Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 3113 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krótko i treściwie

 

Czego nas uczy Powstanie Warszawskie

 

Postaram się krótko i treściwie: Uczy szacunku i oddawania Chwały Bohaterom i tym Poległym i Tym Martwym – to jest poza dyskusją. Cześć i Chwała!

 

Poza tym nauka dla młodzieży i dla ich rodziców: jeżeli widzicie że ktoś rozbraja armię, dekapituje struktury dowodzenia - i równocześnie opowiada na prawo i lewo jak dba i wzmacnia potencjał bojowy, usprawnia dowodzenie i jest największym w świecie polskim patriotą jakiego dotąd świat nie widział – oraz

– rozbroiwszy armię i zdekapitowawszy struktury dowódcze, dokonuje masowego powołania pod broń niedoświadczonej naiwnej i pełnej dobrych chęci młodzieży, rozdania im broni niewiadomej przydatności do użycia w warunkach bojowych, podbudowuje swe działania tanią i bezgranicznie infantylną propagandą – pokonacie każdego, kto stanie na swej drodze...

 

…. to wtedy pamiętajcie: tak właśnie wyglądało przygotowanie do rozpętania Powstania Warszawskiego – po propagandowym przygotowaniu nastrojów zostało dokonane programowe rozbrojenie powstańców przez odgórnie narzucone przez dowództwo AK wycofanie ciężkiego uzbrojenia z Warszawy do Puszczy Kampinoskiej. A później mające znamiona celowego działania spalenie części struktur powstańczych, skutkujące aresztowaniem niektórych przyszłych powstańców, oraz przepadkiem ich uzbrojenia.

 

A potem, na koniec - na siłę na chama zmuszono lokalne dowództwo do rozpętania bezprzykładnej bezsensownej rzezi i zagłady całego miasta. Brali w tym udział gen Okulicki – nie bez podstaw uważany za sowieckiego agenta, oraz niejaki Monter. Kto nimi kierował i realizacją jakiego planu się motywował – patriotyczni historycy wam tego nie powiedzą.

 

Więc teraz, gdy wciskają wam natrętnie ten wzorzec pan Macierewicz, czy pan Duda, czy pan Morawiecki, czy sam pan Kaczyński – pamiętajcie!!! : są na świecie i w kraju siły którym bardzo zależy na znaczącej redukcji Narodu Polskiego. Zrobią w tym celu wszystko i nie wstrzymają się z każdym kłamstwem i każdą zdradą – gdyż takie pojęcia w ich języku nie istnieją.

 

Gdy są tacy chętni szafować żuciem młodych ludzi – to dać im po Grocie w łapę, kilka paczek amunicji do kieszeni – i – na Specnaz, panowie politycy, na Specnaz – na pierwszą linię. Pokażcie jak się ginie za Ojczyznę.

 

A my – popatrzymy, czy przypadkiem szeregi wroga nie rozstąpią się przed nimi, jak – Morze Czerwone przed Mojżeszem (a może Morze Martwe – czujne Umysły Obcisłe mnie na pewno poprawią).

 

Trzeba umieć powiedzieć natrętnym propagandzistom tragicznej martyrologii: won, spadać na bambus, bujajcie się na gałęziach. Ojczyźnie jesteśmy potrzebni – ale żywi.Nie martwi.

 

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • @Arjanek 16:01:32
  ależ proszę się nie krępować - przecież to prawda - z zastrzeżeniem, że był to pakt nie tyle Russo -co - Sowieto
 • Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?
  Ponieważ jest to już historia, to niczego.
  Bo jak wiadomo, historia uczy jednego : nigdy, nikogo i niczego nie nauczyła !
 • @Andrzej Tokarski 16:08:37
  HGW kazała rozwiązać Marsz Powstania Warszawskiego.
  http://niezalezna.pl/232251-hgw-kazala-rozwiazac-marsz-powstania-warszawskiego

  Ps...HGW kazała rozwiązać Marsz Powstania Warszawskiego....Gdzie my żyjemy!!! Co się stało z tą naszą wywalczoną demokracją...? Co dzieje się z Polakami...? To jest prowokacja ze strony HGW, chce zdenerwować uczestników marszu i sprowokować do jakieś "zadymy", żeby później złożyć "sprawozdanie" w Brukseli. Suka chazarska zawsze pozostanie chazarską suką. Nic na to nie poradzisz. Tylko, że za chazarską suką idzie jej elektorat. I to już jest smutne.
 • Krótko i na temat - Five
  "Czego nas uczy Powstanie Warszawskie?" - pod żadnym pozorem teraz nie brać niczego co ma lans w mediach i nazywa sie " narodowe " .
  Zrobią z tymi których Duch Narodu Polskiego utrzymał to samo, czyli zabiją. Pod żadnym pozorem nie wsiadać do niczego co bedzie nagłaśniane jako narodowe, to jest ostatni etap - likwidacja resztek narodowości Polskiej.
  pozdrawiam.
 • Powstanie Warszawskie powinno uczyć ale nie nauczyło.
  Powinno uczyć że nie warto być pożytecznym idiotą (mięsem armatnim) w rękach globalnych bandytów.
  Niestety nie nauczyło tego bo solidaruchy ponownie oddali Polskę w ręce globalnych bandytów czyli globalnej mafii żydowskiej.

  Powstanie Warszawskie i rabunek Polski po 89r powinien uczyć że nie warto być pożytecznym idiotą w rękach globalnych bandytów (kiedyś handlarzy niewolników, kolonizatorów a dzisiaj globalnych "prywatyzatorów.. czyli grabieżców jak zawsze od wieków).
 • @SZS 17:49:14
  pozostaje próbować by jednak jakieś wnioski się pojawiły - choćby tak: pisząc
 • @kula Lis 67 18:46:25
  dzisiaj?!

  dlaczego ona jeszcze nie siedzi?
 • @Zorion 18:52:11
  bez przesady, jakoś się trzeba odznaczać by się integrować - ale trzeba uważać kto stoi za symbolami i hasłami
 • @Oscar 20:13:54
  więc widzieć, wyciągać wnioski i jak będą chcieli wysłać młodzież do walki - dać im - politycznym graczom po karabinie, trochę naboi, niech idą... i tak z nich żaden pożytek - a młodych szkoda
 • @Andrzej Tokarski 20:41:37
  "bez przesady, jakoś się trzeba odznaczać by się integrować - ale trzeba uważać kto stoi za symbolami i hasłami"
  Racja - ale wszystko co narodowe ma nosić słowo " Polskie, Polski... "
  Bo w przeciwnym razie wychu...ją Polaków jak solidarność robotników, mieli być włascicielami a zostali parobkami - tyle !


  pozdr
 • Autor
  Faktycznie, napisał Pan krótko i bardzo treściwie; analogia do dnia dzisiejszego wręcz porażająca.
  Mam nadzieję, źe historia jednak Polaków czegoś nauczyła. Oby!
 • @Lotna 03:54:17
  starałem się tym razem nie przynudzać, proszę Pani :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930