Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 3113 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Pan Trump na drodze do - Norymbergi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

każdy obywatel ma swojego drona, każdy dron ma swoją listę obywateli


 

       Niewiele czasu trzeba było na udowodnienie wstępu do poprzedniego felietonu – tego o białych łajdakach, rzezimieszkach i krzywoprzysiężcach siejących zagładę w Ameryce – by kolejny z prezydentów wszedł na drogę samosądów i bezprawia. Szczególnie znany jest z tych metod Bush junior - „plane must hit steell” - i cała gigantyczna międzynarodowa afera połączona z wojną na Bliskim Wschodzie, śmiercią setek tysięcy a może milionów niewinnych ludzi z powodu fałszywego pomówienia, operacji false flag i w szczególności realizacji interesów USA i Izraela – ale i wcześniej i później kolejni prezydenci są uwikłani w kolejne mające cechy manipulacji opinią publiczną - i działalności fałszywej flagi skrywającej operacje przestępcze przeprowadzane przez amerykańskie tajne służby.

Nawiązanie do 11.09 jest nieprzypadkowe – mało kto zapewne pamięta, że lata wcześniej, jeszcze za prezydentury Johna Kennedyego, tajne służby amerykańskie opracowały plany operacji w zasadzie identycznej do tego co zaprezentowano światu pod pretekstem ataku talibów przy użyciu samolotów właśnie 11września. Całość nazywała się „Northwoods Operation” - i miała na celu przy użyciu min ataków samolotów i innych pozorowanych działań terrorystycznych – obciążyć winą Fidela Castro i w dalszej kolejności uzasadnić działania zmierzające do jego usunięcia.

Dobry i przyzwoity, bo katolik, prezydent Kennedy te plany co prawda odrzucił, choć nie wiemy, czy wiedziony religijnym oburzeniem, czy jedynie z wyrachowania – wiele światła co do motywów działania prezydenta Kennedyego daje świadomość, że NIE odrzucił on operacji, czy całej serii operacji ukrytych pod kryptonimem Mangusta, co z kolei zmniejsza nieco oburzenie wywołane jego i brata (obaj majstrowali przy Manguście) – tragicznymi śmierciami w wyniku zamachów – bo to trochę zaczyna wyglądać na wizualizację sentencji o wilku, co to nosił razy kilka…

 

Pan Trump różni się od poprzedników tym, że nie uważa on za stosowne przejmować się opinią publiczną, już o prawie międzynarodowym zupełnie nie wspominając tak dalece, że nawet nie usiłuje kryć się za pozorami w rodzaju operacji false flag. Z jakich nieznanych zupełnie przyczyn ubzdurał sobie ten przerośnięty fizycznie i niedorośnięty mentalnie jednocześnie jegomość, że to on jest prawem – i jak mu się zechce, to do każdego może wysłać drona, czy innego zabójcę. I zabić człowieka, albo podpalić pół świata – co mu tylko jego mocodawcy podpowiedzą, czy raczej rozkażą. Kim są jego i nie tylko jego mocodawcy, niedawno pisałem nie chcę się powtarzać, to może uniknę drona, przynajmniej w przyszłym tygodniu.

 

Zatem, ponieważ Izrael dąży do wojny z Iranem, pod jednym ale za to koniecznym warunkiem, by nie musiał jej toczyć własnymi siłami - prawdopodobnie nie bez związku z trudną sytuacją samego Trumpa w USA – postanowiono przyspieszyć przebieg działań nie czekając na wynik wyborów, czy postępowania impeachmentowego. I Trump dokonał czegoś co w świetle prawa jest zbrodnią zabójstwa z premedytacją i to wielokrotną, bo zginęło kilka osób, a zginie wiele.

Zbrodni wielokrotnego zabójstwa (powiedzmy że nakłaniania, ale rozkaz, to o wiele więcej niż nakłanianie) popełnionej w stanie pokoju (więc nie w ramach działań wojennych) na obcym terytorium, wobec osób dla których nie zapadły nie tylko prawomocne, ale żadne wyroki sądów, do tego takich, których jurysdykcja obejmuje te tereny i tych ludzi. Po prostu wyroki żadnych sądów w tej sprawie nie zapadły.

Przedstawiane uzasadnienia, w szczególności wskazywanie na atak na ambasadę USA w Bagdadzie – właściwie potwierdzają, że mamy do czynienia z prowokacją mającą na celu rozpętanie wojny w dogodnym dla jej inspiratorów czasie. Tego rodzaju prowokacje są przeprowadzane nieustannie, wystarczy przypomnieć rzekome - nie bójmy sie tego słowa - ataki Assada na ludność cywilną z użyciem broni chemicznej, czy dokumentację fotograficzną różnych zamachów terrorystycznych w Europie. Jakoś tak się dziwnie składa, że źródłem informacji są te same służby specjalne, a świadkami, czy ofiarami – wręcz ci sami ludzie.

 

Czy to się czymś różni od działania bandytów z coltami mordujących indiańską rodzinę, albo całe plemię – bo tak im się podoba, a ropa i inne bogactwa, które skrywa ich ziemia - też się przydadzą. Niczym – i w obu przypadkach bezprawie pozostaje bezkarne.

 

Aż się prosi o refleksję ogólną: czy doczekamy takiego momentu, że polityczna poprawność obrzydnie wszystkim tak dalece, że zostanie nazwana po imieniu przyczyna przestępczych i dokonywanych w całkowitej bezkarności działań i przywódców amerykańskich, i neosowieckiego kacapo-kacyka zamordysty – że zostanie wskazana przyczyna, nazwiska, przynależność organizacyjna – że winni wylądują w więzieniach, organizacje zostaną zdelegalizowane, metody wpływu na rządy państw – zneutralizowane . W sposób planowany min przez Johna Kennedyego, za co właśnie (plany) najpewniej odstrzelono mu pół głowy.

 

I świat skończy zabawę w uparte niedostrzeganie oszalałego z żądzy władzy słonia dewastującego cały skład porcelany – zanim cały ten świat za sprawą tego szkodnika i wojen przez niego inspirowanych - obróci się w ruinę.

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • No to normalka jest normalka,Idą jacyś jak to mówi jeden socjopata cywile "brudasy" to sobie postrzelają!!do dzieci też!!
  Niech nie myślą, że im wolno po swoim kraju tak sobie chodzić!!

  https://youtu.be/kLic1Y3re-A
 • @trojanka 15:17:51
  I zgodnie z tradycją..
  https://www.reuters.com/article/us-usa-iraq-murder/tearful-soldier-tells-court-of-iraq-rape-murder-idUSN2037158220070221
 • Ja widać po punktacji, notkę oceniają równie psychopatyczni
  mordercy, co Trump.
 • @interesariusz z PL 15:29:10
  Zawsze dyżurują, za to im płacą.
 • @interesariusz z PL 15:29:10
  Nie wiedzialam, ze "kacapo-kacyk" maczal palce w tym skrytoböjstwie.
 • Przecież...
  ----------
  "zanim cały ten świat za sprawą tego szkodnika i wojen przez niego inspirowanych - obróci się w ruinę."
  ----------
  Przecież "komboje" są tylko narzędziem. Narzędziem podobnym do tego - jak Niemcy byli za pana, towarzysza Hitlera. Jednocześnie Białe USA są niszczone tymi samymi metodami co Europa czy inne kraje gdzie liczebnie jeszcze dominuje biały człowiek.
  Wniosek?
  Niestety - ale my - czyli cywilizacja białego człowieka - nie jesteśmy pierwszą cywilizacją, którą właśnie likwiduje na Ziemi - czarci pomiot. Być może ludzkość będzie budować i tym razem - podwaliny pod następną następną cywilizację - poczynając od wyjścia z jaskini - zresztą nie po raz pierwszy.
 • @Andrzej Tokarski
  Prędzej Norymberga zostanie starta w pył , jeśli świat miałby tam sądzić " zwycięskich " ludobójców . Salute 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930