Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
397 postów 3009 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Wyjść jak pan Duda na żydowskich przyjaciołach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...nowe przysłowie Duda sobie kupi?.......

 

 

           Przysłowia ludowe mądrością narodu – na przykład takie o wychodzeniu jak Zabłocki na mydle (na interesach na mydle), zostało właśnie na naszych oczach uwspółcześnione żywą historią tysiącletniego braterstwa żydów z polakami – opiewaną sążniście i uroczyście przez pana Dudę – cośmy go sobie nieopatrznie wybrali na prezydenta – i opłakanymi skutkami tych pandudowych opowieści.

 

W sumie to nawet dobrze, bo gdyby żydzi nie pokazali panu Dudzie i PISowi miejsca w – najpewniej szóstym - szeregu, ani chybi by jakaś ustawa powstała - może uznająca Mieszka I za rodowitego izraelitę, może coś innego w tym – jakże braterskim - duchu. No, ale najpierw pierwyj drug wsiech jewriejew – Putin wylał (pełny) nocnik na głowę naszych specjalistów od dyplomacji, potem dołączyli rosyjscy (o ile to właściwe słowo) żydzi, zagrzewając: ty nasz drug, ty doj…aj tym poliaczkom. A na finał, na rocznicę wyzwolenia obozu nie polskiego, tylko niemieckiego, ale bardziej przeznaczonego dla Polaków, niż żydów – o czym medialnie sza! - zaproszono wszystkich, w tym sprawców II wojny światowej, czyli min i Niemców i neosowietów przebranych za Rosję i podszytych tchórzem i krzywoprzysięstwem Francuzów, ogólnie wszystkich, ale mówić mogą tylko wybrani.

 

A pan Duda - dali do zrozumienia - jak chce, to może sobie przyjechać i – siedzieć cicho w kąciku, morda w kubeł, nie odzywać się, słuchać grzecznie, co mu starsi i mądrzejsi – powiedzą – jak to było z tą wojną i całym tym Auschwitz.

 

Pan Duda może by i pojechał, przecież niemałą ma wprawę w przyjmowaniu afrontów z uśmiechem niedorozgarniętego lokaja trzaskanego po pysku – ale jest problem – idą wybory, chciałby je wygrać, a jakby to dla wyborców wyglądało, gdyby pojechał, słowa nie pisnął, przy okazji zaliczył jeszcze pewnie kilka afrontów, których nie ma w agendzie, ale założę się, że są przygotowane… wyborcy mogliby tej kolejnej ropuchy już nie przełknąć…

 

Stąd pan Duda najpewniej nie pojedzie, wszyscy na tym skorzystamy, również planeta, bo nie będzie po panu Dudzie nawet śladu węglowego. Zresztą wybory, jak się należy powinny być tu na miejscu, w Auschwitz, a nie gdzieś tam, na jakiejś okupowanej, czy mówiąc wprost ukradzionej ziemi.

 

Rzecz w tym, czy wyciągniemy wnioski, a bardziej, czy pan Duda, pan Mateusz, pan Jarek i cała reszta, może nawet panowie Gliński z Gowinem (co już zakrawałoby na jakiś cud) wyciągną wnioski. Takie na przykład, że żydzi nie są i nie byli żadnymi naszymi przyjaciółmi, a już na pewno nie są braćmi. I że nie będą i nie zamierzają być naszymi przyjaciółmi. A wręcz przeciwnie – byli są i będą nastawieni wrogo.

 

A my, jeżeli chcemy, by nas szanowano, musimy się szanować sami. Jeżeli ktoś nam czyni afronty, obraża, szkaluje, to nie starajmy się zaskarbić jego łask. Nie warto. Lepiej wyrzucić go na zbitą mordę za drzwi, a ewentualnie przyjąć – gdy wyrazi skruchę, i przeprosi. Oraz obieca poprawę.

 

Jeżeli tego całe pisowskie towarzystwo, zresztą opozycyjne (ale tu rokowania są zerowe) również sobie nie przyswoi, to będzie wędrować od policzka do policzka, od afrontu, do afrontu w akompaniamencie szyderstwa, rechotu, podsuwanych min-pułapek, wyzyskiwania głupoty i naiwności w interesach itd., itp.

 

Więc kończąc przysłowiem, może nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – i ta kanonada kopów ze wschodu, południa i zachodu - w końcu otrzeźwi te pisowskie sieroty po rozumie – i zaczną dbać o nasze interesy, a nie wszystkich wkoło – czego oczywiście Państwu życzę.

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • @Andrzej Tokarski
  Raczej na kopach , a nie od policzka do policzka .Mamy pełny Matrix .Salute 5*.
 • Przecież to jasne, że nie dopuszczą aby Duda obraził Putina.
  Polacy nie zapraszają Putina do Auschwitz, więc fakt, że Duda jest zaproszony do Izraela, to jest już grzeczność w stronę Polski. Jeżeli Duda nie pojedzie, to wszyscy odetchną. Tak to wygląda.
 • @Anna-PK 18:05:38
  Andrzej Duda po zakończeniu konsultacji w ramach Rady Gabinetowej ogłosił, że nie jedzie do Jerozolimy na Piąte Światowe Forum Pamięci o Holokauście odbędzie się 23 stycznia. Zaproszono na nie około 30 przywódców krajów świata.
 • Polityka zagraniczna Polski powoduje, że Polska wyjdzie
  tak samo na wszystkich przyjaciołach. Na kogo dziś może Polska liczyć?
  Nie wiadomo jak skończy się kariera Trumpa, to tam też Polakom będzie ciężko.
  "Wyjść jak pan Duda na żydowskich przyjaciołach"
 • @Anna-PK 18:26:13
  "Na kogo dziś może Polska liczyć?" - na siebie. Po prostu na siebie. Umiesz liczyć?- licz na siebie. Dosyć tych hybryd ze skrzydłami co się rozglądają na prawo i lewo. My, Polacy, mamy Polskę i tu patrzmy! tu jest nasz dom, nasze dzieło, nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
  A jeśli komuś się bardziej podoba inny świat... to droga wolna: Chiny, Panama, Madagaskar... nawet Spitsbergen. Ale to są jednostkowe fascynacje, chwilowe, zapewniam. :)
 • I dobrze że nie jedzie.
  Przynajmniej nie będzie kompromitowalł Polski i Polaków. Słuszna decyzja.
  Tak się kończy przyjaźń z Żydami.
 • Autor
  Pan jest naprawdę pocieszny w swojej determinacji. Nawet szydząc z owoców żydofili panującego nam prezydenta, czcigodnego Andrzeja Dudy, rozpoczyna Pan od wyrażenia swojego stosunku do Putina. Nie wiem co złego Panu zrobił ten człowiek, ale zaczynam podejrzewać, że cała niechęć jaką Pan do niego czuje bierze się po prostu niezrozumienia jego polityki, jego postępowania.
  W.W.Putin jako były członek organizacji o nazwie KGB, zobowiązany był do przestudiowania pracy Sun Tzu pod tytułem "Sztuka wojny". To bardzo pouczająca lektura. Podejrzewam, że przeczytał ją wielokrotnie a potem jeszcze przestudiował, pewnie też wielokrotnie. Niewykluczone że zna ją na pamięć. Odnoszę też wrażenie, że znaczna część jego politycznych wyborów, jako przywódcy mocarstwa powstaje pod jej przemożnym wpływem.
  Być może gdyby Pan poświęcił odrobinę czasu na jej lekturę, to Pańska niechęć do tego człowieka, wynikająca z niezrozumienia jego postępowania odpłynęła by w niebyt. No ale zrobi Pan, jak Pan uważa.

  No ale wracając do meritum, to znaczy czcigodnego Andrzeja Dudy. Czasami tak wychodzi, że człowiek znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, zwykle dzieje się tak wskutek wcześniejszego postępowania, wcześniejszych wyborów. Mnie w tym sprawie najbardziej cieszy że zapewne znajdą się tacy, co zarzucą mu że brak jego obecności na tym światowym sabacie holokaustników wynika z posiadania czegoś czegoś co wyssał z mlekiem matki. I długo ukrywał, nawet paląc hanukowe świece ku radości mocodawców.

  I jeszcze jedna rzecz, wymienia Pan po nazwisku kilku polityków strofując ich za przyjacielski stosunek do żydów. Zachęca ich Pan do wyciągnięcia wniosków "że żydzi nie są i nie byli żadnymi naszymi przyjaciółmi, a już na pewno nie są braćmi". Otóż proszę sobie wyobrazić, że tu Pan się bardzo pomylił. Takich wniosków oni na pewno nie wyciągną. Bo rzeczywistość jest inna. A Pan widzi w nich Polaków, pewnie dlatego że używają języka polskiego.

  Pozdrawiam Pana serdecznie
 • @Drab61 20:37:51
  W Montażu W. Wołkova jest nieźle opisana Sztuka Wojny Sun Tzu. Zresztą cały,, Montaż,, jest kapitalny.
 • Tak naprawdę to grillowane są
  sieroty po Polsce w atrapie Polski - a nie wywijająca atrapą Polski ich V kolumna. Nie robi się tego dla jaj - tylko są już z pewnością plany sierotom po Polsce w atrapie Polski - wyrządzić jakieś nowe sku***syństwo i to dużego kalibru.
  Patrząc na to wszystko - na ten szatański świat z drugiej strony - to kto wie czy grillowanie sierot po Polsce nie jest też w ramach jakiegoś odwetu za to, że Polacy w czasie II WŚ ratowali Żydów. Żydów - których ciemna moc przeznaczyła na zagładę a która wywijała panem, towarzyszem Hitlerem - bez reszty. Kto wie - bo szatański świat nie mieści się w ludzkiej logice.
 • @Drab61 22:02:15
  :))))) Salut .
 • @demonkracja 21:38:53
  //...za to, że Polacy w czasie II WŚ ratowali Żydów//

  Ratowali Polaków- polskich żydów. Obywateli II Rzeczpospolitej.

  I to nie pasuje Izraelowi bo oni chcą uchodzić za spadkobierców wszystkich żydów całego świata.
 • @Lemański 22:15:37
  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/117931,polacy-nie-mieli-obowiazku-ratowania-zydow Salute .
 • @Lemański 22:15:37
  Jeżeli tzw. ratowanie żydów ocenić w kontekście tego co żydostwo po 1989 roku zrobiło z dorobkiem dwóch pokoleń Polaków żyjących w PRL, to można powiedzieć że była to szkodliwa i samobójcza a przez to antypolska działalność. Za coś takiego pod ścianę powinno się stawiać a nie ordery przyznawać !
 • @Drab61 22:53:51
  Czy Polak może być żydem?
  Czy Polak może być czarny?
  Co według Ciebie definiuje Polaka?
  Po co patrzeć na to co nas różni. Zacznijmy szukać tego co nas łączy i jednoczy.
 • @Drab61 22:53:51
  Uważasz że za 89 winny jest każdy polski żyd tylko dlatego że prowokatorzy z solidarnosc dorwali się do koryta?
  Na tym świecie jest tylko jeden podział LUDZIE i K?#%÷Y
 • To nie chodzi o to co było w czasie wojny, chodzi o politykę
  dzisiejszą. Polscy politycy stosują antyrosyjską retorykę i publicznie okazują Rosji wrogość. Szczególnie to PiS w tym celuje i sprawa nasiliła się po Katastrofie Smoleńskiej. Tusk próbował jakoś z Rosją się pogodzić, ale został oskarżony o spisek z Putinem i inne "żółwiki". Do Polski nie wpuszczano Nocnych Wilków, nie zapraszano Putina do obchody rocznic, dopuszczono w mediach uwłaczającą rozsądkowi i prawu grafikę.

  Do Izraela przeniesiono konferencję, ze względu na Putina.
  Dlaczego?
  W Izraelu jest wielu żydów pochodzących z Rosji i innych demoludów, którzy Rosję szanują. Żydzi z Rosji za to, że będąc w głębi Rosji przeżyli wojnę. W czasach sowieckich zajmowali szanujące pozycje w administracji i nauce. To w Izraelu stracili ten prestiż jaki mieli w Rosji, więc wspominają Rosję bardzo dobrze. Język rosyjski jest trzecim po hebrajskim i arabskim językiem w Izraelu. To właśnie dlatego tak Natanjahu i inni zabiegają o sympatię u Putina.

  Bieżące wydarzenia tym bardziej potwierdzają słuszność takiej decyzji.
 • @Lemański 23:15:08
  "Czy Polak może być żydem?"

  Polak może być żydem, ale nie może być Żydem.
  (Nie widzę zatem powodów, dla których Żyd miałby być Polakiem, tzn. posiadać polskie obywatelstwo, tym bardziej, że Żydzi nie ulegają asymilacji.)

  "Czy Polak może być czarny?"

  Rozumiem, że sens pytania bliższy jest zdaniu: czy "czarny" może być Polakiem?
  Oczywiście, może.

  "Co według Ciebie definiuje Polaka?"

  Przede wszystkim dbałość o wspólny narodowy i państwowy interes oraz etniczne pochodzenie - to ostatnie nie jest warunkiem koniecznym.

  "Po co patrzeć na to co nas różni. Zacznijmy szukać tego co nas łączy i jednoczy."

  Z żydami i Żydami łączy nas żydowska religia chrześcijańska i wspólny żydowski Bóg. Jednak to nas nie jednoczy tylko dzieli. Zresztą Żydzi ukształtowani religijnie w szowinistycznej mentalności nie asymilują się z żadnym narodem.
 • @ Autor
  A czy rezydent Duda źle wyjdzie na żydowskich przyjaciołach?

  Nie jeden z nas chciałby mieć emeryturę jaką otrzyma rezydent Duda.
 • @Rzeczpospolita 23:35:40
  Ten kraj nigdy nie był 100% jednolity etniczne. Czy wam się to podoba czy nie dzielimy go z żydami, Niemcami, Litwinami, ukraincami i innymi ludźmi którzy urodzili się tu i uważają ten kraj za swój dom.

  Trochę dziecinne jest twierdzenie że wszystko co złe jest przez żydów a my takie bidulki nic nie możemy zrobić.
 • Do pana @Drab61 20:37:51
  Pan @Drab61 pisze ! [Takich wniosków oni na pewno nie wyciągną. Bo rzeczywistość jest inna. A Pan widzi w nich Polaków, pewnie dlatego że używają języka polskiego. ] koniec cytatu

  Dokładnie to pan ujął to są żydzi udających Polaków ! i żydzi żadnych wniosków nie wyciągną chyba że ktoś z nich by zwariował [ meszuge ]

  Słowianie ! każdy żyd powtarzam KAŻDY !!! będzie prowadził politykę w interesie Izraela !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! wolna od obcych wojsk okupacyjnych


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • DO żyda @Lemański 00:00:17
  Nikt nie twierdzi że wszystkiemu są winni żydzi ! bo na wybuchy wulkanów czy tornada nie są żydzi winni !

  Ale jako mafią rasowa plemienna są winni bardzo wielu nieszczęść w Polsce i w świecie i dlatego żyd jest pogardzany na całym świcie ! stąd staracie się skrywać się no i kamuflować

  kamuflować się «ukrywać swoje prawdziwe zamiary, uczucia lub charakter. !

  UWAGA !
  Żydówki nagminnie robią sie na blondynki !!! tylko garbate nosy i czarne ślipia zdradzają żydówki ! PLUS żydzi masowo zmieniają nazwiska na polskie by ukrywać swoje prawdziwe zamiary wobec Polski i Polaków

  RACJĄ STANU JEST ! deportować WSZYSTKICH żydów do IZRAELA !

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach .
 • @ele 08:18:59
  Panie Ireneuszu

  //RACJĄ STANU JEST ! deportować WSZYSTKICH żydów do IZRAELA//
  Straszne rzeczy Pan opowiada. Deportowac Polskich obywateli tylko dlatego że są żydami. A co z pół żydami? Rodzinami gdzie jeden z rodziców jest pochodzenia żydowskiego? Albo z przechsztami? A co z ukraincami? Też deportacja?
  Prawda jest taka że po takiej selekcji niewielu nas zostanie.
 • @Lemański 22:15:37
  ---------
  "Ratowali Polaków- polskich żydów. Obywateli II Rzeczpospolitej."
  ---------
  Nie! Ratowali ludzi - a przynajmniej tak myśleli. Potem "drogi" Bronisław czy Gross i wielu innych udowodnili swoimi działaniami wobec Polaków, że oni ludźmi jednak nie są. Ludźmi nie są w pojęciu elementarnego człowieczeństwa.
  Wniosek?
  Szatan z lubością wykorzystuje uczucia wyższe czy w ogóle człowieczeństwo człowieka do tego - aby go zniewolić i w konsekwencji przerobić na szatańskie odchody.
  Na koniec - hieny nie da się nauczysz jeść trawy na sawannie - pysk przy pysku z antylopami.
 • @Drab61 22:53:51
  -----------
  "Jeżeli tzw. ratowanie żydów ocenić w kontekście tego co żydostwo po 1989 roku zrobiło z dorobkiem dwóch pokoleń Polaków żyjących w PRL, to można powiedzieć że była to szkodliwa i samobójcza a przez to antypolska działalność. Za coś takiego pod ścianę powinno się stawiać a nie ordery przyznawać !"
  -----------
  Przypowieść o żmii - co to ją człowiek własna piersią ogrzał - oddaje wszystko!
  Wniosek?
  Ludzie musza zrozumieć, że hieny nie sposób nauczyć pożerać trawę, że gorące parzy, że prąd kopie, że muchomor truje, że...., że po owocach ich poznacie.
  Bez tej elementarnej wiedzy - ludzkość nie przetrwa na tej Ziemi - jako ludzie - co to ich Bóg obdarzył wolna wolą i rozumem.
 • Po wczorajszej decyzji Dudy sprawa jest jasna.
  Wiemy co zdarzy się podczas sabatu holokaustników w Izraelu, a od czego czcigodny Andrzej Duda, zapewne tylko z przyczyn wyborczych chce się odciąć. Bo przecież wielokrotnie dawał przykłady uwielbienia dla mieszkańców kraju który swoją siedzibę znalazł na palestyńskiej ziemi.
  Odbędzie się tam bezprzykładny atak na antysemitów znad Wisły, którzy nie dość, że byli współsprawcą holokaustu by czerpać korzyści z majątku zholokaustowanych, to nadal nie chcą się finansowo rozliczyć z odniesionych na tym procederze korzyści. Zapewne, największą powściągliwość w tych oskarżeniach zachowa Rosja, być może też Wielka Brytania, chociaż ma ona interes w znalezieniu zastępczego, zamiast niej, sprawcy II wojny światowej, więc różnie to może być. Francja też przepuści atak, który będzie miał za zadanie ukryć francuski antysemityzm i jej faktyczną rolę sojusznika III Rzeszy. Najbardziej bezpardonowe ataki na Polskę przepuszczą Izrael oraz nasz najważniejszy sojusznik. Chodzi przecież w zapłacenie 300 mld $ których antysemicka Polska nie chce zapłacić, a których tak, szczególnie w obliczu narastającego konfliktu na Bliskim Wschodzie potrzebuje Izrael.
  Polskiemu społeczeństwu ogłosi się że trzeba zapłacić i że winny jest Putin, bo jest to kumpel organizatora.
  I Andrzej będzie już mógł zatańczyć wesołego oberka.
 • @Lemański 00:00:17
  Skoro mamy wiele innych mniejszosci, to czemu holubimy wylacznie zydowska?
 • @morgan 13:29:24
  bo jest najcenniejsza rasowo, Michalkiewicz wręcz określa Izrael słowem "bezcenny".
 • @Lemański 22:15:37
  Ma pan takie same teorie i poglądy jak pseudo ksiądz Lemański. A może jest pan nim??? Czy tylko zbieżność nazwisk???
 • @Lemański 00:00:17
  "Ten kraj nigdy nie był 100% jednolity etniczne."

  Krajów jednolitych etnicznie chyba nie ma w ogóle. Problemem Polski nie jest fakt posiadania mniejszości narodowych, ale fakt, że jedna z nich i to ta oficjalnie najmniejsza - Żydzi -, nie tylko rości sobie prawo do rządzenia, ale tę władzę posiada faktycznie. A w każdym państwie z dominującą większością narodową - Polska jest właśnie takim krajem (97% Polacy) - władza winna należeć do narodowej większości.

  Panie Lemański, dam Panu radę: proszę głosić swoje mądrości z pierwszego akapitu Żydom w Izraelu zastępując oczywiście Niemców, Litwinów i Ukraińców, Arabami.


  "Trochę dziecinne jest twierdzenie że wszystko co złe jest przez żydów a my takie bidulki nic nie możemy zrobić."

  Nikt tak nie twierdzi. Ujmując rzecz historycznie upadek Polski zawdzięczamy żydo-katolickiemu Kościołowi, Żydom i polskiej magnaterii oraz politycznej niefrasobliwości nielicznych polskich polityków w okresach 1918-26 i 1956-80, którzy nie zdołali wyeliminować zagrożenia żydowskiego i ze strony żydo-katolickiego Kościoła.
  Współcześnie polskie społeczeństwo pozbawione całkowicie możliwości społecznej komunikacji (media są własnością żydowską lub pod żydowską kontrolą oraz należą do zawsze antypolskiego żydo-katolickiego Kościoła) oraz środków materialnych nie posiada realnych szans na odzyskanie władzy.
 • @Rzeczpospolita 15:36:40
  "Panie Lemański, dam Panu radę: proszę głosić swoje mądrości z pierwszego akapitu Żydom w Izraelu zastępując oczywiście Niemców, Litwinów i Ukraińców, Arabami."
  Szanowny Panie,
  Izrael to nie nasza jurysdykcja. Mówię o Polsce i obywatelach polskich żydowskiego pochodzenia, którzy urodzili się tutaj i czują się Polakami. Jest ich całkiem sporo i dlatego uważam że nie rozsądntym jest wrzucanie wszystkich żydów do jednego worka.
 • @Lemański 17:16:27
  Nawet wrzucenie jednego żyda do worka to okropny antysemityzm, a co dopiero wielu, czy nie daj Boże (Jahwe było by stosowniej) wszystkich.
 • @Drab61 18:00:22
  Hehehe przepraszam użyłem niewłaściwych słów.
 • @Lemański 17:16:27
  "Izrael to nie nasza jurysdykcja."

  Istotnie, ale rzecz nie w panującej jurysdykcji, tylko w tym, że nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania takich samych praw wobec mniejszości żydowskiej w Polsce, jakie Żydzi stosują wobec mniejszości w Izraelu.


  "Mówię o Polsce i obywatelach polskich żydowskiego pochodzenia, którzy urodzili się tutaj i czują się Polakami."

  Takich Żydów, którzy czują się Polakami - co oznacza, że szanują i uznają prawo narodu polskiego do samostanowienia i dają temu publiczny wyraz - prawie nie ma. Ci Żydzi, którzy czują się Polakami z pewnością wiedzą i rozumieją o czym piszę.
  Żydzi są odwiecznym wrogiem polskiego narodu i państwa - tego uczy historia.
  "Precz z białą gęsią", "precz z krzyżem" - takie hasła nosiły żydowskie kreatury w swoich manifestacjach na Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie urządzanych przed 1918r., o czym pisał B.Prus w swoich „Kronikach warszawskich”.
  Po 1945r. Żydzi byli ludobójcami polskiego narodu i za swoje zbrodnie nie tylko nigdy nie ponieśli kary, ale nigdy nie zostały one upublicznione, a dzisiaj oskarżają naród polski o zbrodnie na Żydach.


  "nie rozsądntym jest wrzucanie wszystkich żydów do jednego worka."

  W IIIRzeszy Niemieckiej, która napadła na Polskę w 1939r. i dopuściła się na Polakach ludobójstwa także byli przyzwoici Niemcy, którzy nie popierali Hitlera i nie chcieli wojny. Czy płynie z tego jakakolwiek dla nas korzyść i czy to znaczy, że nie możemy mówić o Niemcach jako naszych wrogach?
  Jeśli historia Polski niczego Pana nie nauczyła, nie powinien Pan zabierać głosu w obronie naszych wrogów - w obronie Żydów. Oni tego z pewnością nie potrzebują, oni mają dzisiaj w Polsce władzę i wszelkie przywileje i niszczą polski naród i nasze państwo.
 • @Rzeczpospolita 20:41:46
  Skąd pomysł że Hitlera popierali tylko Niemcy nie przyzwoici ? Osobiście mam wrażenie, że było wręcz przeciwnie. Ci nie przyzwoici, wrogowie Rzeszy siedzieli w tym czasie w KZL i reedukowali (obecnie używa się słowa resocjalizacja) się pracą. Należeli do nich: kryminaliści, komuniści, pederaści, żydzi. Nigdzie na świecie przestępczość nie spadała tak szybko jak w Rzeszy za Hitlera. Takie są fakty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31