Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3006 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Plane must hit stell

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w poszukiwaniu zagubionej dziecięcej czytanki

...z okazji rocznicy tzw zamachów na WTC warto może przypomnieć tę tajemniczo złowrogą historię - Busha juniora i dzieci skłaniane do recytowania po wielokroć tytułowej frazy - tak jakby zorganizowano magiczny rytuał: niewinne istoty modliły się - a chwilę później nastąpił "atak talibów".

Filmik z tego zadziwiającego zdarzenia jest - a przynajmniej był - dostępny w internecie po wpisaniu tytułowej linii.

Przy okazji warto zapytać, czy już odnaleziono skrzydła tego samolotu, który uderzył w Pentagon? bo według dotychczasowej wiedzy uszkodzenia budynku wykluczały uderzenie kompletnego samolotu, wskazywały raczej na pocisk, lub rakietę, ew ładunek stacjonarny - ale nie na samolot.

Ale skoro po latach udało się odnaleźć jeden (!) fragment tego samolotu, który uderzył w WTC - jakże szczęśliwym trafem zaopatrzony w czytelny numer seryjny (zupełnie jak dokumenty szyfranta Zielonki) - to może i udało się znaleźć gdzieś pod krzakiem te skrzydła, co to je samolot najpewniej tuż przed uderzeniem odrzucił. I nie doszukiwałbym się w tym czegokolwiek dziwnego - odrzucanie skrzydeł, to w samolotach standardowa procedura.

Gdybyż jeszcze udało się odnaleźć tę książeczkę z czytanką....

Plane must hit steell!

 

dziękuję za uwagę

 

 

KOMENTARZE

 • Smoleńsk: Trzecia wieża. Mgła
  tytułem komentarza mój, spinający klamrą dwie operacje false flag, tekst z 2015 roku - chyba to był mój debiut na Neonie:

  Wszyscy widzieli samoloty wbijające się w budynki WTC. Albo precyzyjniej: wszyscy widzieli W TELEWIZORACH samoloty wbijające się w budynki WTC. Media całego świata tysiące razy powtarzały te ujęcia: samolot uderza w wieżę, znika w niej, pojawia się chmura ognia. Pierwsza wątpliwość jaka mogłaby się pojawić, to całkowity brak reakcji budynku na uderzenie rozpędzonego wielotonowego kolosa – wygląda to tak, jakby mucha uderzyła w budynek uruchamiając przy tym detonator. Albo jakby muchy wcale nie było – tylko detonator. Trochę przypomina to scenę z zamachu na Charlie Chebdo - też pokazywaną po wielokroć w TV: terrorysta podchodzi do leżącego policjanta, i strzela, dobijając go. Świat zawył z oburzeniai żądzy zemsty tak w jednym jak i drugim wypadku. Malkontent mógłby co prawda, zwrócić uwagę na brak odrzutu broni przy strzale (kto strzelał, ten wie, że nie da się zniwelować kopnięcia kolby) ale i brak reakcji ciała - a raczej żywego człowieka na uderzenie pocisku. Tego się po prostu nie da zrobić. Zareaguje nawet worek z piaskiem. Chyba że mamy do czynienia ze ślepą amunicją – wtedy nie ma odrzutu i nie ma reakcji ciała. Jest za to – jak na filmie – większy kłąb dymu z lufy. Czyli to samo: fikcja dla gawiedzi. W obu przypadkach. Jako dowód większej dojrzałości tamtego (min. francuskiego) społeczeństwa należy odnotować, że zamieszki owszem wybuchły, ale były skierowane przeciwko rzeczywistym sprawcom, a nie tym, którzy zostali o sprawstwo oskarżeni. Operacja False Flag jak się to mówi, wzięła w łeb.

  Upierdliwi dociekliwcy w przypadku ataku na WTC i Pentagon znaleźli całą masę wątpliwości nieścisłości, wręcz dowodów na to, że wszystko to wygląda na inscenizację, więc zapewne było inscenizacją - nie miejsce, by je tu wymieniać. Dość powiedzieć, że w imię tak rozpętanej międzynarodowej awantury zginęło setki tysięcy niewinnych ludzi, kilka krajów zostało zniszczonych – po prostu wątpliwości nikogo z decydentów nie obchodziły – oni realizowali swoją koncepcję. Decydentów wspierały i do dziś wspierają tabuny wszelkiej maści komentatorów, dziennikarzy, ekspertów zgodnie powtarzających: demokracja została zagrożona, w obronie demokracji będziemy walczyć tak, że choćby i nie został kamień na kamieniu…. Jedynym skutecznym zimnym prysznicem pozostaje niekiedy pytanie, które niweczy pewność siebie tych obrońców demokracji – brzmi ono: a dlaczego upadła trzecia wieża? Upadła, jak to się mówi ni w kij ni w oko, stała sobie, stała po wybuchu i w kilka godzin później wzięła i …jakby usiadła…w pył, jak poprzedniczki. Ktoś powie, że pomyślała ”co tak będę sama, jak jaka głupia, stała - i z odrobiną zazdrości, a może z ulgą dołączyła do koleżanek. Pewnie jednak było inaczej: miała zostać przysypana resztkami dwu wysokich – na wszelki wypadek jednak została też zaminowana – więc nie można jej było zostawić, bo ktoś by te ładunki znalazł – i wtedy zrobiłby się prawdziwy syf…Do tego w żadnym razie, jak mawia Stanisław Michalkiewicz, nie można było dopuścić. Więc nie dopuszczono. Tak na marginesie: jedyny fragment samolotu znaleziono po latach gdzieś w szczelinie między sąsiednimi budynkami. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności miał na sobie wybity numer identyfikacyjny – no co za traf… Trzecia wieża, jako dowód gigantycznej zbrodni i iście szatańskiego spisku musiała zniknąć – więc znikła. I została zamilczana. Do dziś mówi się o zamachu na dwie wieże.

  Smoleńsk, kolejna rocznica. Przy okazji pojawia się książka Rotha, nowe odsłuchy z kokpitu, nowa wersja raportu komisji Macierewicza. O „pracach” różnych gremiów rządowych nie ma sensu mówić, jeżeli zauważymy że są to organy wojskowe, wiele rzeczy stanie się jaśniejsze: w wojsku rozkaz to świętość – jak jest rozkaz kłamać, to będą kłamać, będzie rozkaz „mówić prawdę” to powiedzą. Całej prawdy bez rozkazu „mówić całą prawdę” nie powiedzą. Więc w jakiś szczególny sposób można ich zrozumieć a nawet, o zgrozo, usprawiedliwić.

  Książką Rotha nie ma się co specjalnie zajmować, może poza tym, że pisze on jedynie o współudziale Rosji, ale nasi prawicowi patrioci, zgodnie z obecnie obwiązującą linią, zrozumieli to jako sprawstwo kierownicze Rosji i dalejże dąć w tą trąbę. Teraz w naszym odurniałym do cna kraju wszystkie zło tego świata przypisuje się Rosji i nikt nawet nie dopuszcza myśli, że np. Majdan był z zewnątrz zorganizowaną operacją skierowaną nie w interesie narodu ukraińskiego – ale przeciw temu narodowi. I tak tam jest do dzisiaj. Te same siły działając również przeciw narodowi polskiemu próbują go wmanewrować w wojnę z Rosją – i wszystko wskazuje że im się uda. Zgodnie z tym planem skończy się to wyniszczeniem narodu i polskiego i ukraińskiego. I dokładnie o to chodzi. Kto tego nie rozumie, jest durniem. Kto roi o zbrojeniu nas na wojnę z Rosją – jest zdrajcą. I oby to dotarło do zakutych łbów przed hekatombą – nie jak zawsze dotąd – po.

  Czy ktoś zwrócił uwagę: po ostatniej katastrofie lotniczej czarne skrzynki odczytano po kilku dniach i z grubsza wiadomo co się stało. Z grubsza, bo jest szereg dziwnych kwestii, ale nie chcę zamącać. Dlaczego nic nie wiemy o śledztwie holenderskim dot zestrzelenia nad Ukrainą? o czarnych skrzynkach? o przyczynach i winnych? Czyżby coś było mocno „nie halo”? Pisał o tym na salonie Zygmunt Białas, toście go zrównali z glebą. Ale to tak na marginesie.  Co innego komisja Macierewicza i podobne organy po prawej stronie.

  Wszyscy mający oczy do patrzenia widzieli i/lub czytali: nie znaleziono kokpitu, nie było foteli, nie było bagaży, nie było ani jednego ciała, nie było śladu na ziemi po przyziemieniu, czy raczej uderzeniu… Nie będę wymieniał wszystkich wątpliwości, bo jest ich setki i zostały tu, na salonie wielokrotnie dokładnie wyliczone i opisane a następnie przedyskutowane. Przede wszystkim nie ma śladów po wylocie z Okęcia. Wszystkie te pytania i wątpliwości zostały komisji Macierewicza wielokrotnie przedstawione, były poruszane również w mediach prawicowych. W pracach komisji nie ma po nich śladu. Dalej siedzi towarzystwo wzajemnej adoracji z panem Macierewiczem na czele i pieprzy głodne, choć przy koniaczkach i koreczkach z trotylu serwowanych przez równie dzielnego, co niezależnego red. Gmyza, kawałki o wybuchu, wybuchach, seriach wybuchów. Wygląda to na jakąś obsesję(Freud, jakieś kłopoty z polucją?)), ale mogliby sobie tak dalej badać…w jakimś pokoju bez klamek – gdyby nie ich wpływ na opinię społeczną, na te nieszczęsne , umęczone żony, córki, matki, rodziny ofiar muszące uczestniczyć w tym pożałowania godnym spektaklu. Jedyne pytanie, jakie się nasuwa to: czy są tak ograniczeni umysłowo, że nie są w stanie wyjść poza założoną z góry tezę – czy też są elementem łańcucha dezinformacji, czy podobnie jak MAK, komisja Millera, zespół Laska, Prokuratura Wojskowa, mają siać i podsycać taki zamęt by nikt już się tą sprawą nie miał ochoty interesować. A jeżeli tak, to w czyim interesie?

  Drugi zespół badawczy, to przywoływany ostatnio z atencją przez Bronisława Wildsteina w programie Jana Pospieszalskiego zespół 100 profesorów. Zastrzygłem uszami, bo pomyślałem, że a nuż…ale nie…jak usłyszałem czym się zajmują i jaką hipotezę próbują udowodnić, ziewnąłem szeroko. Udowadniają to samo, zaś prawdopodobnie głównie to, że są wielcy. Szczerze mówiąc, zdziwiłbym się niezmiernie, gdyby w tym gronie powstała jakaś odkrywcza praca. Towarzystwo bardzo nieciekawe, mieszanina rozdętego ego z potwornymi kompleksami podlana oceanem zawiści. W świecie operującym giga i terabajtami nasza rodzima profesura (z nielicznymi wyjątkami) jest na poziomie powiedzmy 60mega - ze skłonnościami do zawieszania się… Ale trzeba Bronisława Wildsteina zrozumieć – któż nie chciałby się na stare lata, po uruchomieniu wspólnie ze środowiskiem Gazety Codziennej zwanej dla niepoznaki i zmylenia tubylców Polską, telewizji, którą ja nazywam TV Judeopolonia, ogrzać się w blasku profesury – choćby i tak dziadowskiej. W programie zabierał głos również redaktor Stankiewicz, którego niezmiernie podziwiam za to, że jak zawsze z kompletnie nieistotnych szczegółów jest w stanie po dłuższym wywodzie wydedukować równie nieistotne wnioski. Mistrz niczego.

  Jako hipotezę roboczą przyjmijmy jednak głupotę i brak kompetencji owych gremiów. Przyjmijmy, że nie są w stanie ogarnąć tych wszystkich szczegółów, detali opisywanych przez społeczność blogerską, przy dłuższych wywodach gubią koncentrację, zaczynają myśleć o żonach, obiadach, nie mogą się skupić. Zrozummy to, okażmy pewną pobłażliwość dla ludzkich słabości. Zadajmy im więc do analizy detal, na który zwrócił niegdyś na swoim blogu uwagę jeden jedyny poseł głównej partii opozycyjnej a więc można ostrożnie założyć, że członkowie komisji Macierewicza wraz ze swoim szefem, jak i zacna profesura są w stanie ogarnąć rzecz swą percepcją. Tu jako ciekawostkę należy odnotować fakt, że nigdy do tej kwestii ów poseł nie wrócił. Czyżby dostał od władz partii kategoryczny zakaz?!

  Panowie eksperci, tu macie odpowiednik trzeciej wieży WTC, waszą trzecią wieżę smoleńską. Zdjęcia obiegły cały świat, wszyscy widzieli. Możecie się tym na poważnie zająć i pójść tym śladem, lub zamilczeć i dalej rżnąć głupa o wybuchach. Wysadzać dowodu nie trzeba, bo już inne czynniki zajęły się zatarciem śladów i umyły wszystko jak się patrzy.

  Na zdjęciach jest odwrócone podwozie samolotu. Widać potężnie ubłocone koła. Pytanie: gdzie i w jakich okolicznościach luksusowy jak na polskie warunki prezydencki samolot taplał się w błocie?

  Czy dotrze wreszcie do waszych zakutych pustych ekspercko-profesorskich łbów, że to nie jest ten samolot?

  I że w związku z tym całą waszą pięcioletnią pożal się Boże, pracę opłacaną z pieniędzy Narodu – czyli Suwerena, waszego przełożonego i pracodawcy - należy o kant d… potłuc?  Czy też nigdy do tego się nie przyznacie i będziecie szli w zaparte wiedząc, że, jak powiedział klasyk, „jest jeszcze jedna tutka”. Tak to niestety wygląda – żeście się zaprzedali i wiecie, że odwrotu nie ma. Jak w „Akwarium” – jedyna droga ucieczki wiedzie przez komin pieca. A jeśli tak, to komu? Kto jest dla was tak silny, że ze strachu przed nim zadrzecie nawet z Rosją?
 • Najważniejsze
  Że wszystko się spaliło i zawaliło. Nawet te potężne filary, na których była osadzona cała konstrukcja wież. I amerykańskim specom udało się mimo wszystko znaleźć paszport podłego Taliba. Chcieć, to móc!!!
 • Złożenie wież WTC w NY
  świadczy o tym - że na Ziemi czarci pomiot może uczynić wszystko ludziom stworzonym przez Boga i pozostanie na tej Ziemi bezkarny.
  W związku z powyższym - nasuwa się takie oto pytanie:
  czy czarci pomiot złożył - jak gdyby nigdy nic - owe wież tylko dla pretekstu rozpętania nowych wojen - czy też złożenie owych wież - to też takie symboliczne oddanie moczu nie tylko na głowy Jankesów ale ludzkości w ogóle - przez dzieci diabła? Może było jeszcze wiele innych powodów?
  Wniosek?
  Problem jest niezwykle poważny - bo za wielką wodą prowokacje czarciego pomiotu są dokonywane z coraz większym rozmachem - wiec może być tak, że w ramach takiej prowokacji zostanie gdzieś odpalona nawet broń "A" lub inna broń masowego rażenia.
 • @Andrzej Tokarski 00:28:12
  Panie Tokarski! Głupoty Pan opowiada! Spyta PanTazeusza czy też Huskiego. Oni są bardzo blisko tych czarcich kręgów, Usrael, to ich najbliższy kumpel, więc z pewnością wiedzą lepiej. A oni twierdzą coś zupełnie przeciwnego niż Pan.
 • @zbig71 07:17:59
  na oba tematy było wiele opracowań ukazujących mistyfikację, ale wszystkie zostały zamilczane - prawda nikogo z ludzi władzy nie interesuje
 • @demonkracja 08:24:36
  ależ proszę Pana - to są nasi najlepsi sojusznicy, razem z nimi budujemy wolność i demokrację - czy sugeruje Pan/Pani, że też jesteśmy już czarcim pomiotem?
 • @zadziwiony 11:01:26
  Pan żartuje? - za nic nie ośmielę się zapytać takich tytanów wiedzy wszelakiej
 • @Andrzej Tokarski 11:07:27
  Jakby taki ludź władzy chciał zainteresować się prawdą, to w najlepszym razie jakieś dziecko przypomniało by sobie, że ów człowiek władzy 30lat temu je molestował. W najlepszym razie. Jakby to nie poskutkowało, to wicie, rozumicie, słabe serce człowiek miał i był zszedł. Albo ,,dostałby,, raka. A ludziom władzy życie miłe.
 • @Andrzej Tokarski 00:28:12
  5*

  Ale tego argumentu nie jestes w stanie obalic.
  Obojetnie, co napiszesz - nie podwazysz tego, ze przeciez wybitny maz stanu i cala towarzyszaca mu elita nie mogla zginac w tak glupi sposob.
  To niedopuszczalne myslec, ze zawinila glupota, brak kompetencji i ulanska fanfaronada. Polak potrafi!
  To byl zamach!
  Sprawcy?
  Tusk i Putin!
  ...........

  Niektorzy tutaj znaja j. niemiecki.
  W temacie 9/11.

  http://www.antikrieg.eu/aktuell/2019_08_08_dasverbrechen.htm

  Pozdrowienia :)
 • @Andrzej Tokarski 11:09:13
  ---------------
  "ależ proszę Pana - to są nasi najlepsi sojusznicy, razem z nimi budujemy wolność i demokrację - czy sugeruje Pan/Pani, że też jesteśmy już czarcim pomiotem?"
  ---------------
  Jesteśmy tym samym w swoim kraju - co Jankesi w swoim - czyli niczym.
 • @demonkracja 12:54:12
  jest drobna różnica - Jankesi nie są w swoim kraju - tam jeszcze wisi w powietrzu roszczenie o mienie bezdziedziczne - dziedziczne zresztą też - ze strony Indian
 • @Andrzej Tokarski 13:23:49
  Dobrze by było , aby tak nasi zaczęli podkręcać Indian. I czarnych, za lata niewolnictwa. Magierowskiego już nie wyślą z interwencją, więc do dzieła.
 • Kiedy George Bush junior odpowie za te zbrodnie?
  Za przemilczanie ostrzeżeń w sprawie zamachu, interesy z rodziną Osamy Bin Ladena, za wywołanie wojny w Iraku i zbrodnie wojenne?
 • Muszę to tu i teraz powiedzieć,
  czuję się teraz świetnie, nie ma nawalanek i dyskutować można w skupieniu na ważnych tematach, czy tak już będzie zawsze, to pytanie do administracji ?
  Jak to niewiele potrzeba, aby ostatnie takie trio było już na zawsze byłe !
 • @zbig71 13:35:48
  nasi są najwyraźniej po złej stronie mocy - Indianom przydałby się jakiś potężny sojusznik - wtedy kto wie...
 • @Romuald Kałwa 13:44:15
  jak miał nie przemilczeć ostrzeżeń o zamachu, do modlitw o który nakłonił dzieci - szukano źródła tej przedziwnej recytowanki - nie ma jej w żadnej książeczce dla dzieci
 • @provincjal 09 13:49:04
  prawda? nie cuchnie już tak źle przetrawionym spirytem...
 • Prawda ukryta w symbolice mularskiej. Z dwuch jedno. Sataniści mężczyznę i kobietę przetworzą na BEZPŁODNEGO TRANZWESTYTĘ.
  .


  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_KEiQGPSEQCwLuA2MMpEnhyMMw5qzqPZb.jpg  https://g6.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/3322000/3322924-pomnik-katynski-w-new-jersey.jpg

  W oddali widać dwie wierze i dwa Feniksy; biały i czarny otczone spalenizną.

  Odrodzenie ze spalonych zgliszczy Jednej UNI EUROP-pejskiej.

  Tworzenie Nowego Światowego Porządku = Jednego Światowego Żądu!  Kolor czerwony, to symbol poświęcania ofiar z krwi.

  http://static.akpool.de/images/cards/1014/10144630.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Autor
  Przepraszam, co ten tytuł znaczy?

  Można go przetłumaczyć?

  Pozdrawiam
 • @Krystyna Trzcińska 15:48:23
  Można tylko wierzyć, że na pierwszym zdjęciu jeszcze stoją jakieś wieże, ale jak wstrząsające jest to zdjęcie:

  Na pierwszym planie strażnicy systemu, w tej chwili już zmilitaryzowana policja, ponoć całkowicie, na całym świecie podlegająca masonerii;
  na drugim planie - pomnik ofiar zbrodni systemu z 1940 roku, ok. 22 tysięcy pomordowanych;
  w tle zbrodnia systemu z 2001 roku, prawie 3 tysiące pomordowanych za jednym zamachem i setki tysięcy w wojnach wywołanych pod pretekstem pierwszego mordu.

  Jedno zdjęcie, a jakże wiele mówiące.
 • Tańczyli przed wieżami WTC???łoł....
  https://www.economist.com/democracy-in-america/2008/04/16/did-israel-benefit-from-the-9/11-attacks

  Pan Netanyahu:
  Zacytowano go, mówiąc: „Czerpiemy korzyści z jednej rzeczy, a mianowicie ataku na Bliźniacze Wieże i Pentagon oraz amerykańskiej walki w Iraku”.

  Dodał, że wydarzenia te „zamieniły amerykańską opinię publiczną na naszą korzyść”.

  https://www.mintpressnews.com/newly-released-fbi-docs-shed-light-on-apparent-mossad-foreknowledge-of-9-11-attacks/258581/
 • @trojanka 17:22:51
  Szczerze i uczciwie.
 • @zbig71 18:11:50
  Is fecit, cui prodest
 • @Andrzej Tokarski
  Salut .5* http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7311&Itemid=100
 • @trojanka 17:22:51
  najpierw rytualne modły, potem rytualny ubój/ofiara, na końcu rytualny taniec dziękczynienia
 • @Repsol 18:58:19
  i z podziękowaniem
 • @Andrzej Tokarski 19:17:26
  Zadałem panu istotne pytanie.

  Nie potrafi pan odpowiedzieć?

  .
 • @Janusz Kamiński 19:20:30
  odpowiedź jest powszechnie dostępna - ale jeżeli panu nie wystarcza - może pan sobie samodzielnie przetłumaczyć - jak chce i pod jaką tezę dopasuje
 • @Lotna "w tej chwili już zmilitaryzowana policja, ponoć całkowicie, na całym świecie podlegająca masonerii"
  .


  http://librainstitute.org/photos/our_mother/images/New_York_911-lightbox.jpg


  https://i.pinimg.com/736x/d7/ff/f3/d7fff33eef0217843181fc85a1343006.jpg  "Dlaczego mnie zastrzeliłeś? Ja czytałem książkę.
  Nowy policjant-wojownik wymknął się spod kontroli"


  "Wzrost oddziałów Policjantów-Wojowników: Militaryzacja Amerykańskich Sił Policyjnych"  "Oddziay SWAT napadają na graczy w pokera i próbują zastrzyma picie nieletnich?

  Wzrasta przytłaczająca siła paramilitarnych sił.

  https://www.salon.com/2013/07/07/%E2%80%9Cwhy_did_you_shoot_me_i_was_reading_a_book_the_new_warrior_cop_is_out_of_control/

  https://media.salon.com/2013/07/rise_warrior_cop.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 20:10:08, Lotna
  zachęcam Panie do nieco innego spojrzenia na kwestię policji - ale zacznę od przykładu: podczas "przemian demokratycznych" w Europie wschodniej w Niemczech wschodnich obywatele wtargnęli do siedziby Stasi i siłą zapobiegli procesowi niszczenia akt. W Polsce takie zdarzenie miało miejsce w Poznaniu - ale Polacy nie zdołali przełamać szyków milicji - więc było nieskuteczne.

  Policja jest od tego, by stanowiła siłowe narzędzie władzy - pilnowała porządku, praworządności, tropiła przestępców w różnych kołnierzykach. W razie potrzeby wspierała władzę siłą. Tak było jest i zapewne będzie.
  Policja nie jest od oceniania władzy, tylko od słuchania jej poleceń. Kwestię odpowiedniego wyboru władzy policja zostawia obywatelom - to obywatele decydują o tym, kto rządzi policją.

  Zatem - jeżeli obywatele dopuszczają, by rządzili, dajmy na to, by pozostać w poetyce dyskusji - masoni - to jednocześnie obywatele godzą się by owi masoni rządzili policją. Więc artykułowanie pretensji do policji, że jest lojalna władzy jest z lekka - trącące paranoją.

  Obywatele mają wszelkie narzędzia, by wybrać taką władzę, jaka jest im potrzebna - mogą nawet w trybie art4 Konstytucji wziąć trzonki od kilofów i pójść wyjaśnić władzy - czyli w istocie swoim pracownikom najemnym - że są z nich dalece niezadowoleni. I wyprowadzić ich za kołnierze i zaprowadzić do aresztu. Pod jednym warunkiem: że będzie to czyn MASOWY. Wtedy uzyska status praworządności.

  Jeżeli ludzie masowo nie są w stanie nie tylko się zebrać w kupę, ale nawet zdefiniować zagrożenia - to są sami sobie winni i do siebie jedynie mogą mieć pretensje

  Paradoksalnie: to właśnie w policji i resortach siłowych takie niezborne społeczeństwo może pokładać ostatnią nadzieję. Tam służą różni ludzie i mają różne poglądy, tak było również w PRL - i w pewnych okolicznościach są w stanie wymusić na władzy takie czy inne zachowania, albo uniemożliwić takie czy inne działania. Mogą uczynić to łatwiej niż ogół obywateli - są wyszkoleni, uzbrojeni, zorganizowani

  Tylko - by ewentualnie wypowiedzieć posłuszeństwo takiej czy innej władzy - zapewne muszą mieć świadomość jednego warunku - że stoi za nimi wola ogółu świadomego społeczeństwa.

  Ale jeżeli mają poczucie, że stoi za nimi stado bezwolnych infantylnych baranów.... czy ktoś chciałby mieć takich sojuszników?

  pozdrawiam Panie
 • @Janusz Kamiński 19:20:30
  Spadaj najlepiej do podkomisji analfabetów . http://podkomisjasmolensk.mon.gov.pl/pl/1_46.html
 • @Repsol 21:43:02
  masz 5* :) - chciał, żeby mu przetłumaczyć - i już ma przetłumaczone... - to właśnie to znaczy
 • @Andrzej Tokarski, Policja sułuży tylko i wyłącznie do zbierania PODATKÓW, ochrony rządu przed podległymi im obywatelami, oraz,
  eliminacji sprzeciwiających się świadomych Obywateli i ostatecznie do

  PACYFIKACJI BUNTUJĄCEGO się SPOŁECZEŃSTWA !!!  Największym wrogiem każdego społeczęńsa, w KAŻDYM PAŃSTWIE, są

  ich WŁĄSNE RZĄDY !!!

  -------------------- Historia każdego narodu i kraju, to POTWIERDZA !!!  http://m.neon24.pl/3af143207ec1ab67891a8d7f67a0f599,14,0.png
  Bogumił Boguchwał
 • @Andrzej Tokarski, - Czy rozumie pan róznicę po między amrykańską MILICJĄ, a Stanową POLICJĄ i POLICJĄ USA (FBI)?
  .  Obowiązki KAŻDEGO Obywatela w Ich Kraju !!!!


  https://m.neon24.pl/686cf1b1f05f72c3c990d87b5a12be6d,14,0.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Andrzej Tokarski "zachęcam... do nieco innego spojrzenia na kwestię policji" -Radzę chwilę zastanowić się nad OSTATNIM zdjęciem
  i komentarzem do niego.


  Wyobraża pan sobie ROZPRAWY SĄDOWE nad KATAMI NARODÓW -

  ZBRODNIAZAMI i szukanie winnych wśród PAŃSTWOWYCH BANDYTÓW?


  http://m.neon24.pl/a2754fe64d877f114593d98259c13557,0,0.png
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 22:32:39
  obawiam, że niezbyt precyzyjnie Pani mnie zrozumiała - policja nie jest podmiotem, lecz przedmiotem, narzędziem społeczeństwa i jego emanacji, czyli władzy
  Jak Pani dostanie od społeczeństwa władzę, to policja i wojsko będzie na Pani usługach
 • @Andrzej Tokarski "Władza korumpuje, a władza absolutna korumpuje absolutnie" John Acton
  .


  Czytał pan Biblię?


  - Kto woli przepisy LUDZKIE od Praw Naturalnych Stwórcy, ten dostanie króla - Sltalina, Hitlera, Bermana, Mao,.................................


  Prawa NIGDY sie NIE ZMIENIAJĄ !!!!!!!!!


  Prawa ręka NIGDY NIE BĘDZIE lewą ręką !!!!!!!


  Natomiast prepisy, dekrety, przywileje sa płynne - zmienne, raz są raz ich niema !  Proszę przeczytać to co napisane jest kolorem żółtym.

  https://m.neon24.pl/a22c1fd2a8d318c2d08ff197f129043f,14,0.png

  Bogumił Boguchwał
 • @Andrzej Tokarski 21:03:00
  “Więc artykułowanie pretensji do policji, że jest lojalna władzy jest z lekka - trącące paranoją.”

  Szanowny pan nie doczytał. Nigdzie nie wyraziłam pretensji, że policja jest lojalna władzy, a stwierdziłam fakt, że chroni system - a to duża róźnica. Przez system rozumiem dzisiejszy system polityczny, nie tylko w USA, ale rozlewający się na cały zachodni świat, skorumpowany, grabieżczym, i zbrodniczy, który nie ma żadnych skrupułów w mordowaniu ludności i wywoływaniu wojen. Jak widać na opisanym przeze mnie obrazku, bo w tym pyle, jaki pozostał z obu wież zginęło niemal 3 tysiące ludzi. System, którego jednym z zarządców jest właśnie masoneria.

  Policja powinna być lojalna w stosunku do przełożonych, ale powinna chronić obywateli i im słuźyć, a nie, jak Pan powiedział „wspierać władzę siłą”. W państwie wolnych obywateli policji tego robić nie wolno, podobnie jak nie wolno występować wojsku przeciwko ludności cywilnej swojego kraju. Owszem, jeśli chuliganeria po meczu zaczyna demolować miasto, policja jak najbardziej powinna zareagować, by ochronić przed szkodą ogół obywateli, ale jeśli obywatele pokojowo protestują przeciwko rządowi, policja nie ma prawa interweniować. Jeśli wojsko i policja walczy z obywatelami - to mamy do czynienia z systemem totalitarnym, a nie z żadną demokracją, czy republiką.

  Policjanci w Kanadzie jeszcze do niedawna nosili na mundurach naszywkę z napisem: „to serve and protect”, co znaczy słuźyć i chronić, natomiast teraz ona gdzieś zniknęła, a coraz częściej można ich zobaczyć umundurowanych jak roboty, uzbrojonych po zęby.
  Policja owszem, powinna ścigać przestępców, ale nie powinna traktować jak przestępców uczciwych obywateli, a to się dzieje na porządku dziennym, podczas gdy chroniony jest przestępczy system władzy. Doskonałym przykładem, jak policja nie powinna postępować - co jest wykładnikiem skorumpowanej władzy, były protesty przeciwko G-20 (bodajże) w Toronto, gdzie zaaresztowano ok.500 osób, pokojowych protestantów ( którzy przyszli całymi rodzinami, bo takie mieli prawo); było to najwiecej aresztowań w historii Kanady.

  Czasy, kiedy można było spodziewać się po policji ludzkich odruchów i wypowiedzenia posłuszeństwa skorumpowanej władzy, dawno minęły, bo teraz w szeregi policji przyjmowane są osiłki, które nie mogą przekroczyć pewnego poziomu inteligencji. Jeśli są inteligentni- nie mogą być policjantami. Oni są od wykonywania rozkazów i od traktowania obywateli jak przestępców. Szkoleni są także w ten sposób, aby się obawiali obywateli.

  Jak chodzi o „wybory” nadzorców policji, to wydaje mi się, że żaden myślący człowiek, który się nie urodził wczoraj, nie powinien mieć złudzeń, że są one przesądzone zanim wyborcy pójdą do urn, a jeśli nawet nie, to druga opcja ma niemal identyczną linię programową, jak pierwsza; różnią się tylko szczegółami, a przede wszystkim retoryką. Zawsze wygrywa system. Z pewnością jest tak, jak chodzi o wybory w skali kraju, bo może tu i ówdzie znajdą się nieskorumpowane okręgi w skali wyborów lokalnych, np. sołtysa.

  Pańską uwagę na temat mojej rzekomej „lekkiej paranoi” puszczę litościwie mimo uszu.

  Pozdrawiam Pana z wzajemnością,
 • @Krystyna Trzcińska 22:32:39
  To ostatnie zdjęcie jest po prostu potworne, jak z najgorszego koszmaru. Przyznam, że takiego przebrania jeszcze nie widziałam.
 • @Lotna 03:07:26
  Szanowna Pani - z tego, że policja posiada w swoich szeregach takie jak na zdjęciach formacje, nie wynika, że składa się ona wyłącznie z takich oddziałów
  Na świecie bardzo popularne są wschodnie sztuki walki, w niektórych krajach nauka obejmuje 90% populacji młodzieży. Z wyłączeniem aikido, którą można przyrównać do takiej reakcji na szarżę nosorożca, że w ostatniej chwili odsuwamy się na bok, a nokautujący cios zadaje najbliższe drzewo, lub skała - pozostałe - w skrócie, bo nie miejsce tu na wykład filozoficzny - uczą umiejętnego zadawania bólu połączonego ze znaczną własną odpornością na ból. Nauka trwa lata i praktycznie nigdy się nie kończy.
  Policja, choć ćwiczy również formy walki bezpośredniej, nie jest w stanie poświęcić na to odpowiednio dużo czasu - więc w starciu np z grupami kibicowskimi, czy wytrenowanymi grupami przestępczymi, ale również masowymi demonstracjami w krajach wschodu - bez takich jak na zdjęciach środków ochrony wrażliwych punktów ciała, byłaby łatwym celem do bicia, rozbrajania. Wytrenowany adept karate, czy taekwondo, nie mówiąc już o sztukach mieszanych, czy np krav-magi - jednym uderzeniem posadziłby takiego funkcjonariusza wijącego się z bólu na bruk. Już nie wspominając o kamieniach, czy kostce brukowej.
  Więc nie można wysłać funkcjonariusza w samych gaciach - bo albo nie pójdzie, albo ze strachu zacznie strzelać i zabijać - albo wróci prosto do szpitala.

  Co do polityki - oczywiście jest ona w tle - tyle, że wiele zależy od społeczeństw. Jeżeli w kraju tak zagrożonym jak nasz nie ma świadomości i umiejętności rozpoznania wroga, nie ma woli, by pokazać swoją siłę np w kilkumilionowym marszu Niepodległości, nie ma woli, by na spotkaniach z przedstawicielami PISu masowo i w sposób zorganizowany żądać wyjaśnień dot relacji polsko żydowskich, wraz z przyjęciem odpowiednich aktów prawnych, żądać ustąpienia polityków zachowujących się jak zdrajcy stanu - to do kogo pretensje? do policji? do wojska? Bo usprawiedliwi własne lenistwo?

  Uwaga o paranoi była sformułowana ogólnie, dotyczyła pewnego sposobu myślenia, więc dalibóg, nie wiem dlaczego została odebrana przez Panią personalnie...

  Konkludując: świat realny nie jest czarno-biały - tworzenie podziału na skończony nieskalany ideał do afirmacji - i całą resztę do piekła - prowadzi do nikąd. Jak zwykle na polskiej prawicy, gdzie dwudziestu wodzów zakłada dwadzieścia pięć zaciekle zwalczających się partyjek, a potem płaczą, że w sumie dostali jeden procent - i szukają między sobą zdrajców - zamiast zacząć myśleć

  pozdrawiam Panią niemniej serdecznie
 • @Lotna, "To zdjęcie jest potworne, jak z... koszmaru". Niestety, ale tak najczęściej wygląda Prawda.
  .


  Prawdę zawsze ukrywają tylko, wszelkiej maści i howu OSZUŚCI, tzn.

  ZŁO-DZIEJE tacy jak:,


  politycy, adwokaci, policjanci, sędziowie (KRYMINALNY WYMIAR NIE-SPRAWIEDLIWOŚCI),

  lek-arze ------ (każ(rz)ący brać "leki" - chemię),


  profes-orowie (przepowiadacze), eXperci, autory-tety - (NAUCZY-CIELE)


  DZIENNI-KARZE, (co-dzienni kaci)


  i oczywiście, WSZYSTKIEJ maści i howu KAP-ŁANI !!!  Oszuści powiedzą prawdę powiedzą tylko w tedy, jesli jest ona niezbędna do sukcesu ich OSZUSTWA, albo używają prwady tylko po to, aby się uwiarygodnić !!!

  I są to najczęściej tylko PÓŁ-prawdy, które są bardziej zdradliwe i niebezpieczne niż 100% kłamstwa !!!


  Oczywiście oszuści powiedzą prawdę przez pomyłkę, ale to może przydażyc się kłamczuchom domowym, podwórkowym i ulicznym.


  Wielcy kłamcy - Oszuści ZAWODOWI (opłacani przez obywateli), takich pomyłek nie czynią !!!

  - Chyba, że taka "wpadka" została wcześniej zaplanowana, starannie przemyślana, wychoreografowana i wypraktykowana !!!


  Efekt i rezultat tych "wpadek" musi być przewidywalny i pewny !!!  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna, W Policji na wysokich stanowiskach są inteligentni PSYCHOPACI, a na niższych są PSYCHOPACI-NIEUDACZNICY, którzy są
  pozbawieni pozytywnych ambicji i oczywiście ludzkiego honoru.
  Wszyscy oni są PAZERNYMI BEZ SUMIENIA POŻYTECZNYMI IDIOTAMI !  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31