Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2627 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krótko i treściwie

 

Czego nas uczy Powstanie Warszawskie

 

Postaram się krótko i treściwie: Uczy szacunku i oddawania Chwały Bohaterom i tym Poległym i Tym Martwym – to jest poza dyskusją. Cześć i Chwała!

 

Poza tym nauka dla młodzieży i dla ich rodziców: jeżeli widzicie że ktoś rozbraja armię, dekapituje struktury dowodzenia - i równocześnie opowiada na prawo i lewo jak dba i wzmacnia potencjał bojowy, usprawnia dowodzenie i jest największym w świecie polskim patriotą jakiego dotąd świat nie widział – oraz

– rozbroiwszy armię i zdekapitowawszy struktury dowódcze, dokonuje masowego powołania pod broń niedoświadczonej naiwnej i pełnej dobrych chęci młodzieży, rozdania im broni niewiadomej przydatności do użycia w warunkach bojowych, podbudowuje swe działania tanią i bezgranicznie infantylną propagandą – pokonacie każdego, kto stanie na swej drodze...

 

…. to wtedy pamiętajcie: tak właśnie wyglądało przygotowanie do rozpętania Powstania Warszawskiego – po propagandowym przygotowaniu nastrojów zostało dokonane programowe rozbrojenie powstańców przez odgórnie narzucone przez dowództwo AK wycofanie ciężkiego uzbrojenia z Warszawy do Puszczy Kampinoskiej. A później mające znamiona celowego działania spalenie części struktur powstańczych, skutkujące aresztowaniem niektórych przyszłych powstańców, oraz przepadkiem ich uzbrojenia.

 

A potem, na koniec - na siłę na chama zmuszono lokalne dowództwo do rozpętania bezprzykładnej bezsensownej rzezi i zagłady całego miasta. Brali w tym udział gen Okulicki – nie bez podstaw uważany za sowieckiego agenta, oraz niejaki Monter. Kto nimi kierował i realizacją jakiego planu się motywował – patriotyczni historycy wam tego nie powiedzą.

 

Więc teraz, gdy wciskają wam natrętnie ten wzorzec pan Macierewicz, czy pan Duda, czy pan Morawiecki, czy sam pan Kaczyński – pamiętajcie!!! : są na świecie i w kraju siły którym bardzo zależy na znaczącej redukcji Narodu Polskiego. Zrobią w tym celu wszystko i nie wstrzymają się z każdym kłamstwem i każdą zdradą – gdyż takie pojęcia w ich języku nie istnieją.

 

Gdy są tacy chętni szafować żuciem młodych ludzi – to dać im po Grocie w łapę, kilka paczek amunicji do kieszeni – i – na Specnaz, panowie politycy, na Specnaz – na pierwszą linię. Pokażcie jak się ginie za Ojczyznę.

 

A my – popatrzymy, czy przypadkiem szeregi wroga nie rozstąpią się przed nimi, jak – Morze Czerwone przed Mojżeszem (a może Morze Martwe – czujne Umysły Obcisłe mnie na pewno poprawią).

 

Trzeba umieć powiedzieć natrętnym propagandzistom tragicznej martyrologii: won, spadać na bambus, bujajcie się na gałęziach. Ojczyźnie jesteśmy potrzebni – ale żywi.Nie martwi.

 

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • @Arjanek 16:01:32
  ależ proszę się nie krępować - przecież to prawda - z zastrzeżeniem, że był to pakt nie tyle Russo -co - Sowieto
 • Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?
  Ponieważ jest to już historia, to niczego.
  Bo jak wiadomo, historia uczy jednego : nigdy, nikogo i niczego nie nauczyła !
 • @Andrzej Tokarski 16:08:37
  HGW kazała rozwiązać Marsz Powstania Warszawskiego.
  http://niezalezna.pl/232251-hgw-kazala-rozwiazac-marsz-powstania-warszawskiego

  Ps...HGW kazała rozwiązać Marsz Powstania Warszawskiego....Gdzie my żyjemy!!! Co się stało z tą naszą wywalczoną demokracją...? Co dzieje się z Polakami...? To jest prowokacja ze strony HGW, chce zdenerwować uczestników marszu i sprowokować do jakieś "zadymy", żeby później złożyć "sprawozdanie" w Brukseli. Suka chazarska zawsze pozostanie chazarską suką. Nic na to nie poradzisz. Tylko, że za chazarską suką idzie jej elektorat. I to już jest smutne.
 • Krótko i na temat - Five
  "Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?" - pod żadnym pozorem teraz nie brać niczego co ma lans w mediach i nazywa sie " narodowe " .
  Zrobią z tymi których Duch Narodu Polskiego utrzymał to samo, czyli zabiją. Pod żadnym pozorem nie wsiadać do niczego co bedzie nagłaśniane jako narodowe, to jest ostatni etap - likwidacja resztek narodowości Polskiej.
  pozdrawiam.
 • Powstanie Warszawskie powinno uczyć ale nie nauczyło.
  Powinno uczyć że nie warto być pożytecznym idiotą (mięsem armatnim) w rękach globalnych bandytów.
  Niestety nie nauczyło tego bo solidaruchy ponownie oddali Polskę w ręce globalnych bandytów czyli globalnej mafii żydowskiej.

  Powstanie Warszawskie i rabunek Polski po 89r powinien uczyć że nie warto być pożytecznym idiotą w rękach globalnych bandytów (kiedyś handlarzy niewolników, kolonizatorów a dzisiaj globalnych "prywatyzatorów.. czyli grabieżców jak zawsze od wieków).
 • @SZS 17:49:14
  pozostaje próbować by jednak jakieś wnioski się pojawiły - choćby tak: pisząc
 • @kula Lis 67 18:46:25
  dzisiaj?!

  dlaczego ona jeszcze nie siedzi?
 • @Zorion 18:52:11
  bez przesady, jakoś się trzeba odznaczać by się integrować - ale trzeba uważać kto stoi za symbolami i hasłami
 • @Oscar 20:13:54
  więc widzieć, wyciągać wnioski i jak będą chcieli wysłać młodzież do walki - dać im - politycznym graczom po karabinie, trochę naboi, niech idą... i tak z nich żaden pożytek - a młodych szkoda
 • @Andrzej Tokarski 20:41:37
  "bez przesady, jakoś się trzeba odznaczać by się integrować - ale trzeba uważać kto stoi za symbolami i hasłami"
  Racja - ale wszystko co narodowe ma nosić słowo " Polskie, Polski... "
  Bo w przeciwnym razie wychu...ją Polaków jak solidarność robotników, mieli być włascicielami a zostali parobkami - tyle !


  pozdr
 • Autor
  Faktycznie, napisał Pan krótko i bardzo treściwie; analogia do dnia dzisiejszego wręcz porażająca.
  Mam nadzieję, źe historia jednak Polaków czegoś nauczyła. Oby!
 • @Lotna 03:54:17
  starałem się tym razem nie przynudzać, proszę Pani :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031