Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

...z pamiętniczka babci Małgosi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

posłuchajcie, ale najpierw usiądźcie - bo tego o babci Małgosi jeszcze nie było

To jest rozmowa Marcina Roli - tak, tak, tego Roli - z Ryszardem Jachem, inwestorem, doradcą inwestycyjnym, byłym prezesem PTE Skarbiec.

Pan Ryszard Jach na drodze swej kariery zawodowej w pewnym niezbyt korzystnym momencie natknął się na sędzię i Prezesa Sądu Najwyższego Małgorzatę Gesrdorf - a wkrótce potem natknął się na pewną dziwną budowlę - na niewidzialną ścianę podtrzymywaną zgodnie przez...

dalszą wiedzę uzyskacie Państwo otwierając podany link. Rozmowa jest długa, ale zapewniam, że warto. Nawet osoby dobrze zorientowane w meandrach polskiej polityki znajdą chwilę do opadu szczęki...

zapraszam:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TB3OlGxsgJo

KOMENTARZE

 • Szanowny kolego
  Już było to kilka dni temu linkowane. Nie zmienia to faktu, że rzeczywiście sprawy są bulwersujące. Ale to nic nowego w naszym życiu politycznym i gospodarczym. Żyjemy po prostu w kraju mafijnym.
 • @zadziwiony 21:04:35
  cóż, faktycznie nie co dzień zaglądam - ale może ktoś skorzysta
 • Było, było
  Sama linkowalam zaraz po rozmowie i nie tylko ja, ale polecam rozmowę z innej beczki też wrrealu24 - temat wprowadzenia technologii 5G bez jakichkolwiek badań i o tym jakie skutki wywierają już dziś stacje bazowe https://www.youtube.com/watch?v=e2grtSuRkjQ
 • Dziękuję za link
  Trzeba przyznać, że Rola tym razem się spisał na 5+.

  Jak to ktoś powiedział w komentarzach na YouTube, należy zaznajomić się z talmudem, a wtedy nie będzie żadnego zdziwienia, bo oni stosują prawo talmudyczne, czyli sytuacyjne, czego dowiodła „babcia Małgosia” orzekając odwrotnie w dwóch niemal identycznych sprawach.

  Paragrafy prawne i konstytucja są wyłącznie po to, aby przestrzegali ich Polacy, natomiast nie mają żadnego znaczenia, kiedy sprawy dotyczą swoich, czyli żydowskiej mafii. Polacy zawsze przegrają. To o czym opowiadał gość programu, wygląda na błądzenie w krainie luster, niestety to rzeczywistość w rzekomo od stu lat wolnej Polsce.

  Dziwię się brakowi reakcji Polaków mieszkających w Polsce, szczególnie zwolennikom PiSu jako „mniejszego zła”, bo ten program unaocznia czarno na białym, że na najwyższych stanowiskach państwowych, także w dniu dzisiejszym, z prezesem partii rządzącej i prezydentem na czele, usadowiona jest przestępcza mafia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31