Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Wierny PISowcu – Idź! i Głosuj! - na KONFEDERACJĘ!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

móc wybierać? - czy zostać wybranym?

 

Wierny PISowcu – Idź! i Głosuj! - na KONFEDERACJĘ!!!

 

 

Szanowni Państwo – jestem jak najdalszy od szyderstwa, czy choćby pospolitych podśmie – chujków z wiernego Ludu Pisowskiego. Doskonale wiem, że zdecydowana większość, to szczerzy polscy patrioci oddanie sprawie dobra Naszej Ojczyzny. Ludzie, którzy zawierzyli solennym i uroczystym zapewnieniom partii PIS i jej polityków z Jarosławem Kaczyńskim na czele – zapewnieniom o ich niezłomnym i bezgranicznym oddaniu sprawie pomyślności ich ojczyzny.

 

Apel o taki a nie inny sposób głosowania ma na celu spowodowanie, by choć część owej ich, Ludu Pisowskiego, Wiary, przetrwała. Przetrwała brutalny i bezwzględny kontakt z rzeczywistością polityczną po wyborach, zwłaszcza parlamentarnych – rzeczywistością jaka zapewne stanie się ich udziałem, jeżeli PIS i tzw Zjednoczona Prawica będzie miała możliwość kontynuowania samodzielnych rządów. Przed tym, przed taką Próbą Wiary - chciałbym ustrzec.

 

Pan Jarosław Kaczyński wielokrotnie już kazał nam, Państwu wierzyć w swoje solenne zapewnienia, w swoje niezłomne deklaracje – i za każdym razem, gdy już mu/im uwierzono – okazało się, że ci, co uwierzyli – zostali oszukani. Tak był w sprawach reform, choćby wymiaru sprawiedliwości, Sądu Najwyższego, przeróżnych reform gospodarczych czy podatkowych, czy choćby rolnictwa – gdzieś na początku szły deklaracje - a potem, w zaciszu gabinetów zapadały decyzje dające wpływy i profity różnym grupom uprzywilejowanym, a straty i obciążenia zwykłym (w odróżnieniu od niezwykłych) obywatelom. A to podatki wzrosły, a to strategiczne firmy państwowe po cichu sprzedane, zwykle żydom, a to reformy szybko wprowadzone, jeszcze szybciej pod zagranicznym naciskiem były wycofywane – ku naszemu wstydowi i zażenowaniu spotęgowanymi jeszcze dodatkowo zapewnieniami rządu, że odnieśliśmy jakiś sukces. Wypełniająca się czara wstydu – i apele o wiarę. I ustawa 447 jak głaz nagrobny.

 

By tej wiary tak nadmiernie nie eksploatować, by coś z niej jeszcze Państwu zostało po wyborach – apeluję, by – zamiast wiary w prezesa – zaoferować PISowi takiego partnera koalicyjnego na następną kadencję – by PIS miał znacznie trudniej, gdyby chciał tę wiarę znów zawieść i się jej sprzeniewierzyć – np. kontynuując budowę na terenie Polski, jej kosztem, Państwa kosztem – drugą ojczyznę dla uciekających z Izraela żydów – uciekających stamtąd dlatego, że przez kilkadziesiąt lat trwania państwa Izrael, dali się tam poznać jako najgorszej maści awanturnicy, kłamcy, wyzyskiwacze i zbrodniarze wojenni, również wobec cywilnej bezbronnej ludności.

 

Obdarzając PIS Waszą Wiarą – umożliwiacie mu kontynuowanie tego procesu przekazywania władzy nad Polską – żydom. Są na to dowody, dokumenty, przecieki dyplomatyczne, pisałem o tym, kto nie wie o czym wspominam, niech sięgnie kilka felietonów wstecz.

 

Nie zwracajcie uwagi na zapewnienia, bo są najpewniej nic nie warte, warte tyle, co przysięga talmudysty. Jego przysięga jest nieważna, jeżeli składając ją, jednocześnie w swym sumieniu się jej zaprze – taka jest zasada przysięgi, zwłaszcza składanej gojom, czyli bydłu – czyli nam.

 

Wiarę zostawcie sobie, Państwo - na później

 

teraz i we wrześniu – bo wynik Konfederacji w Eurowyborach będzie miał wpływ na jej pozycję startową i ostateczny efekt w wyborach parlamentarnych

 

aby ocalić resztki godności PISu i resztki Waszej w niego Wiary

 

 • idźcie i głosujcie – na KONFEDERACJĘ

 

PIS i tak swoją ilość głosów dostanie – Waszym zadaniem jest dostarczenie mu takiego koalicjanta – by nie miał możliwości sprzedać nas jak stado bydła rzeźnego na ubój. RYTUALNY!

 

 

Na końcu pierwszego akapitu napisałem „ojczyzny” małą literą, wiecie Państwo, dlaczego? A spróbujcie sobie wyobrazić, że ich ojczyzna – i Nasza Ojczyzna – to nie jest ten sam kraj.........

 

 

Dziękuję za uwagę

 

 

KOMENTARZE

 • bardzo słusznie
  jeśli ktoś wciąż wierzy w PIS, niech puści przodem lodołamacz "Konfederacja", który ułatwi PiS-owi drogę :)

  (to jest parafraza z Grzegorza Brauna)

  PS
  Zarejestrowałem sie do głosowania i jade w niedzielę - godzina autem w jedną stronę, ale ku chwale Ojczyzny - w UK mam nadzieję, że wygra Konfederacja, przynajmniej tak bym chciał
 • @MacGregor 14:09:33
  dokładnie - trzeba grać tymi atutami, które są, a nie czekać bez końca na - chyba Godota...
 • Konfederacja
  czyli...kolejna partia kanapowa, jak Kukiz15?

  To będzie prawica czy liberałowie, czy lewica?
  Czy będzie antyrosyjska i antyamerykańska, jak przystało na ruchy narodowe?
  Żadnych obcych wojsk na terenie Polski, oprócz słowiańskich?
 • Konfederacja!!Tu jest Polska nie Polin!!Potem powiemy im sprawdzam!!
  https://youtu.be/GCWUx4ohy9c
  G. Braun: PIS wpadł w dygot! O rozkazach bezpieki Izraela, mafiach, reżimowej telewizji, ACTA 3.0 +


  Polska zalana imigrantami i uchodźcami,utrzymywanymi z budżetowych środków... mającymi często większe prawa niż ci co na nich pracują!

  https://pbs.twimg.com/media/D7QAy0LW4AA7DY5.jpg

  Konfederacja we Lwowie z kwiatami ,ku pamięci polskiego bohaterstwa.
  Dzisiaj złożyliśmy wieńce pod lwem lwowskim w 100 lecie zdjęcia blokady miasta przez wojska polskie
  Lwów Semper Fidelis


  https://pbs.twimg.com/media/D7MXKqQXkAEhxrM.jpg
 • Katarzyna TS: Dlaczego zagłosuję na Konfederację!
  https://t.co/u2NpTDo2it
  Ten felieton jest o tym, dlaczego w najbliższych wyborach zagłosuję na Konfederację. Najprościej byłoby napisać, że zagłosuję dlatego, ponieważ zostałam oszukana przez Prawo i Sprawiedliwość, na które głosowałam w 2015 roku. A głosowałam wtedy z autentycznym przekonaniem, że to nie jest „mniejsze zło”, tylko partia, która naprawdę zrealizuje to, co obiecała w kampanii wyborczej. W moim przypadku chodziło o zatrzymanie wiatrakowej patologii zaserwowanej Polsce przez Platformę Obywatelska.

  Wiem, niektórzy pomyślą „A ta znowu o wiatrakach, nudy!”. Ale to właśnie sprawa wiatraków pokazała mi, że „PiS-PO jedno zło”. Nie będę pisać po raz kolejny, jak zostałam zrobiona w trąbę przez PiS. Napisałam już o tym felieton pt. „List otwarty do PiS w sprawie złamania obietnicy wyborczej dotyczącej elektrowni wiatrowych”. Kto nie czytał, tego zapraszam do lektury, a teraz przejdźmy do tematu dzisiejszego felietonu.

  Dlaczego zagłosuję na Konfederację? Czy dlatego, że uważam, iż Konfederacja to cud, miód, ultramaryna? Nie, takich bajek nawet nie będę próbowała nikomu opowiadać. Wielokrotnie przekonałam się, że hasło „nie wierzę politykom” było, jest i będzie aktualne. Ale czy to znaczy, że mam się obrazić na rzeczywistość i uznać, że mój głos i tak nie ma znaczenia, bo wszyscy łżą? O nie!

  Tak jak politycy grają na emocjach wyborców, żeby ugrać coś dla siebie, tak samo wyborcy powinni grać na emocjach polityków, żeby ugrać to, co jest dla nich ważne. Mówiąc wprost, politycy muszą wiedzieć, że prędzej, czy później, zapłacą za niedotrzymanie swoich obietnic i stracą to, o co tak usilnie zabiegają – stracą władzę.

  Innego bata po prostu nie ma. Zobaczcie, co wyprawia PO odsunięte od koryta. Szaleją. A przecież mogliby wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady. Ale nie rzucają. Walczą o władzę. Bo władza ewidentnie rzuca się na mózg. I tylko utrata władzy lub groźba tej utraty ma dla polityków znaczenie. Reszta to didaskalia.


  Oczywiście nie twierdzę, że młodzi-gniewni z Konfederacji są już zakażeni wirusem władzy. Mało tego, jestem przekonana, że starsi-mądrzejsi z tej opcji politycznej również działają z pobudek ideowych. Być może za kilkanaście lat, gdy będą już politykami z długim stażem, im również władza uderzy do głowy i będą robić takie numery, jakie dziś robi duopol PiS-PO. Ale na razie tej groźby nie widzę. Na razie mamy do czynienia z osobami, które mogą chociaż trochę okiełznać starych cyników z PiS i wymusić na nich działanie, które po prostu musi zostać podjęte, jeśli Polska ma przetrwać.

  Ruch Narodowy postuluje wypowiedzenie absurdalnego unijnego pakietu energetyczno-klimatycznego, który zmusza Polskę do rezygnacji z węgla i budowania tysięcy nieekonomicznych i szkodliwych dla zdrowia wiatraków stanowiących zagrożenie dla systemu energetycznego. O wypowiedzeniu tego pakietu PiS nawet się nie zająknął.

  A przecież zerwanie z tym idiotyzmem jest sine qua non przetrwania państwa polskiego. W przeciwnym razie zostaniemy gospodarczo zaorani i posypani solą. Tymczasem PiS klepie ten absurd uprawiając propagandowe czary-mary, żeby „ciemny lud” nie zorientował się, co jest grane.

  A gdy o absurdach unijnej polityki klimatycznej mówi Robert Winnicki i Krzysztof Bosak, to natychmiast atakowani są narracją o „pryszczatych”, którzy nie wiedzą, o czym mówią. I oczywiście pada argument, że Bosak tańczył w TVN-owskim „Tańcu z gwiazdami”. Wiecie, co? Dobrze byłoby, gdyby prezes Kaczyński zatańczył w TVN i uznał, że trzeba wypowiedzieć pakiet klimatyczny zamiast brnąć w ten absurd przeznaczając na jego realizację dziesiątki miliardów złotych rocznie.

  Byłoby to z większą korzyścią dla Polski niż robienie groźnych min przy jednoczesnym spełnianiu niemieckich dyrektyw w sprawie OZE. A to właśnie robi PiS, które zapowiadało, że skończy z wiatrakową patologią, gdy tymczasem zrobiło piewcę tej patologii wiceprezesem Polskiej Grupy Energetycznej.

  Tak, Szanowni Państwo, Arkadiusz Sekściński, wiceprezes stowarzyszenia lobbującego za wiatrakami, trafił za rządów PiS do zarządu spółki skarbu państwa. Tego nie odważyła się zrobić nawet Platforma Obywatelska. A Prawo i Sprawiedliwość zrobiło to bez mrugnięcia okiem.


  I dlatego będę głosowała na Konfederację. Będę głosowała na Konfederację, żeby PiS poczuł bat nad tyłkiem. Żeby władza, którą zdobyli oszukując mnie i wielu innych, wymknęła się im z rak. I żeby wszyscy politycy dostali w ten sposób wiadomość, którą jako wyborca do nich wysyłam – oszustwo wyborcze nie popłaca, bo kończy się utratą władzy. Tylko tyle i aż tyle.
 • jako chójek
  nie posłucham Pana,

  może i pisuary nas sprzedadzą,
  ale debilizmy konfederacji są nie do przełknięcia.
 • @interesariusz z PL 16:40:40
  na złość komu? odmrozi Pan sobie uszy?
 • @
  dziś o 20:30 w tej telewizji co ją coraz powszechniej zwą kurwizją odbędzie się debata przedwyborcza z udziałem Konfederacji - jakoś tak przypadkiem wyszło, że debatę zaplanowano w czasie pierwszego meczu reprezentacyjnego naszych piłkarzy chyba U21

  Konfederację ma reprezentować Krzysztof Bosak - to dobrze, bo dołożyć do pieca potrafi, ale robi to subtelniej niż np Grzegorz Braun, czy Korwin - co dla nieprzekonanych a sympatyzujących może mieć znaczenie
 • @Andrzej Tokarski 17:32:41
  Pora pogonić magdalenkową hołotę . Konfederacja lista nr.1 .Salute >
 • @Repsol 18:03:04
  na innym portalu ktoś używa nicka: "unikaj popisu jak syfilisu"

  czołem
 • Konfederacja w Krakowie.Na żywo!
  https://youtu.be/Mg2CUFHKRws
 • Czy jest miejsce dla Polaków w polskiej polityce zagranicznej? | K. Baliński
  https://youtu.be/xVYcAWkmkFM
 • @All
  Agitacja idzie pełną parą. szkoda gadać.

  Ale mam, naprawdę proste rozwiązanie - naprawy tej coraz bardziej zwichrowanej rzeczywistości. Zorganizujcie zrzutkę konkretną tak by na trzy atomówki starczyło;

  Jedna na City of London druga na watykan i trzecia prościutko w punkr na pustyni Negew - w składdzik żydowskich atomówek. Zaprawdę powiadam wam; nagle by się bardziej swojsko zrobiło na naszej planetce.

  A jak kasy i kontaktów wiadomych nie macie, to przestańcie pierdolić i wyjdzmy w końcu na ulice. Konkretnie! I pogońmy tą całą bandę spowrotem nad pierdolony Jordan. Tam niech sobie debatują... Politycznie nic nie zrobimy; Jesli po 30tu latach tej złudy macie jeszce nadzieję to wszyscy jesteście jebnięci.


  "Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją".

  Benjamin Franklin

  Tak więc moje owieczki kochane; wybierzcie mądrze - w końcu to nie takie trudne - trzy raptem gatunki trawy.

  SMACZNEGO !
 • @radzioron 19:57:22
  To se wyłaź na ulicę. Inna sprawa, że to byłoby głupie. Kolejny upływ polskiej krwi. Takie coś to może zaproponować tylko wróg Polski takiej jaka ona jest i takiej jaką tradycję ona posiada.
 • @Wican 20:04:05
  Beeeee beee beee...

  Nad jordan !
 • @Andrzej Tokarski 18:58:42
  Obejrzałem kurwizyjną ustawkę , pisklaki musiały oczywiście mieć ostatnie słowo . Zbok z wiosny , przedstawił program "plemnik w kale ". Dobrze Bosak ich pogasił jak pety . Czołem :)))))
 • @Talbot 15:30:54
  Żadnych wojsk prócz POLSKICH - czego tu kolega nie rozumie?
 • @MacGregor 00:28:33
  "Żadnych wojsk prócz POLSKICH - czego tu kolega nie rozumie?"

  Chciałbym w Polsce wojska radzieckie, co by uratowały Polaków przed 447 just.
 • @trojanka 19:44:51
  Światowy kongres żydów domaga się od Polski jakichś pieniędzy.
  Polska powinna rozmawiać tylko z innymi państwami a nie z jakimiś organizacjami pozarządowymi.

  Nie wiem czy istnieje światowy związek Polaków.
  Jak nie to trzeba taki stworzyć.. i nich żydzi rozmawiają z tym związkiem.
  Związek ze związkiem...
  a z Państwem Polskim mogą rozmawiać tylko rządy innych państw na bazie prawa międzynarodowego.
 • @Oscar 07:56:50
  Najgorsze spustoszenie, jakie w głowach czyni demokracja, to przekonanie, że głosowanie na kogoś innego niż PiS (zwłaszcza w wyborach europejskich, gdzie, bądźmy szczerzy, tyle od nas zależy, co kot napłakał) to głos stracony i czynienie z tego tytułu zarzutów Konfederacji, że psuje to, co PiS przez tyle lat uzbierał (szansę na większość).

  Podobnym mianownikiem spustoszenia intelektualnego wykazała się Danuta Huebner twierdząc, że zawsze miała jedynkę, a teraz ma czwórkę.

  Jakbyśmy, kuźwa, żyli w demokracji dziedzicznej...

  Ani PiS nie ma prawa do dorozumianej większości (a nuż to właśnie Konfederacja w tych wyborach okaże się drugą siłą, by w kolejnych wygrać w cuglach z PiS-em?), ani Danuta Hübner do wiecznego dzierżenia jedynki.

  Demokracja to także prawo do partycypacji w rodzynkach z tortu i pani Danuta już się nieźle dorobiła - akurat ten argument rozumiem i podzielam. Zero tolerancji dla prób "zawłaszczenia" urzędu, stanowiska czy funkcji.
 • @maharaja 08:52:26
  POlacy jako narod doswiadczony bardzo ciezko wyrobili w sobie zupelnie niezalezny instynk samozachowawczy. TO jest cos co nazwalnym Niewidzialna Solidarnoscia Narodowa. Niewidzialna ..bo raz sie ujawnila I Polacy pamietaja skutki.
  Dlatego I tym razem zaglosuja na PiS..nei dlatego zeby go kochali, czy popierali..ale dlatego, ze PiS oferuje najlepsza opcje przetrwania I najlepsze uslugi administracyjene przy stosunkowo malych kosztach korupcji i zlodziejstwa.
  POlacy wiedza ze wszystkie takie zbierane ad hoc confederastie jesli obiecuja ,ze dadza to obiecuja..Natomiast PiS malo ale kraje..i dzieli... POlacy wiedza ,ze na dzien dzisiejszy tylo PIS dysponuje kadrami na tyle polskimi...ze mozna nad nimi utrzymac spoleczna kontrole...slaba ale mozna.
 • @RomanKa 14:53:01
  Co z tego, ze kadry polskie kiedy kompetencji brak? Ministrowie mianowani chyba medoda losowania, od sasa do lasa, krötka lawka, wiec tasuja karty.
  Kogo zobaczymy jako jokera po wyborach?
 • @morgan 18:55:35
  To zalezy panie Morgn od tego- jak szybko rozwina sie sprawy w Ameryce...a rozwijaja sie blyskawicznie…..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31