Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 2997 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - Genetically Modified - Hominidae

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ciąg dalszy badania zasad gry

 

The Dead Game -genetically modified hominidae

 

 

….....proszę Państwa – zbieranie okruchów - ma sens.  Kolejne doniesienia potwierdzają, że żyjemy w czasach prawdziwego triumfu foliarzy – zwolenników niedorzecznych, jak się wydawało teorii i teoryjek rodem z powieści science fiction, jakiegoś wczesnego Ziemkiewicza, czy innych utworów/twórców z kręgu gabinetu niedorzeczności - dzień po dniu - stających się rzeczywistością.

 

Ale żeby nie przynudzać – okazuje się, że już wiemy co nieco o czekających nas wszystkich bez wyjątku wczipionkach -szczepionkach. Naukowcy niemieccy dotarli do wiedzy – lub wiedza dotarła do nich – o istocie składu i – zwłaszcza - przeznaczenia i zasady działania tych specyfików.

 

W czterech z dziesięciu przygotowanych, lub przygotowywanych szczepionek istota działania sprowadza się do modyfikacji DNA (trzy) i modyfikacji RNA w jednym przypadku. I teraz różnorodność przygotowanego materiału każe przypuszczać, że przed podaniem zostanie, lub została, lub jest w trakcie – jakaś selekcja – trochę jak w filmie: temu grabie, temu miotłę, temu łopatę – a temu lamborghini,szampan i tabun dziewic… A jeszcze inny – od razu do piachu.

 

Tu wracamy do szalenie tajemniczej roli testów, ale o tym już pisałem i cytowałem obszernie, więc – nie nudząc już – zapraszam do wysłuchania wywiadu z Agnieszką Wolską – prosto z Niemiec i telewizji wRealu. Rozmowę prowadzi Piotr Szlachtowicz, co trzeba przyjąć do wiadomości.

Link: Czy planowane szczepionki zmienią nas genetycznie? "Wojna" wśròd niemieckich wirusologòw" A. Wolska - YouTube

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • A oto najnowsze wieści:
  USA oficjalnie wystąpiła z WHO. Na swojej stronie WHO opublikowała informację, że maski są zbędne dla zdrowych ludzi. Sąd Najwyższy USA na wniosek Roberta Kennediego i inicjatywy oddolnej uznał, że szczepionki Gatsa są nieuzasadnione, bez atestów i niebezpieczne. Polsko-amerykańska spółka z/s w Polsce podpisała 10.05 memorandum na opracowanie podskórnych implantów mających rzekomo monitorować stan naszego zdrowia, w tym obecność koronawirusów: https://www.youtube.com/watch?v=EBmQaG9tBlQ&t=57s
  od 9:22
 • @wercia 09:28:23
  walka wewnątrzamerykańska - realizowana obecnie rękami Antify - nie oznacza automatycznie, że Trump walczy o wolność ludzkości - z wcześniejszych danym wynika raczej, że to spór o pozycję kierownika neogułagu
 • @Andrzej Tokarski 10:38:11
  A może o charakter gułagu: czy ma być chabad-owski czy neomarksistowski.
 • @wercia 12:24:14
  no przecież pisałem o tym tyle razy....:)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31