Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Więc kiedy Polska przeprosi Izrael?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

konieczne przeprosiny wiszą na włosku

Zarty? Do tego głupie?

 

Zobaczymy. Na razie trwa medialne urabianie gruntu. Różni politycy i dyplomaci,mający wręcz na twarzy wydrukowane uniżenie wobec Izraela - z niesmakiem snują wizję strat, jakie poniesie Polska w razie przedłużającego się kryzysu. Równolegle trwa gra w dobrego i złego żyda - ten zły (liczba po wielokroć mnoga)  powiedział co powiedział i nie zamierza się z tego wycofywać.

Ten grający dobrego (też pluralis) maluje obraz, że "przecież nie wszyscy żydzi są tacy" więc macie Polacvy, wielu żydowskich przyjaciół, a w sumie nic aż tak wielkiego się nie stało.... Żorżeta pitoli o wspólnocie interesów polsko żydowskich (jakby kiedykolwiek takie były). Departament Stanu państwa okupującego  (po uprzednim wielokrotnym złamaniu zawartych porozumień, a następnie zbrojnym zniewoleniu tubylców - mówi to komuś nad Wisłą coś?) ziemie Indian w ogóle nie widzi problemu występów swoich przedstawiceii, czyli nowszej poliftingowej wersji Flipa i Flapa w Warszawie.

A ja spokojnie czekam i obstawiam, że do połknięcia żaby bez popitki zostanie wystawiony wypłosz Ciaputowicz (zastrzegam sobie copyright tego przezwiska, wymyśliłem go i zapisałem wiele miesięcy temu, ale wspaniałomyślnie pozwalam go używać wszystkim gratis - na zdrowie!)

I Ciaputowicz - Kaputowicz wyjdzie i powie coś takiego, że jest mu przykro, że źle się stało. I to wystarczy - Izrael przyjmie to za uznanie swoich racji i już nie będzie się na nas gniewał. I przyjmie te 400mld dolców, co mu się należy. I może nawet sprzeda nam jakieś rakiety, te do których kodyźródłowe od dawna mają Rosjanie. Amerykanie pewnie zresztą też.

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Ważne
  Aby micha była i grill w Piątek. I 500+ , jak mamy bachory, które też będą wychowane jak ojce, aby micha była....+ 500,albo nawet 1000+, no bo trza uwzględnić inflację.
 • @zbig71 19:12:08
  Powiedział, co wiedział. To Polacy powinni powietrzem żyć?
 • Pewnie tak się stanie
  Mam duże wątpliwości, co do „zrywu” Mateuszka, to wygląda aż za dobrze, aby miało być prawdziwe. Chodził jak na sznurku, w jarmułce i bez, aż tu nagle się honorem uniósł...

  Okazuje się, że nie ja jedna mam wątpliwości:

  „Ciekawi mnie, czy rządy w Warszawie oraz Tel-Awiwie nie postanowiły, że zaczną uprawiać między sobą wspomniany wrestling. w Polsce wybory w maju, w Izraelu w kwietniu. Polacy nie lubią Żydów, Żydzi nie lubią Polaków. Czyż to nie doskonała okazja dla obecnie rządzących Polską oraz Izraelem, by zagrać na swoich elektoratach kartą antyżydowską/antypolską? Szczególnie, gdy np. w Polsce partie na prawo od PiS mocno kontestują uległość PiS wobec Żydów i próbują zabrać partii Kaczyńskiego kilka cennych punktów sondażowych. W obliczu wspólnego wroga, dla Polski jest to Żyd, dla Izraela, Polak, zawsze będą wizerunkowo zyskiwać partie rządzące, nawet jeśli mowa tu tylko o wojnie zimnej.”

  https://www.ekspedyt.org/2019/02/18/ochlodzenie-na-linii-warszawa-tel-awiw-a-moze-to-tylko-dyplomatyczny-wrestling/

  Poprzekomarzają się trochę, jedni i drudzy, słupki im urosną, wygrają wybory, a potem - dalej to samo, w tym samym składzie.
 • Administracja
  co to za obrazek wisi? Proszę przywrócić mojego brata Saszkę, czyli właściwy awatar - i generalnie - nie majstrować
 • @Lotna 20:08:25
  istnieje taka opcja, wcześniej temu (uwiarygodnieniu wobec prawej strony) miał służyć Andruszkiewicz - miałem o tym jutro szerzej, ale kto wie co będzie jutro...
 • Autor
  Alez Prezes malo, ze nie jest kontent z postawy Czaputowicza, zwolal pisowy aeropag i oswiadczyl, ze wlasnie Czaputowicz Polsce napakoscil. Nie ma jakos szczescia ten genialny strateg. Co sobie kogo przyholubi, to delikwent zawodzi: najpierw "udal mu sie Duda", ktöry posmakowawszy wladzy zaczal wierzgac, Czaputowicz-namaszczony na szefa dyplomacji, zachowuje sie jak nieudolny praktykant i to pewnie nie koniec ofiar prezesa bo i Kurski siedzi juz tylko jednym posladkiem na synekurze.
  Ciekawe, czy uda mu sie upchnac wszystkich swoich faworytöw w wyborach do UE /Mazurek .../, bo Schetyna zawalczy o wszystkich swoich TW, co prawda nie objetych protekcja cioci Merkel, za to z silnym poparciem polskiego chazarstwa.

  Posypie sie...
 • @morgan 22:30:30
  szczury uciekają z okrętu "Polin" - po uprzednim wygryzieniu dziury w dnie...
 • @Andrzej Tokarski 23:31:36
  Ze smutkiem obserwuje uparte okreslanie Mojej Ojczyzny parszywym slowem POLIN. Niejaki Boni juz wmawia Polakom, ze Polska to wlasnie "takze Polin"- jak to okreslil we wpisie na Twitter w odpowiedzi na protest internauty nieakceptujacego rozpowszechniania ironicznej nazwy Rzeczpospolitej.
  Zostawmy ten polin zydowi Boni i jego kumplom. Zarty sie skonczyly. Teraz lajdactwo walczy z honorem Polaköw.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31