Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3006 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Kobieta idealna istnieje! - a nawet dwie....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

to najprawdziwsza rzeczywistość - nie wynik badań archeologów

      

 

         Proszę Państwa - ta równie sensacyjna, co ekstatycznie radosna wiadomość skłoniła mnie do złapania - po przerwie - za klawiaturę, więc żartów nie ma!

Proszę zauważyć, że nawet najbardziej postępowemu redaktorowi świata, jak to się mówi - zmiękła rura - a w oczach zagościł niepokój...

 

Zapraszam do degustacji:

"Tak Jest". dr Jędrzejewska i dr Hirszfeld o seksualności po polsku - Tak jest

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Witaj ,tego botoksu nie idzie oglądać .Treść adekwatna do obrazu .:))) Salut.
 • @Repsol 19:25:56
  ale czad jeest...:) Czołem
 • osobiście niezbyt rozumiem o czym
  te kobietki gadają.
  Sprawa jest prosta. Jeśli kobieta się nie szanuje, często jako przedmiot jest traktowana. W podobny zresztą sposób wykorzystują kobiety mężczyzn. W udanym związku opartym na uczuciach, obydwoje traktują się podmiotowo. Jest jakieś głupie myślenie niektórych kobiet, że mężczyzna tylko siebie chce zadowolić, co jest bzdurą kompletną. Satysfakcja kobiety mężczyznę bardzo dowartościowuje. Bardzo często w pierwszych latach małżeństwa, po przyjściu na świat dzieci, kobiety są mniej zainteresowane seksem. Mężczyźni natomiast mają pełnię swych potrzeb i możliwości . Wtedy to pewnie ta "przedmiotowość "kobiet występuje. Dla spokoju często idą na tzw. "wystawki", by facet się "uspokoił". Zresztą chwała im za to.
  Ja nie mogę nadziwić się tym bzdurom wypowiadanych przez niektóre feministki jak to są przedmiotowo wykorzystywane. Jesli nie znalazły właściwego mężczyzny, szukają jedynie satysfakcji seksualnej, to nigdy nie będą szczęśliwe , a jedynie ciągle niezaspokojone. Tylko związek oparty na wspólnym zafascynowaniu i upodobaniach także erotycznych może zagwarantować kobiecie i mężczyźnie obopólną radość. Faktem jest , ze o taki związek bardzo trudno- więc często bierze sobie faceta tylko z tego powodu by nie być sama. A potem się dziwi, że jest przedmiotem. Nie pomyśli tylko o tym, że tego faceta też jak przedmiot traktuje. Wtedy, jeśli brak emocji , to w technice przyjemność chcą znaleźć - nie tędy droga bo prowadzi ona do nikąd.
  Poza tym jak kobieta na dyskotece w kiblu nadstawia się ledwo poznanemu mężczyźnie, to czemu się dziwi? Ma ją szanować?
  Im mężczyzna więcej się napracuje by kobietę zdobyć, tym bardziej będzie o nią dbał. Jesli się jednak para nie dobierze , to i Święty Boże nie pomoże. Na tej samej zasadzie nie ma kobiet oziębłych, są tylko takie które właściwego mężczyzny nie poznały.
 • @zadziwiony 20:57:41
  Zresztą te panie niedługo i u nas poznają "prawdziwych gentelmanów"- muzułmanów z bliskiego wschodu, bo przecież są nimi zafascynowane. Wtedy z pewnością ich łechtaczki będą odpowiednio dopieszczone.
 • @AgnieszkaS 22:57:05
  bez .....
  kompleksu
  8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/Dl_vyRAWsAEX3ZO.jpg
 • Kultura
  https://pbs.twimg.com/media/DmEr-6MX4AAVkNU.jpg
 • @AgnieszkaS 17:45:50
  Bo niektóre chopy to prostaki so

  //Beautiful. Two actresses at the peak of their powers. Bravo, bravo!//
  Pod tym komentarzem podpisuję się obiema ręcoma

  A film widzialem
  Serdecznie pozdrawiam
 • Erotyzm z nadbudówką ideologiczną
  Szczególnie dr Sylwii.

  „Proszę zauważyć, że nawet najbardziej postępowemu redaktorowi świata, jak to się mówi - zmiękła rura - a w oczach zagościł niepokój...”

  Każdy by zwątpił słysząc takie farmazony. Nie wiem w jakich polskich środowiskach ta pani prowadziła swoje badania, na które się powołuje, ale ośmielam się twierdzić, że są mocno naciągane. Podejrzewam, że takowych badań nie prowadziła, a swoje teorie wzięła prosto z podręcznika feministek drugiej fali, czyli umiarkowanie rozsądnego feminizmu w porównianiu z tym, co widzimy w dniu dzisiejszym. To one opowiadały o kobietach-boginiach czczonych w dawnych czasach i o patriarchacie, który wyglada całkiem inaczej i o wiele bardziej ponuro na Zachodzie niż w Polsce, tym bardziej, że o ile pamiętam, wiele rodzin w Polsce było matriarchalnych albo partnerskich.

  Wracając do erotyki polskich kobiet - doskonale pamiętam, jakie żarty sobie stroiliśmy wśród znajomych par (kobiety i mężczyźni) z rad, które były zawarte w rzekomo przełomowej książce Wisłockiej. Wtedy na polskim rynku księgarskim dostępne były pozycje na temat seksualności i erotyzmu o wiele bardziej wnikliwe, finezyjne i zaawansowane jak chodzi o wszelkie aspekty sfery intymnej, od porad „technicznych”do aspektów miłości niż pouczania Wisłockiej.
  A tu nagle, po wielu latach, okazuje się, że polskie post peerelowskie kobiety maja jakiś moralny gorset. Cóż tu się dziwić redaktorowi, ktory pamięta normalne czasy, że się załamał. :))
 • @zadziwiony 20:57:41
  100% racji. Twój komentarz powinien zostać złotymi zgłoskami zapisany.
 • @Lotna 20:26:15
  "Wracając do erotyki polskich kobiet - doskonale pamiętam"

  Dobrze, że chociaż Pani pamięta...
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:53:10
  A co, Ksantypa nie pamięta, czy Wojtas też zapomniał. Sądząc po komentarzach Wojtasa można się demencji spodziewać.
 • @Lotna 21:19:21
  Przyznaję się do demencji, bo miałem tu nie komentować. Dopiero teraz sobie przypomniałem.
  Ale mnie podkusiło.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:04:16
  w rzeczy samej
 • Wsio priekrasno.
  O ile wszystkie bełty wydobywające się z otworów gębowych "dochtórek" odniesie się bezpośrednio i tylko do nich samych.
  Skoro mają takie piękne idee, niech najpierw przetestują je na sobie.

  Tak jak w klasycznym dowcipie o konieczności wstępnego przetestowania komunizmu na myszach.

  Ale po co? Ludzie tańsi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31