Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
313 postów 2627 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Pan Trump na drodze do - Norymbergi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

każdy obywatel ma swojego drona, każdy dron ma swoją listę obywateli


 

       Niewiele czasu trzeba było na udowodnienie wstępu do poprzedniego felietonu – tego o białych łajdakach, rzezimieszkach i krzywoprzysiężcach siejących zagładę w Ameryce – by kolejny z prezydentów wszedł na drogę samosądów i bezprawia. Szczególnie znany jest z tych metod Bush junior - „plane must hit steell” - i cała gigantyczna międzynarodowa afera połączona z wojną na Bliskim Wschodzie, śmiercią setek tysięcy a może milionów niewinnych ludzi z powodu fałszywego pomówienia, operacji false flag i w szczególności realizacji interesów USA i Izraela – ale i wcześniej i później kolejni prezydenci są uwikłani w kolejne mające cechy manipulacji opinią publiczną - i działalności fałszywej flagi skrywającej operacje przestępcze przeprowadzane przez amerykańskie tajne służby.

Nawiązanie do 11.09 jest nieprzypadkowe – mało kto zapewne pamięta, że lata wcześniej, jeszcze za prezydentury Johna Kennedyego, tajne służby amerykańskie opracowały plany operacji w zasadzie identycznej do tego co zaprezentowano światu pod pretekstem ataku talibów przy użyciu samolotów właśnie 11września. Całość nazywała się „Northwoods Operation” - i miała na celu przy użyciu min ataków samolotów i innych pozorowanych działań terrorystycznych – obciążyć winą Fidela Castro i w dalszej kolejności uzasadnić działania zmierzające do jego usunięcia.

Dobry i przyzwoity, bo katolik, prezydent Kennedy te plany co prawda odrzucił, choć nie wiemy, czy wiedziony religijnym oburzeniem, czy jedynie z wyrachowania – wiele światła co do motywów działania prezydenta Kennedyego daje świadomość, że NIE odrzucił on operacji, czy całej serii operacji ukrytych pod kryptonimem Mangusta, co z kolei zmniejsza nieco oburzenie wywołane jego i brata (obaj majstrowali przy Manguście) – tragicznymi śmierciami w wyniku zamachów – bo to trochę zaczyna wyglądać na wizualizację sentencji o wilku, co to nosił razy kilka…

 

Pan Trump różni się od poprzedników tym, że nie uważa on za stosowne przejmować się opinią publiczną, już o prawie międzynarodowym zupełnie nie wspominając tak dalece, że nawet nie usiłuje kryć się za pozorami w rodzaju operacji false flag. Z jakich nieznanych zupełnie przyczyn ubzdurał sobie ten przerośnięty fizycznie i niedorośnięty mentalnie jednocześnie jegomość, że to on jest prawem – i jak mu się zechce, to do każdego może wysłać drona, czy innego zabójcę. I zabić człowieka, albo podpalić pół świata – co mu tylko jego mocodawcy podpowiedzą, czy raczej rozkażą. Kim są jego i nie tylko jego mocodawcy, niedawno pisałem nie chcę się powtarzać, to może uniknę drona, przynajmniej w przyszłym tygodniu.

 

Zatem, ponieważ Izrael dąży do wojny z Iranem, pod jednym ale za to koniecznym warunkiem, by nie musiał jej toczyć własnymi siłami - prawdopodobnie nie bez związku z trudną sytuacją samego Trumpa w USA – postanowiono przyspieszyć przebieg działań nie czekając na wynik wyborów, czy postępowania impeachmentowego. I Trump dokonał czegoś co w świetle prawa jest zbrodnią zabójstwa z premedytacją i to wielokrotną, bo zginęło kilka osób, a zginie wiele.

Zbrodni wielokrotnego zabójstwa (powiedzmy że nakłaniania, ale rozkaz, to o wiele więcej niż nakłanianie) popełnionej w stanie pokoju (więc nie w ramach działań wojennych) na obcym terytorium, wobec osób dla których nie zapadły nie tylko prawomocne, ale żadne wyroki sądów, do tego takich, których jurysdykcja obejmuje te tereny i tych ludzi. Po prostu wyroki żadnych sądów w tej sprawie nie zapadły.

Przedstawiane uzasadnienia, w szczególności wskazywanie na atak na ambasadę USA w Bagdadzie – właściwie potwierdzają, że mamy do czynienia z prowokacją mającą na celu rozpętanie wojny w dogodnym dla jej inspiratorów czasie. Tego rodzaju prowokacje są przeprowadzane nieustannie, wystarczy przypomnieć rzekome - nie bójmy sie tego słowa - ataki Assada na ludność cywilną z użyciem broni chemicznej, czy dokumentację fotograficzną różnych zamachów terrorystycznych w Europie. Jakoś tak się dziwnie składa, że źródłem informacji są te same służby specjalne, a świadkami, czy ofiarami – wręcz ci sami ludzie.

 

Czy to się czymś różni od działania bandytów z coltami mordujących indiańską rodzinę, albo całe plemię – bo tak im się podoba, a ropa i inne bogactwa, które skrywa ich ziemia - też się przydadzą. Niczym – i w obu przypadkach bezprawie pozostaje bezkarne.

 

Aż się prosi o refleksję ogólną: czy doczekamy takiego momentu, że polityczna poprawność obrzydnie wszystkim tak dalece, że zostanie nazwana po imieniu przyczyna przestępczych i dokonywanych w całkowitej bezkarności działań i przywódców amerykańskich, i neosowieckiego kacapo-kacyka zamordysty – że zostanie wskazana przyczyna, nazwiska, przynależność organizacyjna – że winni wylądują w więzieniach, organizacje zostaną zdelegalizowane, metody wpływu na rządy państw – zneutralizowane . W sposób planowany min przez Johna Kennedyego, za co właśnie (plany) najpewniej odstrzelono mu pół głowy.

 

I świat skończy zabawę w uparte niedostrzeganie oszalałego z żądzy władzy słonia dewastującego cały skład porcelany – zanim cały ten świat za sprawą tego szkodnika i wojen przez niego inspirowanych - obróci się w ruinę.

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • No to normalka jest normalka,Idą jacyś jak to mówi jeden socjopata cywile "brudasy" to sobie postrzelają!!do dzieci też!!
  Niech nie myślą, że im wolno po swoim kraju tak sobie chodzić!!

  https://youtu.be/kLic1Y3re-A
 • @trojanka 15:17:51
  I zgodnie z tradycją..
  https://www.reuters.com/article/us-usa-iraq-murder/tearful-soldier-tells-court-of-iraq-rape-murder-idUSN2037158220070221
 • Ja widać po punktacji, notkę oceniają równie psychopatyczni
  mordercy, co Trump.
 • @interesariusz z PL 15:29:10
  Zawsze dyżurują, za to im płacą.
 • @interesariusz z PL 15:29:10
  Nie wiedzialam, ze "kacapo-kacyk" maczal palce w tym skrytoböjstwie.
 • Przecież...
  ----------
  "zanim cały ten świat za sprawą tego szkodnika i wojen przez niego inspirowanych - obróci się w ruinę."
  ----------
  Przecież "komboje" są tylko narzędziem. Narzędziem podobnym do tego - jak Niemcy byli za pana, towarzysza Hitlera. Jednocześnie Białe USA są niszczone tymi samymi metodami co Europa czy inne kraje gdzie liczebnie jeszcze dominuje biały człowiek.
  Wniosek?
  Niestety - ale my - czyli cywilizacja białego człowieka - nie jesteśmy pierwszą cywilizacją, którą właśnie likwiduje na Ziemi - czarci pomiot. Być może ludzkość będzie budować i tym razem - podwaliny pod następną następną cywilizację - poczynając od wyjścia z jaskini - zresztą nie po raz pierwszy.
 • @Andrzej Tokarski
  Prędzej Norymberga zostanie starta w pył , jeśli świat miałby tam sądzić " zwycięskich " ludobójców . Salute 5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031