Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Pytanie o pomnik - Pomnik Andrzejowi Lepperowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

siedem lat milczenia

 

Pytanie o pomnik – Pomnik Andrzejowi Lepperowi

 

Mija kolejna rocznica tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera – bodaj najwartościowszego polskiego polityka ostatniego trzydziestolecia. Rocznica niewyjaśnionej zbrodni, za którą nikt nie odpowiedział, nikt nawet nie usłyszał oskarżenia. Nie zadano sobie nawet trudu, by przeprowadzić rzetelne śledztwo.

 

Poprzedniej władzy się nie dziwię,że nic nie uczyniła – ani dla wyjaśnienia śmierci wicepremiera, ani dla uhonorowania jego pamięci. Kurwy i złodzieje nikogo nie honorują ani niczego nie wyjaśniają – biorą co złapią – i w nogi, najlepiej do Brukseli.

 

Co innego jednak Prawo i Sprawiedliwość, czy szerzej obóz tzw Dobrej Zmiany – ze szczególnym uwzględnieniem ministra Ziobry. Ci, bogatsi o doświadczenie Smoleńska i wszystkie inne okoliczności z nim związane – powinni czuć się zobowiązani – po pierwsze do rzetelnego wyjaśnienia śmierci Andrzej Leppera. Po drugie – do należytego uhonorowania tego wybitnego polityka i szczerego patrioty. Używam słowa „wybitnego” - bo trzeba wybitnych przymiotów charakteru i siły woli, by z pułapu z którego startował do życia publicznego, dojść na szczyty władzy – i przy tym nie dać się skorumpować, uwikłać w grę osobistych korzyści, zapomnieć o misji powierzonej do spełnienia. To się mało komu udaje, wystarczy popatrzeć na obecną klasę polityczną – poza policzalnymi na palcach jednej ręki (niekoniecznie wszystkich) jednostkami – reszta płynie zgodnie głównym nurtem – jak gówna.

 

Szczególną rolę i zobowiązanie ministrów Ziobry, Kamińskiego, oraz samego Jarosława Kaczyńskiego rozumiem tak, że - to ci właśnie politycy zorganizowali i brali czynny udział w realizacji haniebnej prowokacji wymierzonej w Andrzeja Leppera – prowokacji wieloetapowej, bo rozpoczętej obrzydliwą spreparowaną aferą seksualną – a dokończyli, wobec niepowodzenia tej pierwszej – prymitywną, robioną na przysłowiowy rympał aferą gruntową.

 

Złamali w ten sposób karierę polityczną bardzo wartościowego człowieka. I niezmiernie byli z siebie zadowoleni – czas następny pokazał im jak bardzo to zadowolenie było przedwczesne – i jak wysoką cenę przyjdzie im za tę prowokację - zapłacić.

 

Powinni za to siedzieć w więzieniu – ale, powiedzmy, że wyższa konieczność społeczna powoduje że nie wołamy o karę wobec wymienionych. Odsunięcie od władzy hordy zdegenerowanych łajdaków ma wyższą wartość, niż te kilka lat więzienia.

 

Jednak powinni czuć się zobowiązani do naprawienia szkody jaką wyrządzili i Andrzejowi Lepperowi – i całemu Narodowi – bo trzeba jasno powiedzieć:

 

Wszystkie nieszczęścia, jakie spotkały PIS mają swój początek, swój zatruty korzeń – w prowokacjach przeciwko Andrzejowi Lepperowi.

 

Mieli większość parlamentarną, mieli przynajmniej jednego lojalnego koalicjanta (łajza Giertych siedziałby cicho i cieszył się wicepremierostwem). Mieli swojego prezydenta, szczerego patriotę (przy pewnych zastrzeżeniach – ale jednak) o wyrazistej osobowości – nie takie żydowskie popychadło jak obecny – i poprzedni - sublokator Pałacu.

Mieli pełnię władzy – mogli rządzić, mogli zmieniać Polskę na lepsze. Czesław Kiszczak mówił do Jarosława Kaczyńskiego: chcesz? Dam ci te wszystkie papiery, wszystkie teczki – idź i zmieniaj Polskę. Nie wziął. Nie zmienił Polski na lepsze.

 

Tylko wdał się w rozgrywki polegające na podstawianiu nogi, na generowaniu haków.

 

I przegrał. Przegrał koalicję, przegrał władzę, przegrał życie Brata, Bratowej, wielu przyjaciół i współpracowników. Kadry dowódczej. Wielu obywateli. Andrzeja Leppera, Sławomira Petelickiego, wszystkich ofiar seryjnego samobójcy. Przegrał na lata zaufanie ludzi.

 

A teraz, trzy lata temu – dostał drugą, zapewne ostatnią szansę. Jest wiele wątpliwości, coraz więcej wątpliwości czy ją wykorzysta – czy też ostatecznie sprzeniewierzy się Polsce, pamięci bliskich, społeczeństwu – sprzedając potajemnie władzę nad Polakami odwiecznym zapiekłym nienawistnym wrogom – i nie mam to na myśli ani Niemców, ani Rosjan.

 

Elementem zwykłej ludzkiej przyzwoitości a jednocześnie pewnym symbolem dobrych intencji, było by rozliczenie się z tego wielkiego błędu założycielskiego upadku PISu – prowokacji przeciw Andrzejowi Lepperowi.

 

Oprócz rzetelnego śledztwa, ważnym - i uważam, że potrzebnym gestem powinno być doprowadzenie do budowy pomnika Andrzeja Leppera.

 

Tak sprawnie jak na każdym rogu stawia się pomniki Lecha Kaczyńskiego – równie sprawnie władza w ramach pewnego, choćby symbolicznego zadośćuczynienia powinna – powołać komisję, ogłosić konkurs i doprowadzić do powstania takiego upamiętnienia. W Warszawie, w dobrym prestiżowym miejscu. Z konkursu wykluczyć tych wszystkich „artystów” odpowiedzialnych za powstanie pomników Lecha Kaczyńskiego przypominającego a to Tadeusza Fijewskiego, a to Jana Kociniaka, a to nawet Stanisława Mikulskiego – znaleźć artystę którego uchwycenie podobieństwa nie przerasta – może taki się u nas znajdzie.

 

A jeżeli władza się wymiga – a jakoś tak czuję, że się wymiga, to może środowiska patriotyczne by się sprężyły – i zamiast bez sensu bić pianę o to kto większym i słuszniejszym patriotą jest – zjednoczyły siły i doprowadziły do powstania pomnika.

 

Andrzejowi Lepperowi – Wdzięczni Rodacy – mógłby brzmieć napis.

 

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Husky
  Szanownemu Husky'emu z podziękowaniem za przypomnienie, bo miałem o rocznicy pamiętać, a zapomniałem - ale jak rano zajrzałem na Neon - to już miałem "przypomniane"

  thanks
 • @Andrzej Tokarski 14:19:03
  To "śledztwo" było tak "profesjonalne", że nie zabezpieczono DNA ze sznura do snopowiązałki, której Lepper w gospodarstwie nie miał, a na którym miał się POwiesić. W sklepach go wtedy także już nie uświadczyłeś. Maksymiukowi jaja pod akumulator lub w imadło, to w 2 min. wszystko wyśpiewa, czyli kto, jak, itd..Podobnie z dr Ratajczakiem. Rozkładający się już trup przyjechał na parking pod Karolinkę ponoć. Ja byłem w tym miejscu, stałem na parkingu obok miejsca "znalezienia" auta", a żadnego auta z trupem nie widziałem, a na drugi dzień podawano, że stało to auto tam 2 tygodnie. Prokurator na wzmiankę o tym powiedziała mi, żebym zapomniał, bo to może być dla mnie, rodziny niebezpieczna wiedza. Odpuściłem.
 • @Andrzej Tokarski 14:19:03
  Dziękuję.
  Choć z faktu że akurat JA to popełniłem, wielu jest tu więcej niż niezadowolonych.
  Jak to PIS-owski żyd i piszę o A.Lepperze ?????????
  Profanacją !!!!!!
  pozdrawiam z 5* w tle
 • Kuciński i Lepper oraz WSI
  https://archiwaipnpolska.wordpress.com/2017/01/14/dlaczego-zabito-leppera/
 • @Husky 14:31:28
  no właśnie - żaden wielki patriota dupska nie ruszy, żeby choć kilka zdań napisać - ale przyjść i nasrać - to potrafią

  dlatego dla nich napisałem ostatni akapit - zamiast się nadymać...
 • @kula Lis 67 14:25:12
  dokładnie - Maksymiuk pilnował drzwi, żeby nikt nie przeszkadzał. A zabójcę Ratajczaka złapano - to był cyngiel wiadomego pochodzenia - i zaraz na interwencję Berlina (!) został wypuszczony
 • @Andrzej Tokarski 15:09:41
  Pamiętam, że miał się spotkać z Kaczyńskim i przekazać bardzo ważne informacje. Nie zdążył bo ta wiedza go zabiła przed spotkaniem, i nie tylko jego, bo i Żarską także.
 • "Zmiana" - nowa partia ludzi Andrzeja Leppera. Zapraszają do Polski przedstawicieli Noworosji
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34574/eastnews_piskorski_656.jpeg

  http://www.polskatimes.pl/artykul/3750615,zmiana-nowa-partia-ludzi-andrzeja-leppera-zapraszaja-do-polski-przedstawicieli-noworosji,id,t.html
 • @Talbot 14:34:19
  z podziękowaniem
 • @Andrzej Tokarski 15:09:41
  No comment
  8-)))))))))
  pzdro.
 • @Talbot 15:13:18
  Lepper też stawiał na zbliżenie z Rosją - ale Smoleńsk wszystko zmienił.

  Lech Kaczyński też stawiał na zbliżenie z Rosją - wybierał się wspólnie z generałem Jaruzelskim na obchody Dnia Zwycięstwa

  obaj nie żyją - komuś zależało, żeby nie było żadnego zbliżenia - i nie twierdzę, że Rosjanom - zaznaczam od razu, bo zaraz przyleci jakiś nieprzytomny wielbiciel budowania kwietnych bram
 • @Andrzej Tokarski 15:20:52
  Lepper miał informacje od ukraińskiego SBU i białoruskieo KGB.
  Tak przynajmniej mówili Sumliński i Gadowski.
 • @Andrzej Tokarski 15:20:52
  Historyczne wystąpienie Andrzeja Leppera na forum Unii Europejskiej
  Pojechał tam wygarnąć im prawdę.
  A nie kablować jak te wszy z PO


  https://youtu.be/eA4CYcBJNWc
 • @Talbot 15:13:18
  Przynajmniej oni nazioli nie popierają . Prawda?. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_W3XuL5juFUa9iBMKk6f37Fcyo3F8BRf8.jpg
 • @Repsol 15:32:07
  "Przynajmniej oni nazioli nie popierają . Prawda?.\\\'

  Prawda.

  Leppera sprzątnęły służby WSI, tak jak Petelickiego i wielu innych.
  A WSI to czyje służby były?
 • @Talbot 15:48:06
  Mosad?.
 • @Repsol 17:12:49
  http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/czy_to_rosyjskie_sluzby_zabily_leppera/147639
 • @Andrzej Tokarski 15:20:52
  5 sierpnia mija 7. rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Portal wPolityce.pl przeprowadził wywiad z Renatą Beger, byłą posłanką Samoobrony, która opowiedziała nam jakim był człowiekiem i politykiem oraz co myśli na temat okoliczności jego śmierci.

  wPolityce.pl: 7 lat temu, 5 sierpnia 2011 r. Andrzej Lepper został znaleziony martwy w warszawskim biurze Samoobrony. Co pani czuła, kiedy dowiedziała się o jego śmierci?

  Renata Beger: Byłam zszokowana kiedy dowiedziałam się o śmierci Andrzeja. Od samego początku mówiłam, że nie mógł odebrać sobie życia. Nigdy by tego nie zrobił. Jestem tego pewna na 100 proc.

  Postępowanie prokuratorskie ustaliło, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. Jednak w sprawie od początku pojawiło się wiele wątpliwości. Czy pojawiły się jakieś nowe okoliczności w sprawie śmierci byłego lidera Samoobrony?

  Nic nie wiem na ten temat. Wiem tylko tyle, co usłyszałam od innych osób i przeczytałam w internecie, że śledztwo zostało wznowione. Pan major, który miał zeznawać, prawdopodobnie złożył wyjaśnienia w prokuraturze. Prawdopodobnie nie podzielił się całą swoją wiedzą, ponieważ nie został zwolniony z tajemnicy służbowej. Śledztwo prawdopodobnie trwa. Ale na to pytanie jednoznacznie może odpowiedzieć tylko prokuratura. Jeżeli rzeczywiście toczy się śledztwo, bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję, że prędzej czy później prawda wyjdzie na światło dzienne.

  Co według pani mogło być przyczyną śmierci Andrzeja Leppera? Oczywiście mówimy o domniemaniach.

  Andrzej zawsze mówił, że tajemnice, które poznawał, musi jak najszybciej ujawniać, żeby zabezpieczyć swoje życie. Zawsze miał dokumenty potwierdzające to, co mówił. Nie wiem dlaczego tym razem nie ujawnił szybko posiadanych tajemnic.

  Może po prostu nie zdążył?

  Nie zdążył, myślę, że po prostu nie zdążył. Dla pani chyba oczywiste jest, że śmierć Andrzeja Leppera zostanie kiedyś do końca wyjaśniona?

  Mam ogromną nadzieję, że tak będzie. Kiedy byłam w programie „Skandaliści” wręcz błagałam ministra sprawiedliwości, żeby wznowił dochodzenie w sprawie śmierci Andrzeja i starał się wyjaśnić tę sprawę.

  Ps..Przy dzisiejszej opozycji Andrzej Lepper z Samoobrony to prawdziwy mąż stanu. śmierć Andrzeja Leppera to apogeum działalności seryjnego samobójcy! Wszyscy czują to samo. To nie było samobójstwo tym bardziej, że zapowiedział, że ujawni kulisy "afery gruntowej" w następnych dniach w sądzie. Chodziło jak zwykle o obalenie w ten sposób rządu prawicy. Szkoda, że nie przekazał swej wiedzy bo ona i tak Go zabiła! Były przecieki, że chodziło także o kontrakt cyborga Waldzia a to dla gumofilców oznaczało śmierć polityczną! Andrzej Lepper miał dowody na przekręt stulecia z Gazpromem, ciekawe jaką prowizję dali podpisującym, a przede wszystkim cyborgowi Waldusiowi, miał kontakty z ruskimi od mokrej roboty. Przypominam, że pan A. Lepper niedługo przed śmiercią przekazał jakąś taśmę z nagraniem Sakiewiczowi. Wystarczy poszperać w archiwum "Niezalezna pl" i zapytać Sakiewicza co z nią się stało? Jak widać PiS jest za cienki by to wyjaśnić, ich władza dociera do parapetu ich gabinetów, a jest wiele w Polsce tajemniczych śmierci a błazenada prokuratury w sprawie Jaroszewiczów to potwierdza.
 • @kula Lis 67 19:44:17
  kontrakt gazowy, to jeden z tropów - jeżeli śledztwo jest wznowione, to dobrze, mam nadzieję że nie będzie wyglądało tak jak oświęcimskie
 • @Talbot 17:30:41
  pytanie wiecznie żywe: czy służby rosyjskie to rosyjskie - czy postsowieckie?
 • @nieżyt 16:21:41
  usuwam
 • @Andrzej Tokarski 19:54:58
  Drodzy dyskutanci. Proszę o więcej szacunku dla śp. Andrzeja Leppera. To był polityczny samorodek, który bez pieniędzy, wbrew wiodącym służbom i wbrew jazgotowi wszystkich mediów - pruskich i żydowskich zorganizował partię, wprowadził ją do sejmu i został ministrem rolnictwa (najlepszym od 1944 roku) i wicepremierem. Był zdolny, ambitny i szybko się uczył wyrastając na przywódcę Narodu. Taki ktoś nie mógł żyć bo plany co do przyszłości Narodu są zupełnie inne.
 • @Talbot 15:25:05
  w szczególności do Gadowskiego mam ograniczone zaufanie - on cokolwiek by mówił, zawsze starannie omija jeden wątek - dla niego państwo Izrael i interesy Izraela w Polsce - jakby nie istniały
 • @Andrzej Tokarski 19:56:02
  Może to zwykłe FALSE FlLAG jak to une mają w zwyczaju .Salut .
 • @Repsol 20:49:54
  najważniejsze pytanie jest: kto wydał rozkaz? kto wykonał, to rzecz drugorzędna. Wykonał żołnierz - rozkaz to rozkaz

  pytanie pomocnicze: czy NKWD to była służba rosyjska? czy sowiecka?
  czy coś się w tej materii zmieniło poza nazwami?

  AVE
 • @Andrzej Tokarski 21:51:20
  Tego akurat się nie dowiemy NIGDY , Gibraltar , Ratajczak i Smoleńsk są wystarczającym powodem .Salut Amigo.
 • @Repsol 21:56:36
  może tak być, niestety

  A co do apelu o kulturę, świetny pomysł - ale najbardziej mnie rozbawiło, że Szpirytus kreuje się na wzorzec - ten to ma tupet

  Czołem
 • @Andrzej Tokarski 21:51:20
  Kto w końcu zrobi z tym wszystkim porządek? Oj, bo będzie za późno !! Znalezione w necie, m.in.: Ten ostatni bastion zgniłej III RP musi zostać zmieniony! http://naszeblogi.pl/47395-ten-ostatni-bastion-zgnilej-iii-rp-musi-zostac-zmieniony Udostępniajcie to, niech ludzie wiedzą jak skorumpowane sądy niszczą Polaków. https://www.youtube.com/watch?v=vb4oJ_ZRy-c Szokująca prawda o nieuczciwych bezczelnych i niesprawiedliwych SĘDZIACH w Polsce https://www.youtube.com/watch?v=ST6JAk7m6_A SŁUŻYŁEŚ KOMUNISTYCZNEMU SYSTEMOWI WON z POLSKI! https://www.youtube.com/watch?v=kW-hfHX63bg Sędziowie bez kręgosłupa http://naszdziennik.pl/polska-kraj/186255,sedziowie-bez-kregoslupa.html Sądowe piętno http://naszdziennik.pl/polska-kraj/190295,sadowe-pietno.html Resortowe togi http://niezalezna.pl/204990-dyskusja-wokol-ksiazki-quotresortowe-togiquot-transmisja ORĘDOWNICY BAGNA http://naszeblogi.pl/47409-oredownicy-bagna Jak skorumpowane sądy niszczą Polaków. https://www.youtube.com/watch?v=vb4oJ_ZRy-c O ujawnieniu aneksu dot WSI i reformie sądów http://vod.gazetapolska.pl/16815-wolne-glosy-k-gojska-i-p-mucha-o-ujawnieniu-aneksu-dot-wsi-i-reformie-sadow Mix Kolonko Wyszła prawda o PAZERNYCH sędziach dbających tylko o swój majątek https://www.youtube.com/watch?v=T2R2MWRPMKw Kumoterstwo, czarne owce, politycy w togach. Premier Olszewski mówi dlaczego reforma sądów była konieczna http://niezalezna.pl/216565-kumoterstwo-czarne-owce-politycy-w-togach-premier-olszewski-mowi-dlaczego-reforma-sadow-byla-konieczna Kto finansuje zagraniczną AGENTURĘ w Polsce Skąd lewactwo ma pieniądze https://www.youtube.com/watch?v=2lMcg1zs-io Istota bolszewickiego sądownictwa http://niezalezna.pl/209131-istota-bolszewickiego-sadownictwa Histeria totalnej opozycji i establishmentu prawniczego http://naszeblogi.pl/47394-histeria-totalnej-opozycji-i-establishmentu-prawniczego ChDiKK 2018

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31