszość żydowską, co jest oczywistym kłamstwem - [chyba, ...że liczone są tylko osoby w rządzie, w sejmie, na urzędach i decyzyjnych stanowiskach] - stanowczo twierdzimy, że według wieloletnich badań i obserwacji, liczba osób z pochodzeniem żydowskim wynosi obecnie w Polsce conajmniej 6 milionów osób [przypuszczamy, że żydostwa w Polsce, może być nawet połowa ludności Polski - redakcja polonica.net].

  Niektórych nazwisk, które nie brzmią oryginalnie, jest wyjątkowo mała liczba, co może wskazywać dodatkowo na to, że jest to nazwisko dość "młode", wymyślone po II wojnie światowej lub dane osoby o takim nazwisku są notowane w Polsce od tego okresu. W okresie wielkiego terroru, represji, depolonizacji, wywózek, eksterminacji i powszechnego ludobójstwa, zbrodniarze wyżsi rangą zawłaszczali nazwiska, mienie i majątki wywiezionych w głąb Rosji i zamordowanych Polaków, np. zbrodniarz znany jako Feliks Dzierżyński, zawłaszczył nazwisko, mienie i majątek Polaków - rodziny Dzierżyńskich wywiezionych na Sybir. Obok tej 6-o milionowej żydowskiej V kolumny, jest jeszcze wielka zgraja żydłactwa, żydolubów, wszelkiej maści żydofili i polonofobów, masonów, oraz wielka armia agentów, konfidentów, szpicli, kolaborantów i donosicieli, lewactwa i komunistów, SBeków, ZOMOwców, i ich rodzin, dzieci i wnuków ...

  w Polsce, w brew kłamliwym twierdzeniom i statystykom, jest przypuszczalnie około 40-55% katolików, a nie jak się to od wielu lat podaje [od czasów stalinowskich] 90% - to wielkie kłamstwo żydokomunistów;

  "Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić." (Problem antysemityzmu, "Kultura" nr 1-2/1957, Paryż)....  za wszystkie zbrodnie, zdrady, dywersje, kolaboracje, donosy, ludobójstwa i spiski - oby czas wasz się skończył, obyście się w swoich knowaniach pomylili, obyście nie zaznali nigdy spokoju, obyście nie mogli spać spokojnie, oby polska ziemia przesiąknięta męczeńską krwią polską nie chciała was dłużej nosić, obyście po tysiąckroć otrzymali to - czym płacicie wszystkim wokół, oby dosięgła was wszystkich sprawiedliwość i pomsta, jeżeli nie od nas ...niech spadnie na was wszystkich trwoga i straszna pomsta od Boga! Obyście ostatecznie zrozumieli, i szczerze żałowali wszelkiego zła jakieście od pierwszego do ostatniego dnia dokonali. AMEN!!


  "Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć."
  św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)
  http://web.archive.org/web/20080612085350/http://www.polonica.net:80/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
 • ...no właśnie, ...dlaczego?!
  "walczą o władzę rzeczywistą a nie reprezentacyjną, co dokładnie pokrywa się ze słynnym tajnym przemówieniem Jakuba Bermana na spotkaniu z elitą żydowską po wojnie: "nie pchać się na stanowiska, stać z tyłu i rządzić wszystkimi." (na dole strony załączamy historyczne przemówienie zbrodniarza Jakuba Bermana - red. polonica.net)


  Siedzą przede wszystkim w ministerstwach spraw zagranicznych prawie wszystkich krajów, siedzą w bankach i finansach, siedzą w agencjach informacyjnych i w redakcjach wielkich dzienników, aby urabiać opinię publiczną, siedzą w redakcjach prawie wszystkich wielkich światowych czasopism politycznych i gospodarczych i bardzo często zajmują katedry uniwersyteckie nauk politycznych.

  "Są bardzo zainteresowani w dokładnych studiach nad rzeczywistoscią społeczno-polityczną i starają się nią manipulować. Siedzą prawie we wszystkich partiach politycznych (...) zawsze będą związani z taką grupą polityczną, która dochodzi do władzy..."

  ks. prof. Michał Poradowski, były profesor Katolickiego Uniwersytetu w Santiago de Chile, założyciel i główny kapelan Narodowych Sił Zbrojnych i Drugiego Korpusu, działacz narodowy i polonijny, antykomunista.

  nie wysilajcie się z obelgami, to nic nie zmieni, nie mamy nic wspólnego z komuną, lewactwem tak jak i z nazizmem, szowinizmem i rasizmem, to wasza religia i wasze chore ideologie, przeklęte żydłactwo, lewactwo, komuchy, masoni, libertyni, pedofile, toleraści i pederaści; nadejdzie czas rozrachunków i ostatecznej prawdy, i nie pomoże wam mamona, wykręt ani żadne kłamstwo... - red. polonica.net
 • Stosunek Żydów do narodu polskiego...
  "Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)

  "Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)

  "oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)

  "[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)

  "Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)

  "Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)

  "Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

  Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

  Dlaczego występuję przeciwko Żydom? - Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

  Ks. prof. Józef Kruszyński - Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego


  “Żydzi muszą pracować nad zwycięstwem i ugruntowaniem komunizmu, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie największą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję” Jakub Berman  Laureat "pokojowej nagrody Nobla", (pomimo, że był znany z haniebnych zbrodni i mordów Palestyńczyków) były premier Izraela Menachem Begin, precyzyjnie wyjaśnił stanowisko i cel żydów i istnienia dzisiejszego Izraela, mówiąc:


  "Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin


  Poniżej oryginalny tekst w języku angielskim.

  "Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves." Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)
  http://web.archive.org/web/20080612085350/http://www.polonica.net:80/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
 • TAJNE PRZEMÓWIENIE JAKUBA BERMANA DO ŻYDÓW W POLSCE
  STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU  Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem.

  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, społdzielczość.

  W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.

  Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu - obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycje.

  Sa niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

  Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

  Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.

  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków - 36.200, Kijów - 17.800, Moskwa - 53.000, Leningrad - 61.000, w zachodnich republikach 184.730.

  Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjeliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

  Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują wiekszą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.

  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.*

  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.

  Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.**

  * [wychowali kilka pokoleń zindoktrynowanych i zkomuniałych żydłaków, konfidentów i żydolubów - red. polonica.net]

  ** ['chłopo-robotnik' - czyli ...'ni pies ...ni wydra', brak miłości i przywiązania do ziemi, element zależny od systemu, niespójny, sprzedajny, miernoctwo;] ... zażydłaczenie całej Polski, wszystkich warstw, ...są elitami i inteligencją, są literatami, są znawcami języka polskiego, są pisarzami i aktorami, są wśród katolickiego kleru, są biskupami, są wśród robotników i chłopów, są we wszystkich partiach politycznych... - red. polonica.net]
 • nihil novi
  Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

  anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i aktorzy, piosenkarze ..."artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku.

  "Kultura żyje, gdy jest spędzaniem wolnego czasu; umiera, gdy jest zawodem. Kultura nigdy nie wypełnia czasu wolnego ludzi pracujących, gdyż jest ona wyłącznie pracą próżniaka.

  Kultura jest rodzinnym dziedzictwem. Albo tajemnicą między przyjaciółmi. Reszta to geszeft." Nicolás Gómez Dávila

  W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

  sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
  "Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

  Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną." Franciszek Liszt, kompozytor


  Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

  Ogromną, roztrzygającą rolę pełnią intytucje, instancje i fundacje pozarządowe - religijne, społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturowe. Warunkiem trwałego zwycięstwa judaizmu i komunizmu (co jest jednym i tym samym) jest zapanowanie w takich obszarach, w płaszczyźnie ducha, postaw, przekonań, pogladów. Dzieje się to poprzez instytucje kreujące postawy i poglądy - poprzez zażydzony kościół - nazywający żydów "starszymi braćmi" i obchodzący "dzień judaizmu" (!), ...media: prasa, telewizja, radio, film, internet, poprzez uniwersytety i szkoły, centra władzy i kultury.

  A wszystko po to, aby zniszczyć, poddać erozji tradycyjne fundamenty stabilności narodowej i chrześcijańskiej, głównie właśnie religię katolicką i w ogóle chrześcijańską, a w nich tradycyjną moralność, rodzinę i harmonię międzypokoleniową.

  Na instytucje rodziny idą zacięte ataki ze wszystkich stron; m.in. poprzez usiłowanie legalizacji aborcji i feminizm mający odebrać kobiecie rolę matki, żony, westalki domowych ognisk. Skłócenie, antagonizowanie dzieci z rodzicami, rodziców z dziecmi, proklamowanie tzw. "praw dziecka", odbieranie rodzicom wpływu na wychowanie, kult szkolnego "luzu", obowiązkowe nauczanie o "seksie" i ...homoseksualizmie jako czymś "naturalnym".

  Niszczycielski pochód trwa już ponad trzydzieści lat, i stanowi ideologię "elit".

  Ideologia politycznej poprawności = „kulturowy marksizm"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031