Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Świat przeciwny ustawie 447 - protestuj i TY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zasypmy PIS milionem żółtych kartek

 

 

         Proszę Państwa, jutro odbędzie się Marsz Protestu przeciw ustawie 447 i roszczeniom żydowskim wobec Polski. Jest to - i tak powinien być traktowany, marsz sprzeciwu przeciw polityce jaką prowadzi Prawo i Sprawiedliwość wraz z partiami satelickimi. Cechy tej polityki zostały po wielokroć opisane – to tchórzostwo, służalczość, lokajstwo, uległość wobec silnych ośrodków zagranicznych – w szczególności Tel Avivu, Waszyngtonu – ale również i w nie mniejszym stopniu Brukseli.

 

Te paskudne cechy w zasadzie dyskwalifikujące każdego polityka, czy partię polityczną w normalnym szanującym się kraju – u nas w Polsce połączone są dodatkowo z bezgraniczną obłudą, cynicznym łgarstwem, kłamaniem w żywe oczy obywatelom, czyli de facto konstytucyjnemu Suwerenowi i pracodawcy klasy politycznej. Z opowiadaniem innej rzeczywistości, a realizowaniem w milczeniu i za osłoną ciszy – interesów dyktowanych z zagranicy – a godzących w najżywotniejsze podstawy i wartości Narodu Polskiego.

 

Wszystko to powoduje konieczność masowego obywatelskiego protestu w postaci obecności podczas jutrzejszego marszu i zapewne następnych. Konieczność dobitnego i stanowczego wyrażenia naszego sprzeciwu wobec tak prowadzonej skrajnie szkodliwej dla Polski i Polaków polityki tzw Dobrej Zmiany

 

Marsze odbędą się nie tylko w Warszawie, ale także między innymi w Berlinie, Sztokholmie, Waszyngtonie i Chicago.

 

Zachęcam wszystkich do masowego uczestnictwa i głośnego wyartykułowania naszego sprzeciwu.

 

 

Zasypmy PIS milionem żółtych kartek!

 

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  "Zasypmy PIS milionem żółtych kartek!"
  _________________

  Jestem ciekaw, czy dożyję momentu, gdy całej IIIŻydo-RP/Polin, tej od PiS po PO, my, Polacy, damy czerwoną kartkę - ?
 • @Rzeczpospolita 13:52:21
  żeby przejść tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok - np idąc na marsz.

  bez pierwszego kroku ni chu... nie da rady tysiąca mil

  za 5 dziękuję
 • decyzje zapadły jeszcze przed Smoleńskiem
  jak donosi portal nczas.com - już 12 stycznia 2009 roku na tajnym spotkaniu Victora Asha i Jarosława Kaczyńskiego zapadła decyzja o zwrocie roszczeń żydowskich. Poniżej fragment notatki. Więcej na:https://nczas.com/2019/05/10/wyciekla-tajna-notatka-wikileaks-kaczynski-zobowiazal-sie-do-splaty-roszczen-zydowskich-to-jedynie-kwestia-czasu/


  RESTYTUCJA MIENIA PRYWATNEGO

  7. (C) Odpowiadając na pytanie, Kaczyński powiedział, że jest „przekonany”, iż Sejm uchwali przepisy prawa, dotyczące rekompensat za konfiskaty II wojny światowej i ery komunizmu. Dodał: „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu.” Wyjaśnił też, że jeśli notowania akcji spadną, rząd RP nie będzie w stanie wygenerować odpowiednich funduszy, pochodzących z prywatyzacji dużych przedsiębiorstw państwowych. Głośno rozważał czy dwudziestoprocentowa rekompensata, przewidziana przez obecnie obowiązujące przepisy prawa, będzie satysfakcjonującą odpowiedzią. Zauważył, że jako premier spotykał się z szeroką gamą opinii ze strony zaangażowanych środowisk żydowskich. Kaczyński powiedział także, że byłoby lepiej, gdyby porozumienie z organizacjami żydowskimi zostało osiągnięte przed uchwaleniem prawa, ale przyznał, że może to potrwać od dwóch do trzech lat.

  Źródło: medianarodowe.com

  w kontekście tej informacji w nowym świetle możemy zobaczyć kwestię zamachu warszawskiego, zwanego katastrofą smoleńską. To również tu - a nie jedynie w ustawie o podwójnym obywatelstwie - możemy doszukiwać się motywu usunięcia elity ówczesnej władzy.
 • @Andrzej Tokarski 14:47:35
  To jest najważniejsze wydarzenie od czasów Smoleńska co najmniej!

  W tym świetle zdrada Polski przez Kaczyńskich, z których jeden jest pochowany na Wawelu jako bohater narodowy, staje się niekwestionowanym faktem.

  Zdrada tym bardziej perfidna i bolesna w świetle retoryki odwołującej się do najgorętszych uczuć Polaków, na bazie których naród Kaczyńskim zaufał i PiS powtórnie doszedł do władzy.

  Dziękuję za informację.
 • @Andrzej Tokarski 14:47:35
  Nie tylko kwestia Smoleńska, ale także słowa Dudy, że będzie kontynuował politykę Lecha Kaczyńskiego, nabierają odmiennego znaczenia i tłumaczą jego nieustanne klęczenie przed żydami, także w sensie dosłownym.
 • autor
  Jestem przeciwny ustawie 447 i anty-syjonistą w znaczeniu talmudyczno-rabinicznego pojmowania świata, ale też jestem realistą. Zawalczyć można i nie płacić, ale trzeba żądać żeby to Niemcy płacili nam i Żydom. To już możemy i trzeba tak właśnie odwrócić "kota ogonem".

  Trzeba szukać rozwiązań a nie wiecznie zrównywać PiS do PO nazywając wszystkich Żydo-III RP. To jest i śmieszne i irytujące, bo oderwane od rzeczywistości.

  Czy oni wszyscy chcą powrotu PO do wladzy?

  Pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski
  Witaj 5* . Salute Amigo . https://www.youtube.com/watch?v=RCJncZ_3iJQ
 • @krzysztofjaw 18:51:13
  „To jest i śmieszne i irytujące, bo oderwane od rzeczywistości.”

  Weź sobie tabletki uspokajające, bo sam jesteś oderwany od rzeczywistości, co jednak jest raczej żałosne, nie śmieszne.
  Na spotkaniu z ambasadorem USA w Polsce, Victorem Ash, Lech Kaczyński powiedział wyraźnie:
  „„Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu.”

  Tak więc, z całym autorytetem prezydenta Polski, on sam potwierdził, że jedna i druga strona sceny politycznej w Polsce składa się ze zdrajców, a on jest pierwszym w państwie.
 • @Lotna 20:25:12
  to jest relacja ze spotkania Asha z Jarosławem Kaczyńskim. Zachęcam Panią do zachowania następującej kolejności: najpierw czytać, a potem komentować.

  Odwrotnie jest bez sensu i rodzi dziwne sytuacje, niekiedy zabawne.

  ukłony
 • @Lotna & @ Andrzej Tokarski
  Siostro i Bracie , jest nadzieja . Ukłony . https://www.youtube.com/watch?v=1dAQwVbnQ1s
 • @Andrzej Tokarski 20:32:08
  Dziękuję za uwagę, faktycznie ich pomyliłam. Zmyliło mnie zdjęcie na którym wydawało mi się, że jest przedstawiony Lech, choć być może jest to młodszy Jarosław.

  No cóż, tak wiele to nie zmienia, bo to jednak Lech przyrzekał żydom w knesecie wierność, a przecież byli wtedy przy władzy obydwaj.

  Nie sugeruje Pan chyba, że Lech jako przezydent nie wiedział o zamiarach Jarosława?
 • @Andrzej Tokarski 20:32:08
  https://youtu.be/cOzhstifLsM
 • @Lotna 21:32:51
  sugeruję, że jest jakiś związek przyczynowo skutkowy związany z tym, że jedni żyją - a inni nie żyją. Nie zabija się w uznaniu zasług - tylko albo w celu usunięcia przeszkody, albo w ramach zemsty za zdradę - jedno może łączyć się z drugim
 • @krzysztofjaw 18:51:13
  nie do końca wiem do czego Pan zmierza - marsz, który usiłuję wypromować jest organizowany przez Konfederację. Natomiast faktem jest, że jak się dobrze przyjrzeć PIS i opozycja grają w jednej drużynie. Posłużę się cytatem z Stanisława Michalkiewicza: kopią się , ale nie wyżej niż po kostkach

  pozdrawiam również
 • Autor
  Chociaż praktycznie bez zastrzeżeń zgadzam się z Pana opisem partii rządzącej i jej działań, a raczej ich braku, to nie jestem pewien, czy należy akcentować antypisowską wymowę marszu i następnych akcji. Przecież chyba się zgodzimy, że gdyby u władzy była opcja niemiecka w postaci PO z satelitami, to równie ochoczo żydowskie żądania by realizowała. Najlepszym dowodem jest milczenie w tej sprawie ze strony tzw. opozycji. Gryzą się tylko w sprawach drugo- i trzeciorzędnych. A w sprawie najważniejszej panuje jedność ponad podziałami.

  Moim zdaniem sojuszników należy szukać wśród wyborców zarówno PiS-u, jak i PO. Nie mówię o politykach tych ugrupowań - mam o nich jak najgorsze zdanie. Tych trzeba ZMUSIĆ do działań korzystnych dla Polski. Okres jest o tyle dobry, że przedwyborczy i to, że tak powiem, podwójnie.

  A ze zwykłymi ludźmi trzeba rozmawiać niezależnie od ich preferencji wyborczych. Chociaż muszę przyznać,że moje próby w tej materii nie skłaniają do optymizmu...
 • @Mac.Iek 23:33:14
  bardzo mi przykro, ale nie jestem w stanie za każdym razem pisać wszystkiego od początku - pisałem, że w obecnej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest takie wzmocnienie Konfederacji by PIS był zmuszony wejść z nią w koalicję po wyborach. Jedynie to ma szansę zablokować realizację żydowskich uroszczeń.
  TYle że nie mamy żadnej gwarancji, że w takiej sytuacji PIS nie zawiąże koalicji z PO, czy jak to się będzie nazywało. I odda żydom co zechcą wziąć

  Wszak kopią się jedynie dla pozoru - nie wyżej niż do kostek...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31