Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Rok się kończy - więc zamiast durnych pląsów...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...zamiast durnych pląsów niezwykła opowieść z gabinetu luster

Proszę Państwa, zapraszam na fascynującą wyprawę za kulisy naszej rzeczywistośći politycznej. Za przysłowiowe lustra w gabinecie tajnych służb. Wejdziecie Państwo w takie miejsca, gdzie nie doprowadził nas dotychczas nikt, żaden poseł, żadna komisja, żaden prokurator, choćby i generalny. Nie zajrzał tam żaden dziennikarz, a choćby i zajrzał, to ani słowem się nie podzielił wiedzą o tym, co tam zobaczył.

Posłuchacie Państwo o technikach operacyjnych, krzyżowych inwigilacjach, dziwnych prywatyzacjach i jeszcze dziwniejszych dotacjach dla upadających firm zagrożonych przejęciem przez.... pracowników. O panu Antonim, o wielu luminarzach palestry i polityki, o strukturze spółek, o poufnych ustaleniach, o kodach do chmury. O czujnikach przed drzwiami. O widmie ciężarówek z piaskiem, o imionach dla dzieci, o wspólnym odmawianiu różańca.... o Amber Goldzie, Locie, OLT i żydach w tle... o moskiewskich szkoleniach, o meandrach weryfikacji...

O wielu innych rzeczach i osobach, a wszystko to z nazwiskami, datami, faktami - opowieść prawdziwa, która zapiera dech w piersiach. NIektóre szczegóły i mechanizmy są mniej lub bardziej znane, lecz tu podane są w takiej kondensacji, że ... niejedno wyobrażenie o rzeczywistości nad Wisłą może zachwiać się w posadach, a może i runąć z hukiem.

Podaję Państwu tylko jeden link, ale zaraz obok wyświetlą się następne - zapewniam, że każdy z nich wart jest otwarcia, wysłuchania z uwagą i  - ZARCHIWIZOWANIA we własnych zasobach - bo, jak napisałem na wstępie, nie usłyszycie Państwo tego na żadnej komisji.

Proszę posłuchać, w roli głównej mecenas Joanna Modzelewska:

(12) Mec. Joanna Modzelewska: Męskie i żeńskie prostytutki w służbach specjalnych - Mag. Pol. Spr. #157 - YouTube

KOMENTARZE

 • @
  specjalnie dla pewnego błyskotliwego blogera zostawiłem kilka literówek, żeby miał poczucie satysfakcji i dobrze wykonanej roboty
 • @
  Te powiązania służb są oczywiste.
  Kiedyś pisałem, że w moim rozumieniu jak się chce stworzyć nową strukturę to zgłosi się pięciu gości.
  Jeden - bo liczy na wyżerkę.
  Może się trafić jeden ideowy i trzech ludzi służb.
  Ci zaoferują pomoc, kasę i chętnie zajmą stanowiska viceprezesów.

  Schemat tu wyraźny. Pan Szirin, to nie kto inny jak Witek Michałowski - też bardzo ciekawa postać. Mieliśmy bliskie kontakty, ale nigdy nie dałem się wciągnąć. A jako przewodnik SKPB - był dobry. Miał styl.
 • @Andrzej Tokarski 16:33:38
  Ale Cię to szczypie ;-)

  Mimo wszystko szczęśliwego!
 • @ Autor ;-)
  Dzięki za link.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:08:45
  poznałem kiedyś takiego gościa - zabrał się za rozpracowywanie mnie i próby wciągnięcia w jakieś układy. Przegadałem z nim masę czasu, ale w końcu chyba się zorientował, że to on jest rozpracowywany - bo na ostatnie spotkanie przyszedł z jakimś szumidłem. Wiem, bo nic się nie nagrało, a szkoda bo rozmowa była ciekawa.

  Za to wszystkie wcześniejsze rozmowy nagrały się bardzo dobrze... jest tego ładnych parę godzin, albo i więcej
 • @Jasiek 22:32:10
  co ma mnie szczypać? głupawe zaczepki?

  ogarnij się Pan - Szanowny Panie. Nie jesteśmy na ty. Czas się nauczyć podstaw kultury - czego Panu życzę w Nowym Roku - byś się Pan wreszcie nauczył, okrzesał choćby z grubsza
 • @Andrzej Tokarski 22:47:51
  Bingo
  8-)))))

  Szczęśliwego Nowego Roku !
 • @Andrzej Tokarski 22:47:51
  "co ma mnie szczypać? głupawe zaczepki?"

  To po co koment?

  "Czas się nauczyć podstaw kultury - czego Panu życzę w Nowym Roku - byś się Pan wreszcie nauczył, okrzesał choćby z grubsza"

  Wzajemnie :-)
 • @Andrzej Tokarski 22:47:51
  "co ma mnie szczypać? głupawe zaczepki?"

  Takie jak ta:

  "specjalnie dla pewnego błyskotliwego blogera zostawiłem kilka literówek, żeby miał poczucie satysfakcji i dobrze wykonanej roboty"

  ??? ;-)
 • @Jasiek 23:15:42
  to Pan się uważa za błyskotliwego? - to w sumie samo w sobie jest błyskotliwe
 • @Husky 22:59:09
  również wszystkiego dobrego
 • @Andrzej Tokarski 00:52:44
  Dobrego zdrowia i pomyślności, życzę Panu i wszystkim przyjaciołom Neonu w 2019 roku i we wszystkich następnych latach!
  Dzięki za pouczający link.
  Brawo dla Pani mecenas Joanny Modzelewskiej!
  To wszystko dzieje na na naszych oczach. Ale jak na razie nie mamy raczej większego wpływu na dziejące się nieszczęście.
  Mimo to wierzę, że wiedza o tych działaniach wyzwoli w narodzie polskim konsolidację, gwoli wyzwolenia się z narzuconych nam mafijnych, antypolskich układów.
 • @Andrzej Tokarski 00:52:13
  "to Pan się uważa za błyskotliwego? - to w sumie samo w sobie jest błyskotliwe"

  Wpadłem nie dlatego, że się za takiego uważam, tylko zauważyłem, że szczypią Cię literówki, które Ci kiedyś wytknąłem. I chciałem pocieszyć ;-)
  Pomimo głupiej zaczepki.
  A Ty dalej wierzgasz ;-DDD
  Wścieklizna? ;-)
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:08:45
  "Schemat tu wyraźny. Pan Szirin, to nie kto inny jak Witek Michałowski..."

  Jest Pan pewien?

  Szczęśliwego! :-)
 • @Andrzej Tokarski 22:44:42
  Wysłuchałem uważnie pani mec. Modzelewskiej. (pomijam fatalne ustawienia mikrofonu, głośny prowadzącego, cichy gościa).
  Nie znam tej pani. Mam wiele wątpliwości co do roli pani mecenas. Np;
  Kto ją wstawił do spółki zależnej od PLL LOT?
  Jakim cudem jest zapraszana do ministrów?
  W jakich okolicznościach poznała Spyrkę?
  Jak to się dzieje, że zadaje się z facetem przez rok, który był z trzy razy żonaty, ma kolejne baby na boku, facet moralne zero?
  Po co i dlaczego zaprasza ją szef ABW, brudas Bączyk?
  Dlaczego Andrzejewski ją, zaprasza na spotkanie z ,,starszymi goścmi z wschodu"?
  Jak poznała agenta obcych wywiadów - A. Ściosa - czyli MM?
  Jak to możliwe, że dostaje odznaczenie od ewidentnych szkodników i agentów wywiadu obcego jakim jest ABW? (przecież każdy przytomny mecenas wie, że My Polacy nie mamy swoich służb specjalnych)
  No itd. Choć jej wypowiedzi dla laika są, nowością, ważne, ponieważ częściowo pokazuje ,,wartosć" polskich służb pod nadzorem kaczelnika i Singera. To o czym mówi mec. to namacalny dowód na powolne upadanie zrębów polskich służb specjalnych. Gołym okiem widać, że nad ,,naszymi służbami" są zwierzchnicy obcych wywiadów. Nie ma SS nie ma Państwa o to chodzi mossadowi i cia, dlatego tacy ludzie jak Bączek, Marasek, Spyrka, Pawłowski, Hambura, Andrzejewski, Kujda i ich przełożeni polityczni Macierewicz, Kaczynski są od wykonywania poleceń z zewnątrz i mamy co mamy. Totalny rozkład Polski, ale ważne, że jest 500+ za pożyczki od tych co nami rządzą.
  Zdrowia i szczęścia w rodzinie na 2019 rok, Opatrzności Bożej,,,,,,
 • @Wrzodak Z. 11:42:56
  Czy Pana zdaniem opcja zerowa w służbach jest możliwa?

  Czy Macierewicz Pana zdaniem powsadzał do służb tylko ludzi mentalnie usraelskich?

  Szczęśliwego!
 • @Jasiek 12:43:19
  Jaśku, tak, tylko opcja zerowa w słuzbach, czyli likwidacja obecnych. Oczywiscie najpierw zmiana systemu, ustroju, ustaw, bo nie tylko służby są do likwidacji. Polska potrzebuje by się uratować z narodem na przyszłość przebudowy całej machiny struktur Państwa. Szpiedzy do więzienia, biurokracja do pracy, lichwiarze do karceru itd.
 • @Wrzodak Z. 16:53:52
  Dziękuję za odpowiedź.

  Oby 2019 był dużo lepszy niż 2018.
 • @Jasiek 11:18:29
  Jestem.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:22:20
  Już nie wiem co myśleć :-(
 • @Wrzodak Z. 11:42:56
  Szczerze mówiąc, jestem zaskoczona pańską reakcją. Tak, jak powiedział Autor, warto posłuchać wszystkich filmików nagranych z panią mecenas do tej pory, a zapewniam, że dostanie Pan w nich odpowiedź na większość swoich pytań.
  Z jej relacji wynika, że jako prezes jednego ze związków zawodowych PLL Lot, wraz z rzeszą pracownikow Lotu utworzyła spółkę pracowniczą, która mogłaby przejąć LOT zamiast podmiotów prywatnych, co w rezultacie „uratowało”LOT przed wyprzedażą, do której następowały przygotowania od początku tzw. transformacji, czyli kradzieży majątku Polaków.
  W jednym z odcinkow, zdaje się, że jak dotąd ostatnim, jest nawet mowa o sposobach pozbywania się, czy jak powiedział agent Wroński, „neutralizowania” niewygodnych osób. Oczywiście, jak to na każdym portalu można zaobserwować, kiedy brakuje kontrargumentów, dyskredytuje się osobę, co służby w realnym życiu robią na n. sposobów. Z pani Modzelewskiej trudno zrobić nimfomankę, afera małżeńska, która powinna ją wprowadzić w głęboka depresję ( co najmniej) nie wypalła, więc pozostaje z niej zrobić agenta albo wariatkę. Oczywiście może też wpaść pod samochód.
 • @Jasiek 11:16:27
  dobra, szczeniaczku, koniec twojego popisu

  ban! i - won!
 • @Vinto 02:22:44
  dziękuję, również życzę Wszystkiego Najlepszego
 • @Wrzodak Z. 11:42:56
  również życzę Najlepszego

  powtórzę to, co Ci pisałem pod wywiadem z mec Szonert Binienda - zamiast skupiać się na krytyce wszystkiego i wszędzie, lepiej zauważyć pozytywny wydźwięk i rolę takich wywiadów. Zwróć uwagę, wskazywałem na to w tekście - że mecenas Modzelewska w kilku swoich wystąpieniach powiedziała więcej o polskiej rzeczywistości politycznej i kulisach gry służb, niż wszystkie komisje i wszyscy niepokorni dziennikarze razem wzięci. Podszedłem do tego jej przekazu dość ostrożnie i porównywałem go również ze swoją wiedzą (jeżeli czytałeś mój komentarz do Wojtasa, mogłeś się zorientować, że co nieco w tej materii wiem) - i uznałem go za wiarygodny

  Pani mecenas dość szczegółowo wyjaśniła swoje różne związki a to z Lotem, a to z innymi strukturami - i choć oczywiście wiem, że w kwestiach prawdomówności od kobiety groźniejsza jest jedynie
  kobieta-adwokat - to uznałem, że te wyjaśnienia i opisywane ciągi zdarzeń są logiczne i zgodne z rzeczywistością oraz - w granicach mojej wiedzy - metodami działania służb.

  Będąc adwokatem, więc będąc częścią środowiska adwokackiego, więc znając innych adwokatów, mających przeróżne kontakty i najróżniejszych klientów - ma się znacznie ułatwioną drogę do otwierania przeróżnych na ogół na głucho zamkniętych drzwi - tak już w życiu jest, nic na to nie poradzimy. O tym też co nieco wiem z czasów mojej działalności zawodowej, choć nie jestem adwokatem i nigdy nie byłem w żadnych służbach, a nawet wojsku
 • @Lotna 22:39:02
  pani mecenas wydaje się mieć chłodną głowę oraz dobrze rozwinięty dar obserwacji i dostrzegania tego co ważne

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31