Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Opłakane skutki noszenia niebieskiej krawatki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

rozwijające uzupełnienie poprzednich tekstów

Jak się dziś przekonaliśmy, nie ma zdarzeń przypadkowych, choć nie do końca wiemy co jest przyczyną, a co skutkiem: czy niebieski krawacik tak podziałał na pana premiera, czy coś wcześniej podziałało tak, że poczuł się w obowiązku założenia krawacika.

 

Tak czy owak, pan premier nawet nie uciekając się - jak wieszczyłem - do substytucji pana Kapuciowicza, sam wziął sprawy w swoje ręce i dziś ogłosił - podaję za Polsat News, że: :cieszy się że relacje polsko izraelskie idą w kierunku stabilizacji".

W związku z tym zastanawiam się, na podstawie jakich zdarzeń pan premier wysnuł taki wniosek? Czy ktoś nas przeprosił? wyraził ubolewanie? wyciągnął wnioski wobec oszczerców?

Ja nic o tym nie słyszałem, a Państwo?

Bo jeżeli nic takiego ze strony Izraela nie miało miejsca to znaczy to tylko tyle, że pan premier pierwszy zaczął łasić się i przymilnie machać ogonkiem... tylko patrzeć jak zacznie lizać po rękach.

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

  • Prawdopodobnie lizanie po rękach już się zaczęło,
    tyle tylko, że nie dotarły wieści o tym do wiadomości publicznej.
    Wszystko jest, jak było, Naród się wzburzył, ale szmaty nimi rządzące takowymi pozostały. Przepraszam za kolokwializm, ale po prostu brakuje słów... nawet mafia ma honor i kod postępowania, nawet prostytutki nie godzą się na wszystko... ale nie oni. A żydostwo jest jak karaluchy, tupnąć, to się rozbiegną w popłochu; dać im palec, a potem pozwolić na więcej, to zjedzą żywcem. Najwidoczniej niebieskie krawaty przeznaczyły Polskę na pożarcie i są w tym bardzo konsekwentne, chcą w Polsce zrobić drugą Palestynę. Mateuszek myśli przyszłościowo i nie bez kozery posyła swoje potomstwo do żydowskiej szkoły, no a przecież, że nie on jeden.
  • @Lotna 06:27:43
    cóż pozostaje odnotować - również i dalszą część wypowiedzi w której premier chwali jedność grupy wyszehradzkiej solidarnej z Polską - pozostający w całkowitej sprzeczności z relacjami ze spotkań w Izraelu. Pan premier sprawia wrażenie pozostawania w rzeczywistości nieeuklidesowej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31