Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3006 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Ostry tekst - o ostrych kobitkach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...wtórując Znakomitemu Imć Wojtasowi.... - mój tekst z 2016roku

"Niebezpieczne kobiety"- fajny film - czy psychomanipulacja?

http://att.neon24.pl/post/134986,niebezpieczne-kobiety-fajny-film-czy-psychomanipulacja

 

    

 

 

  Nie zamierzam przesądzać, czy to reżyser Patryk Vega padł ofiarą manipulacji społecznej, czy jest świadomym manipulatorem - czy może to ja padłem ofiarą - lub - jestem psychomanipulatorem społecznym.

Podsumujmy, co wiemy: świat, a zwłaszcza świat białego człowieka coraz bardziej nasycony dynamicznymi, niezależnymi, świetnie przygotowanymi do wszelkich wyzwań, czy zwycięskiej walki o przetrwanie agresywnymi kobietami. Bezwzględnymi, zwłaszcza, gdy chodzi o zysk materialny. Dumnymi ze swej niezależności i z ochotą ją podkreślającymi. Uzbrojonymi w szereg praw - i chętnie z owych praw korzystającymi. Bardzo dobrze (przynajmniej w swoim mniemaniu) wykształconymi. Znającymi się nie tylko na gotowaniu i praniu (bywa z tym zresztą różnie...), jak ich matki i babcie - ale też świetnie znającymi się na polityce międzynarodowej, energetyce, górnictwie, zarządzaniu zespołami ludzkimi, hutnictwie, boksie, wrestlingu, jeździe na żużlu, piłce nożnej, polowaniach na nosorożce, lotach kosmicznych, obronności ze szczególnym uwzględnieniem walki wręcz, . Nie wymieniłem oczywiście wszystkich dziedzin w których kobiety są świetne - lista jest zbyt długa, by ktokolwiek to przeczytał. Przyjmijmy, że współczesne kobiety są ogólnie świetne - w ten sposób żadna nie zostanie pominięta i jest szansa, że mnie nie pozwie. Są też oczywiście doskonałymi policjantkami - o czym jest film Patryka Vegi.

Druga strona tego świetnego obrazu jest nieco mniej świetna i też nieco mniej nagłaśniana. Otóż w świecie świetnych kobiet coraz mniej eksponowane miejsce przypada ich męskim partnerom. Ich pozycja jest coraz bardziej zagrożona, wśród rozdyskutowanych pań coraz mniej chętnie zabierają głos, zresztą nikt ich nie słucha, bo kto by tam słuchał faceta, gdy Panie Bardzo Merytorycznie zabierają głos - często zresztą wszystkie naraz....

Panie są też bardziej niedostępne, są samowystarczalne, mają swoje pieniądze. Ich kobiecość jest chroniona szeregiem praw - które skutkują tym, że pójście z taką Panią do sypialni jest (względnie) bezpieczne jedynie po wcześniejszym spisaniu u notariusza jej zgody na tę eskapadę. Piszę "względnie", bo i tak nazajutrz po zdawałoby się, upojnej nocy i uroczym, podanym przez Panią ubraną jedynie w zapach, śniadanku, możemy zostać oskarżeni o wielokrotny gwałt połączony z wykorzystaniem jej chwilowej niepoczytalności. Pamiętamy z mediów całkiem nieźle, zdawałoby się, wyedukowaną panią, która udała się z trzema panami na chatę by chlać czysty gorzał - nie żadne tam romantyczne wina - czyściochę. Nazajutrz okazało się, że panowie zostali oskarżeni o gwałt - pani uznała, że zabrali ją na prywatne przyjęcie dla jej walorów intelektu. To,że mogła tak pomyśleć, najlepiej czy raczej najgorzej świadczy o tych walorach (umysłu). Do sądu przyszła na absurdalnych szpilkach i w porteczkach, w które nie wiadomo jakim cudem udało się upchnąć...obfity zad. I obcisłą bluzeczkę - nie dostrzegała związku, nie mówiąc już o niestosowności...

Więc panowie mają pod górkę. Może i słusznie, bez ironii można stwierdzić, że tyle lat i stuleci władali paniami w sposób często, choć nie zawsze pyszałkowaty, głupi, prostacki, agresywny - że mają za swoje. Rzecz jednak w tym ,że najprawdopodobniej "za swoje" mają nie ci, co powinni.

Postawmy bardziej dociekliwe pytania: SKĄD owe panie czerpią to poczucie swej siły i władzy? Same sobie wywalczyły? Czy ktoś im ową władzę i prawa nadał? Kto? I w jakim celu? Czy to możliwe, by był jakiś ukryty cel? A może celem wcale nie jest dobro kobiet? Może tym celem jest osłabienie społeczeństw poddanych tym działaniom? Poprzez odebranie poczucia władzy - a więc i POCZUCIA ODPOWIEDZIALNOŚCI mężczyznom tych społeczności?! Wychowywanie pokoleń biernych, zdominowanych przez kobiety mężczyzn? Po co?

Tymczasem z świata Islamu tu, do nas płyną, idą i  jadą jak się da miliony młodych mężczyzn w wieku żołnierskim. Zostawiamy tu na boku analizy geopopolityczne, skupmy się na meritum tego tekstu. Ci mężczyźni, gdy już tu są, mają, jak się okazuje zupełnie inne prawa wobec naszych kobiet. Nie pytając o zgodę, czy prawa człowieka, bez ceregieli używają owych pań zgodnie z własnym zapotrzebowaniem, czyli biją, gwałcą, okradają czasem zabiją, czasem okaleczą? I co? Co robi z nimi prawo, tak bezwzględnie chroniące te kobiety przed tutejszymi mężczyznami?

I jajco. Nic nie robi. Wypuszcza ich. Wycisza sprawę. Jeżeli kogoś ukaże, to kobiety, lub media które nagłaśniają ten czy inny wypadek. Policja nie widzi problemu. Wielopiętrowo obwarowane prawa kobiet przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Można powiedzieć szerzej: wielopiętrowo obwarowane prawa społeczeństw zachodu przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.

Czy to przypadkowe niedopatrzenie? Czy może jakiś plan? U zarania którego była ochrona (szczera czy nieszczera - zostawmy to) praw kobiet? A w finale zagłada społeczności?

Proszę sobie poczytać o koncepcji Coudenhove-Kalergiego. Proszę też poczytać o kawalerach/damach orderu/nagrody jego imienia. Prawdopodobnie zauważycie Państwo, że to co dzieje się w Europie - zwłaszcza Zachodniej - jako żywo przypomina realizowanie założeń tamtej wizji. W tej chwili sprawa nieco wyhamowała, wobec narastającego oporu społeczeństw przeciw najazdowi przychodźców - jednak to, że wyhamowała nie znaczy, że została zaniechana. Nie wierzcie w to. Postanowiono zaczekać na kolejną lepszą, lepej przygotowaną okazję.

Więc po pierwsze nie traćmy czujności. Po drugie inaczej patrzmy na zjawisko opisane w tym tekście. Takie niezależne kobitki bywają czasem fajne, czasem irytujące, często wręcz głupie - ale nie w tym rzecz. Rzecz w procesie wychowywania biernych mężczyzn, biernych społeczeństw, łatwych do podbicia. Zapytacie kto miałby je, te społeczeństwa podbijać? Odpowiadam: ci, którzy te koncepcje wprowadzają w życie. I nie jest to świat islamu, to nie Islam jest inicjatorem  - wbrew temu co próbuje się nam - również tu, w Polsce, w polskich mediach, zwróćmy na to uwagę - wdrukować w umysły. Ci wojownicy islamscy są jedynie narzędziem, zostali opłaceni przez kogo innego i tu przysłani, by realizowali plan kogo innego. Więc nie należy szukać winnych czy wrogów w świecie Islamu. To błąd, pułapka w którą mamy wpaść. Którą ktoś zastawił - by wygenerować konflikt naszego świata ze światem wyznawców Allaha. I na tym konflikcie skorzystać.

Więc może te wspaniałe niezależne kobiety na tym skorzystają, z nadzieją zapytają feministki...Nic bardziej mylnego - w świecie, który ma nastać, kobiety zostaną podzielone na trzy grupy: do służby seksualnej , do taborów, czyli do roboty, i trzecia grupa - pod nóż. Od razu i bez ceregieli.

Więc gdy zachwycimy się kolejnym fajnym filmem o fajnych ostrych babkach - pamiętajmy o kontekście. Prawopodobnie będzie ostry - i prawdopodobnie będzie ostro niefajny.

Nie będzie to film, nie da się przełączyć na inny kanał.

Nie od rzeczy byłoby też tu zamieścić apel do reżysera - każdego reżysera: by biorąc się za reżyserię, zastanowił się nad tym CO reżyseruje. Czy aby na pewno tylko film...

 

KOMENTARZE

 • Pan Wojtas
  ...tę inwokację potraktuj Pan z przymrużeniem oka...
 • Ślepa Mańka, All
  ...żeby jednak zachować właściwą miarę rzeczy - uważam teksty Ślepej Mańki za bardzo interesujące, wnikliwie i z należnym pazurem napisane - zaś sugestię, że kto nie mieszka w Polsce nie powinien polskich spraw komentować - za delikatnie, bardzo delikatnie (nam bluzgać zakazano!) mówiąc - całkowicie chybioną.

  Ale problem ostrych wszystko wiedzących bab jest problemem cywilizacyjnym - taki poziom poprzewracania w głowach - nie może NIE skończyć się źle

  Nie dotyczy to, co oczywiste, Blogerek Neonu - to zupełnie inna klasa :)
 • @Andrzej Tokarski 18:23:02
  „Ale problem ostrych wszystko wiedzących bab jest problemem cywilizacyjnym - taki poziom poprzewracania w głowach - nie może NIE skończyć się źle”

  Czytając tutejszych wszystko wiedzących guru od cywilizacji i mordobicia, rzekłabym, że problem ostrych wszystko wiedzących chłopów jest problemem cywilizacyjnym - taki poziom poprzewracane w głowach - nie może NIE skończyć się źle.

  A właściwie już się skończył - tym, co mamy, bo ta inżynieria społeczna, której wszyscy jesteśmy ofiarami była opracowywana w czasach, kiedy kobiety tych opracowujących były od dzieci, garów i łóżka i nie miały żadnych praw, natomiast były bite, zgodnie z zasadą kciuka, czyli kijem nie grubszym niż kciuk bijącego, co było stosowane oczywiście jako metoda zapobiegająca gniciu wątroby.
 • good job @ Five
  My Słowianie jesteśmy dziećmi Boga, nasze dzieci gdy się rodzą mają niebieskie oczka i złociste włosy. A nasze kobiety, nasze kobiety są najpiękniejsze w całej galaktyce, dochodzą mnie słuchy że w Andromedzie nie ma piękniejszych. Żadne męskie organy płciowe o żadnym zabarwieniu nie są w stanie zdobyć naszych kobiet. Piszę o naszych słowiańskich kobietach, a nie o jakichś tam osobnikach płci żeńskiej zamieszkujących ten obszar, a uprawiających nierząd z każdym napotkanym przypadkowym męskim narządem płciowym za pieniądze lub dla tak zwanej przyjemności . Nigdy nikomu nie wolno nam Słowianom i naszym kobietom przypisywać cech nie naszych, bo to jest niewłaściwe i wulgarne .

  pozdr.
 • @Lotna 18:45:04
  jak to mówią? chłop swoje - baba swoje...

  pozdr.
 • @Zorion 18:47:15
  generalnie się zgadzam tylko tych Słowianek jakoś ciężko... wypatrzeć
 • @Andrzej Tokarski 18:51:33
  Pokazałbym Panu kilka, gdyby Pan próbował zmienić ich wizerunek i wmówić im że są kimś innym, to stracił by Pan oczy i już niczego by Pan nie wypatrzył.
  Nie jest tak źle Panie Andrzeju mamy wspaniałe kobiety, dużo mądrzejsze od nas ...
  pozdr
 • @Andrzej Tokarski 18:50:52
  No więc właśnie - i przy tym powinniśmy zostać, bo prawda leży, jak zwykle, po środku.

  Obwinianie kobiet, które się zmieniły w wyniku zaaplikowanej inżynierii społecznej jest szukaniem przyczyn w skutkach. Męźczyźni się również zmienili, również na gorsze - i o to właśnie chodziło.

  Skłócając obie płcie i sprawiając że podchodzą one do siebie nawzajem jak do jeża, jak do przedstawicieli innego gatunku, który jest potencjalnym zagrożeniem, jest efektem zwycięstwa systemu, który nałożył nam kaftany bezpieczeństwa chroniące przed najbardziej naturalnymi reakcjami, odczuciami i uczuciami. Miała być walka, więc, jak widać na załączonych obrazkach, trwa ona w najlepsze.

  A kto na tym traci? Wszyscy.
 • @Zorion 18:47:15
  https://demotywatory.pl/uploads/201406/1402653763_dhbsff_fb_plus.jpg

  https://img4.dmty.pl//uploads/201703/1489598683_uk46rk_600.jpg
 • @Husky 19:18:53
  Tak, najpiękniejsze w galaktyce i mądre.

  pozdr
 • @Zorion 19:09:48
  parę widziałem
 • @AgnieszkaS 19:19:17
  "Jakże różne mamy gusta." - próbuję mieć nadzieję, że jest to dozwolone :)
 • @AgnieszkaS 20:15:38
  ależ Pani zasadnicza
 • @AgnieszkaS 20:52:05
  czyli postanowiła Pani wejść ze mną, na blogu, w relacje - zawodowe? ok, ok - aż się boję myśleć, co to za zawód...
 • @Lotna 19:09:57
  Oczywiście, że sytuacja została skrzętnie przygotowana inżynierią społeczną. Niestety skutkiem tego wiele kobiet uważa , że stosownym jest chodzenie z "gniazdkiem " prawie że na wierzchu po ulicach nawet wieczorową porą. I są przy tym na tyle głupie, że nie zdają sobie sobie sprawy z wysyłanych w ten sposób sygnałów. Z radością zamieszkują z mężczyznami po kilku dniach znajomości, by potem dziwić się , że Ci nie chcą się żenić. Często spóźniony o całe lata ślub przychodzi w momencie zmęczenia materiału, po czym samotna matka wychowuje syna na faceta jakiego nie chce jej córka. A mężczyźni? Pozbawiani poprzez wychowanie skutecznie męskich coraz częściej zaspakajają się przed pornolem w komputerze, bo zamiast ciepłej zwiewnej kobiety mają do wyboru wyemancypowane "wojownice" lekceważące na każdym kroku nieoderwanych od matczynego cycka chłopców , co jeszcze bardziej pogłębia ich frustracje. I koło się zamyka. Niestety tylko w tradycyjnym modelu rodziny mężczyzna może czuć się mężczyzną i głową rodziny odpowiedzialnym za jej dobrobyt. Gdy role się odwracają, kobiety zaczynają gardzić mężczyznami. Bardzo rzadko kobiety są w stanie zaakceptować mniej zarabiającego mężczyznę, bardzo rzadko biorą sobie mniej zamożnego za męża. Są bardziej wyrachowane- no może bardziej "praktyczne" jak mężczyźni w tej materii. Wg . mnie na tej całej rewolucji obyczajowej gorzej wyszli mężczyźni, choć w zakresie zaspakajania swych potrzeb erotycznych młodzi mężczyźni maja dużo lepiej jak ich ojcowie , którzy musieli się " nachodzić" i nazabiegać by kobieta dopuściła ich do walorów swojego ciała.
 • @zadziwiony 21:28:48
  Zgadzam się z Tobą w całej pełni, jednak nie uważam, aby kobiety wyszły na tym lepiej. Weźmy choćby za przykład brak odpowiedzialności wielu mężczyzn za wychowywanie potomstwa i związany z tym problem samotnych matek pełniących rolę matki i ojca, czy i niekończące dylematy kobiet, które pracują i są matkami, kiedy to przeważńie cierpi albo praca, albo dzieci, a zazwyczaj dzieci wychowywane przez obcych, z prostej przyczyny, że trzeba ogromu sił i zdyscyplinowania przy kilkugodzinnym czasie snu na dobę, aby podołać karierze, dzieciom i prowadzeniu domu jednocześnie. Feministki walczyły o możliwość WYBORU pomiędzy byciem matką, żoną i panią domu a kobieta pracującą, a od co najmniej dwóch pokoleń wyboru takiego po prostu nie ma, bo kobieta zajmująca się dziećmi jest potępiana za nieudzielanie się zawodowo. I odwrotnie.
 • @Lotna 21:46:37
  jednym słowem manipulatorom plan się udał. Zamiast grać w orkiestrze, bo dobór instrumentów w jakie stwórca nas wyposażył pozwala na taki wybór, coraz częściej rodzina to koncert solówek bez dyrygenta.
 • @zadziwiony 22:12:51
  Oczywiście, chodziło o to, aby wszystko postawić na głowie i to im się udało. Zniszczyć układy damsko-męskie, zniszczyć autorytet rodziców, zniszczyć rodzinę, zniszczyć nawet płcie, zniszczyć dzieciom dzieciństwo i obalić wszelkie tabu. Nie dość, że ogrom dzieci ma dostęp do pornografii i relacje seksualne w wieku 11 lat, to teraz każe im się masturbować w przedszkolu, a w ten sposób przygotowywane jest pole do uprawnienia pedofilii i kazirodzctwa, czyli nakwiększych tabu naszej cywilizacji. To jest szatański plan, bo inaczej tego nazwać nie można. Chcą z nas zrobić kompletne bydło. Pedofilia wśród imigrantów już została uprawniona, bodajże w Szwecji i dorośli mężczyżni mogą sobie sprowadzać małe dziewczynki za żony i nikt im nic nie zrobi.
 • Kobieta jest silniejsza w jednym od faceta - charakterze
  Szkoda, że u nas nawet u katoliczek nie wiadomo na jaką się trafi (ot choćby przykład islamisty Simona Mola, swoją drogą "ciekawie" zdarzało mu się wyrywać zamężne/zajęte "niewiasty" - na litość, na rasizm, że odporne na logikę kobity na takie coś potrafią iść do wyra bym nie wpadł). U Żydów wierzących standard to jest 6ka dzieci. U nas większość "wierzących" to niestety hipokryci (z papą na czele), którzy jak trzeba iść do kościoła to wierzą, gorzej jak co innego (respektować zdanie wybranka? o panie).

  Jestem za ograniczeniami, dla wyższego dobra (że kilka kobitek będzie ograniczonych w karierze zawodowej jest mniej istotne, niż wyginięcie rasy), chociaż w naszej kulturze nigdy kobity nie były dyskryminowane w karierze politycznej, czy biznesowej (jako właścicielki, głównie small biznes). Faktem jest również, że dyskryminacja mężczyzn w zawodach kobiecych znacznie przewyższa dyskryminację kobiet w zawodach męskich. I raczej się to nie zmieni.

  Samotne matki mają zdecydowanie łatwiej. Alimenty ojciec musi płacić, a często prawa na maksa ograniczone. 500+ zwiększył liczbę rozwodów. Kobity to (generalizując, jasna sprawa) urodzone socjalistki - i tu jest główny problem z kobietami i prawami wyborczymi. Poza tym kto by chciał kobietę, głosującą inaczej od siebie (która kobieta chce faceta któremu nie może zaufać, albo głupka).

  Panowie oczywiście też nie grzeszą swoją osławioną mądrością i logiką - widząc lampucerę w samych majtach na portalu randkowym ślinią się, jakby to nie wiadomo co było, i to nie młodzieńcy żadni lat 24. A weź z taką rodzinę zakładaj...

  Vega jest jak dla mnie skreślony (jeszcze, żeby jakieś fajne kobitki grały u niego). Walka z rzekomą dyskryminacją w kinie, grach komputerowych kończy się zwykłym seksizmem, tylko w stronę facetów (koronny przykład nowi łowcy duchów, czy raczej łowczynie, inny przykład ostatnia gra z serii Mass Effect (Andromeda) gdzie wszystkie postaci kobiece z premedytacją ubrzydzono - znacznie bardziej od modelek na których je wzorowano(!), nie ubrzydzono natomiast twarzy postaci męskich - już pomijając, że gry są przede wszystkim od przedstawiania świata lepszego - kto by chciał być brzydkim superbohaterem/ką?).
  Z drugiej strony mamy muzykę pop i teledyski, gdzie propaguje się lachoniarstwo do potęgi. I to stare babinki to lachoniarstwo lansują, jak lopez, czy inna madona. Z drugiej strony rapersi-mulaci ze swoimi haremami.
 • Al
  coś bym jeszcze napisał, zwłaszcza tym Panom zakochanym w Słowiankach - ale ... nie - niech zostaną ze swymi złudzeniami
 • @Husky 19:18:53
  Nuuu pagadi!!!!
  A każda jedna z tych dziewczyn na fotkach wypisz wymaluj, jak moja córka Ela.
  Niestety muszę zmartwić ewentualnych zainteresowanych, zajęta:(
 • @k4tx 23:26:43
  „Samotne matki mają zdecydowanie łatwiej.”

  To jest jedno z najbardziej niemądrych zdań, jakie tu przeczytałam. No chyba, że jesteś samotną matką i mówisz z własnego doświadczenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31