Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Do Administracji- wniosek o zawieszenie Ruszkiewicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

jak wyżej- wnoszę o podjęcia działań dyscyplinujących

Po wczorajszej awanturze na blogu McGregora rozpętanej przez Ruszkiewicza a nakręcanej przez Zawiszę Niebieskiego wnoszę i oczekuję od Państwa podjęcia zdecydowanych działań dyscyplinujących i porządkowych.

W szczególności - uważam że Ruszkiewicz powinien zostać zawieszony co najmniej na trzy miesiące - w przeciwnym wypadku należy spodziewać się dalszych awantur rozpętywanych pod byle pretekstem wobec mnie i innych blogerów - szkodzących wizerunkowi Portalu i obniżających jego powagę.

Co do Zawiszy Niebieskiego - to fakt, że wziął udział w tej awanturze - prowokacji? - nie sprawdziwszy rzeczywistego przebiegu dyskusji, po czym brnął dalej w niczym nieuprawnione połajanki pod moim adresem - nie widząc, czy też nie chcąc widzieć swego oczywistego błędu powoduje, że wysoce wątpliwymi stały się przesłanki dla których został wybrany na funkcję administratora. Uważam, że całkowicie sobie z nią nie radzi, a dodatkowo wyraźnie myli mu się rola porządkowa z atrybutami władzy.

Dodam na koniec, że zbanowałem u siebie kilka osób - zawsze odbywało się to w wyniku wszczynania przez nie pyskówek, braku reakcji na upomnienia i przywoływanie do porządku. Większości z tych osób nie ma już na na Neonie, więc widocznie nie tylko ja miałem o nich negatywną opinię. Niektórzy zostali odblokowani - więc nie lubuję się w banowaniu, ale gdy nie mam innego wyjścia robię to bez ceregieli. Ruszkiewicz ma u mnie ban dożywotni.

Jeżeli po tym poście moje konto zostanie w cudowny sposób zawieszone, nie zdziwię się. Jestem na to przygotowany.

Oczekuję pilnych i stanowczych kroków wobec wyżej wymienionych.

 

Andrzej Tokarski

KOMENTARZE

 • @
  opublikowałem ten post przed chwilą i już jest w połowie prawego marginesu - cudowna niewidzialna ręka działa
 • @ Administracja
  Zacytuję jak Szanowny Andrzej Tokarski zwrócił się do Szanownego Jarka Ruszkiewicza SL:

  "goń się pętaku"

  W związku z tym niezwykle uprzejmie proszę o wyciągnięcie stosownych konsekwencji wobec Szanownego Andrzeja Tokarskiego.

  Serdecznie Państwa pozdrawiam.
 • @Andrzej Tokarski 17:07:16
  07.12.2018 16:59 to data i czas publikacji jest na pozycji 9

  07.12.2018 15:51 to data i czas publikacji jest na pozycji 2
  07.12.2018 14:41 to data i czas publikacji jest na pozycji 3
  07.12.2018 14:26 to data i czas publikacji jest na pozycji 4
  itd
  Ktos z adminow ma fajna zabawe
  pytanie kto
  parodia
 • Szanowny autorze,
  Ja mam dość sztywne zasady, i pewną nabytą w czasach "budowy socjalizmu" alergię na osoby, które banem starają się uzyskać przewagę nad kontradwersarzem. W swoim wpisie wyraziłem od dawna prezentowany pogląd na osoby cenzurujące swoje blogi. Jeśli ktoś zbanował innego blogera/komentatora nie ma prawa moralnego do komentowania poczynań zbanowanego, gdyż odmawia mu prawa do obrony.

  Za to banujący może spotkać się uwagami od zbanowanego poza utworzoną przez siebie "strefą bezpieczeństwa" chronioną jego cenzurą, czyli na innych blogach. To jest efekt decyzji banującego. Mój komentarz nie był komentarzem podsycającym atmosferę, wyrażałem go jako bloger, nie administrator i proszę na to zwrócić uwagę. Przykro mi, że nie przyjąłem Pana strony, ale taka była moja prywatna ocena czytanej rozmowy. Fakt iż zbanował Pan kilka osób jest Pana prawem, ale musi Pan znać tego konsekwencje. Moja negatywna ocena osób, co nie potrafią obronić swoich argumentów i sięgają po cenzuję jest już sprawą drugorzędną i raczej nie zmienialną.

  Równocześnie nie spełnię Pana "oczekiwań" (na razie) "Jeżeli po tym poście moje konto zostanie w cudowny sposób zawieszone, nie zdziwię się. Jestem na to przygotowany." daję Panu ostrzeżenie, i wykładnię mych poglądów na tę sprawę, pozostawiając ten tekst do oceny innym blogerom i komentatorom. Lecz jeśli zostanie Pana konto zawieszone, nie będzie to "cudowne" zawieszenie, a z mojej strony uczciwie dowie się Pan iż dokonałem to ja, jeśli ja to dokonam. Równocześnie już tu informuję, jakie będą moje argumenty w tej sprawie. Sprawę pozostawiam Panu do przemyślenia.

  Decydując się na pozostanie administratorem nie liczyłem na poklask, a wiedziałem, że będę musiał podejmować twarde decyzje, będę poddawany krytyce, gdyż nie często ma możliwości spełnienia sprzecznych oczekiwań obu stron, ale by były sprawiedliwe do tekstu tego nie podchodzę arbitralnie, nie sięgam po narzędzia dostępne administratorom. Pozostawiam go do oceny społeczności tego portalu. Niech się inni wypowiedzą, ja pozostaję neutralny.

  Co do słów "opublikowałem ten post przed chwilą i już jest w połowie prawego marginesu". Niech pan popatrzy na godziny publikacji innych tekstów i porówna z godziną publikacji Pana tekstu i myślę, że teorie spiskowe prysną jak mydlana bańka.
 • @Zawisza Niebieski 19:46:09
  //. Niech pan popatrzy na godziny publikacji innych tekstów i porówna z godziną publikacji Pana tekstu i myślę, że teorie spiskowe prysną jak mydlana bańka//

  https://att.neon24.pl/post/146716,do-administracji-wniosek-o-zawieszenie-ruszkiewicza#comment_1509977

  mydlana bańka ?
  Okulista potrzebny od zaraz

  na dowod mam skrin
 • @Husky 19:11:33
  Sprawdziłem, rzeczywiście tekst ten jest niżej, niż wynika to z godzin i dat publikacji. Jaka tego przyczyna, nie wiem. Ale OK, niech będzie sprawiedliwie, tekst wróci na pozycję zgodną z godziną publikacji.
 • @Zawisza Niebieski 19:53:39
  I po co bylo robic z siebie..
  Cel byl prosty jak drut
  Tyle
 • @Husky 19:55:06
  Nie bardzo mogę ci udowodnić, ale na panelu administracyjnym tekst jest na pozycji 2. Po tekście Kula Lis.
  Masz rację, "po co robić z siebie..." Mam nadzieję, że to zdanie przyjmiesz do siebie.
 • @Zawisza Niebieski 19:57:34
  Nie istotna jest godzina publikacji . Na tym portalu zegar zaczyna liczyć od momentu rozpoczęcia pisania notki , a nie publikacji . Jeżeli przechowujemy rozpoczętą notkę to mamy takie efekty . Salute .
 • @Husky 19:55:06
  No więc sprawa się wyjaśniła. Dla systemu istotnym jest kiedy tekst zaczął być pisany a nie kiedy został publikowany. Pan Tokarski zaczął pisać ten tekst już znacznie wcześniej, widziałem go na panelu administracyjnym, choć nie opublikowany. Pozycja tekstu zależna jest od momentu rozpoczęcia jego pisania na portalu a nie momentu publikacji. I tyle znaczą teorie spiskowe.
 • @Zawisza Niebieski 20:20:46
  BZDURA !!!
  Pisalem niejednokrotnie notke przez ponad godzine i zawsze czas publikacji zgadzal sie z czasem zakonczenia pisania.
 • @Husky 20:35:02
  Przecież napisałem o zegarze skryptu , nie o zgodności czasu publikacji z zakończeniem pisania . Za trudne ? . Przykro mi .
 • @
  Napiszę tak...
  Sam Pan w słowach nie przebiera raczej, to po pierwsze a po drugie, wyobraża Pan sobie co by się stało gdyby tak posłuchać pańskiej rady?

  To by było jak otwarcie puszki Pandory i... połowa blogerów wnioskowałaby o usunięcie pozostałej połowy że o adminach nie wspomnę :))) bo przecież tutaj i AgnieszkaS. i Zawisza Niebieski i ja - wszyscy mamy swoich "fanów"

  Wie Pan czym by się to skończyło? Nie dosyć, że portal by za przeproszeniem - zdechł - to jeszcze Panu Oparze przyszło by faktycznie samemu adminować. No bo gdyby wymienić nas na innych adminów zapewniam Pana, że wpis tego typu pojawiłby się na pewno podobnie.

  Zacytuję panu komentarz gospodarza bloga :
  cyt:

  "@Andrzej Tokarski 11:10:11
  Panowie, ale o co "kaman"?

  gdybyśmy nie mieli odmiennych poglądów,to nie potrzebowalibyśmy dyskusji :)

  pzodr
  nadużycie link skomentuj
  MacGregor 07.12.2018 11:32:21"

  https://macgregor.neon24.pl/post/146710,chanukowa-plaga#cmnts

  To jest głos rozsądku, którego Panu w swym zacietrzewieniu brakuje.

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 21:00:22
  Ale ja jestem za , a nawet przeciw . Ukłony :)))))
 • @Repsol 20:45:10
  No tak
  Autor pisal notke przez wieeeeele godzin
  Genialne
 • @Repsol 21:02:22
  Również się kłaniam i... dobrze nam się współpracowało...

  Pozdrawiam :)))
 • @Husky 21:04:44
  Husky... nie trolluj - ja weszłam w logowanie adminów i zapewniam, że nikt notki nie przesuwał.
  Tyle..

  Pozdrawiam
 • @Husky 21:04:44
  Jako przyszły administrator sprawdż sam , zacznij pisać dziś opublikuj po 24 godzinach . Powinieneś każdy kąt tu poznać tak jak Agnieszka . Salute :)))))
 • @Astra - Anna Słupianek 21:10:08
  Dziekuje za zapewnienie
  pzdr.
 • @Astra - Anna Słupianek 21:08:10
  Dzięki . Pozdrawiam . http://zdjecia.nurka.pl/images/www.kwiatki.org-kwiaty-bukiet-roze-kwiatow-frezje.jpeg
 • @Husky 21:14:41
  Widzisz Husky, jako prezentujący tu wartości "katolickie" powienieneś znać historię jawnogrzesznicy opisaną przez Jana ewangelistę. «Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień»
  Jakże wam, podającym się za "katolików" łatwo przychodzi rzucanie oskarżeń (nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, rzecze Dekalog) A gdy wam pokazać czarne na białym, to tak jak pewien antypolski obłudnik, miłośnik babcinych emerytur rzeczecie "Alleluja i do przodu". A gdzie słowa "Mea culpa"? Znasz warunki prawidłowej spowiedzi? Jednym z nich jest zadośćuczynienie, ciężkie słowo, prawda?
 • @Astra - Anna Słupianek @ Repsol
  Dzięki za słowa wsparcia, wyjaśnienia sprawy. Nie raz rybie ciężko wyjaśnić, że jeśli się pływa to nie zawsze trzeba być rybą.
 • @Zawisza Niebieski 23:14:58
  Nie chciałem tego pisać pod nową notką.
  Z zegarkiem w ręku nacisnąłem w okienko publikuj o 21.45 mojego czasu czyli 22.25 czasu polskiego i dokładnie o tej godzinie nastąpiła publikacja
  To tyle w tym temacie.
  Nie mam komputera od wczoraj
 • @Husky 23:23:17
  Husky, czy ty potrafisz przyjąć, że jeśli ktoś ci mówi, że czegoś nie zrobił, to tak jest? Mówi ci o tym trójka ludzi, co wiedzą o czym mowa, co mają wgląd w dane tobie niedostępne a ty nadal swoje. Wiem że komputer masz nie od dziś, ja go mam od czasów ZX-Spectrum+, tego z klawiaturą plastikową, nie gumkową, programowałem komputery Odra (Fortran-czasy studiów), IBM360 (bankowe z dyskiem 1 GB o wielkości szafki kuchennej :)- Pascal, PL1, Cobol), PC (Turbo Pascal, C++, dBase z kompilatorem Clipper) itd. Od czasów, gdy Windows było nakładką na DOS. Przyjmij to, co ci ludzie mówią.
 • @Zawisza Niebieski 00:47:54
  Ponieważ zarówno zegar na kompie jak i ten na ręku mnie okłamuje jedynym wyjście jest ich pozbycie się
  Dość kłamstwa
 • @ Artykol o podzwonnym konferencji klimatycznej zszedl na dol wiec sobie pozwole jeszcze w tym temacie-zagrozenia utraty masy
  Sory ze nie w temacie ale co tam dyscyplina skoro i tak wszystko jesz wzgledne i wspolzalezne jednoczesnie..
  @ Andrzej Tokarski
  Panie Andrzeju nie wiem co myslec o pana artykuile i dochodze do wniosku ze to taka forma wykazania absurdu jaka prezentuja zwolennicy ,,globalnego ocieplenia ,,wedlug zasady ze mozna wymyslec kazda teorie i potem taki absurd sprzedac spoleczenstwu jaka ,,naukowa prawde,, i w ten sposob chce pan wykazac blednosc calej polityki klimatycznej i i manipulacji wiadza w tym zakresie.Bo przeciez pana zalozenie jest absurdalne i nalezy je traktowc jako zart o czym pan doskonale wie , no chyba ze testuje pan czytelnikow neonu na rozsadek myslenia. Doskonale pan przeciez wie ze przyrost masy drzewa wynika z pobierania substancji zawartych w glebie wiec masa ziemi o ktora sie pan martwi pozostaje bez zmian. no chyba ze zaklada pan ze ten przyrost masy wiazesie z pobieraniem substancji z kosmosu.wtedy oczywiscie teeoria jest jak najbardziekj prawdziwa i godna ,,dyskutowania ,,podobnie jak teoria globalnego ocieplenia. Gdyby napisal pan ze chodzi panu o rozlozenie masy na kuli ziemskiejto bym sie zgodzil,bo niech pan zauwazy ze z jednego miejsca wydobywa sie ogromne ilosci materi i w ten sposob wywazony rotor jakim jest ziemia przestaje byc wywazona przez miliony lat masa i staje sie niewywazonym bakiem i tu konsekwencje braku wywazenia moga spowodowac ze ziemia zacznie w sposob naturalny przemieszczac masy by to wywazenie uzysklac ,czego konsekwencja beda np trzesienia ziemi i przesuniecia plyt tektonicznych to zalozenie teopretyczne bo niewiem jaki e ilosci masy w stosunku do masy calkowitej ziemi moga wywolac stan niestabilnosci wirowania. To wydaje mi sie realne czego nie bierze sie pod uwage. Co do ubytku masy to chyba gdzies spotkalem art ze Ziemia gubi czesciowo atmosfere na skutek wirowania i jest to tez mozliwe zalozenie ale skali chyba tego zjawiska nie znamy. Pana zalozenie ze Ziemia traci mase jest bledne ,raczej Ziemia przybiera na wadze z tego wzgledu ze co dnia spadaja jakies meteory i ja powiekszaja. Pozdrawiam i zycze tfórczych teori oczywiscie nie na miare oszustwa Einsztajna...
  nadużycie link skomentuj usuń
  jan 08.12.2018 09:27:12
 • @Zawisza Niebieski 19:46:09
  w dalszym ciągu brniesz w idiotyczne nie mające odbicia w rzeczywistości zarzuty: McGregor nie dostał bana - więc nie twój interes dlaczego dyskutujemy na Jego blogu. Dyskutujemy, bo tak nam się podoba - i ani twoja sprawa ani Ruszkiewicza. Tym bardziej, że jak twierdzisz wtedy występowałeś jako bloger, nie administrator. Tym bardziej nie twoj interes. A gdybyś występował jako administrator, to psim obowiązkiem było zapoznać się z rzeczywistym stanem dyskusji, a POTEM ewentualnie interweniować gdyby była przyczyna - ale nie było. Więc nie nadajesz się na administratora.
  Więc czego jeszcze nie rozumiesz? czy może masz jakąś skazę na umyśle, że jest to za trudne?

  powtarzam: dla mnie twoja wiarygodność jako blogera, administratora a w świetle dzisiejszego dalszego pójścia w zaparte, również człowieka jest zerowa. Jako admin jesteś pomyłką.
 • @Jasiek 18:48:13
  proponuję najpierw sprawdzić, kto rozpętał awanturę i na jakiej fałszywej podstawie. Jak pan tego nie ogarnia, to proponuję skupić się na pucowaniu beemki, ew dwóch beemek...

  ukłony :) proszę pozdrowić beemki
 • @Andrzej Tokarski 11:22:47
  100/100! Trafna opinia. Bez komentarza i pzdr!
 • @Astra - Anna Słupianek 21:00:22
  gdyby Pani była bardziej skrupulatna, wiedziałaby, że nigdy nikogo pierwszy nie zaczepiam, prowadzę dyskusję uprzejmie i bez wycieczek osobistych. Ale zgodnie ze znaną prawdą psychologiczną uprzejmość jest traktowana przez matołów i tępaków za objaw słabości. Widząc grzeczny ton, nakręcają się, zaczynają awanturować się, bluzgać - no i gdy perswazja nie pomaga, trzeba dać w mordę poprawić z obrotu i wyrzucić z drzwi. A z tym też nie mam problemów, w końcu jestem byłym karateką...

  Z McGregorem wymieniliśmy poglądy i pożegnaliśmy się w zgodzie - gdyby Pani była obiektywna, to przytoczyłaby Pani nasze wypowiedzi - ale to nie pasuje Pani do założonej tezy. Zresztą już wcześniej zaprezentowała się Pani w sposób nie budzący wątpliwości
 • @jan 09:40:50
  nie zamierzam walczyć z Pana zdaniem - wyraziłem i opisałem swoje wątpliwości i obawy - ale co z tym zostanie zrobione...

  Proszę wyjrzeć przez okno - widzi Pan zimę? a jest prawie połowa grudnia

  Proszę sobie przypomnieć ten temat i ten wpis w kwietniu, maju czerwcu itd, gdy nie będzie czym oddychać

  ps. a widział Pan że w miejscu gdzie rośnie drzewo, pojawia się wgłębienie, potem dół, wreszcie jama po zużytych na budowę tego drzewa surowcach?
  Nie widział Pan?!!!
  No, widzi Pan - ja też nie.

  pozdrawiam
 • @kula Lis 68 11:29:35
  5* :))
 • @Repsol 20:08:30
  ....być może masz rację co do kwestii daty rozpoczęcia pisania i daty publikacji, trudno by ktoś inny wiedział to lepiej.

  Szkoda że, jako doświadczony admin, nie odniosłeś się do sytuacji będącej zarzewiem zadymy: braku bana dla McGregora, dyskusji ze mną na jego blogu, wtrącenia się Ruszkiewicza, dołączenia Zawiszy ze swoimi od czapy połajankami, dalszymi pyskówkami Ruszkiewicza, trwaniu w bredni Zawiszy włącznie z jego elaboratami pod tym wnioskiem.

  Czy zaczynając od początku: czy możesz wskazać obowiązującą podstawą prawną z której wynika, że po zbanowaniu kogoś wchodzi się na jego blog i uczestniczy w dyskusji - bo ten zbanowany nie ma nic przeciw (taka sytuacja nie miała miejsca, ale gdyby miała - to z czego wynika prawo admina, a tym bardziej jakiegoś blogera do wkraczania z pouczeniami)

  Bo jeżeli takiej podstawy nie ma a dwu blogerów (Zawisza twierdzi, że występował wtedy jako bloger) wcina się i robi zadymę - to co zrobić z takimi blogerami?

  Po kilka klapsów i do kąta? Może obydwu?
 • @Andrzej Tokarski 12:45:18
  Przykre to , ale myślę że z czasem będzie jeszcze weselej . Głosu nie zabieram czekając jak zwykle na zdanie Redaktora Naczelnego . Salut Amigo :)))
 • @Andrzej Tokarski 12:45:18
  Z wpisu/dyskusji dowiedziałem się, że AgnieszkaS oraz Zawisza są adminami obecnie wraz z Astrą, za tę wiedzę dziękuję :) (nie wiem czy cieszę się z tych nominacji)
  Co do Spirytusa z chęcią poczytam czym to tam zawinił, lubię człowieka, chociaż mu nie ufam :/
  Dzięki za odbanowanie, lecz mam Ciebie za pierwszego neonowego skarżypytę/konfidenta :)

  Pozdrowił
 • @wk..ny 14:01:42
  postaraj się tego nie sprawdzać ponownie :)
 • @Repsol 13:53:14
  mam komplet wiedzy
  Ave! :))
 • @Zawisza Niebieski 23:14:58
  Szanowny panie Zawiszo! Jako ochszczona imieniem Maria Magdalena wypraszam sobie epitet "jawnogrzesznica", niefrasobliwie rzucony pod adresem mojej patronki !
  Istnieja pisma, ktore zaprzeczaja twierdzeniom meskiego szowinisty Jana!
 • @morgan 16:51:58
  Maria Magdalena nigdy nie była jawnogrzesznicą, a tylko opentaną przez złe duchy. Co więcej wychodząc poza teksty kanoniczne była umiłowanym uczniem Jezusa. Jan nie był większym męskim szowinistą niż inni ludzie czasów Jezusa. Ostatecznie Judaizm to religia patriarchalna.
 • @Zawisza Niebieski 22:10:49
  Redaktora Naczelnego jak zwykle zabrakło . Dudki liczy ?. Tylko nieśmiało pytam , jak zwykle ?. Salut Amigo . :)))))
 • @Andrzej Tokarski 11:25:04
  "Jak pan tego nie ogarnia, to proponuję skupić się na pucowaniu beemki, ew dwóch beemek..."

  1. Ja ogarniam wszystko.
  2. Beemki wypucowali już inni.
  3. Proponuję zająć się sadzeniem robinii.

  Odwzajemniam ukłony

  Ps.
  Co tak Panu te moje beemki utkwiły? Szczypie? ;-)
 • @Andrzej Tokarski 12:45:18
  Ciekawa jestem, co by było, gdyby...

  Gdybym to ja na czyimś blogu zaczęła rozstawiać po katach np. Wojtasa, który mnie zbanował na swoim blogu i wytykać mu, że nie powinien brać udziału w dyskusji, skoro banuje innych na swoim blogu, tak jak to zrobił Ruszkiewicz w stosunku do Pana?

  Czy Zawisza Niebieski, nie wiadomo jako kto - bloger czy administrator - by wygłosił mowę moralizującą skierowaną do Wojtasa, tak jak to zrobił w stosunku do Pana? Czy może w takim wypadku taka mowa by była skierowana do mnie? A może nie było by mowy, tylko ban, bez dyskusji, oczywiście dla mnie, za chamskie zachowanie i trolling na czyimś blogu?

  Wyniki mogłyby być interesujące i dające wiele do myślenia...
 • @Jasiek 23:43:34
  skoro Pan dopytuje, to odpowiem - beemki są wizualizacją marnego gustu, po prostu pewnych rzeczy się nie nosi...

  ale o gustach się nie dyskutuje
 • @Lotna 17:05:01
  pan Niebieski musi się jeszcze wiele nauczyć

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31