Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2627 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Redaktorze Michalkiewicz, pokaż - PIT a!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wnuczek w nagłej potrzebie?

Redaktorze Michalkiewicz, pokaż – PIT a!

 

      Jak wiemy i pamiętamy, Pan redaktor swego czasu ogłosił informację o wysokości żydowskich roszczeń określanych według wyżej wymienionego na jakieś 360mld $. Rzecz w tym, że jest to informacja, z tego co wiem, całkowicie jednoźródłowa, zatem nieweryfikowalna. Pan redaktor co prawda obwieścił, że posiada kopię potwierdzającego owe roszczenie dokumentu – ale go nie pokaże. Uzasadniał to w sposób dość wulgarny – przyrównując w sposób konkludentny (pan redaktor będzie rozumiał, co ten dziwoląg znaczy) do ryzyka związanego z pokazaniem pewnego narządu pewnej ciekawej osóbce.

Nie będziemy się tu jednak zajmować tajemniczym narządem, ani jeszcze bardziej tajemniczym dokumentem. Co innego trzeba by – jak się wydaje – pokazać.

 

Jak pamiętamy, pan redaktor jakiś czas temu zaapelował do społeczeństwa swoich czytelników i wielbicieli o pomoc w wykupieniu mieszkania. I wielbiciele się złożyli i redaktorowi pomogli. Niech tak będzie, choć dość to dziwna sytuacja – pan redaktor od dziesięcioleci nieustannie kolęduje po Polsce i świecie z wykładami i prelekcjami, wydaje książki, pewnie też prowadzi innego rodzaju działalność nie pozbawioną elementu biznesowego. Nie jest przecież uduchowionym poetą, tylko prawnikiem – a prawników uczy się sztuki łatwego zarabiania dużych pieniędzy. Niekiedy można odnieść wrażenie, że jest to główny cel edukacji prawniczej.

No, ale na mieszkanie nie udało się uskładać – mówi się trudno, ale Naród się zebrał, pomógł.

Teraz pojawiła się nowa okoliczność – panu redaktorowi komornik zablokował konto – mniejsza o szczegóły, są one zresztą dostępne np. na stronie Nczasu. Chodzi o to, że mam takie przeczucie, że za chwilę usłyszymy prośbę o wsparcie pana redaktora – ale nie wsparcie modlitewne, duchowe – tylko w brzęczącej monecie, a raczej w szeleszczących nominałach, w tych okolicznościach mniejsza o to, czy fiducjarnych.

 

Więc – nie wykluczając pomocy będącemu w potrzebie panu redaktorowi, chciałbym jednak zaapelować – dla jasności sytuacji – o opublikowanie przez pana redaktora PITu rozliczeniowego ze wskazaniem majątku. Może warto byłoby wiedzieć, czy Pan Redaktor Michalkiewicz potrzebuje pomocy, bo wszystko beztrosko roztrwonił i nic nie ma – czy może dlatego, że pieniążki ma polokowane w różnych długoterminowych inwestycjach w rodzaju nieruchomości czy papierów wartościowych - i nie chce tych kapitałów naruszać – rezygnując w ten sposób z przyszłych, wymagających czasu zysków. A koszt przerzucić na czytelników, na życzliwych obywateli.

 

Tak sobie myślę, że zanim sięgniemy do portfeli, powinniśmy takie rzeczy wiedzieć – byśmy potem znów nie poczuli się wydymani jak naiwni staruszkowie nabrani na garnki, kołdry i wnuczków w nagłej potrzebie.

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Witaj
  Myślę, że nie tyle PiT-a, co raczej kopię nakazu zajęcia komorniczego i oraz dokumenty nru sprawy.

  Nawet jeśli SM byłby w stanie zapłacić, to kwota wynosi prawie 200 tys PLN i wygląda na zemstę systemu - pod warunkiem, że pan redaktor mówi prawdę.

  Nie podoba mi się to, że każe nam wierzyć na słowo.
  Z notatką tez jest dziwnie - co innego źródło jej pozyskania, a co innego sama notatka.

  No i jeszcze: sprawa mieszkania to rzeczywiście była siara siarzewska, ale jeśli ten nakaz komorniczy to rzeczywiście wyrok sądu kapturowego w sprawie "kasi", to tu można by mu pomóc - pod warunkiem pokazania w internecie rzeczonych dokumentów.

  pozdr
 • 5*
  Święta prawda!
  Całkiem niedawno Michalkiewicz zorientował się, że mieszka nie we własnym mieszkaniu (obudził się w wieku 70 lat!) i zwrócił się z prośbą o pieniądze a teraz okazuje się, że na jednym z kont miał już blisko 200 tysięcy i to PO WYKUPIENIU mieszkania! Czy to nadwyżka ze zbiórki na mieszkanie czy też w rok zaoszczędził już co najmniej 200 000 zł?
  Poza tym powiadomił nas, że można przesyłać pieniądze na inne konto którego komornik nie może ruszyć (z pewnością na tym koncie ma jakieś pieniądze).
  Nieźle pan Staś kombinuje.
 • @MacGregor 12:50:12
  jeżeli nie wiedział o wyroku, to - jako prawnik - świetnie wie, że może złożyć wniosek o przywrócenie terminu do złożenia apelacji/sprzeciwu. Taki środek przysługuje od wyroków prawomocnych - więc nie ma problemu i nie ma o co wznosić lamentów przez pana redaktora

  mnie to się w obu przypadkach średnio podoba

  PIT jest potrzebny, by wiedzieć, czy trzeba redaktora ratować, czy ma kasiorkę i ją chowa. Tytuł egzekucyjny oczywiście też jest ważny.

  Robik ma rację - dopiero co zbierał od ludzi na mieszkanie - a tu nagle ma pieniążki na koncie?!!!
 • @Robik 13:08:04
  bardzo celna uwaga
 • @MacGregor 12:50:12
  W sprawie "kasi" Michalkiewicz zachował się haniebnie, "pojechał" po niej jak po łysej kobyle, choć była ona ofiarą zwyrodniałego klechy!
  Czy sąd zasadnie przyznał jej odszkodowanie od zakonu, a nie od sprawcy?Jak najbardziej!
  Śledztwo ujawniło, że pozostali braciszkowie wiedzieli , że dziecko przebywa z ich kolegą pedofilem w jednym pokoju i śpi u niego, i palcem w bucie nie ruszyli aby temu przestępstwu położyć kres. Byli współwinnymi przestępstwa - jeśli tak to niech płacą, może to nauczy ich rozumu. Dlaczego Michalkiewicz z taką furią zaatakował "kasię"? Tajemnica to wielka. Myślę, że Michalkiewicz słusznie się doigrał, bo jak można znęcać się nad ofiarą pedofila? Jego syn za to publicznie przepraszał!
  W moich oczach ten Pan stracił wszelki autorytet! To taki dusigrosz bez skrupułów i honoru! W czasie gdy apelował do czytelników o zbiórkę kasy na wykupienie mieszkania, miał drugie mieszkanie, co zataił.
 • @władek 13:18:04
  "W czasie gdy apelował do czytelników o zbiórkę kasy na wykupienie mieszkania, miał drugie mieszkanie, co zataił."
  Czy mógłbyś to jakoś uwiarygodnić?
  Gdyby była to prawda to ten człowiek powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu. Tylko czy tacy ludzie wiedzą co to wstyd?
  Jeśli jest tak jak piszesz to słuszne jest domaganie się od Michalkiewicza ujawnienia PiT-ów za ostatnie 5 lat!
 • @Robik 13:08:04
  pro forma:

  Chyba nie miał tyle na koncie, ale raczej na tyle opiewa zajęcie komornicze
 • @władek 13:18:04
  Szczegółów nie znam, ale też odczuwałem niesmak w tej całej sytuacji
 • @MacGregor 13:23:41
  Michalkiewicz:
  "14 listopada zajrzałem na konto w banku Santander i z przerażeniem stwierdziłem, że zostało wyzerowane. (...)
  W rezultacie, na podstawie zajęcia egzekucyjnego KM 171/19 zablokowane zostały moje konta (!) w Santander Banku i M-Banku na sumę 188295,70 zł i TA KWOTA CODZIENNIE ROŚNIE."
 • @MacGregor 13:23:41
  Czy uważasz, że to "zajęcie komornicze" stale rośnie?
 • @Robik 13:30:37
  Myśle, że tak w formie odsetek urzędowych.

  należy to interpretowac tak, ze np. jeśli na pustym koncie jest zajęcie egzekucyjne na 188 tys, to po wpłacie 200 tys błyskawicznie bank wysyła komornikowi owe 188 tys i zostaje 12 tys PLN.
  szczerze mówiąc nie pamiętam już, jak są naliczane i jak ściągane odsetki w takim przypadku - czy od razu bank nalicza i sciaga, czy inaczej

  pozdr
 • @Robik 13:29:53
  z tego zapisu wynika nie to, że tyle pan redaktor miał na koncie - tylko, że do takiej kwoty komornik założył blokadę.

  Ściśle rzecz ujmując wedle obecnego prawa wpływy w wysokości do 1500zł miesięcznie są wolne od egzekucji i chronione przez bank i oczywiście ustawę. Więc na waciki i chusteczki do otarcia łez wystarczy.
 • @Robik 13:30:37
  rośnie, bo tykają odsetki
 • @Robik 13:23:18
  O tym napisał sam Michalkiewicz,w jednym ze swoich artykułów. Sam o tym czytałem. Zgłosił się do niego jakiś policjant w tej sprawie chcąc go przesłuchać. Michalkiewicz go pogonił ale przyznał, że posiada drugie mieszkanie, które przekazał córce.
 • @Andrzej Tokarski 13:37:46
  Tak czy inaczej jeśli się zwraca o wpłatę pieniędzy to pełna przejrzystość finansowa byłaby zalecana.
 • @władek 13:42:29
  No to ideał sięgnął bruku...
 • @władek 13:42:29
  jeśli jedno mieszkanie przekazał córce, to jest usprawiedliwione, to dość powszechna praktyka - myślałem o posiadaniu mieszkań na wynajem - lub np posiadaniu przez członków rodziny nieruchomości, których posiadania/środków koniecznych na ich zakup nie są w stanie uwiarygodnić
 • @Andrzej Tokarski 13:51:46
  "jeśli jedno mieszkanie przekazał córce, to jest usprawiedliwione"
  A jeśli to drugie wykupione przez ludzi przekaże drugiej córce?
 • GRATULUJĘ
  KOLEŚ NAPISAŁ O DZIEWCZYNCE 13 LETNIEJ ,KTÓRA BYŁA PRZETRZYMYWANA I WIELOKROTNIE GWAŁCONA PRZEZ KSIĘDZA PEDOFILA ZA CO ZOSTAŁ SKAZANY NA 8 LAT WIĘZIENIA,ŻE ŻADNE KURWY NIE SĄ TAK DOBRZE OPŁACANE.TO JA WAM WSZYSTKIM GRATULUJĘ TAKIEGO GURU.A SIEDZI WYLAJTOWANY BO DOMYŚLCIE SIĘ KTO ZAPŁACI TEGO KOMORNIKA.
 • @Robik 13:53:29
  rodzice zwykle tak robią - przecież nie każe się w nim pochować. Ale dlatego właśnie to zbieranie na mieszkanie było niesmaczne - bo pan redaktor od dziesięcioleci dobrze lub bardzo dobrze zarabia, a córka - z tego co wiem - jest w Stanach - i nie zbiera tam petów po chodnikach, tylko jest godziwie wykształcona. Więc mógł sam wykupić, albo skorzystać z pomocy rodziny.

  Nie ma nic złego w przekazywaniu własności dzieciom, jest tylko kwestia sposobu nabycia tej własności wcześniej - i wiarygodności publicznych deklaracji
 • @lolo 14:04:21
  jak pisałem, też odczuwałem niesmak po jego wypowiedzi, choć dosłowny cytat brzmiał następująco:

  "Dostać milion złotych za to, że ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. (…) Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k…wy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie, a cóż do tego nasz biedny kraj"

  No i dlatego zasądzono mu 150 tys PLN z odsetkami.

  A co do "chama nieskrobanego itp" - to miło, że się kolega przedstawił, ale świń chyba razem nie pasaliśmy?
 • @Andrzej Tokarski 14:03:08
  Ależ ja się z Tobą w pełni zgadzam.
  Rodzice tak robią... ale kiedy przekazują swoje mieszkanie dziecku to nie proszą obcych ludzi o pieniądze na kolejne mieszkanie które już znaowu wynajmują.
  Stąd moje pytanie czy jeśli to drugie mieszkanie już wykupione przez ludzi przekaże drugiej córce to będzie na miejscu proszenie o pieniądze na wykup kolejnego?
 • @lolo 14:04:21
  pomijając formę - bardzo celnie naświetlił Pan okoliczności wyroku jaki dotknął red Michalkiewicza. Nie znałem ich - ale jeżeli tak było - to ani grosza!

  Byłaby to przewrotna sprawiedliwość, gdyby mu komornik .... zlicytował mieszkanie ... co je dopiero wziął i nabył za cudze pieniążki ... ciekawie się robi

  GRATULUJĘ
  KOLEŚ NAPISAŁ O DZIEWCZYNCE 13 LETNIEJ ,KTÓRA BYŁA PRZETRZYMYWANA I WIELOKROTNIE GWAŁCONA PRZEZ KSIĘDZA PEDOFILA ZA CO ZOSTAŁ SKAZANY NA 8 LAT WIĘZIENIA,ŻE ŻADNE KURWY NIE SĄ TAK DOBRZE OPŁACANE.TO JA WAM WSZYSTKIM GRATULUJĘ TAKIEGO GURU.A SIEDZI WYLAJTOWANY BO DOMYŚLCIE SIĘ KTO ZAPŁACI TEGO KOMORNIKA.
  nadużycie link skomentuj usuń
  lolo 20.11.2019 14:00:03
  @MacGregor 12:50:12
  LECZYSZ SIĘ NA GŁOWE IMBECYLU?W CZYM POMÓC ZA NAZWANIE WYSOKO PRZEPŁACANA KURWĄ DZIECKA 13 LETNIEGO WIĘŻONEGO I GWAŁCONEGO WIELOKROTNIE PRZEZ ZWYRODNIALCA CZARNEGO TY BYDLAKU PIERDOLY,CHAMIE NIESKROBANY?
  nadużycie link skomentuj usuń
  lolo 20.11.2019 14:04:21
 • @ Autor - 5*
  Gwoli przypomnienia

  Honorowym prezesem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) był red. S.Michalkiewicz, niestrudzony propagator żydowskiego liberalizmu.
  Oczywiście polski odbiorca żydo-mediów widzi tylko jedna stronę medalu, widzi niestrudzonego dziennikarza broniącego Polaków przed żydowską pazernością, przed żądaniem wypłacenia im 65 mld $ USA.
 • @lolo 15:07:03
  ma Pan rację, Szanowny - ale proszę o powstrzymanie się od bluzgów - tym bardziej, że dla Szanownego McGregora tego rodzaju wyrazy są i tak - całkowicie, ale to całkowicie - niezrozumiałe ...
 • @Rzeczpospolita 14:40:46
  trudno jednak odmówić wszelkich zasług red Michalkiewiczowi, nie wszystko, co amerykańskie musi być od razu skażone filosemityzmem, choć nic nie wiem o tej Fundacji, być może ma Pan rację.

  Bardziej zależy mi na tym, byśmy nie łykali wszystkiego jak gęsi i jak ktoś nas prosi o pomoc, to przyjrzyjmy się uważnie, zwłaszcza jeżeli to dojrzały wiekiem i dorobkiem celebryta, który musiałby się naprawdę bardzo mocno postarać, by być ubogim materialnie

  ...bo jeżeli tak łatwo nas oszukać - to i adekwatny szacunek zaskarbimy
 • @Andrzej Tokarski 15:44:00
  MYSLĘ ,ŻE Z ŻEBRANIA O MIESZKANIE UZBIERAŁO SIĘ NA 2 MIESZKANIA,ŻADEN CZŁOWIEK BY SOBIE SPOKOJNIE NIE SIEDZIAŁ W REALU24 I NA LAJCIE OPOWIADAŁ JAK TO GO SYSTEM NIESŁUSZNIE POGNĘBIŁ.MYŚLĘ ,ŻE PO NIEZŁYM SKOKU NA KASĘ OD NAIWNYCH BARANÓW JEST MU OBOJĘTNE CZY ZOSTANIE ZDEMASKOWANY,CHOĆ NIEWYKLUCZONE ,ŻE KASA BĘDZIE DALEJ PŁYNĄC.DLATEGO APLEUJĘ DO WSZYSKICH O ROZPOWRZECHNIANIE TYCH INFORMACJI CO TEN KRYPTOŻEBRAK BEZDOMNY ODWALA RUINUJĄC CAŁKOWICIE SWÓJ DOROBEK KILKUNASTOLETNI I DOBRE IMIE.
 • @Andrzej Tokarski 15:44:00
  Znam tę fundację, bywałem na jej spotkaniach.

  Pełniejszy obraz poglądów Michalkiewicza (i nie tylko jego) tu: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/123823,katolickie-media-w-sluzbie-zydowskiego-kapitalizmu
 • @Rzeczpospolita 16:38:47
  - zerknąłem, ale już wiedząc/domyślając się, co Pan ma na myśli - więc zerknąłem i - potwierdzam, to to samo: zwróciła moją uwagę coraz bardziej dominująca w przekazie Konfederacji narracja - polegająca na swoistym kulcie dość sprymitywizowanego liberalizmu gospodarczego z lekka, a może i nie z lekka zalatującego darwinizmem.
  W tym klimacie są utrzymane przywołane przez McGregora w dzisiejszej notce (teraz dopiero zajrzałem) dywagacje red Michalkiewicza o zbędności ZUSu i struktur emerytalnych.
  W tym klimacie jest też utrzymana narracja Nczasu - pisma Korwin-Mikkego kierowanego przez Tomasza Sommera

  To są oczywiście koncepcje tyleż szalone, co archaiczne, w obecnym świecie nie do przyjęcia i nie da akceptacji

  Uboczną kwestią jest czy tego rodzaju koncepcje mają rodowód semicko-judaistyczny- czy po prostu wywodzą się z kultury, gdzie jeżeli liberalizm ewoluuje, to głównie w kierunku jeszcze bardziej niebezpiecznego, bezgranicznie drapieżnego i wypranego z ludzkich odczuć neoliberalizmu. Tak, czy owak, jako społeczeństwo nieustannie poddawane opresji różnego rodzaju, jesteśmy na spotkanie bliskiego stopnia z tego rodzaju doktryną i doktrynerami - całkowicie nieprzygotowani
 • @lolo 14:04:21
  Sprawy tego typu, po wielu latach to sprawy poszlakowe. I facet nie ma szans na obronę. Oczywiście, takie rzeczy się zdarzały i zdarzają. Ale tu widać ewidentny skok po szmal. Jak różne aktorki po latach sobie różne rzeczy "przypominają".
  Ale stosowanie odpowiedzialności zbiorowej? Jak jeden nauczyciel będzie kogos molestował, to pozwie się szkołę? Czy od razu MEN? W mojej cywilizacji, stosuje się odpowiedzialność indywidualną. Natomiast w cywilizacja żydowskiej czy turańskiej, stosuje sie odpowiedzialność zbiorową. I twoją cywilizacją, jest chyba druga lub trzecia. Bo jeżeli miał rację Koneczny, to nie można być cywilizowanym na 2 sposoby.
  A co do artykułu, to kara jest wysoka. Tak jak Ellman pozwała jakiegoś dziennikarza. To zamykanie ust. Już pojawia się pewnie autocenzura, bo zawsze można gadającego za dużo, zrujnować.
  Natomiast ten typ działań (wysyłanie na zły adres, wyroki zaoczne) to nic nowego. Prosze poczytać o dzialaniach Getts Backu, choćby.
  A sprawa z Michalkiewiczem dziwna. Zwłaszcza z wykupem mieszkania.
  Bo tutaj, po prostu zwrócił się do zwolenników o pomoc. A od zaufania tych zwolenników wobec niego, zależy czy zbierze kasę.
  Bo z mieszkaniem to już było dziwne.
 • @Wican 17:16:50
  KOLEŚ KTÓRY BŁAGA CZERWONY NA TWARZY Z MINA KOTA ZE SZREKA ,ŻE MUSI WYKUPIC MIESZKANIE A PO ROKU KOMORNIK ZAJMUJE MU 190 000ZŁ.NIE KPIJ ,ŻE TO DZIWNE.DWA ŚWIETNIE WIEDZIAŁ ,ŻE SIĘ SPRAWA TOCZY I SIE NIE STAWIAŁ Z PREMEDYTACJA POCZYTAJ W NECIE.TRZY JAK BY TWOJA CÓRKĘ PO PRZETRZYMYWANIU I WIELOKROTNYM GWAŁCENIU KTOŚ PORÓWNAŁ POŚREDNIO DO PRZEPŁACONEJ KURWY TO BYŚ W CIĄGU TYGODNIA ODBYWAŁ KARĘ 25 LAT WIĘZIENIA WYROK ZMNIEJSZONY ZA DZIAŁANIE W AFEKCIE WIĘC NIE PISZ MI ,ŻE TO DUŻO.
 • @Andrzej Tokarski 16:56:04
  NCzas to nie jest pismo Korwina już od wielu lat.
  Ale jeżeli narodowcy zaczynają sie przechylać w stronę liberalizmu, to o ile jest to liberalizm narodowy, to jakoś wiele złego bym w tym nie widział. Dzieki temu mogłaby powstać polska narodowa burżuazja.
  A używanie słowa żydowski do liberalizmu, jest tak samo adekwatne jak żydowski socjalizm (Marks, Engles, Kautsky, Berntstein).
  A PAFERE wydaje ciekawe książki. Z wieloma opiniami się nie zgadzam, ale są ciekawe.
  Może ludzie atakujący współczesnych liberałów (z wcale nieukrywaną zawiścią) wzieliby się za samokształcenie? Wszak jak się poczyta różne portale związane z konkretną ideologią, to liberalne akurat prezentują niezły poziom (poza Liberte, czy Kulturą Liberalną), np. Instytut Misesa, PAFERE. Z drugiej strony to ciekawą robotę wykonuje Nikander, bo to walka na polu idei. Natomiast kręgi WPS, wg mnie, od razu chcą ładować się w czynną politykę. Nie mając jakiś specjalnych dokonań. Liberalne instytucje wykonały potężną robotę przez 30 lat. Dlaczego socjaliści tego nie zrobili? Najpierw należałoby samemu się dokształcić, aby nie dawać się ośmieszać praktykując własną niewiedzę, a potem zająć się kształceniem innych. Po ćwierćwieczu można mieć już grupę twardych zwolenników.
  Po socjalistycznej stronie też były kiedyś niezłe pisma, jak "Dziś" Rakowskiego, Lewą Nogą (do dzisiaj mam numer z artykułem o Międzynarodówce Sytuacjonistycznej). Działali narodowcy różnych prowieniencji były pisma narodowo-katolickie jak Bastion, czy Wszechpolak, jest Szczerbiec. Ale było niezłe pismo Rybickiego "Ojczyzna". Tylko, że Korwin przerabiał kolejne roczniki młodzieży, a narodowcy od razu chcieli do sejmu (całkowicie niemal olewając samorządy, a to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia-to zostało im do dzisiaj). Lewi liberałowie też od razu chcieli do dużej polityki: UD, KLD, a dopiero po wyautowaniu wzieli się za co innego, czyli opanowali Liberte, a lansowana jest teżKultura Liberalna. Z lansowaniem Krytyki Politycznej nie wiele wyszło, gdy idzie o czynną politykę. natomiast prowadzą prężną politykę wydawniczą i edukacyjną.
  I nie ma co narzekać, że niektóre te kręgi mają sponsorów. Może należy wspierać rozwój polskich narodowych burżujów i zapewnić sobie ich wsparcie? Ewentualnie działać jak wloskie ruchy profaszystowskie (ja nie używam faszyzmu jako bata, tylko jako jedną z propozycji ideowych).
  Dlaczego przez 30 lat, antyliberałowie nie stworzyli poważnego środowiska intelektualno-opiniotwórczego? Starczyło czasu, aby uznac, że to jednak słaby poziom.Skoro wciąż im się nie udaje.Ale też dlatego, że duża część tych grup, marzy od razu o sejmie, a nie ma zaparcia do poważnej pracy. Wydanie książki 200-250 stron, w ilości 1000 egzemplarzu, to 4000zł. Mniej więcej. Czyli raczej możliwa kasa do zebrania. A co wydaje antyliberałowie? Było niezłe pismo endeckie Myśl Polska, ale poprzez działania naczelnego, stały się marginalnym pismem epigońskim.
 • @lolo 17:37:11
  Z tekstu chyba wynika, że do takiej kwoty będzie miał zajęte konto, a nie że tyle tam ma obecnie. Może tam mieć ze 3000 miesięcznie i do 19 000, będą mu szmal zabierać. Choc oczywiście, powinien pokazać skand okumentu. I komornik nie zabiera 100%. Najniższą krajową musi mu zostawić. Ja nie zamierzam mu dawać kasy, bo jest dużo niejasności, niemniej takie sądy "kapturowe" powinny być obalone. Nie róbmy jaj. Pozwany powinien wiedzieć, ze coś mu grozi. I zawsze można się dogadać na wykupienie przeprosin w tv. Byłoby drogo, ale dziewczyna nie dostałaby tyle szmalu
 • @Wican 17:16:50
  ZRESZTĄ TO OCZYM PISZE NIE MA ZNACZENIA PRAWDOPODOBNIE CAŁA TWÓRCZOŚĆ STASIA I JEGO DOBRE IMIE ZOSTAŁY SPIENIĘŻONE PRZY OKAZJI NA ZBIÓRKE MIESZKANIA PRAWDOPODOBNIE SAM BYŁ PONIEKĄD ZDZIWIONY-POJAWIAJĄ SIĘ WERSJE O KONCIE NA KTÓRE KOMORNIK NIE SIĄDZIE A JEST JESZCZE SKARPETA- DLATEGO MYŚLĘ ,ŻE POŁOŻYŁ LAGĘ NA TO CZY ZOSTANIE ZDEMASKOWANY CZAS NA SPOKOJNĄ EMERYTURĄ OD CZASU DO CZASU Z NUDÓW COŚ POBEŁKOCZE NA NECIE A PELIKANY CO ŁYKNĘŁY WERSJĘ O UCIŚNIONYM BOJOWNIKU O WOLNOŚĆ KOLEJNYM NIEZŁOMNYM ANTY SYSTEMOWCU ZGNOJONYM PRZEZ SYSTEM ZAWSZE COŚ SYPNAŁ NA KIESZONKOWE.
 • @lolo 17:45:05
  Szanowny panie lolo, proszę o poskromnienie języka, dodatkowo chciałbym Pana poinformować, że na klawiaturze znajduje się klawisz Caps Lock, oraz klawisz Shift, które pozwalają na wyłączenie ciągłego pisania wielkimi literami oraz na pisanie zgodnie z zasadami języka polskiego.
 • @Zawisza Niebieski 17:55:55
  NIE PASI TO BAN I ŻEGNAM.
 • @Wican 17:41:39
  A jeszcze KĄKOLEWSKA Zapowiedziła proces OD RAZU publicznie ,wiec Stasio łże jak bydle,że nic nie wiedział.A NA DOBRANOC WAM NAPISZĘ ,ŻE TAK JĄ WALIŁ,ŻE JEJ MIEDNICE ZŁAMAŁ.KARALUCHY POD PODUCHY.
 • @Andrzej Tokarski 14:17:56
  //jest jeden warunek należy pisać w sposób kulturalny. tu jest portal dla Polaków, dla kulturalnych Polaków i tu takie teksty mają tylko jedno miejsce//
  ZN
 • @lolo 18:34:16
  Nie było poleconego, to też bym sie nie przejął. Bo gadać to sobie można. Tutaj, zgodnie z żydowska i turańską tradycją, odmówiono człowiekowi prawa do obrony. Po prostu. Konto znaleźli, to właściwy adres, też nie powinien stanowić problemu.
 • @lolo 18:34:16
  to wszystko są cenne informacje - ale warto Zawiszy posłuchać - i wyłączyć wielkie litery - bo w necie używanie wielkich liter oznacza KRZYK - a krzyku bez przerwy nikt nie jest w stanie słuchać. Przestaje się zwracać uwagę
  więc jest to przeciwskuteczne - lepiej napisać spokojniej i bez obelg. Z obelgami jest jak tak samo jak z krzykiem - jako wyjątkowy środek wyrazu, rzadko używany - robi wrażenie i zwraca uwagę

  Jako norma - nie.
 • @Wican 18:54:42
  Po co szukasz na siłę usprawiedliwienia?pierdololąc coś o turańskiej tradycji jak grał w huja i się nie stawiał a dobrze wiedził,że mu proces wytoczyła po huj tak pierdolisz.NORMALNY CZŁOWIEK jak wie że będzie miał proces to by pilnował wezwań.Kolejny pierdolniety?
 • @lolo 19:11:20
  I co jeszcze, chłopczyku? W naszej cywilizacji, istnieje odpowiedzialność indywidualna. Sprawca jest winny. I tyle. A skąd ma ktoś wiedzieć, ze będzie miał proces?Jeżeli nie dostał pisma? Chłopcze, jak skończysz szkołę to może się dowiesz, jak to powinno się odbywać. Wszystko powinno być oparte na papierkach a nie na jakiś groźbach merdialnych.
  To po prostu niszczenie ludzi, i nic więcej. Skoro tak kozaczysz, to może jak podrośniesz, to jeszcze w życiu coś takiego cię spotka. Zrobisz błąd w PIT i skarbówka pismo wyśle z wezwaniem. A tu sąd nie musi? Nie można znaleźć faceta udzielającego się publicznie?
  Tak samo działają niektóre firmy windykacyjne, ale skąd ty o tym miałbyś wiedzieć? Nagle komornik na koncie i nie wiesz dlaczego. Tysiące ludzi w Polsce tak załatwiono. Najczęściej na dużo mniejsze kwoty, ale zawsze. Jakbyś znał życie, to byś takie rzeczy wiedział.
 • @lolo 19:11:20
  I jeszcze szczurku będziesz wyzywał? Do budy. A w zasadzie do wyrka, skoro już pisałeś "na dobranoc". Ale wieczorynek już nie ma, ale mama się przywyczaiła i każe ci się kłaść o danej godzince?
 • @Wican 19:26:26
  Weź cymbale niemyty odstosunkuj się od człowieka logicznie myślącego. Kochasz SM to płać i nie zawracaj kijem Tyru no i nie udzielaj kazań bo odbierasz w ten sposób chleb swoim łacińskim cywilizantom(ogień i miecz?). To se nevrati.
 • @lolo 19:11:20
  Zgadłeś.
 • wielka papka
  Za dużo rzeczy mieszacie razem w jednym worku

  1- jeśli M podał kwotę jaką przysłał mu Bank to była to kwota zajęcia

  2- jeśli Bank zajął ją na podstawie nakazu Komornika to w nakazie są podane dzienne odsetki i Bank to nalicza i dolicza do zajęcia

  3- jeśli to było zajęcie komornicze to komornik musiał mieć podstawę: wyrok

  4- mógł być to wyrok nakazowy zaoczny jakich jest większość i w nich Sąd nikogo nie wzywa a nawet nie dostarcza dłużnikowi wyroku tylko wyrok taki przyjdzie od razu np. z zajęciem komorniczym, czy pismem od wierzyciela

  5- od dnia dostarczenia mu takiej wiadomości miał 14 dni na wniesienie do Sądu sprzeciwu co z automatu wstrzymuje całą egzekucję

  Także wszysko zależy od tego co było podstawą naliczenia kwoty głównej

  Z tej dyskusji się tego nie dowiedziałem a nie śledzę tego gościa bo dla mnie to taki gawędziarz oszołom żyjący z opowiadania bajek dla dorosłych
 • Pokaż PIT-a
  Tak
  To absolutna podstawa: PIT i to z ostatnich 5-ciu lat
  Chociaż to też nie mówi całej prawdy lecz przynajmniej cokolwiek

  Przy czym nie do końca rozumiem o co chodziło z tym mieszkaniem o którym wspominacie

  Piszecie o WYKUPIE

  Chodziło o "WYKUP" czy o "ZAKUP"
  Bo to wielka różnica

  ZAKUP = mieszkania BRAK i zakup
  WYKUP = mieszkanie JEST i tylko wykup za część wartości = czyli ostatecznie: ZYSK :))
 • @Lotna 21:23:41
  dobrze, że się Pani znalazła, ale jakaś taka jakby zdawkowa i w ogóle... idzie burza? z pieronami?

  pozdrawiam ;)
 • @Andrzej Tokarski 22:18:49
  :)
  Nie, tylko internet mi wysiadł.
  Pozdrawiam wzajemnie!
 • Żydowskie cechy Szmula Michalkiewicza
  1. Fizyczne:
  – Trójkątny obrys oczu a la Mosze Dajan.
  – Brwi wysoko ponad oczyma, o zarysie łuku a la Marek Edelman.
  – Szeroki odcinek pomiędzy ustami a nosem.
  – Długi nos.
  – Wyraz oczu: nieszczery, beznamiętny, przebiegły.

  2. Mentalne:
  – Złotoustość.
  – Osobnik rubaszny, a często i prymitywnie chamski.
  – Katolickość na pokaz: rozwodnik, liberalny rewolucjonista (liberalizm jest grzechem!).
  – Żydowska”mundrość”, która zna się na wszystkim (wszystkologia) i wszystkich poucza.
  – Bezemocjonalność przy omawianiu żywotnych spraw polskich. Osoby bystre bez trudu zauważą, że oto mamy do czynienia z odmienną od polskiej osobowością.
  – Nagminne posługiwanie się cynizmem i drwiną przy braku budujących recept uzdrowieńczych (typowo żydowskie obśmiewanie i drwina z gojów).
  – Liczne przyjaźnie i współpraca z Żydami – zew krwi; oni najlepiej się czują ze sobą (Stefan Kisielewski, Wojciech Ziębiński, J. Korwin-Mikke, Antoni Zambrowski, TV Republika, Klub Ronina).
  – Awersja i unikanie współpracy z autentycznymi patriotami polskimi – ludźmi inteligentnymi, bezkompromisowymi, jak np. L. Bubel, doktor H. Czerniak, prof. A. Raźny, dr Zb. Kękuś.
  – Ogolił gojów na duże pieniądze na wzór Żyda Owsiaka. Oto kolejny żydowski cwaniak.
  Ogłosił zbiórkę pieniędzy na wykup swojego mieszkania w Warszawie, i w krótkim czasie zebrał potrzebną sumę. Piewca wolnego rynku i liberalizmu, a tu żebrze …na mieszkanie! Żenada Szmul…, żenada…! A co! Żyd nie wstydzi się niczego! Nie przedstawił żadnych dowodów, że ma niewykupione mieszkanie, nie podał sumy jaką potrzebuje i na koniec: nie rozliczył się przed swoimi donatorami! A feee Szmul!
  Ale na opłacenie córeczkom studiów zagranicą to miał pieniądze (jedna studiowała na Sorbonie, druga na Uniwersytecie Chicago w USA)?! A grupa ćwierćinteligentów dała się nabić w butelkę przez tego przebiegłego złotoustego Żyda i wykupiła mu mieszkanie na własność?!

  3. Polityczne:
  – Nietykalny „opozycjonista” . Jemu nic złego się nie przytrafia, pomimo pomstowania na Żydów (?!). Gdyby to robił Polak, byłby ciągany po sądach, pobity przez nieznanych sprawców, a nawet skrytobójczo zabity…A Stasiu żyje sobie jak panisko, niczego się nie boi!
  – Propagator destrukcyjnej ideologii liberalizmu (jest to trucizna żydowska). Kościół katolicki naucza, iż liberalizm jest grzechem!
  – Pokrywa milczeniem najważniejszy problem współczesnego świata: żydowski system bankowy i kreację pieniądza!!!
  – Pseudodziałania polityczne obliczone na fiasko, siejące chaos ideowy na scenie politycznej (działalność partii UPR).
  – Kontra do Wielkiej Lechii – w typowo żydowski sposób szydzi z naszych tradycji, aby stłamsić dumę narodową Polaków.
  – Pomimo powierzchownej krytyki, wspiera syjonistyczną partię PiS.
  – Fan USA – nowego okupanta Polski.
  – Sieje defetyzm. W jego książkach i felietonach przebija bezsilność! Udowadnia, że nic się nie da zrobić. Takie jest zadanie tego żydowskiego agenta wpływu.
  – Urabia mentalnie naród polski do zgody na wypłacenie Żydom olbrzymich bezprawnych odszkodowań za tzw. mienie bezspadkowe. Polega to na tym, że objeżdża Polskę i przestrzega, straszy - iż Żydzi żądają od nas 300 mld dolarów. Więc, gdy rządzący Polską w wyniku „negocjacji” zgodzą się na 60 mld dolarów (suma jaką Żydzi chcą wyłudzić od samego początku) to wszyscy ucieszą się, że tak mało, że oto mamy dobry rząd, stający w obronie naszych interesów, itp. To t typowe przebiegłe zagranie żydowskie. Szmul Michalkiewicz aktywnie bierze w tym udział!!!

  – Jego postawa w sprawie megaafery SKOK Wołomin! Nasz „patriota” pomimo nalegań kilkoro Polaków, nie podjął tego tematu (?!).
 • @Janisław 01:15:53
  "Sieje defetyzm. W jego książkach i felietonach przebija bezsilność! Udowadnia, że nic się nie da zrobić."
  Jak to nic na da się zrobić?
  Przecież na okrągło powtarza, że premier, prezydent, rząd powinni się stanowczo domagać od USA...
  Mówi, że nie możemy obwiniać Stanów Zjednoczonych i jego prezydenta ("oni przecież reprezentują interesy USA") tylko powinniśmy mieć pretensje do polskiego rządu - za słabo dbają o polskie interesy.
  Michalkiewicz po prostu rżnie głupa!
 • @Wican 19:26:26
  Pan inteligent chciałby sie opierdalać a system społeczny ma się do niego dostosować ewetualnie ON może wytknąć wady i sie nie przejmować.NIESTETY CHŁOPCZYKU TAK TO NIE DZIAŁA.Z definicji jesteś częścia systemu bo go tworzysz czy chcesz czy nie NIE MOŻESZ STANĄC NA ZEWNATRZ-NIE WIEM CZY TO ROZUMIESZ.A jak nie rozumiesz to ci przypierdolą grubiej za walenie w huja Z SYSTEMEM i w podskokach pobiegniesz PŁACIĆ.
 • I OSTATNIE W TEMACIE
  Jak burak czerwony pierdolną chamską głupotę TO SIĘ WYCHODZI I PRZEPRASZA ale jego mało elastyczna mózgownica nie ogarnia,ŻE NIE WSZYSTKIE TO KURWISZONY CO SE POPRZYPOMINAŁY PO 20 LATACH JAK JUZ KARIERY POROBIŁY ABO W MODZIE GWAŁCONOM W DZIECIŃSTWIE NAJLEPIEJ PRZEZ KSIĘDZA.
 • @lolo , ponieważ usunięto to mój komentaż, podaję link:
  .


  https://trzcinska.neon24.pl/post/151699,freemason-michalkiewicz-koncesjonowany-opozycjonista

  Bogumił Boguchwał
 • @d.jaś 20:26:40
  I co jeszcze? Kolega po gimbazie? Taki poziom, chłopcze.
 • @lolo 06:59:16
  No i? System powinny być oparty na jakiś wartościach. Ja go nie bronię. Ja domagam się normalności w prawie.
 • "Redaktorze Michalkiewicz, pokaż - PIT a!"
  --------------
  Tak między nami - to wolę czytać felietony - St. Michalkiewicza - niż jego PIT - i tyle. Ponadto jeśli ktoś daje forsę - bo ktoś o to zaapelował - to nic na to nie poradzę - i tyle.
 • @demonkracja 08:49:46
  Czyli nie masz nic przeciwko takim ludziom co to proszą o pieniądze "na operację dziecka" a w rzeczywistości nawet dziecka nie mają.
  W końcu płacą tylko ci co chcą, z własnej nieprzymuszonej woli.
 • @Wican 08:30:44
  COŚ CI ŚWITA Z TYŁU GŁOWY ALE NIE ZAŁAPAŁEŚ CO JA DO CIEBIE ROZMAWIAM.POZDRAWIAM.A CO DO SPROWADZENIA DO POZIOMU GIMBAZY PROSTY WULGARNY JĘZYK KIERUJE NA RZECZYWISTOŚĆ TAKĄ JAKA ONA JEST A WY JĄ ZACIEMNIACIE FIKOŁKAMI I FILOZOFIAMI W WASZYCH UMYSŁACH DLATEGO JAK KTOŚ WSKAŻE PROSTOTĘ PRZEDMIOTU JESTEŚCIE SKONFUNDOWANI.TO TAK JAKBYŚ STAŁ W SWOIM CIENIU I KMINIŁ DLACZEGO JEST CIEMNO.
 • @Robik 09:39:13
  --------------
  "Czyli nie masz nic przeciwko takim ludziom co to proszą o pieniądze "na operację dziecka" a w rzeczywistości nawet dziecka nie mają.
  ---------------
  Oczywiście, że mam - jak każdy przyzwoity człowiek - i będę się temu przyglądać. Jednak jak to się ma do tego, że wole czytać jego felietony niż jego PIT?
 • @demonkracja 10:08:53
  Możesz czytać felietony Michalkiewicza i nie ma w tym nic nagannego.
  Z pewnością przyjemniej jest je czytać niż jego PiT-y.
  Jednak kiedy Michalkiewicz zwraca się publicznie z prośbą o pieniądze ze względu na trudną sytuację materialną to cały ten stan rzeczy powinien być jak najbardziej przejrzysty i uczciwy.
  W związku z tym powinien podać do wiadomości swój stan materialny a po zbiórce publicznie rozliczyć się z otrzymanych pieniędzy.
  Jeśli otrzymana suma przekraczałaby potrzebną sumę na wykup mieszkania różnicę powinien przekazać na jakiś szlachetny cel.
  Tak postąpiłby każdy uczciwy człowiek jeśli w ogóle zdecydowałby się na taką prośbę. W końcu Michalkiewicz nie zalicza się do biedoty.
  Tak na marginesie to przeanalizujmy słowa Michalkiewicza:
  "Właśnie dowiedziałem się, że albo mam je szybko wykupić, albo będę musiał się z niego wyprowadzić.
  Problem polega na tym, że nie mam pieniędzy na taki szybki wykup".
  Kluczem w tym krótkim oświadczeniu jest słowo: "SZYBKO"!!!
  Może z niego wynikać, że Michalkiewicz ma pieniądze (przykładowo na jakiejś długoterminowej lokacie) ale są one w jakiś sposób "zamrożone".
  Czy uważasz, że gdyby to drugie mieszkanie (wykupione przez jego czytelników) przekazał drugiej córce i znowu zagrożony byłby eksmisją to byłoby na miejscu kolejny raz poprosić o pomoc?
 • @Wican 08:28:47
  Szukasz swoich kolegów? A ten twój „szczurek” to jaki poziom reprezentuje?
  „jeszcze szczurku będziesz wyzywał? Do budy.”

  Jeśli szukasz kogoś po gimbazie, to spójrz w lustro. Bez przerwy filozofujesz i chwaląc się jakie to ty książki nie przeczytałeś, wytykasz wszystkim dookoła nieuctwo, a nie potrafić dwa do dwóch dodać. Zero logicznego i krytycznego myślenia, a zamiast tego powołujesz się na jakieś wyczytane autorytety. Ci którzy mają inne zdanie, bez różnicy jak wyartykułowane, są dla ciebie „chłopczykami”, „kolegami” albo „panienkami”, bo oczywiście zasługują na twoją pogardę, nie przeczytawszy twojego spisu lektur.
  Dokładnie poziom chłoptasia, który otrzaskał zadane lektury i uważa że wszystkie rozumy pozjadał, podczas gdy faktycznie niczego z tych książek nie wyniósł, bo nie nauczył się myśleć. Ale za to wszystkich innych chciałby sprowadzić do swojego poziomu.
  Głupota, nawet rozdęta jak twoje ego, nie boli, ale jest widoczna, a twój lekceważący stosunek do interlokutorów uwidacznia ją jeszcze bardziej.
 • @Wican 17:16:50
  „Sprawy tego typu, po wielu latach to sprawy poszlakowe. I facet nie ma szans na obronę. Oczywiście, takie rzeczy się zdarzały i zdarzają. Ale tu widać ewidentny skok po szmal. Jak różne aktorki po latach sobie różne rzeczy "przypominają".”

  Piszesz o rzeczach, o których nie masz zielonego pojęcia. Poczytaj sobie na temat reakcji ofiar molestowania seksualnego, szczególnie w wieku dziecięcym - jak reagują, jakie są konsekwencje molestowania dzieci i jak się to odbija na ich życiu, zanim zaczniesz bredzić, że jest to „ewidentny skok po szmal”, albo osądzać od czci i wiary te ofiary, które uzyskały odszkodowanie. Na przykład od starego pryka, który publicznie wykpiwał ich nieszczęście. Poczytaj, może coś tym razem załapiesz. Powodzenia.
 • Korekta
  Odnośnie tego, czy jest rozwodnikiem – nie jestem pewien. Podaję zasłyszaną opinię.
 • @Robik 10:32:00
  "Tak na marginesie to przeanalizujmy słowa Michalkiewicza:
  "Właśnie dowiedziałem się, że albo mam je szybko wykupić, albo będę musiał się z niego wyprowadzić"

  A ja nadal "czepiam" się słowa "WYKUP"

  Z powyższego zacytowanego zdania wynika że mieszkanie to było najzwyczajniej na świecie WYNAJMOWANE i nie chodziło o WYKUP tylko o jego ZAKUP

  Bo gdyby chodziło o mieszkanie np. lokatorskie własnościowe to raczej jakiegoś mega ciśnienia z WYKUPEM nie ma - a i konieczności jego opuszczania tym bardziej

  Jedno nie pasuje do drugiego i z daleka zalatuje kombinacjami i czosnkiem
 • @Hades 18:14:32
  No więc właśnie - czosnkowe kombinacje i tyle. Raz poszło jak z płatka, teraz idzie za ciosem. Za jakiś czas pewnie znowu jakąś tragedię wymyśli żebrząc o pieniądze. Libertarianin od siedmiu boleści.
 • @Hades 18:14:32
  Wykup czy zakup... chodziło o pieniądze.
 • @Andrzej Tokarski 14:17:56
  Okoliczności tej sprawy są w dużym zakresie niezgodne z tym, co publikuje na swoim blogu K.Ż. i jej akolici z "Wyborczej".

  http://rebeliantka.neon24.pl/post/150503,winien-nie-winien-placic-powinien

  Opublikowane przeze mnie info pochodzą z dostępnego publicznie wyroku SA w Poznaniu oraz z prokuratury.

  A co do procesu, który Ż.K. wytoczyła Michalkiewiczowi, to sprawę rozstrzygał SO w Poznaniu sygn. I C 803/19 sędzia Jablońsjka-Maciaszczyk.
 • @Rebeliantka 12:35:52
  Poważnie?

  „Sądy cywilne ustaliły, że ofiara była uzależniona od zakonnika, w związku z tym można mówić o przemocy psychicznej wobec powódki. Rzekome „więzienie”, to zatem tylko perfidna figura stylistyczna.”

  Perfidna figura stylistyczna?
  Słyszała Pani kiedyś o znęcaniu się psychicznym, do którego zalicza się wykorzystanie własnej pozycji przewagi w stosunku do ofiary - w tym przypadku ofiary pedofila?
  Nie? A to przykre.

  Zazwyczaj każdy, kto wykorzystuje kobiety seksualnie, niezależnie od tego, czy są one dziećmi, czy osobami dorosłymi,, najpierw wkupuje się w łaski ofiary i jej rodziny, aby zdobyć ich zaufanie i aby, w razie czego, nikt nie uwierzył poszkodowane, tym bardziej że jest szanowanym autorytetem i ten pedofil nie jest żadnym wyjątkiem.
  Taki dobroczyńca, który kaleczy na całe życie.
  Dziewczyna ma złamane życie i poniosła poważne uszczerbki na zdrowiu, a Pani jest święcie oburzona z powodu „perfidnej figury stylistycznej”?

  Coś mi się wydaje, że kościół i katolicy będą pierwszymi, którzy uznają pedofilię za rzecz nie tylko dozwoloną, ale i pożądaną.
 • @Lotna 03:50:12
  Nie napisałam, że kwestionuję krzywdę Ż.K. Wprost przeciwnie, wielokrotnie pisałam, że czyny byłego zakonnika są ohydne. Kwestionuję podawanie nieprawdziwych informacji w tej sprawie.

  Dziewczyna nie była więziona, gwałcona, ani nie dokonano na niej aborcji. Ustaliła to prokuratura i kilka sądów.

  Pani uważa, że ofiara ma prawo podawać nieprawdziwe info?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031