Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3006 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Przeładuj broń, czyli - KOGO się boisz marszałku Kuchciński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

co grozi panu marszałkowi?

 

Przeładuj broń!, czyli – KOGO się boisz marszałku Kuchciński?

 

Wprowadzenie prawa dla Straży Marszałkowskiej do noszenia w Sejmie przeładowanej (nabój w lufie) broni zakrawa na jakąś ciężką paranoję – albo potęgującą się panikę. A takie prawo wprowadził marszałek Marek Kuchciński.

 

O paranoi nie będę się szerzej wypowiadał – może zamiast takiego prawa pan marszałek powinien udać się do lekarza – a ten pewnie przepisałby dłuższy urlop. Może nawet zaleciłby zmianę pracy – na czym skorzystałby niewątpliwie i pan marszałek – i wszyscy pozostali. Bo niezależnie od opcji, czy braku opcji politycznej, powszechne jest zdanie że – jakby to delikatnie ująć – funkcja przerosła posła Kuchcińskiego, dalece przerosła.

 

Więc może jednak panika. Narastający lęk – ale przed czym? Trudno uznać, że pan marszałek za realne uważa zagrożenie terrorystyczne, ściślej terroryzmem islamskim. U nas nie ma takich przypadków, zresztą nie ma uchodźców – co PIS poczytuje sobie za sukces. Co prawda ten sukces dotyczy tylko uchodźców islamskich, bo jak wiemy coraz wyraźniej, wjeżdża do nas całka masa uchodźców i z dalekiego Wschodu – ale także z Ukrainy niekoniecznie nam przecież przyjaznej. Przede wszystkim jednak jadą do nas koczownicy ostatnio okupujący Państwo Palestyńskie – ci ostatni jak wiemy, są najgroźniejsi, najbardziej bezwzględni, całkowicie zakłamani i do tego bardzo dobrze uzbrojeni. Może ich się obawia marszałek Kuchciński, może nawet ma rację, że ochrona przed nimi powinna dotyczyć również korytarzy sejmowych – bo powszechną jest wiedzą, że ilość koczowniczych agentów w Sejmie jest proporcjonalnie do reszty społeczeństwa kilkukrotnie wyższa.

 

Śmiało można postawić tezę, że żydowska agentura w Sejmie RP stanowi wyraźną nadreprezentację. Można nawet zacząć się zastanawiać co znaczy skrót „RP” - Rzeczpospolita Polska – czy „Republika Polin”.... - ale na to pytanie sami Państwo szukajcie odpowiedzi.

 

Być może ich się pan marszałek obawia. Ale jest też druga możliwość – a wynika ona z uważnej analizy działań rządu w sferze nazwijmy to tak: poufnej. Tej starannie przykrytej bezustanną, stającą się już namolną i noszącą cechu uporczywego nękania (stalking) – propagandą sukcesu. Kilka sukcesów, owszem było, przyznaliśmy rządowi rację, przyznała ją nawet, choć niechętnie i półgębkiem, opozycja. Jednak dalszych sukcesów nie widać, wszystkie kolejne deklaracje pozostają jedynie deklaracjami. Więc stałe powtarzanie opowieści o tych samych sukcesach zaczyna działać jak stawianie pomników Ofiar Smoleńska, a w szczególności Lecha Kaczyńskiego na każdym rogu, na każdym skrawku trawy i na każdym wolnym placu. Sam byłem zwolennikiem uhonorowania i Ofiar i Prezydenta – ale szczerze mówiąc zaczynam mieć dosyć. Dodatkowego zniechęcenia przysparza fakt, że pomniki i tablice pamięci Lecha Kaczyńskiego wykonują jacyś niedorobieni, może niewidomi pożal się Boże „artyści”. Najlepiej wychodzą im tablice – i to jest szczęśliwa okoliczność – bo bez tablic nie wiedzielibyśmy, czy to pomnik wujka Gienka Tokarskiego, czy może Tadeusza Fijewskiego. A tak – jest tablica, jest napisane – i wiadomo kto stoi na cokole.

 

Więc propaganda sukcesu narasta i przyspiesza – a w jej tle – po cichutku, choć wcale nie pomalutku trwają gorączkowe prace o których pisałem poprzednio. Mówiąc w skrócie: instaluje nam się Judeopolonia, pakuje się na dobre, korzysta najwyraźniej z poufnego przyzwolenia rządu, prezesa Kaczyńskiego i prezydenta. Co do tej ostatniej figury mało kto miał wątpliwości, że będzie inaczej, ale w wypadku dwu wcześniejszych łudziliśmy się – tak to trzeba określić. Wszystko wskazuje, że łudziliśmy się na wyrost i całkowicie bezpodstawnie.

 

Być może tego się pan marszałek boi - że tumaniony i odurzany patriotycznym dymem wszelkiego rodzaju jednak się zorientuje. I ujrzawszy rozmiar i ostentacyjną bezczelność tego przeprowadzanego na chama, na rympał oszustwa, przerastającego wszelkie Targowice – zechce wyrazić swój stosunek do takiej władzy zgodnie z Konstytucją. Ściślej zgodnie z art 4 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (nie Republiki Polin) – czyli BEZPOŚREDNIO – tak bezpośrednio, że bardziej się nie da.

 

A wtedy będziecie musieli co prędzej skorzystać z tych samolotów, coście je tak skwapliwie SOBIE kupili. Nie kupiliście śmigłowców wojsku do obrony NAS, tylko odrzutowce do obrony swoich tyłków.

 

Bo tak sobie myślę, jeżeli robicie taki zamach na niepodległość Polski jak to zaczyna wyglądać, to – mam nadzieję – nie znajdziecie tu schronienia. Nikt was nie będzie ukrywał.

 

Czy wtedy pomoże broń z kulą w lufie Straży Marszałkowskiej – wątpię – tym bardziej, że nie wiadomo w którą stronę lufy zostaną zwrócone.

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • krążownik
  Ja się marszałkowi wcale nie dziwię, pistolety muszą być nabite(jak nie przymierzając jądra spermą), kula w lufie musi być, bo co będzie jak niepełnosprawni ponownie wtargną do knesejmu ze swoimi wózkami, protezami, ortezami i kulami(nomen-omen) ?
  Ja wręcz się dziwię, że marszałek Kuchciński taki nieroztropny jest. W jego sytuacji i na jego miejscu, już dawno kazałbym wykopać fosę wokół budynku sejmu, po której krążyłby w dzień i w nocy jakiś krążownik albo chociaż fregata.
 • @tańczący z widłami 19:16:22
  Gawron mógłby krążyć - tzn cień Gawrona
 • @Andrzej Tokarski 19:23:23
  Jako bratnia dusza banderopiteków , ma czego się bać . Salut.
 • Nastepny zakup dla ochrony osobitej FRANCYjskiego ŻĄDU dozorującego Polaków.
  .  https://www.denverpost.com/wp-content/uploads/2016/04/20140410__ZAA10TANK2p1.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-YV2XzTqu4ZQ/Uv6f_Z68bDI/AAAAAAAAxB8/SARITU6LmwU/s1600/apcbacklot.jpg  .
 • @Repsol 19:39:12
  Duda ma być kandydatem PIS w następnych wyborach prezydenckich, obwieścił Kaczyński - a to znaczy ZERO złudzeń
  Czołem
 • @Andrzej Tokarski 19:23:23
  Gawron mógłby oczywiście być, pod warunkiem, że uroczystego wodowania w fosie dokonałaby matka chrzestna i wiceprezydentowa w jednej osobie, prześlicznej urody Zośka Romaszewska.
 • Kamizelki kuloodporne dla posłów!
  Na miejscu marszałka wydałbym rozporządzenie nakazujące wszystkim posłom obowiązkowe zakładanie kamizelek kuloodpornych - nie tylko w Sejmie.
 • Skoro posłowie wyrażają pragnienia swoich wyborców, to nie kamizelki kuloodporne powinni zakupić, a "kaftany bezpieczeństwa"!
  .

  Uchronią one posłów-osłów (lebki na posyłki), od samookaleczania się - Uchronią ich przed samymi sobą i od nieobliczalnych reakcji współ-towarzyszy w zbrodni dokonywanej na narodzie Polskim.


  Między bandzirami posłami-socjalistami, panuje "prawo" ewolucji, a więc, silnmiejszy osioł, lub baran, przeżyje konkurenta.  http://wcudzyslowie.pl/upload/images/large/2017/12/kiedy_wariat_zaczyna_wygladac_na_2017-12-02_01-51-05.jpg
  http://i.imgur.com/09lR5wd.jpg

  .
 • @Andrzej Tokarski
  PiS popełnił koszmarny błąd cackając się z anarchią zamiast iść drogą wytyczoną Erdogana. PiS rządzi a UB-ecja sądzi! Kabaret a nie państwo i jeszcze jedno weto dla nich. UBeckie dynastie odkryły się zupełnie. Widać wyraźnie agenturę w prokuraturach, sądach, biznesie, mediach, administracji, na uczelniach, w sektorze rozrywkowym, wszędzie.
 • @kula Lis 67 10:16:05
  "PiS popełnił koszmarny błąd cackając się..."

  >> Błąd dla kogo ?
  Dla Polski czy dla 'państwa położonego w Palestynie' ?
  Przecież PiS to partia interesów syjonu.. a Ty chcesz by Polskę naprawili ?
 • @Andrzej Tokarski
  Kuchciński jak i Karczewski mają ukraińskie pochodzenie.
 • @kula Lis 67 14:23:41
  Karczewski też? - nie wiedziałem

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31