Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2627 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Propedeutyka skubania frajera - do kości, do zera

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

jak oskubać frajera do kości i do zera?

Propedeutyka skubania frajera - do kości, do zera

 

       Proszę Państwa, żeby frajera oskubać do zera, żeby niczego nie schował sobie na czarną godzinę, trzeba – uzyskać jego zgodę. Można oczywiście próbować na chama, na rympał, na wiercenie kolan i duszenie dziatek – ale to metoda prostacka, pozbawiona finezji, niegodna prawdziwego artysty. Nie stawiająca – jakże podniecających wyzwań intelektualnych.

 

Wirtuoz, powiedzmy – Moszka – podszedłby do tego tak: Zwołałby naradę swoich specjalistów od działań wszelakich. Przyszliby np., dajmy na to – Wołodia i George. To przykładowe imiona, mogą być inne, ale takie mi akurat przyszły do głowy.

 

Więc zebrali się we trzech – Moszka, Wołodia i George – i Moszka powiedziałby tak: ogolimy ich do zera, ale powoli. Ty, Wołodia, będziesz naganiał - musisz ich porządnie nastraszyć, rozumiesz, szyby powybijać, jakieś pożary, wzniecić, śruby w kołach odkręcać, kogoś z nich pobić, możesz też zabić, ale bez przesady. Nie musisz się ukrywać, mogą cię widzieć i twoich ludzi. To nawet lepiej – niech wiedzą, że to na nic, znikąd pomocy i tak nie dostaną. Niech się śmiertelnie boją.

Niczego, eto nikakij probliem – odpowiedział z uśmiechem Wołodia, przeciągając się na myśl o czekających przyjemnościach.

 

Teraz ty, George – kontynuował Moszka. Jak już będą przerażeni z pełnymi portkami, ty im zaoferuj ochronę. Obiecaj, że obronisz ich przed Wołodią i jego zbirami – no, ale to musi kosztować, niemało. Przekonaj ich, że najlepiej dla nich byłoby, gdybyście zamieszkali u nich w domu – wtedy dopiero będą bezpieczni. Najlepiej, żeby oddali broń, jeżeli jeszcze jakąś mają i wszelkie kosztowności – pod waszą opiekę, ma się rozumieć, w depozyt (śmiech). I wprowadzili was we wszystkie swoje interesy, przekazali nadzór nad nimi. Wy im te interesy znacznie lepiej i bezpieczniej poprowadzicie. Przejmijcie też dla ich własnego bezpieczeństwa ich firmy. Oraz kontakty, łączność powinna odbywać się jedynie przez was.

 

A jak już to wszystko ustalicie i zabezpieczycie, my im pożyczymy pieniądze – na opłacenie waszej ochrony. I stworzymy depozyty zabezpieczające te pożyczki, których im udzielimy.

 

I zatrudnimy ich do pracy w przejętych firmach, żeby mogli te pożyczki spłacić – nie muszą wiedzieć, że nigdy ich nie spłacą

 

I już są nasi - nawet nie kwikną…

 

tekst dedykowany miłośnikom neobolszewii

 

Dziękuję za uwagę :)

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrI4dWQTdJKcNytsvWAO0kBLVl8aSSzqDPgGhwPGorjAk6AX898Q&s Powtórka z historii ?. Salute 5*.
 • Mr. Tokarski is manipulating a reader...
  Panie Andrzeju,

  Zgodzę się że Moshe, Volodia i George działali razem, aczkolwiek ich założenia były zupełnie odwrotne.

  Pewne państwo w sercu Europy z ciężkim bagażem wielowiekowego doświadczenia starało się o permanentną obecność wojsk amerykańskich na swoim terytorium od bardzo długiego czasu, tzn. od momentu kiedy George W. Bush (inny George) po raz drugi został prezydentem.

  Pomimo gorliwych starań nie było na to widoków. Pewien Moshe, zaprzysiężony globalista i demokrata z NYC, uważał, że nie trzeba psuć sobie stosunków z pewnym Volodia of Russian Federation. A demokratycznie nastawiony George of Washington", skoligacony rodzinnie i światopoglądowo z Moshe, całkowicie podzielał jego zdanie.

  Nastały złe czasy dla globalizmu i demokracji, kiedy to niespodziewanie Donald, drący koty z demokratycznym Georgem, został wybrany, głównie przez "głupich farmerów z centrum USA," na prezydenta.

  Dziwnym zbiegiem okoliczności ten Donald zawarł dobre stosunki z pewnym Państwem w sercu Europy, co bardzo się nie spodobało globaliście Moshe i samej Europie. Bardzo temu był też przeciwny Volodia of Russian Federation. Zjednoczyli się oni w ataku na pewną partię reprezentującą Państwo środka Europy. Zorganizowali nawet długą i ostrą kampanię propagandową ( do której Szanowny Pan Andrzej Tokarski dołączył).

  Nic to nie pomogło. Inny Andrzej, głowa Państwa ze środka Europy, podpisał porozumienie z Donaldem i powstał Fort Trump. Stało się to w momencie kiedy wrogowie Państwa środka Europy planowali obrócić go w ekonomiczną i polityczną perzynę.

  How do you like my story? :)

  Pozdrawiam Pana Andrzeja!
 • Autor
  Bardzo to prawdopodobne tylko nie ma dowodów na udział Wołodii w tym geszefcie w przeciwieństwie to udziału dwóch pozostałych, a Polaków reprezentuje jegomość o dużym nosie (po powietrze za darmo) , bardzo dbający o zdrowie (stąd pewnie ta delikatna woń czosnku) ...
 • @AgnieszkaS 21:44:19
  No tak i teraz Polska ma być Fort trup . Brzydko się bawicie kosztem naszego narodu .
 • @Drab61 22:05:33
  dla ślepego nie ma dowodów istnienia światla
 • @AgnieszkaS 21:44:19
  no - because your's story is only - a wishful thinking..

  ja się tylko zastanawiam, czy to możliwe, że tak inteligentna osoba naprawdę nie rozumie tego, co tu się odbywa? czy udaje? A jeśli udaje - to w jakim celu?

  pozdrawiam również
 • @Repsol 22:06:55
  zdesperowani demontażem armii wojskowi postanowili chyba wbrew rządowi uruchomić Migi - ciekawe, czy zaraz posypią się awarie..
 • @AgnieszkaS 21:44:19
  może poprzedni felietonik jakoś Panią naprowadzi:

  http://att.neon24.pl/post/151780,dzwon-na-luku-triumfalnym

  kto wie, proszę nie tracić nadziei...:)
 • @Andrzej Tokarski 22:51:22
  https://nczas.com/2019/01/10/to-wlasnie-dlatego-gina-polscy-piloci-skandaliczny-proceder-w-silach-powietrznych-trwa-od-lat/ No i Błaszczak powie że wie co robi . Salute .
 • @Repsol 23:02:26
  to są bardzo dobre samoloty, ale nie da się ich serwisować jak starego żuka - drutem i sznurkiem.
 • Zgoda a Autorem - jednak
  czarci pomiot planuje wszelkie numery w dłuższej perspektywie. Np. co rozpoczął panem, towarzyszem Hitlerem i towarzyszem Stalinem - kontynuuje to nadal np. Angelą i Wołodią - oczywiście innymi już metodami. Z takiej dłuższej perspektywy widzimy, że raz się nacjonalizuje - a potem znów prywatyzuje - ale w taki sposób aby tubylcy zawsze zostali z ręką w nocniku. Ponadto - obecnie zyski też się prywatyzuje a straty - oczywiście uspołecznia.
  Wniosek?
  Obecnie - obce żołdactwo na terenie atrapy Polski - ma uwiarygodnić nową zimną wojnę bis, która czarciemu pomiotowi jest niezbędna do dalszego, globalnego przerabiania ludzi stworzonych przez Boga na szatańskie odchody.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031