Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Wpuszczeni w Marrakesh

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

tajemnice Drugiej Zmiany

 

Wpuszczeni w Marakkesh

 

Proszę Państwa, 2maja 2018 w Marrakeshu odbyła się międzynarodowa ministerialna konferencja poświęcona problemom migracji. W jej efekcie przyjęto Deklarację Euro-Afrykańską o Migracjach – deklarację uznaną za rząd węgierski za skrajnie proimigracyjną i sprzeczną z interesem Węgier. Rząd Węgier tę deklarację zdecydowanie odrzucił.

 

Tymczasem, o czym nie wiemy, bo w tej sprawie panuje w Polsce – jak w wielu innych sprawach, o których pisałem wcześniej – całkowita zmowa milczenia. Nikt z wiodących mediów nie zająknął się o konferencji, zaś już mowy nie ma by ktokolwiek wspomniał o niezwykle szkodliwej i niebezpiecznej deklaracji końcowej. Żaden z polityków, poza posłanką Krystyną Pawłowicz, która sformułowała w tej sprawie zapytanie poselskie – nie zająknął się ani słowem.

 

Nie znalazł się taki odważny, co by zwołał konferencję prasową i powiedział rodakom: uważajcie na to co oni robią za zasłoną nie kończących się patriotycznych frazesów.

 

Można powiedzieć, że nieustanną nawalanką o kodomitów, sądy, Konstytucję, fregaty z Australii, Błaszczaka contra Adamowicz, Trybunały, gejów, lesbijki i co tam jeszcze fantazja stworzy – partie polityczne na równi z ruchami społecznymi - zaskakująco zgodnie

PRZYKRYWAJĄ

po raz kolejny rzeczy naprawdę ważne i dla istnienia Polski niesłychanie niebezpieczne. A serwowane nam ukradkiem, podobnie jak cuchnące na kilometr zdradą najróżniejsze, ale wszystkie hańbiące - konszachty z Izraelem – przez rząd, który już dawno przestał być tym, czym się chciał przedstawiać czyli Dobrą Zmianą – a coraz bardziej w oczywisty sposób stawał się Drugą Zmianą – drugim, ostatnim etapem przestępczego zdradzieckiego spisku mającego na celu zagładę Polski. Przekształcenia Państwa Polskiego w twór o nazwie Polin – pokraczną kliszę państwa Izrael – powstałego na skradzionych Palestyńczykom ziemiach – tu: powstałego na skradzionych Polakom ziemiach. Skradzionych Polakom z powodu ich bezbrzeżnej głupoty – to trzeba sobie jasno powiedzieć. Trzydziestokilkomilionowy naród powinien kijami i sztachetami przegnać na cztery wiatry grupkę międzynarodowych szubrawców razem z ich rodzimymi łajdakami-poplecznikami. A siedzi cicho – jak ta dupa w pokrzywach – i pewnie jest z siebie dumny.

 

W deklaracji końcowej - odrzuconej przez Węgry – konferencji zawarte są ustalenia dotyczące przyszłości migracji na linii Afryka-Europa. W szczególności wytyczne dotyczące oczekiwanego kształtu, zakresu, uwarunkowań prawnych, oczekiwanych korzyści. Deklaracja powstała pod dużym naciskiem sił afrykańskich – strona europejska zachowywała się podobnie, jak strona polska w „negocjacjach” z Izraelem ustawy o IPN – czyli w zasadzie biernie. Poniżej przytoczę dla przykładu kilka akapitów i podtytułów z Deklaracji:

 

ZGADZAM SIĘ, aby zharmonizować wspomniany Program z pięcioma domenami JVAP w celu jego utrzymania

spójność i komplementarność z nim:

Dziedzina 1: korzyści rozwojowe związane z migracją i usuwanie przyczyn źródłowych nielegalnych

migracja i wymuszone przesiedlenia;

Dziedzina 2: Legalna migracja i mobilność;

Dziedzina 3: Ochrona i azyl;

Dziedzina 4: Zapobieganie i zwalczanie nielegalnej migracji, przemytu migrantów i

handel ludźmi;

Dziedzina 5: Powrót, readmisja i reintegracja;

ZGADZAJĄ się w równym stopniu, aby skutecznie wdrożyć, w zrównoważony sposób, plan działania, który został przyjęty przez

włączenie następujących przekrojowych priorytetów:

1. Podejście oparte na prawach człowieka : realizowane działania przyczynią się do pełnego poszanowania

prawa człowieka i godność uchodźców i migrantów, niezależnie od ich statusu migracyjnego;

2. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na kwestie związane z płcią i ochroną migrantów w

sytuacje szczególnie wrażliwe, w tym w szczególności kobiety i dzieci ;

3. Zwiększenie uwagi na walkę z ksenofobią, rasizmem i dyskryminacją :

partnerzy podejmą wysiłki w celu zwalczania tych zjawisk i promowania zrównoważonego

narracja o migracjach i diasporach, oparta na faktach i podkreślająca ich pozytywne

wkład w rozwój społeczeństw w krajach pochodzenia, tranzytu i przeznaczenia ;

4. Podejście regionalne : uwzględnione zostanie określenie, sformułowanie i wykonanie działań

uwzględniać specyfikę lokalną i regionalną.

5. Podejście obejmujące wszystkie zainteresowane strony : w swoich interwencjach partnerzy będą dążyć do

angażuje wszystkie podmioty w koordynacji z władzami krajowymi (regionalne

organizacje, władze lokalne, władze tradycyjne i zwyczajowe, przedstawiciele społeczeństwa obywatelskiego

społeczeństwo i społeczności imigrantów i uchodźców, partnerzy społeczni, sektor prywatny

 

Dziedzina 1: korzyści rozwojowe związane z migracją i rozwiązywanie podstawowych przyczyn nielegalnej migracji i zjawisko przesiedleńców

 

Cel 1: Maksymalizacja pozytywnego wpływu regularnej migracji na rozwój

 

Cel 3: Promowanie regularnej migracji i mobilności, zwłaszcza młodych ludzi i kobiet,

między Europą a Afryką Północną, Zachodnią i Środkową oraz w tych regionach

 

Cel 4: Zachęcanie do ułatwiania procedur wydawania wiz

 

Cel 5: Promowanie środków mających na celu wzmocnienie ochrony uchodźców i innych osób przymusowo

przesiedleńców

 

Cel 6: Promowanie integracji uchodźców i przymusowych przesiedleńców z gospodarzem

społecznośc

 

 

 

….i tak dalej, i tym podobne.

Zwraca uwagę całkowita rozbieżność przyjętego – przez podpisanie Deklaracji - przez rząd stanowiska z oficjalnie definiowanymi priorytetami w sprawie przyjmowania uchodźców. Mamy tu do czynienia z iście talmudyczną dialektyką i podobnym stosunkiem etycznym do głoszonych deklaracji. Cóż z tego, że obiecałem rodakom, że nie będziemy ustępować w sprawie przyjmowania uchodźców – skoro w duszy swej od razu tę obietnicę unieważniłem – pomyśli sobie ten i ów polityk pochodzenia żydowskiego, brat Bibiego i wielu innych braci.

 

Nie jest naszym problemem to, że on tak myśli – każdy żydowski łachudra może myśleć co mu się żywnie podoba.

 

Naszym problemem jest, że tacy ludzie są u szczytu władzy w Polsce – a my nic z tym nie potrafimy zrobić. Zachowujemy się jak te krowy na pastwisku:

 

„Wiesz, mówi jedna do drugiej: mówią, że nas tu trzymają i karmią po to by potem po nas przyjechał taki wielki samochód. I wezmą nas do tego samochodu i zawiozą w takie miejsce, gdzie nas zabiją i zrobią z nas mięso, a z naszych resztek – karmę dla psów i kotów.

 

Eee tam, takie gadanie, nikt z nas tego nie widział – a te, co pojechały, na pewno by nam dały znać.

 

 

 

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Hmmm...
  Są trzy powody:
  działa na wodę jak Mojżesz
  płynie na delfinie
  albo Ci co przedstawiają takie fotki jako tragedię topiących się uchodźców, mają ludzi za debili

  https://pbs.twimg.com/media/DkTfYP7WsAIiatr.jpg
 • A mi to wygląda na Otwierania drzwi do Europy dla żydów z Izraela.
  Oni przygotowują na różne sposoby podkładki po ewakuację Izraela by
  nie odpowiadać przed Arabami za morze zbrodni.
  Pewnie robią to na wielu płaszczyznach.

  Jedną z innych płaszczyzn jest drukowanie paszportów Europejskich dla żydów z Izraela .. w tym paszportów Polskich.
  Ważną płaszczyzną jest pewnie przygotowywanie miejsc ich dyslokacji, zapewnienie im socjalu na koszt "gospodarza".
  Tak sobie myślę że prawnie przy okazji Ukraińców .. ten problem został już załatwiony również dla żydów (emerytury, 500+, socjal, opieka zdrowotna...darmowa edukacja....prawa wyborcze..).

  Coraz mniej Polski w Polsce za sprawą solidaruchów różnych odcieni.
 • Tak
  Nowe , nadchodzi nowe Panie Andrzeju. Pozostała nam modlitwa i prośba o Dary Ducha Świętego, to jest wojna, którą przegrywamy na razie.

  „Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. — Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. — Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”.
  Premier Izraela Menachem Begin, laureat pokojowej nagrody Nobla
 • @Zorion 19:48:44
  no właśnie - za takie słowa, pokojowa nagroda Nobla należała się jak psu micha
 • @Oscar 19:46:27
  migracja nie jedno ma oblicze i nie jedną narodowość - inny jest cel migracji tzw islamskiej, nie mającej z islamem wiele wspólnego, inny jest cel migracji żydowskiej.

  Ale celem tego tekstu jest jeszcze co innego: poziom zakłamania rządu mieniącego się ... no wiadomo jak, nie chce już mi się przytaczać tych wszystkich frazesów

  oraz, co nie mniej ważne: całkowita zgodność co do zakłamywania czy wręcz zamilczania pewnych tematów przez środowiska pozornie ze sobą walczące na śmierć i życie - są sprawy w których najwyraźniej współpracują - i tak się składa, że dla funkcjonowania naszego Państwa - gardłowo najważniejsze
 • @Husky 18:22:21
  hmmmmmmmmm - pozostaje być może zweryfikować peany pochwalne pod adresem PISu - i znacznie uważniej patrzeć im na ręce. Od pienia pieśni pochwalnych mają swoje media publiczne i niepubliczne - a od niezależnych publicystów, a tacy powinni pisać na portalach należy im się krytyka, raczej konstruktywna, a jak trzeba, to i bardziej stanowcza

  Ścigając się z ww mediami w laniu wazeliny - tracimy czas i tracimy potencjał. Utwierdzamy ich w poczuciu że wszystko mogą, bo i tak nikt nie widzi. A mają wiedzieć, że widzimy i że jesteśmy przeciw. To jedyne co możemy zrobić.
 • @Andrzej Tokarski 20:04:16
  Np..Hiszpania w latach 711-1492 zajęta była przez Maurów, widać, teraz ktoś chce tego samego. Ale to ich sprawa, setki tysięcy imigrantów z Afryki zrozumie, że tylko Hiszpania ich przyjmie i będzie obierać kierunek na ten kraj. I pytanie co dalej bo żeby dostać się do Francji, imigranci będą musieli przekroczyć Pireneje lub morzem dostać się na brzeg francuski. A to będzie trudniejsze niż przepłynięcie Cieśniny Gibraltarskiej. Współczuję tylko Katalończykom, którzy nie chcieli takiej polityki a teraz będą musieli to tolerować. Hiszpanie w V wieku byli opanowani przez Vandali .. którzy spustoszyli wcześniej Rzym i Maurów przyjmowali z radością, bo powiedzmy sobie szczerze, że Polacy jak Hiszpanie nie specjalnie przepadają za Germanami, szczególnie, gdy ci nadal czczą demony i uprawiają swoje starożytne gusła, niczym Hitler w III Rzeszy może się mylę? Inna sprawa, że Vandale stoją za powstaniem szeregu plemion afrykańskich jak chociażby Berberowie, Tuaregowie - ma ktoś wątpliwości w chwili kiedy Hitler był jednym z nich

  http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/afrykanskie_i_zydowskie_korzenie_hitlera/28242
 • @Andrzej Tokarski 20:04:16
  DNA, Hitler. korzenie...INFO: śp. Adolf Hitler miał korzenie żydowskie i afrykańskie - to wynik przeprowadzonych testów DNA. Dane pobrane od 39 osób spokrewnionych z socjalistycznym przywódcą Niemiec wskazują, że w krwi Hitlera płynęła krew żydowska i afrykańska. Chromoson z grupy Haplo E1b1b1, który udało się odzyskać z testów, rzadko spotykany jest u ludzi z Europy Zachodniej, a najczęściej posiadają go ludy Berberów z Maroka, Algierii i Tunezji, jak też żydzi z plemion Aszkenazyjczyków i Sefradyjczyków.

  Źródło: telegraph.co.uk
 • @Andrzej Tokarski 20:04:16
  Polska, kraj zupełnie pozbawiony możliwości obrony przez mieszkańców. Zakaz posiadania mocnej wiatrówki, kara więzienia za posiadanie amunicji, nawet śrutowej.....zakaz, zakaz, zakaz obrony rodziny, kraju, wolności. Przewidywany status to niewolnik lub trup. Na 100-lecie niepodległości ustawa o radykalnym rozbrojeniu Polaków, aby mogli się czuć bezpiecznie w swojej ojczyźnie Autor: Andrzej Turczyn 12 sierpnia 2018

  http://trybun.org.pl/2018/08/12/na-100-lecie-niepodleglosci-ustawa-o-radykalnym-rozbrojeniu-polakow-aby-mogli-sie-czuc-bezpiecznie-w-swojej-ojczyznie/
 • @Andrzej Tokarski 20:04:16
  Zaniepokojone panie posłanki Pawłowicz i Sobecka zadały pytanie o Marakesz premierowi Morawieckiemu, jeszcze odpowiedzi panie posłanki nie dostały.
 • @Andrzej Tokarski
  Rząd Morawieckiego skrzętnie ukrywa to przed Polakami i wyborcami PiSu... Zaczęło się - Polska oficjalnie otrzymała wezwanie do realizacji zupełnie bezprawnych żydowskich żądań na 330 mld$. W tle 447 i USA

  https://www.youtube.com/watch?v=mwha8bQvMqE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31