Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3006 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Skandal na rozpoczęcie konferencji w Warszawie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najwyższy Czas informuje:

 

Bezczelność! Sekretarz Stanu USA Pompeo przyjechał do Polski i mówi wprost, żebyśmy przyspieszyli oddawanie mienia Żydom. PAP wyciął ten ważny fragment [VIDEO]

Mike Pompeo i Jacek Czaputowicz. Foto: PAPMike Pompeo i Jacek Czaputowicz. Foto: PAP
Reklama / Advertisement

Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo przyjeżdża do nas na konferencję przeciwko Iranowi i od razu poucza Polaków, byśmy przyspieszyli z wypłacaniem rzekomych należności Żydom. A sprawę zupełnie pominął PAP.

Chcemy również rozwiązać sprawy z przeszłości, tego co wydarzyło się w czasie Holokaustu. Stany Zjednoczone nigdy nie zapomną niezłomnego ducha polskiego” – oświadczył amerykański sekretarz stanu [Mike Pompeo – red.] – czytamy w depeszy PAP-owskiej.

Reklama / Advertisement

Okazuje się, że pominięto niezwykle istotny fragment wypowiedzi, który wskazuje na wasalność państwa polskiego.

Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu – powiedział Mike Pompeo.

Jak ostrzegałem, ustawa 447 ma oto swój ciąg dalszy – mamy sami przyjąć prawo, które będzie transferowało wartość mienia bez spadkobierców do organizacji przemysłu holokaustu – ocenił Jacek Wilk z partii KORWiN.

Przypominam przy tej okazji, że pod moim listem (polskich parlamentarzystów) do Prezydenta Trumpa z wnioskiem o zawetowanie ustawy 447 podpisało się 4 (słownie: CZTERECH) posłów… Reszta ma w dupie potencjalne wyszlamowanie z Polski do organizacji przemysłu holokaust 65-300 miliardów dolarów. PAMIĘTAJCIE O TYM PRZY WYBORACH – zaapelował Wilk.

To nie pierwszy raz gdy USA bezczelnie stają po stronie Żydów przeciwko Polsce. Niedawno ambasador USA Georgette Mosbacher domagała się zmiany umowy dotyczącej dostępu do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej przez przedstawicieli Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie. Oprócz tego żądano, by część archiwum w ogóle przenieść do żydowskiej placówki.

Do całej sprawy odniósł się też redaktor naczelny „Najwyższego Czasu” Tomasz Sommer. – Przyjechali do Polski Amerykanie rzekomo w sprawie Iranu i zaczęli od tego, żeby płacić kasę Żydom – napisał Sommer na Twitterze.

Źródła: twitter.com/facebook.com/PAP/nczas.com

nczas.com/2019/02/13/bezczelnosc-sekretarz-stanu-usa-pompeo-przyjechal-do-polski-i-mowi-wprost-zebysmy-przyspieszyli-oddawanie-mienia-zydom-pap-wycial-ten-wazny-fragment-video/comment-page-2/

 

KOMENTARZE

 • Przelew środków.
  Myślę a nawet jestem pewien, że w ramach "odszkodowań" dla żydów, pomijam ich zasadność, będziemy Zmuszeni kupować amerykański złom po co najmniej dwukrotnie zawyżonych cenach, co możemy zrobić, aby Polacy nie byli w biały dzień i przy otwartej kurtynie j.e.b.a.n.i na stojąco od tyłu, że się tak wyrażę, Polski już nie ma, co robić ?
 • 5*
  "Walka z antysemityzmem to żydowska metoda na wyłudzenie od Polski gigantycznych pieniędzy. I nie tylko od Polski. To metoda na złupienie wszystkie państw świata poprzez nałożenie na nie haraczu w postaci rocznej opłaty w wysokości 0,02% PKB z przeznaczeniem na walkę z antysemityzmem. W przypadku Polski ten haracz to 400 milionów złotych. Ale to jeszcze nie wszystko. Żydzi żądają też, żeby „każda grupa, organizacja i instytucja przeznaczyła rocznie kwotę w wysokości 1% swojego budżetu na walkę z antysemityzmem w kontekście własnej działalności”. O tym skoku na kasę i o szokujących wytycznych do walki z antysemityzmem. " - https://wprawo.pl/2019/02/13/katarzyna-ts-u-roli-zydzi-chca-od-polski-400-mln-zl-rocznie-na-walke-z-antysemityzmem-wideo/?fbclid=IwAR0ArWNVMT9-RzX_dr86jjiEPJyScwWS00s4Fk3R4f9pKKo3IUd-dJjVSt8
 • @lorenco 20:56:09
  Premier Izraela nie kryje swoich zamiarów, dąży do konfliktu zbrojnego. „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” – powiedział na konferencji. Co ciekawe nagranie z jego wypowiedzią zniknęło z Internetu.

  więcej:
  https://nczas.com/2019/02/13/netanjahu-przyjechal-do-warszawy-organizowac-iii-wojne-swiatowa-ta-wypowiedz-premiera-izraela-jest-masowo-kasowana-z-internetu-foto/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31