Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Polin dla Polski?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w gęstych oparach absurdu

      Pytanie jest arcyboleśnie proste: w jakim charakterze żydzi uczestniczyliby w projekcie Polin - czy jako współpracownicy we wspólnym dziele - czy jako właściciele i nadzorcy?

Żeby na nie odpowiedzieć, trzeba mieć świadomość że żydzi JUŻ wystąpili do rządu polskiego o zapłatę 320mld $ z tytułu rekompensaty za mienie bezspadkowe, zaś Jarosław Kaczyński JUŻ snuł rozważania, że kwotę tę będziemy spłacać z odszkodowań jakie uzyskamy od Niemców. Z czego z kolei wynika, że UZNAŁ roszczenia/uroszczenia żydowskie - zatem niezależnie od tego, czy Niemcy cokolwiek zapłacą, czy nie (a na pewno nie dadzą ani centa) - żydzi uzyskają prawo do dochodzenia zapłaty - skoro została ona uznana.

Z tego z kolei wynika, że uzyskają oni w Polsce pozycję niesłychanie dominującą materialnie, własnościowo i prawnie. Zatem rojenia, że bedą wspólnie z Polakami pracować dla wspólnego dobra Polski są tak niesłychanie infantylne, że nawet nie wiem jak mogły się komuś i w jakiej części ciała - uroić.

Będą tak pracować dla wspólnego dobra jak od dziesiątków lat pracują w Palestynie - a posiadając przewagę materialną, kapitałową, polityczną - przez swoje żydowskie popychadła we wszystkich partiach, prawną - przez posłuszne sądy, oraz intelektualną - przez kontrolowane przez siebie media publiczne i prywatne i tzw niezależnych twórców - zrobią tu co zechcą - a ostatnią rzeczą jakiej zechcą, będzie jakiekolwiek współdziałanie z Polakami. Tym bardziej, że Polacy w swej masie posiadają świadomość polityczną porównywalną ze świadomością polityczną ameby.

 

Poza jedynym dopuszczalnym współdziałaniem - identycznym do współdziałania dupy z kijem - i nie łudźmy się, że zostaniemy obsadzeni w roli kija. Dostaniemy jedyną pozostałą wolną rolę: dupy. Dożywotnio.

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Oczywiście
  I to tylko na początek, bo stopniowo Polacy będą:
  1) wymieniani na wielokulturowy i różnokolorowy tłum migrantów sprowadzany do pracy w żydowskich korporacjach na terenach specjalnej strefy ekonomicznej, czyli całej Polski
  2) gnębieni i fizycznie likwidowani, podobnie jak są teraz Palestyńczycy w Palestynie. Już w tej chwili pod wieloma względami przybysze mają większe przywileje w Polsce niż Polacy, potem będzie już tylko gorzej dla rodowitych Polaków, którzy staną się obywatelami trzeciej kategorii.
 • @Lotna 22:00:36
  może jedynie dziwić,że ktoś tego nie pojmuje
 • @Andrzej Tokarski 22:13:18
  Albo głupcy, albo udający głupców.
 • Dudasz jak zwykle na posterunku
  http://dzienniknarodowy.pl/prezydent-duda-zlozyl-spolecznosci-zydowskiej-zyczenia-okazji-swieta-rosz-ha-szana/ Powiedział m.in. " Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości sprawia, że dzisiejsze święto ma jeszcze jeden, specjalny wymiar. Jednoczy nas w uczczeniu tej wyjątkowej rocznicy, podkreślając udział polskich Żydów w walce o niepodległość i utrzymanie wolności Rzeczypospolitej. " Pała z historii i na lekcje do dr Kurek o działaniach Żydów po IWŚ, nie chcieli wolnej Polski a jak już to dla siebie eksterytorialność. Mamy kolejną załganą waldzę i to na najwyższych szczeblach, niestety.
 • @Lotna 22:15:14
  to też arcyciekawa kwestia:

  głupek to najuczciwszy?

  czy tak udatnie rżnie głupka?
 • @Lotna 22:15:14
  Raczej zwykli zdrajcy .Salut.
 • @finka 22:20:51
  to szmaciarz
 • Nieco optymizmu
  .
  "Polacy w swej masie posiadają świadomość polityczną porównywalną ze świadomością polityczną ameby."

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Jak powyższy link dokumentuje, Polacy mają niemało politycznego rozsądku, nasz problem nie są Żydzi tylko Goje szabasowi ("żydowskie popychadła").

  Jednym z celów realizowanych przez zarządzających globalnym imperium jest wymiana ludności w Europie tzn. także w Polsce. Jest wiele operacji zmierzających do tego celu w tym socjalnym eksperymencie MWF, obok

  1. importu migrantów z BW i Afryki

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  wg idei Coudenhove sprzed 10 lat

  - http://balder.org/coudenpo

  dokonuje się także
  2. redukcji pogłowia populacji miejscowej przez tzw. "planowanie rodziny", idea wdrożona pierwotnie w USA w latach 50-tych, są dwie techniki: skrobanka i antykoncepcja, głównie pigułka

  3. fizyczna likwidacja osobników na drodze: eutanazji, skażenia, mordu,. W tym miesiącu zarejestrowano kolejny przypadek śmierci tubylca w RFN z przyczyny migrantów (tzw. "uchodźców") w Köthen (Sachsen-Anhalt).

  Zwraca się przy tym uwagę na zadeklararowaną swobodę nr.1 w UE.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Wolno
 • Autora ma pesymistyczną rację, tak to wygląda na dzsiaj.
  ale... toczą się globalne procesy poza Polską... te procesy podcinają skrzydła (siłę) globalnej mafii żydowskiej.

  Można powiedzieć z Polskiego punktu widzenia, że toczy się wyścig o to czy żydzie pierwsi zrobią z Polski Pollin (tak do końca , prawnie, systemowo) bo nie oficjalnie po cichy to już realnie mamy Pollin (żydzi obsadzają okupują się na wszystkich ważnych decyzyjnych stanowiskach w Polsce).
  bo z drugiej strony świat po wodzą Rosji i Chin a nawet Trampa zwalcza potęgę globalnej mafii żydowskiej opartej na drukowanym w żydowskim banku dolarze.
  Fundament żydowskiej potęgi jakim jest USA i NATO rozłazi się na wszystkie strony. Wieloletni wasale USA czyli globalnej mafii żydowskiej podnoszą głowy i przestają słuchać żydowskich dyrektyw (Niemcy, Indie, Brazylia, Japonia..nawet okupowany Irak)
  Globalna dyktatura żydowska się chwieje .. mimo masowo wprowadzanej cenzury w żydowskich ale dominujących na świecie mediach.

  Gdy żydowska mafią upadnie (np rewolucja w USA, wymiana waluty, likwidacja FED, nacjonalizacje żydowskich koncernów...)
  ..to upadnie i w Polsce..(upadek indukowany) i wtedy Polacy będą mogli swobodnie najpierw ograniczyć wpływy żydowskich i obcych mediów w Polsce a potem zreformować Państwo tak by służyło Narodowi Polskiemu a nie żydowskiej globalnej mafii.

  Mam tylko nadzieje na mądrą definicję narodu Polskiego.
  Tu UWAGA na Watykan... który z tej definicji zrobi kolejne g...rasistowskie...bo definicja Polak katolik .. to g.. nie definicja..
  Polak Solidaruch to równie źle lub jeszcze gorzej .

  Polak to ktoś wychowany w Polsce od dziecka (Polskie szkoły .. nie Watykańskie czy żydowskie), praca w Polsce, Polska kultura. polskie wychowanie, kiedyś było Polskie wojsko.. obywatelstwo wyłącznie Polskie i Polska tożsamość wewnętrzna (przekonania że ja jestem Polakiem na tym świecie).
  Tak Polak może być i czarnoskóry (wiele Polek przywozi z wakacji czarne dzieci).. nic nie szkodzi wychowany w Polsce po Polskich szkołach w Polskim środowisku .. jest Polakiem. (z żydami też tak jest.. chyba że czują się żydami nie Polakami wtedy są mniejszością Narodowa na prawach mniejszości)

  To wszystko da się poukładać gdy tylko globalna mafią żydowska zostanie skutecznie obezwładniona przez wielkich tego świata (wielkich mądrością i zasobami).
 • @Oscar 13:12:53
  tak - najważniejsze, to żeby przy każdej okazji wleźć Rosji i Putinowi w dupę bez mydła

  zajrzyj pan sobie do tych trumien przywiezionych ze Smoleńska - i przestań pan pieprzyć
 • @Arjanek 09:39:12
  and so what?
 • @Laznik 22:38:43
  niektórzy mają polityczny rozsądek, nie przeczę - ale większość ma sieczkę we łbach - i jest z tego dumna
 • @Oscar 13:12:53
  Tramp wygrał wybory dzięki finansowaniu przez żydowskich lobbystów a teraz właśnie spłaca długi za finansowanie(ambasada w Jerozolimie i sankcje na Iran).A myśli pan że przypadkiem w Polsce przed wyborami pojawiły się TV Republika,W Sieci,W Polityce czy Niezależna?Przecież tam pracuje mnóstwo ludzi mających rodziny które trzeba wykarmić to nie są wolontariusze!Ktoś wyłożył pieniądze a teraz trzeba się odpłacić!Oczywiście niezadowolenie z PO odegrało wielką rolę ale to za pomocą nowo powstałych mediów zbudowano kapitał polityczny który przyniósł zwycięstwo PIS-owi.Ogląda pan TV to widzi prezentowanie kolorowych po to aby się społeczeństwo przyzwaczajało bo jak powiedział min.spr.zagr.Ciaputowicz piętno komunizmu spowodowało brak tolerancji.Co z ustawą 1066 i 447 JUST?Co z Jonny Danielsem i ustawą IPN?Oskarze drogi zejdź na ziemię.
  PIS liczy 34,5 tyś członków.Prawdziwych Polaków patriotów mamy dużo więcej trzeba zebrać ich,powołać partię,napisać program i wykorzystać potencjał internetu i gazet takich jak Gazeta Warszawska czy Niepodległa aby zbudować coś na wzór węgierskiego Jobbika albo wygrać wybory jak w Grecji,Austrii czy Włoszech.Nie potrzeba całego narodu bo to jest niemożliwe ale trzeba zaistnieć,mieć program i nieść dobrą nowinę bo jest nas mnóstwo tylko obecnie Polacy nie mają alternatywy!
 • Drmatyczna sytuacja
  .
  @Andrzej Tokarski 20:49:33

  "większość ma sieczkę we łbach - i jest z tego dumna"

  dotyczy to szczególnie młodszej generacji, a może należy pisać degeneracji.

  A więc mamy "młodych wykształconych z wielkich miast", to są ci, co nauczyli się nieco obsługiwać iPoda czy smartphona. Jest cała masa młodzieży, która uległa zabiegom dekulturyzacji tak dalece, że jedynie chamstwo uważają za przejaw kultury. Znaczna część społeczeństwa pojęła sens życia jako działalność przestępczą lub podobną. Dotyczy to zarówno działających przedsiębiorczo, niezliczone umowy śmieciowe, jak i najemnie.

  Jest to niewątpliwy sukces środowisk, które określa się mianem deep state, a które błędnie są utożsamiane ze środowiskami żydowskimi.

  Sytuacja na dziś jest dramatyczna
  1. młodzież znajduje się pod wpływem sił obcych
  2. w kraju zainstalowano administrację, która jeśli nie jest pod wpływem sił obcych, jak warszawska centrala, to jest po prostu przestępcza, także ta w Warszawei
  3. kraj został rozbrojony jest okupowany przez obce wojska
  4. majątek narodowy został rozkradziony i przekazany głównie obcym
  w konsekwencji
  5. są Polacy już dziś pozbawieni ziemi i muszą znowu "pożyczać u żyda" i jeździć na "saxy",

  dla porównania Ukraina

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#Geneza

  chodzi bowiem o operację wydziedziczania ludów w skali globalnej i na wszystkich kontynentach. W tej sytuacji jest dla deep state ważnym aby administracja była dostatecznie silna, aby bronić roszczeń nowych włacicieli, jak to n.p. czyni administracja w Warszawie, która broni roszczeń przemysłu holokaustu wobec Polaków.
 • @Andrzej Tokarski
  Dzisiejszy wyrok wydany przez chazaro bolszewicką kastę na złość PiSowi dla czyściciela kamienic to 1500 zł grzywny!. Jakby mi ktoś napluł w twarz!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31