Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2627 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

PIS na krawędzi czarnej d...dziury

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

historia uczy nas tego, że niczego się z niej nie potrafimy nauczyć

 

PIS na krawędzi czarnej d...dziury

 

I to się, proszę Państwa nazywa:: nie mieć z kim przegrać. Pan Kaczyński i spółka tak byli pewni wygrania pełni władzy i zielonego światła dla budowy Republiki Przyjaciół POLIN – że jedynie zabezpieczali się jak mogli przed Konfederacją. Tak bardzo się zabezpieczali, łamiąc przy tym prawo i obyczaje, że po pierwsze zwrócili na Konfederację uwagę – na tyle, że nie pomógł hejt, przemilczanie nawet w sondażach, nie mówiąc już o udziale w debatach – a nawet, o czym coraz głośniej, cuda nad niektórymi urnami – że Konfederaci weszli do Sejmu i niewykluczone, że nie pójdą na układy, mogą nie brać jeńców.

 

Mało, że konfederacja weszła, to pompowana przez PIS jako alernatywa do Platformy, Lewica również, a nawet bardziej zaistniała na powrót na scenie politycznej – ale nie ma co tu liczyć na jej wdzięczność. Na pewno będzie w ostrej kontrze do PISu. Podobnie jak najpewniej PSL z peeselowcem Kukizem (Kukiz? Aaa, to ten z peezelu?). Więc powstał front oporu w sejmie, a większość mikra.

 

Jakby tego było mało, przerżnięta została bitwa o Senat – co prawda trwają już prace nad ukałużeniem co poniektórych senatorów, ale wobec narastającej z różnych, często zresztą wykluczających się, przyczyn, niechęci do PISu i jakichkolwiek z nim komityw, widoki na to są marne. Jako przykład sprzeczności sumujących się w ostatecznym rozrachunku można wskazać kwestię relacji pisowsko-żydowskich: jedni zarzucają PISowi antysemityzm czasem łączony z rasizmem i faszyzmem – inni zaś, ci trzeźwiejsi na rozumie – zarzucają skrajny, nieprzytomny, mający wręcz cechy wskazujące na działalność agenturalną ocierającą się o zdradę dyplomatyczną, a może wprost zdradę – służalczy filosemityzm, do tego połączony z analogicznym stosunkiem do USA. Ale w kategorii zdolności koalicyjnej czy choćby do chwilowych sojuszy, te sprzeczne nurty się sumują. Więc mikreńka większość jest, ale nic więcej.

 

Jakby jeszcze i tego było mało, pojawił się ferment w Platformie, efekt przegranych wyraźnie i bezdyskusyjnie wyborów. A ubocznym skutkiem tego fermentu jest poszukiwanie tam kandydata na prezydenta, mogącego skutecznie zmierzyć się z ob. Dudą – cośmy go sobie nieopatrznie wybrali jakiś czas temu. Biorąc zaś pod uwagę, że poza jedynie całkowicie niewładnymi umysłowo zaślepionymi PISowcami, akcje pana Dudy lecą na łeb na szyję – i nie pomagają ani zdjęcia z Trumpem, ani dyrdymały, jakie rzeczony Duda wygłasza gdzie bądź i przed kim bądź. Staje się dość oczywiste, że wobec słabnącej pozycji Dudy połączonej z narastającym – mimo gigantycznego przekupstwa obywateli ich własnymi pieniędzmi – sceptycyzmem, a może i zniechęceniem rządami Dobrej Zmiany – spotęgowanej tyleż niejasnymi, co nieustannymi układami ze środowiskami żydowskimi – bardzo łatwo może się okazać, że w nadchodzących wyborach prezydenckich pan Duda przegra z kretesem na rzecz np. powracającego Tuska, a może np. wybijającego się na samodzielność i coraz mniej skłonnego do ustępowania Kaczyńskiemu – Ziobry. Ziobry, który w ciągu pozostającego roku może przejść jeszcze długą o nieznanym kierunku drogę polityczną.

 

Tak więc, obok słabej pozycji w Sejmie utraconego Senatu, rysuje się perspektywa utracenia stanowiska Głowy Państwa i dostępu do długopisu.

 

A jakby jeszcze i tego wszystkiego było mało, wyobraźmy sobie, że w obliczu ruchów wewnętrznych w PISie, nastąpi ruch odśrodkowy. Że ci PISowcy, którzy choć pozostawali w strukturach, nie zgadzali się np. z obrazem i perspektywami relacji polsko-żydowskich i polsko-amerykańsko-żydowskich, postanowią o ratowaniu resztek swoich twarzy – i wypowiedzą posłuszeństwo panu Kaczyńskiemu. Bo trzeba to jasno powiedzieć: teraz już jest się gdzie ewakuować – nie upodlając się – jak peezelowiec Kukiz – do reszty.

 

Przecież teraz możliwy jest również ruch odwrotny od przewidywanego: nie z Konfederacji do PISu – tylko – z PISu do Konfederacji, jak wyżej wzmiankowałem – w poszukiwaniu resztek utraconej godności. Wystarczy, że pierwszy się odważy, da przykład…

 

Tak więc, jak Państwo widzicie, przejechanie ciężarnej zakonnicy na pasach po pijaku, nie jest przypisane do jednej opcji politycznej, zaś perspektywa, że nie ma z kim przegrać, o ile się tylko choćby w myślach pojawi, niezmiennie powinna być czerwoną lampką ostrzegawczą połączoną z donośną syreną. A te sygnały PIS, zaślepiony pychą, zlekceważył – kto wie, czy nie nasze szczęście.

 

Zatem PIS, zanim się obejrzał, znalazł się nad krawędzią czarnej otchłani – a my, dzięki temu, wręcz przeciwnie – przed jeszcze jedną szansą.

 

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Będzie się działo
  Walki pod dywanem w zjednoczonej prawicy już się ponoć zaczęły, Winnicki twierdzi, że PiS jest już skończony. Konfederacja też rozważa podział, co byłoby głupotą z ich strony, ale nic nie wiadomo, co się może wydarzyć z udziałem Korwina.

  No cóż, dla nas pojawiło się jednak światełko w tunelu, bo najważniejsze, że PiS nie zdobył większości konstytucyjnej i nie przerobi bez przeszkód konstytucji Rzeczpospolitej na konstytucję Polinu.
 • @Lotna 13:34:24
  Korwina przy pierwszej okazji powinni się pozbyć, zanim on ich utopi. Facet zawsze plótł trzy po trzy, czasem trafiając, częściej chybiając, a teraz na stare lata jest niesterowalnyjak Wałęsa. Tuż przed wyborami był zaproszony do Polsat News - na całe szczęście ktoś w Konfederacji pomyślał - i poszedł Winnicki i rozjechał Rymanowskiego. Gdyby poszedł Korwin - byłoby po balu i 4,7%.

  Ciekawi mnie totalna panika mediów przed Braunem - jego nie tylko nie zapraszają, ale w zasadzie nie wymieniają jego nazwiska - a to jest gość, który każdą babę przegada, poradzi sobie i z Gozdyrą i Stokrotką, o dziennikarskich chłopaczkach w rurkach nie wspominając. Ostatnio dość dawno widziałem go w Tv Republika (zwaną przeze mnie Tv Judeopolonia) jak znęcał się i pastwił nad Gromadzkim

  Więc czekam na Brauna w TV
 • @
  Odbieram takie teksty jako ujawnienie 3 warstwy "śpiochów".

  Jak pisałem wcześniej: będzie akcja nastawiona na to, że PiS ma tak dużą przewagę, że wygra z palcem w ....

  I widać jakie miało to przesłanie - okazało się, że PiS wygrał, ale tylko o włos. Wystarczyło trochę popuścić cugli. A wejście w jakikolwiek układ - w zasadzie jedynie z Konfederacją, to różne przepychanki.
  Dlatego - może i dobrze, że z małą przewagą, ale bardzo dobrze, że jednak PiS wygrał i może dokończy reformy. Zwłaszcza sądownictwo, ale media, uczelnie, "artyści i celebryci".

  W następnym rozdaniu - to będzie już zupełnie inny układ i wtedy zobaczymy jak osadzi się Konfederacja. PO - rozpad. Wzmocnienie SLD, jakaś tam frakcja lewacka.
  Może partia chłopska by była, tyle, ze teraz chłopów nie ma, to na kim ma ten dwojga nazwisk się opierać?
 • @ Autor - 5*
  "historia uczy nas tego, że niczego się z niej nie potrafimy nauczyć"

  Czyli jest tak, jak pisał J.Kochanowski w "Pieśni o spustoszeniu Podola" (1575r. !):
  "Nową przypowieść Polak sobie kupi,

  Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

  Warto jednak zastanowić się, dlaczego tak się dzieje, czego jest to rezultat.
  __________________________________

  Obserwacja politycznych scen państw Zachodu, w tym oczywiście także i IIIRP, wskazuje na istnienie w łonie realnie rządzącego w nich Żydostwa podziału na dwie konkurujące o władzę frakcje. Umownie można nazwać te frakcje Żydostwem anglosaskim i Żydostwem europejskim. Oczywiście w USA Żydostwu anglosaskiemu odpowiada żydowska frakcja dążąca do globalnego konfliktu, a Żydostwu europejskiemu, frakcja przeciwna wojnie, opowiadająca się za swego rodzaju izolacjonizmem i rezygnacją z $USA jako światowej waluty.
  Wszelkie "wypadki przy pracy", czyli pojawienie się na scenie politycznej podmiotów bez żydowskiej koncesji (obojętnie, której żydowskiej frakcji) wcześniej lub później kończy się dla nich eliminacją - np. grecki Złoty Świt, którego przywódcy zostali aresztowani i zamordowani i partia zniknęła z parlamentu, w IIIRP - Samoobrona, itd. Podobnie dzieje się w USA, w których niezależnego kandydata bez żydowskiej koncesji, L. LaRouche'a aresztowano w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej na podstawie bzdurnych zarzutów o knowanie - planowanie przestępstwa podatkowego i na kilka lat osadzono w więzieniu, nie wyliczając innych wobec niego represji. Aktualnie w USA przygotowywany jest proces impeachmentu wobec D.Trumpa, reprezentanta żydowskiej frakcji umiarkowanej.
  W IIIRP współczesnym odpowiednikiem podziału na te dwie frakcje polityczne są PO (żydostwo europejskie) i PiS (żydostwo anglosaskie).
  Zwycięstwo jednej lub drugiej frakcji z całą pewnością nie zależy od wyborców.

  "Przecież teraz możliwy jest również ruch odwrotny od przewidywanego: nie z Konfederacji do PISu – tylko – z PISu do Konfederacji, jak wyżej wzmiankowałem – w poszukiwaniu resztek utraconej godności."

  Moim zdaniem ruch z PiS do Konfederacji nie jest możliwy. A już na pewno nie może on mieć nic wspólnego z jakąkolwiek godnością. "Godność" - to coś, czego w polityce nie było, nie ma i nie będzie.
  Warto także postawić sobie pytanie, czy możliwa byłaby "antysemicka" manifestacja Konfederacji przeciw 447 bez udzielenia na nią zezwolenia przez reżimowe ośrodki władzy - władzy należącej faktycznie do żydowskich frakcji (obydwu frakcji) w IIIRP? Poza tym narodowy trzon Konfederacji ma dobre stosunki z ambasadą USA i z amerykańską administracją (ambasada USA organizowała szkolenia dla tych narodowców, których siedziba znajdowała się vis a vis ambasady USA).
  __________________________

  "historia uczy nas tego, że niczego się z niej nie potrafimy nauczyć"

  Nie jest tak źle - od każdej zasady istnieją wyjątki. Problem jednak w tym, że o tych wyjątkach nie dowiemy się z powszechnych żydowskich mediów.

  WPS - 10 lat temu:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=140&v=zzjAJcC5Yaw
  https://www.youtube.com/watch?v=XBqhqd0XOqs
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:55:49
  warto pamiętać, że PIS i PO to w istocie antagoniści pozorni - wszak mówi przysłowie: unikaj popisu jak syfilisu - a przysłowia nie bez przyczyny mądrością Narodu.

  Wieszczyłem już i nadal nie wykluczałbym koalicji - po pewnych przegrupowaniach - PIS-PO - bo taki układ, przy odłożeniu na chwilę walki lewicujących żydów od Sorosa z tymi konserwatywnymi od Trumpa, Bibiego i ChL. - utrwali przejęcie zarządu nad Polska. Potem dokończą spór, ale w tym czasie POLIN stanie się faktem

  PSL pójdzie za korzyściami, Lewica przytuli się do władzy - w powyższej opcji. Za Konfedeację głowy nie położę, ale jakieś pozytywne notowania są - zresztą, bądźmy szczerzy, możemy grać taką kartą jaką dostaliśmy. A lepszej nie ma.

  Gdzieś tam w tle trzeba pamiętać, że przejęcie władzy nad polskimi bogactwami naturalnymi - patrz wcześniejsze teksty - w zasadzie kończy grę - zostaniemy jedynie na prawach robotników najemnych
 • @Rzeczpospolita 14:15:22
  zobaczymy, tak, czy owak - jeszcze lecimy, choć tuż nad ziemią
 • @Andrzej Tokarski 15:21:24
  "perspektywami relacji polsko-żydowskich i polsko-amerykańsko-żydowskich, postanowią o ratowaniu resztek swoich twarzy – i wypowiedzą posłuszeństwo panu Kaczyńskiemu.
  "
  A gdzie te sieroty pójdą ? do PO to jeszcze bardziej żydowska wydmuszka..do SLD tych bezbożników ? do Konfederacji do neoliberałów ? a może do PSL czyli obrotowej dziwki w sejmie ..

  "lewica będzie ostro atakować PIS"
  będzie albo i nie będzie .. z PIS ma wiele wspólnego na płaszczyźnie programów socjalnych do zarówno fundament polityki PIS jak i lewicy...

  Jednym słowem krakanie, zaklinanie rzeczywistości, neoliberalne modlitwy...
 • @Oscar 15:32:22
  Szanowny Pan czytał, ale nie przeczytał...zbyt dokładnie
 • @zdecydowany 15:34:03
  jakiś kolejny genialny samorodek się ujawnił - przeczuwam nieodległego bana
 • @zdecydowany 15:53:14
  pozdrów czarną dziurę, tłumoku!
 • @zdecydowany 15:53:14
  Lepiej wyjdzie ci oglądanie meczów niż staranie się zrozumieć politykę. Prezes nie ma świetlanych myśli. Jego koalicjanci zdobyli tyle głosów że mogą stawiać warunki. Ziobro już zapomniał jak się kajał przed prezesem żeby nie wylecieć z polityki (a może dlatego że nie zapomniał upokorzenia tym bardziej będzie się stawiał). Po twarzy Gowina też widać że wiele spraw w tej koalicji wręcz go zawstydza, szczególnie jak musi kryć jakieś niejasne sprawki kolegów z PiS. Kaczyński idzie do szpitala i będzie mu trudno osobiście pilnować żeby się nie pogryźli. Tak że nie dziw się że niektórzy uważają że PiS jest w czarnej dziurze. Zresztą w PO podobnie rzucą się sobie do gardeł, i dobrze, czas oczyścić atmosferę. SLD jak nie posunie Wiosny też nie może liczyć na jakieś zawrotne sukcesy. Polacy są konserwatywni mimo tego co mówią na głos. Największym wygranym jest konfederacja, oni osiągnęli mimo wszystko najwięcej. Jeżeli tego nie roztrwonią mogą wyrosnąć na 2 - 3 siłę w Polsce.
 • @marek500 16:53:42
  Kolega lokale pomylił, ale już dostał informację, gdzie szukać właściwego dla siebie miejsca.
 • @Andrzej Tokarski 13:50:56
  grzegorz pytany o bieżącą sprawę zaczyna od 1410 r NAWET JAHIRA WYMIĘKNIE-GADAM WAM.
 • @marek500 16:53:42
  I jeszcze jedno, o ile dobrze zauważyłem, jakiś pomór w PiS padł na sympatyków ojca dyrektora. Cicha wojna czy co ? W mediach też cisza jak by się Toruń zapadł pod ziemię.
 • @Zawisza Niebieski 17:14:05
  saluuun na poziomie koniecznie musi mieć takie drzwi dwuskrzydłowe wychylne w obie strony - a za nimi rynsztok
 • @Andrzej Tokarski
  Salut 5*
 • No i z czego się autor cieszy?
  Przecież przegrana PiSu, bez względu na jego wady, oznacza klincz i stratę kolejnych lat NASZEGO życia.

  Nie ma też co liczyć na mądrość narodu, skoro jego połowa głosuje na tych, co mają same wady.

  Cywilizacja się cofnęła, i będzie cofać aż do kolejnej wojny lub kataklizmu.
 • @lolo 17:30:26
  Dobrze gadasz. :))
 • @Lotna 13:34:24
  Ja bym nie zamienił Kaczyńskiego na Winnickiego.
 • @Andrzej Tokarski 13:50:56
  Może i Braun każdego przegada, ale czy mówi coś rozsądnie?
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:55:49
  a jakim cudem PiS da radę sędziom?

  Naród polski ma to do siebie, że argumenty, czy dobro państwa, nie mają żadnego znaczenia. Ważne jest to, kto z kim trzyma.

  Być może PiS powinien proponować wszystko na opak i pozwalać, aby go przegłosowali. Żart, ale zbytnio nie odbiega od tego, co się w narodzie i sejmie dzieje.
 • @interesariusz z PL 17:37:46
  nie zawsze - a nawet dość rzadko - nadążam za biegiem myśli Szanownego - PIS nie przegrał tylko jest w klinczu, co z uwagi na zaawansowane plany budowy POLIN po wyborach w wypadku ich wygrania - jest dla nas korzystne, bo pozwala na refleksję i przegrupowanie sił - choć nie mam pewności, czy owa refleksja - nastąpi, raczej wątpię

  Pośrednio wynikająca z Pańskiego komentarza teza, że gdyby PIS wybory łącznie z senatem wygrał, to nie oznaczałoby to straty kolejnych lat naszego życia, wydaje się tyleż zaskakująco optymistyczna - co, w świetle tego czego dowiedzieliśmy się przez ostatnie cztery lata - nieuprawniona, nierealistyczna
 • @Andrzej Tokarski 17:48:56
  Pańska ocena przypomina mi ocenę obserwatora gry w pokera, który nie widząc kart wyrokuje, kto wygra.

  Skoro PiS, a nie MY, jest zdaniem Szanownego w klinczu, to przegrał. To tak, jakby Szanowny został umieszczony w kaftanie bezpieczeństwa.

  Obawy o zmianę konstytucji nie do końca są uzasadnione. Zresztą, moim zdaniem zmiana konstytucji oznacza zmianę państwa na takie, w którym konstytucja w zasadzie nie obowiązuje, bo można ją zmienić.

  Jeśli chodzi o Polin, to proszę pamiętać że w Polityce żadne umowy są jeno dla pozoru.

  PiS oznaczam wieloznacznie, podwyższanie emerytur o równą kwotę, a nie procentowe, uważam za dobry kierunek. Szybkie podwyższanie pensji bez jednoczesnego szybkiego wzrostu emerytur za program eutanazji emerytów.

  Ale mimo wszystko propozycje PiSu są lepsze niż reszty tej zgrai polityków.
 • @interesariusz z PL 17:57:10
  "Ale mimo wszystko propozycje PiSu są lepsze niż reszty tej zgrai polityków." -

  ależ tak, i dlatego długo tego prowadzenia polityki broniłem - do czasu aż jasne stało się, że jest to narzędzie mydlenia oczu dla przeprowadzenia operacji POLIN - a w tych sprawach i wobec tych partnerów deklaracje PISu i Morawieckiego są bezdyskusyjnie wiążące. Dlatego tak ważne było jakoś ich sklinczować, by dać sobie czas, by nie dokonali aktów prawnych i w ich efekcie czynności materialnych niemożliwych do podważenia.

  Akceptuję i popieram różne podwyżki i dodatki, bo napędzają one popyt wewnętrzny i są źródłem wpływów podatkowych - ale tylko dopóki są celem samym w sobie, przywracają normalną na całym świecie, a u nas od lat postawioną na głowie, strukturę płac i dochodów -

  - ale w momencie, gdy zaczyna być jasne, że jest to jedynie narzędzie do kupienia głosów, a następnie przewalenia całego narodu - uważam za słuszne protestować - na przykład pisząc
 • @Repsol 17:35:23
  i z podziękowaniem
 • @Andrzej Tokarski 18:09:20
  100/100 Ave .
 • "PIS na krawędzi czarnej d...dziury"
  -----------------
  Nie sądzę aby PiS już teraz był w czarnej dziurze - chociaż kiedyś będzie.
  To nie taka czy inna konfiguracja w parlamencie - wynikająca z wyniku wyborów - jest istotna. Istotna jest wola i interes zawiadujących tzw. demonkraturą.
  Wniosek?
  Jak trzeba będzie - to i Borusewiczowi jego oficer prowadzący każe przejść do PiS-u - bo nikt nie będzie się przejmować - jak taki numer przyjmą sieroty po Polsce.
 • ------
  bardzo łatwo może się okazać, że w nadchodzących wyborach prezydenckich pan Duda przegra z kretesem na rzecz np. powracającego Tuska..............................
  Tusek zablował podobno kandydaturę KIDAWY na majowe,jest też zlecenie na GRZEGORZA dyrektywa ubić.
 • @demonkracja 18:53:47
  nie w czarnej dziurze, tylko na krawędzi - to jednak robi pewną różnicę...
 • @lolo 19:28:24
  no jakże to tak UBIĆ GRZEGORZA - to się nie godzi, nie po chrześcijańsku jest UBIJANIE GRZEGORZA..
 • Sytuacja się wyklaruje za chwilę.
  Do sejmu dostało się wielu posłów w sztucznych koalicjach (KO, PSL+Kukiz, Lewica, Prawica, konfederacja).
  To były tylko taktyczne sojusze... chodziło o koryto.
  Teraz kiedy już koryto jest to koalicje wyborcze nikomu nie są potrzebne.
  Teraz sejm się skonfiguruje pod inne aktualne potrzeby...
  Te potrzeby to stołki, stanowiska, rady nadzorcze dla szwagrów..
  Tu karty rozdaje PIS jako wygrany w wyborach.
  Wszystkie "kurwy" z sejmu pójdą do PIS o ile PIS zechce im płacić za usługi... a PIS ma czym płacić.. o ile będzie ich potrzebował.
  Jest też troszkę zbieżności programowej PIS i opozycji" np w zakresie polityki socjalne (PIS i SLD maja podobne poglądy).

  Do PIS nie przyłączą się tylko zoologiczni Neoliberałowie... czyli PO, Konfederacja...Kukiz...
  natomiast PSL i "lewica" będą współpracować... jedni w trybie "dziwka" a drudzy programowo.
  Podsumowując PIS może liczyć na współpracę ok 20-30 szabel z wielobarwnej opozycji... .
  Podobny proces będzie zachodził w Senacie.

  Jest jeden problem ... głównym hamulcowym zmian w Polsce jest "nadzwyczajna kasta" oni już udowodnili że prawo dla nich to narzędzie uprawiania polityki. Tę twierdzę talmudycznego prawa (w Talmudzie prawo służy interesom żydowskim) trzeba koniecznie zlikwidować.
  I martwi mnie to ze pewnie lewica tego nie poprzez...a szkoda.
  Podobnie ze zmianami w konstytucji.

  Bez likwidacji "Twierdzy talmudycznego prawa" poważnych reform w Polsce nie może być...bo talmudyści wydadzą odpowiednie polityczne wyroki blokujące takie zmiany.
  Tak to działa w USA gdzie sędzia uwala na zlecenie polityczne jakieś ważne reformy..albo zasądza gigantyczne odszkodowania za iluzoryczne krzywdy...
 • Waszczykowski Duda i Caputowicz ! to im PIS zawdzięcza wyniki !!!
  Owszem obywatel przekupieni 500+ itp poszli karnie za pisem ! ale to nie wystarczyło by wygrać zdecydowanie ! bo polityka zagraniczna tych wyżej wymienionych panów skutecznie odstrasza Polaków od PIS-u !

  Polityka zagraniczna PIS-u to jedno pasmo upokorzeń ! upokarzaliście Polskę ! upokarzaliście Polaków !

  Panie Duda ! za pana antypolską politykę [ ukraina - 2mld na okupacyjne wojak w Polsce -brak reakcji na 447 ] CAŁKOWICIE KOMPROMITUJE PANA !!! na mój głos nie licz pan !!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! przyjazna wszystkim sąsiadom !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 08:16:51
  Nic nie jest teraz proste i łatwe...
  Jak nie Duda czy ktoś wspierający PIS to z automatu neoliberał..
  A jak neoliberał to mamy zagwarantowane zablokowanie reform socjalnych PIS (tak jak kiedyś liberał Kwaśniewski zablokował reformy Millera).
  Czy Polsce potrzebny jest paraliż ?
  a czy neoliberał z automatu będzie prowadził inną politykę zagraniczną ? tak będzie to polityka UE nie Polska... a relacje z USA będą takie jakich sobie życzy UE. Czy po nadzorem UE uda się zmienić "nadzwyczajną kastę" na zwykłych urzędników na etatach sędziowskich ? Nie uda się...chyba że UE się zmieni...tego jeszcze nie wiemy bo wybory były niedawno a UE się na nowo konfiguruje.

  Nic nie jest teraz proste i łatwe...
  Przemyślenia muszą być głębsze i bardziej dalekowzroczne.

  Moim zdaniem nie można dopuścić do władzy żadnego neoliberała na wszystkich stołkach władzy państwowej. To systemowe pasożyty.
 • @Andrzej Tokarski 15:19:39
  Pamiętać należy, że PIS - PO wszelkie zło!
  PiS będzie rządził może dwa lata a może jeszcze i osiem. Pamiętać należy, że w ostatecznosci ,,żond" mogą stworzyc POPIS i zmienić konstytucje jak chcą, jeżeli dostaną od swoich mocodawców takie polecenie natychmiast się połączą w jedną całosć i będą w sejmie mieli 300 szabel a w senacie 95 oraz swojego rezydenta np; Thuska. (może byc Juda - Duda co za różnica).
  Taki scenariusz może byc zrealizowany, gdy np; opcja narodowa ta autentyczna zyska większosć sondażową z opcją np; pezelewską, to wtedy mocodawcy z usraela natychmiast nakażą swoim podwładnym robić większosć parlamentarną w oparciu o scenariusz WjWajEs-u.
  Przed takim scenariuszem (zyskania większości LP - Sam) ostrzegał już J. Kaczynski w 2005 roku w fundacji syjoniistycznej ,,Batory".
  Przecież już w 2005 roku miał powstać wielki układ POPIS, ale te drogi pokrzyżował im wejście do sejmu LPR i Samoobrony, wtedy koalicja POPIS była by rozjechana przez LPR i Samoobrone i możliwe ich rządy, a wtedy nastapiły by prawdziwe rozliczenia polityki Balcerowicza i szpiegów syjinistow i wtedy ani PIS ani PO nie istniały by.
  Dlatego trzeba było rozjechać LPR i Samoobronę, jednych przekupić (konia) drugich oskarżyc o seksafery i wyeliminować z polityki.
  Podobnie może dziać się i teraz jeżeli nie zrozumieją tego narodowcy, a mianowicie jak niebezpieczny jest przybłęda Kaczynski wspierany przez rodaków J. Danielsa.
 • @Wrzodak Z. 09:47:52
  dokładnie o tym scenariuszu wyżej pisałem - przytoczę, bo może nie zauważyłeś:

  "warto pamiętać, że PIS i PO to w istocie antagoniści pozorni - wszak mówi przysłowie: unikaj popisu jak syfilisu - a przysłowia nie bez przyczyny mądrością Narodu.

  Wieszczyłem już i nadal nie wykluczałbym koalicji - po pewnych przegrupowaniach - PIS-PO - bo taki układ, przy odłożeniu na chwilę walki lewicujących żydów od Sorosa z tymi konserwatywnymi od Trumpa, Bibiego i ChL. - utrwali przejęcie zarządu nad Polska. Potem dokończą spór, ale w tym czasie POLIN stanie się faktem

  PSL pójdzie za korzyściami, Lewica przytuli się do władzy - w powyższej opcji. Za Konfedeację głowy nie położę, ale jakieś pozytywne notowania są - zresztą, bądźmy szczerzy, możemy grać taką kartą jaką dostaliśmy. A lepszej nie ma.

  Gdzieś tam w tle trzeba pamiętać, że przejęcie władzy nad polskimi bogactwami naturalnymi - patrz wcześniejsze teksty - w zasadzie kończy grę - zostaniemy jedynie na prawach robotników najemnych"
 • @Oscar 08:11:08
  Jest też troszkę zbieżności programowej PIS i opozycji" np w zakresie polityki socjalne (PIS i SLD maja podobne poglądy).............
  Zauważ,że SODOMICI BYLI NIEUSTANNIE POMPOWANI W MEDIACH przez pisowską tvp ,niby tam sie podśmiechiwali z pedziów ale to skutecznie odebrało BARDZO DUŻO GŁOSÓW PO-KO.
 • @Wrzodak Z. 09:47:52
  Tak... Pana to najprawdopodobniej próbowali wyeliminować atakiem bakteriologicznym agenci Mossadu,CiA itd. ... z POPiS,SLD,PSL,MN. przed wyborami w 2007 r.?

  Młody,wysportowany poseł i... trach... zakażenie niebezpieczną bakterią w Sejmie...uff. Prawie rok leczenia,szpital... uff.

  Kaczyński to wtedy gadał o "naszej wojnie w Iraku" 2003 r.; ruskich agentach m.in. o Panu,o.T.Rydzyku... hahaha.

  R
 • Do @Oscar 08:48:03
  Pełna zgoda panie Oscar by nie dopuścić liberałów !!! ale PIS ma jescze panią premier Beatę Szydło ! ona jest znakomitym kandydatem w dzisiejszej Polsce !

  Jak PIS pójdzie z ukraińsko-żydowskim Dudą to z całą stanowczością poprę Kosiniaka Kamysza !!!! mówię to bardzo poważnie !!! lepszy będzie Kosiniak Kamysz niż Duda obłuda co to chce wojska okupacyjne do Polski ściągnąć i jeszcze obywatele mają za to płacić 2 mld zł rocznie

  Duda Andrzej JEST SKOMPROMITOWANY w Polsce !!! niech na Ukrainie stara się o stanowisko prezydenta !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Andrzej Tokarski 10:05:18
  Dzięki za uzupełnienie
 • @Seth 10:43:32
  Proszę nie wcinać się w dyskusję, gdy poruszany jest poważny temat dotyczący przyszłości Nas Polaków.
 • Adrian określił termin pierwszego posiedzenia Sejmu
  (ustawowo max do 30 dni od daty wyborów) na 12 listopada. Zaproponował też dwie leciwe damy z KO na marszałków - seniorów.
  Korwina nie -(:
  https://dzienniknarodowy.pl/prezydent-zadecydowal-kto-bedzie-marszalkami-seniorami-sejmu-senatu-pierwsze-posiedzenie-sejmu-dzien-po/
 • @wercia 12:48:23
  król Duduś I ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031