Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Projekt Polin - Rabi, polskie goje nam jeszcze zapłacą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wyjaśnienie słów wewnątrz nagrania

zapraszam do obejrzenia i przesłuchania nagrania:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iQb_67iAu_M

 

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Unia to jak na obrazku!

  https://prawdaxlxpl.files.wordpress.com/2013/02/578130_300686630053972_194424410_n.jpg
 • Grabież na Karuzele VATowskie
  Zauważyłem ciekawą prawidłowość.
  Dużo się o tym krzyczy w mediach robi się jakieś ruchy legislacyjne, poziom kradzieży VATu spada.
  Mówi się że Polska straciła kilkaset miliardów zł.

  Pytam dlaczego nikt nie siedzi dlaczego nie ściąga się tych pieniędzy od złodziei, dokąd trafiały te pieniądze .. taka ilość pieniędzy jest nie do ukrycia.

  Przecież każda firma nawet krzak musi być zarejestrowana i za nią stoi jakiś człowiek. Firma krzak może zniknąć ale zapisy rejestracyjne nie znikają i ludzie tę firmę rejestrujący, prowadzący, tam pracujący nie znikają. Te firmy mają jakieś dokumentacje.
  Jest kogo zamknąć i poszukać organizatorów, przelewów (banki przecież rejestrują przelewy zwłaszcza wielkie kwoty)
  Wiadomo na czyje konto szły pieniądze z US i dalej wiadomo gdzie stamtąd te pieniądze wędrowały.

  Wygląda na to że banki chronią tych wielkich gigantycznych złodziei.
  (pretekst tajemnica bankowa)
  A w czyich rękach są banki , dlaczego chronią ewidentnych złodziei na wielką skalę.

  Wnioski nasuwają się same.
  Jak widać zrabowane w Polsce pieniądze musiały trafiać do tych "organizatorów" którzy nie takie numery n skalę globalną wymyślali.
 • @Andrzej Tokarski
  Niemcy partnerem Trójmorza? Waszczykowski: Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną. Heiko Maas, jako przedstawiciel Niemiec, jest zainteresowany Trójmorzem. Przed laty Niemcy były sceptyczne, krytykowały, potem wystąpiły z koncepcją przyłączenia się, na razie dostały status obserwatora powiedział w „Salonie politycznym Trójki” były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną dodał. Jak zaznaczył: W Trójmorzu chodzi o współpracę i integrację w ramach UE. O podniesienie naszego rozwoju, tej części Europy, do poziomu rozwoju Europy Zachodniej. W rozmowie pojawił się również temat wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA. Zakładam, że prezydent Trump wspomni o jakimś zaangażowaniu inwestycyjnym Stanów Zjednoczonych w Trójmorze stwierdził poseł PiS. Stany Zjednoczone są najważniejszym naszym sojusznikiem. Jedynym w zasadzie sojusznikiem, który postrzega podobnie problemy bezpieczeństwa naszego regionu dodał.


  Ps...Chłoptasie, nie macie pojęcia o czym bredzicie! Przydałaby się odrobina honoru, jeśli odwagi brak. Szmaciarstwo. Po tym genialnym ruchu na pewno projekt Międzymorza się uda. buahaha! To Niemcy ocenią, czy Polska będzie "wartością dodaną"! Może jeszcze Rosję zaprośmy na obserwatora...Min. Waszczykowski Był o niebo lepszym Ministrem spraw zagranicznych niż obecny Ciaputowicz. Był wyrazisty w wypowiedziach i poglądach. Obecny jest mglisty i uległy. To mi się nie podoba! Głupota, głupota, głupota, głupota, i jeszcze raz głupota. Eksperyment? Niestety nie wyciągamy wniosków z przeszłości, widać to prawie na każdym kroku. Niemcy pokazują nam na każdym kroku jak nas szanują i jak próbują wpływać na sprawy wewnętrzne naszego kraju. Lis w kurniku, gratulacje, czego po was można się spodziewać - wilk będzie "obserwował" owce! Tak żałosnego kłamstwa to nawet Schetyna by nie wymyślił. Klęknęliście przed niemieckim rozporkiem i to cała prawda. Po jaką cholerę ten "eksperyment" z Niemcami ze statusem "obserwatora" w Trójmorzu? Niemcy przyjdą albo aby Trójmorze rozwalić, albo je zdominować. Chyba nie taka idea przyświeca państwom zaangażowanym w ideę Trójmorza? Konrad Mazowiecki się panom z ministerstwa głęboko kłania za zmałpowanie jego pomysłu z Krzyżakami. Niemcy im plują w twarz zapraszając ukrów agentów na wykłady, a ci będą z nimi robić eksperyment od którego zależy bezpieczeństwo Polski. Już z Czaputowem zrobiliście eksperyment. Teoretyczne państwo. Zdrajcy!
 • @Andrzej Tokarski
  Zbrodnie żydowskie są przerażające. Proponuję obejrzeć.

  www.youtube.com/watch?v=g4iIDPiDuRE
 • @kula Lis 67 19:20:35
  obejrzałem - mocne

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31