Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
250 postów 2178 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Postcriptum do "Zagłady..."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

bzdurne teorie niedoukowców

"....Według naukowców, od 1998 do 2010 r. temperatura była utrzymana na normalnym poziomie, ponieważ wpływ ludzi na środowisko był równoważony przez "naturalne" ochładzanie - chodzi m.in. o prądy morskie.

 

....Od niedawna trend miał "zupełnie się odwrócić". Jak przyznał Sévellec w rozmowie z "The Guardian", istnieje duża możliwość, że "osiągnęliśmy okres szczytowy, jeśli chodzi o temperatury na kilka następnych lat". - Wszystko wydaje się ze sobą sumować - dodaje.

 

"Pod koniec wieku taka temperatura będzie uważana za chłodną"

 

Autorzy badania, po analizie dotychczasowych modeli klimatycznych stwierdzili, że temperatura do 2022 r. będzie wahała się między "poważną, a ekstremalną".

 

Jednocześnie naukowcy zaznaczają, że poruszają problem temperatury globalnie i nie wiadomo, na jakie konkretne regiony wpłynie ocieplenie klimatu. Badacze jednak są przekonani, że temperatura w oceanach wzrośnie, co oznacza większe ryzyko wystąpienia powodzi, huraganów i cyklonów.

 

- Jeśli taki trend globalnego ocieplenia będzie trwał nadal, lata takie jak w 2018 r. będą normą w 2040, a pod koniec wieku będą już uważane za chłodne - komentuje wyniki badań profesor James Renwick z Uniwersytetu Wiktorii w Wellington."

 

"The Guardian", polsatnews.pl

 

 

//www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-08-15/naukowcy-temperatura-do-2022-r-bedzie-wahala-sie-miedzy-powazna-a-ekstremalna/?ref=kafle_technologie_i_medycyna

KOMENTARZE

  • Przebiegunowanie Ziemi już postępuje. Nastąpi koniec cywilizacji?
    https://www.koniec-swiata.org/przebiegunowanie-ziemi-koniec-cywilizacji-pole-magnetyczne/
  • I śmieszno i straszno
    Opowiadania o zmianach klimatu bez nawet zająknięcia się na temat przeróżnych form geoinżynierii na skalę światową, a raczej manipulacji i wykorzystywania pogody/klimatu jako broni, która doprowadza do susz, powodzi, huraganów, tornado, tsunami, niebywałych mrozów i upałów, anomalii klimatycznych, czy też „naturalnych”pożarów lasów o niebywałej skali i intensywności (i skutkach!), a co za tym idzie - ogromnych strat materialnych, klęski nieurodzaju i wymierania owadów, roślin i zwierząt - jest niczym innym jak propagandą mającą na celu zastraszenie i w konsekwencji zubożenie i zniewolenie narodów.
  • @Lotna 18:32:37
    To nie są naukowcy, ani nawet niedoukowcy, to są prostytutki. Z drugiej jednak strony, wielu „nieposłusznych” naukowców jest zastraszanych, wielu, którzy stanęli po stronie prawdy, szczególnie w dziedzinie zdrowia, po prostu straciło życie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930