Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 3113 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Idzie Grześ przez sejm - z dziurawym workiem po zaufaniu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... ciurkiem sypie się za Grzesiem

 

...no i dużo czasu od wyborów nie trzeba było, by ostatnia nadzieja biało-czerwonych – sfajdała się w szatni analogicznie do onegdaj ostatniej nadziei białych – przed walką z zużytym i podrdzewiałym Iron Mikiem. Jeżeli ktoś z Państwa uważa za stosowne rzucić w pana Grzesia i ferajnę - kubkiem, frytkami, czy co tam znajdzie pod ręką – niech się nie krępuje. Kto się tak ostentacyjnie i katastrofalnie zeszmacił – inny już nie będzie, nie poprawi się. Można rzucać kubkiem, albo kurwami.

 

Wielu z nas, bardzo wielu – bardzo wiele sobie obiecywało po wejściu Konfederacji do Sejmu – nie da się ukryć, że największe nadzieje budził od lat jeżdżący po kraju i nie tylko - z płomiennymi wykładami pełnymi niezłomnego patriotyzmu podawanego w zawiesistym sosie katolicko narodowym – tytułowy pan Grześ – czyli wcześniej reżyser, a obecny poseł Grzegorz Braun. Ileż słów padło wysokich, podniosłych, nieustraszonych – kto to może zliczyć. To może i dobrze, nie warto ich liczyć, gdyż – jak mówi przysłowie: „po owocach ich poznacie”. I właśnie poznaliśmy.

 

Chodził więc pan Grześ po sejmie, gdzie wszedł, tam perorował zawzięcie, podniośle, nieubłaganie – głośno, najgłośniej ze wszystkich. Czasem miewał rację, na przykład przepytując z podstaw prawnych panów Wysokich Oficerów Policji z Komendy Głównej – Napiórkowskiego i Godlewskiego – wykazując ich daleko, poza granice przyzwoitości przesunięty relatywizm prawny, połączony z całkowitą beztroską wobec litery prawa. Ale to wyjątki. Normą stało się z czasem (niedługim od wyborów) narastające wrażenie impertynenckiego, napuszonego pustosłowia – wręcz, jak w wypadku dyrektora Tytko – na granicy chamstwa.

Pozwoliłem sobie jakiś czas temu na ten temat skreślić parę słów:

 

http://att.neon24.pl/post/151505,posel-braun-w-pulapce-pustej-elokwencji

http://att.neon24.pl/post/151529,czy-posel-braun-zostanie-biskupem

 

 

Tak już jest z językiem w ustach polonisty – przy pewnej biegłości warsztatowej można w wyszukanej formie podać chamską obraźliwą treść. W tym pan Grześ wydaje się być mistrzem, a że ćwiczy nieustannie – to i mistrzostwo coraz wyższej próby. Mistrzostwo chamstwa podanego wykwintnie – wyjaśniam.

 

Perrorysta retoryczny – tak bym pana Grzesia określił – terroryzujący otoczenie za pomocą własnego chowu broni masowego jego – otoczenia - rażenia – nieustannym perrorowaniem tonem podniesionym, nie znoszącym sprzeciwu. Manierą iście wprost z wypraw krzyżowych wyniesioną, gdzie dopiero krew niewiernych chlupiąca po kostki dawała błogie poczucie dobrze spełnionego czynu. Ma to porównanie o tyle dal przypadku pana Grzesia znaczenie, że dla swego uwiarygodnienia pan Braun używa religii chrześcijańskiej w typowy dla chrześcijan sposób: albo przyjmiesz to co mówię i zgodzisz się… albo… ręka, noga, mózg na ścianie – ja w każdym razie takie – narastające z każdą kolejną perrorą - wrażenie odnoszę, słuchając pana Grzesia.

 

Ten dodatkowy element i narzędzie nacisku ma o tyle znaczenie, że coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że owa „wiara naszych przodków” - jest w w istocie narzędziem okupacji, wyalienowania narodu ze swoich korzeni i narzucenia obcego, wrogiego wzorca zachowań – korzystnego dla najeźdźcy sprzed tysiąca lat. Ludzie coraz częściej widzą i rozumieją, że obecna chrześcijańska Polska i Polacy – to żałosne resztki po podbitej i upadłej pod krzyżem Lechii i Lechitach – wraz z jej Bogami i wierzeniami. A nie żaden powód do dumy.

 

Od takiej świadomości do poszukania odmiany losu – wyrwania przeklętego żelaza z głowy śpiącego rycerza - i przywrócenia pamięci i tradycji Lechii i Lechitów droga co prawda daleka – ale prosta i cel widoczny – zatem w rozumieniu krzyżowca - trzeba robić wszystko, by takie myślenie zwalczać. Na przykład takimi kato-zagończykami, jak pan Braun i jemu podobni.

 

Nie marnowałbym jednak czasu na pisanie o panu Braunie i jego wesołej, a dziwacznej kompanii, gdyby nie ostatnie głosowanie nad zmianą prawa dotyczącego trybu i zasad udzielania koncesji na poszukiwanie i w efekcie, bo są to sprawy powiązane – wydobycie kopalin, na przykładzie miedzi, ale rzecz dotyczy całej listy innych surowców, oraz stworzenia furtki prawnej dla dalszych tego rodzaju operacji.

 

Tu warto wskazać pewne cenne spostrzeżenie uczynione ostatnio publicznie (youtube) przez pana Dariusza Baliszewskiego na temat – przekopu Mierzei Wiślanej. Otóż zwrócił on uwagę, że ta inwestycja znacznie upraszcza DYSKRETNE wywożenie cennych kopalin z rejonu Suwalszczyzny – obfitującego w przeróżne skarby natury, nie tylko lasy i jeziora. Że wojska tam stacjonujące mogą mieć z tymi planami coś wspólnego – to się samo przez się rozumie.

 

Do sedna: sposób w jaki Konfederacja zachowała się w tej sprawie – a następnie jak pokrętnie, fałszywie i bezczelnie się ustami szeregu swoich przedstawicieli (Winnicki, Sośnierz, Grabarczyk) tłumaczyła – potwierdza w sposób nie budzący wątpliwości, że po raz kolejny padliśmy ofiarą tej samej przedwyborczej rozgrywki. W sytuacji narastającego sprzeciwu społecznego wobec szeregu działań PISu i Zjednoczonej Prawicy – poczynając od ustawy 447, przez haniebne zachowania naszych polityków na arenie międzynarodowej, nieustanne lizusostwo, nadskakiwanie USA i Izraelowi, wikłanie nas w nie nasze konflikty i globalne łajdackie interesy, dewastację pod szumnymi hasłami/zasłonami resztek naszego majątku narodowego i naszej społecznej witalności – podsunięto nam patriotyczną bezalternatywną alternatywę – Konfederację. Nic to, że w jej szeregach mamy te same zgrane do cna mierne postacie, z jakichś nieznanych powodów nieustannie obecne w polskim życiu politycznym – jak Korwin – czy wieczni chłopcy niewiadomego umocowania i sterowania, jak Bosak i Winnicki. Nic to, naród – a przynajmniej świadoma jego część - tak bardzo potrzebuje reprezentanta swoich interesów, że bierze to – co jest. I obdarza zaufaniem, pokłada wiarę w uczciwość takiego perrorysty Brauna, czy niechlujnego, bezczelnego, zawdzięczającego karierę nazwisku ojca - Sośnierza.

 

A potem – naród widzi to, co widzi – ale ponieważ mózgi od tysiąca lat ma zryte tymi niestworzonymi durnotami, które wypisywał dziś na Neonie były poseł Sanocki – to NIE POTRAFI zebrać się w kupę odpowiednio liczną - i zastosować WPROST art 4 Konstytucji – i kupą, mości panowie, pójść pokazać tej bandzie sprzedawczyków i nierobów od prawa do lewa sali sejmowej – nie omijając Belwederu i Sądu Najwyższego – co to znaczy, że Naród sprawuje władzę BEZPOŚREDNIO. Tak, jak robią to inne narody, choćby Francuzi. Naród nie potrafi, nie umie zareagować odpowiednio, godnie i stanowczo, tak by nie zostawić wątpliwości, kto tu rządzi, a kto jest od roboty, za którą ma płacone – jedyne, co potrafi, to klepać w klawisze – a to i tak jest jakiś jeden procent. Reszta nawet nie wie, co się stało tej nocy w Sejmie – a jak się reszcie powie, to i tak nie zrozumie.

 

Konkludując – dla mnie worek – a był to worek zaufania społecznego, w tym mojego - z którym wkroczył pan Braun i Konfederacja – okazał się dziurawy. A teraz jest pusty – i pan Braun może się w niego sam spakować, albo na nim - powiesić. Mnie już to bez różnicy. Mojego zaufania ani on, ani reszta menażerii zwanej Konfederacją – już nie odzyska.

 

O reszcie klasy politycznej nie piszę bo tu już nie ma nic do napisania. Na dwie rzeczy chciałbym Czytelnikom zwrócić uwagę.

 

Po pierwsze – na to, kto był posłem prowadzącym tę niesławą zmianę ustawy o zmianie ustawy – to posłanka Anna Paluch. Jeżeli ktoś nie wie kto zacz, niech sobie przypomni sprawę Wody Polskie – w tym sprawę wykolegowania polskiego przedsiębiorcy produkującego liczniki do nieczystości płynnych. Był o tym Superwizjer – sprawa była bardzo cuchnąca, ale przycichła – wiadomo, jak się ma całą władzę nad służbami, to ma się spokój. No, więc poseł Paluch tam też grała pierwsze skrzypce – proszę obejrzeć, nie boczyć się na TVN – oni chcąc dołożyć PISowi potrafią pokazać bardzo ciekawe materiały.

 

Druga rzecz, to wybory prezydenckie – mam wrażenie, że skoro nie można wygrać, bo już wiemy, że nie ma kim, to pozostaje włożyć kij w szprychy i sypnąć piasek w tryby. Więc głosować trzeba, ale tak, by Duda nie wygrał. Ani Hołownia, bo to może być Duda ulepszony. Każdy inny, ze szczególnym wskazaniem na pslowca – będzie wikłał PIS, utrudniał budowę POLIN. A Bosak – powinien dostać 0% - żeby wiedział za co. I pierwszy raz w życiu poszedł poszukać uczciwej roboty.

 

Zwrócę na koniec uwagę, ale to ważne: na temat tego nocnego głosowania nie zostało powiedziane w mediach – po równi publicznych i prywatnych – ANI JEDNO SŁOWO.

I to powinno nam uzmysłowić, jak bardzo było to ważne głosowanie – a to z kolei – rozmiar samoupodlenia Konfederacji.

 

 

Nie od rzeczy będzie dorzucić jeszcze jeden akapicik – dotyczy on istnej twierdzy wolności w Polsce, żelaznego zaplecza biednego jak mysz – nomen omen – kościelna - red. Michalkiewicza, ale także Korwina, który nie sprawdziłby się nawet jako stróż parkingu, boby przespał każde włamanie – ale także całe Konfederacji z admirowanym bezustannie Braunem na czele. Dotyczy portalu Nczas.com tygodnika Najwyższy Czas – wolność mającego na winiecie i tak przepełnionego umiłowaniem ducha wolności – skądinąd znakomicie nam na Neonie znanego, głównie po przedwczorajszym zapaszku – że udostępniającego swe łamy pod każdym tekstem – na komentarze czytelników. Nie wiedzieć tylko czemu nikt, lub prawie nikt tam komentarzy nie zamieszcza. A kiedyś było ich mnóstwo. Z tego wniosek, że ichny Szpiryt Swabody – wycina wszystkie wpisy, pozorując możliwość ich umieszczania. No, albo nikt nie chce tam komentować – ale skoro wcześniej chcieli – to co się odmieniło?

A do czego zmierzam? Ano do tego, że w przedmiotowej sprawie na tym ultrapatriotycznym portalu też - nie ukazało się ani jedno słówko. Żaden patriota nawet nie pierdnął na ten temat. Szpiryt Swabody zadziałał niezawodnie….

 

Dziękuję za uwagę

KOMENTARZE

 • Kremlowska propaganda mu nie przeszkadza?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mMTE5MC9wLzIwMjAvMDIvMTYvODI1LzUwNy80ZTI3MTcwZDdkMmY0ZjgzOTU4OGYyZWJiYTA4ZTVkMC5qcGVn.jpeg

  Sośnierz: Wywiad dla Sputnika to wywiad jak wywiad. Wywiadu dla "NIE" też bym udzielił.

  https://wpolityce.pl/polityka/487195-sosnierz-wywiad-dla-sputnika-to-wywiad-jak-wywiad

  Ps..Czyli z hasła Bóg, Honor, Ojczyzna zostały mu dwa przecinki. Szykuje się kariera na miarę samego Ekscelencji Janusza Ryszarda Korwin Mikkego. Sośnierz z Korwinem rozsadzają Konfederację od środka, dlatego są zapraszani do TVP. Ujawniają się Sośnierz i Braun, ich wypowiedzi i podejście do narodowych surowców -złóż jest skandaliczne. W czasie kampanii prezydenckiej wszyscy agenci się ujawniają. Nawet on podobny do mnicha z Petersburga co to doradzał carowi. Sośnierz, Korwin i Wilk z ich filipkami słownymi, niemądrymi i bezczelnymi, są tak potrzebni Konfederacji jak ręcznik rybie. Ten człowiek jest tak infantylny jak ta jego kitka z włosów. Cały rozum poszedł mu we włosy. Rozczarowanie takie same jak menel i alkoholik, ćpun Kukiz. Wygląd menela a poziom intelektualny jak to w Konfederacji. A takie gadki pokazują, że na polityce zna się jak ja na fizyce kwantowej. Wczoraj w Studio Polska pan profesor Czarnek usadził tego z kucem Sośnierza, któremu się poprzewracało we łbie. Mina Sośnierza bezcenna! Coś tam niewyraźnie bełkotał ale nikogo nie przekonał. A gówniarze z jego formacji bili mu brawo, żenada! aż kopara mi opadła miałem go za lepszego gościa ale co wczoraj mówił sorry bełkotał stracił wszystko o innych szkoda gadać. W "Studio Polska" Sośnierz udowodnił, że jest pajacem i miernotą, który nie zna problemów. Mówi, żeby mówić i jątrzyć! Jednak konfederacja to antypolska agentura pudlo-sowiecka! Co on w życiu zrobił, że za nic brał kasę w Brukseli, a teraz w polskim Sejmie Sputnikowi udziela antypolskich wywiadów. Sośnierz twierdził, że należy ograniczyć prawa wyborcze bo jakaś tam babcia z Pcimia Dolnego nie ma orientacji kto nadaje się do sprawowania władzy. Otóż mogę stwierdzić, że on sam się nie nadaje..Jak daleko może upaść jabłko od jabłoni.?! Jeszcze niedawno w PE był zdawało się normalny, robił dobre wrażenie, w kraju zaczął "niedowidzieć"? i nagle się skundlił. Pandemia kominternowskiej zarazy dopadła kukizowców jak tylko hieny zwąchały się z PSLem. Grzebie Bosaka, w sprawie miedzi, po co mu państwowe. Co ma do tej pory Polska z prywatyzacji? Tato w koalicji z PiS. Wydawał się w porządku ale zawiódł. Co on wie o wysiłku pracy Polaków? Wygląda jak trochę bardziej zadbany członek KOD-u… ok, wygooglowałem… napisał pracę mgr-ską pt. Wola Boża jako źródło moralności, czyli podstawowe argumenty pozytywizmu teonomicznego…
 • Niby taki inteligentny, a wdział buty pożytecznego sługusa, czyli inaczej jawny członek V Kolumny!
  Czego się spodziewać po osobie która zdradziła najbliższą rodzinę i takich jest więcej w konfederacji. Sośnierz ma tylko ładne włosy. Naśladuje Korwina nawet modulacją głosu…Sośnierz - prawicowy Kosiniak-Kamysz. Nie zdziwię się że będzie następnym do raju folwarku PSL. Jak widzę takiego łysego z kucykiem czy warkoczem to już mam pełny obraz takiego człeka. Wiem, że takie coś nie ma nic mądrego do powiedzenia. Sośnierz to chodząca kompromitacja. Kiedyś myślałem, że to niegłupi młody człowiek i przyszłość przed nim. Okazało się, że to zwyczajny pustak, za grosz własnego pomyślunku, o logice nie wspomnę! Brak znajomości przepisów i Konstytucji. Dobromir Sośnierz totalnie ośmieszył siebie i Konfederację. W programie Teraz Polska prof. Czarnek zaorał totalnie pana posła i jego ugrupowanie. Tematem tego fragmentu programu była ustawa "kagańcowa" jak ją nazywają tubylcy "haniebnej targowicy". Haniebnej bo ta sprzed lat to był pikuś w porównaniu z tym …..czymś co można nazwać tylko mocnymi słowami. Kogo obchodzą wywody teologa Sośnierza, z bożej łaski ukończył wydział teologiczny zaocznie, z niego taki teolog jak z koziej dupy trąba, zastanawiam się kto na to zero kremlowskie oddaje głos. Niech ktoś, obeznany z tematem, powie czy udzielanie obszernych wywiadów jest płatne czy bezpłatne.
 • Konfederacja = kontrolowana opozycja
  https://lotna.neon24.pl/post/150647,partia-brunetow-a-konfabulacja

  Na efekty nie trzeba było długo czekać.

  Kiedy oglądałam sprawozdanie z posiedzenia połączonego dwóch komisji z udziałem głównego geologa kraju i usłyszałam Grzesia w roli przewodniczącego, ofukującego p. Tytko, pomyślałam, że nie jest dobrze, ale kiedy usłyszałam w drugiej części wypowiedź Sośnierza, zorientowałam się, że jesteśmy sprzedani, czy jak kto woli, zdradzeni. No a potem konfederacji nie było nawet stać na gest protestu przeciwko tej ustawie.

  Poprzedni główny geolog kraju, na którego wypowiedziach opiera się strona społeczna pod przewodnictwem Krzysztofa Tytko, został odsunięty przez Morawieckiego. Teraz mamy głównego geologa, według którego nie ma w polskiej ziemi prawie niczego oprócz żwiru i piasku, a miedź, którą jednak mamy, trzeba według Winnickiego sprzedać jak najszybciej obcym korporacjom, żeby dostawać marne dywidendy, bo „cena miedzi może spaść za 5 lat”. Jak na Wyspę Orzeszków Laskowych przystało.

  Na dodatek konfederaci czują się „atakowani” przez stronę społeczną, która po prostu oczekuje efektów, bo już dwa miesiące temu dostarczyła konfederacji dokładne informacje, z projektami interpelacji poselskich włącznie, a Winnicki przestrzega przed „wichrzycielami internetowymi” , zapominając o tym, źe to właśnie ci „samo określający się - czy samozwańczy obrońcy narodu” na nich głosowali. Taki termin uknuli na Polaków broniących naszego wspólnego dobra - wichrzyciele i samozwańcy. Szczyt bezczelności.

  Doprawdy nie wiem, czy Polacy powinni ruszyć na Sejm z taczkami gnoju, wywalić tych zdrajców i pasożytów co do jednego i wreszcie SPRYWATYZOWAĆ własny sejm, czy utworzyć państwo podziemne z daleka od internetu i zacząć sądzić zdrajców i wykonywać na nich wyroki, jakie za zdradę im się należą, w takim samym stopniu, jak Polakom polskie złoża.
 • Też miałem nadzieję, nie łudźmy się, żyd będzie żydem do końca,
  i te szczęść boże za miedź, srebro, złoto, tytan, rudy żelaza, brak słów.
  Czarna kosher dziura powiększa się w postępie geometrycznym, cokolwiek to znaczy, jak pomyślę, że Polski ma nie być ...
  Autor 5*
 • @kula Lis 69 17:49:40
  „Sośnierz ma tylko ładne włosy.”

  Kędzierzawe, jak większość żydów.
 • @Lotna 18:24:24
  MIAŁEM TO DOPISAĆ, WYRĘCZYŁAŚ MNIE.
 • @provincjał 17:57:31
  Ja się nie łudziłem, zawsze mówiłem, że żyd będzie żydem do końca, nigdy Polakiem, bo ma obowiązki tylko wobec innych żydów. Tak było, jest i będzie do końca świata a nawet dzień dłużej.
 • all
  dodane przed chwilą do tekstu:


  Nie od rzeczy będzie dorzucić jeszcze jeden akapicik – dotyczy on istnej twierdzy wolności w Polsce, żelaznego zaplecza biednego jak mysz – nomen omen – kościelna - red. Michalkiewicza, ale także Korwina, który nie sprawdziłby się nawet jako stróż parkingu, boby przespał każde włamanie – ale także całe Konfederacji z admirowanym bezustannie Braunem na czele. Dotyczy portalu Nczas.com tygodnika Najwyższy Czas – wolność mającego na winiecie i tak przepełnionego umiłowaniem ducha wolności – skądinąd znakomicie nam na Neonie znanego, głównie po przedwczorajszym zapaszku – że udostępniającego swe łamy pod każdym tekstem – na komentarze czytelników.

  Nie wiedzieć tylko czemu nikt, lub prawie nikt tam komentarzy nie zamieszcza. A kiedyś było ich mnóstwo. Z tego wniosek, że ichny Szpiryt Swabody – wycina wszystkie wpisy, pozorując możliwość ich umieszczania. No, albo nikt nie chce tam komentować – ale skoro wcześniej chcieli – to co się odmieniło?

  A do czego zmierzam? Ano do tego, że w przedmiotowej sprawie na tym ultrapatriotycznym portalu też - nie ukazało się ani jedno słówko. Żaden patriota nawet nie pierdnął na ten temat. Szpiryt Swabody Najwyższego Czasu - zadziałał niezawodnie….
 • @
  // przywrócenia pamięci i tradycji Lechii i Lechitów droga co prawda daleka – ale prosta i cel widoczny – //
  T zn , tym celem ma być powrót do panteonu bogów sprzed ponad 1 tys lat , i to pozwoli Polsce
  odzyskać dawną chwałę a ludowi samo szczęście , pełną pomyślność i każdy dożyje przynajmniej 100 lat.
  Chyba będzie trochę ciężko sprecyzować same imiona tych bogów , a tym bardziej sposób ich czczenia
  w sytuacji gdy nikt nie wie czego od nich oczekiwać , rozumiem ,że to się jakoś na nowo wszystko wymyśli .
  Z drugiej strony jakoś nie widać by ktoś spoza środowisk słowiańskich miał podobne pomysły czyli dążył do odzyskania wpływów i znaczenia poprzez odtworzenie dawnych religii no ale może brak mi wiedzy
  i od dawna w Dublinie czy Sztokholmie zastąpiono kościoły świętymi gajami a modły do celtyckich czy
  nordyckich bóstw opiekuńczych są zjawiskiem powszechnym
 • autor
  *****
  tyle komentarza
 • Znaczy, Konfederacja poparła PIS!!
  i jego projekt sprzedaży polskich złóż USA i Kanadzie!
 • tego Pana ja już przejrzałem dawno!
  Reptylianie, Chrystus królem Polski, Grzegorz Braun, Dawid Icke – czyli jak ukryć liść sadząc las
  0


  Klęska Konfederacji z Braunem w tle

  Przeczytałem ostatnio wydany w formie książkowej wywiad z panem Grzegorzem Braunem. Książeczka nosi tytuł „Kto tu rządzi”. Z panem Braunem rozmowę przeprowadził dziennikarz Jan Piński. Książka ukazała się w wydawnictwie Bollinari Publishing House tuż przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w których pan Braun (bez powodzenia) kandydował.

  Lektura książki wywołuje mój niepokój. Odpowiadając na pytania dziennikarz Pińskiego, pan Braun daje się poznać jako człowiek o niezwykłej wręcz inteligencji, ogromnej wiedzy, spostrzegawczości i odwadze. Na okładce ksiązki wydawca tak ją lapidarnie streścił: „Gorzka prawda o polskiej polityce wypowiadana ustami człowieka, który walczy z łajdackim systemem”.

  Braun opisuje polski system polityczny jako atrapę demokracji w której prawdziwą władzę sprawują służby specjalne oraz loże masońskie. Demokratyczne rytuały (wybory, kampanie) są bez znaczenia, zaś brylujący na politycznych salonach politycy są wynajętymi przez służby aktorami, odgrywającymi (nieudolnie) napisane dla nich role.

  Trudno nie zgodzić się z poglądami pana Brauna, które potwierdza wielu byłych polityków, w przeszłości wynajętych do odgrywania teatralnej roli „umiłowanych przywódców”. ( w tym niedoszły premier z Krakowa, pan Rokita).

  Rysując trafny obraz polskiego systemu politycznego, (w sposób ukazujący ogromną wiedzę, inteligencję i spostrzegawczość), pan Braun wysuwa jednocześnie postulat ….koronowania Chrystusa Pana na króla Polski. W tym momencie zapala mi się w mózgu czerwona lampka i budzi się mój niepokój. Jak to jest możliwe aby człowiek mądry w jednych sprawach był jednocześnie oszołomem w innych? Taki zwierz w przyrodzie nie występuje!

  Jeśli pan Braun „wchodzi w buty” religijnego oszołoma ( jego postulat uczynienia z Chrystusa króla Polski jest…nieaktualny, gdyż Chrystus był już wielokrotnie koronowany na króla Polski, o czym ten pan musi wiedzieć!) a równocześnie reprezentuje poglądy polityczne, społeczne i gospodarcze ujawniające wielką przenikliwość i mądrość, to cudów nie ma: religijnego oszołoma udaje!

  Dlaczego tak czyni?? Dlaczego przykleja sam sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem? Do kogo jest skierowany ten kompromitujący dla rozsądnego człowieka przekaz?

  Przeciętny wyborca (w przeciwieństwie do pana Brauna) o polityce, gospodarce i mechanizmach społecznych wie niewiele, albo zgoła nie wie nic! Ale posiada rzec cenną: zdrowy rozsądek. I ten rozsądek podpowiada mu, że nie warto słuchać faceta który nakleił sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem! Gościu z taką kartką na czole może być intelektualnym geniuszem w sprawach innych niż religijne, ale jedyną reakcją ludzi rozsądnych na jego osobę będzie pukanie się w czoło!

  I o to właśni panu Braunowi chodzi! Przyklejając sobie na czole kartkę z napisem „jestem religijnym świrem” pan Braun chce osiągnąć jeden cel, taki mianowicie aby poglądy które głosi zostały ocenione jako brednie oszołoma! Tym sprytnym sposobem pan Braun niby to obnaża fasadowość polskiej demokracji, ale jednocześnie daje czytelnikowi do zrozumienia, że to brednie! Bo czy religijny oszołom i bęcwał, może powiedzieć coś mądrego w innych kwestiach? Zdrowy człopski rozsądek podpowiada wyborcom, że jak ktoś jest głupi w jednej kwestii, to jest głupi „na amen”! Jeden procent poparcia w wyborach prezydenckich dla pana Brauna świadczy o tym dobitnie!

  Pan Braun pozując na „wojownika z łajdackim systemem” jest w istocie członkiem tego systemu, któremu system pozwala żyć i pracować (do niedawna Polska Telewizja zlecała Braunowi kręcenie filmów, (jak się domyślam nie za darmo). Rola jaką odgrywa pan Braun w polskim „łajdackim systemie” sprowadza się do tego aby „łajdackość” tego systemu ukryć poprzez samo kompromitację tego który niby system demaskuje.
  Innych polityków ( dziennikarzy czy blogerów) prezentujący podobne poglądy jak pan Braun łatwo propagandowo zneutralizować stwierdzeniem, że bredzi taki jeden z drugim jak oszołom Braun, wietrząc wszędzie służby specjalne, loże masońskie i żydowskie spiski!

  I tym sposobem „ w temacie” ukazania prawdziwego oblicza systemu politycznego w Polsce, dzięki panu Braunowi mamy „pozamiatane”!

  To co robi pan Braun, to jedna z bardziej wyrafinowanych metod manipulacji tłumami do odwodzenia ich od nieprawomyślnych idei. Dokładnie taką samą metodę stosuje brytyjski dziennikarz niejaki David Icke publikując wiele interesujących informacji o kulisach władzy na świecie, jednocześnie opowiadając niestworzone historie o Reptylianach w skórze królowej Elżbiety II.

  Icke twierdzi, że wśród ludzi istnieje rasa Reptilian, czyli ludzi jaszczurów (zmiennokształtnych jaszczuro-ludzi). Według niego takimi istotami są m.in. królowa Elżbieta II. Reptylianie tworzą grupę, określaną przez niego jako Iluminati lub Zakon Iluminatów która kontroluje świat, usiłując stworzyć światowy rząd.

  Kto myślący uwierzy w takie brednie!? Nikt nie uwierzy w Reptylian, ani w żadne inne rewelacje głoszone przez Icke, choć te „inne” rewelacje są jak najbardziej prawdziwe!

  I taki jest sens działania zarówno Icke jak i Brauna: ukryć prawdę o istocie współczesnego świata polityki poprzez zasugerowanie, że ci którzy ujawniają prawdę są żałosnymi wariatami, zaś owa prawda to majaczenia idiotów!

  Podobną rolę w polskiej polityce jak pan Braun pełni Pan Korwin- Mikke. Ten z kolei ma ośmieszyć i skompromitować prawicowe idee, poprzez błazenady podobnej natury jak “braunowe”.
  Obaj ci panowie wywiązują się z powierzonych im zadań wyśmienicie, dzięki czemu prawica w Polsce praktycznie nie istnieje i nigdy nie uzyska społecznego poparcia!

  Anthony Ivanowitz

  30.05.2019r.

  Www.pospoliteruszenie.org
 • władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy;
  Sejm (chociaż pisany jak "same") oznacza po angielsku identyczny / taki sam. Czyli zawsze jest to samo (same=sejm) i ma jak zwykle reprezentować interesy tych grandziarzy, którzy zdobyli władzę i już jej nie oddadzą, a do wyborów dopuszczają tylko kandydatów uprzednio zweryfikowanych, z których to tłuszcza (czyli leniwe społeczeństwo z nadwagą) może sobie potem "wybrać" "swoich reprezentantów" w "demokratycznych wyborach". I tak to się kręci nie tylko w Polsce. Społeczeństwa mimo doświadczeń z przeszłości nadal dają się nabierać na "proroków" typu Lenin, Stalin, Che Guevara, Castro, Hitler, Pol Pot, Kaczyński, Putin, Trump, że wymienię tylko paru z brzegu. Używają zdesperowane tłumy jako narzędzia do przemian, które zlecają im grandziarze.
 • Trzeba przyznać, że
  zawiadujący tzw. demonkraturą nie mieli zamiaru z Grzesia strugać drugiego, jakiegoś Bolka i tak samo nie mieli zamiaru takiego Bolka strugać z Kukiza.
  Wniosek?
  Celem zawiadujących tzw demonkraturą było ośmieszenie czy wypuszczenie powietrza z tubylców popierających Grzesia i idei, która im przyświeca - i identycznie jest z sympatykami Kukiza. Z tym tylko, że Kukiza kompletnie zeszmacono - i jako polityka i jako człowieka.
 • @provincjał 17:57:31
  Ciekawe czym go ,,przekonali''. Wiadomo było że PiS ich przerobi jak Kukiza, ale że tak szybko to się zdziwiłem. PiS działa metodycznie, praktycznie wszystko ma już spacyfikowane, jeszcze sądy się miotają ale wątpię czy się wybronią. Media wiadomo w czyich rękach, więc PiS może nie tylko sprzedać zasoby naturalne ale i ludzi, przecież ktoś za grosze będzie musiał je wydobywać. A jak ktoś fiknie to prokuratura i spolegliwe sądy wybiją mu z głowy jakiś sen o wolności. Zresztą bez spolegliwych sądów sprawy własności terenów gdzie są te minerały, ciągnęły by się latami. Teraz jeden telefon wiadomo skąd i za tydzień wszystko zapisane jak Jahwe przykazał.
 • Dla autora 5*
  Pisałem o tej całej Konfederacj w komentarzach wcześniej. Nawet chyba pirwszy komentafz mój pojawił się w chwili wyborów, odnośnie retoryki pana żydo-katolika Brauna, jak i jego pozy. Miałem racje, ale nikt na NEonie nie zwrucił na to uwagi, a nawet dostało mi się od co niektórych.
  Panie Wican przestań pan zajmować Pogonią, a więcej patrz na lewo i prawo, a nie jak koń przed siebie. Nie mniej życzę wygranej z Kałesm
 • WPS
  @Autor,

  jak mówi stare, mądre przysłowie polskie " zmądrzeć lepiej późno niż wcale". Dlatego gratuluję panu przejrzenia na oczy i rozstania się ze złudzeniami i majakami, jakoby G.Braun,JKM, Wilk, Dziambor, Kulesza,Berkowicz, Sośnierz etc., ale także inni sztandarowi Konfederaci, to polscy patrioci, a niektórzy nawet z nich, jak chłopaczki do wynajęcia ( Bosak, Winnicki) nazywający siebie bezczelnie - "polskimi narodowcami".

  Zawsze byłem zdania, że kundle, hipokryci i sprzedawczyki do własnego zdemaskowania wymagają jedynie odpowiednich okoliczności, które postawią ich w karnym szeregu sterowanych kukiełek politycznych.

  Nie mogę jedynie wyjść z podziwu nad olbrzymim kredytem zaufania pokładanym przez polskich wyborców w tych krętaczach, którzy wielokrotnie kpili z Polaków i z bezczelnością śmieli ich pouczać, a naiwny lud polski wybaczał i pokładał nadzieję. Co gorsze wielu ciągle pokłada nadzieję w tych kanaliach i politycznych bękartach.

  Zawsze w osłupienie wprawiało mnie zachwycanie się słuchaczy nadętym pustosłowiem G.Brauna, efekciarską ekstrawagancją polityczno-ekonomiczną JKM, czy gładkim pustosłowiem " narodowych młodych wilków" Winnickiego i Bosaka.

  G.Brauna punktowałem kilkukrotnie wiele lat temu ( i nawet na Neon24 przypominałem te epizody):

  https://www.youtube.com/watch?v=cWpRPPe5BZk od 13 mninuty i głównie od 29 mninuty)

  Jaką dyskusję " młode narodowe wilki" są w stanie wytrzymać, a zatem kim są tak naprawdę, też próbowałem czytelnikom Neon24 prezentować:

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  Z jednego można się tylko cieszyć, że wzrasta świadomość Polaków, i że szeregi syjonistycznej V kolumny się coraz szerzej demaskują.

  Pytanie tylko, ile błędów jeszcze popełnią Polacy i czy zdążą przed ostatecznym przejęciem naszej Ojczyzny przez syjonistycznych dywersantów i wysługujące się im rodzime kreatury.
 • 5+
  Dałem 5 pomimo, że jest to głos wołającego na puszczy. Obecny na Neonie taliban już znalazł winnego w osobie niedotłuka Sośnierza. No a Grześ? to wiadomo "Szczęść Boże".
 • @goat 22:53:27
  Podobnie jak Pan pisałem o tej Konfederacji. Niestety cały obecny tu taliban(macgrześ,wican,kula ,repsol i inni) obrzucali mnie i podobnie myślących wyzwiskami i onucami. Kim jest Braun to widać było wyrażnie tu https://www.youtube.com/watch?v=N2BkQUb6Uo0. Czy widział ktoś kiedyś jakiegoś poliniarza pracującego w szkole?. Nauczyciele to Polacy stąd i atak na nich zgodnie z zaleceniem swoich, że Polacy to za miskę ryżu.
  Kim jest Konfederacja to szybko okazało się gdy wyrzucono zomowca dr Huberta Czerniaka. Ale zapytam ponownie. Czy widział ktoś kiedyś jakiegoś poliniarza w zomo?.
  Ostatnio rzadko zaglądam na Neon ale dziś będę czekał na jakże ciekawe wpisy usprawiedliwiające i wybielające reszty talibanu. No chyba że po raz pierwszy nabiorą wody w usta.
 • @d.jaś 09:09:46
  "Podobnie jak Pan pisałem o tej Konfederacji. Niestety cały obecny tu taliban(macgrześ,wican,kula ,repsol i inni) obrzucali mnie i podobnie myślących wyzwiskami i onucami"

  - ja obrzucałem kogos onucami? moze to być, ale chyba nie rosyjskimi :)
 • Autorze
  Proszę mi wybaczyć, ale nie śledziłem ostatnio poczynań Konfy i dlatego nie łapię - poza gadulstwem (logoreą) i katolicyzmem, to czym ten Grzegorz Braun zawinił, bo po prostu nie łapię aluzji?

  jednym z ważniejszych fragmentów tekstu jest chyba ten:

  "obecna chrześcijańska Polska i Polacy – to żałosne resztki po podbitej i upadłej pod krzyżem Lechii i Lechitach – wraz z jej Bogami i wierzeniami" -
  - a jako że rycerstwo pod Grunwaldem wzywało pomocy Bogurodzicy, a nie Perkuna, więc te żałosne resztki mamy juz od tysiąca lat?

  ???
 • @Lotna 18:24:24
  "Kędzierzawe, jak większość żydów"
  - włosy kędzierzawe, myśłi wichrowate

  Ciekawe, czy Bolesław IV Kędzirzawy był Zydem?

  PS
  Moja przyszywana wnuczka z mieszanego małżeństwa ma włoski kręcące się jak sprężynki - myślałem, ze to geny celtyckie (iroszkockie) ;)
 • @puuuq 18:51:11
  Najwazniejsze jest dla nich zniszczenie katolicyzmu, a potem się zobaczy
  podobnie jest z wszystkimi bolszewikami - najpierw zniszczyć to, co jest, a potem się zobaczy
 • Na otrzeźwienie! Kim są ci ludzie z Konfederacji!
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html  22 - 27 V 2019 Roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane
  / Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce/
  W bliskim czasie nie grozi tym Orędziom w Internecie niebezpieczeństwo/
  W Polsce musi być podobne ustawodawstwo jak w Izraelu

  (…)

  - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane?
  - Będą dziecko.
  - Niestety, Panie Jezu?
  - Czyż nie ma na was przyjść ucisk.
  - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?)
  - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią.
  - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków?
  - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was?
  Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków.
  Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.

  - Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  - Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  - To mocne Słowa Panie Jezu.
  - Moje słowa zawsze wydawały się mocne, także apostołom i uczniom. Jakże surowe były prawa dla Izraela ( nie mówię o naleciałościach poprzez faryzeuszy i uczonych w Piśmie), zwłaszcza na tle dzisiejszych czasów. Podobnie surowe prawa musi mieć Polska.
  - Podobne ustawodawstwo jak w Izraelu?
  - Można tak rzec moje dziecko.
  - Czyli nawet jakby Konfederacja podwoiła wynik wyborów w jesieni 2019 a nawet potroiła to i tak Polska zostanie sprzedana gdy idzie o ucisk żydów na Polskę?
  - Tak dziecko, nawet gdyby miała – 20, –25 procent głosów. Inaczej byłoby tylko w sytuacji gdyby mogła samodzielnie stworzyć rząd.
  - No tak, tak to Panie Jezu też wychodzi gdy idzie o rozum.
  - Jak, Panie Jezu, opublikuję Twoje Słowa, że Korwin, Braun, Liroy, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce wyjdzie, że jestem przeciw Konfederacji a i sympatyzujący jej będą może odrzucać te Orędzia.
  - Czy Ja jestem ważniejszy, czy ludzie?
  Polacy pozwalają ciągle by na ich czele stawali ich przedstawiciele ukrywający swoje pochodzenie, często będący agenturą i masonerią. Tak nie może być.
  -Tak Panie Jezu.

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/05/22-27-v-2019-roszczenia-zydowskie-po_67.html


  < Dodam tu dla ograniczonych spoza stałych czytelników tego bloga czytających go w dobrej wierze, albo zadaniowanych udających ograniczonych, że to oczywiście nie dotyczy tylko tych kilku osób i nie jest ograniczone do jednego czy nawet kilku ugrupowań politycznych tylko dotyczy wszystkich i nie tylko politycznych. Wynika to z cytowanego pod poprzednim przekazem Orędzia Pana Jezusa zatytułowanego „Polska nie jest miejscem dla Żydów” gdzie Pan Jezus mówi iż prawo do mieszkania w Polsce mają tylko ci żydzi, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie o ile nie uznają państwa Izrael lub jest dla nich obojętny. Nie mają natomiast prawa potomkowie żydów nasłanych tu przez carat w czasie zaborów ani żadni inni.>
 • QV Brauna
  Grzegorz Braun (1967– ), reżyser i scenarzysta, polityk, monarchista. Mieszka we Wrocławiu i w Warszawie. W l. 80. aktywista Pomarańczowej Alternatywy. W 88 r. był głównym organizatorem bojkotu zajęć w Studium Wojskowym. Działał też w ruchu Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka.
  W 1990 ukończył studia polonistyczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Podjął pracę na tej uczelni i do 2007 prowadził tam zajęcia z dziennikarstwa. Na początku lat 90. studiował reżyserię w Pradze i Katowicach. W 1993 ukończył studia podyplomowe na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.
  Kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015 oraz kandydat na urząd prezydenta Gdańska w przedterminowych wyborach w 2019. Lider Konfederacji Korony Polskiej i jeden z przywódców federacyjnej partii politycznej Konfederacja Wolność i Niepodległość. Poseł na Sejm IX kadencji.
  Sposób wysławiania się, sposób prezencji (nieustanna autoreklama, uczoność, złotoustość, rozgamganie, rabinacka broda), charakter – typowo żydowskie. Najbliżsi współpracownicy i kumple – tylko Żydzi (np. Ewa Stankiewicz, żydowska „Fronda”, środowisko Klubu Ronina, środowisko Gazety Polskiej, Żyd Kornel Morawiecki).
  W lecie roku 2014, po prawie trzydziestu latach życia razem, rozstaje się ze swoją partnerką (!). Ta nie podziela jego radykalnych poglądów, nie chce ślubu kościelnego i dzieci. On tymczasem zaczyna uczęszczać na msze po łacinie. Już w grudniu tego samego roku, w kościele na ul. Karolkowej na warszawskiej Woli, bierze ślub w rycie trydenckim (6.12.2014) z Aleksandrą Gruziel swoją wieloletnią montażystką (ur. 1980, pochodzi z Warszawy, zawodowo montażystka filmowa). Typowe dla Żyda instrumentalne traktowanie religii i robienie dobrego wrażenia.
  W swoich „patriotycznych” filmach o historii Polski zakłamuje rzeczywistość, kładąc zasłonę milczenia na rolę Żydów w historii Polski – szczególnie w PRL. Po takiej prezentacji, Polacy nigdy nie poznają istotnych przyczyn swojej niemocy i klęsk! „Patriota” żonglujący pojęciem interesu narodowego, ale unika odniesień do dorobku narodowców, np. R. Dmowskiego, A. Doboszyńskiego, J. Giertycha – postawa charakterystyczna dla Żydów uwodzących Polaków na „patriotyzm”! Zwolennik gospodarki liberalnej (!), nie mówi o niezależnej emisji pieniądza (kwestia fundamentalna dla suwerenności państwa i możliwości jego rozwoju), ale wszak ta działka jest zarezerwowana wyłącznie dla Żydów! Jak powiedział w jedym z wywiadów: Masonerii by nie zdelegalizował, gdyż jest wolnościowcem (?!), nawołuje Żydów do renowacji żydowskich cmentarzy w Polsce – oto „katolik” i „Polak”!
  Nie dajmy się nabierać na jego nabzdyczony ton i wszelkie sztuczki socjotechniczne: mimika twarzy, gestykulacja, obniżony tembr głosu – to wszystko ma przydać mu wiarygodności w oczach słuchaczy i pokazać go jako osobę mądrą i doświadczoną. Słuchanie jego naburmuszonych, patetycznych tyrad, podlanych rzekomym patriotyzmem potrafi uwieść spore rzesze niedouczonych słuchaczy.
  Jego powitanie: „Szczęść Boże”, jest niewłaściwe – Polacy pozdrawiają nim osoby w trakcie wykonywania pracy – tu również wyłazi natura Żyda, który chce podszyć się pod katolika i Polaka, ale nie ma wyczucia: co, gdzie i jak! To jego „Szczęść Boże” jest jak Matka Boska w klapie Wałęsy.
  Wg relacji bliskich współpracowników, którzy „przejrzeli na oczy”, Braun prowadzi zwodniczą działalność „patriotyczną”, skłóca ludzi, stosuje nieczyste zagrania, aby nie dopuścić do ukształtowania się elit polskich. Złotousty orator, który nie toleruje obok siebie konkurencji.
  Zauważmy, iż w ostrych i obraźliwych słowach ocenia judaizm, a Żydzi milczą (!). Tymczasem Leszka Bubla ciągają po sądach za łagodne opinie o religii żydowskiej! Wniosek jest oczywisty: Braun, to koncesjonowany „polski patriota” z nadania kahału.
  Ma dwie siostry: Monikę (ur.1963) i Justynę (ur.1973). Monika Braun, aktorka (rozwódka, jej mężem przez wiele lat był znany literaturoznawca prof. Stanisław Bereś) – na swojej stronie internetowej dużo miejsca poświęca sprawom żydowskim prezentując żydowski punkt widzenia! Ojciec Kazimierz Braun (ur. 1936) – aktor i reżyser, od 1984 mieszka w USA. Grzegorz to także bratanek prezesa TVP Juliusza Brauna (ur. 1948, fizjonomia żydowska, wróg Radia Maryja, kierował antypolską telewizją). Kolejnym krewnym jest Jerzy Braun (1901-75) – stryj ww. Kazimierza i Juliusza, polityk katolicki, który rozmiłował się w doktrynie skrajnego racjonalisty (gnoza) J. Hoene-Wrońskiego (!). Jerzy Braun utworzył w przedwojennej Polsce Instytut Mesjanistyczny. Była to organizacja masońska i okultystyczna, ukierunkowana na tworzenie fałszywej opozycji wobec masonerii a realnie kierowana przez masonów. W okresie okupacji niemieckiej założyciel i przywódca katolickiej organizacji polityczno-wojskowej „Unia”, do której należeli m.in. J. Turowicz, K. Wojtyła, K. Wyka – jak widać sami „swoi”.
  Jego krewną jest także gorszycielka Michalina Wisłocka (autorka Sztuki kochania i innych tego typu książek), współzałożycielka Towarzystwa Świadomego Macierzyństwa, w którym zajmowała się leczeniem niepłodności i antykoncepcją. Objęła kierownictwo pierwszej w Polsce Poradni Świadomego Macierzyństwa w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Została pochowana 11 lutego 2005 roku na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie.
  Ciotka (siostra ojca) – prof. KUL-u Maria Braun-Gałkowska (ur. 1939), żona Żyda, prof. KUL-u Jerzego Gałkowskiego. Przyłączyła się do Żydów i piętnowała M. Gibsona za film „Pasja”, w którym przedstawiono Żydów w niekorzystnym świetle, zgodnie z prawdą. Owa ciotka jest członkiem Rady Fundacji Starszy Brat Starsza Siostra (propaguje ideę tzw. otwartego społeczeństwa!!!) pod skrzydłami Fundacji Batorego (Żyda Sorosa)!
 • @Janisław 10:07:16
  "- Ty, Panie Jezu, mówiłeś, że potomkowie żydów nasłanych przez carat nie mają prawa do mieszkania w Polsce. Czy dobre zrozumiałem, że nie mają też prawa do reprezentowania Polski jako posłowie? Ale to przecież oczywiste.
  - Tak, to oczywiste. Braun, Liroy, Korwin – Mikke, Winnicki nie mają prawa do mieszkania w Polsce.
  - To mocne Słowa Panie Jezu"

  - dobre plus, niech Cyprian Polak zapyta się moze przy okazji, czy ja mam prawo mieszkac w Polsce?
 • @MacGregor 10:27:37
  Z Boga się nie żartuje, obywatelu MacGregor!

  Oby ci łapa nie uschła za pisanie takich komentarzy!

  Polak, nawet ten o małej wierze, nigdy nie kpi z Boga, bo to mamy we krwi - to jest istotą polskości.
 • @MacGregor 09:32:04
  On chyba nawet nie czyta. Kula walił w Konfederację ostro.
  A taliban? Jasio zna język paszto? W sumie, trochę racji ma. Kurde, mając 40+ postanowiłem iść na studia a talib to student. Trochę dla siebie, a trochę dla interesów. Czasem że 15 lat temu nie wybrałem tego kierunku, tylko inny
 • @MacGregor 10:00:19
  Uprzedziłeś mnie z księciem Boleslawem.
  Kręcą się też Murzynom i Arabom. Ponoc Berberowie mają proste.
  I Żyd trochę rudy? Ponoc kiedyś farbowali, ale Braun to lekką rudością albo swiński blondyn z niego? Cóż, bardziej Szwed albo Celt?

  Jak komuś będzie się chciało poczytac o włosach

  https://antropologia-fizyczna.pl/antropometria/cefaloskopia/ksztalt-wlosow
 • @MacGregor 10:02:31
  Oni bardziej nienawidzą katolicyzmu. Czasem zastanawiam się czy opętanie, czy choroba fizyczna? Wygląda jakby niektórzy, swoje osobiste przeżycia rozciągali na całokształt. Albo wyobrażenie tych przeżyć.
 • @MacGregor 10:27:37
  Niektóre czuby potrafią nawet taką fajną ideę jak "antysemityzm" ośmieszyc. Ciekawe, ilu to prowokatorzy?
 • @MacGregor 09:57:13
  Panie, co śpiewali to jedno, ale komu kłaniali się przed bitwą. Kłaniali się SŁOŃCU. Więc przestań pan bredzić
 • @provincjał 17:57:31
  A czy nie było świadomym działaniem, że to bogaci żydzi z zachodu a później z ussa, najpierw w średniowieczu wygonili tych biednych i nie rokujących nadziei, a potem hitler i jego żydowska oligarchia doprowadziła do holokaustu żydowskiej biedoty z europy i Polski, fakt nieprzyjęcia żydów z europy w ussa jest znamienny !
  Teraz należy postawić pytanie, jakie majątki posiadali żydzi w Polsce, wiadomo, że chodzi o 447 wyłudzenie, pomijając narodowość Polskich żydów !
 • @goat 12:17:31
  "Kłaniali się SŁOŃCU" - osoba była i widziała, czy czytała u Jana Długosza w kronice? ;)

  A Jagiełło dwie msze wysłuchał - do Perkuna czy do Światowida te msze odprawiał ;)

  Nie chcę trollować nie na moim blogu, więc ide się pokłonic Słońcu, tyle że tu ciągle pada ...
 • @provincjał 13:36:48
  A czy nie było świadomym działaniem, że to bogaci żydzi z zachodu a później z ussa, najpierw w średniowieczu wygonili tych biednych i nie rokujących nadziei,

  - no w średniowieczu to raczej Żydzi z USA wiele co powiedzenia nie mieli ;)
 • @MacGregor 13:52:00
  Jak wiadomo kopernik był kobietą a kolumb polakiem, niech mnie pan uważa za kogo pan chce, ale zdanie to nie mówi o usa w średniowieczu a o czasach XX nieszczęsnego wieku, gdzie błądzący statek z żydami został odesłany z ussa, tyrana świata !
  Po co ten krzycho odkrył tych indian ?
 • Ile mamy miedzi ? 848 mln ton
  Lokalne miedziane wróbelki ćwierkają że :
  http://elka.pl/content/view/96403/82/
 • @MacGregor 10:00:19
  Weź się człowieku ogarnij, czy ja powiedziałam, że tylko żydzi mają kędzierzawe włosy? Popatrz sobie na gębę Sośnierza, albo Brauna, którego Twój kumpel od bronienia katolicyzmu, Wican, nie mający najmniejszych oporów w obrażaniu kobiet, równieź na Twoim blogu, ten „śmieszny twór biblioteczny” - copyright J. Kamiński, uważa Brauna za Szkota albo Celta ze względu na jego rudą brodę. Biedak nigdzie nie doczytał, że źydzi są często także rudzi, o czym nawet pisał Broniewski:

  „Słuchaj, Jezu, słuchaj, Ryfka, sie Juden,
  za koronę cierniową, za te włosy rude,”

  http://www.sww.w.szu.pl/index.php?id=slowo_3

  Ty chyba choćbys zobaczył źyda z napisem na czole „jestem źydem”, to byś temu przeczył. A problem leży nie w ich źydostwie, nie w tym, jaka krew w nich płynie i jak brzydkie mają gęby, a w ich talmudycznej mentalności i to, co z nią robią w stosunku do Polaków i Polski.
 • @tańczący z widłami 16:17:07
  No to świetnie, Polacy zamiast rozwijać przemysł związany z wykorzystaniem miedzi, będą dostawali „dywidendy” od wydobycia rudy miedzianej, bo, według Winnickiego miedź może potanieć za 5 lat, a więc musimy się bardzo spieszyć, źeby je oddać obcym korporacjom. Ciekawe, ile te dywidendy będą wynosić - 1% czy 0, 01%?
  https://youtu.be/LYy5VUZxh5w
 • @Lotna 16:47:17
  Ciekawe dlaczego ci zdrajcy z Konfederacji tak szybko się ujawnili.
  Zwykła głupota, czy otwarte już i cyniczne lekceważenie Polaków ?
  Pozdrawiam
 • @tańczący z widłami 17:36:47
  Podejrzewam, że to drugie. Czują się już bardzo pewnie i stąd ta buta i lekceważenie i wręcz wprost obrażanie Polaków.

  Pozdrawiam wzajemnie
 • @MacGregor 13:50:53
  Jak by tu ci chłopie powiedzieć? Pomyśl trochę .Litwa dopiero co przyjęła chrzest, Żmudź w 1413r. przyjęła chrzest, w Polsce cały czas były żywe tradycje pogańskie. Więc jak myślisz, komu oddawali cześć?, jak nie słońcu. Uważasz że opisane msze przez Długosza to takie jest oczywiste. Pamiętaj też że Długosz też był klechą i na pewno dodał coś od siebie.
  Znaleźli się obrońcy rzymskiej szubienicy i żydowskiego idola.Sic!
 • @Wican 11:16:47
  Ciekawe, do kibla z Macgrzesiem też chodzicie razem? Tak jak się spodziewałem przyleźliście obydwaj i szybciutko zmieniliście temat. Dla was taki Braun to chyba ktoś w randze biskupa polowego i wszelka krytyka owegoż to wściekły atak na biedną i poniżaną w naszym kraju religię katolicką. Temat to sprzedawczyki z Konfederacji przypominam.
  Co do talibanu to takie tuzy intelektualne jak wy powinny wiedzieć o genetyce i naszej bliskości genetycznej z populacją Afganistanu. Jak tak was czasami czytam to jestem w 100% pewien, że "nasi tam byli" i swoje durne geny tam zostawili.
  Panie Wican nic osobistego ale te pana ciągłe przechwałki jednak o czymś świadczą. Aha mieszkam wysoko to i do Boga mi blisko.
 • @tańczący z widłami 17:36:47
  A po co mają się ukrywać. Teraz nastał czas na rabowanie kasy i to robią. Tylko "Szczęść Boże" trzeba będzie używać dwa razy częściej.
 • @goat 19:42:19
  Oni obydwaj są jak ta skała z wiadomego pisma - twardzi i odporni na wiedzę. No ale na takich buduje się kościół.
 • @Andrzej Tokarski
  Brawo chciałem się tej brzytwy schwytać , ale po tym głosowaniu wniosek jest jeden , los Polin jest już przesądzony .Salute 5* .
 • @Lotna 16:37:59
  Wszak pozowałas na feministkę? Bardzo. Stąd tak zostałas potraktowana. Poglądy mają konsekwencje. Ale widzę, że jesteś hipokrytką. Równouprawnienie tylko wtedy, kiedy ci wygodnie? A że kobiety sa pamiętliwe, to będziesz wypominać. Ale może wrócisz najpierw do szkoły?
  Gęba Sośnierza żydowska? Buhahahah. Żyta to jednak na karykaturalnym obrazku widzie ć musiałaś. Wiesz jak się sprawdza metryki? Wątpię. Tego twój idol Bieszk nawet nie wie.
 • @d.jaś 22:11:18
  Chłopie. Nie tykaj tematu o którym nie masz pojęcia. Napisałem prawdę, a skoro nie potrafiś odpoweidzieć merytorycznie, to uciekasz się do uszczypliwości. Śłabe to.
  Przechwałki? Pisałem, ze czasami robię za pozera. Inna sprawa, że tutaj przechwałek nie było. Po prostu wykazałem ci brak wiedzy. Normalny czlowiek przyjąłby to na klatę i tyle. Ale niektórzy nie potrafia sie przyznać, ze czegoś nie widzą.
  A, mam nadzieję, że jakieś księgi metrykalne Brauna czytałeś? I jego przodków?
 • @d.jaś 22:26:23
  Odporny na wiedzę to jesteś ty. Szkoda. Nie pisz więcej do mnie, ani o mnie.
 • @Wican 09:28:00 @Lotna
  Pax vobiscum - po co się obrażać

  A propos młodego Sośnierza to chyba jednak zaleciłbym mu czopki glicerynowe:

  https://wpolityce.pl/polityka/487446-dobromir-sosnierz-niech-ludzie-po-prostu-kupuja-samochody

  no niestety, widać to szkołe Korwina

  A tak a propos - wczoraj słuchałem w mediach Narodowych S.Michakiewicza i wypowoadal się o nowli ustawy geologicznej - po raz pierwszy od lat maiłem wrażenie, ze rżnął głupa, nie znał się, a prdlił bez sensu pokrywając to żartobliwą formą - no niestety, nie ma ludzi znających się na wszystkim

  pozdrawiam
 • @Wican 09:28:00
  Jeszcze do ciebie nie dotarło, karle intelektu, żebyś się do mnie nie odzywał, bo ja nie mam najmniejszej ochoty dyskutować z kimś, kto naczytał się regułek, a nie jest w stanie wykraesać z siebie jednej oryginalnej myśli, a na dodatek jest krętaczem i prostakiem ubliżający wszystkim, których myśli nie ogarnia?

  Ty masz w tym swoim malutkim rozumku pudełka poukładane co najwyżej parami, a nie jesteś w stanie ogarnąć nawet drobnej części połączeń pomiędzy zjawiskami od siebie odległymi, jeśli tylko tego nie wyczytałeś w jakiejś ksiąźce.
  Na dodatek twoja buta i bezczelność w stosunku do innych jest równa twojemu ograniczeniu umysłowemu - no bo jakżeby inaczej? Nie mówiąc juź o tym, ze nagminnie trollujesz na blogach, zawsze zmieniając temat o którym była mowa we wpisie.

  Nie snuj więc opowieści o mnie i na mój temat, bo są to tylko twoje nieudolne wymysły, a o mnie wiesz tyle, co zjesz, a raczej co z siebie wydalisz.
  Nie kłam, że mój rzekomy feminizm ma cokolwiek do rzeczy, pomijając już, źe obelgi i inwektywy nigdy argumentami nie są. Jeśli fakt, że uważam, ze kobiety nie powinny być gwałcone, tym bardziej od dzieciństwa i że nie jest jedyną rolą kobiet spędzanie życia boso w kuchni przy garach i w ciąży, a na dodatek, że nie powinny być bite „żeby im wątroba nie gniła”, to faktycznie jestem feministką.

  Co ciebie naprawdę zabolało, to fakt, że zaprotestowałam przepotwarzaniu NEonu w putinowską gazetkę propagandową, na dodatek w obcym dla Polaków języku.

  A więc odwal się ode mnie raz na zawsze, a jeśli nie rozumiesz, co to znaczy, to poproś któregoś z panów, może ci to przetłumaczyć dosadniej.

  Jak chodzi o pana Bieszka, to możesz go co najwyżej poprosić o instrukcje, jak korzystać z bibliotek całego świata, nigdy nie stawiając w nich nogi, może znajdzie dla ciebie trochę czasu i ci wydrukuje przewodnik, który będziesz mógł sobie zaksięgować w następne pudełko. Obawiam się, że jego praca poszłaby na marne, bo i tak przez to ani byś nie zmądrzał, ani nie stał się lepszym człowiekiem.

  Bez odbioru.
 • @Lotna 14:22:22 Wican
  No proszę Was bardzo ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930