Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2998 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

30 za pedofilię - to ile będzie za zdradę stanu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czy widmo nowelizacji Kodeksu Karnego zajrzy w oczy?

 

30 za pedofilię – to ile będzie za zdradę stanu?

 

 

 

       Tak się, proszę Państwa, zastanawiam, obserwując ten pompowany na siłę i w pośpiechu balon walki z pedofilią – bo cały zgiełk dotyczy zdarzeń jakkolwiek często dramatycznych – choć często udramatyzowanych po latach – to jeśli chodzi o upływ czasu, przebrzmiałych - jak to się dalej potoczy. Pamiętamy, że był postulat – też przecież w ramach walki z pedofilią – postulat kastrowania. Więc podbijajmy licytację, może patroszenie na żywca, obdzieranie ze skóry, za lżejsze przypadki pręgierz, nie zawadzi od czasu do czasu ukamienować pedofila – rzecz jasna w sutannie, bo o świeckich pedofilach – już całkiem milcząc o różnych lobby homo, generujących zjawisko pedeofilii - sza, sza, cichosza!

 

Rozumiemy też że właśnie Izrael po raz kolejny podrzucił pisowskiemu rządowi koło ratunkowe – pozwalając mu okazać zdecydowanie i bezkompromisowość w obronie ambasadora Magierowskiego – licząc na zapomnienie i krótką pamięć obywateli wobec tej, dopiero co przez nas z niesmakiem i zażenowaniem doświadczanej - żałosnej litanii służalczości i podlizywania tak Izraelowi jak Ameryce.

 

Wszystko jasne, no ale wyobraźmy sobie, że wyborcy jednak nie zapomną – i do jesieni Konfederacja urośnie na tyle, że nie da się bez niej rządzić.... albo, co jest prawie niemożliwe, ale nie do końca – przejmie władzę - t co wtedy?

 

Przecież już w przestrzeni publicznej formułowane są zarzuty o zdradę i wysługiwanie się obcym państwom i ich wywiadom.

 

To co wtedy – skoro dla pedofila 30 lat – to jaka kara będzie za zdradę stanu? Pozostanie – chcąc zachować jakiś choćby pozór proporcji - poważnie znowelizować Kodeks Karny.

 

Może nawet śmiertelnie poważnie.

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

  • @30 za pedofilię - to ile będzie za zdradę stanu?
    Znając bierność katolików-Polaków (których jest w Polsce podobno większość) to wg zasady "nadstaw drugi policzek"

    Uniewinnienie + odszkodowanie :)
  • Najważnieszy jest brak przedawnienia
    a więc staruszka oskarży staruszka, że gdy byli w jednej klasie podstawówki, to posunął się do czynów nierządnych z małolatą.

    To co z tego, że był w tym samym wieku 60 lat temu? Posuwał nieletnią.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31